Xfce4-settings - en to nl translation catalogue (350 entries)

en: %d MIME type found | %d MIME types found
nl[0]: %d MIME-type gevonden
nl[1]: %d bestandsoorten gevonden (MIME)

en: (Disabled)
nl: (Uitgeschakeld)

en: 1x (no scaling)
nl: 1 x (zonder schalen)

en: 2x
nl: 2 x

en: <big><b>Would you like to keep this configuration?</b></big>
nl: <big><b>Zou u deze configuratie willen behouden?</b></big>

en: ATI Settings
nl: ATI-Instellingen

en: A_pplication Shortcuts
nl: Sneltoetsen voor _toepassingen

en: Acceleratio_n:
nl: Versnelling:

en: Acceleration _profile:
nl: Versnellings_profiel:

en: Acceleration t_ime:
nl: Versnellingstijd:

en: Acceptance _delay:
nl: Acceptatie_vertraging:

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Active device in the dialog
nl: Actieve apparaat in het dialoogvenster

en: Adjust the system-wide display scaling
nl: Stel het systeembrede schalen van het scherm bij

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: All _Settings
nl: _Alle instellingen

en: An unknown error, exit code is %d
nl: Onbekende fout, afsluitcode is %d

en: Anti-aliasing, or font smoothing, can improve the look of text on the screen
nl: Lettertype-afronding, ook wel anti-kartelvorming genoemd, kan tekst op het beeldscherm er beter uit laten zien

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Are you sure you want to reset channel "%s" and all its properties?
nl: Weet u zeker dat u kanaal '%s' en al zijn eigenschappen wilt terugzetten op de standaardwaarden?

en: Are you sure you want to reset content type "%s" to its default value?
nl: Weet u zeker dat u kanaal '%s' en al zijn eigenschappen wilt terugzetten op de standaardwaarden?

en: Are you sure you want to reset property "%s"?
nl: Weet u zeker dat u eigenschap '%s' terug wilt zetten op de standaardwaarden?

en: Array
nl: Reeks

en: Assistive _Technologies
nl: Ondersteunende technieken

en: Assistive technologies will be available the
    next time you login
nl: Ondersteunende technieken zullen de volgende
    keer dat u zich aanmeldt, beschikbaar zijn

en: Associate applications with MIME types
nl: Associeer toepassingen met bestandsoorten (MIME)

en: B_uttons and Feedback
nl: Knoppen en terugkoppeling

en: Beha_vior
nl: _Gedrag

en: Blink _delay:
nl: Knipper_vertraging:

en: Boolean
nl: Booleaanse waarde

en: Bounce Keys
nl: Kaatstoetsen

en: Bounce keys
nl: Kaatstoetsen

en: Bounce keys are disabled
nl: Kaatstoetsen zijn uitgeschakeld

en: Bounce keys are enabled
nl: Kaatstoetsen zijn ingeschakeld

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Change la_yout option
nl: Vormgevingsoptie veranderen

en: Channel
nl: Kanaal

en: Choose Application...
nl: Kies toepassing...

en: Circular scrolling
nl: Ronddraaiend schuiven

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear filter
nl: Verwijder filter

en: Clockwise
nl: Met de klok mee

en: Close
nl: Sluiten

en: Co_mpose key
nl: Samensteltoets

en: Command
nl: Opdracht

en: Command:
nl: Opdracht:

en: Configure _new displays when connected
nl: Stel nieuwe beeldschermen in wanneer ze verbonden worden

en: Configure keyboard and mouse accessibility
nl: Toegankelijkheid voor toetsenbord en muis instellen

en: Configure pointer device behavior and appearance
nl: Gedrag en weergave van muispijlapparaat instellen

en: Configure screen settings and layout
nl: Scherminstellingen en -vormgeving bewerken

