Exo - en to uk translation catalogue (279 entries)

en:        %s [options] --build-list [[name file]...]
uk:        %s [опції  ] --build-list [[назва файл]...]

en:        exo-open --launch TYPE [PARAMETERs...]
uk:        exo-open --launch ТИП [ПАРАМЕТРИ  ...]

en:   --build-list      Parse (name, file) pairs
uk:   --build-list      Аналіз пари (назва файл)

en:   --extern          Generate extern symbols
uk:   --extern          Генерувати зовнішні

en:   --launch TYPE [PARAMETERs...]       Launch the preferred application of
                                          TYPE with the optional PARAMETERs, where
                                          TYPE is one of the following values.
uk:   --launch ТИП [ПАРАМЕТРИ  ...]       Запустити улюблену програму        
                                          ТИП з необов'язковими ПАРАМЕТРАМИ, де   
                                          ТИП це одне з наступних значень.

en:   --name=identifier C macro/variable name
uk:   --name=ідентифік. C глоб./змінної назви

en:   --output=filename Write generated csource to specified file
uk:   --output=назва_файлу Записати створений csource до вказаного файлу

en:   --static          Generate static symbols
uk:   --static          Генерувати статичні

en:   --strip-comments  Remove comments from XML files
uk:   --strip-comments  Видалення коментарів XML файлу

en:   --strip-content   Remove node contents from XML files
uk:   --strip-content   Видалити вузлів змісту з XML файлів

en:   --working-directory DIRECTORY       Default working directory for applications
                                          when using the --launch option.
uk:   --working-directory ТЕКА            Типова робоча тека для програм             
                                          коли викор.    --launch опція.

en:   -?, --help                          Print this help message and exit
uk:   -?, --help                          Надрукувати цей текст і вийти

en:   -V, --version                       Print version information and exit
uk:   -V, --version                       Вивести інформацію про версію

en:   -V, --version     Print version information and exit
uk:   -V, --version     Вивід інформації про версію і вихід

en:   -h, --help        Print this help message and exit
uk:   -h, --help        Вивід цього повідомлення і вихід

en:   WebBrowser       - The preferred Web Browser.
      MailReader       - The preferred Mail Reader.
      FileManager      - The preferred File Manager.
      TerminalEmulator - The preferred Terminal Emulator.
uk:   WebBrowser       - типовий Веб-переглядач.
      MailReader       - типовий переглядач Пошти.
      FileManager      - типовий Файловий менеджер.
      TerminalEmulator - типовий Емулятор Терміналу.

en: %s (Xfce %s)
    
    Copyright (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. All rights reserved.
    
    Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
    
    Built with Gtk+-%d.%d.%d, running Gtk+-%d.%d.%d.
    
    Please report bugs to <%s>.
uk: %s (Xfce %s)
    
    Авторське право (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. Усі права застережено.
    
    Автор Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
    
    Зібрано з Gtk+-%d.%d.%d, виконується з Gtk+-%d.%d.%d.
    
    Сповістіть про помилку <%s>.

en: %s comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY,
    You may redistribute copies of %s under the terms of
    the GNU Lesser General Public License which can be found in the
    %s source package.
uk: %s постачається БЕЗ БУДЬ-ЯКОЇ ГАРАНТІЇ,
    Ви можете поширювати копії %s на умовах
    ліцензії GNU Lesser General Public License, яку можна знайти
    у пакеті текстів програми %s.

en: Action Icons
uk: Значки дій

en: Active
uk: Активна

en: Active item border color
uk: Активний колір обрамлення елемента

en: Active item fill color
uk: Активний колір заповнення елемента

en: Active item index
uk: Активний заголовок елемента

en: Active item text color
uk: Активний колір тексту елемента

en: All Files
uk: Всі файли

en: All Icons
uk: Всі значки

en: Animations
uk: Анімації

en: Application Chooser Button
uk: Кнопка вибору програми

en: Application Icons
uk: Значки програм

en: Block Device
uk: Блочні пристрої

en: Browse the file system
uk: Оглянути файлову систему

en: Browse the file system to choose a custom command.
uk: Оглянути файлову систему для вибору довільної команди.

