gnome-keyring - en to sr translation catalogue (255 entries)

en: %u bit | %u bits
sr[0]: %u бит
sr[1]: %u бита
sr[2]: %u бита
sr[3]: један бит

en: - View certificate and key files
sr: — Прегледајте датотеке уверења и кључева

en: A file already exists with this name.
sr: Већ постоји датотека са овим називом.

en: Access Prompt
sr: Упит приступа

en: Algorithm
sr: Алгоритам

en: Allowed Purposes
sr: Дозвољене сврхе

en: Another prompt is already in progress
sr: Други упит је већ у току

en: Attribute
sr: Особина

en: Authenticate
sr: Потврди идентитет

en: Automatically chosen
sr: Самостално изабран

en: Automatically unlock this keyring whenever I’m logged in
sr: Сам откључај овај привезак кад год се пријавим

en: Basic Constraints
sr: Основна ограничења

en: Cancel
sr: Откажи

en: Cannot display a file of this type.
sr: Не могу да прикажем датотеку ове врсте.

en: Cannot import because there are no compatible importers
sr: Не могу да увезем јер је нема сагласних увозника

en: Capabilities
sr: Могућности

en: Casual certification of key
sr: Повремено оверавање кључа

en: Certificate
sr: Уверење

en: Certificate Authority
sr: Издавач уверења

en: Certificate Fingerprints
sr: Отисци уверења

en: Certificate Request
sr: Захтев уверења

en: Certificate Viewer
sr: Прегледач уверења

en: Certificate files
sr: Датотеке уверења

en: Certificate request
sr: Захтев уверења

en: Certificate signature
sr: Потпис уверења

en: Certification revocation signature
sr: Потпис повлачења уверења

en: Certify
sr: Провери

en: Challenge
sr: Изазов

en: Class
sr: Разред

en: Client Authentication
sr: Потврда идентитета клијента

en: Code Signing
sr: Потписивање кода

en: Comment
sr: Напомена

en: Common Name
sr: Средње име

en: Confirm:
sr: Потврди:

en: Continue
sr: Настави

en: Could not display file
sr: Не могу да прикажем датотеку

en: Could not display “%s”
sr: Не могу да прикажем „%s“

en: Could not parse invalid or corrupted data.
sr: Не могу да обрадим неисправне или оштећене податке.

en: Couldn’t build public key
sr: Не могу да изградим јавни кључ

en: Couldn’t export the certificate.
sr: Не могу да извезем уверење.

en: Couldn’t find a place to store the pinned certificate
sr: Не могу да пронађем место да ускладиштим прикачено уверење

en: Couldn’t initialize PKCS#11 module: %s
sr: Не могу да покренем ПКЦС#11 модул: %s

en: Couldn’t initialize registered PKCS#11 modules: %s
sr: Не могу да покренем забележене ПКЦС#11 модуле: %s

en: Country
sr: Држава

en: Country of Citizenship
sr: Држављанство

en: Country of Residence
sr: Држава пребивалишта

en: Created
sr: Направљен

en: Critical
sr: Критично

en: DN Qualifier
sr: ДН ознака

en: DNS
sr: ДНС

en: DNS SRV
sr: ДНС СРВ

en: DSA
sr: ДСА

en: Data encipherment
sr: Замућивање података

en: Date of Birth
sr: Датум рођења

en: Digital signature
sr: Дигитални потпис

en: Directory Name
sr: Назив директоријума

en: Distrusted
sr: Неповерљив

en: Do you want to replace it with a new file?
sr: Да ли желите да је замените новом датотеком?

en: Domain Component
sr: Компонента домена

en: EDI Party Name
sr: Назив ЕДИ стране

en: Elgamal
sr: Елгамал

en: Elliptic Curve
sr: Крива елипсе

en: Email
sr: Е-пошта

en: Email Address
sr: Адреса е-поште

en: Email Protection
sr: Заштита ел. поште

en: Encrypt
sr: Шифруј

en: Enter your OpenSSH passphrase
sr: Унесите вашу фразу за безбедну OpenSSH шкољку

en: Error loading PKCS#11 module: %s
sr: Грешка учитавања ПКЦС#11 модула: %s

en: Expired
sr: Истекао

en: Expires
sr: Истиче

en: Expiry
sr: Истиче

en: Export Certificate…
sr: Извези уверење…

en: Export certificate
sr: Извези уверење

en: Exportable
sr: Извозив

en: Extended Key Usage
sr: Проширено коришћење кључа

en: Extension
sr: Проширење

en: Fingerprint
sr: Отисак

en: Fingerprints
sr: Отисци

en: Fully trusted
sr: Потпуно поверљив

en: GCR Certificate and Key Viewer
sr: Прегледач ГЦР уверења и кључева

en: Gender
sr: Пол

en: Generation Qualifier
sr: Ознака генерације

en: Generic certification of key
sr: Опште оверавање кључа

en: Given Name
sr: Име

en: GnuPG Keyring
sr: ГнуПГ привезак кључева

en: GnuPG Keyring: %s
sr: ГнуПГ привезак кључева: %s

en: Gnupg process exited with code: %d
sr: Гнупг процес је изашао са кодом: %d

en: Gnupg process was terminated with signal: %d
sr: Гнупг процес је окончан сигналом: %d

