Xfce4-settings - en to sl translation catalogue (364 entries)

en: %d MIME type found | %d MIME types found
sl[0]: %d najden MIME tip
sl[1]: %d najdena MIME tipa
sl[2]: %d najdenih MIME tipov
sl[3]: %d najdenih MIME tipov

en: (Disabled)
sl: (Onemogočeno)

en: 1x (no scaling)
sl: 1x (brez povečevanja)

en: <big><b>Would you like to keep this configuration?</b></big>
sl: <big><b>Ali želite ohraniti te nastavitve?<b></big>

en: ATI Settings
sl: ATI nastavitve

en: A_pplication Shortcuts
sl: _Programske bližnjice

en: Acceleratio_n:
sl: Pospeše_k:

en: Acceleration _profile:
sl: Profil pospeševanja:

en: Acceleration t_ime:
sl: Čas pospeška:

en: Acceptance _delay:
sl: _Časovnostni zamik:

en: Accessibility
sl: Dostopnost

en: Active device in the dialog
sl: Aktivna naprava v oknu

en: Adjust the system-wide display scaling
sl: Prilagodi sistemsko povečevanje zaslona

en: Advanced
sl: Napredno

en: All Files
sl: Vse datoteke

en: All _Settings
sl: V_se nastavitve

en: An unknown error, exit code is %d
sl: Neznana napaka (koda zaključka %d)

en: Anti-aliasing, or font smoothing, can improve the look of text on the screen
sl: Glajenje pisave lahko izboljša izgled besedila na zaslonu

en: Appearance
sl: Videz

en: Are you sure you want to reset channel "%s" and all its properties?
sl: Ali ste prepričani, da želite ponastaviti kanal "%s" in vse njegove lastnosti?

en: Are you sure you want to reset content type "%s" to its default value?
sl: Ali ste prepričani, da želite ponastaviti vsebinski tip "%s" na privzeto vrednost?

en: Are you sure you want to reset property "%s"?
sl: Ali ste prepričani, da želite ponastaviti lastnost "%s"?

en: Array
sl: Polje

en: Assistive _Technologies
sl: Dostopnostne _tehnologije

en: Assistive technologies will be available the
    next time you login
sl: Dostopnostne tehnologije bodo na voljo ob naslednjem zagonu

en: Associate applications with MIME types
sl: Poveži programe z MIME tipi

en: B_uttons and Feedback
sl: Gumbi in odzivanje

en: Beha_vior
sl: Ob_našanje

en: Blink _delay:
sl: Zakasnitev _utripanja:

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: Bounce Keys
sl: Odbojne tipke

en: Bounce keys
sl: Odbojne tipke

en: Bounce keys are disabled
sl: Odbojne tipke so onemogočene

en: Bounce keys are enabled
sl: Odbojne tipke so omogočene

en: Buttons
sl: Gumbi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Change la_yout option
sl: Sp_remeni razporeditev

en: Channel
sl: Kanal

en: Choose Application...
sl: Izberi program...

en: Circular scrolling
sl: Krožno drsenje

en: Clear
sl: Počisti

en: Clear filter
sl: Počisti filter

en: Clockwise
sl: V smeri urinega kazalca

en: Close
sl: Zapri

en: Co_mpose key
sl: Tip_ka za sestavljanje

en: Command
sl: Ukaz

en: Command:
sl: Ukaz:

en: Configure _new displays when connected
sl: _Nastavi nove zaslone ob priklopu

en: Configure keyboard and mouse accessibility
sl: Nastavi dostopnost tipkovnice in miške

en: Configure pointer device behavior and appearance
sl: Nastavi obnašanje in izgled kazalčnih naprav

en: Configure screen settings and layout
sl: Nastavite nastavitve zaslona in postavitve

en: Confirmation
sl: Potrditev

en: Could not create the settings dialog.
sl: Okna z nastavitvami ni bilo mogoče ustvariti.

