Arch Linux Pacman package manager - en to uk translation catalogue (327 entries)

en: 
    use '%s {-h --help}' with an operation for available options
uk: 
    виконайте «%s {-h --help}» з операцією, щоб взнати доступні параметри

en:                        This program may be freely redistributed under
                           the terms of the GNU General Public License.
uk:                        Цю програму можна вільно розповсюджуватись на
                           умовах загальної громадської ліцензії GNU.

en:       --arch <arch>    set an alternate architecture
uk:       --arch <arch>    встановити альтернативну архітектуру

en:       --asdeps         install packages as non-explicitly installed
uk:       --asdeps         встановити пакунки як неявно встановлені

en:       --asdeps         mark packages as non-explicitly installed
uk:       --asdeps         позначити пакунки як неявно встановлені

en:       --asexplicit     install packages as explicitly installed
uk:       --asexplicit     встановити пакунки як явно встановлені

en:       --asexplicit     mark packages as explicitly installed
uk:       --asexplicit     позначити пакунки як явно встановлені

en:       --assume-installed <package=version>
                           add a virtual package to satisfy dependencies
uk: --assume-installed <пакунок=версія>
    додати віртуальний пакунок, щоб задовольнити залежності

en:       --cachedir <dir> set an alternate package cache location
uk:       --cachedir <dir> використати альтернативний шлях до кешу пакунків

en:       --color <when>   colorize the output
uk:       --color <коли>   вивід в кольорі

en:       --config <path>  set an alternate configuration file
uk:       --config <path>  використати альтернативний файл налаштувань

en:       --confirm        always ask for confirmation
uk: --confirm завжди прохати підтвердження

en:       --dbonly         only modify database entries, not package files
uk:       --dbonly         лише змінювати записи бази даних, а не файли пакунків

en:       --debug          display debug messages
uk:       --debug          показувати повідомлення про зневаджування

en:       --disable-download-timeout
                           use relaxed timeouts for download
uk:       --disable-download-timeout
                           використовувати невимушений час очікування для звантаження

en:       --gpgdir <path>  set an alternate home directory for GnuPG
uk:       --gpgdir <path>  вказати альтернативний домашній каталог для GnuPG

en:       --hookdir <dir>  set an alternate hook location
uk:       --hookdir <тека>  визначити альтернативне положення для теки перехоплення

en:       --ignore <pkg>   ignore a package upgrade (can be used more than once)
uk:       --ignore <pkg>   ігнорувати оновлення пакунка (можна вказувати неодноразово)

en:       --ignoregroup <grp>
                           ignore a group upgrade (can be used more than once)
uk:       --ignoregroup <grp>
                           ігнорувати оновлення групи (можна вказувати неодноразово)

en:       --logfile <path> set an alternate log file
uk:       --logfile <path> використати альтернативний файл журналу

en:       --machinereadable
                           produce machine-readable output
uk:       --machinereadable
                           виводити інформацію, який зрозумілий для машини

en:       --needed         do not reinstall up to date packages
uk:       --needed         не перевстановлювати  оновлені пакунки

en:       --noconfirm      do not ask for any confirmation
uk:       --noconfirm      не питати підтвердження

en:       --noprogressbar  do not show a progress bar when downloading files
uk:       --noprogressbar  не показувати смужку поступу під час звантаження файлів

en:       --noscriptlet    do not execute the install scriptlet if one exists
uk:       --noscriptlet    не виконувати скрипт встановлення, якщо він є

en:       --overwrite <path>
                           overwrite conflicting files (can be used more than once)
uk:       --overwrite <path>
                           перезаписати конфліктні файли (можна використати кілька разів)

en:       --print-format <string>
                           specify how the targets should be printed
uk:       --print-format <string>
                           вказати як показувати цілі

en:       --sysroot        operate on a mounted guest system (root-only)
uk:       --sysroot        працювати на змонтованій гостьовій системі (тільки root)

en:   -b, --dbpath <path>  set an alternate database location
uk:   -b, --dbpath <path>  використати альтернативний шлях до бази даних

en:   -c, --cascade        remove packages and all packages that depend on them
uk:   -c, --cascade        вилучити пакунки і всі пакунки, які залежать від них

en:   -c, --changelog      view the changelog of a package
uk:   -c, --changelog      показати список змін пакунка

en:   -c, --clean          remove old packages from cache directory (-cc for all)
uk:   -c, --clean          вилучити старі пакунки з кешу (-cc для усіх)

