openconnect - en to pl translation catalogue (1010 entries)

en: 
    Certificate from VPN server "%s" failed verification.
    Reason: %s
pl: 
    Sprawdzenie poprawność certyfikatu z serwera VPN „%s” się nie powiodło.
    Przyczyna: %s

en:  (default)
pl:  (domyślny)

en: %d bytes of ESP secrets
pl: %d bajtów haseł ESP

en: %d gateway servers available:
pl: Dostępne serwery bramy (%d):

en: (Error while describing error!)
pl: (Błąd podczas opisywania błędu)

en: (Is a firewall preventing you from sending UDP packets?)
pl: (Czy zapora sieciowa uniemożliwia wysyłanie pakietów UDP?)

en: (NOTE: Yubikey OATH disabled in this build)
pl: (UWAGA: obsługa „OATH” Yubikey została wyłączona podczas budowania)

en: (NOTE: libproxy disabled in this build)
pl: (UWAGA: obsługa biblioteki libproxy została wyłączona podczas budowania)

en: (NOTE: libstoken (RSA SecurID) disabled in this build)
pl: (UWAGA: obsługa biblioteki libstoken (SecurID RSA) została wyłączona podczas budowania)

en: (error 0x%lx)
pl: (błąd 0x%lx)

en: (script)
pl: (skrypt)

en: .... + %d more bytes unreceived
pl: … + %d więcej bajtów nie zostało otrzymanych

en: <elided>
pl: <opuszczono>

en: <error>
pl: <błąd>

en: Accepting expected ESP packet with seq %u
pl: Przyjmowanie oczekiwanego pakietu ESP z sekwencją %u

en: AcquireCredentialsHandle() failed: %lx
pl: AcquireCredentialsHandle() się nie powiodło: %lx

en: Add key from PKCS#11 failed
pl: Dodanie klucza z PKCS#11 się nie powiodło

en: Add key from TPM failed
pl: Dodanie klucza z TPM się nie powiodło

en: Adding supporting CA '%s'
pl: Dodawanie wspierającego CA „%s”

en: All fields are required; try again.
pl: Wymagane są wszystkie pola. Proszę spróbować ponownie.

en: Allocating new path for relative redirect failed: %s
pl: Przydzielenie nowej ścieżki dla względnego przekierowania się nie powiodło: %s

en: Allocation failed
pl: Przydzielenie się nie powiodło

en: Allocation failure for string from stdin
pl: Niepowodzenie przydzielania dla ciągu ze standardowego wejścia

en: Allocation for vpnc-script path failed
pl: Przydzielenie dla ścieżki vpnc-script się nie powiodło

en: Allocation of deflate buffer failed
pl: Przydzielenie bufora „deflate” się nie powiodło

en: Another user already logged in
pl: Inny użytkownik jest już zalogowany

en: Asked for password but '--no-passwd' set
pl: Zapytano o hasło, ale ustawiono „--no-passwd”

en: Attempt new DTLS connection
pl: Próba nowego połączenia DTLS

en: Attempting Digest authentication to proxy
pl: Próbowanie uwierzytelnienia „Digest” do pośrednika

en: Attempting Digest authentication to server '%s'
pl: Próbowanie uwierzytelnienia „Digest” do serwera „%s”

en: Attempting GSSAPI authentication to proxy
pl: Próbowanie uwierzytelnienia GSSAPI do pośrednika

en: Attempting GSSAPI authentication to server '%s'
pl: Próbowanie uwierzytelnienia GSSAPI do serwera „%s”

en: Attempting HTTP Basic authentication to proxy
pl: Próbowanie podstawowego uwierzytelnienia HTTP do pośrednika

en: Attempting HTTP Basic authentication to server '%s'
pl: Próbowanie podstawowego uwierzytelnienia HTTP z serwerem „%s”

en: Attempting HTTP NTLM authentication to proxy (single-sign-on)
pl: Próbowanie uwierzytelnienia „NTLM” HTTP do pośrednika („single-sign-on”)

en: Attempting HTTP NTLM authentication to server '%s' (single-sign-on)
pl: Próbowanie uwierzytelnienia „NTLM” HTTP do serwera „%s” („single-sign-on”)

en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to proxy
pl: Próbowanie uwierzytelnienia „NTLMv%d” HTTP do pośrednika

en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to server '%s'
pl: Próbowanie uwierzytelnienia „NTLMv%d” HTTP do serwera „%s”

en: Attempting to connect to proxy %s%s%s:%s
pl: Próba połączenia z pośrednikiem %s%s%s:%s

en: Attempting to connect to server %s%s%s:%s
pl: Próba połączenia z serwerem %s%s%s:%s

en: Auth choice "%s" matches multiple options
pl: Wybór uwierzytelnienia „%s” pasuje do wielu opcji

en: Auth choice "%s" not available
pl: Wybór uwierzytelnienia „%s” jest niedostępny

en: Authenticate only and print login info
pl: Tylko uwierzytelnia i wyświetla informacje logowania

en: Authenticated to SOCKS server using password
pl: Uwierzytelniono z serwerem SOCKS używając hasła

en: Authentication
pl: Uwierzytelnienie

en: Authentication (two-phase)
pl: Uwierzytelnienie (dwuetapowe)

en: Bind UDP socket
pl: Dowiązanie gniazda UDP

en: Built against SSL library with no Cisco DTLS support
pl: Zbudowano z biblioteką SSL bez obsługi DTLS firmy Cisco

en: CRITICAL ERROR: DTLS master secret is uninitialised. Please report this.
pl: BŁĄD KRYTYCZNY: główne hasło DTLS jest niezainicjowane. Prosimy to zgłosić.

en: CSTP Ciphersuite: %s
pl: Zestaw szyfrów CSTP: %s

en: CSTP Dead Peer Detection detected dead peer!
pl: Wykrywanie martwych partnerów CSTP wykryło martwego partnera.

en: CSTP connected. DPD %d, Keepalive %d
pl: Połączono CSTP. DPD %d, Keepalive %d

en: CSTP rekey due
pl: „rekey” CSTP do

en: Caller paused the connection
pl: Wywołujący wstrzymał połączenie

en: Can't load TPM engine.
pl: Nie można wczytać mechanizmu TPM.

en: Can't open %s: %s
pl: Nie można otworzyć %s: %s

en: Can't open ~/.stokenrc file
pl: Nie można otworzyć pliku ~/.stokenrc

en: Can't plumb %s for IPv%d: %s
pl: Nie można sondować %s dla IPv%d: %s

en: Can't push IP
pl: Nie można wypchać adresu IP

en: Can't set ifname
pl: Nie można ustawić nazwy interfejsu

en: Cannot determine PEM encryption type
pl: Nie można ustalić typu szyfrowania PEM

en: Cannot follow redirection to non-https URL '%s'
pl: Nie można podążyć za przekierowaniem do adresu URL „%s” niebędącego HTTPS

en: Cannot handle form method='%s', action='%s'
pl: Nie można obsłużyć formularza method='%s', action='%s'

en: Cannot open '%s': %s
pl: Nie można otworzyć "%s": %s

en: Cannot open config file '%s': %s
pl: Nie można otworzyć pliku konfiguracji „%s”: %s

en: Cannot process this executable path "%s"
pl: Nie można przetworzyć tej ścieżki wykonywalnej „%s”

en: Cannot receive HTTP 1.0 body without closing connection
pl: Nie można pobrać treści HTTP 1.0 bez zamknięcia połączenia

en: Cannot use 'config' option inside config file
pl: Nie można użyć opcji „config” wewnątrz pliku konfiguracji

en: Cert file for server verification
pl: Plik certyfikatu do sprawdzania poprawności serwera

en: Certificate X.509 content not fetched by libp11
pl: Biblioteka libp11 nie pobrała treści certyfikatu X.509

en: Certificate does not match private key
pl: Certyfikat nie pasuje do klucza prywatnego

en: Certificate has GEN_IPADD altname with bogus length %d
pl: Certyfikat posiada „altname” GEN_IPADD z fałszywą długością %d

en: Certificate has no public key
pl: Certyfikat nie ma klucza publicznego

en: Challenge:
pl: Wyzwanie:

en: Challenge: %s
pl: Wyzwanie: %s

en: Checking EC key matches cert
pl: Sprawdzanie, czy klucz EC pasuje do certyfikatu

en: Choose authentication login selection
pl: Wybiera logowanie uwierzytelnienia

en: Cisco AnyConnect or openconnect
pl: Cisco AnyConnect lub openconnect

en: Client certificate expires soon at
pl: Certyfikat klienta niedługo wygaśnie w

en: Client certificate has expired at
pl: Certyfikat klienta wygasł w

en: CommandLineToArgvW() failed: %s
pl: CommandLineToArgvW() się nie powiodło: %s

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN, as well as ocserv
pl: Zgodny z VPN Cisco AnyConnect SSL, a także z ocserv

en: Compatible with Juniper Network Connect / Pulse Secure SSL VPN
pl: Zgodny z VPN SSL Juniper Network Connect/Pulse Secure

en: Compatible with Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect SSL VPN
pl: Zgodny z VPN Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect SSL

en: Compressed DTLS packet received when compression not enabled
pl: Otrzymano skompresowany pakiet DTLS, kiedy kompresja jest wyłączona

en: Compressed packet received in !deflate mode
pl: Otrzymano nieskompresowany pakiet w trybie „!deflate”

en: Compression setup failed
pl: Ustawienie kompresji się nie powiodło

en: Connect UDP socket
pl: Połączenie gniazda UDP

en: Connected PC/SC reader '%s'
pl: Połączono czytnik PC/SC „%s”

en: Connected as %s%s%s, using SSL%s%s, with %s%s%s %s
pl: Połączono jako %s%s%s, za pomocą SSL%s%s, z %s%s%s %s

en: Connected to %s%s%s:%s
pl: Połączono z %s%s%s:%s

en: Connected to HTTPS on %s
pl: Połączono z HTTPS na %s

en: Connecting to HTTPS tunnel endpoint ...
pl: Łączenie z punktem końcowym tunelu HTTPS…

en: Connection retry timeout in seconds
pl: Ograniczenie czasu ponawiania połączenia w sekundach

en: Continue in background after startup
pl: Kontynuuje w tle po uruchomieniu

en: Continuing in background; pid %d
pl: Kontynuowanie w tle. PID %d

en: Continuing to process KMP message %d now size %d (got %d)
pl: Kontynuowanie przetwarzania komunikatu KMP %d o obecnym rozmiarze %d (otrzymano %d)

en: Cookie is no longer valid, ending session
pl: Ciasteczko nie jest już prawidłowe, kończenie sesji

en: Cookie was rejected on reconnection; exiting.
pl: Ciasteczko zostało odrzucone podczas łączenia ponownie. Kończenie działania.

en: Could not calculate hash of server's certificate
pl: Nie można obliczyć sumy kontrolnej certyfikatu serwera

en: Could not extract expiration time of certificate
pl: Nie można wydobyć czasu wygaśnięcia certyfikatu

en: Could not initialise MD5 hash: %s
pl: Nie można zainicjować sumy kontrolnej MD5: %s

en: Could not obtain file system ID for passphrase
pl: Nie można uzyskać identyfikatora systemu plików dla hasła

en: Could not open /dev/tun for plumbing
pl: Nie można otworzyć /dev/tun do sondowania

en: Create TLSv1 CTX failed
pl: Utworzenie „CTX” TLSv1 się nie powiodło

en: Creating SSL connection failed
pl: Utworzenie połączenia SSL się nie powiodło

en: Creating primary key under %s hierarchy.
pl: Tworzenie głównego klucz w hierarchii %s.

en: DTLS Dead Peer Detection detected dead peer!
pl: Wykrywanie martwych partnerów DTLS wykryło martwego partnera.

en: DTLS MTU reduced to %d
pl: Zmniejszono „MTU” DTLS do %d

en: DTLS Rehandshake failed; reconnecting.
pl: Ponowne powitanie DTLS się nie powiodło. Łączenie ponownie.

en: DTLS cipher '%s' not found
pl: Nie odnaleziono szyfru DTLS „%s”

en: DTLS connection attempted with an existing fd
pl: Próbowano połączenia DTLS za pomocą istniejącego deskryptora pliku

en: DTLS connection compression using %s.
pl: Kompresja połączenia DTLS używając %s.

en: DTLS got write error %d. Falling back to SSL
pl: DTLS otrzymało błąd zapisu %d. Używanie SSL

en: DTLS got write error: %s. Falling back to SSL
pl: DTLS otrzymało błąd zapisu: %s. Używanie SSL

en: DTLS handshake failed: %d
pl: Powitanie DTLS się nie powiodło: %d

en: DTLS handshake failed: %s
pl: Powitanie DTLS się nie powiodło: %s

en: DTLS handshake timed out
pl: Powitanie DTLS przekroczyło czas oczekiwania

en: DTLS initialised. DPD %d, Keepalive %d
pl: Zainicjowano DTLS. DPD %d, Keepalive %d

en: DTLS option %s : %s
pl: Opcja DTLS %s: %s

en: DTLS rekey due
pl: „rekey” DTLS do

en: DTLS session resume failed; possible MITM attack. Disabling DTLS.
pl: Wznowienie sesji DTLS się nie powiodło. Możliwe, że to atak typu „MITM”. Wyłączanie DTLS.

en: DecryptMessage failed: %lx
pl: DecryptMessage się nie powiodło: %lx

en: Decrypting ESP packet failed: %s
pl: Odszyfrowanie pakietu ESP się nie powiodło: %s

en: Decrypting PEM key failed
pl: Odszyfrowanie klucza PEM się nie powiodło

en: Deferring DTLS resumption until CSTP generates a PSK
pl: Odkładanie wznowienia DTLS, aż CSTP utworzy PSK

en: Detected MTU of %d bytes (was %d)
pl: Wykryto MTU o rozmiarze %d bajtów (wynosił %d)

en: Device ID:
pl: Identyfikator urządzenia:

en: Disable DTLS and ESP
pl: Wyłącza DTLS i ESP

en: Disable HTTP connection re-use
pl: Wyłącza ponowne używanie połączenia HTTP

en: Disable all compression
pl: Wyłącza całą kompresję

en: Disable default system certificate authorities
pl: Wyłącza domyślne CA systemu

en: Disable password/SecurID authentication
pl: Wyłącza uwierzytelnianie hasłem/SecurID

en: Disable proxy
pl: Wyłącza pośrednika

en: Disabling all HTTP connection re-use due to --no-http-keepalive option.
    If this helps, please report to <openconnect-devel@lists.infradead.org>.
pl: Wyłączanie wszystkich ponownych użyć połączeń HTTP z powodu opcji --no-http-keepalive.
    Jeśli to pomoże, to prosimy to zgłosić na adres <openconnect-devel@lists.infradead.org> (w języku angielskim).

