xfce4-session - en to ug translation catalogue (206 entries)

en: (Unknown program)
ug: (نامەلۇم پروگرامما)

en: (Unknown)
ug: (نامەلۇم)

en: <b>Author:</b>
ug: <b>ئاپتور:</b>

en: <b>Compatibility</b>
ug: <b>قوللاشچانلىق</b>

en: <b>Description:</b>
ug: <b>چۈشەندۈرۈش:</b>

en: <b>Homepage:</b>
ug: <b>باش بەت:</b>

en: <b>Information</b>
ug: <b>ئۇچۇر</b>

en: <b>Logout Settings</b>
ug: <b>چىقىش تەڭشەكلىرى</b>

en: <b>Security</b>
ug: <b>بىخەتەرلىك</b>

en: <b>Session Chooser</b>
ug: <b>ئەڭگىمە تاللىغۇ</b>

en: <b>Shutdown</b>
ug: <b>تاقاش</b>

en: <b>Version:</b>
ug: <b>نەشرى:</b>

en: Ad_vanced
ug: ئالىي(_V)

en: Add application
ug: پروگرامما قوش

en: All Xfce cache files could not be cleared
ug: بارلىق Xfce غەملەك ھۆججەتلىرىنى تازىلىغىلى بولمىدى

en: All files
ug: ھەممە ھۆججەتلەر

en: Always
ug: ھەمىشە

en: Always save the session when logging out
ug: سىستېمىدىن چىققان چاغدا ئەڭگىمەنى ھەمىشە ساقلايدۇ

en: An error occurred
ug: خاتالىق كۆرۈلدى

en: App_lication Autostart
ug: ئاپتوماتىك قوزغىلىدىغان پروگرامما(_L)

en: Are you sure you want to empty the session cache?
ug: ئەڭگىمە غەملىكىنى راستلا قۇرۇقدامسىز؟

en: Are you sure you want to remove "%s"
ug: «%s» نى راستلا ئۆچۈرەمسىز

en: Are you sure you want to terminate "%s"?
ug: «%s» ئاخىرلاشتۇرسۇنمۇ؟

en: Automatically save session on logo_ut
ug: چىققان چاغدا ئەڭگىمەنى ئاپتوماتىك ساقلىسۇن(_U)

en: Background color:
ug: تەگلىك  رەڭگى:

en: Balou
ug: بالوئۇ(Balou)

en: Balou Splash Engine
ug: بالوئۇ(Balou) Splash ماتورى

en: Balou theme
ug: بالوئۇ(Balou) ئۆرنىكى

en: Below is the list of applications that will be started automatically when you login to your Xfce desktop, in addition to the applications that were saved when you logged out last time. Cursive applications belong to another desktop environment, but you can still enable them if you want.
ug: تۆۋەندىكىلەر Xfce ئۈستەلئۈستى مۇھىتىغا كىرگەندە ئاپتوماتىك ئىجرا بولىدىغان پروگراممىلاردۇر. يازمىچە كۆرسىتىلگەن پروگراممىلار بولسا باشقا ئۈستەلئۈستى مۇھىتىغا تەۋە پروگراممىلار بولۇپ، خالىسىڭىز ئۇنىمۇ ئىناۋەتلىك قىلالايسىز.

en: Can only terminate clients when in the idle state
ug: بىكار بولغان خېرىدارلارنىلا ئاخىرلاشتۇرغىلى بولىدۇ

en: Cancel the login attempt and return to the login screen.
ug: كىرىش مەشغۇلاتىدىن ۋاز كېچىپ، كىرىش كۆزنىكىگە قايتىدۇ.

en: Choose a name for the new session:
ug: يېڭى ئەڭگىمەنىڭ ئاتىنى تاللا:

en: Choose image...
ug: سۈرەت تاللاش...

en: Choose session
ug: ئەڭگىمە تاللا

en: Choose session name
ug: ئەڭگىمە ئاتىنى تاللا

en: Choose the session you want to restore. You can simply double-click the session name to restore it.
ug: ئەسلىگە كەلتۈرمەكچى بولغان ئەڭگىمەنى تاللاڭ. چاشقىنەكنى قوش چەكسىڭىزلا بولىدۇ.

en: Choose theme file to install...
ug: ئورنىتىدىغان ئۆرنەك ھۆججىتىنى تاللا...