en:   -d, --deps           list packages installed as dependencies [filter]
uk:   -d, --deps           показати список пакунків, встановлених як залежності [фільтр]

en:   -d, --nodeps         skip dependency version checks (-dd to skip all checks)
uk:   -d, --nodeps         пропустити перевірку залежностей версій (-dd для пропуску всіх перевірок)

en:   -e, --explicit       list packages explicitly installed [filter]
uk:   -e, --explicit       показати список явно встановлених пакунків [фільтр]

en:   -g, --groups         view all members of a package group
uk:   -g, --groups         показати всі елемети групи пакунків

en:   -g, --groups         view all members of a package group
                           (-gg to view all groups and members)
uk: -g, --groups переглянути всі елементи групи пакунка
    (-gg для переглядання всіх груп і елементів)

en:   -i, --info           view package information (-ii for backup files)
uk:   -i, --info           показати інформацію про пакунок (-ii для резервних файлів)

en:   -i, --info           view package information (-ii for extended information)
uk:  -i, --info переглянути відомості про пакунок (-ii для розширеної інформації)

en:   -k, --check          check that package files exist (-kk for file properties)
uk:   -k, --check          перевірити, чи файл пакунка існує (-kk для властивостей файла)⏎

en:   -k, --check          test local database for validity (-kk for sync databases)
uk:   -k, --check          перевірити локальну базу даних (-kk для синхронізування бази даних)

en:   -l, --list           list the files owned by the queried package
uk:  -l, --list перелічити файли, які належать заданому пакунку

en:   -l, --list <repo>    view a list of packages in a repo
uk:   -l, --list <repo>    показати список пакунків у сховищі

en:   -m, --foreign        list installed packages not found in sync db(s) [filter]
uk:   -m, --foreign        показати встановлені пакунки, що не знайдені в активній базі(ах) даних [фільтр]

en:   -n, --native         list installed packages only found in sync db(s) [filter]
uk:   -n, --native         список тільки встановлених пакунків, знайдених в базі(ах) синхронізації [фільтр]

en:   -n, --nosave         remove configuration files
uk:   -n, --nosave         вилучити файли налаштувань

en:   -o, --owns <file>    query the package that owns <file>
uk:   -o, --owns <file>    показати пакунок, який володіє файлом <file>

en:   -p, --file <package> query a package file instead of the database
uk:   -p, --file <package> використати файл пакунка замість бази даних

en:   -p, --print          print the targets instead of performing the operation
uk: -p, --print показати цілі замість виконання роботи

en:   -q, --quiet          show less information for query and search
uk:   -q, --quiet          показувати менше інформації в результаті запиту чи пошуку

en:   -q, --quiet          suppress output of success messages
uk:   -q, --quiet          не показувати вивід успішних повідомлень

en:   -r, --root <path>    set an alternate installation root
uk:   -r, --root <path>    використати альтернативний кореневий каталог встановлення

en:   -s, --recursive      remove unnecessary dependencies
                           (-ss includes explicitly installed dependencies)
uk:   -s, --recursive      вилучити непотрібні залежності
                           (-ss враховує явно встановлені залежності)

en:   -s, --search <file>  search package file names for matching strings
uk:   -s, --search <файл>  пошук по назвах файлів, які відповідають рядку

en:   -s, --search <regex> search locally-installed packages for matching strings
uk:   -s, --search <regex> шукати локально встановлені пакунки, які відповідають рядку

en:   -s, --search <regex> search remote repositories for matching strings
uk:   -s, --search <regex> шукати задані рядки у віддалених сховищах

en:   -t, --unrequired     list packages not (optionally) required by any
                           package (-tt to ignore optdepends) [filter]
uk:  -t, --unrequired перелічити пакунки, які (необов'язкові) потрібні
    жодному іншому пакунку (-tt для нехтування optdepends) [фільтр]

en:   -u, --sysupgrade     upgrade installed packages (-uu enables downgrades)
uk: -u, --sysupgrade оновити встановлені пакунки (-uu дозволяє пониження версій)

en:   -u, --unneeded       remove unneeded packages
uk:   -u, --unneeded       вилучити непотрібні пакунки

en:   -u, --upgrades       list outdated packages [filter]
uk:   -u, --upgrades       показати список застарілих пакунків [фільтр]

