Xfce4-session - en to sl translation catalogue (197 entries)

en: (Unknown program)
sl: (Neznan program)

en: (Unknown)
sl: (Neznano)

en: <b>Author:</b>
sl: <b>Avtor:</b>

en: <b>Compatibility</b>
sl: <b>Združljivost</b>

en: <b>Description:</b>
sl: <b>Opis:</b>

en: <b>Homepage:</b>
sl: <b>Domača stran:</b>

en: <b>Information</b>
sl: <b>Informacije</b>

en: <b>Logout Settings</b>
sl: <b>Odjava</b>

en: <b>Security</b>
sl: <b>Varnost</b>

en: <b>Session Chooser</b>
sl: <b>Izbirnik seje</b>

en: <b>Shutdown</b>
sl: <b>Izklop sistema</b>

en: <b>Version:</b>
sl: <b>Različica:</b>

en: Ad_vanced
sl: _Napredno

en: Add application
sl: Dodaj program

en: All Xfce cache files could not be cleared
sl: Ni bilo mogoče počistiti vseh Xfce predpomnilnih datotek.

en: All files
sl: Vse datoteke

en: Always
sl: Vedno

en: Always save the session when logging out
sl: Vedno shrani sejo pri odjavi

en: An error occurred
sl: Prišlo je do napake

en: App_lication Autostart
sl: Sa_modejni zagon programov

en: Are you sure you want to empty the session cache?
sl: Ali ste prepričani, da želite izprazniti sejni predpomnilnik?

en: Are you sure you want to remove "%s"
sl: Ste prepričani, da želite odstraniti "%s"

en: Are you sure you want to terminate "%s"?
sl: Ali ste prepričani, da želite uničiti "%s"?

en: Automatically save session on logo_ut
sl: Samodejno shrani sejo ob odja_vi

en: Background color:
sl: Barva ozadja:

en: Balou Splash Engine
sl: Balou pozdravni programnik

en: Balou theme
sl: Tema Balou

en: Below is the list of applications that will be started automatically when you login to your Xfce desktop, in addition to the applications that were saved when you logged out last time. Cursive applications belong to another desktop environment, but you can still enable them if you want.
sl: Spodaj je seznam programov, ki bodo, poleg programov, ki so bili shranjeni ob prejšnji odjavi, samodejno zagnani ob vaši prijavi v Xfce namizje. Programi navedeni v ležečem tisku pripadajo drugemu namiznemu okolju, a jih še vedno lahko omogočite, če želite.

en: Can only terminate clients when in the idle state
sl: Samo v nedejavnem načinu je mogoče uničiti odjemalce

en: Cancel the login attempt and return to the login screen.
sl: Prekliči postopek prijave in se vrni na prijavni zaslon.

en: Choose a name for the new session:
sl: Izberite ime za novo sejo:

en: Choose image...
sl: Izberite sliko...

en: Choose session
sl: Izberite sejo

en: Choose session name
sl: Izberite ime seje

en: Choose the session you want to restore. You can simply double-click the session name to restore it.
sl: Izberite sejo, ki jo želite obnoviti. Lahko preprosto dvokliknete na sejo, ki naj bo obnovljena.

en: Choose theme file to install...
sl: Izberite datoteko teme za namestitev...

en: Choose theme filename...
sl: Izberite datoteko teme...

en: Clear save_d sessions
sl: Počisti sh_ranjene seje

en: Clear sessions
sl: Počisti seje

en: Colors
sl: Barve

en: Command:
sl: Ukaz:

en: Con_figure
sl: P_rilagodi

en: Configure Balou...
sl: Prilagodite Balou...

en: Configure Simple...
sl: Prilagodite Enostavno...

en: Continue anyway
sl: Vseeno nadaljuj

en: Could not look up internet address for %s.
    This will prevent Xfce from operating correctly.
    It may be possible to correct the problem by adding
    %s to the file /etc/hosts on your system.
sl: Ni bilo mogoče najdi spletnega naslova za %s.
    Xfce morda ne bo deloval pravilno.
    Težavo je mogoče odpraviti z vstavitvijo
    %s v datoteko /etc/hosts na sistemu.

en: Create a new session.
sl: Ustvari novo sejo.