en: Choose theme filename...
ug: ئۆرنەك ھۆججەت ئاتىنى تاللاڭ...

en: Clear save_d sessions
ug: ساقلانغان ئەڭگىمەلەرنى ئۆچۈر(_D)

en: Clear sessions
ug: ئەڭگىمەلەرنى تازىلا

en: Colors
ug: رەڭ

en: Command:
ug: بۇيرۇق:

en: Con_figure
ug: تەڭشە(_F)

en: Configure Balou...
ug: بالوئۇ(Balou) نى سەپلەش...

en: Configure Simple...
ug: ئاددىي تەڭشەش...

en: Continue anyway
ug: داۋاملاشتۇرۇۋەر

en: Could not look up internet address for %s.
    This will prevent Xfce from operating correctly.
    It may be possible to correct the problem by adding
    %s to the file /etc/hosts on your system.
ug: %s نىڭ ئىنتېرنېت ئادرېسىنى تاپقىلى بولمىدى.
    بۇ Xfce نىڭ نورمال مەشغۇلات قىلىشىنى توسۇپ قويىدۇ..
    بۇ مەسىلىنى ھەر قىلىش ئۈچۈن
    سىستېمىدىكى /etc/hosts دېگەن ھۆججەت ھۆججەتكە %s نى قوشۇپ قويۇشتۇر.

en: Create a new session.
ug: يېڭى ئەڭگىمە قۇرىدۇ.

en: Customize desktop startup and splash screen
ug: ئۈستەلئۈستىنى قوزغىتىش ۋە قوزغىلىش ئېكراننى ئۆزلەشتۈرۈش

en: Demonstrates the selected splash screen
ug: تاللانغان قوزغىلىش ئېكرانىنى سىناق قىل

en: Description:
ug: چۈشەندۈرۈش:

en: Disable binding to TCP ports
ug: TCP ئېغىزىغا باغلاشنى چەكلە

en: Display the session chooser every time Xfce starts
ug: ھەر قېتىم Xfce قوزغالغاندا ئەڭگىمە تاللىغۇنى كۆرسەت

en: Edit application
ug: پروگرامما تەھرىرلە

en: Either the password you entered is invalid, or the system administrator disallows shutting down this computer with your user account.
ug: كىرگۈزگەن ئىم خاتا، ياكى سىستېما باشقۇرغۇچىسى سىزگە كومپيۇتېرنىڭ توكنى ئۈزۈش ھوقۇقىنى بەرمىگەن بەرمىگەن

en: Empty the session cache
ug: ئەڭگىمە غەملىكىنى تازىلايدۇ

en: Error receiving response from shutdown helper: %s
ug: توكنى ئۈزۈش ياردەمچىسىدىن بۇيرۇق قوبۇللاشتا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Error sending command to shutdown helper: %s
ug: توكنى ئۈزۈش ياردەمچىسىگە بۇيرۇق ئەۋەتىشتە خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Failed adding "%s"
ug: «%s» نى قوشۇۋاتقاندا مەغلۇپ

en: Failed to create file %s
ug: ھۆججەت %s نى قۇرۇش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to edit item
ug: تۈرنى تەھرىرلەش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to edit item "%s"
ug: تۈر «%s» نى تەھرىرلەش مەغلۇپ بولدى.

en: Failed to hibernate session
ug: ئەڭگىمەنى ئۈچەككە كىرگۈزۈش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to open %s for reading
ug: ھۆججەت %s نى ئوقۇش مەغلۇپ بولدى.

en: Failed to open %s for writing
ug: يېزىش مەقسىتىدە %s نى ئېچىش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to remove item
ug: تۈرنى ئۆچۈرۈش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to suspend session
ug: ئەڭگىمەنى ئارام ئالدۇرۇش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to toggle item
ug: تۈرنى يېيىش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to unlink %s: %s
ug: %s غا بىلەن بولغان باغلىنىشنى ئۈزۈش مەغلۇپ بولدى: %s

en: Failed to write file %s
ug: ھۆججەت %s نىڭغا يېزىش مەغلۇپ بولدى

en: Font
ug: فونت

en: Halt without displaying the logout dialog
ug: تىزىمدىن چىقىش سۆزلەشكۈسىنى چىقارمايلا توختات

en: Hibernate without displaying the logout dialog
ug: تىزىمدىن چىقىش سۆزلەشكۈسىنى چىقارمايلا ئۈچەككە كىر

