openconnect - en to sl translation catalogue (442 entries)

en: 
    Certificate from VPN server "%s" failed verification.
    Reason: %s
sl: 
    Overjanje potrdila strežnika VPN "%s" je spodletelo.
    Vzrok: %s

en: (NOTE: libproxy disabled in this build)
sl: (Opomba: knjižnica libproxy je v tej izgradnji onemogočena)

en: (NOTE: libstoken (RSA SecurID) disabled in this build)
sl: (Opomba: knjižnica libstoken (RSA SecurID) je v tej izgradnji onemogočena)

en: (script)
sl: (skript)

en: <elided>
sl: <izpadlo>

en: <error>
sl: <napaka>

en: Add key from TPM failed
sl: Dodajanje ključa iz TPM je spodletelo

en: Adding supporting CA '%s'
sl: Dodajanje podpornega CA '%s'

en: All fields are required; try again.
sl: Zahtevana so vsa polja; poskusite znova.

en: Allocating new path for relative redirect failed: %s
sl: Dodeljevanje nove poti  za relativno preusmeritev je spodletelo: %s

en: Allocation failure for string from stdin
sl: Napaka dodeljevanja za niz s standardnega vhoda

en: Allocation of deflate buffer failed
sl: Dodelitev medpomnilnika za stiskanje je spodletela

en: Asked for password but '--no-passwd' set
sl: Zahtevano je geslo, vendar je uporabljena zastavica '--no-passwd'

en: Attempt new DTLS connection
sl: Poskus nove povezave DTLS

en: Attempting to connect to proxy %s%s%s:%s
sl: Vzpostavlja se povezava s posredniškim strežnikom %s%s%s:%s

en: Attempting to connect to server %s%s%s:%s
sl: Vzpostavlja se povezava s strežnikom %s%s%s:%s

en: Auth choice "%s" not available
sl: Izbira overitve "%s" ni na voljo.

en: Authenticate only and print login info
sl: Le overi in izpiši podrobnosti prijave

en: Built against SSL library with no Cisco DTLS support
sl: Izgrajeno na osnovi knjižnice SSL brez podpore za Cisco DTLS.

en: CSTP Dead Peer Detection detected dead peer!
sl: Zaznava mrtvih omrežnih soležnikov CSTP je zaznala mrtvega omrežnega soležnika!

en: CSTP connected. DPD %d, Keepalive %d
sl: Vzpostavljena je povezava CSTP. DPD %d, KEEPALIVE %d

en: CSTP rekey due
sl: Protokol CSTP zahteva ponovno preverjanje ključa

en: Can't load TPM engine.
sl: Programnika TPM ni mogoče naložiti.

en: Can't open %s: %s
sl: Ni mogoče odpreti %s: %s

en: Can't open ~/.stokenrc file
sl: Ni mogoče odpreti datoteke ~/.stokenrc.

en: Can't plumb %s for IPv%d: %s
sl: Ni mogoče razpeljati %s za IPv%d: %s

en: Can't push IP
sl: Ni mogoče objaviti IP

en: Can't set ifname
sl: Ni mogoče nastaviti ifname

en: Cannot determine PEM encryption type
sl: Vrste šifriranja PEM ni mogoče razpoznati

en: Cannot follow redirection to non-https URL '%s'
sl: Preusmeritvi na naslov URL '%s', ki ni vrste HTTPS, ni mogoče slediti

en: Cannot handle form method='%s', action='%s'
sl: Ni mogoče obravnavati obrazca method='%s', action='%s'

en: Cannot open '%s': %s
sl: Ni mogoče odpreti  '%s': %s

en: Cannot open config file '%s': %s
sl: Ni mogoče odpreti nastavitvene datoteke '%s': %s

en: Cannot receive HTTP 1.0 body without closing connection
sl: Telesa HTTP različice 1.0 brez zapiranja povezave ni mogoče prejeti.

en: Cannot use 'config' option inside config file
sl: Možnosti 'config' ni mogoče uporabiti znotraj nastavitvene datoteke

en: Cert file for server verification
sl: Datoteka potrdila za preverjanje istovetnosti strežnika

en: Certificate has GEN_IPADD altname with bogus length %d
sl: Potrdilo ima določena drugotna imena GEN_IPADD z nedovoljeno dolžino %d

en: Choose authentication login selection
sl: Izbor načina overitvene prijave

en: Client certificate expires soon at
sl: Potrdilo odjemalca poteče ob

en: Client certificate has expired at
sl: Potrdilo odjemalca je poteklo dne

en: Compressed packet received in !deflate mode
sl: Prejet stisnjen paket v načinu !deflate

en: Compression setup failed
sl: Nastavitev stiskanja je spodletela

en: Connected to HTTPS on %s
sl: Vzpostavljena je povezava s HTTPS na %s

en: Connection retry timeout in seconds
sl: Časovni zamik ponovnega vzpostavljanja povezave v sekundah

en: Continue in background after startup
sl: Po zagonu nadaljuj v ozadju

en: Continuing in background; pid %d
sl: Izvajanje programa je poslano v ozadje; pid %d

en: Could not extract expiration time of certificate
sl: Datuma poteka potrdila ni mogoče izluščiti.

en: Could not initialise MD5 hash: %s
sl: Razprtšila MD5 ni mogoče začeti: %s

en: Could not open /dev/tun for plumbing
sl: Ni mogoče izvesti /dev/tun za razpeljavo

en: Creating SSL connection failed
sl: Ustvarjanje povezave SSL je spodletelo.

en: DTLS Dead Peer Detection detected dead peer!
sl: Zaznava nedejavnih soležnikov je vrnila zadetke nedejavnih povezav!

en: DTLS got write error %d. Falling back to SSL
sl: Prejeta napaka pisanja DTLS %d. Opravilo bo povrnjeno na SSL.

en: DTLS got write error: %s. Falling back to SSL
sl: Prejeta napaka pisanja DTLS: %s. Opravilo bo povrnjeno na SSL.