en: Counterclockwise
sl: V obratni smeri od urinega kazalca

en: Cursor
sl: Kazalec

en: Cursor si_ze:
sl: Velikost kazal_ca:

en: Custom _DPI setting:
sl: Prirejena _DPI nastavitev:

en: Customize settings stored by Xfconf
sl: Prilagodite nastavitve, ki jih hrani Xfconf

en: Customize the look of your desktop
sl: Prilagodi izgled namizja

en: Customize your desktop
sl: Prilagodite svoje namizje

en: DEVICE NAME
sl: IME NAPRAVE

en: D_istance:
sl: Razdal_ja:

en: De_vice:
sl: Napra_va:

en: Default
sl: Privzeto

en: Default Application
sl: Privzet program

en: Default Fon_t
sl: Privze_ta pisava

en: Default _Monospace Font
sl: Privzeta _Monospace pisava

en: Define shortcuts for la_unching applications:
sl: Definira_jte bližnjice za zaganjanje programov:

en: Digital display
sl: Digitalni zaslon

en: Disable sticky keys if two keys are _pressed
sl: Onemogoči lepljive tipke, če sta _pritisnjeni dve tipki

en: Disable touchpad _while typing
sl: O_nemogoči sledilno ploščico med tipkanjem

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Display
sl: Zaslon

en: Display:
sl: Zaslon:

en: Displays
sl: Zasloni

en: Do not fork to the background
sl: Ne forkaj se v ozadje

en: Double
sl: Dvojno

en: Double Click
sl: Dvoklik

en: Drag and Drop
sl: Povleci in spusti

en: Duratio_n:
sl: Traja_nje:

en: Edge scrolling
sl: Drsenje po robovih

en: Edit
sl: Uredi

en: Edit Property
sl: Uredi lastnost

en: Edit keyboard settings and application shortcuts
sl: Uredite nastavitve tipkovnice in bližnjičnih tipk

en: Edit selected property
sl: Uredite izbrane lastnosti

en: Empty
sl: Prazno

en: Enable _event sounds
sl: Omogoči zvok_e ob dogodkih

en: Enable e_ditable accelerators
sl: Omogoči ur_ejanje pospeševalnikov

en: Enable hori_zontal scrolling
sl: Omogoči vodora_vno drsenje

en: Enable input feedbac_k sounds
sl: Omogoči odzivne zvo_ke vnosa

en: Enable or disable event sounds globally (requires "Canberra" support)
sl: Omogoči ali onemogoči zvoke globalno (zahteva podporo "Canberra")

en: Enter the command you want to trigger with a shortcut.
sl: Vnesite ukaz, ki ga želite zagnati z bližnjico

en: Event sounds
sl: Zvočni učinki

en: Executable Files
sl: Izvedljive datoteke

en: Extend to the right
sl: Razširi v desno

en: Failed to add new application "%s"
sl: Dodajanje novega programa "%s" je spodletelo.

en: Failed to connect to xfconf daemon. Reason: %s
sl: Ni se bilo mogoče povezati s xfconf strežnikom. Razlog: %s

en: Failed to create temporary directory
sl: Ustvarjanje začasne mape ni uspelo

en: Failed to extract archive
sl: Ni mogoče odpakirati arhiva

en: Failed to install theme
sl: Namestitev teme je spodletela

en: Failed to launch shortcut "%s"
sl: Zaganjanje bližnjice "%s" je spodletelo

en: Failed to set application "%s" for mime type "%s".
sl: Ni bilo mogoče nastaviti programa "%s" za MIME tip "%s".

en: File is larger than %d MB, installation aborted
sl: Datoteka je večja kot %d MB, namestitev preklicana

en: Font quality on a TFT or LCD screen can be greatly improved by choosing the correct sub-pixel order of the screen
sl: Kakovost pisave na TFT ali LCD zaslonih je mogoče izboljšati z izbiro ustreznega vrstnega reda slikovnih podtočk

en: Full
sl: Polno

en: General
sl: Splošno

en: Graphical Settings Manager for Xfce 4
sl: Grafični upravljalnik nastavitev za Xfce 4

en: Graphical settings editor for Xfconf
sl: Grafični urejevalnik Xfconf nastavitev

en: Half (left-handed)
sl: Polovično (levo-ročno)

en: Help
sl: Pomoč

en: Hintin_g:
sl: _Glajenje pisave:

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Horizontal and Vertical
sl: Vodoravno in navpično

en: Icons
sl: Ikone

en: Identify Displays
sl: Zaznaj zaslone

en: If enabled, the session manager will start the required applications for screen readers and magnifiers
sl: Če je omogočeno, bo upravljalnik seje zagnal potrebne programe za zaslonske bralnike in povečevalnike.