en: If running
ug: ئىجرا بولۇۋاتقان ئەھۋالدا

en: Image
ug: سۈرەت

en: Images
ug: سۈرەتلەر

en: Immediately
ug: دەرھال

en: Last accessed: %s
ug: ئەڭ ئاخىرقى زىيارەت: %s

en: Launch GN_OME services on startup
ug: قوزغالغاندا GNOME مۇلازىمەتلىرىنى ئىجرا قىلسۇن(_O)

en: Launch _KDE services on startup
ug: قوزغالغاندا KDE  مۇلازىمەتلىرىنى ئىجرا قىلسۇن(_K)

en: Launch screensaver and locker program
ug: ئېكران قوغدىغۇچ ۋە قۇلۇپلىغۇچ پروگراممىسىنى قوزغات

en: Loading desktop settings
ug: ئۈستەلئۈستى تەڭشىكى

en: Loading session data
ug: ئەڭگىمە سانلىق-مەلۇماتلىرىنى ئوقۇۋاتىدۇ

en: Lock screen be_fore sleep
ug: ئۇخلاشتىن ئاۋۋال ئېكراننى قۇلۇپلىسۇن(_F)

en: Log Out
ug: چىقىش

en: Log out
ug: چىق

en: Log out %s
ug: %s چىقىش

en: Log out of the Xfce Desktop
ug: Xfce ئۈستەلئۈستىدىن چىقىش

en: Log out quickly; don't save the session
ug: تىزىمدىن تېز چىقىش؛ ئەڭگىمەنى ساقلىمايدۇ

en: Log out without displaying the logout dialog
ug: چىقىش سۆزلەشكۈسىنى چىقارمايلا چىق

en: Manage _remote applications
ug: يىراقتىن باشقۇرۇلىدىغان پروگراممىلارنى باشقۇرسۇن(_R)

en: Manage remote applications over the network (this may be a security risk)
ug: توردىكى يىراقتىن باشقۇرۇلىدىغان پروگراممىلارنى باشقۇرىدۇ(بىخەتەرلىك جەھەتتە خەتىرى بار)

en: Mice
ug: چاشقىنەك

en: Mice Splash Engine
ug: چاشقىنەك Splash ماتورى

en: Name:
ug: ئاتى:

en: Never
ug: زادىلا

en: New session
ug: يېڭى ئەڭگىمە

en: No description given
ug: چۈشەندۈرۈشى يوق

en: None
ug: يوق

en: Opens the configuration panel for the selected splash screen
ug: تاللانغان قوزغىلىش ئېكرانىنىڭ تەڭشەك كۆزنىكىنى ئاچىدۇ

en: Performing Autostart...
ug: ئاپتوماتىك قوزغىلىدىغان پروگراممىلارنى ئىجرا قىلىۋاتىدۇ...

en: Please check that the file is a valid splash theme archive.
ug: ھۆججەت ئىناۋەتلىك قوزغىلىش ئېكرانى ئۆرنىكى ھۆججىتىمۇ ئەمەسمۇ تەكشۈرۈڭ.

en: Please enter your password
ug: ئىمىڭىزنى كىرگۈزۈڭ

en: Please report bugs to <%s>.
ug: كەمتۈكنى <%s> غا دوكلات قىلىڭ.

en: Print version information and exit
ug: نەشر ئۇچۇرىنى كۆرسىتىپ ئاخىرلاشتۇرۇش

en: Priority
ug: مەرتىۋىسى

en: Pro_mpt on logout
ug: سىستېمىدىن چىققاندا كۆرسەتمە چىقار(_M)

en: Program
ug: پروگرامما

en: Prompt for confirmation when logging out
ug: سىستېمىدىن چىقىدىغان چاغدا كۆرسەتمە چىقار

en: Quit the program, and remove it from the session
ug: پروگراممىنى ئاخىرلاشتۇرۇپ، ئەڭگىمەدىن ئۆچۈرىدۇ

en: Reboot without displaying the logout dialog
ug: چىقىش سۆزلەشكۈسىنى چىقارمايلا قايتا قوزغات

en: Received error while trying to log out
ug: سىستېمىدىن چىقىپ كېتەي دېگەندە خاتالىق كۆرۈلدى