en: Customize desktop startup and splash screen
sl: Prilagodite zagon namizja in pozdravni zaslon

en: Demonstrates the selected splash screen
sl: Prikaže demonstracijo izbranega pozdravnega zaslona

en: Description:
sl: Opis:

en: Disable binding to TCP ports
sl: Onemogoči vezavo na TCP vrata

en: Display the session chooser every time Xfce starts
sl: Prikaži izbirnik seje ob vsakem zagonu Xfce

en: Edit application
sl: Uredi program

en: Empty the session cache
sl: Izprazni sejni predpomnilnik

en: Failed adding "%s"
sl: Dodajanje "%s" ni uspelo

en: Failed to create file %s
sl: Ustvarjanje datoteke %s ni uspelo

en: Failed to edit item
sl: Urejanje predmeta ni uspelo

en: Failed to edit item "%s"
sl: Urejanje predmeta "%s" ni uspelo

en: Failed to hibernate session
sl: Ni bilo mogoče preiti v mirovanje

en: Failed to open %s for reading
sl: Odpiranje %s za branje ni uspelo

en: Failed to open %s for writing
sl: Odpiranje %s za pisanje ni uspelo

en: Failed to remove item
sl: Odstranjevanje predmeta ni uspelo

en: Failed to suspend session
sl: Ni bilo mogoče preiti v stanje pripravljenosti

en: Failed to toggle item
sl: Napaka pri preklapljanju predmeta

en: Failed to unlink %s: %s
sl: Ni bilo mogoče razvezati %s: %s

en: Failed to write file %s
sl: Pisanje datoteke %s ni uspelo

en: Font
sl: Pisava

en: Halt without displaying the logout dialog
sl: Zaustavi brez odjavnega okna

en: Hibernate without displaying the logout dialog
sl: V mirovanje brez odjavnega okna

en: If running
sl: Če je zagnan

en: Image
sl: Slika

en: Images
sl: Slike

en: Immediately
sl: Takoj

en: Last accessed: %s
sl: Zadnji dostop: %s

en: Launch GN_OME services on startup
sl: Ob zagonu zaženi GN_OME storitve

en: Launch _KDE services on startup
sl: Ob zagonu zaženi _KDE storitve

en: Launch screensaver and locker program
sl: Zaženi ohranjevalnik zaslona in program za zaklepanje zaslona

en: Loading desktop settings
sl: Nalaganje nastavitev namizja

en: Loading session data
sl: Nalaganje sejnih podatkov

en: Lock screen be_fore sleep
sl: Zakleni zaslon pri prehodu v pripravljenost/mirovanje

en: Log Out
sl: Odjava

en: Log out
sl: Odjava

en: Log out %s
sl: Odjavi %s

en: Log out of the Xfce Desktop
sl: Odjavi se z Xfce namizja

en: Log out quickly; don't save the session
sl: Hitra odjava; brez shranjevanja seje

en: Log out without displaying the logout dialog
sl: Odjava brez odjavnega okna

en: Manage _remote applications
sl: Up_ravljaj z oddaljenimi programi

en: Manage remote applications over the network (this may be a security risk)
sl: Upravljaj z oddaljenimi programi preko omrežja (to lahko predstavlja varnostno tveganje)

en: Mice
sl: Miške

en: Mice Splash Engine
sl: Miške pozdravni programnik

en: Name:
sl: Ime:

en: Never
sl: Nikoli

en: New session
sl: Nova seja

en: No description given
sl: Ni podanega opisa

en: None
sl: Noben

en: Opens the configuration panel for the selected splash screen
sl: Odpre pult z nastavitvami za izbran pozdravni zaslon

en: Performing Autostart...
sl: Samodejni zagon ...

en: Please check that the file is a valid splash theme archive.
sl: Preverite ali je datoteka veljaven paket pozdravne teme.

en: Please report bugs to <%s>.
sl: Prosim, poročajte napake na <%s>.

en: Print version information and exit
sl: Izpiši podatke o različici in končaj

en: Priority
sl: Prednost

en: Pro_mpt on logout
sl: Vprašaj ob odj_avi

en: Prompt for confirmation when logging out
sl: Ob odjavi zahtevaj potrditev

en: Quit the program, and remove it from the session
sl: Končaj program in ga odstrani iz seje

en: Reboot without displaying the logout dialog
sl: Ponovno zaženi brez odjavnega okna

en: Received error while trying to log out
sl: Med odjavljanjem je prišlo do napake

en: Restart Style
sl: Vrsta zagona

en: Run xflock4 before suspending or hibernating the system
sl: Zaženi xflock4 pri prehodu v pripravljenost/mirovanje

