Xfce4-session - en to uk translation catalogue (207 entries)

en: (Unknown program)
uk: (Невідома програма)

en: (Unknown)
uk: (невідомо)

en: <b>Author:</b>
uk: <b>Автор:</b>

en: <b>Compatibility</b>
uk: <b>Сумісність</b>

en: <b>Description:</b>
uk: <b>Опис:</b>

en: <b>Homepage:</b>
uk: <b>Домашня сторінка:</b>

en: <b>Information</b>
uk: <b>Інформація</b>

en: <b>Logout Settings</b>
uk: <b>Параметри виходу</b>

en: <b>Security</b>
uk: <b>Безпека</b>

en: <b>Session Chooser</b>
uk: <b>Програма вибору сеансу</b>

en: <b>Shutdown</b>
uk: <b>Завершити</b>

en: <b>Version:</b>
uk: <b>Версія:</b>

en: Ad_vanced
uk: _Додаткові

en: Add application
uk: Додати програму

en: All Xfce cache files could not be cleared
uk: Всі файли кешу Xfce не можливо очистити

en: All files
uk: Всі файли

en: Always
uk: Завжди

en: Always save the session when logging out
uk: Завжди зберігати сеанс при виході

en: An error occurred
uk: Сталася помилка

en: App_lication Autostart
uk: Авто_старт програми

en: Are you sure you want to empty the session cache?
uk: Ви впевнені, що бажаєте очистити кеш сесії?

en: Are you sure you want to remove "%s"
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити "%s"

en: Are you sure you want to terminate "%s"?
uk: Ви впевнені, що бажаєте завершити "%s"?

en: Automatically save session on logo_ut
uk: Автоматично зберігати сеанс при вихо_ді

en: Background color:
uk: Колір тла:

en: Balou
uk: Балу

en: Balou Splash Engine
uk: Заставка Балу

en: Balou theme
uk: Тема Балу

en: Below is the list of applications that will be started automatically when you login to your Xfce desktop, in addition to the applications that were saved when you logged out last time. Cursive applications belong to another desktop environment, but you can still enable them if you want.
uk: Нижче розташований список програм, які будуть запущені автоматично, коли Ви увійдете до стільниці Xfce, додатково до програм, що були збережені, коли Ви виходили із сеансу останнього разу:

en: Can only terminate clients when in the idle state
uk: Можна тільки завершити клієнтів коли перебуваєш в стані очікування

en: Cancel the login attempt and return to the login screen.
uk: Скасувати спробу входу та повернутись до екрану входу у систему.

en: Choose a name for the new session:
uk: Виберіть назву нового сеансу:

en: Choose image...
uk: Вибрати зображення...

en: Choose session
uk: Виберіть сеанс

en: Choose session name
uk: Виберіть назву сеансу

en: Choose the session you want to restore. You can simply double-click the session name to restore it.
uk: Виберіть сеанс, який бажаєте відновити. Щоб завантажити сеанс, можете просто двічі клацнути на його назві.

en: Choose theme file to install...
uk: Виберіть файл теми для встановлення...

en: Choose theme filename...
uk: Виберіть файл теми...

en: Clear save_d sessions
uk: Видалити збереже_ні сесії

en: Clear sessions
uk: Очистити сесію

en: Colors
uk: Кольори

en: Command:
uk: Команда:

en: Con_figure
uk: Н_алаштувати

en: Configure Balou...
uk: Налаштувати Балу...

en: Configure Simple...
uk: Налаштувати простий...

en: Continue anyway
uk: Продовжити

en: Could not look up internet address for %s.
    This will prevent Xfce from operating correctly.
    It may be possible to correct the problem by adding
    %s to the file /etc/hosts on your system.
uk: Не вдається визначити IP-адресу вузла %s.
    Через це Xfce може працювати некоректно.
    Проблему можна вирішити, якщо додати вузол %s
    у файл /etc/hosts вашої системи.

en: Create a new session.
uk: Створити новий сеанс.

en: Customize desktop startup and splash screen
uk: Налаштувати запуск стільниці і екран заставки

en: Demonstrates the selected splash screen
uk: Демонструвати вибрану заставку

en: Description:
uk: Опис:

en: Disable binding to TCP ports
uk: Заборонити з'єднання на порти TCP

en: Display the session chooser every time Xfce starts
uk: Відображати програму вибору сеансу кожного разу при старті Xfce

en: Edit application
uk: Редагувати програму

en: Either the password you entered is invalid, or the system administrator disallows shutting down this computer with your user account.
uk: Введений пароль - неправильний, або системний адміністратор заборонив вам вимикати комп'ютер.