en: If selected, keyboard shortcuts for menu items can be changed by hovering the mouse over the menu item and pressing the new key combination for the shortcut
sl: Če je izbrano, je mogoče pospeševalnike do predmetov menijev prilagoditi s prehodom nanje in pritiskom nove kombinacije tipk za pospeševalnik

en: Improve keyboard and mouse accessibility
sl: Izboljšaj dostopnost tipkovnice in miške

en: Int
sl: Število

en: Int64
sl: 64-bitno število

en: Integer
sl: Celo število

en: Inverted
sl: Obrni

en: K_eystroke delay:
sl: Zamik pritiska tipk:

en: Keep this configuration
sl: Obdrži te nastavitve

en: Key_board layout
sl: Razpore_ditev tipk

en: Keyboa_rd
sl: _Tipkovnica

en: Keyboard
sl: Tipkovnica

en: Keyboard layout selection
sl: Izbira razporeditve tipk

en: Laptop
sl: Prenosnik

en: Layout
sl: Razporeditev

en: Le_ft-handed
sl: _Levo-ročno

en: Left
sl: Levo

en: Locked
sl: Zaklenjeno

en: MIME Type
sl: MIME tip

en: MIME Type Editor
sl: Urejevalnik MIME tipov

en: Ma_ximum speed:
sl: Največja hitrost:

en: Many fonts contain information that provides extra hints as to how best draw the font; pick whichever looks best according to personal preference
sl: Veliko pisav vsebuje informacije o tem, kako jih najbolje narisati; izberite tisto, ki vam izgleda najbolje

en: Medium
sl: Srednje

en: Menus and Buttons
sl: Meniji in gumbi

en: Minimal interface to set up an external output
sl: Minimalni vmesnik za nastavitev zunanjega izhoda

en: Mirror Displays
sl: Zrcali zaslone

en: Mirror Screens
sl: Podvojeni zasloni

en: Monitor
sl: Zaslon

en: Monitor %s
sl: Zaslon %s

[ctx: Monitor vendor]
en: Unknown
sl: Neznano

en: Mouse (relative)
sl: Miška (relativno)

en: Mouse Emulation
sl: Emulacija miške

en: Mouse and Touchpad
sl: Miška in sledilna ploščica

en: Move currently selected item down by one row
sl: Premakni trenutno izbrani predmet eno vrstico nižje

en: Move currently selected item up by one row
sl: Premakni trenutno izbrani predmet eno vrstico višje

en: New
sl: Novo

en: New Property
sl: Nova lastnost

en: New property
sl: Nova lastnost

en: No
sl: Ne

en: No AT-SPI provider was found on your system
sl: Noben AT-SPI ponudnik ni bil najden na sistemu

en: None
sl: Noben

en: None (right-handed)
sl: Brez (desno-ročno)

en: None available
sl: Ni na voljo

en: OK
sl: V redu

en: Only Display 1
sl: Samo zaslon 1

en: Only Display 2
sl: Samo zaslon 2

en: Open
sl: Odpri

en: Open <i>%s</i> and other files of type "%s" with:
sl: Odpri <i>%s</i> in ostale datoteke tipa "%s" z:

en: Other Applications
sl: Drugi programi

en: Override the detected monitor resolution if fonts look too large or too small
sl: Prepiši zaznano ločljivost zaslona, če pisave izgledajo prevelike ali premajhne

en: Pen (absolute)
sl: Pero (absolutno)

en: Perl Scripts
sl: Skripti Perl

en: Please report bugs to <%s>.
sl: Prosimo, poročajte napake na <%s>.

en: Pointer Speed
sl: Hitrost kazalca

en: Preview
sl: Predogled

en: Property
sl: Lastnost

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
sl: Imena lastnosti so lahko samo iz ASCII znakov A-Z, a-z, 0-9, ter znakov '_-:.,[]{}<>', kot tudi '/' kot ločilnik

en: Property names cannot end with a '/' character
sl: Imena lastnosti se ne smejo začeti z '/' znakom