en: DTLS handshake failed: %d
sl: Izmenjava signalov DTLS je spodletela: %d

en: DTLS handshake failed: %s
sl: Izmenjava signalov DTLS je spodletela: %s

en: DTLS handshake timed out
sl: Izmenjava signalov DTLS je presegla dovoljeni čas

en: DTLS initialised. DPD %d, Keepalive %d
sl: DTLS začet. DPD %d, Keepalive %d

en: DTLS option %s : %s
sl: Možnost DTLS %s: %s

en: DTLS rekey due
sl: Ponovno uporaba ključa DTLS je potekla.

en: Decrypting PEM key failed
sl: Odšifriranje ključa PEM je spodletelo

en: Device ID:
sl: ID naprave:

en: Disable HTTP connection re-use
sl: Onemogoči ponovno uporabo povezave HTTP

en: Disable password/SecurID authentication
sl: Onemogoči overitev gesla/SecurID

en: Disable proxy
sl: Onemogoči posredniški strežnik

en: Disabling all HTTP connection re-use due to --no-http-keepalive option.
    If this helps, please report to <openconnect-devel@lists.infradead.org>.
sl: Zaradi uporabe možnosti --no-http-keepalive je onemogočena ponovna uporaba povezav HTTP.
    V kolikor možnost deluje, pošljite poročilo na <openconnect-devel@lists.infradead.org>.

en: Discard bad split exclude: "%s"
sl: Opusti slabo deljenje z izključevanjem: "%s"

en: Discard bad split include: "%s"
sl: Opusti slabo deljenja z vključevanjem: "%s"

en: Display help text
sl: Pokaži besedilo pomoči

en: Do not ask for IPv6 connectivity
sl: Ne zahtevaj povezave IPv6

en: Do not attempt XML POST authentication
sl: Ne izvajaj overitev preko XML POST

en: Do not expect user input; exit if it is required
sl: Ne pričakuj odziva uporabnika; prekini, če je obvezen

en: Do not require server SSL cert to be valid
sl: Ne zahtevaj veljavnosti potrdila strežnika SSL

en: Downloaded config file did not match intended SHA1
sl: Prejeta datoteka nastavitev ni skladna z razpršilom SHA1

en: Drop privileges after connecting
sl: Opusti dovoljenja po povezavi

en: Dump HTTP authentication traffic (implies --verbose
sl: Zapiši pretok podatkov overitve HTTP (omogoči podroben izpis z zastavico --verbose

en: Empty response from server
sl: Prazen odgovor strežnika

en: Encrypted PEM file too short
sl: Šifrirana datoteka PEM je prekratka

en: Enter '%s' to accept, '%s' to abort; anything else to view:
sl: Vnesite '%s' za sprejem, '%s' za prekinitev; vse drugo za pogled:

en: Enter PEM pass phrase:
sl: Vnos šifrirnega gesla PEM:

en: Enter PIN:
sl: Koda PIN:

en: Enter PKCS#12 pass phrase:
sl: Vnos šifrirnega gesla PKCS#12:

en: Enter PKCS#8 pass phrase:
sl: Vnos šifrirnega gesla PKCS#8:

en: Enter TPM SRK PIN:
sl: Vnesite kodo PIN TPM SRK:

en: Enter TPM key PIN:
sl: Vnos ključa PIN TPM:

en: Enter credentials to unlock software token.
sl: Vnos poveril za odklep uporabniškega prstnega odtisa.

en: Error base64-decoding encrypted PEM file: %s
sl: Napaka pri odkodiranju BASE64 šifrirane datoteke PEM: %s

en: Error checking server cert status
sl: Napaka pri preverjanju stanja potrdila strežnika

en: Error decoding TSS key blob: %s
sl: Napaka odkodiranja binarnem paketu ključa TSS: %s

en: Error fetching HTTP response body
sl: Napaka branja telesa odziva HTTP

en: Error fetching HTTPS response
sl: Napaka med pridobivanjem odziva HTTP

en: Error fetching chunk header
sl: Napaka pri pridobivanju glave sporočila

en: Error importing PKCS#11 URL %s: %s
sl: Napaka pri uvozu naslova URL %s PKCS#11: %s

en: Error importing PKCS#11 key into private key structure: %s
sl: Napaka pri uvozu ključa PKCS#11 v strukturo osebnih ključev: %s

en: Error importing server's cert
sl: Napaka med uvažanjem potrdila strežnika

en: Error in TSS key blob
sl: Napaka v binarnem paketu ključa TSS

en: Error in chunked decoding. Expected '', got: '%s'
sl: Napaka odkodiranja po kosih. Pričakovan je znak '', prejet pa: '%s'

en: Error in client cert notAfter field
sl: Napaka v polju potrdila odjemalca notAfter

en: Error initialising PKCS#11 key structure: %s
sl: Napaka pri začenjanju strukture ključev PKCS#11: %s

en: Error initialising X509 cert structure
sl: Napaka pri začenjanju strukture potrdil X509

en: Error initialising private key structure: %s
sl: Napaka pri začenjanju strukture osebnih ključev: %s

en: Error loading certificate from PKCS#11: %s
sl: Napaka pri nalaganju potrdila iz PKCS#11: %s

en: Error processing HTTP response
sl: Napaka pri obdelavi odgovora HTTP

en: Error reading HTTP response body
sl: Napaka branja telesa odziva HTTP

en: Error reading auth response from SOCKS proxy: %s
sl: Napaka branja odziva auth s posredniškega strežnika SOCKS: %s

en: Error reading connect response from SOCKS proxy: %s
sl: Napaka branja odzivov povezave s posredniškega strežnika SOCKS: %s

en: Error signing test data with private key: %s
sl: Napaka pri podpisovanju preizkusnih podatkov z osebnim ključem: %s

en: Error validating signature against certificate: %s
sl: Napaka pri overjanju podpisa s potrdilom: %s

en: Error writing auth request to SOCKS proxy: %s
sl: Napaka pisanja odziva auth s posredniškega strežnika SOCKS: %s

en: Error writing connect request to SOCKS proxy: %s
sl: Napaka zapisovanja zahtev povezave s posredniškim strežnikom SOCKS: %s

en: Error: Server asked us to download and run a 'Cisco Secure Desktop' trojan.
    This facility is disabled by default for security reasons, so you may wish to enable it.
sl: Napaka: strežnik zahteva prejem in zagon trojanskega datoteke 'Cisco Secure Desktop'.
    Ta možnost je iz varnostnih razlogov privzeto onemogočena. Če želite možnost uporabljati, jo omogočite.