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Could not create the settings dialog.
nl: Kon geen dialoogvenster voor instellingen maken

en: Counterclockwise
nl: Tegen de klok in

en: Cursor
nl: Aanwijzer

en: Cursor si_ze:
nl: Aanwijzergrootte:

en: Custom _DPI setting:
nl: Aangepaste _DPI-instelling:

en: Customize settings stored by Xfconf
nl: Bewerk door Xfconf opgeslagen instellingen

en: Customize the look of your desktop
nl: Pas het uiterlijk van uw werkomgeving aan

en: Customize your desktop
nl: Pas uw werkomgeving aan

en: DEVICE NAME
nl: APPARAATNAAM

en: D_istance:
nl: _Afstand:

en: De_vice:
nl: A_pparaat:

en: Default
nl: Standaard

en: Default Application
nl: Standaardtoepassing

en: Default Fon_t
nl: Standaardlettertype

en: Default _Monospace Font
nl: Standaardlettertype voor monospace

en: Define shortcuts for la_unching applications:
nl: Bepaal sneltoetsen voor het starten van toepassingen:

en: Digital display
nl: Digitaal beeldscherm

en: Disable sticky keys if two keys are _pressed
nl: Plaktoetsen uitschakelen wanneer er twee toetsen tegelijk worden ingedrukt

en: Disable touchpad _while typing
nl: Schakel aanraakveld uit _tijdens het tikken

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Display
nl: Beeldscherm

en: Display:
nl: Beeldscherm:

en: Displays
nl: Beeldschermen

en: Do not fork to the background
nl: Niet naar de achtergrond vorken

en: Double Click
nl: Dubbelklik

en: Drag and Drop
nl: Slepen

en: Duratio_n:
nl: Duur:

en: Edge scrolling
nl: Schuiven via de rand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Property
nl: Eigenschap bewerken

en: Edit keyboard settings and application shortcuts
nl: Bewerk toetsenbordinstellingen en toepassingssneltoetsen

en: Edit selected property
nl: Gekozen eigenschap bewerken

en: Empty
nl: Leeg

en: Enable _event sounds
nl:  _Gebeurtenisgeluiden inschakelen

en: Enable e_ditable accelerators
nl: B_ewerkbare versnellers inschakelen

en: Enable hori_zontal scrolling
nl: Hori_zontaal bladeren inschakelen

en: Enable input feedbac_k sounds
nl: Invoermeldingsgeluiden aanzetten

en: Enable or disable event sounds globally (requires "Canberra" support)
nl: Gebeurtenisgeluiden globaal in- of uitschakelen (vereist ondersteuning voor 'Cranberra')

en: Enter the command you want to trigger with a shortcut.
nl: Voer de opdracht in die u wil uitvoeren met een sneltoets.

en: Event sounds
nl: Gebeurtenisgeluiden

en: Executable Files
nl: Uitvoerbare bestanden

en: Extend to the right
nl: Uitrekken naar rechts

en: Failed to add new application "%s"
nl: Kon nieuwe toepassing '%s' niet toevoegen

en: Failed to connect to xfconf daemon. Reason: %s
nl: Kan geen verbinding maken met de xfconf-achtergronddienst. Reden: %s

en: Failed to create temporary directory
nl: Kon geen tijdelijke map maken

en: Failed to extract archive
nl: Kon archief niet uitpakken

en: Failed to install theme
nl: Kon thema niet installeren

en: Failed to launch shortcut "%s"
nl: Kon sneltoets '%s' niet starten

en: Failed to set application "%s" for mime type "%s".
nl: Kon toepassing '%s' niet instellen voor bestandsoort '%s' (MIME).

en: File is larger than %d MB, installation aborted
nl: Bestand is groter dan %d MB, installatie werd afgebroken

en: Font quality on a TFT or LCD screen can be greatly improved by choosing the correct sub-pixel order of the screen
nl: De kwaliteit van lettertypes op een TFT- of LCD-scherm kan sterk verbeterd worden door de correcte subpixel-instelling van het scherm te kiezen

en: Full
nl: Volledig

en: General
nl: Algemeen

en: Graphical Settings Manager for Xfce 4
nl: Beheerder grafische instellingen voor Xfce 4

en: Graphical settings editor for Xfconf
nl: Grafische instellingenbewerker voor Xfconf

en: Half (left-handed)
nl: Half (linkshandig)

en: Help
nl: Hulp

en: Hintin_g:
nl: _Vormsuggesties:

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Horizontal and Vertical
nl: Horizontaal en verticaal