en: Browse the web
uk: Мандруйте Інтернетом

en: C_omment:
uk: К_оментар:

en: C_reate
uk: С_творити

en: Caja File Manager
uk: Файловий менеджер Caja

en: Character Device
uk: Пристрої вводу

en: Choose Preferred Application
uk: Вибір типових програм

en: Choose a custom File Manager
uk: Виберіть довільний Файловий менеджер

en: Choose a custom Mail Reader
uk: Виберіть довільний Поштовий клієнт

en: Choose a custom Terminal Emulator
uk: Виберіть довільний Емулятор терміналу

en: Choose a custom Web Browser
uk: Виберіть довільний Переглядач Web

en: Choose filename
uk: Вибрати назву файлу

en: Chromium
uk: Хроміум

en: Claws Mail
uk: Переглядач пошти Claws Mail

en: Clear search field
uk: Очистити поле пошуку

en: Column Spacing
uk: Відстань між стовпчиками

en: Column spacing
uk: Проміжок між стовпчиками

en: Comm_and:
uk: Ком_анда:

en: Copyright (c) %s
            os-cillation e.K. All rights reserved.
    
    Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
uk: Copyright (c) %s
            os-cillation e.K.Всі права застережено
    
    Написано   Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.

en: Create Directory
uk: Створити теку

en: Create Launcher
uk: Створити ярлик запуску

en: Create Launcher <b>%s</b>
uk: Створити ярлик запуску <b>%s</b>

en: Create Link
uk: Створити посилання

en: Create a new desktop file in the given directory
uk: Створити новий файл desktop в поточній теці

en: Cursor item border color
uk: Колір обрамлення елемента під курсором

en: Cursor item fill color
uk: Колір заповнення елемента під курсором

en: Cursor item text color
uk: Колір тексту елемента під курсором

en: Customize Toolbar...
uk: Налаштувати панель...

en: Debian Sensible Browser
uk: Переглядач Debian

en: Debian X Terminal Emulator
uk: Емулятор терміналу Debian X

en: Device Icons
uk: Значки пристроїв

en: Drag an item onto the toolbars above to add it, from the toolbars in the items table to remove it.
uk: Перетягніть елемент на панелі вище щоб додати його, або з панелей в таблицю елементів щоб його видалити.

en: Edit Directory
uk: Редагувати теку

en: Edit Launcher
uk: Редагувати ярлик запуску

en: Edit Link
uk: Редагувати посилання

en: Emblems
uk: Емблеми

en: Emoticons
uk: Смайли

en: Enable Search
uk: Дозволити пошук

en: Encompass
uk: Переглядач Encompass

en: Enlightened Terminal Emulator
uk: Емулятор терміналу Enlightened

en: Epiphany Web Browser
uk: Переглядач Web Epiphany

en: Evolution
uk: Переглядач пошти Evolution

en: Executable Files
uk: Виконувані файли

en: Failed to create "%s".
uk: Помилка при створені "%s".

en: Failed to execute default File Manager
uk: Не вдалось запустити типовий Файловий менеджер

en: Failed to execute default Mail Reader
uk: Помилка під час запуску типового поштового клієнта

en: Failed to execute default Terminal Emulator
uk: Помилка під час запуску типового емулятора терміналу

en: Failed to execute default Web Browser
uk: Помилка під час запуску типового переглядача Web

en: Failed to launch preferred application for category "%s".
uk: Неможливо запустити улюблену програму для категорії "%s".

en: Failed to load contents from "%s": %s
uk: Помилка завантаження вмісту "%s": %s

en: Failed to load image "%s": Unknown reason, probably a corrupt image file
uk: Неможливо завантажити малюнок "%s": Невідома причина, можливо пошкоджений файл малюнку

en: Failed to open "%s".
uk: Помилка відкриття "%s".