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
sl: Imena lastnosti ne smejo imeti dveh zaporednih '/' znakov

en: Property names must start with a '/' character
sl: Imena lastnosti se morajo začeti z '/' znakom

en: Python Scripts
sl: Skripti Python

en: Question
sl: Vprašanje

en: R_epeat interval:
sl: Ponovitveni interval:

en: R_esolution:
sl: _Ločljivost:

en: Recommended Applications
sl: Priporočeni programi

en: Ref_lection:
sl: Od_sev:

en: Refresh
sl: Osveži

en: Refresh _rate:
sl: Hit_rost osveževanja:

en: Rendering
sl: Izrisovanje

en: Repe_at speed:
sl: Hitrost pon_avljanja:

en: Replace running xsettings daemon (if any)
sl: Zamenjaj zagnani xsettings strežnik (če je na voljo)

en: Reset selected property
sl: Ponastavi izbrano lastnost

en: Reset to Default
sl: Ponastavi na privzeto vrednost

en: Reset to Defaults
sl: Ponastavi na privzete vrednosti

en: Reset to _Defaults
sl: Ponasta_vi na privzete vrednosti

en: Resetting a channel will permanently remove those custom settings.
sl: Ponastavitev kanala bo trajno izbrisala povezane prilagojene nastavitve

en: Resetting a property will permanently remove those custom settings.
sl: Ponastavitev lastnosti bo trajno izbrisala povezane prilagojene nastavitve

en: Resolution:
sl: Ločljivost:

en: Restore num l_ock state on startup
sl: Obnovi status tipke Num_Lock ob zagonu

en: Restore the previous configuration
sl: Obnovi prejšnje nastavitve

en: Reverse scroll d_irection
sl: Obrn_i smer drsenja

en: Ri_ght-handed
sl: _Desno-ročno

en: Right
sl: Desno

en: Ro_tation:
sl: Ro_tacija:

en: Ruby Scripts
sl: Skripti Ruby

en: SOCKET ID
sl: ID VTIČA

en: Save
sl: Shrani

en: Scrolling
sl: Drsenje

en: Scrolling _mode:
sl: N_ačin drsenja:

en: Select Application
sl: Izberi aplikacijo

en: Select a default font
sl: Izberite privzeto pisavo

en: Select a default monospace font
sl: Izberite privzeto monospace pisavo

en: Select a monitor to change its properties; drag it to rearrange its placement.
sl: Izberite zaslon za spremembo nastavitev; povlecite ga za premestitev.

en: Select an Application
sl: Izberite program

en: Select command
sl: Izberi ukaz

en: Select keyboard layout and variant
sl: Izberite razporeditev tipk

en: Selected output not disabled
sl: Izbrani izhod ni onemogočen

en: Sensitivit_y:
sl: O_bčutljivost:

en: Set the acceleration and sensitivity for the selected device to the default values
sl: Ponastavi pospeševanje in občutljivost za izbrano napravo na privzete vrednosti

en: Setti_ngs
sl: _Nastavitve

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Settings Editor
sl: Urejevalnik nastavitev

en: Settings Manager
sl: Nastavitve

en: Settings dialog to show
sl: Okno z nastavitvami za prikaz

en: Settings manager socket
sl: Vtič upravljalnika nastavitev

en: Shell Scripts
sl: Skript ukazne lupine

en: Shortcut
sl: Bližnjica

en: Shortcut Command
sl: Bližnjica

en: Shortcut command may not be empty.
sl: Ukaz za bližnjico ne sme biti prazen.

en: Shortcut:
sl: Bližnjica:

en: Show _blinking
sl: Utripanje _kazalke

en: Show images in _menus
sl: Pokaži slike v _menijih

en: Show images on _buttons
sl: Pokaži slike na gum_bih

en: Size
sl: Velikost

en: Slight
sl: Rahlo

en: Slow Keys
sl: Počasne tipke

en: Slow keys
sl: Počasne tipke

en: Slow keys are disabled
sl: Počasne tipke so onemogočene

en: Slow keys are enabled
sl: Počasne tipke so omogočene

en: Specifies whether the keyboard layout is controlled with this settings dialog, or by the X server
sl: Določa, ali naj razporeditev tipk ustreza tem nastavitvam ali tistim od X strežnika