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Identify Displays
nl: Schermen identificeren

en: If enabled, the session manager will start the required applications for screen readers and magnifiers
nl: Indien geactiveerd, zal de sessiebeheerder de vereiste toepassingen starten voor schermlezers en vergroters

en: If selected, keyboard shortcuts for menu items can be changed by hovering the mouse over the menu item and pressing the new key combination for the shortcut
nl: Indien geselecteerd, kunnen de sneltoetsen voor menu-elementen worden veranderd, door de muis over het menu-element te slepen en de nieuwe toetsencombinatie voor de sneltoets in te tikken

en: Improve keyboard and mouse accessibility
nl: Verbeter toegankelijkheid van muis en toetsenbord

en: Integer
nl: Geheel getal

en: Inverted
nl: Omgekeerd

en: K_eystroke delay:
nl: V_ertraging voor toetsaanslagen:

en: Keep this configuration
nl: Behoud deze configuratie

en: Key_board layout
nl: Toetsenbordindeling

en: Keyboa_rd
nl: Toetsenbo_rd

en: Keyboard
nl: Toetsenbord

en: Keyboard layout selection
nl: Selectie van toetsenbordindeling

en: Layout
nl: Indeling

en: Le_ft-handed
nl: _Linkshandig

en: Left
nl: Links

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: MIME Type
nl: Bestandsoort (MIME)

en: MIME Type Editor
nl: Bewerker van bestandsoort-associaties (MIME)

en: Ma_ximum speed:
nl: Ma_ximumsnelheid:

en: Many fonts contain information that provides extra hints as to how best draw the font; pick whichever looks best according to personal preference
nl: Veel lettertypes bevatten extra informatie over de beste manier om het lettertype weer te geven; kies wat er volgens uzelf het beste uitziet

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Menus and Buttons
nl: Menu's en knoppen

en: Minimal interface to set up an external output
nl: Minimaal bedieningspaneel om een externe uitvoer in te stellen

en: Mirror Displays
nl: Beeldschermen spiegelen

en: Mirror Screens
nl: Schermen spiegelen

[ctx: Monitor vendor]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Mouse (relative)
nl: Muis (relatief)

en: Mouse Emulation
nl: Muisnabootsing

en: Mouse and Touchpad
nl: Muis en aanraakveld

en: Move currently selected item down by one row
nl: Verplaats het thans geselecteerde element één rij omlaag

en: Move currently selected item up by one row
nl: Verplaats het thans geselecteerde element één rij omhoog

en: New
nl: Nieuw

en: New Property
nl: Nieuwe eigenschap

en: New property
nl: Nieuwe eigenschap

en: No
nl: Nee

en: No AT-SPI provider was found on your system
nl: Op uw systeem is geen AT-SPI-leverancier gevonden

en: None
nl: Geen

en: None (right-handed)
nl: Geen (rechtshandig)

en: None available
nl: Geen beschikbaar

en: Only Display 1
nl: Alleen beeldscherm 1

en: Only Display 2
nl: Alleen beeldscherm 2

en: Open
nl: Openen

en: Open <i>%s</i> and other files of type "%s" with:
nl: Open <i>%s</i> en andere bestanden van het type '%s' met:

en: Other Applications
nl: Andere toepassingen

en: Override the detected monitor resolution if fonts look too large or too small
nl: Negeer de gevonden beeldschermresolutie als lettertypen er te groot of te klein uitzien

en: Pen (absolute)
nl: Pen (absoluut)

en: Perl Scripts
nl: Perl-scripts

en: Please report bugs to <%s>.
nl: Gelieve fouten te melden aan <%s>.

en: Pointer Speed
nl: Muispijlsnelheid

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Property
nl: Eigenschap

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
nl: Eigenschapnamen kunnen slechts de ASCII-tekens A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' en '>' bevatten, alsook '/' als een scheidingsteken

en: Property names cannot end with a '/' character
nl: Namen van eigenschappen mogen niet met een '/' eindigen