en:   -v, --verbose        be verbose
uk:   -v, --verbose        показувати подробиці

en:   -w, --downloadonly   download packages but do not install/upgrade anything
uk:   -w, --downloadonly   звантажити пакунки, але нічого не встановлювати чи оновлювати

en:   -x, --regex          enable searching using regular expressions
uk:   -x, --regex          увімкнути пошук формальними виразами

en:   -y, --refresh        download fresh package databases from the server
                           (-yy to force a refresh even if up to date)
uk: -y, --refresh звантажити свіжу базу даних пакунків з сервера
    (-yy для примусового оновлення навіть коли нічого нового)

en:   All current sync database packages
uk:   Усі поточно синхронізовані пакунки

en:   All locally installed packages
uk:   Усі локально встановлені пакунки

en:   if you're sure a package manager is not already
      running, you can remove %s
uk:   якщо ви впевнені, що менеджер пакунків не
      запущений, ви можете вилучити %s

en:  %s is up to date
uk:  %s не потребує оновлення

en:  [installed]
uk: [встановлено]

en:  [pending]
uk:  [очікування]

en:  there is nothing to do
uk:   виконано геть усе

en: %jd altered file
     | %jd altered files
uk[0]: %jd змінених файлів
uk[1]: %jd змінених файлів
uk[2]: %jd змінених файлів
uk[3]: %jd змінених файлів

en: %jd missing file
     | %jd missing files
uk[0]: бракує %jd файлу
uk[1]: бракує %jd файли
uk[2]: бракує %jd файлів
uk[3]: бракує %jd файлів

en: %s and %s are in conflict
uk: %s і %s конфліктують

en: %s and %s are in conflict (%s)
uk: %s і %s конфліктують (%s)

en: %s and %s are in conflict (%s). Remove %s?
uk: %s та %s конфліктують (%s). Вилучити %s?

en: %s and %s are in conflict. Remove %s?
uk: %s та %s конфліктують. Вилучити %s?

en: %s exists in both '%s' and '%s'
uk: %s існує і в «%s», і в «%s»

en: %s installed as %s.pacnew
uk: %s встановлено як %s.pacnew

en: %s is designated as a HoldPkg.
uk: %s позначено як HoldPkg.

en: %s is in IgnorePkg/IgnoreGroup. Install anyway?
uk: %s є в IgnorePkg/IgnoreGroup. Встановити попри все?

en: %s is invalid or corrupted
uk: %s неправильний чи пошкоджений

en: %s is owned by %s%s %s%s%s
uk: %s належить до %s%s %s%s%s

en: %s is owned by %s%s/%s%s %s%s%s
uk: %s належить до %s%s/%s%s %s%s%s

en: %s optionally requires %s
uk: %s необов’язково потребує %s

en: %s saved as %s.pacsave
uk: %s збережено як %s.pacsave

en: %s, %s from "%s"
uk: %s, %s з «%s»

en: %s: %jd total file,  | %s: %jd total files,
uk[0]: %s: %jd всіх файлів,
uk[1]: %s: %jd всіх файлів,
uk[2]: %s: %jd всіх файлів,
uk[3]: %s: %jd всіх файлів,

en: %s: %s (File type mismatch)
uk: %s: %s (Тип файла збігається)

en: %s: %s (GID mismatch)
uk: %s: %s (GID не збігається)

en: %s: %s (Modification time mismatch)
uk: %s: %s (Час зміни не збігається)

en: %s: %s (Permissions mismatch)
uk: %s: %s (Дозволи не збігаються)

en: %s: %s (Size mismatch)
uk: %s: %s (Розмір не збігається)

en: %s: %s (Symlink path mismatch)
uk: %s: %s (Шлях символьного посилання не збігається)

en: %s: %s (UID mismatch)
uk: %s: %s (UID не збігається)

en: %s: %s exists in filesystem
uk: %s: %s існує у файловій системі

en: %s: %s exists in filesystem (owned by %s)
uk: %s: %s існує у файловій системі (належить до %s)

en: %s: install reason has been set to 'explicitly installed'
uk: %s: причину встановлення вказано на «явно встановлений»

en: %s: install reason has been set to 'installed as dependency'
uk: %s: причину встановлення вказано на «встановлено як залежність»

en: %s: no mtree file
uk: %s: немає файла mtree

en: %s: removing %s breaks dependency '%s'
uk: %s: вилучення %s створить конфлікт залежностей «%s»

en: '%s' is a file, did you mean %s instead of %s?
uk: «%s» — файл, може, ви мали на увазі %s, а не %s?