en: IP Address
sr: ИП адреса

en: Identifier
sr: Идентификатор

en: Identity
sr: Идентитет

en: Import
sr: Увези

en: Import failed
sr: Увоз није успео

en: Import is in progress…
sr: Увоз је у току…

en: Import settings
sr: Увези поставке

en: Import to: %s
sr: Увези у: %s

en: Imported
sr: Увезен

en: Imported to: %s
sr: Увежен у: %s

en: In order to import, please enter the password.
sr: Да бисте увезли, унесите лозинку.

en: Initializing…
sr: Покрећем…

en: Initials
sr: Иницијали

en: Invalid
sr: Неисправан

en: Issued Certificate
sr: Издато уверење

en: Issuer Name
sr: Име издаваоца

en: Key
sr: Кључ

en: Key Algorithm
sr: Алгоритам кључа

en: Key ID
sr: ИБ кључа

en: Key Identifier
sr: Идентификатор кључа

en: Key Parameters
sr: Параметри кључа

en: Key SHA1 Fingerprint
sr: СХА1 отисак кључа

en: Key Size
sr: Величина кључа

en: Key Usage
sr: Коришћење кључа

en: Key agreement
sr: Сагласност кључа

en: Key encipherment
sr: Замућивање кључа

en: Key revocation signature
sr: Потпис за повлачење кључа

en: Label:
sr: Натпис:

en: Local only
sr: Само месно

en: Locality
sr: Место

en: Lock this keyring after
sr: Закључај овај привезак након

en: Lock this keyring if idle for
sr: Закључај овај привезак ако је неактиван

en: Lock this keyring when I log out
sr: Закључај овај привезак када се одјавим

en: MD2 with RSA
sr: МД2 са РСА

en: MD5 with RSA
sr: МД5 са РСА

en: Marginally trusted
sr: Површно поверљив

en: Max Path Length
sr: Највећа дужина путање

en: Name
sr: Назив

en: No
sr: Не

en: No data to import
sr: Нема података за увоз

en: Not Valid After
sr: Не важи после

en: Not Valid Before
sr: Не важи пре

en: Organization
sr: Организација

en: Organizational Unit
sr: Организациона јединица

en: Other Name
sr: Други назив

en: Owner trust
sr: Поузданост власника

en: PEM files
sr: ПЕМ датотеке

en: PGP Key
sr: ПГП кључ

en: Password
sr: Лозинка

en: Password cannot be blank
sr: Лозинка не може бити празна

en: Password:
sr: Лозинка:

en: Passwords do not match.
sr: Лозинке се не подударају.

en: Persona certification of key
sr: Особено оверавање кључа

en: Place of Birth
sr: Место рођења

en: Positive certification of key
sr: Позитивно оверавање кључа

en: Primary key binding signature
sr: Потпис повезивања основног кључа

en: Private DSA Key
sr: Приватни ДСА кључ

en: Private Elliptic Curve Key
sr: Лични кључ криве елипсе

en: Private Key
sr: Приватни кључ

en: Private RSA Key
sr: Приватни РСА кључ

en: Pseudonym
sr: Псеудоним

en: Public DSA Key
sr: Јавни ДСА кључ

en: Public Elliptic Curve Key
sr: Јавни кључ криве елипсе

en: Public Key
sr: Јавни кључ

en: Public Key Info
sr: Подаци о јавном кључу

en: Public Subkey
sr: Јавни поткључ

en: RSA
sr: РСА

en: Reason
sr: Разлог

en: Registered ID
sr: Регистрован ИБ

en: Revocation Key
sr: Кључ повлачења

en: Revocation list signature
sr: Списак опозива потписа

en: Revoked
sr: Повучен

en: SHA1
sr: СХА1

en: SHA1 with DSA
sr: СХА1 са ДСА

en: SHA1 with ECDSA
sr: СХА1 са ЕЦДСА

en: SHA1 with RSA
sr: СХА1 са РСА

en: SHA224 with ECDSA
sr: СХА224 са ЕЦДСА

en: SHA256
sr: СХА256

en: SHA256 with ECDSA
sr: СХА256 са ЕЦДСА

en: SHA384 with ECDSA
sr: СХА384 са ЕЦДСА

en: SHA512 with ECDSA
sr: СХА512 са ЕЦДСА

en: Secret Key
sr: Тајни кључ

en: Secret Subkey
sr: Тајни поткључ

en: Serial Number
sr: Серијски број

en: Server Authentication
sr: Потврда идентитета сервера

en: Show the application's version
sr: Приказује издање програма

en: Sign
sr: Потпиши

en: Signature
sr: Потпис

en: Signature Algorithm
sr: Алгоритам потписа

en: Signature Parameters
sr: Параметри потписа

en: Signature directly on key
sr: Потпис непосредно на кључ

en: Signature of a binary document
sr: Потпис бинарног документа

en: Signature of a canonical text document
sr: Потпис каноничног текстуалног документа