en: Discard bad split exclude: "%s"
pl: Odrzucanie błędnego wykluczania „split”: „%s”

en: Discard bad split include: "%s"
pl: Odrzucanie błędnego dołączania „split”: „%s”

en: Discarding duplicate option '%s'
pl: Odrzucanie podwójnej opcji „%s”

en: Discarding replayed ESP packet with seq %u
pl: Odrzucanie powtórzonego pakietu ESP z sekwencją %u

en: Display help text
pl: Wyświetla tekst pomocy

en: Do not ask for IPv6 connectivity
pl: Bez pytania o łączność IPv6

en: Do not attempt XML POST authentication
pl: Bez próbowania uwierzytelnienia „POST” XML

en: Do not expect user input; exit if it is required
pl: Bez oczekiwania działań użytkownika. Kończy działanie, jeśli jest wymagane

en: Do not require server SSL cert to be valid
pl: Bez wymagania poprawności certyfikatu SSL serwera

en: Downloaded config file did not match intended SHA1
pl: Pobrany plik konfiguracji nie pasuje do docelowej sumy SHA1

en: Downloaded new XML profile
pl: Pobrano nowy profil XML

en: Drop privileges after connecting
pl: Traci uprawnienia po połączeniu

en: Drop privileges during trojan execution
pl: Traci uprawnienia podczas wykonywania konia trojańskiego

en: Dump HTTP authentication traffic (implies --verbose
pl: Zrzuca ruch uwierzytelnienia HTTP (zakłada --verbose

en: Dumping unknown HTML form:
pl: Zrzucanie nieznanego formularza HTML:

en: ERROR: %s() called with invalid UTF-8 for '%s' argument
pl: BŁĄD: %s() zostało wywołane za pomocą nieprawidłowego UTF-8 dla parametru „%s”

en: ERROR: Cannot initialize sockets
pl: BŁĄD: nie można zainicjować gniazd

en: ESP HMAC: 0x%02x (%s)
pl: HMAC ESP: 0x%02x (%s)

en: ESP SPI (outbound): %x
pl: „SPI” ESP (wychodzące): %x

en: ESP authentication type %s key 0x%s
pl: Uwierzytelnienie ESP typu %s klucz 0x%s

en: ESP compression: %d
pl: Kompresja ESP: %d

en: ESP detected dead peer
pl: ESP wykryło martwego partnera

en: ESP disabled
pl: ESP jest wyłączone

en: ESP encryption type %s key 0x%s
pl: Szyfrowanie ESP typu %s klucz 0x%s

en: ESP encryption: 0x%02x (%s)
pl: Szyfrowanie ESP: 0x%02x (%s)

en: ESP key lifetime: %u bytes
pl: Czas życia klucza ESP: %u bajtów

en: ESP key lifetime: %u seconds
pl: Czas życia klucza ESP: %u sekund

en: ESP port: %d
pl: Port ESP: %d

en: ESP replay protection: %d
pl: Ochrona powtarzania ESP: %d

en: ESP session established with server
pl: Nawiązano sesję ESP z serwerem

en: ESP support not available in this build
pl: Obsługa ESP została wyłączona podczas budowania

en: ESP to SSL fallback: %u seconds
pl: Przechodzenie z ESP do SSL: %u sekund

en: ESP tunnel connected; exiting HTTPS mainloop.
pl: Wykryto tunel ESP. Wychodzenie z głównej pętli HTTPS.

en: Empty response from server
pl: Pusta odpowiedź z serwera

en: Enable stateful compression (default is stateless only)
pl: Włącza stanową kompresję (domyślnie jest tylko bezstanowa)

en: Encountered form with no ID
pl: Wystąpił formularz bez identyfikatora

en: EncryptMessage() failed: %lx
pl: EncryptMessage() się nie powiodło: %lx

en: EncryptMessage() result too large (%lu + %lu + %lu)
pl: Wynik EncryptMessage() jest za duży (%lu + %lu + %lu)

en: Encrypted PEM file too short
pl: Zaszyfrowany plik PEM jest za krótki

en: Enter '%s' to accept, '%s' to abort; anything else to view:
pl: Wpisanie "%s" zaakceptuje, "%s" przerwie, inne wartości spowodują wyświetlenie:

en: Enter PEM pass phrase:
pl: Hasło PEM:

en: Enter PIN:
pl: Proszę wprowadzić kod PIN:

en: Enter PKCS#12 pass phrase:
pl: Hasło PKCS#12:

en: Enter PKCS#8 pass phrase:
pl: Hasło PKCS#8:

en: Enter TPM SRK PIN:
pl: Kod PIN „SRK” TPM:

en: Enter TPM key PIN:
pl: Kod PIN klucza TPM:

en: Enter TPM2 %s hierarchy password:
pl: Hasło hierarchii TPM2 %s:

en: Enter TPM2 key password:
pl: Hasło klucza TPM2:

en: Enter TPM2 parent key password:
pl: Hasło nadrzędnego klucza TPM2:

en: Enter credentials to unlock software token.
pl: Wymagane jest wprowadzenie danych uwierzytelniających, aby odblokować token programowy.

en: Enter software token PIN.
pl: Proszę wprowadzić kod PIN tokena programowego.

en: Error accessing registry key for network adapters
pl: Błąd podczas uzyskiwania dostępu do klucza rejestru dla adapterów sieciowych

en: Error base64-decoding encrypted PEM file: %s
pl: Błąd podczas odszyfrowywania zaszyfrowanego pliku PEM za pomocą base64: %s

en: Error checking server cert status
pl: Błąd podczas sprawdzania stanu certyfikatu serwera

en: Error communicating with ntlm_auth helper
pl: Błąd podczas komunikowania się z ntlm_auth helper

en: Error comparing server's cert on rehandshake: %s
pl: Błąd podczas porównywania certyfikatu serwera przy ponownym powitaniu: %s

en: Error converting console input: %s
pl: Błąd podczas konwertowania wejścia konsoli: %s

en: Error creating HTTPS CONNECT request
pl: Błąd podczas tworzenia żądania „CONNECT” HTTPS

en: Error creating oNCP negotiation request
pl: Błąd podczas tworzenia żądania negocjacji oNCP

en: Error decoding TSS key blob: %s
pl: Błąd podczas dekodowania danych „blob” klucza TSS: %s

en: Error decoding TSS2 key blob: %s
pl: Błąd podczas dekodowania danych „blob” klucza TSS2: %s

en: Error fetching GET-tunnel HTTPS response.
pl: Błąd podczas pobierania odpowiedzi „GET-tunnel” HTTPS.

en: Error fetching HTTP response body
pl: Błąd podczas pobierania treści odpowiedzi HTTP

en: Error fetching HTTPS response
pl: Błąd podczas pobierania odpowiedzi HTTPS

en: Error fetching chunk header
pl: Błąd podczas pobierania nagłówka fragmentu

en: Error generating GSSAPI response:
pl: Błąd podczas tworzenia odpowiedzi GSSAPI:

en: Error importing GSSAPI name for authentication:
pl: Błąd podczas importowania nazwy GSSAPI do uwierzytelnienia:

en: Error importing PKCS#11 URL %s: %s
pl: Błąd podczas importowania adresu URL klucza PKCS#11 %s: %s

en: Error importing PKCS#11 key into private key structure: %s
pl: Błąd podczas importowania klucza PKCS#11 do struktury klucza prywatnego: %s

en: Error importing server's cert
pl: Błąd podczas importowania certyfikatu serwera

en: Error importing system key %s: %s
pl: Błąd podczas importowania systemowego klucza %s: %s

en: Error in TSS key blob
pl: Błąd w danych „blob” klucza TSS

en: Error in chunked decoding. Expected '', got: '%s'
pl: Błąd podczas fragmentarycznego dekodowania. Oczekiwano „”, otrzymano: „%s”

en: Error in client cert notAfter field
pl: Błąd w polu „notAfter” certyfikatu klienta

en: Error initialising PKCS#11 key structure: %s
pl: Błąd podczas inicjowania struktury klucza PKCS#11: %s

en: Error initialising X509 cert structure
pl: Błąd podczas inicjowania struktury certyfikatów X.509

en: Error initialising private key structure: %s
pl: Błąd podczas inicjowania struktury klucza prywatnego: %s

en: Error loading certificate from PKCS#11: %s
pl: Błąd podczas wczytywania certyfikatu z PKCS#11: %s

en: Error loading system certificate: %s
pl: Błąd podczas wczytywania systemowego certyfikatu: %s

en: Error negotiating ESP keys
pl: Błąd podczas negocjowania kluczy ESP

en: Error opening cmd pipe
pl: Błąd podczas otwierania potoku cmd

en: Error processing HTTP response
pl: Błąd podczas przetwarzania odpowiedzi HTTP

en: Error reading HTTP response body
pl: Błąd podczas odczytywania treści odpowiedzi HTTP

en: Error reading auth response from SOCKS proxy: %s
pl: Błąd podczas odczytywania żądania uwierzytelnienia z pośrednika SOCKS: %s

en: Error reading connect response from SOCKS proxy: %s
pl: Błąd podczas odczytywania żądania połączenia z pośrednika SOCKS: %s

en: Error signing test data with private key: %s
pl: Błąd podczas podpisywania danych testowych za pomocą klucza prywatnego: %s

en: Error validating signature against certificate: %s
pl: Błąd podczas sprawdzania poprawności podpisu z certyfikatem: %s

en: Error writing auth request to SOCKS proxy: %s
pl: Błąd podczas zapisywania żądania uwierzytelnienia do pośrednika SOCKS: %s

en: Error writing connect request to SOCKS proxy: %s
pl: Błąd podczas zapisywania żądania połączenia do pośrednika SOCKS: %s

en: Error: Running the 'Cisco Secure Desktop' trojan on this platform is not yet implemented.
pl: Błąd: uruchamianie konia trojańskiego „Cisco Secure Desktop” na tej platformie nie jest jeszcze zaimplementowane.

en: Error: Running the 'HIP Report' script on this platform is not yet implemented.
pl: Błąd: uruchamianie skryptu „HIP Report” na tej platformie nie jest jeszcze zaimplementowane.

en: Error: Server asked us to download and run a 'Cisco Secure Desktop' trojan.
    This facility is disabled by default for security reasons, so you may wish to enable it.
pl: Błąd: serwer poprosił o pobranie i uruchomienie konia trojańskiego „Cisco Secure Desktop”.
    Ta możliwość jest domyślnie wyłączona z powodów bezpieczeństwa, więc można ją włączyć.

en: Error: Server asked us to run CSD hostscan.
    You need to provide a suitable --csd-wrapper argument.
pl: Błąd: serwer poprosił o wykonanie skanowania komputera CSD.
    Należy dostarczyć odpowiedni parametr --csd-wrapper.

en: Error: TAP-Windows driver v9.9 or greater is required (found %ld.%ld)
pl: Błąd: wymagany jest sterownik TAP-Windows w wersji 9.9 lub nowszej (odnaleziono wersję %ld.%ld)

en: Established DTLS connection (using GnuTLS). Ciphersuite %s.
pl: Nawiązano połączenie DTLS (używając biblioteki GnuTLS). Zestaw szyfrów %s.

en: Established DTLS connection (using OpenSSL). Ciphersuite %s.
pl: Nawiązano połączenie DTLS (używając biblioteki OpenSSL). Zestaw szyfrów %s.

en: Established PC/SC context
pl: Ustanowiono kontekst PC/SC

en: Establishing connection with TPM.
pl: Nawiązywanie połączenia za pomocą TPM.

en: Esys_TR_FromTPMPublic failed for handle 0x%x: 0x%x
pl: Esys_TR_FromTPMPublic się nie powiodło dla programu obsługującego 0x%x: 0x%x

en: Expected 0000000000000000 as last 8 bytes of DPD/keepalive packet header, but got:
pl: Oczekiwano 0000000000000000 jako ostatnie 8 bajtów nagłówka pakietu „DPD/keepalive”, ale otrzymano:

en: Expected 0100000000000000 as last 8 bytes of data packet header, but got:
pl: Oczekiwano 0100000000000000 jako ostatnie 8 bajtów nagłówka pakietu danych, ale otrzymano:

en: Expected KMP message 301 from server but got %d
pl: Oczekiwano komunikatu „301” KMP z serwera, ale otrzymano %d

en: Extra cert from %s: '%s'
pl: Dodatkowy certyfikat z %s: „%s”

en: Extra cert from cafile: '%s'
pl: Dodatkowy certyfikat z pliku CA: „%s”

en: Failed to SHA1 existing file
pl: Użycie SHA1 na istniejącym pliku się nie powiodło

en: Failed to allocate %d bytes for %s
pl: Przydzielenie %d bajtów dla %s się nie powiodło

en: Failed to allocate certificate buffer
pl: Przydzielenie bufora certyfikatu się nie powiodło

en: Failed to allocate credentials: %s
pl: Przydzielenie danych uwierzytelniających się nie powiodło: %s

en: Failed to allocate memory
pl: Przydzielenie pamięci się nie powiodło

en: Failed to allocate memory for cafile certs
pl: Przydzielenie pamięci dla certyfikatów pliku CA się nie powiodło

en: Failed to allocate memory for certificate
pl: Przydzielenie pamięci dla certyfikatu się nie powiodło

en: Failed to allocate memory for communication with TNCC
pl: Przydzielenie pamięci do komunikacji z TNCC się nie powiodło

en: Failed to allocate memory for supporting certificates
pl: Przydzielenie pamięci dla certyfikatów wspierających się nie powiodło

en: Failed to allocate memory to decode OATH secret
pl: Przydzielenie pamięci do dekodowania hasła OATH się nie powiodło

en: Failed to allocate memory to decrypt ESP packet
pl: Przydzielenie pamięci do odszyfrowania pakietu ESP się nie powiodło

en: Failed to allocate signature buffer
pl: Przydzielenie bufora podpisu się nie powiodło

en: Failed to allocate sockaddr storage
pl: Przydzielenie pamięci masowej sockaddr się nie powiodło

en: Failed to allocate string
pl: Przydzielenie ciągu się nie powiodło

en: Failed to allocate utun device name
pl: Przydzielenie nazwy urządzenia utun się nie powiodło

en: Failed to allocate vpninfo structure
pl: Przydzielenie struktury vpninfo się nie powiodło

en: Failed to assign policy to key: %s
pl: Przydzielenie polityki do klucza się nie powiodło: %s

en: Failed to bind local tun device (TUNSETIFF): %s
pl: Dowiązanie lokalnego urządzenia tun (TUNSETIFF) się nie powiodło: %s

en: Failed to calculate HMAC for ESP packet: %s
pl: Obliczenie HMAC dla pakietu ESP się nie powiodło: %s

en: Failed to calculate OATH HMAC
pl: Obliczenie „HMAC” OATH się nie powiodło

en: Failed to calculate OATH HMAC: %s
pl: Obliczenie HMAC „OATH” się nie powiodło: %s

en: Failed to calculate Yubikey unlock response
pl: Obliczenie odpowiedzi odblokowania Yubikey się nie powiodło

en: Failed to change to CSD home directory '%s': %s
pl: Przejście do katalogu domowego CSD „%s” się nie powiodło: %s

en: Failed to complete read from TAP device: %s
pl: Pełne odczytanie z urządzenia TAP się nie powiodło: %s

en: Failed to connect ESP tunnel; using HTTPS instead.
pl: Połączenie tunelu ESP się nie powiodło. Używanie HTTPS zamiast tego.