en: Error: Server asked us to run CSD hostscan.
    You need to provide a suitable --csd-wrapper argument.
sl: Napaka: strežnik zahteva zagon pregleda gostitelja CSD
    Podati je treba ustrezni parameter --csd-wrapper.

en: Extra cert from %s: '%s'
sl: Dodatno potrdilo %s: '%s'

en: Extra cert from cafile: '%s'
sl: Dodatno potrdilo iz datoteke potrdil: '%s'

en: Failed to SHA1 existing file
sl: Določevanje razpršila SHA1 obstoječe datoteke je spodletelo

en: Failed to allocate certificate buffer
sl: Dodeljevanje medpomnilnika potrdil je spodletelo

en: Failed to allocate memory for cafile certs
sl: Dodeljevanje pomnilnika podpornim potrdilom je spodletelo

en: Failed to allocate memory for supporting certificates
sl: Dodeljevanje pomnilnika podpornim potrdilom je spodletelo

en: Failed to allocate sockaddr storage
sl: Dodeljevanje shrambe sockaddr je spodletelo

en: Failed to allocate vpninfo structure
sl: Strukture vpninfo ni mogoče dodeliti.

en: Failed to assign policy to key: %s
sl: Dodelitev pravil ključu je spodletela: %s

en: Failed to change to CSD home directory '%s': %s
sl: Sprememba domače mape CSD '%s' je spodletela: %s

en: Failed to connect TPM context: %s
sl: Povezovanje vsebine TPM je spodletelo: %s

en: Failed to connect to host %s
sl: Povezava z gostiteljem %s je spodletela.

en: Failed to create BIO for keystore item '%s'
sl: Ustvarjanje pravil BIO za predmet shrambe ključa '%s'

en: Failed to create TPM context: %s
sl: Ustvarjanje vsebine TPM je spodletelo: %s

en: Failed to create TPM hash object: %s
sl: Ustvarjanje predmeta razpršila TPM je spodletelo: %s

en: Failed to create key policy object: %s
sl: Ustvarjanje predmeta pravil ključa je spodletelo: %s

en: Failed to create new tun
sl: Ni mogoče ustvariti novega naprave tun

en: Failed to decrypt PEM key: %s
sl: Odšifriranje ključa PEM je spodletelo: %s

en: Failed to decrypt PKCS#12 certificate file
sl: Odšifriranje datoteke PKCS#12 je spodletelo

en: Failed to decrypt PKCS#8 certificate file
sl: Odšifriranje datoteke potrdila PKCS#8 je spodletelo

en: Failed to determine type of private key %s
sl: Ni mogoče določiti vrste zasebnega ključa %s

en: Failed to exec CSD script %s
sl: Izvajanje skripta CSD %s je spodletelo.

en: Failed to get key ID: %s
sl: Pridobivanje ID ključa je spodletelo: %s

en: Failed to get line from config file: %s
sl: Pridobivanje vrstice iz nastavitvene datoteke je spodletelo: %s

en: Failed to identify private key type in '%s'
sl: Določevanje vrste zasebnega ključa v '%s' je spodletelo

en: Failed to init TPM engine
sl: Začenjanje programnika TPM je spodletelo.

en: Failed to initialise cipher for decrypting PEM file: %s
sl: Začenjanje šifre za dešifriranje datoteke PEM je spodletelo: %s

en: Failed to interpret PEM file
sl: Tolmačenje datoteke PEM je spodletelo

en: Failed to load PKCS#1 private key: %s
sl: Nalaganje zasebnega ključa PKCS#1 je spodletelo: %s

en: Failed to load PKCS#12 certificate: %s
sl: Nalaganje potrdila PKCS#12 je spodletelo: %s

en: Failed to load TPM SRK key: %s
sl: Nalaganje ključa TPM SRK je spodletelo: %s

en: Failed to load TPM SRK policy object: %s
sl: Nalaganje predmeta pravil TPM SRK je spodletelo: %s

en: Failed to load TPM key blob: %s
sl: Nalaganje ključa BLOB TPM je spodletelo: %s

en: Failed to load TPM private key
sl: Nalaganje zasebnega ključa TPM je spodletelo

en: Failed to load X509 certificate from keystore
sl: Nalaganje potrdila X509 iz shrambe ključev je spodletelo

en: Failed to load item '%s' from keystore: %s
sl: Nalaganje '%s' iz shrambe ključev je spodletelo: %s

en: Failed to load private key as PKCS#8: %s
sl: Nalaganje osebnega ključa kot PKCS#8 je spodletelo: %s

en: Failed to obtain WebVPN cookie
sl: Pridobivanje piškotka WebVPN je spodletelo

en: Failed to open %s for write: %s
sl: Datoteke %s ni mogoče odpreti za pisanje: %s

en: Failed to open '%s' for write: %s
sl: Datoteke '%s' ni mogoče odpreti za pisanje: %s

en: Failed to open CA file '%s'
sl: Odpiranje datoteke CA '%s' je spodletelo

en: Failed to open CA file '%s': %s
sl: Odpiranje datoteke CA '%s' je spodletelo: %s

en: Failed to open HTTPS connection to %s
sl: Napaka med odpiranjem povezave HTTPS %s

en: Failed to open certificate file %s: %s
sl: Odpiranje datoteke potrdila %s je spodletelo: %s

en: Failed to open key/certificate file %s: %s
sl: Odpiranje datoteke ključa/potrdila %s je spodletelo: %s

en: Failed to open private key file %s: %s
sl: Odpiranje zasebne datoteke ključa %s je spodletelo: %s

en: Failed to open temporary CSD script file: %s
sl: Odpiranje začasne datoteke skripta CSD je spodletelo: %s

en: Failed to open tun device: %s
sl: Odpiranje naprave tun je spodletelo: %s

en: Failed to parse HTTP response '%s'
sl: Razčlenjevanje odgovora HTTP '%s' je spodletelo

en: Failed to parse XML config file %s
sl: Razčlenjevanje nastavitvene datoteke XML %s je spodletelo.