en: Specify what should be displayed in toolbar items
sl: Določite predmete, ki naj bodo prikazani v orodni vrstici

en: Specify whether icons should be displayed next to items in menus
sl: Določite, ali naj bodo ikone prikazane poleg besedila v menijih

en: Specify whether icons should be displayed next to text in buttons
sl: Določite, ali naj bodo ikone prikazane poleg besedilnih oznak na gumbih

en: Specify whether mouse clicks and other user input will cause event sounds to play
sl: Določite, ali naj miškini kliki in preostali uporabniški vnos povzroči predvajanje odzivnih zvokov

en: Specify whether or not the text cursor blinks
sl: Določite, ali naj besedilna kazalka utripa

en: St_yle
sl: Sl_og

en: Status
sl: Stanje

en: Sticky Keys
sl: Lepljive tipke

en: Sticky keys
sl: Lepljive tipke

en: Sticky keys are disabled
sl: Lepljive tipke so onemogočene

en: Sticky keys are enabled
sl: Lepljive tipke so omogočene

en: String
sl: Niz

en: Sub-_pixel order:
sl: Vrstni red _podtočk:

en: T_ouchpad
sl: Sledilna pl_oščica

en: Tab_let
sl: Tab_lica

en: Tap touchpad to clic_k
sl: Tap po sledilni ploščici je klik

en: Television
sl: Televizija

en: Text
sl: Besedilo

en: Text next to icons
sl: Besedilo ob ikonah

en: Text under icons
sl: Besedilo pod ikonami

en: Th_reshold:
sl: P_rag

en: The Xfce Settings Daemon
sl: Strežnik za Xfce nastavitve

en: The Xfce development team. All rights reserved.
sl: Xfce razvojna ekipa. Vse pravice pridržane.

en: The amount of time, in milliseconds, required between keystrokes
sl: Količina časa v milisekundah, ki mora preteči med pritiski tipk

en: The amount of time, in milliseconds, that must elapse before a keystroke will be accepted
sl: Količina časa v milisekundah, ki mora preteči, preden je pritisk tipke sprejet

en: The command may not be empty.
sl: Ukaz ne sme biti prazen.

en: The delay, in milliseconds, between successive blinks of the cursor
sl: Zakasnitev v milisekundah med dvema utripoma kazalke

en: The factor at which the pointer's speed will increase as the mouse is moved
sl: Faktor po katerem bo ob premikanju miške rasla hitrost premikanja kazalca

en: The last active output must not be disabled, the system would be unusable.
sl: Zadnji aktiven izhod ne more biti onemogočen; sistem bi postal neuporaben.

en: The maximum pointer speed after acceleration
sl: Največja hitrost kazalca po pospeševanju

en: The mouse pointer cannot move farther than this distance between two clicks for them to be considered a double click
sl: Da bo dvoklik zaznan, se kazalec med dvema klikoma ne sme premakniti za več kot tolikšno razdaljo

en: The number of pixels the pointer must move before a drag operation will start
sl: Kazalec se mora premakniti toliko slikovnih točk, preden se začne operacija vlečenja

en: The number of pixels the pointer must move in a short time before it starts accelerating
sl: Število slikovnih točk, za kolikor se mora kazalec premakniti, preden začne pospeševati

en: The previous configuration will be restored in %i seconds if you do not reply to this question.
sl: Če ne odgovorite na vprašanje, bodo prejšnje nastavitve obnovljene v %i sekundah.

en: The previous configuration will be restored in 10 seconds if you do not reply to this question.
sl: Če ne odgovorite na vprašanje, bodo prejšnje nastavitve obnovljene v 10 sekundah.

en: The ramp used to reach maximum pointer speed
sl: Rampa za dosego najvišje hitrosti kazalca

en: The rate at which keystrokes are generated while a key is pressed
sl: Hitrost ponavljanja znaka tipke, ko je pritisnjena

en: The root element ('/') is not a valid property name
sl: Korenski element ('/') ni ustrezno ime lastnosti

en: The system defaults will be restored next time you log in.
sl: Sistemske privzete vrednosti bodo obnovljene ob naslednji prijavi.