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
nl: Namen van eigenschappen mogen geen opeenvolgende '/'-tekens bevatten

en: Property names must start with a '/' character
nl: Namen van eigenschappen moeten beginnen met het teken '/'

en: Python Scripts
nl: Python-scripts

en: Question
nl: Vraag

en: R_epeat interval:
nl: Herhalings_interval:

en: R_esolution:
nl: R_esolutie:

en: Recommended Applications
nl: Aanbevolen toepassingen

en: Ref_lection:
nl: Spiegelbeeld:

en: Refresh
nl: Verversen

en: Refresh _rate:
nl: Verversingsf_requentie:

en: Rendering
nl: Weergeven

en: Repe_at speed:
nl: Herhalingssnelheid:

en: Replace running xsettings daemon (if any)
nl: Draaiende xsettings-achtergronddienst vervangen (indien van toepassing)

en: Reset selected property
nl: Gekozen eigenschap terugzetten op standaardwaarden

en: Reset to Default
nl: Terugzetten op standaardwaarde

en: Reset to Defaults
nl: Standaardwaarden herstellen

en: Reset to _Defaults
nl: _Standaardwaarden herstellen

en: Resetting a channel will permanently remove those custom settings.
nl: Het terugzetten van een kanaal op de standaardwaarden, zal deze aangepaste instellingen permanent verwijderen.

en: Resetting a property will permanently remove those custom settings.
nl: Het terugzetten van een eigenschap op de standaardwaarden, zal deze aangepaste instellingen permanent verwijderen.

en: Resolution:
nl: Resolutie:

en: Restore num l_ock state on startup
nl: Herstel de numlock-status bij opstarten

en: Restore the previous configuration
nl: Herstel de vorige configuratie

en: Reverse scroll d_irection
nl: Bladerrichting _omkeren

en: Ri_ght-handed
nl: _Rechtshandig

en: Right
nl: Rechts

en: Ro_tation:
nl: Ro_tatie:

en: Ruby Scripts
nl: Ruby-scripts

en: SOCKET ID
nl: CONTACTPUNT ID

en: Save
nl: Opslaan

en: Scrolling
nl: Bladeren

en: Scrolling _mode:
nl: Schuifmodus:

en: Select Application
nl: Toepassing kiezen

en: Select a default font
nl: Kies een standaardlettertype

en: Select a default monospace font
nl: Kies een standaardlettertype voor monospace

en: Select a monitor to change its properties; drag it to rearrange its placement.
nl: Kies een beeldscherm om er de eigenschappen van te veranderen; sleur het om zijn plaatsing te veranderen.

en: Select an Application
nl: Kies een toepassing

en: Select command
nl: Opdracht selecteren

en: Select keyboard layout and variant
nl: Kies toetsenbordindeling en -variant

en: Selected output not disabled
nl: Geselecteerde uitvoer niet uitgeschakeld

en: Sensitivit_y:
nl: Gevoeligheid:

en: Set the acceleration and sensitivity for the selected device to the default values
nl: Stel de versnelling en gevoeligheid voor het geselecteerde apparaat in op de standaardwaarden

en: Setti_ngs
nl: Instellingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings Editor
nl: Instellingenbewerker voor Xfconf

en: Settings Manager
nl: Instellingen- en systeembeheerder

en: Settings dialog to show
nl: Dialoogvenster om weer te geven

en: Settings manager socket
nl: Contactpunt voor instellingenbeheer

en: Shell Scripts
nl: Shell-scripts

en: Shortcut
nl: Sneltoets

en: Shortcut Command
nl: Opdracht voor sneltoets

en: Shortcut command may not be empty.
nl: Sneltoetsopdracht mag niet leeg zijn.

en: Shortcut:
nl: Sneltoets:

en: Show _blinking
nl: Knipperend _weergeven

en: Show images in _menus
nl: Toon afbeeldingen in _menu's

en: Show images on _buttons
nl: Toon afbeeldingen op _knoppen

en: Size
nl: Grootte

en: Slight
nl: Licht

en: Slow Keys
nl: Trage toetsen

en: Slow keys
nl: Trage toetsen

en: Slow keys are disabled
nl: Trage toetsen zijn uitgeschakeld

en: Slow keys are enabled
nl: Trage toetsen zijn ingeschakeld

en: Specifies whether the keyboard layout is controlled with this settings dialog, or by the X server
nl: Geeft aan of de toetsenbordindeling wordt beheerd met dit dialoogvenster, of door de X-server

en: Specify what should be displayed in toolbar items
nl: Geef op wat er moet worden weergegeven in werkbalkelementen