en: '%s' is a file, you might want to use %s.
uk: «%s» — файл, можливо, ви хотіли скористатись %s.

en: '%s' is not a valid debug level
uk: рівень зневадження «%s» неправильний

en: (none)
uk: (немає)

en: Architecture
uk: Архітектура

en: Backup Files
uk: Резервні файли

en: Build Date
uk: Дата збирання

en: Cache directory: %s
uk: Каталог кешу: %s

en: Changelog for %s:
uk: Список змін для %s:

en: Compressed Size
uk: Розмір стиснення

en: Conflicts With
uk: Конфліктує з

en: Database directory: %s
uk: Каталог бази даних: %s

en: Depends On
uk: Залежить від

en: Description
uk: Опис

en: Do you want to remove ALL files from cache?
uk: Вилучити ВСІ файли з кешу?

en: Do you want to remove all other packages from cache?
uk: Вилучити всі інші пакунки з кешу?

en: Do you want to remove these packages?
uk: Вилучити ці пакунки?

en: Do you want to remove unused repositories?
uk: Вилучити сховища, які не використовуються?

en: Do you want to skip the above package for this upgrade? | Do you want to skip the above packages for this upgrade?
uk[0]: Пропустити верхній пакунок для цього оновлення?
uk[1]: Пропустити верхні пакунки для цього оновлення?
uk[2]: Пропустити верхні пакунки для цього оновлення?
uk[3]: Пропустити верхні пакунки для цього оновлення?

en: Download Size
uk: Розмір звантаження

en: Enter a number (default=%d)
uk: Введіть число (типово=%d)

en: Enter a selection (default=all)
uk: Зробіть вибір (типово=всі)

en: Errors occurred, no packages were upgraded.
uk: Виникли помилки, пакунки не оновлено.

en: Expired
uk: Утратив силу

en: Explicitly installed
uk: Явно встановлено

en: Failed to pass %s entry to libalpm
uk: Не вдалося передати запис %s у libalpm

en: File %s is corrupted (%s).
    Do you want to delete it?
uk: Файл %s пошкоджено (%s).
    Вилучити його?

en: Groups
uk: Групи

en: HTTP_USER_AGENT truncated
uk: HTTP_USER_AGENT обрізано

en: HoldPkg was found in target list. Do you want to continue?
uk: HoldPkg знайдено в списку пакунків. Продовжити?

en: Import PGP key %u%c/%s, "%s", created: %s (revoked)?
uk: Імпортувати ключ PGP %u%c/%s, «%s», створено: %s (скасовано)?

en: Import PGP key %u%c/%s, "%s", created: %s?
uk: Імпортувати ключ PGP %u%c/%s, «%s», створено: %s?

en: Install Date
uk: Дата встановлення

en: Install Reason
uk: Причина встановлення

en: Install Script
uk: Сценарій встановлення

en: Installed Size
uk: Розмір встановлення

en: Installed as a dependency for another package
uk: Встановлений як залежність до іншого пакунка

en: Invalid
uk: Неправильний

en: Key disabled
uk: Ключ вимкнено

en: Key expired
uk: Ключ утратив силу

en: Key unknown
uk: Невідомий ключ

en: Licenses
uk: Ліцензії

en: MD5 Sum
uk: Сума MD5

en: N
uk: Н

en: NO
uk: Ні

en: Name
uk: Назва

en: Net Change
uk: Чиста зміна

en: Net Upgrade Size:
uk: Чистий розмір оновлення:

en: New Version
uk: Нова версія

en: New optional dependencies for %s
uk: Нові необов'язкові залежності для %s

en: No
uk: Ні

en: No database errors have been found!
uk: Не знайдено помилок бази даних!

en: No package owns %s
uk: Жоден пакунок не є власником %s

en: None
uk: Немає

en: Old Version
uk: Стара версія

en: Optional Deps
uk: Необов'язкові залежності

en: Optional For
uk: Необов’язково для

en: Optional dependencies for %s
uk: Необов'язкові залежності для %s

en: Package
uk: Пакунок

en: Packager
uk: Пакувальник

en: Packages
uk: Пакунки

en: Packages to keep:
uk: Пакунки для утримання:

en: Proceed with download?
uk: Продовжити звантаження?

en: Proceed with installation?
uk: Продовжити встановлення?