en: Restart Style
ug: قايتا قوزغىتىش ئۇسلۇبى

en: Run xflock4 before suspending or hibernating the system
ug: سىستېمىنى توڭلىتىش ياكى ئۇخلىتىشتىن ئاۋۋال xflock4 نى ئىجرا قىلسۇن

en: S_plash
ug: قوزغىلىش ئېكرانى(_S)

en: Save Sess_ion
ug: ئەڭگىمەنى ساقلا(_I)

en: Saving Session
ug: ئەڭگىمەنى ساقلاش

en: Screensaver
ug: ئېكران قوغدىغۇچ

en: Select a command
ug: بۇيرۇق تاللا

en: Sessio_n
ug: ئەڭگىمە(_N)

en: Session Manager Error
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇدىكى خاتالىق

en: Session Save Error
ug: ئەڭگىمەنى ساقلاشقا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Session and Startup
ug: ئەڭگىمە ۋە قوزغىتىش

en: Session manager must be in idle state when requesting a checkpoint
ug: تەكشۈرۈش نۇقتىسى(checkpoint) ئىلتىماس قىلغاندا ئەڭگىمە باشقۇرغۇ چوقۇم بىكار بولۇشى كېرەك

en: Session manager must be in idle state when requesting a shutdown
ug: توكنى ئۈز ئىلتىماسىنى قىلغاندا ئەڭگىمە باشقۇرغۇ چوقۇم بىكار بولۇشى كېرەك

en: Settings manager socket
ug: باشقۇرغۇچى سوكېتنىڭ تەڭشەكلىرى

en: Shut _Down
ug: تاقا(_D)

en: Shutdown Failed
ug: توكنى ئۈزۈش مەغلۇپ بولدى

en: Shutdown command failed
ug: توكنى ئۈز بۇيرۇقى مەغلۇپ بولدى

en: Shutdown is blocked by the kiosk settings
ug: توكنى ئۈز بۇيرۇقى kiosk تەڭشىكى تەرىپىدىن توسۇۋېتىلدى

en: Simple
ug: ئاددىي

en: Simple Splash Engine
ug: ئاددىي Splash ماتورى

en: Start GNOME services, such as gnome-keyring
ug: گىنومنىڭ gnome-keyring دېگەندەك مۇلازىمەتلىرىنى قوزغاتسۇن

en: Start KDE services, such as kdeinit
ug: ك د ئە(KDE) kdeinit دېگەندەك مۇلازىمەتلىرىنى قوزغاتسۇن

en: Starting %s
ug: %s نى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting Assistive Technologies
ug: ياردەمچى تېخنىكىلارنى قوزغىتىش

en: Starting KDE services
ug: ك د ئې (KDE) مۇلازىمەتلىرىنى قوزغىتىش

en: Starting The Gimp
ug: GIMP نى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting The Gnome Keyring Daemon
ug: گىنوم(GNOME) ئاچقۇچ ھالقىسى(Keyring) مۇئەككىلىنى قوزغىتىش

en: Starting the Beep Media Player
ug: Beep ۋاسىتە قويغۇنى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting the Desktop Manager
ug: ئۈستەلئۈستىنى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting the Gnome Terminal Emulator
ug: گىنوم(GNOME) تېرمىنال تەقلىدلىگۈنى نى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting the KDE Advanced Text Editor
ug: ك د ئە(KDE) ئالىي تېكىست تەھرىرلىگۈنى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting the KDE Clipboard Manager
ug: ك د ئە(KDE)  ساقلاش تاختىسى باشقۇرغۇنى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting the KDE Mail Reader
ug: ك د ئە(KDE)  ئېلخەت دېتالىنى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting the KDE News Reader
ug: ك د ئە(KDE)  خەۋەر دېتالىنى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting the KDE Terminal Emulator
ug: ك د ئە(KDE)  تېرمىنال تەقلىدلىگۈنى نى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting the Konqueror
ug: Konqueror نى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting the Panel
ug: كۆزنەك قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting the Session Management Proxy
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇ ۋاكالەتچىسىنى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting the Taskbar
ug: ۋەزىپە بالدىقىنى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting the VI Improved Editor
ug: Vim تەھرىرلىگۈنى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting the Volume Controller
ug: ئۈن كونتروللىغۇچنى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting the Window Manager
ug: كۆزنەك باشقۇرغۇنى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting the X Multimedia System
ug: XMMS نى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting the X Terminal Emulator
ug: X تېرمىنال تەقلىدلىگۈنى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Starting the X-Chat IRC Client
ug: X-Chat IRC خېرىدارىنى قوزغىتىۋاتىدۇ