en: Empty the session cache
uk: Очистити кеш сесії

en: Error receiving response from shutdown helper: %s
uk: Помилка отримання відповіді від помічника вимкнення системи: %s

en: Error sending command to shutdown helper: %s
uk: Помилка відсилання команди помічнику вимкнення системи: %s

en: Failed adding "%s"
uk: Не вдалось додати "%s"

en: Failed to create file %s
uk: Не вдається створити файл %s

en: Failed to edit item
uk: Не вдається відредагувати елемент

en: Failed to edit item "%s"
uk: Не вдається відредагувати елемент "%s"

en: Failed to hibernate session
uk: Невдача для сплячого сеансу

en: Failed to open %s for reading
uk: Не вдається відкрити %s для читання

en: Failed to open %s for writing
uk: Не вдається відкрити файл %s для запису

en: Failed to remove item
uk: Не вдається видалити елемент

en: Failed to suspend session
uk: Невдача призупинення сеансу

en: Failed to toggle item
uk: Не вдається перемкнути елемент

en: Failed to unlink %s: %s
uk: Не вдається видалити %s: %s

en: Failed to write file %s
uk: Не вдається записати файл %s

en: Font
uk: Шрифт

en: Halt without displaying the logout dialog
uk: Вимкнути комп'ютер без діалогу підтвердження виходу

en: Hibernate without displaying the logout dialog
uk: Приспати без діалогу підтвердження виходу

en: If running
uk: Якщо працює

en: Image
uk: Зображення

en: Images
uk: Зображення

en: Immediately
uk: Відразу

en: Last accessed: %s
uk: Запущено останній раз: %s

en: Launch GN_OME services on startup
uk: Запускати служби ГН_ОМА при завантажені

en: Launch _KDE services on startup
uk: Запускати служби _KDE при завантажені

en: Launch screensaver and locker program
uk: Запустити програми зберігача і замикання екрану

en: Loading desktop settings
uk: Завантаження параметрів робочого столу

en: Loading session data
uk: Завантаження відомостей про сеанс

en: Lock screen be_fore sleep
uk: Заблокувати екран пе_ред сном

en: Log Out
uk: Вийти

en: Log out
uk: Вийти з сеансу

en: Log out %s
uk: Вийти %s

en: Log out of the Xfce Desktop
uk: Вийти з середовища Xfce

en: Log out quickly; don't save the session
uk: Вийти якнайшвидше; дані сеансу не зберігати

en: Log out without displaying the logout dialog
uk: Завершити сеанс без діалогу підтвердження виходу

en: Manage _remote applications
uk: _Керувати віддаленими програмами

en: Manage remote applications over the network (this may be a security risk)
uk: Керувати віддаленими програмами по мережі (це пов'язано з ризиком безпеки)

en: Mice
uk: Миша

en: Mice Splash Engine
uk: Рушій заставки мишки

en: Name:
uk: Назва:

en: Never
uk: Ніколи

en: New session
uk: Новий сеанс

en: No description given
uk: Без опису

en: None
uk: Нічого

en: Opens the configuration panel for the selected splash screen
uk: Відкриває панель конфігурації для вибраної заставки

en: Performing Autostart...
uk: Автозавантаження програм...

en: Please check that the file is a valid splash theme archive.
uk: Будь ласка перевірте що файл є правильним архівом теми заставки.

en: Please enter your password
uk: Введіть Ваш пароль

en: Please report bugs to <%s>.
uk: Будь ласка повідомляйте про помилки для <%s>.

en: Print version information and exit
uk: Надрукувати інформацію про версію і вийти