en: Failed to open %s for writing
uk: Помилка відкриття %s для запису

en: Failed to open URI "%s".
uk: Неможливо відкрити URI "%s".

en: Failed to open display
uk: Помилка відкриття дисплею

en: Failed to open file "%s": %s
uk: Помилка відкриття файлу "%s": %s

en: Failed to parse contents of "%s": %s
uk: Не вдалось розібрати вміст "%s": %s

en: Failed to read file "%s": %s
uk: Помилка читання з файлу "%s": %s

en: Failed to save "%s".
uk: Помилка при збережені "%s".

en: Failed to set default File Manager
uk: Помилка вибору типового Файлового менеджера

en: Failed to set default Mail Reader
uk: Помилка вибору типового Поштового клієнта

en: Failed to set default Terminal Emulator
uk: Помилка вибору типового Емулятора терміналу

en: Failed to set default Web Browser
uk: Помилка вибору типового переглядача Web

en: File "%s" has no type key
uk: Файл "%s" немає ключа типу

en: File Manager
uk: Файловий менеджер

en: File Type Icons
uk: Значки типів файлів

en: File location is not a regular file or directory
uk: Місцезнаходження файлу не є регулярним файлом чи текою

en: Folder
uk: Теки

en: Follow state
uk: Наступний стан

en: GIcon
uk: Значок

en: GNOME Terminal
uk: Термінал GNOME

en: Galeon Web Browser
uk: Переглядач Web Galeon

en: Homogeneous
uk: Однорідні

en: How the text and icon of each item are positioned relative to each other
uk: Як текст і значок кожного елемента розташовується відповідно до іншого

en: Icon
uk: Значок

en: Icon Bar Model
uk: Модель панелі запуску

en: Icon View Model
uk: Режим перегляду значками

en: Icon column
uk: Колонка іконок

en: If you don't specify the --launch option, exo-open will open all specified
    URLs with their preferred URL handlers. Else, if you specify the --launch
    option, you can select which preferred application you want to run, and
    pass additional parameters to the application (i.e. for TerminalEmulator
    you can pass the command line that should be run in the terminal).
uk: Якщо ви не зазначили --launch опцію, exo-open буде відкривати всі    
    URLs з їхніми визначеними URL handlers. Інакше, якщо зазначено   --launch
    опцію, Ви можете вибрати яку улюблену програму Ви бажаєте запустити і  
    передати додаткові параметри для програми (таких як для Емулятора       
    терміналу передати стрічку команд які варто запустити в терміналі)

en: Image Files
uk: Файли картинок

en: Invalid helper type "%s"
uk: Неправильний тип улюбленої програми "%s"

en: KMail
uk: Переглядач пошти KMail

en: Konqueror Web Browser
uk: Переглядач Web Konqueror

en: Launch the default helper of TYPE with the optional PARAMETER, where TYPE is one of the following values.
uk: Запустити типовий конфігуратор ТИПу з опціями ПАРАМЕТРИ, де ТИП це є одне із наступних значень.

en: Launching desktop files is not supported when %s is compiled without GIO-Unix features.
uk: Запущені файли desktop не підтримуються коли %s скомпільовано без можливостей GIO-Unix.

en: Layout mode
uk: Режим розкладки

en: Links Text Browser
uk: Переглядач Links текстовий

en: Location Icons
uk: Значки місцезнаходження

en: Lynx Text Browser
uk: Переглядач Lynx текстовий

en: Mail Reader
uk: Поштовий клієнт

en: Margin
uk: Поле

en: Markup column
uk: Стовпчик відміток

en: Menu Icons
uk: Значки меню

en: Midori
uk: Мідорі

en: Model column to search through when searching through item
uk: Модель стовпчика для пошуку з допомогою пошуку елемента

en: Model column used to retrieve the absolute path of an image file to render
uk: Модельна колонка, яка використовується для виправлення абсолютного шляху до файлу малюнку для обробки

en: Model column used to retrieve the icon pixbuf from
uk: Модель стовпчика використовувана для отримання значка pixbuf з