en: Failed to connect TPM context: %s
pl: Połączenie kontekstu TPM się nie powiodło: %s

en: Failed to connect to %s%s%s:%s: %s
pl: Połączenie z %s%s%s:%s się nie powiodło: %s

en: Failed to connect to PC/SC reader '%s': %s
pl: Połączenie z czytnikiem PC/SC „%s” się nie powiodło: %s

en: Failed to connect to host %s
pl: Połączenie z komputerem %s się nie powiodło

en: Failed to connect utun unit: %s
pl: Połączenie jednostki utun się nie powiodło: %s

en: Failed to convert PKCS#8 to OpenSSL EVP_PKEY
pl: Konwertowanie PKCS#8 na EVP_PKEY biblioteki OpenSSL się nie powiodło

en: Failed to create ASN.1 type for TPM2: %s
pl: Utworzenie typu ASN.1 dla TPM2 się nie powiodło: %s

en: Failed to create BIO for keystore item '%s'
pl: Utworzenie „BIO” dla elementu bazy kluczy „%s” się nie powiodło

en: Failed to create SSL_SESSION ASN.1 for OpenSSL: %s
pl: Utworzenie „SSL_SESSION ASN.1” dla biblioteki OpenSSL się nie powiodło: %s

en: Failed to create TPM context: %s
pl: Utworzenie kontekstu TPM się nie powiodło: %s

en: Failed to create TPM hash object: %s
pl: Utworzenie obiektu sumy kontrolnej TPM się nie powiodło: %s

en: Failed to create key policy object: %s
pl: Utworzenie obiektu polityki kluczy się nie powiodło: %s

en: Failed to create new tun
pl: Utworzenie nowego tun się nie powiodło

en: Failed to decode TPM2 key ASN.1: %s
pl: Dekodowanie ASN.1 klucza TPM2 się nie powiodło: %s

en: Failed to decrypt ESP packet:
pl: Odszyfrowanie pakietu ESP się nie powiodło:

en: Failed to decrypt PEM key: %s
pl: Odszyfrowanie klucza PEM się nie powiodło: %s

en: Failed to decrypt PKCS#12 certificate file
pl: Odszyfrowanie pliku certyfikatu PKCS#12 się nie powiodło

en: Failed to decrypt PKCS#8 certificate file
pl: Odszyfrowanie pliku certyfikatu PKCS#8 się nie powiodło

en: Failed to determine type of private key %s
pl: Ustalenie typu klucza prywatnego %s się nie powiodło

en: Failed to encrypt ESP packet:
pl: Zaszyfrowanie pakietu ESP się nie powiodło:

en: Failed to encrypt ESP packet: %s
pl: Zaszyfrowanie pakietu ESP się nie powiodło: %s

en: Failed to enumerate PKCS#11 slots
pl: Wyliczenie gniazd PKCS#11 się nie powiodło

en: Failed to enumerate certs in PKCS#11 slot '%s'
pl: Wyliczenie certyfikatów w gnieździe PKCS#11 „%s” się nie powiodło

en: Failed to enumerate keys in PKCS#11 slot '%s'
pl: Wyliczenie kluczy w gnieździe PKCS#11 „%s” się nie powiodło

en: Failed to establish PC/SC context: %s
pl: Ustanowienie kontekstu PC/SC się nie powiodło: %s

en: Failed to establish libp11 PKCS#11 context:
pl: Ustanowienie kontekstu PKCS#11 biblioteki libp11 się nie powiodło:

en: Failed to exec CSD script %s
pl: Wykonanie skryptu CSD %s się nie powiodło

en: Failed to exec HIP script %s
pl: Wykonanie skryptu HIP %s się nie powiodło

en: Failed to exec TNCC script %s: %s
pl: Wykonanie skryptu TNCC %s się nie powiodło: %s

en: Failed to find PKCS#11 cert '%s'
pl: Odnalezienie certyfikatu PKCS#11 „%s” się nie powiodło

en: Failed to find PKCS#11 key '%s'
pl: Odnalezienie klucza PKCS#11 „%s” się nie powiodło

en: Failed to find or parse web form in login page
pl: Odnalezienie lub przetworzenie formularza WWW na stronie logowania się nie powiodło

en: Failed to fstat() %s: %s
pl: Wykonanie fstat() na %s się nie powiodło: %s

en: Failed to generate DTLS key
pl: Utworzenie klucza DTLS się nie powiodło

en: Failed to generate DTLS key: %s
pl: Utworzenie klucza DTLS się nie powiodło: %s

en: Failed to generate DTLS priority string
pl: Utworzenie ciągu priorytetu DTLS się nie powiodło

en: Failed to generate ESP packet IV: %s
pl: Utworzenie pakietu „IV” ESP się nie powiodło: %s

en: Failed to generate OTP tokencode; disabling token
pl: Utworzenie kodu tokena OTP się nie powiodło. Wyłączanie tokena

en: Failed to generate random IV for ESP packet:
pl: Utworzenie losowego „IV” dla pakietu ESP się nie powiodło:

en: Failed to generate random key
pl: Utworzenie losowego klucza się nie powiodło

en: Failed to generate random keys for ESP:
pl: Utworzenie losowych kluczy dla ESP się nie powiodło:

en: Failed to generate random keys for ESP: %s
pl: Utworzenie losowych kluczy dla ESP się nie powiodło: %s

en: Failed to get key ID: %s
pl: Uzyskanie identyfikatora klucza się nie powiodło: %s

en: Failed to get line from config file: %s
pl: Uzyskanie wiersza z pliku konfiguracji się nie powiodło: %s

en: Failed to identify private key type in '%s'
pl: Zidentyfikowanie typu klucza prywatnego w „%s” się nie powiodło

en: Failed to import TPM2 private key data: 0x%x
pl: Zaimportowanie danych klucza prywatnego TPM2 się nie powiodło: 0x%x

en: Failed to import TPM2 public key data: 0x%x
pl: Zaimportowanie danych klucza publicznego TPM2 się nie powiodło: 0x%x

en: Failed to init TPM engine
pl: Zainicjowanie mechanizmu TPM się nie powiodło

en: Failed to initialise ESP cipher:
pl: Zainicjowanie szyfru ESP się nie powiodło:

en: Failed to initialise ESP cipher: %s
pl: Zainicjowanie szyfru ESP się nie powiodło: %s

en: Failed to initialise cipher for decrypting PEM file: %s
pl: Zainicjowanie szyfru do odszyfrowania pliku PEM się nie powiodło: %s

en: Failed to initialize DTLS: %s
pl: Zainicjowanie DTLS się nie powiodło: %s

en: Failed to initialize ESP HMAC
pl: Zainicjowanie „HMAC” ESP się nie powiodło

en: Failed to initialize ESP HMAC: %s
pl: Zainicjowanie „HMAC” ESP się nie powiodło: %s

en: Failed to install certificate in OpenSSL context
pl: Zainstalowanie certyfikatu w kontekście biblioteki OpenSSL się nie powiodło

en: Failed to instantiated private key from PKCS#11
pl: Wystąpienie klucza prywatnego z PKCS#11 się nie powiodło

en: Failed to interpret PEM file
pl: Zinterpretowanie pliku PEM się nie powiodło

en: Failed to load PKCS#1 private key: %s
pl: Wczytanie klucza prywatnego PKCS#1 się nie powiodło: %s

en: Failed to load PKCS#11 provider module (%s):
pl: Wczytanie modułu dostarczającego PKCS#11 (%s) się nie powiodło:

en: Failed to load PKCS#12 certificate: %s
pl: Wczytanie certyfikatu PKCS#12 się nie powiodło: %s

en: Failed to load TPM SRK key: %s
pl: Wczytanie klucza „SRK” TPM się nie powiodło: %s

en: Failed to load TPM SRK policy object: %s
pl: Wczytanie obiektu polityki „SRK” TPM się nie powiodło: %s

en: Failed to load TPM key blob: %s
pl: Wczytanie danych „blob” klucza TPM się nie powiodło: %s

en: Failed to load TPM private key
pl: Wczytanie klucza prywatnego TPM się nie powiodło

en: Failed to load X509 certificate from keystore
pl: Wczytanie certyfikatu X.509 z bazy kluczy się nie powiodło

en: Failed to load item '%s' from keystore: %s
pl: Wczytanie elementu „%s” z bazy kluczy się nie powiodło: %s

en: Failed to load private key as PKCS#8: %s
pl: Wczytanie klucza prywatnego jako PKCS#8 się nie powiodło: %s

en: Failed to obtain TAP driver version: %s
pl: Uzyskanie wersji sterownika TAP się nie powiodło: %s

en: Failed to obtain WebVPN cookie
pl: Uzyskanie ciasteczka WebVPN się nie powiodło

en: Failed to obtain exclusive access to Yubikey: %s
pl: Uzyskanie wyłącznego dostępu do Yubikey się nie powiodło: %s

en: Failed to obtain exclusive access to reader '%s': %s
pl: Uzyskanie wyłącznego dostępu do czytnika „%s” się nie powiodło: %s

en: Failed to open %s
pl: Otwarcie %s się nie powiodło

en: Failed to open %s for write: %s
pl: Otwarcie %s do zapisu się nie powiodło: %s

en: Failed to open %s: %s
pl: Otwarcie %s się nie powiodło: %s

en: Failed to open '%s' for write: %s
pl: Otwarcie „%s” do zapisu się nie powiodło: %s

en: Failed to open CA file '%s'
pl: Otwarcie pliku CA „%s” się nie powiodło

en: Failed to open CA file '%s': %s
pl: Otwarcie pliku CA „%s” się nie powiodło: %s

en: Failed to open HTTPS connection to %s
pl: Otwarcie połączenia HTTPS z %s się nie powiodło

en: Failed to open SYSPROTO_CONTROL socket: %s
pl: Otwarcie gniazda „SYSPROTO_CONTROL” się nie powiodło: %s

en: Failed to open certificate file %s: %s
pl: Otwarcie pliku certyfikatu %s się nie powiodło: %s

en: Failed to open key/certificate file %s: %s
pl: Otwarcie pliku klucza/certyfikatu %s się nie powiodło: %s

en: Failed to open private key file %s: %s
pl: Otwarcie pliku klucza prywatnego %s się nie powiodło: %s

en: Failed to open private key file '%s': %s
pl: Otwarcie pliku klucza prywatnego „%s” się nie powiodło: %s

en: Failed to open temporary CSD script file: %s
pl: Otwarcie pliku skryptu tymczasowego CSD się nie powiodło: %s

en: Failed to open token file for write: %s
pl: Otwarcie pliku token do zapisu się nie powiodło: %s

en: Failed to open tun device: %s
pl: Otwarcie urządzenia tun się nie powiodło: %s

en: Failed to parse HTML document
pl: Przetworzenie dokumentu HTML się nie powiodło

en: Failed to parse HTTP response '%s'
pl: Przetworzenie odpowiedzi HTTP „%s” się nie powiodło

en: Failed to parse KMP header
pl: Przetworzenie nagłówka KMP się nie powiodło

en: Failed to parse KMP message
pl: Przetworzenie komunikatu KMP się nie powiodło

en: Failed to parse PKCS#11 URI '%s'
pl: Przetworzenie adresu URI „%s” PKCS#11 się nie powiodło

en: Failed to parse TPM2 key parent: %s
pl: Przetworzenie nadrzędnego klucza TPM2 się nie powiodło: %s

en: Failed to parse TPM2 key type OID: %s
pl: Przetworzenie typu OID klucza TPM2 się nie powiodło: %s

en: Failed to parse TPM2 privkey element
pl: Przetworzenie elementu klucza prywatnego TPM2 się nie powiodło

en: Failed to parse TPM2 pubkey element
pl: Przetworzenie elementu klucza publicznego TPM2 się nie powiodło

en: Failed to parse XML config file %s
pl: Przetworzenie pliku konfiguracji XML %s się nie powiodło

en: Failed to parse redirected URL '%s': %s
pl: Przetworzenie przekierowanego adresu URL „%s” się nie powiodło: %s

en: Failed to parse server URL '%s'
pl: Przetworzenie adresu URL serwera „%s” się nie powiodło

en: Failed to parse server response
pl: Przetworzenie odpowiedzi serwera się nie powiodło

en: Failed to parse subject name in peer cert
pl: Przetworzenie nazwy tematu w certyfikacie partnera się nie powiodło

en: Failed to process PKCS#12 file: %s
pl: Przetworzenie pliku PKCS#12 się nie powiodło: %s

en: Failed to process all supporting certs. Trying anyway...
pl: Przetworzenie wszystkich obsługiwanych certyfikatów się nie powiodło. Próbowanie mimo to…