en: Failed to parse redirected URL '%s': %s
sl: Razčlenjevanje preusmeritvenega naslova URL '%s' je spodletelo: %s

en: Failed to parse server URL '%s'
sl: Napaka med razčlenjevanjem naslova URL strežnika '%s'

en: Failed to parse server response
sl: Razčlenjevanje odgovora strežnika je spodletelo.

en: Failed to parse subject name in peer cert
sl: Razčlenjevanje imena zadeve v potrdilu soležnika je spodletelo.

en: Failed to process PKCS#12 file: %s
sl: Obdelava datoteke PKCS#12 je spodletela: %s

en: Failed to put tun file descriptor into message-discard mode
sl: Podajanje opisnika datoteke TUN v načunu izločanja sporočil je spodletela.

en: Failed to read certificate into memory: %s
sl: Branje potrdila v pomnilnik je spodletelo: %s

en: Failed to read certs from CA file '%s'
sl: Branje potrdil iz datoteke CA '%s' je spodletelo

en: Failed to read certs from cafile: %s
sl: Ni mogoče prebrati potrdil iz datoteke cafile: %s

en: Failed to read from SSL socket
sl: Branje iz vtiča SSL je spodletelo

en: Failed to read from SSL socket: %s
sl: Branje z vtiča SSL je spodletelo: %s

en: Failed to send DPD request. Expect disconnect
sl: Pošiljanje zahteve DPD je spodletelo. Pričakujte prekinitev povezave.

en: Failed to send DPD response. Expect disconnect
sl: Pošiljanje odziva DPD je spodletelo. Pričakovana je prekinitev povezave.

en: Failed to send GET request for new config
sl: Pošiljanje zahteve GET za novo nastavitev je spodletela.

en: Failed to send keepalive request. Expect disconnect
sl: Pošiljanje zahteve KEEPALIVE je spodletelo. Pričakujte prekinitev povezave.

en: Failed to set DTLS MTU: %s
sl: Nastavljanje MTU za DTLS je spodletelo: %s

en: Failed to set DTLS priority: %s
sl: Nastavljanje prednosti DTLS je spodletelo: %s

en: Failed to set DTLS session parameters: %s
sl: Nastavljanje parametrov seje DTLS je spodletelo: %s

en: Failed to set TPM PIN: %s
sl: Natavljanje kode PIN TPM je spodletelo: %s

en: Failed to set TPM SRK password
sl: Nastavljanje gesla TPM SRK je spodletelo

en: Failed to set key PIN: %s
sl: Nastavljanje ključa PIN je spodletelo: %s

en: Failed to set value in TPM hash object: %s
sl: Nastavljanje vrednosti predmeta razpršila TPM je spodletelo: %s

en: Failed to setup PKCS#12 data structure: %s
sl: Vzpostavitev podatkovne strukture PKCS#12 je spodletela: %s

en: Failed to spawn script '%s' for %s: %s
sl: Oživljanje skripta '%s' za %s je spodletelo: %s

en: Failed to stat key/certificate file %s: %s
sl: Ustvarjanje datoteke ključa/potrdila %s je spodletelo: %s

en: Failed to use X509 certificate from keystore
sl: Uporaba potrdila X509 iz shrambe ključev je spodletela

en: Failed to use private key from keystore
sl: Uporaba zasebnega ključa iz shrambe ključev je spodletelo

en: Failed to write config to %s: %s
sl: Zapisovanje nastavitev v %s je spodletelo: %s

en: Failed to write incoming packet: %s
sl: Zapisovanje prihajajočega paketa je spodletelo: %s

en: Failed to write temporary CSD script file: %s
sl: Zapisovanje začasne datoteke skripta CSD je spodletelo: %s

en: Failed to write to SSL socket
sl: Pisanje v vtič SSL je spodletelo

en: Failed to write to SSL socket: %s
sl: Pisanje v vtič SSL je spodletelo: %s

en: Form choice has no name
sl: Izbor obrazca je brez imena.

en: General failure in liboath
sl: Splošna napaka v knjižnici liboath.

en: General failure in libstoken
sl: Splošna napaka v knjižnici libstoken.

en: General failure in libstoken.
sl: Splošna napaka v knjižnici libstoken.

en: Generating OATH TOTP token code
sl: Poteka ustvarjanje kode žetona OATH TOTP.

en: Generating RSA token code
sl: Poteka ustvarjanje kode žetona RSA.

en: GnuTLS non-fatal return during handshake: %s
sl: Vrnjena je ne-usodna napaka GnuTLS med izmenjavo signalov: %s

en: Got CONNECT response: %s
sl: Prejet je odziv CONNECT: %s

en: Got CSTP DPD request
sl: Prejeta zahteva DPD CSTP

en: Got CSTP DPD response
sl: Pridobljen je odziv CSTP DPD

en: Got CSTP Keepalive
sl: Prejet je ukaz KEEPALIVE CSTP

en: Got DTLS DPD request
sl: Prejeta zahteva DPD DTLS

en: Got DTLS DPD response
sl: Prejet je odziv DTLS DPD

en: Got DTLS Keepalive
sl: Prejet je ukaz KEEPALIVE DTLS

en: Got HTTP response: %s
sl: Prejet je odziv HTTP: %s

en: Got inappropriate HTTP CONNECT response: %s
sl: Prejet neustrezen odziv HTTP CONNECT: %s

en: HTTP body %s (%d)
sl: Telo HTTP %s (%d)

en: HTTP header User-Agent: field
sl: Glava HTTP uporabniškega posrednika: polje

en: Host "%s" has UserGroup "%s"
sl: Gostitelj "%s" vključuje uporabniško skupino "%s".

