Xfce4-power-manager - en to si translation catalogue (174 entries)

en: %i hour | %i hours
si[0]: පැය
si[1]: පැය %i

en: %i minute | %i minutes
si[0]: %i විනාඩිය
si[1]: %i විනාඩි

en: %s
    %s waiting to charge (%i%%).
si: %s
    %s ආරෝපණයට රැදී සිටී (%i%%).

en: %s
    %s waiting to discharge (%i%%).
si: %s
    %s විසර්ජනයට  (%i%%).

en: %s
    Your %s is charging (%i%%)
    %s until is fully charged.
si: %s
    ඔබගේ %s ආරෝපණය වෙමින් (%i%%)
    සම්පූර්ණ ආරෝපනයට %s ඉතිරිව ඇත.

en: %s
    Your %s is charging (%i%%).
si: %s
    ඔබගේ %s ආරෝපණය වෙමින් (%i%%).

en: %s
    Your %s is discharging (%i%%).
si: %s
    ඔබගේ %s විසර්ජනය වෙමින් (%i%%).

en: %s
    Your %s is empty
si: %s
    ඔබගේ %s  හිස්

en: %s
    Your %s is fully charged (%i%%).
si: %s\ඔබගේ %s සම්පූර්ණයෙන් ආරෝපිතයි (%i%%).

en: %s
    Your %s is fully charged (%i%%).
    Provides %s runtime
si: %s
    ඔබගේ %s සම්පූර්ණයෙන් ආරෝපිතයි (%i%%).
     %s ධාවනය කල හැක

en: <b>Actions</b>
si: <b>ක්‍රියා</b>

en: <b>Advanced Options</b>
si: <b>ප්‍රගත විකල්පය</b>

en: <b>Brightness</b>
si: <b>දීප්තිය</b>

en: <b>General Options</b>
si: <b>පොදු අභිරුචිය</b>

en: <b>Monitor</b>
si: <b>මොනිටරය</b>

en: ATA host controller
si: ATA host පාලකය

en: Actions
si: ක්‍රියා

en: Adaptor is offline
si: අනුහුරුකුරුව නොබැදිය

en: Adaptor is online
si: අනුහුරුකුරුව මාර්ගගතය

en: All running instances of the power manager will exit
si: ශක්ති කළමණාකාරකයේ ධාවනය වන සියළුම සිද්ධි ඉවත්වනු ඇත

en: Always show icon
si: අයිකනය නිතරම පෙන්වන්න

en: Another power manager is already running
si: වෙනත් ශක්ති කළමනාකාරකයක්  දැනටමත් ධාවනය වේ

en: Ask
si: අහන්න

en: Attribute
si: ලක්ෂණය

en: Authorized to hibernate
si: hibernate කිරීමට බලය ඇත

en: Authorized to shutdown
si: වසා දැමීමට බලය ඇත

en: Authorized to spin down hard disks
si: දෘඩ තැටිය කරකැවීම අව කිරීමට බලය ඇත

en: Authorized to suspend
si: අත්හිටුවීමට බලය ඇත

en: Battery
si: බැටරිය

en: Brightness plugin
si: දීප්ත ප්ලගිනය

en: Can hibernate
si: hibernate කළ හැක

en: Can spin down hard disks
si: දෘඩ තැටිය කරකැවීම අව කළ හැක

en: Can suspend
si: අත්හිටුවිය හැක

en: Check your power manager installation
si: ඔබේ ශක්ති කළමණාකාරක ස්ථාපනය පරීක්ෂා කරනන්න

en: Command
si: විධානය

en: Consider the computer on low power at:
si: පරිගණකය අඩු බලශක්තියට පාත්‍ර කිරීම:

en: Control your LCD brightness
si: ඔබේ LCD දීප්තතාව පාලනය

en: Details
si: විස්තර

en: Device
si: උපකරණය

en: Disable Display Power Management Signaling (DPMS), e.g don't attempt to switch off the display or put it in sleep mode.
si: බලශක්ති කළමනාකාරක සන් කිරීම (DPMS) දර්ශනය වලකන්න, උදා. සංදර්ශකය වසා දැමීමට හෝ නිද්‍රාතත්වයට පත් කරන්න එපා.

en: Do not daemonize
si: daemonize කරන්න එපා

en: Dump all information
si: සියලු තොරතුරු නික්ෂේපය

en: Enable debugging
si: නිදොස් කිරීම සක්‍රියකරන්න

en: Energy empty
si: ශක්තිය අවසන්

en: Energy full
si: පූර්ණ ශක්තිය

en: Energy full design
si: ශක්ති පිරුණු පිරිසැලසුම

en: Extended
si: විස්රූතිත

en: Failed to load power manager configuration, using defaults
si: ශක්ති කළමනාකාරක සැකසුම් ප්‍රවේශ කිරීම දෝශ සහගතය, defaults භාවිතකරමින්