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Pro_mpt on logout
uk: За_питувати при виході

en: Program
uk: Програма

en: Prompt for confirmation when logging out
uk: Запитувати підтвердження при виході з сеансу

en: Quit the program, and remove it from the session
uk: Вийти з програми, і видалити її з сеансу

en: Reboot without displaying the logout dialog
uk: Перезавантажити без діалогу підтвердження виходу

en: Received error while trying to log out
uk: Отримано помилку під час спроби вийти з сеансу

en: Restart Style
uk: Стиль перезавантаження

en: Run xflock4 before suspending or hibernating the system
uk: Запустіть xflock4 перед призупиненням або засинанням системи

en: SOCKET ID
uk: ID СОКЕТА

en: S_plash
uk: _Заставка

en: Save Sess_ion
uk: Зберегти се_анс

en: Saving Session
uk: Збереження сеансу

en: Screensaver
uk: Зберігач екрану

en: Select a command
uk: Виберіть команду

en: Sessio_n
uk: Сеан_с

en: Session Manager Error
uk: Помилка менеджеру сеансів

en: Session Save Error
uk: Зберігати помилки сеансу

en: Session and Startup
uk: Сеанси та запуск

en: Session manager must be in idle state when requesting a checkpoint
uk: Менеджер сеансу мусить бути в стані очікування коли запитується місце перевірки

en: Session manager must be in idle state when requesting a shutdown
uk: Менеджер сеансу мусить бути в стані очікування коли запитується вимкнення

en: Settings manager socket
uk: Сокет менеджера властивостей

en: Shut _Down
uk: Ви_мкнути

en: Shutdown Failed
uk: Неможливо вимкнути

en: Shutdown command failed
uk: Команда вимкнення системи зазнала невдачі

en: Shutdown is blocked by the kiosk settings
uk: Завершення заблоковано налаштуванням kiosk

en: Simple
uk: Проста

en: Simple Splash Engine
uk: Простий рушій заставки

en: Start GNOME services, such as gnome-keyring
uk: Запускати служби ГНОМА, такі як gnome-keyring та GNOME accessibility framework

en: Start KDE services, such as kdeinit
uk: Запускати служби KDE, такі як kdeinit

en: Starting %s
uk: Запуск %s

en: Starting Assistive Technologies
uk: Запуск допоміжних технологій

en: Starting KDE services
uk: Запуск служб KDE

en: Starting The Gimp
uk: Запуск Gimp

en: Starting The Gnome Keyring Daemon
uk: Запуск служби Gnome Keyring

en: Starting the Beep Media Player
uk: Запуск музичного програвача Bmp

en: Starting the Desktop Manager
uk: Запуск менеджера робочого столу

en: Starting the Gnome Terminal Emulator
uk: Запуск емулятора термінала Gnome

en: Starting the KDE Advanced Text Editor
uk: Запуск розширеного текстового редактора KDE

en: Starting the KDE Clipboard Manager
uk: Запуск буфера обміну KDE

en: Starting the KDE Mail Reader
uk: Запуск програми читання пошти для KDE

en: Starting the KDE News Reader
uk: Запуск програми читання новин для KDE

en: Starting the KDE Terminal Emulator
uk: Запуск емулятора термінала KDE

en: Starting the Konqueror
uk: Запуск Konqueror

en: Starting the Panel
uk: Запуск панелі

en: Starting the Session Management Proxy
uk: Запуск проксі для керування сеансами

en: Starting the Taskbar
uk: Запуск панелі задач

en: Starting the VI Improved Editor
uk: Запуск текстового редактора VI

en: Starting the Volume Controller
uk: Запуск регулятора гучності

en: Starting the Window Manager
uk: Запуск віконного менеджера

en: Starting the X Multimedia System
uk: Запуск програвача XMMS

en: Starting the X Terminal Emulator
uk: Запуск емулятора термінала xterm

en: Starting the X-Chat IRC Client
uk: Запуск IRC-клієнта X-Chat

en: Sus_pend
uk: _Призупинити

en: Suspend without displaying the logout dialog
uk: Призупинити комп'ютер без діалогу підтвердження виходу

en: Terminate Program
uk: Завершити програму

en: Text color:
uk: Колір тексту:

en: The Xfce development team. All rights reserved.
uk: Група розробників Xfce. Усі права застережено.

en: The application will lose any unsaved state and will not be restarted in your next session.
uk: Програма втратить будь які незбережені зміни і не буде запускатись в наступному Вашому сеансі.

en: The client doesn't have any properties set yet
uk: Клієнт не має встановлених будь яких властивостей

en: The list of applications in the failsafe session is empty.
uk: Список програм в безпечному сеансі пустий.

en: The location and the format of the autostart directory has changed.
    The new location is
    
      %s
    
    where you can place .desktop files to, that describe the applications
    to start when you login to your Xfce desktop. The files in your old
    autostart directory have been successfully migrated to the new
    location.
    You should delete this directory now.
uk: Розташування та формат каталогу автозапуску змінились.
    Тепер він знаходиться у
    
      %s
    
    Там ви можете розмістити файл .desktop, що описують програми,
    які будуть запускатися при вході у Xfce. Файли зі старого каталогу
    автозапуску були успішно перенесені в нове місце.
    