en: Specify whether icons should be displayed next to items in menus
nl: Geef aan of pictogrammen naast de tekst moeten worden weergegeven in menu's

en: Specify whether icons should be displayed next to text in buttons
nl: Geef aan of pictogrammen naast de tekst moeten worden weergegeven op knoppen

en: Specify whether mouse clicks and other user input will cause event sounds to play
nl: Geef aan of muisklikken en andere invoer van de gebruiker geluid laten horen

en: Specify whether or not the text cursor blinks
nl: Geef aan of de tekstaanwijzer moet knipperen

en: St_yle
nl: St_ijl

en: Sticky Keys
nl: Plaktoetsen

en: Sticky keys
nl: Plaktoetsen

en: Sticky keys are disabled
nl: Plaktoetsen zijn uitgeschakeld

en: Sticky keys are enabled
nl: Plaktoetsen zijn ingeschakeld

en: String
nl: Tekstsnoer

en: Sub-_pixel order:
nl: Sub_pixelvolgorde:

en: T_ouchpad
nl: Aan_raakveld

en: Tab_let
nl: Tablet

en: Tap touchpad to clic_k
nl: Tik op aanraakveld om te klikken

en: Television
nl: Televisie

en: Text
nl: Tekst

en: Text next to icons
nl: Tekst naast pictogrammen

en: Text under icons
nl: Tekst onder pictogrammen

en: Th_reshold:
nl: _Drempelwaarde:

en: The Xfce Settings Daemon
nl: De achtergronddienst voor Xfce-Instellingen

en: The Xfce development team. All rights reserved.
nl: De Xfce-ontwikkelploeg. Alle rechten voorbehouden.

en: The amount of time, in milliseconds, required between keystrokes
nl: De hoeveelheid tijd, in milliseconden, die nodig is tussen toetsaanslagen

en: The amount of time, in milliseconds, that must elapse before a keystroke will be accepted
nl: De hoeveelheid tijd, in milliseconden, die moet verstrijken voordat een toetsaanslag aanvaard wordt

en: The command may not be empty.
nl: De opdracht mag niet leeg zijn.

en: The delay, in milliseconds, between successive blinks of the cursor
nl: De vertraging in milliseconden tussen het opeenvolgend geknipper van de aanwijzer

en: The factor at which the pointer's speed will increase as the mouse is moved
nl: De versnellingsfactor bij beweging van de muispijl

en: The last active output must not be disabled, the system would be unusable.
nl: De laatst actieve uitvoer moet niet worden uitgeschakeld, omdat het systeem daardoor onbruikbaar zou worden.

en: The maximum pointer speed after acceleration
nl: De maximale snelheid van de muispijl na versnelling

en: The mouse pointer cannot move farther than this distance between two clicks for them to be considered a double click
nl: De muispijl mag tussen twee klikken niet verder bewegen dan deze afstand om genoemde klikken als dubbelklik te beschouwen

en: The number of pixels the pointer must move before a drag operation will start
nl: Het aantal pixels dat de muispijl moet bewegen alvorens te beginnen met slepen

en: The number of pixels the pointer must move in a short time before it starts accelerating
nl: Het aantal pixels dat de muispijl moet bewegen in korte tijd alvorens te versnellen

en: The previous configuration will be restored in %i seconds if you do not reply to this question.
nl: De vorige configuratie zal over %i seconden worden hersteld indien u geen antwoord geeft op deze vraag.

en: The previous configuration will be restored in 10 seconds if you do not reply to this question.
nl: De vorige configuratie zal over 10 seconden worden hersteld indien u geen antwoord geeft op deze vraag.

en: The ramp used to reach maximum pointer speed
nl: De glijbaan die wordt gebruikt om de maximumsnelheid van de muispijl te bereiken

en: The rate at which keystrokes are generated while a key is pressed
nl: De snelheid waarmee toetsaanslagen worden gegenereerd terwijl een toets wordt ingedrukt

en: The root element ('/') is not a valid property name
nl: Het root-element ('/') is geen geldige naam voor een eigenschap

en: The system defaults will be restored next time you log in.
nl: De volgende keer dat u zich aanmeldt zullen de standaardinstellingen worden hersteld.