en: Processing package changes...
uk: Оброблення змін пакунка...

en: Provides
uk: Забезпечує

en: Replace %s with %s/%s?
uk: Замінити %s на %s/%s?

en: Replaces
uk: Замінює

en: Repository
uk: Сховище

en: Repository %s%s
uk: Сховище %s%s

en: Required By
uk: Потрібен для

en: Retrieving packages...
uk: Одержання пакунків...

en: Running post-transaction hooks...
uk: Запускання дій після транзакції…

en: Running pre-transaction hooks...
uk: Запускання дій, що передують транзакції…

en: SHA-256 Sum
uk: Сума SHA-256

en: Signature
uk: Підпис

en: Signature error
uk: Помилка підпису

en: Signatures
uk: Підпис

en: Starting full system upgrade...
uk: Починається оновлення системи...

en: Synchronizing package databases...
uk: Синхронізування бази даних пакунків...

en: The following package cannot be upgraded due to unresolvable dependencies:
     | The following packages cannot be upgraded due to unresolvable dependencies:
uk[0]: The following packages cannot be upgraded due to unresolvable dependencies:
uk[1]: The following packages cannot be upgraded due to unresolvable dependencies:
uk[2]: Такі пакунки неможливо оновити через нерозвʼязані залежності:
uk[3]: Такі пакунки неможливо оновити через нерозвʼязані залежності:

en: There is %d member in group %s%s%s:
     | There are %d members in group %s%s%s:
uk[0]: Є %d член в групі %s%s%s:
uk[1]: Є %d членів в групі %s%s%s:
uk[2]: Є %d членів в групі %s%s%s:
uk[3]: Є %d членів в групі %s%s%s:

en: There is %zu provider available for %s
     | There are %zu providers available for %s:
uk[0]: Доступно %zu постачальник для %s:
uk[1]: Доступно %zu постачальників для %s:
uk[2]: Доступно %zu постачальників для %s:
uk[3]: Доступно %zu постачальників для %s:

en: Total Download Size:
uk: Повний розмір звантаження:

en: Total Installed Size:
uk: Загальний розмір встановлення:

en: Total Removed Size:
uk: Загальний розмір вилученого:

en: URL
uk: Посилання

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Valid
uk: Правильний

en: Validated By
uk: Підтверджено через

en: Version
uk: Версія

en: Y
uk: Т

en: YES
uk: ТАК

en: Yes
uk: Так

en: [Y/n]
uk: [Т/н]

en: [ignored]
uk: [знехтувано]

en: [y/N]
uk: [т/Н]

en: applying deltas...
uk: накладання різниці...

en: argument '-' specified with empty stdin
uk: аргумент «-» вказано з порожнім stdin

en: argument '-' specified without input on stdin
uk: аргумент «-» вказаний без вводу на стандартний ввід

en: backup file
uk: резервна копія

en: checking available disk space
uk: перевіряння доступного місця на диску

en: checking available disk space...
uk: перевіряння доступного місця на диску…

en: checking delta integrity...
uk: перевіряння цілісності різниці...

en: checking dependencies...
uk: перевіряння залежностей…

en: checking for file conflicts
uk: перевіряння файлових конфліктів

en: checking for file conflicts...
uk: перевіряння конфліктів між файлами…

en: checking keyring...
uk: перевіряння ключів…

en: checking keys in keyring
uk: перевіряння ключів у зв’язці

en: checking package integrity
uk: перевіряння цілісності пакунків

en: checking package integrity...
uk: перевіряння цілісності пакунків…

en: chroot to '%s' failed: (%s)
uk: chroot до '%s' не вдався: (%s)

en: config file %s could not be read: %s
uk: неможливо прочитати файл налаштувань %s: %s

en: config file %s, line %d: '%s' option '%s' not recognized
uk: файл налаштування %s, рядок %d: «%s» параметр «%s» не розпізнано

en: config file %s, line %d: '%s' option invalid, no signature support
uk: файл налаштувань %s, рядок %d: недійсний параметр «%s», без підтримування підписів

en: config file %s, line %d: All directives must belong to a section.
uk: файл налаштувань %s, рядок %d: Всі каталоги повинні належати секції.

en: config file %s, line %d: directive '%s' in section '%s' not recognized.
uk: файл налаштувань %s, рядок %d: каталог «%s» у секції «%s» не розпізнано.