en: Sus_pend
ug: توڭلات(_P)

en: Suspend without displaying the logout dialog
ug: چىقىش سۆزلەشكۈسىنى چىقارمايلا توڭلات

en: Terminate Program
ug: پروگراممىنى ئاخىرلاشتۇرۇش

en: Text color:
ug: تېكىست رەڭگى:

en: The Xfce development team. All rights reserved.
ug: Xfce ئىجادىيەت گۇرۇپپىسى. نەشر ھوقۇقى ئۆزىمىزگە تەۋە.

en: The application will lose any unsaved state and will not be restarted in your next session.
ug: پروگرامما ساقلانمىغان ھالەتلەرنىڭ ھەممىسى يوقىتىپ قويىدۇ، كېيىنكى ئەڭگىمەدە قوزغالماسلىقى مۇمكىن.

en: The client doesn't have any properties set yet
ug: خېرىدارنىڭ ھېچقانداق خاسلىقى تەڭشەلمىگەن

en: The list of applications in the failsafe session is empty.
ug: بىخەتەر ئەڭگىمە(failsafe session) ئىچىدىكى پروگرامما تىزىمى قۇرۇق.

en: The location and the format of the autostart directory has changed.
    The new location is
    
      %s
    
    where you can place .desktop files to, that describe the applications
    to start when you login to your Xfce desktop. The files in your old
    autostart directory have been successfully migrated to the new
    location.
    You should delete this directory now.
ug: autostart مۇندەرىجىسىنىڭ ئورنى ۋە فورماتى ئۆزگەرتىلىپتۇ.
    يېڭى ئورنى
    
      %s
    
    بۇ يەرگە .desktop ھۆججىتىنى قويۇشقا بولىدۇ. بۇ ھۆججەتتە پروگراممىغا مۇناسىۋەتلىك 
    چۈشەندۈرۈشلەر بار. كونا autostart مۇندەرىجىسىدىكى ھۆججەتلەر
    يېڭى ئورۇنغا كۆچۈرۈلۈپ.
    بولدى.
    ئەمدى بۇ مۇندەرىجىنى ئۆچۈرۈۋەتسىڭىز بولىدۇ.

en: The saved states of your applications will not be restored during your next login.
ug: پروگراممىنىڭ ساقلانغان ھالىتى كېيىنكى قېتىم كىرگەندە ئەسلىگە كەلتۈرۈلمەيدۇ.

en: The specified failsafe session ("%s") is not marked as a failsafe session.
ug: كۆرسىتىلگەن بىخەتەر ئەڭگىمە(failsafe session) («%s») تېخى بىخەتەر ئەڭگىمە(failsafe session) قىلىپ تەڭشەلمىگەن.

en: Theme File Error
ug: ئۇسلۇب ھۆججىتى خاتا

en: These applications are a part of the currently-running session, and can be saved when you log out.  Changes below will only take effect when the session is saved.
ug: بۇ پروگراممىلار ھازىرقى ئەڭگىمەنىڭ بىر قىسمىدۇر. سىستېمىدىن چىققان چاغدا ساقلىۋېلىشقا بولىدۇ. تۆۋەندىكى ئۆزگىرىشلەر ئەڭگىمەدىلا ئاندىن كۈچكە ئىگە بولىدۇ.

en: This will permanently remove the application from the list of automatically started applications
ug: بۇ ئاپتوماتىك قوزغىلىدىغان پروگرامما تىزىملىكىدىن بۇ پروگراممىنى ئۆچۈرىدۇ.