en: The time, in milliseconds, before a pressed key begins repeating
nl: De tijd, in milliseconden, voordat een ingedrukte toets herhaald wordt

en: The time, in milliseconds, between repeated motion events
nl: De tijd, in milliseconden, tussen herhaalde bewegingen

en: The time, in milliseconds, between the initial key press and first repeated motion event
nl: De tijd, in milliseconden, tussen de eerste toetsaanslag en eerste herhaalde beweging

en: The time, in milliseconds, to get to maximum speed
nl: De tijd, in in milliseconden, om de maximumsnelheid te behalen

en: This font will be used as the default font used when drawing user interface text
nl: Dit lettertype zal gebruikt worden als standaard bij het weergeven van tekst voor een bedieningsschil

en: This font will be used as the default monospace font, for example by terminal emulators.
nl: Dit lettertype zal worden gebruikt als het standaardlettertype voor monospace, bijvoorbeeld in terminalvensters.

en: This is a hint for panels, docks and desktop to show on this display preferably.
nl: Dit is een wenk om werkbalken, dok en bureaublad bij voorkeur op dit scherm te tonen.

en: This system is using RandR %d.%d. For the display settings to work version 1.2 is required at least
nl: Dit systeem maakt gebruik van RandR %d.%d. Voor het bewerken van de weergave-instellingen is minstens versie 1.2 vereist

en: This will remove your custom mime-association and restore the system-wide default.
nl: Dit zal uw aangepaste bestandsoort-associaties (MIME) verwijderen en de systeembrede standaard herstellen.

en: This will reset all shortcuts to their default values. Do you really want to do this?
nl: Deze optie zal de standaardwaarden van alle sneltoetsen terugzetten. Wilt u dit echt doen?

en: Ti_me:
nl: _Tijd:

en: To help prevent accidental keystrokes, slow keys requires that a key is held for a certain minimum amount of time before the keystroke will be accepted
nl: Om onbedoelde toetsaanslagen te voorkomen, vereisen trage toetsen dat een toets korte tijd ingedrukt wordt, voordat hij wordt geregistreerd als een toetsaanslag

en: To help prevent accidental multiple keystrokes, bounce keys imposes a minimum delay between keystrokes
nl: Om onopzettelijke meervoudige toetsaanslagen te voorkomen, is er een minimale vertraging voor kaatstoetsen

en: Trac_king mode:
nl: Trackingmodus:

en: Two mouse clicks in less than this length of time (in milliseconds) will be considered a double click
nl: Twee muisklikken binnen deze tijd (in milliseconden) worden beschouwd als een dubbelklik

en: Two-finger scrolling
nl: Schuiven met twee vingers

en: Type '%s --help' for usage.
nl: Tik '%s --help' voor een gebruiksaanwijzing.

en: Typing Settings
nl: Tik-instellingen

en: Unable to initialize GTK+.
nl: Kon GTK+ niet laden.

en: Unable to launch the proprietary driver settings
nl: Kon de instellingen van het gesloten fabrieksstuurprogramma niet starten

en: Unable to query the version of the RandR extension being used
nl: Kan de versie van de gebruikte RandR-extensie niet bepalen

en: Unable to start "%s"
nl: Kan '%s' niet starten

en: Unable to start the Xfce Display Settings
nl: Kon de Xfce 4-Beeldscherminstellingen niet starten

en: Unknown format, only archives and directories are supported
nl: Onbekende bestandopmaak, alleen archieven en mappen worden ondersteund

en: Use _bounce keys
nl: Gebruik _kaatstoetsen

en: Use _startup notification
nl: Gebruik _opstartmelding

en: Use a c_ustom command:
nl: Gebruik een aangepaste opdracht:

en: Use a custom command for an application that is not available from the above application list.
nl: Gebruik een aangepaste opdracht voor een toepassing die niet beschikbaar is in bovenstaande toepassingenlijst.

en: Use slow _keys
nl: Gebruik _trage toetsen

en: User Set
nl: Ingesteld door gebruiker

en: Value
nl: Waarde

en: Version information
nl: Versie-informatie

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Vertical BGR
nl: Verticaal BGR

en: Vertical RGB
nl: Verticaal RGB

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning: this icon theme has no cache file. You can create this by running <i>gtk-update-icon-cache %s/%s/</i> in a terminal emulator.
nl: Waarschuwing: dit pictogramthema heeft geen opslagbestand. U kunt dit maken door de opdracht <i>gtk-update-icon-cache %s/%s/</i> uit te voeren in een terminalvenster.