en: False
si: වැරදි

en: General
si: පොදු

en: Has LID
si: LID ඇත

en: Has brightness panel
si: දීප්ත පැනලය ඇත

en: Has hibernate button
si: hibernate බටනය ඇත

en: Has power button
si: පවර් බටනය ඇත

en: Has sleep button
si: sleep බටනය ඇත

en: Hibernate
si: ශිශිරතරණය

en: Hibernate and suspend operations not permitted
si: Hibernate සහ suspend ක්‍රියාවන්ට අවසර නැත

en: Hibernate and suspend operations not supported
si: Hibernate සහ suspend ක්‍රියාවන් සහය නොදක්වයි

en: Hibernate operation not permitted
si: Hibernate ක්‍රියාවට අවසර නැත

en: Hibernate operation not supported
si: Hibernate ක්‍රියාව සහය නොදක්වයි

en: Hibernate the system
si: පද්ධතිය Hibernate කරන්න

en: Intel wireless adaptor
si: Intel රේඩියෝ අනුහුරුකුරුව

en: Interprocessor interrupt
si: අන්තර් සකසන අතුරුබිඳුම

en: Interrupt
si: අතුරුබිඳුම

en: Invalid arguments
si: අවලංගු  වාද

en: Invalid cookie
si: අවලංගු කුකී

en: Kernel core
si: කර්නල් හරය

en: Kernel module
si: කර්නල් මොඩියුලය

en: Keyboard
si: යතුරුපුවරුව

en: Lead acid
si: ලෙඩ් ඇසිඩ්

en: Line power
si: රේඛා බලශක්තිය

en: Lithium ion
si: ලිතියම් අයන්

en: Lithium iron phosphate
si: ලිතියම් අයන් පොස්පේට්

en: Lithium polymer
si: ලිතියම් ‍බහුඅවයවකය

en: Local interrupts
si: දේශීය අතුරුබිඳුම

en: Lock screen
si: තිරය අගුළු දමන්න

en: Lock screen when going for suspend/hibernate
si: suspend/hibernate සඳහා යොමුවන විට තිරය අගුළු දමන්න

en: Minutes
si: විනාඩි

en: Model
si: මාදිළිය

en: Monitor
si: මොනිටරය

en: Monitor power management control
si: ශක්ති කළමණාකාරක පාලකය දර්ශනය කරන්න

en: Mouse
si: මූසිකය

en: Network route flush %s
si: ජාල මඟ flush %s

en: Never
si: කවදාවත් නැහැ

en: Never show icon
si: අයිකනය කිසිවිටක පෙන්වන්න එපා

en: New task %s
si: නව කර්තව්‍ය %s

en: Nickel cadmium
si: නිකල් කැඩ්මියම්

en: Nickel metal hybride
si: නිකල් ලෝහ දෙමුහුම

en: No data
si: දත්ත නැත

en: No device found
si: උපකරණයක් හමු නොවුණි

en: Nothing
si: කිසිවක් නැහැ

en: On AC
si: AC මගින්

en: On Battery
si: බැටරි මගින්

en: One hour
si: පැය

en: One minute
si: විනාඩිය

en: PS/2 keyboard/mouse/touchpad
si: PS/2 යතුරු පුවරුව/මූසිකය/ටච්පෑඩ්

en: Permission denied
si: අවසර නැත

en: Power Information
si: ශක්ති තොරතුරු

en: Power Manager
si: ශක්ති කළමනාකාරකය

en: Power management for the Xfce desktop
si:  Xfce desktop සඳහා ශක්ති කළමණාකාරකය

en: Power manager settings
si: ශක්ති කළමණාකාරක සැකසුම්

en: PowerSupply
si: බලසැපයුම

en: Prefer power savings over performance
si: අධි ක්‍රියාකාරීවිට ශක්ති ඉතිරි කිරීම් ඉදිරිපත් කරන්න

en: Processor
si: සකසනය

en: Put display to sleep when computer is inactive for:
si: පරිගණකය ක්‍රියා නොකරන විට සංදර්ශකය sleep අවස්ථාවට පත්කරන්න

en: Put the computer to sleep when inactive for:
si:  ක්‍රියා නොකරන විට පරිගණකය sleep අවස්ථාවට පත්කරන්න

en: Quit
si: ඉවත්වන්න

en: Quit any running xfce power manager
si:  ඕනෑම ධාවනය වන xfce ශක්ති කළමණාකාරක ඉවත්වන්න

en: Reduce screen brightness when computer is inactive for:
si: පරිගණකය ක්‍රියා නොකරන විට සංදර්ශකයේ දීප්තිය අඩු කරන්න

en: Rescheduling interrupts
si: අතුරුබිඳුම් නැවත උපලේඛනය කිරීම

en: Restart the running instance of Xfce power manager
si: Xfce ශක්ති කළමණාකාරකයේ ධාවනය වන සිද්ධිය නැවත අරඹන්න

en: Run
si: ධාවනය

en: Seconds
si: තත්පර

en: Serial
si: ශ්‍රේණීය

en: Set computer inactivity sleep mode:
si: පරිගණකයේ නිෂ්ක්‍රිය sleep ආකාරය සකසන්න:

en: Set monitor sleep mode:
si: මොනිටරය sleep ආකාරය සකසන්න:

en: Settings manager socket
si: සැකසුම් කළමනාකාරක කෙවෙනිය

en: Show notifications to notify about the battery state
si: බැටරි තත්ත්වය ගැන දැනුම් දීමට නිවේදන පෙන්වන්න

en: Show the configuration dialog
si: වින්‍යාස කවුලුව පෙන්වන්න

en: Shutdown
si: වසා දමන්න

en: Shutdown the system
si: පද්ධතිය වසන්න

en: Spin down hard disks
si:  දෘඩ තැටිය කරකැවීම අව කරන්න

en: Spinning down hard disks permission denied
si: දෘඩ තැටිය කරකැවීම අව කිරිමට අවසර නැත

en: Suspend
si: අත්හිටුවනවා

en: Suspend not supported
si: අත්හිටුවීම සහය නොදක්වයි

en: Suspend operation not permitted
si: අත්හිටුවීමේ ක්‍රියාවට අවසර නැත

en: Suspend operation not supported
si: අත්හිටුවීමේ ක්‍රියාව සහය නොදක්වයි

en: Suspend the system
si: පද්ධතිය අත්හිටුවන්න

en: Switch off display when computer is inactive for:
si: පරිගණකය ක්‍රියා නොකරන විට සංදර්ශකය නිවාදමන්න

en: System is running on battery power
si: පද්ධතිය බැටර් ශක්තියෙන් ධාවනය වේ

en: System is running on low power
si: පද්ධතිය අඩු ශක්තියකින් ධාවනය වේ

en: System is running on low power. Save your work to avoid losing data
si: පද්ධතිය අඩු ශක්තියෙන් ධාවනය වේ. දත්ත අස්ථානගතවීමෙන් වලක්වා ගැනීමට ඔ‍බගේ ක්‍රියාව සුරකින්න

en: System tray icon:
si: පද්දති ට්‍රේ අයිකනය:

en: Technology
si: තාක්ෂණය

en: Timer %s
si: %s මුහුර්තකය

en: True
si: හරි

en: Type
si: ආකාරය

en: Type '%s --help' for usage.
si: භාවිතය සඳහා  '%s --help' යතුරුලියනය කරන්න

en: USB activity %s
si: USB ක්‍රියාව %s

en: Unable to connect to Xfce Power Manager
si: Xfce  ශක්ති කළමනාකාරකයට සම්බන්ධ විය නොහැක

en: Unable to get connection to the message bus session
si: පණිවුඩ බස් සැසි සැබැඳියාව ලබාගැනීමට අසමර්ථ විය

en: Unknown
si: අඥාත

en: Unknown time
si: නොදන්නා කාලයක්

en: Value
si: අගය

en: Vendor
si: විකුණුම්කරු

en: Version information
si: අනුවාදන තොරතුරු

en: Voltage
si: වෝල්ටීයතාව

en: Wait %s
si: ප්‍රමාදය %s

en: Wakeup %s
si: අවදි වීම %s

en: Wakeups
si: අවදි වීම්

en: When all the power sources of the computer reach this charge level
si: පරිගණකයේ සියළුම ශක්ති මූලාශ්‍ර මෙම ආරෝපන මට්ටමට පැමිණි විට

en: When battery is charging or discharging
si: බැටරිය ආරෝපණය හෝ විසර්ජනය වන විට

en: When battery is present
si: බැටරියක් සම්බන්කර ඇතිවිට

en: When battery power is critical:
si: බැටරි ශක්තිය අවදානම් විට

en: When hibernate button is pressed:
si: hibernate බටනය එබූ විට

en: When laptop lid is closed:
si: laptop lid වසා ඇතිවිට:

en: When power button is pressed:
si: power බොත්තම එබූ විට:

en: When sleep button is pressed:
si: sleep බොත්තම එබූ විටd:

en: With DPMS support
si: DPMS සහය සමඟ

en: With network manager support
si: ජාල කළමණාකාරක සහය සමඟ

en: With policykit support
si: policykit සහය සමඟ

en: Without DPMS support
si: DPMS සහය නොමැතිව

en: Without network manager support
si: ජාල කළමණාකාරක සහය නොමැතිව

en: Without policykit support
si: policykit සහය නොමැතිව

en: Work queue %s
si: වැඩ පෝලිම %s

en: Xfce Power Manager
si: Xfce ශක්ති කළමනාකාරකය

en: Xfce power manager is already running
si: Xfce ශක්ති කළමනාකාරකය දැනටමත් ධාවනය වේ

en: Xfce power manager is not running
si: Xfce ශක්ති කළමනාකාරකය අක්‍රියයි

en: Xfce4 Power Manager is not running, do you want to launch it now?
si: Xfce4  ශක්ති කළමනාකාරකය ධාවනය නොවේ, එය දැන් දියත් කිරීමට අවශ්‍යද?

en: hour | hours
si[0]: පැය
si[1]: පැය

en: hours
si: පැය

en: minute | minutes
si[0]: විනාඩිය
si[1]: විනාඩි

en: minutes
si: විනාඩි

en: one minute
si: විනාඩිය