en: Host "%s" has address "%s"
sl: Gostitelj "%s" je na naslovu "%s".

en: Host "%s" not listed in config; treating as raw hostname
sl: Gostitelj "%s" v datoteki config ni naveden; obravnavan bo kot neoblikovano ime gostitelja

en: Ignoring unknown HTTP response line '%s'
sl: Prezrta bo neznana vrstica odziva HTTP '%s'

en: Importing X509 certificate failed: %s
sl: Uvažanje potrdila X509 je spodletelo: %s

en: Incorrect device ID or password; try again.
sl: Neveljaven ID naprave ali pa ni veljavno geslo; poskusite znova.

en: Indicate path MTU to/from server
sl: Nakaži pot MTU z/na strežnik

en: Initialise DTLSv1 CTX failed
sl: Začenjanje DTLSv1 CTX je spodletelo.

en: Initialise DTLSv1 session failed
sl: Začenjanje seje DTLSv1 je spodletela

en: Invalid OS identity "%s"
sl: Neveljavna istovetnost OS "%s"

en: Invalid PIN format; try again.
sl: Napačno geslo PIN, poskusite znova.

en: Invalid cookie offered: %s
sl: Ponujen je neveljaven piškotek: %s

en: Invalid interface name '%s'; must match 'tun%%d'
sl: Neveljavno ime vmesnika '%s'; skladno mora biti z imenom 'tun%%d'

en: Invalid salt in encrypted PEM file
sl: Neveljaven salt v šifrirani datoteki PEM

en: Invalid software token mode "%s"
sl: Neveljaven način programskega žetona "%s"

en: Key not found
sl: Ključa ni mogoče najti

en: Key passphrase is fsid of file system
sl: Šifrirno geslo ključa je fsid datotečnega sistema

en: Keystore locked
sl: Shramba ključev je zaklenjena

en: Keystore uninitialized
sl: Shramba ključev ni začeta

en: Less output
sl: Manj podroben odvod

en: Loading certificate failed
sl: Nalaganje potrdila je spodletelo

en: Loading certificate failed. Aborting.
sl: Nalaganje potrdila je spodletelo. Opravilo je prekinjeno.

en: Loading certificate failed: %s
sl: Nalaganje potrdila je spodletelo: %s

en: Loading private key failed (see above errors)
sl: Nalaganje zasebnega ključa je spodletelo (glejte napake zgoraj)

en: Loading private key failed (wrong passphrase?)
sl: Nalaganje zasebnega ključa je spodletelo (napačno šifrirno geslo?)

en: MD5 hash error: %s
sl: Napaka razpršila MD5: %s

en: MTU %d too small
sl: Vrednost MTU %d je premajhna.

en: Matched %s address '%s'
sl: Skladnih je %s naslovov '%s'

en: Matched DNS altname '%s'
sl: Ujemajoče altname DNS '%s'

en: Matched URI '%s'
sl: Ujemajoči naslov URI '%s'

en: Matched peer certificate subject name '%s'
sl: Skladno je ime zadeve v potrdilu soležnika '%s'

en: Missing DEK-Info: header from OpenSSL encrypted key
sl: Manjkajoči podatki DEK: glava iz šifriranega ključa OpenSSL

en: More output
sl: Več podrobnosti odvoda

en: No --script argument provided; DNS and routing are not configured
sl: Ni navedenega argumenta --script; Vrednosti DNS in nastavitve preusmerjanja niso nastavljene.

en: No DTLS address
sl: Ni naslova DTLS

en: No DTLS when connected via proxy
sl: Pri povezavi prek posredniškega strežnika, DTLS ni na voljo.

en: No IP address received. Aborting
sl: Ni prejetega nobenega naslova IP. Opravilo je preklicano.

en: No MTU received. Aborting
sl: MTU ni bil prejet. Opravilo bo prekinjeno.

en: No SSL certificate found to match private key
sl: Z zasebnim ključem se ne ujema nobeno potrdilo SSL

en: No altname in peer cert matched '%s'
sl: Nobeno izmed navedenih drugotnih imen v potrdilu ni skladno z '%s'

en: No certificate found in file
sl: V datoteki ni mogoče najti potrdila

en: No error
sl: Brez napake

en: No form handler; cannot authenticate.
sl: Ni ročnika obrazca; vnosov ni mogoče overiti

en: No input name in form
sl: Ni vnosnega imena v obrazcu.

en: No input type in form
sl: Ni vnosnega vrste v obrazcu.

en: No match for %s address '%s'
sl: Ni zadetkov za %s z naslovom '%s'

en: No match for URI '%s'
sl: Ni zadetkov za naslov URI '%s'

en: No match for altname '%s'
sl: Ni zadetkov za altname '%s'

en: No memory for allocating cookies
sl: Ni pomnilnika za dodeljevanje piškotkov

en: No memory for options
sl: Ni pomnilnika za možnosti

en: No server specified
sl: Ni določenega strežnika

en: No subject name in peer cert!
sl: Ni imena zadeve v potrdilu soležnika!

en: No work to do; sleeping for %d ms...
sl: V pričakovanju novih nalog; stanje nedejavnosti je %d ms ...

en: OK to generate INITIAL tokencode
sl: Zahtevana je potrditev za ustvarjanje ZAŽETNE kode žetona.

en: OK to generate NEXT tokencode
sl: Zahtevana je potrditev za ustvarjanje NASLEDNJE kode žetona.

en: Only a few tries left before locking!
sl: Ostaja le še nekaj poskusov do zaklepa!