en: Size
sr: Величина

en: Standalone signature
sr: Самостојећи потпис

en: State
sr: Република

en: Street
sr: Улица

en: Strength
sr: Јачина

en: Subject Alternative Names
sr: Други називи субјекта

en: Subject Key Identifier
sr: Идентификатор кључа субјекта

en: Subject Name
sr: Назив предмета

en: Subkey binding signature
sr: Потпис повезивања поткључа

en: Subkey revocation signature
sr: Потпис за повлачење поткључа

en: Surname
sr: Презиме

en: Telephone Number
sr: Број телефона

en: The URI does not have the “pkcs11” scheme.
sr: Путања нема „pkcs11“ шему.

en: The URI has a bad version number.
sr: Путања има лош број издања.

en: The URI has bad syntax.
sr: Путања има лошу синтаксу.

en: The URI has invalid encoding.
sr: Путања има неисправно кодирање.

en: The contents are locked. In order to view the contents, enter the correct password.
sr: Садржаји су закључани. Да бисте видели садржаје, унесите исправну лозинку.

en: The contents of “%s” are locked. In order to view the contents, enter the correct password.
sr: Садржаји „%s“ су закључани. Да бисте видели садржај, унесите исправну лозинку.

en: The data is locked
sr: Подаци су закључани

en: The information in this key has not yet been verified
sr: Податак из овог кључа још увек није оверен

en: The key cannot be used to sign the request
sr: Кључ не може бити коришћен за потписивање захтева

en: The operation was cancelled
sr: Радња је отказана

en: The operation was cancelled.
sr: Операција је отказана.

en: The password was incorrect
sr: Лозинка није исправна

en: The stream was closed
sr: Ток је затворен

en: The user cancelled the operation
sr: Корисник је отказао радњу

en: Third-party confirmation signature
sr: Потпис потврђивања трећих лица

en: This key has been disabled
sr: Овај кључ је искључен

en: This key has been revoked
sr: Овај кључ је опозван

en: This key has expired
sr: Овај кључ је истекао

en: This key is distrusted
sr: Овај кључ је неповерљив

en: This key is fully trusted
sr: Овај кључ је потпуно поверљив

en: This key is invalid
sr: Овај кључ је неисправан

en: This key is marginally trusted
sr: Овај кључ је површно поверљив

en: This key is ultimately trusted
sr: Овај кључ је безусловно поверљив

en: Time Stamping
sr: Приказ датума и времена

en: Timestamp signature
sr: Потпис временске ознаке

en: Title
sr: Звање

en: Token:
sr: Израз:

en: Type
sr: Врста

en: URI
sr: Путања

en: Ultimately trusted
sr: Безусловно поверљив

en: Undefined trust
sr: Неодређено поверење

en: Unknown
sr: Непознат

en: Unlimited
sr: Неограничено

en: Unlock
sr: Откључај

en: Unlock access to passwords and other secrets
sr: Откључајте приступ лозинкама и другим тајнама

en: Unlock: %s
sr: Откључај: %s

en: Unrecognized or unavailable attributes for key
sr: Непознате или недоступне особине кључа

en: Unrecognized or unsupported data.
sr: Неппознати или неподржани подаци.

en: Unsupported key type for certificate request
sr: Неподржана врста кључа за захтев уверења

en: Usages
sr: Употребе

en: User Attribute
sr: Особине корисника

en: User ID
sr: ИБ корисника

en: Value
sr: Вредност

en: Verified by
sr: Оверен

en: Version
sr: Издање

en: X400 Address
sr: Х400 адреса

en: XMPP Addr
sr: ХМПП адреса

en: Yes
sr: Да

en: [file...]
sr: [датотека...]

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: _Close
sr: _Затвори

en: _Details
sr: _Појединости

en: _OK
sr: У _реду

en: _Replace
sr: _Замени

en: _Save
sr: _Сачувај

[ctx: capability]
en: Disabled
sr: Искључен

[ctx: column]
en: Expires
sr: Истиче

[ctx: column]
en: Issued By
sr: Издавач

[ctx: column]
en: Key ID
sr: ИБ кључа

[ctx: column]
en: Name
sr: Назив

en: minutes
sr: минута

[ctx: ownertrust]
en: Disabled
sr: Искључен