en: Failed to put tun file descriptor into message-discard mode
pl: Umieszczenie deskryptora pliku tun w trybie „message-discard” się nie powiodło

en: Failed to query reader list: %s
pl: Odpytanie listy czytników się nie powiodło: %s

en: Failed to query utun control id: %s
pl: Odpytanie identyfikatora kontroli utun się nie powiodło: %s

en: Failed to read %s: %s
pl: Odczytanie %s się nie powiodło: %s

en: Failed to read certificate into memory: %s
pl: Odczytanie certyfikatu do pamięci się nie powiodło: %s

en: Failed to read certs from CA file '%s'
pl: Odczytanie certyfikatów z pliku CA „%s” się nie powiodło

en: Failed to read certs from cafile: %s
pl: Odczytanie certyfikatów z pliku CA się nie powiodło: %s

en: Failed to read continuation record length
pl: Odczytanie długości wpisu kontynuacji się nie powiodło

en: Failed to read continuation record of length %d
pl: Odczytanie wpisu kontynuacji o długości %d się nie powiodło

en: Failed to read from SSL socket
pl: Odczytanie z gniazda SSL się nie powiodło

en: Failed to read from SSL socket: %s
pl: Odczytanie z gniazda SSL się nie powiodło: %s

en: Failed to read from TAP device: %s
pl: Odczytanie z urządzenia TAP się nie powiodło: %s

en: Failed to read response from TNCC
pl: Odczytanie odpowiedzi z TNCC się nie powiodło

en: Failed to receive GSSAPI authentication token from proxy: %s
pl: Otrzymanie tokena uwierzytelnienia GSSAPI z pośrednika się nie powiodło: %s

en: Failed to receive GSSAPI protection response from proxy: %s
pl: Otrzymanie odpowiedzi ochrony GSSAPI z pośrednika się nie powiodło: %s

en: Failed to receive SSPI authentication token from proxy: %s
pl: Otrzymanie tokenu uwierzytelnienia SSPI z pośrednika się nie powiodło: %s

en: Failed to receive SSPI protection response from proxy: %s
pl: Otrzymanie odpowiedzi ochrony SSPI z pośrednika się nie powiodło: %s

en: Failed to reconnect to host %s: %s
pl: Ponowne połączenie z komputerem %s się nie powiodło: %s

en: Failed to reconnect to proxy %s: %s
pl: Ponowne połączenie z pośrednikiem %s się nie powiodło: %s

en: Failed to recv DPD request (%d)
pl: Odebranie żądania DPD się nie powiodło (%d)

en: Failed to send "%s" to ykneo-oath applet: %s
pl: Wysłanie „%s” do apletu „ykneo-oath” się nie powiodło: %s

en: Failed to send DPD request (%d %d)
pl: Wysłanie żądania DPD się nie powiodło (%d %d)

en: Failed to send DPD request (%d)
pl: Wysłanie żądania DPD się nie powiodło (%d)

en: Failed to send DPD request. Expect disconnect
pl: Wysłanie żądania DPD się nie powiodło. Należy oczekiwać rozłączenia

en: Failed to send DPD response. Expect disconnect
pl: Wysłanie odpowiedzi DPD się nie powiodło. Należy oczekiwać rozłączenia

en: Failed to send ESP packet: %s
pl: Wysłanie pakietu ESP się nie powiodło: %s

en: Failed to send GET request for new config
pl: Wysłanie żądania GET dla nowej konfiguracji się nie powiodło

en: Failed to send GSSAPI authentication token to proxy: %s
pl: Wysłanie tokena uwierzytelnienia GSSAPI do pośrednika się nie powiodło: %s

en: Failed to send GSSAPI protection response to proxy: %s
pl: Wysłanie odpowiedzi ochrony GSSAPI do pośrednika się nie powiodło: %s

en: Failed to send SSPI authentication token to proxy: %s
pl: Wysłanie tokenu uwierzytelnienia SSPI do pośrednika się nie powiodło: %s

en: Failed to send SSPI protection response to proxy: %s
pl: Wysłanie odpowiedzi ochrony SSPI do pośrednika się nie powiodło: %s

en: Failed to send keepalive request. Expect disconnect
pl: Wysłanie żądania Keepalive się nie powiodło. Należy oczekiwać rozłączenia

en: Failed to send start command to TNCC
pl: Wysłanie polecenia „start” do TNCC się nie powiodło

en: Failed to set DTLS MTU: %s
pl: Ustawienie „MTU” DTLS się nie powiodło: %s

en: Failed to set DTLS PSK credentials: %s
pl: Ustawienie danych uwierzytelniających „PSK” DTLS się nie powiodło: %s

en: Failed to set DTLS key: %s
pl: Ustawienie klucza DTLS się nie powiodło: %s

en: Failed to set DTLS priority: %s
pl: Ustawienie priorytetu DTLS się nie powiodło: %s

en: Failed to set DTLS priority: '%s': %s
pl: Ustawienie priorytetu DTLS się nie powiodło: „%s”: %s

en: Failed to set DTLS session parameters: %s
pl: Ustawienie parametrów sesji DTLS się nie powiodło: %s

en: Failed to set TAP IP addresses: %s
pl: Ustawienie adresu IP TAP się nie powiodło: %s

en: Failed to set TAP media status: %s
pl: Ustawienie stanu nośnika TAP się nie powiodło: %s

en: Failed to set TLS priority string ("%s"): %s
pl: Ustawienie ciągu priorytetu TLS się nie powiodło („%s”): %s

en: Failed to set TPM PIN: %s
pl: Ustawienie kodu PIN TPM się nie powiodło: %s

en: Failed to set TPM SRK password
pl: Ustawienie hasła „SRK” TPM się nie powiodło

en: Failed to set gid %ld: %s
pl: Ustawienie GID %ld się nie powiodło: %s

en: Failed to set groups to %ld: %s
pl: Ustawienie grup na %ld się nie powiodło: %s

en: Failed to set key PIN: %s
pl: Ustawienie kodu PIN klucza się nie powiodło: %s

en: Failed to set uid %ld: %s
pl: Ustawienie UID %ld się nie powiodło: %s

en: Failed to set up decryption context for ESP packet:
pl: Ustawienie kontekstu odszyfrowywania dla pakietu ESP się nie powiodło:

en: Failed to set up encryption context for ESP packet:
pl: Ustawienie kontekstu szyfrowania dla pakietu ESP się nie powiodło:

en: Failed to set value in TPM hash object: %s
pl: Ustawienie wartości w obiekcie sumy kontrolnej TPM się nie powiodło: %s

en: Failed to setup PKCS#12 data structure: %s
pl: Ustawienie struktury danych PKCS#12 się nie powiodło: %s

en: Failed to sign dummy data to validate EC key
pl: Podpisanie pustych danych, aby sprawdzić poprawność klucza EC, się nie powiodło

en: Failed to spawn script '%s' for %s: %s
pl: Wywołanie skryptu „%s” dla %s się nie powiodło: %s

en: Failed to stat key/certificate file %s: %s
pl: Wykonanie „stat” na pliku klucza/certyfikatu %s się nie powiodło: %s

en: Failed to use X509 certificate from keystore
pl: Użycie certyfikatu X.509 z bazy kluczy się nie powiodło

en: Failed to use private key from keystore
pl: Użycie klucza prywatnego z bazy kluczy się nie powiodło

en: Failed to write config to %s: %s
pl: Zapisanie konfiguracji do %s się nie powiodło: %s

en: Failed to write incoming packet: %s
pl: Zapisanie przychodzącego pakietu się nie powiodło: %s

en: Failed to write temporary CSD script file: %s
pl: Zapisanie pliku skryptu tymczasowego CSD się nie powiodło: %s

en: Failed to write to SSL socket
pl: Zapisanie do gniazda SSL się nie powiodło

en: Failed to write to SSL socket: %s
pl: Zapisanie do gniazda SSL się nie powiodło: %s

en: Failed to write to TAP device: %s
pl: Zapisanie do urządzenia TAP się nie powiodło: %s

en: Failed to write token: %s
pl: Zapisanie tokenu się nie powiodło: %s

en: Failure response to "%s": %04x
pl: Niepowodzenie odpowiedzi do „%s”: %04x

en: Fatal error in command line handling
pl: Krytyczny błąd podczas obsługiwania wiersza poleceń

en: Fetch and print cookie only; don't connect
pl: Tylko pobiera i wyświetla ciasteczko. Bez łączenia

en: For assistance with OpenConnect, please see the web page at
      http://www.infradead.org/openconnect/mail.html
pl: Pomoc dla OpenConnect jest dostępna na stronie
      http://www.infradead.org/openconnect/mail.html

en: Forgetting non-functional previous peer address
pl: Zapominanie niedziałającego poprzedniego adresu partnera

en: Form choice has no name
pl: Wybór formularza nie posiada nazwy

en: Found %d certs in slot '%s'
pl: Odnaleziono %d certyfikatów w gnieździe „%s”

en: Found %d keys in slot '%s'
pl: Odnaleziono %d kluczy w gnieździe PKCS#11 „%s”

en: Found %s/%s key '%s' on '%s'
pl: Odnaleziono %s/%s klucz „%s” na „%s”

en: Found ykneo-oath applet v%d.%d.%d.
pl: Odnaleziono aplet ykneo-oath w wersji %d.%d.%d.

en: GATEWAY:
pl: BRAMA:

en: GPST Dead Peer Detection detected dead peer!
pl: Wykrywanie martwych partnerów GPST wykryło martwego partnera.

en: GSSAPI authentication completed
pl: Ukończono uwierzytelnianie GSSAPI

en: GSSAPI token too large (%zd bytes)
pl: Token GSSAPI jest za duży (%zd bajtów)

en: Gateway address in config XML (%s) differs from external gateway address (%s).
pl: Adres bramy w XML konfiguracji (%s) różni się od adresu zewnętrznej bramy (%s).

en: Gateway disconnected immediately after GET-tunnel request.
pl: Brama rozłączyła się od razu po żądaniu „GET-tunnel”.

en: Gateway says HIP report submission is needed.
pl: Brama mówi, że wymagane jest wysłanie zgłoszenia HIP.

en: Gateway says no HIP report submission is needed.
pl: Brama mówi, że wysłanie zgłoszenia HIP nie jest wymagane.

en: General Yubikey failure: %s
pl: Ogólne niepowodzenie Yubikey: %s

en: General failure in liboath
pl: Ogólne niepowodzenie w bibliotece liboath

en: General failure in libstoken
pl: Ogólne niepowodzenie w bibliotece libstoken

en: General failure in libstoken.
pl: Ogólne niepowodzenie w bibliotece libstoken.

en: Generating OATH HOTP token code
pl: Tworzenie kodu tokena „HOTP” OATH

en: Generating OATH TOTP token code
pl: Tworzenie kodu tokena „TOTP” OATH

en: Generating RSA token code
pl: Tworzenie kodu tokena RSA

en: Generating Yubikey token code
pl: Tworzenie kodu tokena Yubikey

en: GetAdapterIndex() failed: %s
    Falling back to GetAdaptersInfo()
pl: GetAdapterIndex() się nie powiodło: %s
    Używanie GetAdaptersInfo()

en: GetAdaptersInfo() failed: %s
pl: GetAdaptersInfo() się nie powiodło: %s

en: GlobalProtect config sent ipsec-mode=%s (expected esp-tunnel)
pl: Konfiguracja GlobalProtect wysłała ipsec-mode=%s (oczekiwano esp-tunnel)

en: GlobalProtect login returned %s=%s
pl: Logowanie GlobalProtect zwróciło %s=%s

en: GlobalProtect login returned %s=%s (expected %s)
pl: Logowanie GlobalProtect zwróciło %s=%s (oczekiwano %s)

en: GlobalProtect login returned empty or missing %s
pl: Logowanie GlobalProtect zwróciło puste lub brakujące %s

en: GlobalProtect rekey due
pl: „rekey” GlobalProtect do

en: GnuTLS non-fatal return during handshake: %s
pl: Niekrytyczny zwrot biblioteki GnuTLS podczas powitania: %s

en: Got CONNECT response: %s
pl: Otrzymano odpowiedź „CONNECT”: %s

en: Got CSTP DPD request
pl: Otrzymano żądanie „DPD” CSTP

en: Got CSTP DPD response
pl: Otrzymano odpowiedź „DPD” CSTP

en: Got CSTP Keepalive
pl: Otrzymano „Keepalive” CSTP

en: Got DTLS DPD request
pl: Otrzymano żądanie „DPD” DTLS

en: Got DTLS DPD response
pl: Otrzymano odpowiedź „DPD” DTLS

en: Got DTLS Keepalive
pl: Otrzymano „Keepalive” DTLS

en: Got GPST DPD/keepalive response
pl: Otrzymano odpowiedź „DPD/keepalive” GPST

en: Got GSSAPI protection response of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
pl: Otrzymano odpowiedź ochrony GSSAPI o rozmiarze %zu bajtów: %02x %02x %02x %02x

en: Got GSSAPI token of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
pl: Otrzymano token GSSAPI o rozmiarze %zu bajtów: %02x %02x %02x %02x

en: Got HTTP response: %s
pl: Otrzymano odpowiedź HTTP: %s

en: Got KMP message %d of size %d
pl: Otrzymano komunikat KMP %d o rozmiarze %d

en: Got KMP message 301 of length %d
pl: Otrzymano komunikat „301” KMP o długości %d

en: Got SSPI protection response of %d bytes: %02x %02x %02x %02x
pl: Otrzymano odpowiedź ochrony SSPI o rozmiarze %d bajtów: %02x %02x %02x %02x

en: Got SSPI token of %lu bytes: %02x %02x %02x %02x
pl: Otrzymano token SSPI o rozmiarze %lu bajtów: %02x %02x %02x %02x

en: Got inappropriate HTTP CONNECT response: %s
pl: Otrzymano nieodpowiednią odpowiedź „CONNECT” HTTPS: %s

en: Got inappropriate HTTP GET-tunnel response: %.*s
pl: Otrzymano nieodpowiednią odpowiedź „GET-tunnel” HTTPS: %.*s

en: Got new DSPREAUTH cookie from TNCC: %s
pl: Otrzymano nowe ciasteczko DSPREAUTH z TNCC: %s

en: Got next CA '%s' from PKCS11
pl: Otrzymano następne CA „%s” z PKCS#11

en: Got no issuer from PKCS#11
pl: Nie otrzymano wystawiającego z PKCS#11

en: HIP report submission failed.
pl: Wysłanie zgłoszenia HIP się nie powiodło.