en: Only http or socks(5) proxies supported
sl: Podprti so le posredniški strežniki HTTP in SOCKS(5)

en: Only https:// permitted for server URL
sl: Za strežniški naslov URL je dovoljen le protokol https://

en: OpenConnect version %s
sl: Različica OpenConnect %s

en: OpenConnect was not built with liboath support
sl: Program OpenConnect ni izgrajen s podporo za liboath

en: OpenConnect was not built with libstoken support
sl: Program OpenConnect ni izgrajen s podporo za libstoken

en: OpenSSL ENGINE not present
sl: Programnik OpenSSL ni na voljo

en: OpenSSL ciphers to support for DTLS
sl: Šifre OpenSSL za podporo DTLS

en: Option '%s' does not take an argument at line %d
sl: Možnost '%s' ne sprejme argumenta v vrstici %d

en: Option '%s' requires an argument at line %d
sl: Možnost '%s' zahteva argument v vrstici %d

en: PEM password too long (%d >= %d)
sl: Geslo PEM je predolgo (%d >= %d)

en: PIN required for %s
sl: Za %s je zahtevana koda PIN

en: PKCS#11 file contained no certificate
sl: Datoteka PKCS#11 ne vsebuje potrdil

en: PKCS#12 contained no certificate!
sl: PKCS#12 ne vsebuje potrdil!

en: PKCS#12 contained no private key!
sl: PKCS#12 ne vsebuje osebnega ključa!

en: Parse PKCS#12 failed (see above errors)
sl: Razčlenjevanje Parse PKCS#12 je spodletelo (napaka je navedena zgoraj)

en: Pass traffic to 'script' program, not tun
sl: Prepusti promet programu 'script', ne pa TUN

en: Password:
sl: Geslo:

en: Peer cert subject mismatch ('%s' != '%s')
sl: Neskladno potrdilo zadeve soležnika ('%s' != '%s')

en: Permission denied
sl: Dovoljenje je zavrnjeno

en: Protocol error
sl: Napaka v protokolu

en: Proxy from libproxy: %s://%s:%d/
sl: Posredniški strežnik iz libproxy: %s://%s:%d/

en: Queue length zero not permitted; using 1
sl: Ničelna dolžina uvrstitve ni dovoljena; uporabljena bo 1

en: Read cookie from standard input
sl: Preberi piškotek z navadnega vhoda

en: Read options from config file
sl: Preberi možnosti iz nastavitvene datoteke

en: Read password from standard input
sl: Preberi geslo z navadnega vhoda

en: Received <client-cert-request> when not expected.
sl: Prejet <client-cert-request>, ko ni bil pričakovan.

en: Received DTLS packet 0x%02x of %d bytes
sl: Prejet je paket DTLS 0x%02x velikosti %d bajtov

en: Received server disconnect: %02x '%s'
sl: Prejeta prekinitev povezave s strežnikom: %02x '%s'

en: Received uncompressed data packet of %d bytes
sl: Prejet je ne-stisnjen paket podatkov velikosti %d bajtov

en: Reconnect failed
sl: Ponovna povezava je spodletela

en: Reconnect gave different IPv6 address (%s != %s)
sl: S ponovno povezavo je pridobljen drugačen naslov IPv6 (%s != %s)

en: Reconnect gave different IPv6 netmask (%s != %s)
sl: S ponovno povezavo je pridobljena drugačna maska omrežja IPv6 (%s != %s)

en: Reconnect gave different Legacy IP address (%s != %s)
sl: S ponovno povezavo je pridobljen drugačen opuščen naslov IP (%s != %s)

en: Reconnect gave different Legacy IP netmask (%s != %s)
sl: S ponovno povezavo je pridobljena drugačna opuščena maska omrežja IP (%s != %s)

en: Refreshing %s after 1 second...
sl: Osveževanje %s po steklo po 1 sekundi ...

en: Report version number
sl: Pošli poročilo o različici

en: Requesting HTTP proxy connection to %s:%d
sl: Poslana je zahteva povezave s posredniškim strežnikom HTTP %s:%d

en: Requesting SOCKS proxy connection to %s:%d
sl: Poslana je zahteva povezave s posredniškim strežnikom SOCKS %s:%d

en: Response body has negative size (%d)
sl: Telo odgovora ima negativno velikost (%d)

en: Response was:%s
sl: Odziv  je: %s

en: SOCKS proxy error %02x
sl: Napaka posredniškega strežnika SOCKS %02x

en: SOCKS proxy error %02x: %s
sl: Napaka posredniškega strežnika SOCKS %02x: %s

en: SSL certificate authentication failed
sl: Overitev potrdila SSL je spodletela.

en: SSL connection cancelled
sl: Povezava SSL je preklicana

en: SSL connection failure
sl: Povezava SSL je spodletela

en: SSL connection failure: %s
sl: Povezava SSL je spodletela: %s

en: SSL negotiation with %s
sl: Poteka pogajanje SSL z %s

en: SSL read cancelled
sl: Branje SSL je bilo preklicano

en: SSL read error %d (server probably closed connection); reconnecting.
sl: Napaka branja SSL %d (strežnik je najverjetneje zaprl povezavo); sledi ponovna povezava.

en: SSL read error: %s; reconnecting.
sl: Napaka branja SSL: %s; sledi ponovna povezava.

en: SSL send failed: %s
sl: Pošiljanje SSL je spodletelo: %s

en: SSL write cancelled
sl: Zapisovanje SSL je bilo preklicano

en: SSL wrote too few bytes! Asked for %d, sent %d
sl: SSL je zapisal premalo bajtov! Zahtevanih je %d, poslanih pa %d

en: SSL_set_session() failed with old protocol version 0x%x
    Are you using a version of OpenSSL older than 0.9.8m?
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=1751
    Use the --no-dtls command line option to avoid this message
sl: Predmet SSL_set_session() je spodletel s staro različico protokola 0x%x
    Ali je v uporabi različica programa OpenSSL, ki je starejša od različice 0.9.8m?
    Za več podrobnosti si oglejte http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=1751
    Z uporabo zastavice --no-dtls v argumentu ukaza, se izognete temu sporočilu