en: Model column used to retrieve the text from
uk: Модель стовпчика використовувана для отримання тексту з

en: Model column used to retrieve the text if using Pango markup
uk: Модель стовпчиків, що використовується для отримання тексту якщо застосовується маркування Pango

en: Model for the icon bar
uk: Модель для панелі запуску

en: Mozilla Browser
uk: Переглядач Mozilla

en: Mozilla Firefox
uk: Переглядач Mozilla Firefox

en: Mozilla Mail
uk: Переглядач пошти Mozilla Mail

en: Mozilla Thunderbird
uk: Переглядач пошти Mozilla Thunderbird

en: Mutt
uk: Переглядач пошти Mutt

en: NXterm
uk: Термінал NXterm

en: Nautilus
uk: Файловий менеджер Nautilus

en: Netscape Navigator
uk: Переглядач Netscape Navigator

en: No application selected
uk: Немає вибраної програми

en: No command specified
uk: Команду не призначено

en: No file selected
uk: Не вибрано файл

en: No file/folder specified
uk: Не визначено файлу/теки

en: No helper defined for "%s".
uk: Не визначено конфігуратора для "%s".

en: No icon
uk: Без значка

en: Number of columns
uk: Кількість стовпчиків

en: Number of columns to display
uk: Кількість стовпчиків для показу

en: Open the Preferred Applications
    configuration dialog
uk: Відкрити діалог налаштування
    улюблених програм

en: Opera Browser
uk: Переглядач Opera

en: Options:
uk: Параметри:

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: PCMan File Manager
uk: Файловий менеджер PCMan

en: PCManFM-Qt File Manager
uk: Менеджер файлів PCManFM-Qt

en: Perl Scripts
uk: Сценарії Perl

en: Pixbuf column
uk: Стовпчик Pixbuf

en: Please choose your preferred File Manager
    now and click OK to proceed.
uk: Виберіть Ваш улюблений Файловий менеджер
    і клацніть OK для застосування.

en: Please choose your preferred Mail Reader
    now and click OK to proceed.
uk: Виберіть типовий Поштовий
    клієнт і натисніть OK для продовження.

en: Please choose your preferred Terminal
    Emulator now and click OK to proceed.
uk: Виберіть типовий Емулятор
    терміналу і натисніть OK для продовження.

en: Please choose your preferred Web
    Browser now and click OK to proceed.
uk: Виберіть типовий Переглядач
    WEB і натисніть OK для продовження.

en: Please report bugs to <%s>.
uk: Повідомлення про помилки для <%s>.

en: Preferred Applications
uk: Типові програми

en: Preferred Applications (Web Browser, Mail Reader and Terminal Emulator)
uk: Улюблені програми (переглядач Web, переглядач пошти та емулятор терміналу)

en: Preset URL when creating a link
uk: Введіть адресу URL для створюваного посилання

en: Preset command when creating a launcher
uk: Введіть команду для створюваного ярлика запуску

en: Preset comment when creating a desktop file
uk: Введіть коментар для створюваного файлу desktop

en: Preset icon when creating a desktop file
uk: Виберіть значок для створюваного файлу desktop

en: Preset name when creating a desktop file
uk: Введіть назву створюваного файлу desktop

en: Press left mouse button to change the selected application.
uk: Натисніть ліву кнопку мишки для вибору потрібної програми.

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Print version information and exit
uk: Надрукувати інформацію про версію і вийти

en: Python Scripts
uk: Сценарії Python

en: Query the default helper of TYPE, where TYPE is one of the following values.
uk: Опитати типовий конфігуратор ТИПу, де ТИП це є одне із наступних значень.

en: RXVT Unicode
uk: Термінал RXVT Unicode

en: Read your email
uk: Перегляньте Вашу пошту

en: Render differently based on the selection state.
uk: Інакше відображення базоване на поточному стані.