en: The time, in milliseconds, before a pressed key begins repeating
sl: Čas v milisekundah preden se pritisnjena tipka začne ponavljati

en: The time, in milliseconds, between repeated motion events
sl: Čas v milisekundah med posameznimi ponovitvenimi dogodki

en: The time, in milliseconds, between the initial key press and first repeated motion event
sl: Čas v milisekundah med pritiskom tipke in prvim ponovitvenim dogodkom

en: The time, in milliseconds, to get to maximum speed
sl: Čas v milisekundah do največje hitrosti

en: This font will be used as the default font used when drawing user interface text
sl: Ta pisava bo uporabljena kot privzeta pisava uporabniškega vmesnika

en: This font will be used as the default monospace font, for example by terminal emulators.
sl: Ta pisava bo uporabljena kot privzeta pisava z enakomernim razmikom (monospace), npr. v terminalskih oknih.

en: This is a hint for panels, docks and desktop to show on this display preferably.
sl: Namig za pulte, sidrišča in namizje, naj se prikazujejo privzeto na tem zaslonu

en: This system is using RandR %d.%d. For the display settings to work version 1.2 is required at least
sl: Ta sistem uporablja RandR %d.%d. Za nastavitve zaslona potrebujete najmanj različico 1.2.

en: This will remove your custom mime-association and restore the system-wide default.
sl: To bo izbrisalo vašo prilagojeno MIME-povezavo in obnovilo sistemsko privzeto vrednost.

en: This will reset all shortcuts to their default values. Do you really want to do this?
sl: Ali ste prepričani, da želite vse bližnjice ponastaviti na privzete vrednosti?

en: Ti_me:
sl: Časovni razmak:

en: To help prevent accidental keystrokes, slow keys requires that a key is held for a certain minimum amount of time before the keystroke will be accepted
sl: Da bi se preprečili nehoteni pritiski tipk, možnost počasnih tipk zahteva, da je tipka pritisnjena za določen minimalni časovni interval, preden bo njen vnos sprejet

en: To help prevent accidental multiple keystrokes, bounce keys imposes a minimum delay between keystrokes
sl: Da bi se preprečili nehoteni večkratni pritiski tipk, možnost odbojnih tipk med pritiski tipk zahteva minimalni zamik

en: Trac_king mode:
sl: Način sle_denja:

en: Two mouse clicks in less than this length of time (in milliseconds) will be considered a double click
sl: Dva klika v manj kot tem času (v milisekundah) štejeta kot dvoklik

en: Two-finger scrolling
sl: Dvo-prstno drsenje

en: Type
sl: Vrsta

en: Type '%s --help' for usage.
sl: Za navodila o uporabi zaženite ukaz "%s --help".

en: Typing Settings
sl: Nastavitve tipkanja

en: Unable to initialize GTK+.
sl: GTK+ ni mogoče začeti.

en: Unable to launch the proprietary driver settings
sl: Ni mogoče zagnati nastavitev lastniškega gonilnika

en: Unable to query the version of the RandR extension being used
sl: Ni mogoče določiti različice uporabljene RandR razširitve

en: Unable to start "%s"
sl: "%s" ni mogoče zagnati

en: Unable to start the Xfce Display Settings
sl: Ni mogoče zagnati nastavitev zaslona

en: Unknown format, only archives and directories are supported
sl: Neznana vrsta datoteke; podprti so samo arhivi in mape

en: Unsigned Int
sl: Pozitivno število

en: Unsigned Int64
sl: Pozitivno 64-bitno število

en: Use _bounce keys
sl: Uporabi _odbojne tipke

en: Use _startup notification
sl: Uporabi opozorilo ob zagonu

en: Use a c_ustom command:
sl: Uporabi _ukaz po meri:

en: Use a custom command for an application that is not available from the above application list.
sl: Uporabi prirejeno aplikacijo, ki ni navedena na seznamu.