en: HIP report submitted successfully.
pl: Pomyślnie wysłano zgłoszenie HIP.

en: HIP script '%s' exited abnormally
pl: Skrypt HIP „%s” nieoczekiwanie zakończył działanie

en: HIP script '%s' returned non-zero status: %d
pl: Skrypt HIP „%s” zwrócił niezerowy stan: %d

en: HTTP body %s (%d)
pl: Treść HTTP %s (%d)

en: HTTP header User-Agent: field
pl: Pole nagłówka „User-Agent:” HTTP

en: Host "%s" has UserGroup "%s"
pl: Komputer „%s” posiada „UserGroup” „%s”

en: Host "%s" has address "%s"
pl: Komputer „%s” posiada adres „%s”

en: Host "%s" not listed in config; treating as raw hostname
pl: Komputer „%s” nie jest wymieniony w konfiguracji. Traktowanie jako surowa nazwa komputera

en: IPv6 configuration received but MTU %d is too small.
pl: Otrzymano konfigurację IPv6, ale MTU %d jest za małe.

en: Idle timeout is %d minutes.
pl: Czas oczekiwania bezczynności wynosi %d min.

en: Ignoring ESP keys since ESP support not available in this build
pl: Ignorowanie kluczy ESP, ponieważ obsługa ESP jest niedostępna

en: Ignoring non-matching TAP interface "%s"
pl: Ignorowanie niepasującego interfejsu TAP „%s”

en: Ignoring unknown HTTP response line '%s'
pl: Ignorowanie nieznanego wiersza odpowiedzi HTTP „%s”

en: Ignoring unknown form input type '%s'
pl: Ignorowanie elementu „input” „%s” nieznanego formularza

en: Ignoring unknown form submit item '%s'
pl: Ignorowanie elementu „submit” „%s” nieznanego formularza

en: Importing X509 certificate failed: %s
pl: Importowanie certyfikatu X.509 się nie powiodło: %s

en: Incoming KMP message %d of size %d (got %d)
pl: Przychodzący komunikat KMP %d o rozmiarze %d (otrzymano %d)

en: Incorrect device ID or password; try again.
pl: Niepoprawny identyfikator urządzenia lub hasło. Proszę spróbować ponownie.

en: Indicate path MTU to/from server
pl: Wskazuje ścieżkę MTU do/z serwera

en: Initialise DTLSv1 CTX failed
pl: Zainicjowanie sesji „CTX” DTLSv1 się nie powiodło

en: Initialise DTLSv1 session failed
pl: Zainicjowanie sesji DTLSv1 się nie powiodło

en: InitializeSecurityContext() failed: %lx
pl: InitializeSecurityContext() się nie powiodło: %lx

en: Initiating IPv4 MTU detection (min=%d, max=%d)
pl: Inicjowanie wykrywania MTU IPv4 (min=%d, max=%d)

en: Initiating IPv6 MTU detection
pl: Inicjowanie wykrywania MTU IPv6

en: Internet connectivity
pl: Łączność z Internetem

en: Invalid GSSAPI protection response from proxy (%zu bytes)
pl: Nieprawidłowa odpowiedź ochrony GSSAPI z pośrednika (%zu bajtów)

en: Invalid OS identity "%s"
pl: Nieprawidłowa tożsamość systemu operacyjnego „%s”

en: Invalid PIN format; try again.
pl: Nieprawidłowy format kodu PIN; proszę spróbować ponownie.

en: Invalid SSPI protection response from proxy (%lu bytes)
pl: Nieprawidłowa odpowiedź ochrony SSPI z pośrednika (%lu bajtów)

en: Invalid TPM2 parent handle 0x%08x
pl: Nieprawidłowy program obsługujący 0x%08x nadrzędnego TPM2

en: Invalid base32 token string
pl: Nieprawidłowy ciąg tokena base32

en: Invalid compression mode '%s'
pl: Nieprawidłowy tryb kompresji "%s"

en: Invalid cookie '%s'
pl: Nieprawidłowe ciasteczko "%s"

en: Invalid cookie offered: %s
pl: Zaproponowano nieprawidłowe ciasteczko: %s

en: Invalid interface name '%s'; must match 'tun%%d'
pl: Nieprawidłowa nazwa interfejsu „%s”. Musi pasować do „tun%%d”

en: Invalid interface name '%s'; must match 'utun%%d' or 'tun%%d'
pl: Nieprawidłowa nazwa interfejsu „%s”. Musi pasować do „utun%%d” lub „tun%%d”

en: Invalid packet waiting for KMP 301
pl: Nieprawidłowy pakiet oczekujący na KMP 301

en: Invalid padding bytes in ESP
pl: Nieprawidłowe bajty wypełnienia w ESP

en: Invalid padding length %02x in ESP
pl: Nieprawidłowa długość wypełnienia %02x w ESP

en: Invalid salt in encrypted PEM file
pl: Nieprawidłowe „salt” w zaszyfrowanym pliku PEM

en: Invalid short response to "%s" from ykneo-oath applet
pl: Nieprawidłowa krótka odpowiedź do „%s” z apletu „ykneo-oath”

en: Invalid software token mode "%s"
pl: Nieprawidłowy tryb tokena programowego „%s”

en: Invalid user "%s": %s
pl: Nieprawidłowy użytkownik „%s”: %s

en: Invalid user ID "%d": %s
pl: Nieprawidłowy identyfikator użytkownika „%d”: %s

en: Invalid user uid=%ld: %s
pl: Nieprawidłowy użytkownik uid=%ld: %s

en: KMP message 301 from server too large (%d bytes)
pl: Komunikat „301” KMP z serwera jest za duży (%d bajtów)

en: Keepalive not implemented for ESP
pl: „Keepalive” nie jest zaimplementowane dla ESP

en: Key not found
pl: Nie odnaleziono klucza

en: Key passphrase is fsid of file system
pl: Hasło klucza jest fsid systemu plików

en: Keystore locked
pl: Zablokowano bazę kluczy

en: Keystore uninitialized
pl: Niezainicjowano bazy kluczy

en: LZ4 decompression failed
pl: Dekompresja LZ4 się nie powiodła

en: LZO decompressed %d bytes into %d
pl: LZO zdekompresowało %d bajtów do %d

en: LZO decompression of ESP packet failed
pl: Dekompresja LZO pakietu ESP się nie powiodła

en: LZS decompression failed: %s
pl: Dekompresja LZS się nie powiodła: %s

en: Less output
pl: Mniej komunikatów

en: Loading TPM2 key blob, parent %x.
pl: Wczytywanie danych „blob” klucza TPM2, nadrzędny %x.

en: Loading certificate failed
pl: Wczytanie certyfikatu się nie powiodło

en: Loading certificate failed. Aborting.
pl: Wczytanie certyfikatu się nie powiodło. Przerywanie.

en: Loading certificate failed: %s
pl: Wczytanie certyfikatu się nie powiodło: %s

en: Loading private key failed
pl: Wczytanie klucza prywatnego się nie powiodło

en: Loading private key failed (see above errors)
pl: Wczytanie klucza prywatnego się nie powiodło (błędy powyżej)

en: Loading private key failed (wrong passphrase?)
pl: Wczytanie klucza prywatnego się nie powiodło (błędne hasło?)

en: Local hostname to advertise to server
pl: Lokalna nazwa komputera do zgłaszania serwerowi

en: Local system information
pl: Informacje o lokalnym systemie

en: Logged in to PKCS#11 slot '%s'
pl: Zalogowano do gniazda PKCS#11 „%s”

en: Logging (two-phase)
pl: Logowanie (dwuetapowe)

en: Logging in to PKCS#11 slot '%s'
pl: Logowanie do gniazda PKCS#11 „%s”

en: Logout failed.
pl: Wylogowanie się nie powiodło.

en: Logout successful
pl: Pomyślnie wylogowano

en: Logout successful.
pl: Pomyślnie wylogowano.

en: MD5 hash error: %s
pl: Błąd sumy kontrolnej MD5: %s

en: MTU %d too small
pl: MTU %d jest za małe

en: Matched %s address '%s'
pl: Pasujący adres %s „%s”

en: Matched DNS altname '%s'
pl: Pasujące „altname” DNS „%s”

en: Matched URI '%s'
pl: Pasujący adres URI „%s”

en: Matched peer certificate subject name '%s'
pl: Pasująca nazwa tematu certyfikatu partnera „%s”

en: Missing DEK-Info: header from OpenSSL encrypted key
pl: Brak nagłówka DEK-Info: z zaszyfrowanego klucza biblioteki OpenSSL

en: Missing colon in resolve option
pl: Brak dwukropka w opcji „resolve”

en: More output
pl: Więcej komunikatów

en: No --script argument provided; DNS and routing are not configured
pl: Nie podano parametru --script. DNS i trasowanie nie są skonfigurowane

en: No DSPREAUTH cookie; not attempting TNCC
pl: Brak ciasteczka DSPREAUTH. Bez próbowania TNCC

en: No DTLS address
pl: Brak adresu DTLS

en: No DTLS when connected via proxy
pl: Brak DTLS podczas łączenia przez pośrednika

en: No ESP keys received
pl: Nie otrzymano kluczy ESP

en: No IP address received. Aborting
pl: Nie otrzymano adresu IP. Przerywanie

en: No MTU received. Aborting
pl: Nie otrzymano MTU. Przerywanie

en: No MTU received. Calculated %d for %s%s
pl: Nie otrzymano MTU. Obliczono %d dla %s%s

en: No SSL certificate found to match private key
pl: Nie odnaleziono certyfikatu SSL pasującego do klucza prywatnego

en: No Windows-TAP adapters found. Is the driver installed?
pl: Nie odnaleziono adapterów Windows-TAP. Czy sterownik jest zainstalowany?

en: No altname in peer cert matched '%s'
pl: Żadne „altname” w certyfikacie partnera nie pasuje do „%s”

en: No certificate found in file
pl: Nie odnaleziono żadnego certyfikatu w pliku

en: No change in MTU after detection (was %d)
pl: Brak zmian w MTU po wykrywaniu (wynosił %d)

en: No error
pl: Brak błędu

en: No form handler; cannot authenticate.
pl: Brak programu obsługującego formularze. Nie można uwierzytelnić.

en: No input name in form
pl: Brak nazwy „input” w formularzu

en: No input type in form
pl: Brak typu „input” w formularzu

en: No match for %s address '%s'
pl: Nic nie pasuje do adresu %s „%s”

en: No match for URI '%s'
pl: Nic nie pasuje do adresu URI „%s”

en: No match for altname '%s'
pl: Nic nie pasuje do „altname” „%s”

en: No memory for allocating cookies
pl: Brak pamięci do przydzielenia ciasteczek

en: No memory for options
pl: Brak pamięci dla opcji

en: No more authentication methods to try
pl: Nie ma więcej metod uwierzytelnienia do wypróbowania

en: No server specified
pl: Nie podano serwera

en: No subject name in peer cert!
pl: Brak nazwy tematu w certyfikacie partnera

en: No work to do; sleeping for %d ms...
pl: Nie ma nic do zrobienia. Usypianie na %d ms…

en: Non-standard SSL tunnel path: %s
pl: Niestandardowa ścieżka do tunelu SSL: %s

en: Not downloading XML profile because SHA1 already matches
pl: Profil XML nie zostanie pobrany, ponieważ suma SHA1 już pasuje

en: OK to generate INITIAL tokencode
pl: Można utworzyć kod tokena „INITIAL”

en: OK to generate NEXT tokencode
pl: Można utworzyć kod tokena „NEXT”

en: OS type (linux,linux-64,win,...) to report
pl: Typ zgłaszanego systemu operacyjnego (linux,linux-64,win…)

en: Only a few tries left before locking!
pl: Pozostało tylko kilka prób przed zablokowaniem.

en: Only http or socks(5) proxies supported
pl: Obsługiwane są tylko pośredniki HTTP i SOCKS(5)

en: Only https:// permitted for server URL
pl: W adresach URL serwera dozwolone jest tylko „https://”

en: Open UDP socket
pl: Otwarcie gniazda UDP

en: Open client for multiple VPN protocols, version %s
pl: Otwarty klient dla wielu protokołów VPN, wersja %s

en: OpenConnect version %s
pl: OpenConnect wersja %s

en: OpenConnect was not built with Yubikey support
pl: OpenConnect zostało zbudowane bez obsługi Yubikey

en: OpenConnect was not built with liboath support
pl: OpenConnect zostało zbudowane bez obsługi biblioteki liboath

en: OpenConnect was not built with libstoken support
pl: OpenConnect zostało zbudowane bez obsługi biblioteki libstoken

en: OpenSSL ENGINE not present
pl: „ENGINE” biblioteki OpenSSL jest nieobecne

en: OpenSSL ciphers to support for DTLS
pl: Obsługiwane szyfry biblioteki OpenSSL dla DTLS

en: OpenSSL failed to parse SSL_SESSION ASN.1
pl: Przetworzenie „SSL_SESSION ASN.1” przez bibliotekę OpenSSL się nie powiodło

en: Opened tun device %s
pl: Otwarto urządzenie tun %s

en: Option '%s' does not take an argument at line %d
pl: Opcja „%s” nie przyjmuje parametru w wierszu %d

en: Option '%s' requires an argument at line %d
pl: Opcja „%s” wymaga parametru w wierszu %d

en: Override hostname '%s' to '%s'
pl: Zastępuje nazwę komputera „%s” nazwą „%s”

en: PEM file
pl: Plik PEM

en: PEM password too long (%d >= %d)
pl: Hasło PEM jest za długie (%d >= %d)

en: PIN expired
pl: Kod PIN wygasł

en: PIN locked
pl: Zablokowany kod PIN

en: PIN required for %s
pl: Wymagany jest kod PIN dla %s

en: PIN required for Yubikey OATH applet
pl: Wymagany jest kod PIN dla apletu „OATH” Yubikey

en: PKCS#11 file contained no certificate
pl: Plik PKCS#11 nie zawiera żadnego certyfikatu

en: PKCS#12 contained no certificate!
pl: PKCS#12 nie zawiera żadnego certyfikatu

en: PKCS#12 contained no private key!
pl: PKCS#12 nie zawiera żadnego klucza prywatnego

en: PSK callback
pl: Wywołanie zwrotne PSK

en: Packet outgoing:
pl: Wychodzący pakiet:

en: Packet receive error: %s
pl: Błąd odbioru pakietu: %s

en: Parameters for %s ESP: SPI 0x%08x
pl: Parametry dla ESP %s: SPI 0x%08x

en: Parse PKCS#12 failed (see above errors)
pl: Przetworzenie PKCS#12 się nie powiodło (błędy powyżej)

en: Parsed TPM2 key with parent %x, emptyauth %d
pl: Przetworzono klucz TPM2 za pomocą nadrzędnego %x, emptyauth %d

en: Pass traffic to 'script' program, not tun
pl: Przekazuje ruch do programu „script”, nie tun

en: Password
pl: Hasło

en: Password authentication to SOCKS server failed
pl: Uwierzytelnienie hasłem z serwerem SOCKS się nie powiodło

en: Password:
pl: Hasło:

en: Peer MTU %d too small to allow DTLS
pl: MTU partnera %d jest za małe, aby umożliwić DTLS

en: Peer cert subject mismatch ('%s' != '%s')
pl: Niedopasowanie tematu certyfikatu partnera („%s” != „%s”)

en: Permission denied
pl: Odmowa dostępu

en: Please enter your username and password
pl: Proszę podać nazwę użytkownika i hasło

en: Please select GlobalProtect gateway.
pl: Proszę wybrać bramę GlobalProtect.