en: S_plash
sl: _Pozdravni zaslon

en: Save Sess_ion
sl: Shran_i sejo

en: Saving Session
sl: Shranjevanje seje

en: Screensaver
sl: Ohranjevalnik zaslona

en: Select a command
sl: Izberite ukaz

en: Sessio_n
sl: Sej_a

en: Session Manager Error
sl: Napaka upravljalnika seje

en: Session Save Error
sl: Napaka shranjevanja seje

en: Session and Startup
sl: Seja in zagon

en: Session manager must be in idle state when requesting a checkpoint
sl: Upravljalnik seje mora biti nedejaven, ko zahteva nadzorno točko

en: Session manager must be in idle state when requesting a shutdown
sl: Upravljalnik seje mora biti nedejaven, ko zahteva zaustavitev sistema

en: Settings manager socket
sl: Vtič upravljalnika nastavitev

en: Shut _Down
sl: Izkl_op sistema

en: Shutdown Failed
sl: Izklapljanje ni uspelo

en: Shutdown is blocked by the kiosk settings
sl: Izklop sistema je blokiran v kiosk nastavitvah

en: Simple
sl: Enostavno

en: Simple Splash Engine
sl: Enostavno pozdravni programnik

en: Start GNOME services, such as gnome-keyring
sl: Zaženi GNOME storitve, kot je gnome-keyring

en: Start KDE services, such as kdeinit
sl: Zaženi KDE storitve, kot je kdeinit

en: Starting %s
sl: Zaganjanje %s

en: Starting Assistive Technologies
sl: Zaganjanje dostopnostnih tehnologij

en: Starting KDE services
sl: Zaganjanje KDE storitev

en: Starting The Gimp
sl: Zaganjanje Gimp

en: Starting The Gnome Keyring Daemon
sl: Zaganjanje Gnome zbirke ključev

en: Starting the Beep Media Player
sl: Zaganjanje Beep medijskega predvajalnika

en: Starting the Desktop Manager
sl: Zaganjanje upravljalnika namizja

en: Starting the Gnome Terminal Emulator
sl: Zaganjanje Gnome posnemovalnika terminala

en: Starting the KDE Advanced Text Editor
sl: Zaganjanje KDE naprednega urejevalnika besedil

en: Starting the KDE Clipboard Manager
sl: Zaganjanje KDE odložišča

en: Starting the KDE Mail Reader
sl: Zaganjanje KDE bralnika e-pošte

en: Starting the KDE News Reader
sl: Zaganjanje KDE bralnika novic

en: Starting the KDE Terminal Emulator
sl: Zaganjanje KDE posnemovalnika terminala

en: Starting the Konqueror
sl: Zaganjanje brskalnika Konqueror

en: Starting the Panel
sl: Zaganjanje pulta

en: Starting the Session Management Proxy
sl: Zaganjanje posrednika za upravljanje seje

en: Starting the Taskbar
sl: Zaganjanje opravilne vrstice

en: Starting the VI Improved Editor
sl: Zaganjanje VI urejevalnika

en: Starting the Volume Controller
sl: Zaganjanje krmilnika nosilcev

en: Starting the Window Manager
sl: Zaganjanje upravljalnika oken

en: Starting the X Multimedia System
sl: Zaganjanje X multimedijskega sistema

en: Starting the X Terminal Emulator
sl: Zaganjanje X posnemovalnika terminala

en: Starting the X-Chat IRC Client
sl: Zaganjanje X-Chat IRC odjemalca

en: Sus_pend
sl: V _pripravljenost

en: Suspend without displaying the logout dialog
sl: V stanje pripravljenosti brez odjavnega okna

en: Terminate Program
sl: Uniči program

en: Text color:
sl: Barva besedila:

en: The Xfce development team. All rights reserved.
sl: Xfce razvojna ekipa. Vse pravice pridržane.

en: The application will lose any unsaved state and will not be restarted in your next session.
sl: Program bo izgubil vso neshranjeno stanje in ne bo ponovno zagnan ob vaši naslednji prijavi.

en: The client doesn't have any properties set yet
sl: Odjemalec nima nastavljenih še nobenih lastnosti

en: The list of applications in the failsafe session is empty.
sl: Seznam programov v zasilni seji je prazen.

en: The location and the format of the autostart directory has changed.
    The new location is
    