en: Use slow _keys
sl: Uporabi počasne _tipke

en: User Set
sl: Nastavitev uporabnika

en: Value
sl: Vrednost

en: Variant
sl: Varianta

en: Version information
sl: Podatki o različici

en: Vertical
sl: Navpično

en: Vertical BGR
sl: Vertikalno BGR

en: Vertical RGB
sl: Vertikalno RGB

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Warning: this icon theme has no cache file. You can create this by running <i>gtk-update-icon-cache %s/%s/</i> in a terminal emulator.
sl: Opozorilo: Ta tema ikon nima predpomnilniške datoteke. Lahko jo ustvarite z zagonom <i>gtk-update-icon-cache %s/%s</i> v terminalskem oknu

en: Watch an Xfconf channel for property changes
sl: Opazuj Xfconf kanal za spremembe lastnosti

en: When selected, modifier keys (such as Control, Alt, and Shift) do not need to be held down (they can be pressed and then released) when multiple keys would normally need to be pressed at the same time
sl: Če je omogočeno, spremenilnih tipk (kot so krmilka, izmenjalka in dvigalka) v tipkovnih kombinacijah ni potrebno držati naenkrat (lahko so pritisnjene in nato sproščene)

en: When selected, modifier keys (such as Control, Alt, and Shift) will remain locked in the pressed state until pressed again
sl: Če je omogočeno, bodo spremenilne tipke (kot so krmilka, izmenjalka in dvigalka) ostale zaklenjene v aktiviranem stanju, dokler ne boste na njih ponovno pritisnili.

en: When selected, pressing and holding down a key emits the same character over and over again
sl: Če je izbrano, pritisk in držanje tipke sproži ponavljanje istega znaka

en: When selected, the "sticky keys" feature will be disabled if two keys are pressed simultaneously
sl: Če je omogočeno, bo možnost "lepljivih tipk" onemogočena, če sta hkrati pritisnjeni dve tipki

en: When selected, the mouse pointer can be controlled using the keyboard number pad
sl: Če je omogočeno, lahko kazalec miške nadzorujemo z uporabo numerične tipkovnice

en: When selected, the scroll wheel will work in the opposite direction
sl: Ko je izbrano, bo drsni kolešček podrsaval v nasprotno smer

en: When selected, the touchpad will be disabled when the keyboard is being used
sl: Če je izbrano, bo sledilna ploščica onemogočena, med tem ko je tipkovnica v uporabi

en: Workspace %d
sl: Delovna površina %d

en: Yes
sl: Da

en: _Acceleration delay:
sl: Zamik _pospeška:

en: _Behavior
sl: O_bnašanje

en: _Browse...
sl: _Brskaj...

en: _Close
sl: _Zapri

en: _Devices
sl: _Naprave

en: _Enable anti-aliasing
sl: Omogoči glaj_enje robov:

en: _Enable assistive technologies
sl: _Omogoči pomoč osebam s posebnimi potrebami

en: _Enable key repeat
sl: Omogoči ponavljanj_e tipke

en: _Enable this device
sl: _Omogoči to napravo

en: _Fonts
sl: _Pisave

en: _Icons
sl: _Ikone

en: _Keyboard model
sl: Model tip_kovnice

en: _Layout
sl: Razpore_ditev

en: _Lock sticky keys
sl: _Zakleni lepljive tipke

en: _Mirror displays
sl: Zr_cali zaslona

en: _Monitor
sl: _Zaslon

en: _Mouse
sl: _Miška

en: _Primary display
sl: _Privzeti zaslon

en: _Property:
sl: _Lastnost:

en: _Repeat delay:
sl: _Zakasnitev ponavljanja:

en: _Reset
sl: _Ponastavi

en: _Reset Channel
sl: _Ponastavi kanal

en: _Reset to Defaults
sl: Ponastavi na privzete vrednosti

en: _Rotation:
sl: _Rotacija:

en: _Test area:
sl: Polje za _testiranje:

en: _Theme
sl: _Tema

en: _Toolbar Style
sl: Slog orodne vrs_tice

en: _Type:
sl: Vrs_ta:

en: _Use mouse emulation
sl: _Uporabi posnemanje miške

en: _Use sticky keys
sl: _Uporabi lepljive tipke

en: _Use system defaults
sl: _Uporabi sistemske privzete vrednosti

en: _Use this display
sl: _Uporabi ta zaslon

en: _Value:
sl: _Vrednost:

en: _Window Scaling
sl: Povečevanje okna

en: msec
sl: ms

en: pixels/sec
sl: točk/s

en: radiobutton
sl: izbirni gumb

en: reset
sl: Ponastavi

en: start monitoring channel "%s"
sl: Prični opazovati kanal "%s"