en: Prepend timestamp to progress messages
pl: Poprzedza komunikaty postępu czasem

en: Print cookie before connecting
pl: Wyświetla ciasteczko przed łączeniem

en: Private key appears not to support RSA-PSS. Disabling TLSv1.3
pl: Klucz prywatny nie obsługuje RSA-PSS. Wyłączanie TLSv1.3

en: Process control
pl: Sterowanie procesem

en: Protocol error
pl: Błąd protokołu

en: Provide authentication form responses
pl: Podaje odpowiedzi formularza uwierzytelnienia

en: Proxy CONNECT request failed: %d
pl: Żądanie „CONNECT” pośrednika się nie powiodło: %d

en: Proxy from libproxy: %s://%s:%d/
pl: Pośrednik z biblioteki libproxy: %s://%s:%d/

en: Proxy requested Basic authentication which is disabled by default
pl: Pośrednik zażądał podstawowego uwierzytelnienia, które jest domyślnie wyłączone

en: QueryContextAttributes() failed: %lx
pl: QueryContextAttributes() się nie powiodło: %lx

en: Queue length zero not permitted; using 1
pl: Zerowa długość kolejki jest niedozwolona. Używanie 1

en: Read %d bytes of SSL record
pl: Odczyt %d bajtów wpisu SSL

en: Read additional %d bytes of KMP 301 message
pl: Odczyt dodatkowych %d bajtów komunikatu „301” KMP

en: Read cookie from standard input
pl: Odczytuje ciasteczko ze standardowego wejścia

en: Read only 1 byte of oNCP length field
pl: Odczyt tylko 1 bajtu pola długości oNCP

en: Read options from config file
pl: Odczytuje opcje z pliku konfiguracji

en: Read password from standard input
pl: Odczytuje hasło ze standardowego wejścia

en: ReadConsole() failed: %s
pl: ReadConsole() się nie powiodło: %s

en: Received %s compressed data packet of %d bytes (was %d)
pl: Otrzymano skompresowany pakiet danych %s o rozmiarze %d bajtów (wynosił %d)

en: Received <client-cert-request> when not expected.
pl: Otrzymano nieoczekiwane <client-cert-request>.

en: Received DNS search domain %.*s
pl: Otrzymano domenę wyszukiwania DNS %.*s

en: Received DNS server %s
pl: Otrzymano serwer DNS %s

en: Received DTLS packet 0x%02x of %d bytes
pl: Otrzymano pakiet DTLS 0x%02x z %d bajtów

en: Received ESP packet from old SPI 0x%x, seq %u
pl: Otrzymano pakiet ESP ze starym SPI 0x%x, sekwencją %u

en: Received ESP packet of %d bytes
pl: Otrzymano pakiet ESP o rozmiarze %d bajtów

en: Received ESP packet with invalid HMAC
pl: Otrzymano pakiet ESP z nieprawidłowym HMAC

en: Received ESP packet with invalid SPI 0x%08x
pl: Otrzymano pakiet ESP z nieprawidłowym SPI 0x%08x

en: Received ESP packet with unrecognised payload type %02x
pl: Otrzymano pakiet ESP z nierozpoznanym typem ładunku %02x

en: Received MTU %d from server
pl: Otrzymano MTU %d z serwera

en: Received MTU DPD probe (%u bytes of %u)
pl: Otrzymano sondę „DPD” MTU (%u bajtów z %u)

en: Received MTU DPD probe (%u bytes)
pl: Otrzymano sondę „DPD” MTU (%u bajtów)

en: Received WINS server %s
pl: Otrzymano serwer WINS %s

en: Received data packet of %d bytes
pl: Otrzymano pakiet danych o rozmiarze %d B

en: Received internal IP address %s
pl: Otrzymano wewnętrzny adres IP %s

en: Received internal gateway address %s
pl: Otrzymano wewnętrzny adres bramy %s

en: Received netmask %s
pl: Otrzymano maskę sieci %s

en: Received non-ESP TLVs (group %d) in ESP negotiation KMP
pl: Otrzymano TLV niebędące ESP (grupa %d) w KMP negocjacji ESP

en: Received server disconnect
pl: Otrzymano rozłączenie z serwera

en: Received server disconnect: %02x '%s'
pl: Otrzymano rozłączenie z serwera: %02x „%s”

en: Received split exclude route %s
pl: Otrzymano trasę wykluczania „split” %s

en: Received split include route %s
pl: Otrzymano trasę dołączania „split” %s

en: Received uncompressed data packet of %d bytes
pl: Otrzymano nieskompresowany pakiet danych o rozmiarze %d bajtów

en: Received unexpected packet (%.2x) in MTU detection; skipping.
pl: Odebrano nieoczekiwany pakiet (%.2x) podczas wykrywania MTU. Pomijanie.

en: Received unsuccessful %s response from TNCC
pl: Otrzymano niepomyślną odpowiedź %s z TNCC

en: Reconnect failed
pl: Ponowne połączenie się nie powiodło

en: Reconnect gave different IPv6 address (%s != %s)
pl: Ponowne połączenie przekazało inny adres IPv6 (%s != %s)

en: Reconnect gave different IPv6 netmask (%s != %s)
pl: Ponowne połączenie przekazało inną maskę sieci IPv6 (%s != %s)

en: Reconnect gave different Legacy IP address (%s != %s)
pl: Ponowne połączenie przekazało inny adres IP „Legacy” (%s != %s)

en: Reconnect gave different Legacy IP netmask (%s != %s)
pl: Ponowne połączenie przekazało inną maskę sieci IP „Legacy” (%s != %s)

en: Reconnecting to DynDNS server using previously cached IP address
pl: Ponowne łączenie z serwerem DynDNS używając poprzednio buforowanego adresu IP

en: Reconnecting to proxy %s
pl: Ponowne łączenie z pośrednikiem %s

en: Record of additional %d bytes too large; would make %d
pl: Wpis jest za dużo o dodatkowe %d bajtów. Byłby %d

en: Refreshing %s after 1 second...
pl: Odświeżanie %s za 1 sekundę…

en: Rehandshake failed; attempting new-tunnel
pl: Ponowne powitanie się nie powiodło. Próbowanie „new-tunnel”

en: Rekey not implemented for ESP
pl: „rekey” nie jest zaimplementowane dla ESP

en: Renegotiated SSL on %s
pl: Ponownie negocjowano SSL na %s

en: Report version number
pl: Wyświetla numer wersji

en: Request MTU from server (legacy servers only)
pl: Żąda MTU z serwera (tylko przestarzałe serwery)

en: Requesting HTTP proxy connection to %s:%d
pl: Żądanie połączenia pośrednika HTTP do %s:%d

en: Requesting SOCKS proxy connection to %s:%d
pl: Żądanie połączenia pośrednika SOCKS do %s:%d

en: Require perfect forward secrecy
pl: Wymaga PFS (Perfect Forward Secrecy)

en: Response body has negative size (%d)
pl: Treść odpowiedzi ma ujemny rozmiar (%d)

en: Response was:%s
pl: Odpowiedź: %s

en: Run SCRIPT instead of trojan binary
pl: Wykonuje SKRYPT zamiast pliku binarnego konia trojańskiego

en: SAML login is required via %s to this URL:
    	%s
pl: Logowanie SAML jest wymagane przez %s do tego adresu URL:
    	%s

en: SOCKS proxy demands message confidentiality, which is not supported
pl: Pośrednik SOCKS żąda poufności komunikatów, co jest nieobsługiwane

en: SOCKS proxy demands message integrity, which is not supported
pl: Pośrednik SOCKS żąda integralności komunikatów, co jest nieobsługiwane

en: SOCKS proxy demands protection unknown type 0x%02x
pl: Pośrednik SOCKS żąda ochrony o nieznanym typie 0x%02x

en: SOCKS proxy error %02x
pl: Błąd pośrednika SOCKS %02x

en: SOCKS proxy error %02x: %s
pl: Błąd pośrednika SOCKS %02x: %s

en: SOCKS server reported GSSAPI context failure
pl: Serwer SOCKS zgłosił niepowodzenie kontekstu GSSAPI

en: SOCKS server reported SSPI context failure
pl: Serwer SOCKS zgłosił niepowodzenie kontekstu SSPI

en: SOCKS server requested GSSAPI authentication
pl: Serwer SOCKS zażądał uwierzytelnienia GSSAPI

en: SOCKS server requested password authentication
pl: Serwer SOCKS zażądał uwierzytelnienia hasłem

en: SOCKS server requested unknown authentication type %02x
pl: Serwer SOCKS zażądał nieznanego typu uwierzytelnienia %02x

en: SOCKS server requested username/password but we have none
pl: Serwer SOCKS zażądał nazwy użytkownika/hasło, ale nie ma żadnego

en: SOCKS server requires authentication
pl: Serwer SOCKS wymaga uwierzytelnienia

en: SSL certificate and key do not match
pl: Certyfikat SSL i klucz nie pasują

en: SSL certificate authentication failed
pl: Uwierzytelnienie certyfikatu SSL się nie powiodło

en: SSL connection cancelled
pl: Anulowano połączenie SSL

en: SSL connection failure
pl: Niepowodzenie połączenia SSL

en: SSL connection failure: %s
pl: Niepowodzenie połączenia SSL: %s

en: SSL negotiation with %s
pl: Negocjacja SSL z %s

en: SSL read cancelled
pl: Anulowano odczyt SSL

en: SSL read error %d (server probably closed connection); reconnecting.
pl: Błąd odczytu SSL %d (serwer prawdopodobnie zamknął połączenie). Łączenie ponownie.

en: SSL read error: %s; reconnecting.
pl: Błąd odczytu SSL: %s. Łączenie ponownie.

en: SSL send failed: %s
pl: Wysłanie SSL się nie powiodło: %s

en: SSL socket closed uncleanly
pl: Nieczysto zamknięto gniazdo SSL

en: SSL write cancelled
pl: Anulowano zapis SSL

en: SSL wrote too few bytes! Asked for %d, sent %d
pl: SSL zapisało za mało bajtów. Poproszono o %d, wysłano %d

en: SSL_set_session() failed
pl: SSL_set_session() się nie powiodło

en: SSL_set_session() failed with old protocol version 0x%x
    Are you using a version of OpenSSL older than 0.9.8m?
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=1751
    Use the --no-dtls command line option to avoid this message
pl: SSL_set_session() się nie powiodło za pomocą starej wersji protokołu 0x%x
    Czy używana jest wersja biblioteki OpenSSL starsza niż 0.9.8m?
    Więcej informacji na http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=1751
    Należy użyć opcji wiersza poleceń „--no-dtls”, aby uniknąć tego komunikatu

en: SSL_write failed: %d
pl: SSL_write się nie powiodło: %d

en: SSPI token too large (%ld bytes)
pl: Token SSPI jest za duży (%ld bajtów)

en: Script '%s' exited abnormally (%x)
pl: Skrypt „%s” nieoczekiwanie zakończył działanie (%x)

en: Script '%s' returned error %d
pl: Skrypt „%s” zwrócił błąd %d

en: Second line of TNCC response: '%s'
pl: Drugi wiersz odpowiedzi TNCC: „%s”

en: See http://www.infradead.org/openconnect/vpnc-script.html
pl: Proszę zobaczyć http://www.infradead.org/openconnect/vpnc-script.html

en: Send BYE packet: %s
pl: Wysłanie pakietu „BYE”: %s

en: Send CSTP DPD
pl: Wysłanie „DPD” CSTP

en: Send CSTP Keepalive
pl: Wysłanie „Keepalive” CSTP

en: Send DTLS DPD
pl: Wysłanie „DPD” DTLS

en: Send DTLS Keepalive
pl: Wysłanie „Keepalive” DTLS

en: Send ESP probes
pl: Wysłanie próbek ESP

en: Send ESP probes for DPD
pl: Wysłanie próbek ESP dla DPD

en: Send GPST DPD/keepalive request
pl: Wysłanie żądania „DPD/keepalive” GPST

en: Sending GSSAPI protection negotiation of %zu bytes
pl: Wysyłanie negocjacji ochrony GSSAPI o rozmiarze %zu bajtów

en: Sending GSSAPI token of %zu bytes
pl: Wysyłanie tokena GSSAPI o rozmiarze %zu bajtów

en: Sending MTU DPD probe (%u bytes)
pl: Wysyłanie sondy „DPD” MTU (%u bajtów)

en: Sending MTU DPD probe (%u bytes, min=%u, max=%u)
pl: Wysyłanie sondy „DPD” MTU (%u bajtów, min=%u, max=%u)

en: Sending SSPI protection negotiation of %u bytes
pl: Wysyłanie negocjacji ochrony SSPI o rozmiarze %u bajtów

en: Sending SSPI token of %lu bytes
pl: Wysyłanie tokena SSPI o rozmiarze %lu bajtów

en: Sending compressed data packet of %d bytes (was %d)
pl: Wysyłanie nieskompresowanego pakietu danych o rozmiarze %d bajtów (wynosił %d)

en: Sending data packet of %d bytes
pl: Wysyłanie pakietu danych o rozmiarze %d B

en: Sending proxy request failed: %s
pl: Wysłanie żądania pośrednika się nie powiodło: %s

en: Sending uncompressed data packet of %d bytes
pl: Wysyłanie nieskompresowanego pakietu danych o rozmiarze %d bajtów

en: Sent DTLS packet of %d bytes; DTLS send returned %d
pl: Wysłano pakiet DTLS o rozmiarze %d bajtów. Wysłanie DTLS zwróciło %d

en: Sent ESP enable control packet
pl: Wysłano pakiet kontroli włączenia ESP

en: Sent ESP packet of %d bytes
pl: Wysłano pakiet ESP o rozmiarze %d bajtów

en: Sent start; waiting for response from TNCC
pl: Wysłano „start”. Oczekiwanie na odpowiedź z TNCC

en: Server '%s' requested Basic authentication which is disabled by default
pl: Serwer „%s” zażądał podstawowego uwierzytelnienia, które jest domyślnie wyłączone

en: Server SSL certificate didn't match: %s
pl: Certyfikat SSL serwera się nie zgadza: %s

en: Server bugs
pl: Błędy serwera

en: Server certificate verify failed: %s
pl: Sprawdzenie poprawności certyfikatu klienta się nie powiodło: %s

en: Server is neither a GlobalProtect portal nor a gateway.
pl: Serwer nie jest portalem ani bramą GlobalProtect.