en: Try again
ug: قايتا سىناپ كۆر

en: Type '%s --help' for usage.
ug: '%s --help' كىرگۈزسە ئىشلىتىش ئۇسۇلىنى كۆرگىلى بولىدۇ

en: Unable to contact D-Bus session bus
ug: D-Bus ئەڭگىمە باش لىنىيىسى بىلەن ئالاقە قىلغىلى بولمىدى

en: Unable to contact settings server
ug: تەڭشەك مۇلازىمېتىر بىلەن ئۇلىنالمىدى

en: Unable to create user interface from embedded definition data
ug: سىڭدۈرمە سانلىق-مەلۇماتلاردىن كۆرۈنمە يۈز ياسىغىلى بولمىدى

en: Unable to determine failsafe session name.  Possible causes: xfconfd isn't running (D-Bus setup problem); environment variable $XDG_CONFIG_DIRS is set incorrectly (must include "%s"), or xfce4-session is installed incorrectly.
ug: بىخەتەر ئەڭگىمە(failsafe session) ئاتىنى بىلگىلى بولمىدى.  سەۋەبلىرى: xfconfd ئىجرا قىلىنمىغان بولۇشى مۇمكىن(D-Bus نى ئورنىتىشتىكى مەسىلە)  مۇھىت ئۆزگەرگۈچىسى(environment variable)  $XDG_CONFIG_DIRS توغرا بېكىتىلمىگەن( «%s» نى ئوز ئىچىگە ئېلىشى كېرەك) ياكى  xfce4-session توغرا ئورنىتىلمىغان بولۇشى مۇمكىن.

en: Unable to install splash theme from file "%s"
ug: قوزغىلىش ئېكرانى ئۆرنىكىنى ھۆججەت «%s» نىڭدىن ئوقۇيالمىدى

en: Unable to load a failsafe session
ug: بىخەتەر ئەڭگىمە(failsafe session)نى ئوقۇغىلى بولمىدى

en: Unable to remove splash theme "%s" from directory %s.
ug: قوزغىلىش ئېكرانى ئۆرنىكى «%s» نى مۇندەرىجە %s دىن ئۆچۈرەلمىدى.

en: Unable to save the session
ug: ئەڭگىمەنى ساقلىغىلى بولمىدى

en: Unable to terminate program.
ug: پروگراممىنى ئاخىرلاشتۇرغىلى بولمىدى

en: Unknown error
ug: نامەلۇم خاتالىق

en: Unknown shutdown method %d
ug: نامەلۇم توكنى ئۈز ئۇسۇلى %d

en: Use custom image
ug: ئىختىيارىي سۈرەتنى ئىشلىتىش

en: Use this session to run Xfce as your desktop environment
ug: مەزكۇر ئەڭگىمەدە ئۈستەلئۈستى ئۈچۈن Xfce ئىشلىتىلىدۇ

en: Verifying DNS settings
ug: DNS تەڭشىكىنى تەكشۈرۈۋاتىدۇ

en: Version information
ug: نەشر ئۇچۇرى

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>
ug: ئىجادىيەتچى Benedikt Meurer <benny@xfce.org>

en: Xfce Session
ug: Xfce ئەڭگىمەسى

en: You might need to delete some files manually in "%s".
ug: بۇ «%s» نىڭ ئىچىدىكى بەزى ھۆججەتلەرنى قولدا ئۆچۈرمىسىڭىز بولمايدىغاندەك تۇرىدۇ.

en: Your session is being saved.  If you do not wish to wait, you may close this window.
ug: ئەڭگىمە ساقلىنىۋاتىدۇ. كۈتۈپ تۇرغۇڭىز كەلمىسە بۇ كۆزنەكنى تاقىۋەتسىڭىزلا بولىدۇ.

en: _Display chooser on login
ug: كىرگەندە تاللىغۇنى كۆرسەت(_D)

en: _Export theme
ug: ئۆرنەك ئېكسپورت قىل(_E)

en: _General
ug: ئادەتتىكى(_G)

en: _Hibernate
ug: ئۈچەككە كىر(_H)

en: _Install new theme
ug: يېڭى ئۆرنەك ئورنات(_I)

en: _Log Out
ug: چىق(_L)

en: _Proceed
ug: داۋاملاشتۇر(_P)

en: _Quit Program
ug: پروگراممىنى ئاخىرلاشتۇر(_Q)

en: _Remove theme
ug: ئۆرنەك ئۆچۈر(_R)

en: _Restart
ug: قايتا قوزغات(_R)

en: _Save session for future logins
ug: كېيىنكى كىرگەندە ئىشلىتىش ئۈچۈن ئەڭگىمەنى ساقلا(_S)

en: _Test
ug: سىناق(_T)

en: and Brian Tarricone <kelnos@xfce.org>.
ug: ۋە Brian Tarricone <kelnos@xfce.org>.

en: label
ug: ئەن