en: config file %s, line %d: directive '%s' needs a value
uk: файл налаштувань %s, рядок %d: каталог «%s» потребує значення

en: config file %s, line %d: invalid value for '%s' : '%s'
uk: файл налаштувань %s, рядок %d: недійсне значення для «%s» : «%s»

en: config parsing exceeded max recursion depth of %d.
uk: розбирання налаштувань досягнуло максимальної глибини рекурсії %d.

en: could not access cache directory %s
uk: немає доступу до каталогу кешу %s

en: could not access database directory
uk: немає доступу до каталогу бази даних

en: could not add server URL to database '%s': %s (%s)
uk: неможливо додати адресу сервера до бази даних «%s»: %s (%s)

en: could not calculate checksums for %s
uk: неможливо підрахувати контрольні суми для %s

en: could not chdir to download directory %s
uk: неможливо перейти до каталогу звантаження %s

en: could not get current working directory
uk: неможливо добратись до поточного робочого каталогу

en: could not load package '%s': %s
uk: неможливо завантажити пакунок «%s»: %s

en: could not lock database: %s
uk: неможливо заблокувати базу даних: %s

en: could not register '%s' database (%s)
uk: неможливо зареєструвати базу даних «%s» (%s)

en: could not remove %s: %s
uk: неможливо вилучити %s: %s

en: could not rename %s to %s (%s)
uk: неможливо перейменувати %s на %s (%s)

en: could not restore working directory (%s)
uk: неможливо відновити робочий каталог (%s)

en: could not set install reason for package %s (%s)
uk: неможливо вказати причини встановлення для пакунка %s (%s)

en: database '%s' is not valid (%s)
uk: база даних «%s» недоступна (%s)

en: database not found: %s
uk: базу даних не знайдено: %s

en: downgrading
uk: пониження версії

en: downgrading %s...
uk: пониження %s...

en: downloading %s...
uk: звантаження %s...

en: downloading required keys...
uk: звантаження потрібних ключів...

en: empty string passed to file owner query
uk: передано порожній рядок на запит щодо власника файла

en: error:
uk: помилка:

en: failed to allocate string
uk: не вдалось розмістити рядок

en: failed to commit transaction (%s)
uk: не вдалось завершити транзакцію (%s)

en: failed to init transaction (%s)
uk: не вдалось розпочати транзакцію (%s)

en: failed to initialize alpm library
    (%s: %s)
uk: не вдалося запустити бібліотеку alpm
    (%s: %s)

en: failed to prepare transaction (%s)
uk: не вдалось підготувати операцію (%s)

en: failed to read arguments from stdin: (%s)
uk: помилка читання аргументів зі вводу: (%s)

en: failed to release transaction (%s)
uk: не вдалось завершити транзакцію (%s)

en: failed to reopen stdin for reading: (%s)
uk: не вдалось знову відкрити stdin для читання: (%s)

en: failed to synchronize all databases
uk: помилка синхронізації всіх баз даних

en: failed to update %s (%s)
uk: не вдалось оновити %s (%s)

en: failed.
uk: невдало.

en: file type not recognized: %s%s
uk: тип файла не розпізнаний: %s%s

en: file(s)
uk: файл(и)

en: full trust
uk: повна довіра

en: generating %s with %s...
uk: породження %s з %s...

en: group '%s' was not found
uk: групу «%s» не знайдено

en: installed
uk: встановлено

en: installing
uk: встановлення

en: installing %s (%s) breaks dependency '%s' required by %s
uk: встановлення %s (%s) створить конфлікт залежностей '%s', які вимагає %s

en: installing %s...
uk: встановлення %s...

en: insufficient columns available for table display
uk: недостатньо стовпчиків для показу таблиці

en: invalid argument '%s' for %s
uk: неправильний аргумент «%s» для %s

en: invalid number: %s
uk: неприпустиме число: %s

en: invalid option '-%c'
uk: помилковий параметр «-%c»

en: invalid option '--%s'
uk: помилковий параметр «--%s»

en: invalid option: '%s' and '%s' may not be used together
uk: хибний параметр: «%s» і «%s» не можна використовувати разом

en: invalid package: '%s'
uk: неправильний пакунок: '%s'

en: invalid value: %d is not between %d and %d
uk: неприпустиме значення: %d не міститься між %d та %d