en: SSL_write failed: %d
sl: Pisanje SSL je spodletelo: %d

en: Script '%s' exited abnormally (%x)
sl: Skript '%s' je zaključen z napako (%x)

en: Script '%s' returned error %d
sl: Skript '%s' je vrnil napako %d

en: See http://www.infradead.org/openconnect/vpnc-script.html
sl: Oglejte si http://www.infradead.org/openconnect/vpnc-script.html

en: Send BYE packet: %s
sl: Pošlji paket BYE: %s

en: Send CSTP DPD
sl: Pošlji zahtevo CSTP DPD

en: Send CSTP Keepalive
sl: Pošlji zahtevo CSTP Keepalive

en: Send DTLS DPD
sl: Pošlji DPD DTLS

en: Send DTLS Keepalive
sl: Pošlji KEEPALIVE DTLS

en: Sending proxy request failed: %s
sl: Pošiljanje zahteve posredniškega strežnika je spodletelo: %s

en: Sending uncompressed data packet of %d bytes
sl: Pošiljanje ne-stisnjenega paketa podatkov velikosti %d bajtov

en: Sent DTLS packet of %d bytes; DTLS send returned %d
sl: Poslan je bil paket DTLS dolžine %d bajtov; vrnjen paket DTLS pa je %d

en: Server SSL certificate didn't match: %s
sl: Potrdilo SSL strežnika se ne ujema: %s

en: Server certificate verify failed: %s
sl: Preverjanje potrdila strežnika je spodletelo: %s

en: Server is rejecting the soft token; switching to manual entry
sl: Strežnik zavrača uporabniški prstni odtis; preklopljen bo način za ročni vnos.

en: Server offered no DTLS cipher option
sl: Strežnik ni ponudil možnosti šifer DTLS

en: Server presented no certificate
sl: Strežnik ni javil podatkov o potrdilu

en: Server requested SSL client certificate after one was provided
sl: Strežnik je zahteval potrdilo odjemalca SSL, ko je bilo že posredovano

en: Server requested SSL client certificate; none was configured
sl: Strežnik je zahteval potrdilo odjemalca SSL; nobeno ni nastavljeno

en: Server's certificate SHA1 fingerprint
sl: Prstni odtis potrdila SHA1 strežnika

en: Set DTLS cipher list failed
sl: Nastavljanje seznama šifer DTLS je spodletelo.

en: Set key passphrase or TPM SRK PIN
sl: Nastavi šifrirno frazo ali kodo PIN za TPM SRK

en: Set login usergroup
sl: Nastavi prijavno uporabniško skupino

en: Set login username
sl: Nastavi prijavno uporabniško ime

en: Set minimum Dead Peer Detection interval
sl: Določite najmanjši interval zaznave nedejavnih soležnikov

en: Set packet queue limit to LEN pkts
sl: Nastavi omejitev vrste paketov na LEN paketov

en: Set proxy server
sl: Nastavi posredniški strežnik

en: Set up tun device failed
sl: Nastavitev naprave je spodletela

en: Setting PKCS#11 certificate failed: %s
sl: Nastavljanje potrdila PKCS#11 je spodletelo: %s

en: Setting certificate failed: %s
sl: Nastavljanje potrdila je spodletelo: %s

en: Setting certificate revocation list failed: %s
sl: Določanje seznama preklicev potrdil je spodletelo: %s

en: Shell command line for using a vpnc-compatible config script
sl: Ukazna vrstica v lupini za uporabo prilagoditvenega skripta, združljivega z vpnc

en: Socket connect cancelled
sl: Povezava z vtičem je spodletela

en: Soft token init was successful.
sl: Začenjanje uporabniškega prstnega odtisa je bilo uspešno.

en: Soft token string is invalid
sl: Uporabniški prstni odtis je neveljaven

en: Software token secret
sl: Skrivnost programskega žetona

en: System error
sl: Sistemska napaka

en: TPM hash signature failed: %s
sl: Ustvarjanje predmeta razpršila TPM je spodletelo: %s

en: TPM sign function called for %d bytes.
sl: Funkcija podpisovanja TPM je pričakovala %d bajtov.

en: TTL expired
sl: Potrdilo TTL je preteklo

en: This binary built without PKCS#11 support
sl: Ta program je izgrajen brez podpore za PKCS#11

en: This is probably because your OpenSSL is broken
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984
sl: Vzrok je najbrž v vašem okvarjenem OpenSSL.
    Oglejte si http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984

en: This is the final try before locking!
sl: To je zadnji poskus pred zaklepom!

en: This version of OpenConnect was built without TPM support
sl: Ta različica programa OpenConnect je izgrajena brez podpore za TPM

en: This version of openconnect was built without libproxy support
sl: Ta različica openconnect je zgrajena brez podpore libproxy

en: Too many arguments on command line
sl: Navedenih je preveč argumentov v ukazni vrstici.

en: Treating host "%s" as a raw hostname
sl: Gostitelj "%s" je obravnavan kot ime gostitelja.

en: Trying to run Linux CSD trojan script.
sl: Poskus poganjanja trojanskega skripta CSD za Linux.

en: URI '%s' has non-empty path; ignoring
sl: Naslov URI '%s' nima prazne poti; naslov bo prezrt.

en: Undefined action
sl: Nedoločeno dejanje

en: Unexpected %d result from server
sl: Nepričakovan odgovor strežnika %d.

en: Unexpected address type %02x in SOCKS connect response
sl: Nepričakovana vrsta naslova %02x v odzivu povezave SOCKS

en: Unexpected auth response from SOCKS proxy: %02x %02x
sl: Nepričakovan odziv povezave posredniškega strežnika SOCKS: %02x %02x...

en: Unexpected connect response from SOCKS proxy: %02x %02x...
sl: Nepričakovan odziv povezave posredniškega strežnika SOCKS: %02x %02x...