en: Reorderable
uk: Можливість впорядкування

en: Restart command
uk: Команда перезавантаження

en: Rodent File Manager
uk: Файловий менеджер Rodent

en: Row Spacing
uk: Відстань між рядками

en: Row spacing
uk: Проміжок між рядками

en: Ruby Scripts
uk: Сценарії Ruby

en: Run in _terminal
uk: Запустити в _терміналі

en: SOCKET ID
uk: ID сокета

en: Search Column
uk: Пошук у стовпчиках

en: Select _icon from:
uk: Вибрати _значок з:

en: Select a working directory
uk: Виберіть робочу теку

en: Select an Application
uk: Вибрати програму

en: Select an icon
uk: Виберіть значок

en: Select application
uk: Виберіть програму

en: Select default applications for various services
uk: Виберіть типову програму для відповідного сервісу

en: Select this option to enable startup notification when the command is run from the file manager or the menu. Not every application supports startup notification.
uk: Виберіть цей параметр для повідомлення про запуск коли команду запущено   з менеджеру файлів або з меню. Не кожна програма підтримує повідомлення   про запуск  .

en: Select this option to run the command in a terminal window.
uk: Виберіть цей параметр для запуску команди у вікні терміналу.

en: Selection mode
uk: Режим вибору

en: Separator
uk: Роздільник

en: Session restart command
uk: Команда перезавантаження сеансу

en: Settings manager socket
uk: Сокет Менеджера властивостей

en: Shell Scripts
uk: Сценарії Shell

en: Single Click
uk: Одинарне клацання

en: Single Click Timeout
uk: Затримка разового клацання

en: Socket
uk: Сокет

en: Space which is inserted at the edges of the icon view
uk: Простір введений на краї перегляду значка

en: Space which is inserted between cells of an item
uk: Проміжок який вставляється між клітинками елемента

en: Space which is inserted between grid column
uk: Проміжок вставлений між сіткою стовпчиків

en: Space which is inserted between grid rows
uk: Проміжок, що вставляється між сусідніми рядками

en: Spacing
uk: Проміжки

en: Specify the application you want to use
    as default File Manager for Xfce:
uk: Призначте програму, яку Ви бажаєте
    використовувати в якості типового Файлового менеджера для Xfce:

en: Specify the application you want to use
    as default Mail Reader for Xfce:
uk: Призначте програму, яка використовуватиметься
    як типовий Поштовий клієнт Xfce:

en: Specify the application you want to use
    as default Terminal Emulator for Xfce:
uk: Призначте програму, яка використовуватиметься
    як типовий Емулятор терміналу для Xfce:

en: Specify the application you want to use
    as default Web Browser for Xfce:
uk: Призначте програму, яка використовуватиметься
    як типовий Переглядач Web для Xfce:

en: Status Icons
uk: Значки статусу

en: Stock Icons
uk: Типові значки

en: Sylpheed
uk: Переглядач пошти Sylpheed

en: TYPE [PARAMETER]
uk: ТИП [ПАРАМЕТР]

en: Terminal Emulator
uk: Емулятор терміналу

en: Text column
uk: Текстового стовпчика

en: Text for I_mportant Icons
uk: Текст для в_ажливих значків

en: Text for _All Icons
uk: Текст для _всіх значків

en: The GIcon to render.
uk: Значок для відображення.

en: The amount of space between two consecutive columns
uk: Проміжок між двома сусідніми стовпчиками

en: The amount of space between two consecutive rows
uk: Проміжок між двома сусідніми рядками

en: The amount of time after which the item under the mouse cursor will be selected automatically in single click mode
uk: Інтервал часу після якого елемент під курсором мишки буде вибрано автоматично в режимі одинарного клацання

en: The file "%s" contains no data
uk: Файл "%s" не містить данних

en: The following TYPEs are supported for the --launch and --query commands:
    
      WebBrowser       - The preferred Web Browser.
      MailReader       - The preferred Mail Reader.
      FileManager      - The preferred File Manager.
      TerminalEmulator - The preferred Terminal Emulator.
uk: Наступні ТИПи підтримуються для команд  --launch і --querry:
    