en: Server is rejecting the Yubikey token; switching to manual entry
pl: Serwer odrzuca token Yubikey. Przełączanie na ręczne wprowadzanie

en: Server is rejecting the soft token; switching to manual entry
pl: Serwer odrzuca token programowy. Przełączanie na wprowadzanie ręczne

en: Server key hash: %s
pl: Suma kontrolna klucza serwera: %s

en: Server offered no DTLS cipher option
pl: Serwer nie zaproponował żadnej opcji szyfrowania DTLS

en: Server presented different cert on rehandshake
pl: Serwer przedstawił inny certyfikat podczas ponownego powitania

en: Server presented identical cert on rehandshake
pl: Serwer przedstawił identyczny certyfikat podczas ponownego powitania

en: Server presented no certificate
pl: Serwer nie przedstawił żadnego certyfikatu

en: Server requested SSL client certificate after one was provided
pl: Serwer zażądał certyfikatu klienta SSL po dostarczeniu jednego

en: Server requested SSL client certificate; none was configured
pl: Serwer zażądał certyfikatu klienta SSL. Żaden nie został skonfigurowany

en: Server response to hostname packet is error 0x%02x
pl: Odpowiedź serwera na pakiet nazwy komputera to błąd 0x%02x

en: Server sent zero-length oNCP record
pl: Serwer wysłał wpis oNCP o zerowej długości

en: Server terminated connection (reason: %d)
pl: Serwer zakończył połączenie (przyczyna: %d)

en: Server terminated connection (session expired)
pl: Serwer zakończył połączenie (sesja wygasła)

en: Server validation
pl: Sprawdzanie poprawności serwera

en: Server's certificate SHA1 fingerprint
pl: Odcisk SHA1 certyfikatu serwera

en: Session terminated by server; exiting.
pl: Sesja została zakończona przez serwer. Kończenie działania.

en: Set DTLS CTX version failed
pl: Ustawienie wersji „CTX” DTLS się nie powiodło

en: Set DTLS cipher list failed
pl: Ustawienie listy szyfrów DTLS się nie powiodło

en: Set VPN protocol
pl: Ustawienie protokołu VPN

en: Set key passphrase or TPM SRK PIN
pl: Ustawia hasło klucza lub kod PIN „SRK” TPM

en: Set local port for DTLS and ESP datagrams
pl: Ustawia lokalny port dla datagramów DTLS i ESP

en: Set login usergroup
pl: Ustawia grupę użytkownika logowania

en: Set login username
pl: Ustawia nazwę użytkownika logowania

en: Set minimum Dead Peer Detection interval
pl: Ustawia minimalny czas między wykrywaniem martwych partnerów

en: Set packet queue limit to LEN pkts
pl: Ustawia ograniczenie kolejki pakietów na LEN pkts

en: Set proxy authentication methods
pl: Ustawia metody uwierzytelnienia pośrednika

en: Set proxy server
pl: Ustawia serwer pośrednika

en: Set up UDP failed; using SSL instead
pl: Ustawienie UDP się nie powiodło. Używanie SSL zamiast tego

en: Set up tun device failed
pl: Ustawienie urządzenia tun się nie powiodło

en: Set up tun script failed
pl: Ustawienie skryptu tun się nie powiodło

en: Setting PKCS#11 certificate failed: %s
pl: Ustawienie certyfikatu PKCS#11 się nie powiodło: %s

en: Setting certificate failed: %s
pl: Ustawienie certyfikatu się nie powiodło: %s

en: Setting certificate revocation list failed: %s
pl: Ustawienie listy unieważnień certyfikatów się nie powiodło: %s

en: Shell command line for using a vpnc-compatible config script
pl: Wiersz poleceń powłoki do używania skryptu konfiguracji zgodnego z vpnc

en: Short packet received (%d bytes)
pl: Otrzymano krótki pakiet (%d bajtów)

en: Short write in oNCP negotiation
pl: Krótki zapis w negocjacji oNCP

en: Socket connect cancelled
pl: Anulowano połączenie gniazda

en: Soft token init was successful.
pl: Pomyślnie zainicjowano token programowy.

en: Soft token string is invalid
pl: Ciąg tokena programowego jest nieprawidłowy

en: Software token secret
pl: Hasło tokena programowego

en: Software token type: rsa, totp or hotp
pl: Typ tokena programowego: rsa, totp lub hotp

en: Spawning tunnel scripts is not yet supported on Windows
pl: Wywoływanie skryptów tuneli nie jest jeszcze obsługiwane w systemie Windows

en: Supported protocols:
pl: Obsługiwane protokoły:

en: System error
pl: Błąd systemu

en: TAP device aborted connectivity. Disconnecting.
pl: Urządzenie TAP nieoczekiwanie przerwało łączność. Rozłączanie.

en: TNCC response 200 OK
pl: Odpowiedź TNCC 200 OK

en: TNCC support not implemented yet on Windows
pl: Obsługa TNCC nie jest jeszcze zaimplementowana w systemie Windows

en: TOS this: %d, TOS last: %d
pl: Ten TOS: %d, ostatni TOS: %d

en: TPM hash signature failed: %s
pl: Podpis sumy kontrolnej TPM się nie powiódł: %s

en: TPM sign function called for %d bytes.
pl: Wywołano funkcję podpisywania TPM dla %d bajtów.

en: TPM2 EC sign function called for %d bytes.
pl: Wywołano funkcję podpisywania EC TPM2 dla %d B.

en: TPM2 Esys_CreatePrimary failed: 0x%x
pl: Esys_CreatePrimary TPM2 się nie powiodło: 0x%x

en: TPM2 Esys_CreatePrimary owner auth failed
pl: Uwierzytelnienie właściciela Esys_CreatePrimary TPM2 się nie powiodło

en: TPM2 Esys_FlushContext for generated primary failed: 0x%x
pl: Esys_FlushContex TPM2 dla utworzonego głównego się nie powiodło: 0x%x

en: TPM2 Esys_Initialize failed: 0x%x
pl: Esys_Initialize TPM2 się nie powiodło: 0x%x

en: TPM2 Esys_Load auth failed
pl: Uwierzytelnienie Esys_Load TPM2 się nie powiodło

en: TPM2 Esys_Load failed: 0x%x
pl: Esys_Load TPM2 się nie powiodło: 0x%x

en: TPM2 Esys_RSA_Decrypt auth failed
pl: Uwierzytelnienie Esys_RSA_Decrypt TPM2 się nie powiodło

en: TPM2 Esys_Sign auth failed
pl: Uwierzytelnienie Esys_Sign TPM2 się nie powiodło

en: TPM2 Esys_Startup failed: 0x%x
pl: Esys_Startup TPM2 się nie powiodło: 0x%x

en: TPM2 Esys_TR_SetAuth failed: 0x%x
pl: Esys_TR_SetAuth TPM2 się nie powiodło: 0x%x

en: TPM2 RSA sign function called for %d bytes.
pl: Wywołano funkcję podpisywania RSA TPM2 dla %d B.

en: TPM2 digest too large: %d > %d
pl: Skrót TPM2 jest za duży: %d > %d

en: TPM2 failed to generate RSA signature: 0x%x
pl: Utworzenie podpisu RSA przez TPM2 się nie powiodło: 0x%x

en: TPM2 key has unknown type OID %s not %s
pl: Klucz TPM2 ma nieznany typ OID %s, nie %s

en: TPM2 operation %s failed (%d): %s%s%s
pl: Działanie TPM2 %s się nie powiodło (%d): %s%s%s

en: TPM2 password too long; truncating
pl: Hasło TPM2 jest za długie, skracanie

en: TPM2 was already started up thus false positive failing in tpm2tss log.
pl: TPM2 zostało już uruchomione, co spowodowało fałszywy alarm niepowodzenia w dzienniku tpm2tss.

en: TTL expired
pl: TTL wygasło

en: Temporary directory '%s' is not writable: %s
pl: Nie można zapisać do katalogu tymczasowego „%s”: %s

en: The --no-cert-check option was insecure and has been removed.
    Fix your server's certificate or use --servercert to trust it.
pl: Opcja --no-cert-check była niebezpieczna i została usunięta.
    Należy naprawić certyfikat serwera lub użyć opcji --servercert, aby mu zaufać.

en: The size of the provided fingerprint is less than the minimum required (%u).
pl: Rozmiar podanego odcisku jest mniejszy niż minimalnie wymagany (%u).

en: This binary built without PKCS#11 support
pl: Ten plik binarny został zbudowany bez obsługi PKCS#11

en: This binary built without system key support
pl: Ten plik binarny został zbudowany bez obsługi kluczy systemowych

en: This is probably because your OpenSSL is broken
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984
pl: Prawdopodobnie biblioteka OpenSSL jest uszkodzona
    Więcej informacji na http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984

en: This is the final try before locking!
pl: To ostatnia próba przed zablokowaniem.

en: This version of OpenConnect was built without GSSAPI support
pl: Ta wersja OpenConnect została zbudowana bez obsługi GSSAPI

en: This version of OpenConnect was built without PKCS#11 support
pl: Ta wersja OpenConnect została zbudowana bez obsługi PKCS#11

en: This version of OpenConnect was built without PSKC support
pl: Ta wersja OpenConnect została zbudowana bez obsługi PSKC

en: This version of OpenConnect was built without TPM support
pl: Ta wersja OpenConnect została zbudowana bez obsługi TPM

en: This version of OpenConnect was built without TPM2 support
pl: Ta wersja OpenConnect została zbudowana bez obsługi TPM2

en: This version of openconnect was built without libproxy support
pl: Ta wersja OpenConnect została zbudowana bez obsługi biblioteki libproxy

en: Timeout while waiting for DPD response; resending probe.
pl: Przekroczono czas oczekiwania podczas czekania na odpowiedź DPD. Ponowne wysyłanie sondy.

en: Timeout while waiting for DPD response; trying %d
pl: Przekroczono czas oczekiwania podczas oczekiwania na odpowiedź DPD. Próbowanie %d

en: To configure local networking, openconnect must be running as root
    See http://www.infradead.org/openconnect/nonroot.html for more information
pl: Do skonfigurowania lokalnej sieci OpenConnect musi być uruchomione jako root
    Więcej informacji: http://www.infradead.org/openconnect/nonroot.html

en: To trust this server in future, perhaps add this to your command line:
pl: Aby zaufać temu serwerowi w przyszłości, można dodać to do wiersza poleceń:

en: Token '%s' not found on Yubikey '%s'. Searching for another Yubikey...
pl: Nie odnaleziono tokena na „%s” na Yubikey „%s” Wyszukiwanie innego Yubikey…

en: Tolerating replayed ESP packet with seq %u
pl: Tolerowanie powtórzonego pakietu ESP z sekwencją %u

en: Too large application ID size
pl: Za duży rozmiar identyfikatora programu

en: Too long time in MTU detect loop; MTU set to %d.
pl: Za dużo czasu w pętli wykrywania MTU. Ustawiono MTU na %d.

en: Too long time in MTU detect loop; assuming negotiated MTU.
pl: Za dużo czasu w pętli wykrywania MTU. Przyjmowanie wynegocjowanego MTU.

en: Too many arguments on command line
pl: Za dużo parametrów w wierszu poleceń

en: Treating host "%s" as a raw hostname
pl: Traktowanie komputera „%s” jako surowa nazwa komputera

en: Trojan binary (CSD) execution
pl: Wykonywanie pliku binarnego konia trojańskiego (CSD)

en: Trying PKCS#11 key URL %s
pl: Próbowanie adresu URL klucza PKCS#11 %s

en: Trying to run Linux CSD trojan script.
pl: Próbowanie uruchomienia skryptu konia trojańskiego CSD dla systemu Linux.

en: Trying truncated-char PBKBF2 variant of Yubikey PIN
pl: Próbowanie wariantu „truncated-char” PBKBF2 kodu PIN Yubikey

en: Tunnel control
pl: Sterowanie tunelem

en: Tunnel timeout (rekey interval) is %d minutes.
pl: Czas oczekiwania tunelu (czas między „rekey”) wynosi %d min.