    Тепер ви маєте видалити старий каталог.

en: The saved states of your applications will not be restored during your next login.
uk: Збережені стани Ваших програм не будуть відновлені у Вашому наступному сеансі.

en: The specified failsafe session ("%s") is not marked as a failsafe session.
uk: Вибраний безпечний сеанс ("%s") не позначено як безпечний сеанс.

en: Theme File Error
uk: Помилка файлу тем

en: These applications are a part of the currently-running session, and can be saved when you log out.  Changes below will only take effect when the session is saved.
uk: Ці програми є частиною сеансу, запущеного зараз і можуть бути збережені коли Ви вийдете з сеансу. Зміни внесені нижче матимуть ефект тільки після збереження сеансу.

en: This will permanently remove the application from the list of automatically started applications
uk: Це повністю видалить програму із списку програм, що автоматисно запускаються

en: Try again
uk: Повторити спробу

en: Type '%s --help' for usage.
uk: Наберіть '%s --help' для використання.

en: Unable to contact D-Bus session bus
uk: Неможливо з'єднатись з сеансом шини D-Bus.

en: Unable to contact settings server
uk: Неможливо зв'язатись з сервером властивостей

en: Unable to create user interface from embedded definition data
uk: Неможливо створити інтерфейс користувача з типових вбудованих даних

en: Unable to determine failsafe session name.  Possible causes: xfconfd isn't running (D-Bus setup problem); environment variable $XDG_CONFIG_DIRS is set incorrectly (must include "%s"), or xfce4-session is installed incorrectly.
uk: Неможливо визначити назву безпечного сеансу. Можливі причини: xconfd не запущено (проблема налаштування D-Bus); неправильно встановлено змінну середовища $XDG_CONFIG_DIRS (має включати "%s"), або неправильно встановлено xfce4-session.

en: Unable to install splash theme from file "%s"
uk: Не вдається встановити тему заставки з файлу "%s"

en: Unable to load a failsafe session
uk: Неможливо завантажити безпечний сеанс

en: Unable to remove splash theme "%s" from directory %s.
uk: Не вдається видалити тему заставки "%s" з каталогу %s.

en: Unable to save the session
uk: Неможливо зберегти сеанс

en: Unable to terminate program.
uk: Неможливо завершити програму.

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unknown shutdown method %d
uk: Невідомий метод завершення %d

en: Use custom image
uk: Використовувати інше зображення

en: Use this session to run Xfce as your desktop environment
uk: Використайте цей сеанс для запуску Xfce як Вашого типого середовища.

en: Verifying DNS settings
uk: Перевірка параметрів DNS

en: Version information
uk: Інформація про версію

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>
uk: Написано Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.

en: Xfce Session
uk: Сеанс Xfce

en: You might need to delete some files manually in "%s".
uk: Можливо Вам потрібно вилучити деякі файли вручну в "%s".

en: Your session is being saved.  If you do not wish to wait, you may close this window.
uk: Ваш сеанс було збережено. Якщо Ви не бажаєте чекати, то можете закрити це вікно.

en: _Display chooser on login
uk: _Відображати програму вибору сеансу при вході

en: _Export theme
uk: _Експортувати тему

en: _General
uk: _Загальні

en: _Hibernate
uk: _В сплячку

en: _Install new theme
uk: _Встановити нову тему

en: _Log Out
uk: _Вийти

en: _Proceed
uk: _Виконати

en: _Quit Program
uk: Ви_йти з програми

en: _Remove theme
uk: В_идалити тему

en: _Restart
uk: _Перезавантажити

en: _Save session for future logins
uk: З_берегти сеанс

en: _Test
uk: П_еревірити

en: and Brian Tarricone <kelnos@xfce.org>.
uk: і Brian Tarricone <kelnos@xfce.org>.

en: label
uk: мітка