      %s
    
    where you can place .desktop files to, that describe the applications
    to start when you login to your Xfce desktop. The files in your old
    autostart directory have been successfully migrated to the new
    location.
    You should delete this directory now.
sl: Mesto in format mape za samodejni zagon programov sta se spremenila.
    Novo mesto je
    
    %s
    
    kamor lahko dodate .desktop datoteke, ki opisujejo programe,
    ki naj se zaženejo ob prijavi v Xfce namizje. Datoteke v stari
    autostart mapi so bile uspešno preseljene na novo mesto.
    Staro mapo lahko izbrišete.

en: The saved states of your applications will not be restored during your next login.
sl: Shranjena stanja programov ob vaši naslednji prijavi ne bodo obnovljena.

en: The specified failsafe session ("%s") is not marked as a failsafe session.
sl: Navedena zasilna seja ("%s") ni označena kot zasilna seja.

en: Theme File Error
sl: Napaka datoteke teme

en: These applications are a part of the currently-running session, and can be saved when you log out.  Changes below will only take effect when the session is saved.
sl: Ti programi so del trenutno-zagnane seje in so lahko shranjeni ob odjavi. Spremembe spodaj bodo efektivne šele po tem, ko shranite sejo.

en: This will permanently remove the application from the list of automatically started applications
sl: To bo trajno izbrisalo program s seznama samodejno zagnanih programov.

en: Try again
sl: Poskusite ponovno

en: Type '%s --help' for usage.
sl: Za navodila o uporabi zaženite ukaz "%s --help".

en: Unable to contact D-Bus session bus
sl: Ni mogoče navezati stika z D-Bus sejnim vodilom

en: Unable to contact settings server
sl: S strežnikom nastavitev ni mogoče vzpostavi stika

en: Unable to determine failsafe session name.  Possible causes: xfconfd isn't running (D-Bus setup problem); environment variable $XDG_CONFIG_DIRS is set incorrectly (must include "%s"), or xfce4-session is installed incorrectly.
sl: Ni bilo mogoče določiti imena zasilne seje. Možni razlogi: xfconfd ni zagnan (napaka v namestitvi D-Bus); okoljska spremenljivka $XDG_CONFIG_DIRS je nastavljena na napačno vrednost (mora vključevati "%s"), ali pa je paket xfce4-session napačno nameščen.

en: Unable to install splash theme from file "%s"
sl: Ni bilo mogoče namestiti pozdravne teme iz datoteke "%s"

en: Unable to load a failsafe session
sl: Ni bilo mogoče naložiti zasilne seje

en: Unable to remove splash theme "%s" from directory %s.
sl: Ni bilo mogoče odstraniti pozdravne teme "%s" iz mape %s.

en: Unable to save the session
sl: Seje ni bilo mogoče shraniti

en: Unable to terminate program.
sl: Ni bilo mogoče uničiti programa.

en: Unknown error
sl: Neznana napaka

en: Unknown shutdown method %d
sl: Neznana metoda izklopa %d

en: Use custom image
sl: Uporabi sliko po meri

en: Use this session to run Xfce as your desktop environment
sl: Zaženi sejo Xfce namiznega okolja

en: Verifying DNS settings
sl: Preverjanje DNS nastavitev

en: Version information
sl: Podatki o različici

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>
sl: Napisal Benedikt Meurer <benny@xfce.org>

en: Xfce Session
sl: Xfce seja

en: You might need to delete some files manually in "%s".
sl: Nekaj datotek v "%s" boste morda morali ročno izbrisati.

en: Your session is being saved.  If you do not wish to wait, you may close this window.
sl: Vaša seja se shranjuje. Če ne želite počakati, lahko zaprete to okno.

en: _Display chooser on login
sl: O_b prijavi prikaži izbirnik

en: _Export theme
sl: Izvozi t_emo

en: _General
sl: _Splošno

en: _Hibernate
sl: V _mirovanje

en: _Install new theme
sl: Namest_i novo temo

en: _Log Out
sl: _Odjava

en: _Proceed
sl: _Nadaljuj

en: _Quit Program
sl: _Zapri program

en: _Remove theme
sl: Odst_rani temo

en: _Restart
sl: _Ponovni zagon

en: _Save session for future logins
sl: _Shrani sejo za prihodnje prijave

en: and Brian Tarricone <kelnos@xfce.org>.
sl: in Brian Tarricone <kelnos@xfce.org>.

en: label
sl: oznaka