en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d but packet is
sl: Nepričakovana dolžina paketa. SSL_read je vrnil %d, paket pa je

en: Unknown CSTP-Content-Encoding %s
sl: Neznano kodiranje vsebine CSTP %s

en: Unknown DTLS packet type %02x, len %d
sl: Neznana vrsta paketa DTLS %02x, dolžina je %d

en: Unknown DTLS parameters for requested CipherSuite '%s'
sl: Neznani parametri DTLS za zahtevani CipherSuite '%s'

en: Unknown Transfer-Encoding: %s
sl: Neznano kodiranje prenosa: %s

en: Unknown error
sl: Neznana napaka

en: Unknown input type %s in form
sl: Neznana vnosna vrsta %s v obrazcu

en: Unknown packet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x
sl: Neznan paket %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x

en: Unknown packet (len %d) received: %02x %02x %02x %02x...
sl: Prejet je neznan paket (len %d): %02x %02x %02x %02x...

en: Unknown proxy type '%s'
sl: Neznana vrsta posredniškega strežnika '%s'.

en: Unknown response from server
sl: Neznan odgovor s strežnika.

en: Unrecognised option at line %d: '%s'
sl: Neprepoznana možnost v vrstici %d: '%s'

en: Unsupported PEM encryption type: %s
sl: Nepodprta vrsta šifriranja PEM: %s

en: Usage:  openconnect [options] <server>
sl: Uporaba: openconnect [možnosti] <strežnik>

en: Use IFNAME for tunnel interface
sl: Za vmesnik tunela uporabi IFNAME

en: Use SSL client certificate CERT
sl: Uporabi potrdilo SSL CERT

en: Use SSL private key file KEY
sl: Uporabi zasebno datoteko KEY ključa SSL

en: Use libproxy to automatically configure proxy
sl: Uporabi libproxy za samodejno nastavljanje posredniškega strežnika

en: Use syslog for progress messages
sl: Uporabi sistem syslog za obdelavo sporočil

en: User bypassed soft token.
sl: Uporabnik je obšel uporabniški prstni odtis.

en: User input required in non-interactive mode
sl: Zahtevano je uporabniško posredovanje v načinu brez posredovanja.

en: Using GnuTLS. Features present:
sl: Uporaba GnuTLS. Možnosti vključujejo:

en: Using OpenSSL. Features present:
sl: Uporaba OpenSSL. Možnosti vključujejo:

en: Using PKCS#11 certificate %s
sl: Uporabljeno je potrdilo PKCS#12 %s

en: Using PKCS#11 key %s
sl: Uporabljen je ključ PKCS#11 %s

en: Using certificate file %s
sl: Uporabljena bo datoteka potrdila %s

en: Using client certificate '%s'
sl: Uporabljeno bo potrdilo odjemalca '%s'

en: Using private key file %s
sl: Uporaba datoteke zasebnega ključa %s

en: VPN service unavailable; reason: %s
sl: Storitev VPN ni na voljo; razlog: %s

en: Value corrupted
sl: Vrednost je okvarjena

en: WARNING: GnuTLS returned incorrect issuer certs; authentication may fail!
sl: OPOZORILO: program GnuTLS je vrnil nepravilno potrdilo izdajatelja; overitev bo najverjetneje spodletela!

en: Warn when certificate lifetime < DAYS
sl: Opozori, ko je življenjska doba potrdila manj kot določeno število dni

en: Warning: you are running insecure CSD code with root privileges
    	 Use command line option "--csd-user"
sl: Opozorilo: kodo CSD, ki ni varna, zaganjate s skrbniškimi dovoljenji.
    	 Uporabite možnost ukazne vrstice "--csd-user"

en: Write the daemon's PID to this file
sl: Zapiši PID ozadnjega programa v navedeno datoteko

en: Wrong PIN
sl: Napačna koda PIN

en: Wrong password
sl: Napačno geslo

en: X-DTLS-Session-ID not 64 characters; is: "%s"
sl: ID seje X-DTLS-Session-ID ni dolžine 64 znakov, ampak: "%s"

en: XML POST enabled
sl: Omogočena zmožnost XML POST

en: XML config file
sl: Nastavitvena datoteka XML

en: XML config file SHA1: %s
sl: Nastavitvena datoteka XML SHA1: %s

en: XML response has no "auth" node
sl: Odziv XML je brez vozlišča "auth".

en: Your OpenSSL is older than the one you built against, so DTLS may fail!
sl: Različica OpenSSL je starejša kot tisti, s katero je bil program izgrajen, zato lahko DTLS spodleti!

en: address type not supported
sl: vrsta naslova ni ni podprta.

en: certificate does not match hostname
sl: potrdilo se ne ujema z imenom gostitelja

en: certificate expired
sl: potrdilo je preteklo

en: certificate not yet activated
sl: potrdilo  še ni omogočeno

en: certificate revoked
sl: potrdilo je preklicano

en: command not supported / protocol error
sl: ukaz ni podprt; napaka protokola

en: connection not allowed by ruleset
sl: nabor pravil ne dovoljuje povezave

en: connection refused by destination host
sl: povezava je zavrnjena na ciljnem gostitelju

en: default
sl: privzeto

en: deflate failed %d
sl: razširjanje je spodletelo %d

en: general failure
sl: splošna napaka

en: getaddrinfo failed for host '%s': %s
sl: Ukaz getaddrinfo za gostitelja '%s' je spodletel: %s

en: host unreachable
sl: gostitelj ni dosegljiv

en: inflate failed
sl: razširjanje je spodletelo

en: insecure algorithm
sl: algoritem ni varen

en: name %s not input
sl: ime %s ni vnosno ime

en: network unreachable
sl: omrežje ni dosegljivo

en: no
sl: ne

en: received server terminate packet
sl: Prejet paket prekinitve strežnika

en: request granted
sl: zahteva je odobrena

en: signature verification failed
sl: preverjanje podpisa je spodletelo

en: signer not a CA certificate
sl: podpisnik ni overitelj potrdila CA

en: signer not found
sl: podpisnika ni mogoče najti

en: sleep %ds, remaining timeout %ds
sl: v mirovanju %ds, preostaja še %ds.

en: yes
sl: da