en: loading package files
uk: завантаження файлів пакунка

en: loading package files...
uk: завантаження файлів пакунка…

en: loading packages...
uk: завантаження пакунків…

en: looking for conflicting packages...
uk: пошук конфліктних пакунків…

en: malloc failure: could not allocate %zu byte
     | malloc failure: could not allocate %zu bytes
uk[0]: помилка malloc: неможливо розмістити %zu байт
uk[1]: помилка malloc: неможливо розмістити %zu байти
uk[2]: помилка malloc: неможливо розмістити %zu байтів
uk[3]: помилка malloc: неможливо розмістити %zu байтів

en: marginal trust
uk: незначна довіра

en: memory exhausted
uk: пам'ять вичерпано

en: mirror '%s' contains the '%s' variable, but no '%s' is defined.
uk: дзеркало «%s» містить змінну «%s», але не визначено «%s».

en: never trust
uk: ніколи не довіряти

en: no '%s' configured
uk: не налаштовано «%s»

en: no changelog available for '%s'.
uk: немає списку змін для «%s».

en: no file was specified for --owns
uk: не було вказано файл для --owns

en: no install reason specified (use -h for help)
uk: не вказано причини встановлення (використайте -h для довідки)

en: no operation specified (use -h for help)
uk: не вказано операцію (використайте -h для довідки)

en: no options specified (use -h for help)
uk: не вказано жодного параметра (додайте -h , щоб вивести довідку)

en: no targets specified (use -h for help)
uk: не вказані цілі (додайте -h для довідки)

en: no usable package repositories configured.
uk: робочі сховища не налаштовано.

en: only one operation may be used at a time
uk: тільки одна операція може використовуватися одночасно

en: operation
uk: операція

en: operations:
uk: операції:

en: option --force is deprecated; use --overwrite instead
uk: параметр --force не підтримується; використовуйте натомість --overwrite

en: options
uk: параметри

en: package %s does not have a valid architecture
uk: пакунок %s має неправильну архітектуру

en: package '%s' was not found
uk: пакунок «%s» не знайдено

en: package(s)
uk: пакунок(и)

en: path too long: %s%s
uk: шлях надто довгий: %s%s

en: path too long: %s/
uk: шлях надто довгий: %s/

en: path too long: %slocal/%s-%s/%s
uk: шлях надто довгий: %slocal/%s-%s/%s

en: problem adding hookdir '%s' (%s)
uk: проблема додавання теки перехоплення «%s» (%s)

en: problem setting gpgdir '%s' (%s)
uk: проблемне налаштування gpgdir «%s» (%s)

en: problem setting logfile '%s' (%s)
uk: проблема встановлення «%s» файлом журналу (%s)

en: reinstalling
uk: перевстановлення

en: reinstalling %s...
uk: перевстановлення %s...

en: removal
uk: вилучення

en: removing
uk: вилучення

en: removing %s breaks dependency '%s' required by %s
uk: вилучення %s створить конфлікт залежностей '%s', які вимагає %s

en: removing %s...
uk: вилучення %s...

en: removing all files from cache...
uk: вилучення всіх файлів з кешу...

en: removing old packages from cache...
uk: вилучення старих пакунків з кешу...

en: removing unused sync repositories...
uk: вилучення зайвих синхронних сховищ…

en: repository "%s" was not found.
uk: сховище «%s» не знайдено.

en: repository '%s' does not exist
uk: сховище «%s» не існує

en: resolving dependencies...
uk: перевіряння конфліктів між файлами…

en: running XferCommand: fork failed!
uk: виконання XferCommand: не вдалось зробити fork!

en: skipping target: %s
uk: пропущення пакунка: %s

en: success!
uk: успішно!

en: target not found: %s
uk: цілі не знайдено: %s

en: try running pacman-db-upgrade
uk: спробуйте запустити pacman-db-upgrade

en: unable to %s directory-file conflicts
uk: неможливо розвʼязати конфлікт між директорією і файлами %s

en: unable to read symlink contents: %s
uk: не вдається прочитати вміст символьного посилання: %s

en: unable to satisfy dependency '%s' required by %s
uk: неможливо задовольнити залежності '%s', які вимагає %s

en: unknown trust
uk: невідома довіра

en: upgrading
uk: оновлення

en: upgrading %s...
uk: оновлення %s...

en: usage
uk: використання

en: warning:
uk: попередження:

en: you cannot perform this operation unless you are root.
uk: ви можете виконати цю операцію тільки як адміністратор.