en: UDP setsockopt
pl: setsockopt UDP

en: URI '%s' has non-empty path; ignoring
pl: Adres URI „%s” posiada niepustą ścieżkę. Ignorowanie

en: Unable to calculate DTLS overhead for %s
pl: Nie można obliczyć narzutu DTLS dla %s

en: Undefined action
pl: Nieokreślone działanie

en: Unexpected %d result from server
pl: Oczekiwano %d wyników z serwera

en: Unexpected address type %02x in SOCKS connect response
pl: Nieoczekiwany typ adresu %02x w odpowiedzi połączenia SOCKS

en: Unexpected auth response from SOCKS proxy: %02x %02x
pl: Nieoczekiwana odpowiedź uwierzytelnienia z pośrednika SOCKS: %02x %02x

en: Unexpected connect response from SOCKS proxy: %02x %02x...
pl: Nieoczekiwana odpowiedź połączenia z pośrednika SOCKS: %02x %02x…

en: Unexpected length %d for TLV %d/%d
pl: Nieoczekiwana długość %d dla TLV %d/%d

en: Unexpected non-empty line from TNCC after DSPREAUTH cookie: '%s'
pl: Nieoczekiwany niepusty wiersz z TNCC po ciasteczku DSPREAUTH: „%s”

en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d (includes 16 header bytes) but header payload_len is %d
pl: Nieoczekiwana długość pakietu. „SSL_read” zwróciło %d (w tym 16 bajtów nagłówka), ale „payload_len” nagłówka wynosi %d

en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d but packet is
pl: Nieoczekiwana długość pakietu. „SSL_read” zwróciło %d, ale pakiet wynosi

en: Unexpected response of size %d after hostname packet
pl: Oczekiwano odpowiedzi o rozmiarze %d po pakiecie nazwy komputera

en: Unhandled SSL UI request type %d
pl: Nieobsłużony typ żądania interfejsu użytkownika SSL %d

en: Unknown CSTP-Content-Encoding %s
pl: Nieznane CSTP-Content-Encoding %s

en: Unknown DTLS packet type %02x, len %d
pl: Nieznany typ pakietu DTLS %02x, len %d

en: Unknown DTLS parameters for requested CipherSuite '%s'
pl: Nieznane parametry DTLS dla żądanego zestawu szyfrów „%s”

en: Unknown DTLS-Content-Encoding %s
pl: Nieznane DTLS-Content-Encoding %s

en: Unknown ESP %s algorithm: %s
pl: Nieznany algorytm ESP %s: %s

en: Unknown GSSAPI status response (0x%02x) from SOCKS server
pl: Nieznana odpowiedź stanu GSSAPI (0x%02x) z serwera SOCKS

en: Unknown KMP message %d of size %d:
pl: Nieznany komunikat KMP %d o rozmiarze %d:

en: Unknown SSPI status response (0x%02x) from SOCKS server
pl: Nieznana odpowiedź stanu SSPI (0x%02x) z serwera SOCKS

en: Unknown TLV group %d attr %d len %d:%s
pl: Nieznana grupa TLV %d attr %d len %d:%s

en: Unknown TPM2 EC digest size %d
pl: Nieznany rozmiar skrótu EC TPM2 %d

en: Unknown Transfer-Encoding: %s
pl: Nieznane Transfer-Encoding: %s

en: Unknown VPN protocol '%s'
pl: Nieznany protokół VPN „%s”

en: Unknown certificate hash: %s.
pl: Nieznana suma kontrolna certyfikatu: %s.

en: Unknown compression type %d
pl: Nieznany typ kompresji %d

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unknown error logging in to PKCS#11 token
pl: Nieznany błąd podczas logowania do tokena PKCS#11

en: Unknown error; exiting.
pl: Nieznany błąd; kończenie działania.

en: Unknown form ID '%s'
pl: Nieznany identyfikator formularza „%s”

en: Unknown input type %s in form
pl: Nieznany typ „input” %s w formularzu

en: Unknown packet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x
pl: Nieznany pakiet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x

en: Unknown packet (len %d) received: %02x %02x %02x %02x...
pl: Otrzymano nieznany pakiet (len %d): %02x %02x %02x %02x...

en: Unknown packet. Header dump follows:
pl: Nieznany pakiet. Zrzut nagłówka:

en: Unknown protocol family %d. Cannot create UDP server address
pl: Nieznana rodzina protokołów %d. Nie można utworzyć adresu serwera UDP

en: Unknown protocol family %d. Cannot use UDP transport
pl: Nieznana rodzina protokołów %d. Nie można użyć transportu UDP

en: Unknown proxy type '%s'
pl: Nieznany typ pośrednika „%s”

en: Unknown response from server
pl: Nieznana odpowiedź serwera

en: Unknown textarea field: '%s'
pl: Nieznane pole „textarea”: „%s”

en: Unrecognised data packet
pl: Nierozpoznany pakiet danych

en: Unrecognised option at line %d: '%s'
pl: Nierozpoznana opcja w wierszu %d: „%s”

en: Unrecognised response from Yubikey when generating tokencode
pl: Nierozpoznana odpowiedź z Yubikey podczas tworzenia kodu tokena

en: Unrecognised response from ykneo-oath applet
pl: Nierozpoznana odpowiedź z apletu „ykneo-oath”

en: Unsupported OATH HMAC algorithm
pl: Nieobsługiwany algorytm HMAC „OATH”

en: Unsupported PEM encryption type: %s
pl: Nieobsługiwany typ szyfrowania PEM: %s

en: Unsupported TPM2 key type %d
pl: Nieobsługiwany typ klucza TPM2 %d

en: Usage:  openconnect [options] <server>
pl: Użycie:  openconnect [opcje] <serwer>

en: Use IFNAME for tunnel interface
pl: Używa NAZWY-INTERFEJSU jako interfejs tunelu

en: Use IP when connecting to HOST
pl: Używa IP podczas łączenie z KOMPUTEREM

en: Use SSL client certificate CERT
pl: Używa CERTYFIKATU klienta SSL

en: Use SSL private key file KEY
pl: Używa pliku KLUCZA prywatnego SSL

en: Use authentication cookie COOKIE
pl: Używa CIASTECZKA uwierzytelnienia

en: Use libproxy to automatically configure proxy
pl: Używa biblioteki libproxy do automatycznego konfigurowania pośrednika

en: Use syslog for progress messages
pl: Używa syslog do komunikatów postępu

en: User bypassed soft token.
pl: Użytkownik obszedł token programowy.

en: User cancelled (SIGINT/SIGTERM); exiting.
pl: Anulowane przez użytkownika (SIGINT/SIGTERM). Kończenie działania.

en: User detached from session (SIGHUP); exiting.
pl: Użytkownik odłączył od sesji (SIGHUP). Kończenie działania.

en: User input required in non-interactive mode
pl: Wymagane jest działanie użytkownika w trybie nieinteraktywnym

en: User requested reconnect
pl: Użytkownik zażądał ponownego połączenia

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username and password for SOCKS authentication must be < 255 bytes
pl: Nazwa użytkownika i hasło do uwierzytelnienia SOCKS musi być < 255 bajtów

en: Using GnuTLS. Features present:
pl: Używanie biblioteki GnuTLS. Obecne funkcje:

en: Using OpenSSL. Features present:
pl: Używanie biblioteki OpenSSL. Obecne funkcje:

en: Using PKCS#11 certificate %s
pl: Używanie certyfikatu PKCS#11 %s

en: Using PKCS#11 key %s
pl: Używanie klucza PKCS#11 %s

en: Using certificate file %s
pl: Używanie pliku certyfikatu %s

en: Using client certificate '%s'
pl: Używanie certyfikatu klienta „%s”

en: Using private key file %s
pl: Używanie pliku klucza prywatnego %s

en: Using system certificate %s
pl: Używanie systemowego certyfikatu %s

en: Using system key %s
pl: Używanie systemowego klucza %s

en: VPN configuration script
pl: Skrypt konfiguracji VPN

en: VPN service unavailable; reason: %s
pl: Usługa VPN jest niedostępna. Przyczyna: %s

en: Value corrupted
pl: Uszkodzona wartość

en: WARNING: Cannot set locale: %s
pl: OSTRZEŻENIE: nie można ustawić lokalizacji: %s

en: WARNING: GnuTLS returned incorrect issuer certs; authentication may fail!
pl: OSTRZEŻENIE: biblioteka GnuTLS zwróciła niepoprawne certyfikaty wystawiających. Uwierzytelnienie może się nie powieść.

en: WARNING: Server asked us to submit HIP report with md5sum %s.
    VPN connectivity may be disabled or limited without HIP report submission.
    You need to provide a --csd-wrapper argument with the HIP report submission script.
pl: OSTRZEŻENIE: serwer poprosił o wysłanie zgłoszenia HIP o sumie kontrolnej MD5 %s.
    Łączność z VPN może być wyłączona lub ograniczona bez wysłania zgłoszenia HIP.
    Należy podać parametr --csd-wrapper ze skryptem wysyłania zgłoszenia HIP.

en: WARNING: This binary lacks DTLS and/or ESP support. Performance will be impaired.
pl: OSTRZEŻENIE: ten plik binarny nie obsługuje DTLS lub ESP. Wydajność będzie zmniejszona.

en: WARNING: This version of openconnect is %s but
             the libopenconnect library is %s
pl: OSTRZEŻENIE: ta wersja OpenConnect to %s, ale
                 biblioteki libopenconnect to %s

en: WARNING: This version of openconnect was built without iconv
             support but you appear to be using the legacy character
             set "%s". Expect strangeness.
pl: OSTRZEŻENIE: ta wersja OpenConnect została zbudowana bez obsługi iconv,
                 a używany jest przestarzały zestaw znaków „%s”.
                 Program może się dziwnie zachowywać.

en: WaitForMultipleObjects failed: %s
pl: WaitForMultipleObjects się nie powiodło: %s

en: Waiting for tun write...
pl: Oczekiwanie na zapis tun…

en: Warn when certificate lifetime < DAYS
pl: Ostrzega, kiedy czas życia certyfikatu < DNI

en: Warning: you are running insecure CSD code with root privileges
    	 Use command line option "--csd-user"
pl: Ostrzeżenie: uruchomiony jest niezabezpieczony kod CSD za pomocą uprawnień roota
    	 Należy użyć opcji wiersza poleceń „--csd-user”

en: Write the daemon's PID to this file
pl: Zapisuje PID usługi do tego pliku

en: Wrong PIN
pl: Błędny kod PIN

en: Wrong password
pl: Błędne hasło

en: Wrote %ld bytes to tun
pl: Zapisano %ld bajtów do tun

en: Wrote %ld bytes to tun after waiting
pl: Zapisano %ld bajtów do tun po oczekiwaniu

en: X-DTLS-Session-ID is invalid; is: "%s"
pl: X-DTLS-Session-ID jest nieprawidłowe. Wynosi: „%s”

en: X-DTLS-Session-ID not 64 characters; is: "%s"
pl: X-DTLS-Session-ID nie wynosi 64 znaków. Wynosi: „%s”

en: XML POST enabled
pl: Włączono „POST” XML

en: XML config file
pl: Plik konfiguracji XML

en: XML config file SHA1: %s
pl: Suma kontrolna SHA1 pliku konfiguracji XML: %s

en: XML response has no "auth" node
pl: Odpowiedź XML nie posiada węzła „auth”

en: Your OpenSSL is older than the one you built against, so DTLS may fail!
pl: Biblioteka OpenSSL jest starsza niż ta, z którą zbudowano, więc DTLS może się nie powieść.

en: Yubikey PIN:
pl: Kod PIN Yubikey:

en: Yubikey token not found
pl: Nie odnaleziono tokena Yubikey

en: address type not supported
pl: nieobsługiwany typ adresu

en: calculate command
pl: polecenie obliczania

en: certificate does not match hostname
pl: certyfikat nie pasuje do nazwy komputera

en: certificate expired
pl: certyfikat wygasł

en: certificate not yet activated
pl: certyfikat nie został jeszcze aktywowany

en: certificate revoked
pl: unieważniony certyfikat

en: command not supported / protocol error
pl: nieobsługiwane polecenie/błąd protokołu

en: connection not allowed by ruleset
pl: połączenie niedozwolone przez zestaw reguł

en: connection refused by destination host
pl: połączenie odrzucone przez komputer docelowy

en: copy TOS / TCLASS when using DTLS
pl: kopiuje TOS/TCLASS podczas używania DTLS

en: default
pl: domyślne

en: default:
pl: domyślnie:

en: deflate failed %d
pl: %d „deflate” się nie powiodło

en: disabled
pl: wyłączone

en: endorsement
pl: aprobata

en: fgets (stdin)
pl: fgets (standardowe wejście)

en: fgetws() failed: %s
pl: fgetws() się nie powiodło: %s

en: fork failed: %s
pl: fork się nie powiodło: %s

en: general failure
pl: ogólne niepowodzenie

en: getaddrinfo failed for host '%s': %s
pl: getaddrinfo się nie powiodło dla komputera „%s”: %s

en: host unreachable
pl: komputer jest nieosiągalny

en: in progress
pl: w trakcie

en: incoming
pl: przychodzące

en: inflate failed
pl: „inflate” się nie powiodło

en: insecure algorithm
pl: niebezpieczny algorytm

en: list keys command
pl: polecenie wyświetlenia listy kluczy

en: name %s not input
pl: nazwa %s nie jest „input”

en: network unreachable
pl: sieć jest nieosiągalna

en: new incoming
pl: nowe przychodzące

en: new outgoing
pl: nowe wychodzące

en: no
pl: nie

en: null
pl: puste

en: oNCP negotiation request outgoing:
pl: Wychodzące żądanie negocjacji oNCP:

en: open /dev/tun
pl: otwarcie /dev/tun

en: open net
pl: otwarcie sieci

en: openconnect_fopen_utf8() used with unsupported mode '%s'
pl: openconnect_fopen_utf8() używane za pomocą nieobsługiwanego trybu „%s”

en: outgoing
pl: wychodzące

en: owner
pl: właściciel

en: platform
pl: platforma

en: received server terminate packet
pl: otrzymano pakiet wymuszenia zakończenia serwera

en: reported version string during authentication
pl: zgłaszany ciąg wersji podczas uwierzytelniania

en: request granted
pl: udzielono żądanie

en: select applet command
pl: wybór polecenia apletu

en: signature verification failed
pl: sprawdzenie poprawności podpisu się nie powiodło

en: signer not a CA certificate
pl: podpisujący nie jest certyfikatem CA

en: signer not found
pl: nie odnaleziono podpisującego

en: sleep %ds, remaining timeout %ds
pl: uśpienie: %d s, pozostały czas oczekiwania: %d s

en: socketpair failed: %s
pl: socketpair się nie powiodło: %s

en: tun device is unsupported on this platform
pl: Urządzenie tun jest nieobsługiwane na tej platformie

en: unlock command
pl: polecenie odblokowania

en: yes
pl: tak