      WebBrowser       - типовий Веб-переглядач.
      MailReader       - типовий переглядач Пошти.
      FileManager      - типовий Файловий менеджер.
      TerminalEmulator - типовий Емулятор Терміналу.

en: The following TYPEs are supported for the --launch command:
uk: Наступні ТИПИ підтримуються для --launch команди:

en: The icon to render.
uk: Відображення значка.

en: The layout mode
uk: Режим розкладки

en: The model for the icon view
uk: Режим перегляду у вигляді значків

en: The orientation of the iconbar
uk: Орієнтація панелі запуску

en: The preferred File Manager will be used to browse the contents of folders.
uk: Типовий файловий менеджер буде використовуватись для перегляду змісту тек.

en: The preferred Mail Reader will be used to compose emails when you click on email addresses.
uk: Типовий Поштовий клієнт використовується для створення повідомлень при виборі email адрес.

en: The preferred Terminal Emulator will be used to run commands that require a CLI environment.
uk: Типовий Емулятор терміналу буде використаний для команд, що потребують CLI середовища.

en: The preferred Web Browser will be used to open hyperlinks and display help contents.
uk: Типовий переглядач WEB використовується для відкриття гіперпосилань і відображення довідки.

en: The selection mode
uk: Режим вибору

en: The size of the icon to render in pixels.
uk: Розмір відображуваного значка у пікселях.

en: The width used for each item
uk: Ширина використовувана для кожного елемента

en: Thunar
uk: Файловий менеджер Thunar

en: Toolbar _Style
uk: _Стиль панелі

en: Type '%s --help' for usage.
uk: Наберіть '%s --help' для використання.

en: Type of desktop file to create (Application or Link)
uk: Тип файлу desktop для створення (Програма чи посилання)

en: Unable to detect the URI-scheme of "%s".
uk: Неможливо визначити схему URI "%s".

en: Uncategorized Icons
uk: Значки без категорій

en: Unsupported desktop file type "%s"
uk: Неправильний тип файлу desktop "%s"

en: Usage: %s [options] [file]
uk: Використання: %s [параметри  ] [файл]

en: Usage: exo-open [URLs...]
uk: Використання: exo-open [посилання URLs...]

en: Use _startup notification
uk: Використовувати пов_ідомлення про запуск

en: Use a custom application which is not included in the above list.
uk: Використовувати довільну програму, котра не включена до списку вище.

en: Use the command line
uk: Використовуєте командну стрічку

en: View allows user to search through columns interactively
uk: Перегляд дозволів користувача для пошуку через стовпчики інтерактивно

en: View is reorderable
uk: Перегляд впорядкований

en: W3M Text Browser
uk: Переглядач W3M текстовий

en: Web Browser
uk: Переглядач Web

en: Whether the children should be all the same size
uk: Можливість всіх дочірніх елементів набувати однакового розміру

en: Whether the items in the view can be activated with single clicks
uk: Можливість активації перегляду елементів одинарним клацанням мишки

en: Width for each item
uk: Ширина кожного елемента

en: Window group
uk: Група вікна

en: Window group leader
uk: Керівник групи вікна

en: Working _Directory:
uk: Робоча _тека

en: X Terminal
uk: Термінал X

en: Xfce Terminal
uk: Термінал Xfce

en: Xfe File Manager
uk: Файловий менеджер Xfe

en: _Add a new toolbar
uk: _Додати нову панель

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Desktop Default
uk: Типовий робочий ст_іл

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Icon:
uk: _Значок:

en: _Icons only
uk: Тільки _значки

en: _Internet
uk: _Інтернет

en: _Name:
uk: _Назва:

en: _OK
uk: _ОК

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Other...
uk: _Інше...

en: _Remove Toolbar
uk: _Видалити панель

en: _Save
uk: _Зберегти

en: _Search icon:
uk: _Пошук значка:

en: _Text only
uk: Тільки _текст

en: _URL:
uk: _Посилання URL:

en: _Utilities
uk: _Утиліти

en: size
uk: розмір