en: Watch an Xfconf channel for property changes
nl: Bekijk een Xfconf-kanaal op eigenschapwijzigingen

en: When selected, modifier keys (such as Control, Alt, and Shift) do not need to be held down (they can be pressed and then released) when multiple keys would normally need to be pressed at the same time
nl: Indien geselecteerd, hoeven combinatietoetsen (zoals Control, Alt en Shift) niet ingedrukt gehouden te worden (ze kunnen worden ingedrukt en daarna losgelaten), in gevallen waarin er gewoonlijk meerdere toetsen tegelijk ingedrukt zouden moeten worden

en: When selected, modifier keys (such as Control, Alt, and Shift) will remain locked in the pressed state until pressed again
nl: Selecteer om combinatietoetsen (zoals Control, Alt en Shift) in de ingedrukte staat te houden totdat ze wederom ingedrukt worden

en: When selected, pressing and holding down a key emits the same character over and over again
nl: Inschakelen om het ingedrukt houden van een toets te interpreteren als het keer op keer indrukken van die toets

en: When selected, the "sticky keys" feature will be disabled if two keys are pressed simultaneously
nl: Selecteer om de plaktoetsen uit te schakelen als er twee toetsen tegelijk worden ingedrukt

en: When selected, the mouse pointer can be controlled using the keyboard number pad
nl: Inschakelen om muisaanwijzer te kunnen besturen met het numerieke toetsenblok

en: When selected, the scroll wheel will work in the opposite direction
nl: Indien gekozen, zal het bladerwiel de andere kant op gaan

en: When selected, the touchpad will be disabled when the keyboard is being used
nl: Wanneer geselecteerd, zal het aanraakveld worden uitgeschakeld wanneer het toetsenbord wordt gebruikt

en: Workspace %d
nl: Werkblad %d

en: Yes
nl: Ja

en: _Acceleration delay:
nl: Vertraging voor ver_snelling:

en: _Behavior
nl: _Gedrag

en: _Browse...
nl: _Bladeren...

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Devices
nl: _Apparaten

en: _Enable anti-aliasing
nl: _Lettertype-afronding inschakelen

en: _Enable assistive technologies
nl: Schakel ondersteunende technieken in

en: _Enable key repeat
nl: Toetsherhaling _inschakelen

en: _Enable this device
nl: _Schakel dit apparaat in

en: _Fonts
nl: _Lettertypen

en: _Icons
nl: _Pictogrammen

en: _Keyboard model
nl: Toetsenbordmodel

en: _Layout
nl: Inde_ling

en: _Lock sticky keys
nl: Plaktoetsen _vergrendelen

en: _Mirror displays
nl: Beeldschermen spiegelen

en: _Monitor
nl: Be_waken

en: _Mouse
nl: _Muis

en: _Primary display
nl: _Primair scherm

en: _Property:
nl: Eigenschap:

en: _Repeat delay:
nl: _Vertraging voor herhaling:

en: _Reset
nl: Terug_zetten op standaardwaarden

en: _Reset Channel
nl: Kanaal terug_zetten op standaardwaarden

en: _Reset to Defaults
nl: Standaardinstellingen he_rstellen

en: _Rotation:
nl: Ro_tatie:

en: _Test area:
nl: Proefgebied:

en: _Theme
nl: _Thema

en: _Toolbar Style
nl: _Werkbalkstijl

en: _Use mouse emulation
nl: Muisnabootsing gebru_iken

en: _Use sticky keys
nl: _Plaktoetsen inschakelen

en: _Use system defaults
nl: Standaardinstellingen gebr_uiken

en: _Use this display
nl: Gebruik _dit scherm

en: _Value:
nl: _Waarde:

en: _Window Scaling
nl: Schalen van venster

en: radiobutton
nl: radioknop

en: reset
nl: terugzetten op standaardwaarden

en: start monitoring channel "%s"
nl: Begin met bewaken van kanaal '%s'
