Xfce4-session - en to nl translation catalogue (205 entries)

en: (Unknown program)
nl: (Onbekend programma)

en: (Unknown)
nl: (Onbekend)

en: <b>Author:</b>
nl: <b>Auteur:</b>

en: <b>Compatibility</b>
nl: <b>Verenigbaarheid</b>

en: <b>Description:</b>
nl: <b>Beschrijving:</b>

en: <b>Homepage:</b>
nl: <b>Thuispagina:</b>

en: <b>Information</b>
nl: <b>Informatie</b>

en: <b>Logout Settings</b>
nl: <b>Instellingen voor afmelden</b>

en: <b>Security</b>
nl: <b>Veiligheid</b>

en: <b>Session Chooser</b>
nl: <b>Sessiekiezer</b>

en: <b>Shutdown</b>
nl: <b>Afsluiten</b>

en: <b>Version:</b>
nl: <b>Versie:</b>

en: Ad_vanced
nl: Ge_avanceerd

en: Add application
nl: Toepassing toevoegen

en: All Xfce cache files could not be cleared
nl: Alle opslagbestanden van Xfce konden niet worden gewist

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Always
nl: Altijd

en: Always save the session when logging out
nl: Sla altijd de sessie op bij afmelden

en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: App_lication Autostart
nl: Automatische start van toepassing

en: Are you sure you want to empty the session cache?
nl: Weet u zeker dat u de sessie-opslag wil ledigen?

en: Are you sure you want to remove "%s"
nl: Weet u zeker dat u '%s' wil verwijderen?

en: Are you sure you want to terminate "%s"?
nl: Weet u zeker dat u '%s' wil beëindigen?

en: Automatically save session on logo_ut
nl: Sla automatisch sessie op bij afmelden
    (geopende toepassingen worden automatisch
    opgestart bij toekomstige aanmeldingen)

en: Background color:
nl: Achtergrondkleur:

en: Balou Splash Engine
nl: Balou laadschermmachine

en: Balou theme
nl: Balou thema

en: Below is the list of applications that will be started automatically when you login to your Xfce desktop, in addition to the applications that were saved when you logged out last time. Cursive applications belong to another desktop environment, but you can still enable them if you want.
nl: Hieronder staat de lijst met toepassingen die automatisch worden opgestart wanneer u zich aanmeldt in uw Xfce-werkomgeving, naast de toepassingen die werden opgeslagen toen u zich de laatste keer afmeldde:

en: Can only terminate clients when in the idle state
nl: Kan alleen cliënten beëindigen wanneer die niets aan het doen zijn

en: Cancel the login attempt and return to the login screen.
nl: Breek de aanmeldpoging af en keer terug naar het aanmeldscherm.

en: Choose a name for the new session:
nl: Kies een naam voor de nieuwe sessie:

en: Choose image...
nl: Afbeelding kiezen...

en: Choose session
nl: Kies sessie

en: Choose session name
nl: Geef sessienaam

en: Choose the session you want to restore. You can simply double-click the session name to restore it.
nl: Kies de sessie die u wil herstellen. U kunt simpelweg de sessienaam dubbelklikken om hem te herstellen.

en: Choose theme file to install...
nl: Kies themabestand om te installeren...

en: Choose theme filename...
nl: Themabestand kiezen...

en: Clear save_d sessions
nl: _Verwijder opgeslagen sessies

en: Clear sessions
nl: Verwijder sessies

en: Colors
nl: Kleuren

en: Command:
nl: Opdracht:

en: Con_figure
nl: Con_figureren

en: Configure Balou...
nl: Balou instellen...

en: Configure Simple...
nl: Simple instellen...

en: Continue anyway
nl: Toch doorgaan

en: Could not look up internet address for %s.
    This will prevent Xfce from operating correctly.
    It may be possible to correct the problem by adding
    %s to the file /etc/hosts on your system.
nl: Kon internetadres niet vinden voor %s.
    Hierdoor kan Xfce niet correct werken.
    Mischien moet u %s toevoegen aan het bestand 
    /etc/hosts in uw systeem.

en: Create a new session.
nl: Maak een nieuwe sessie.

en: Customize desktop startup and splash screen
nl: Pas de bureaublad-opstart en het laadscherm aan

en: Demonstrates the selected splash screen
nl: Toont het gekozen beginscherm

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Disable binding to TCP ports
nl: Uitschakelen binding aan TCP-poorten

en: Display the session chooser every time Xfce starts
nl: Toon de sessiekiezer telkens wanneer Xfce start

en: Edit application
nl: Toepassing bewerken

en: Either the password you entered is invalid, or the system administrator disallows shutting down this computer with your user account.
nl: Het wachtwoord is onjuist of de systeembeheerder heeft u niet het recht gegeven om deze computer af te sluiten.

en: Empty the session cache
nl: Maak de sessie-opslag leeg

en: Error receiving response from shutdown helper: %s
nl: Fout bij het ontvangen van een antwoord van afsluithulp: %s

en: Error sending command to shutdown helper: %s
nl: Fout bij het zenden van opdracht naar afsluithulp: %s

en: Failed adding "%s"
nl: Kon '%s' niet toevoegen

en: Failed to create file %s
nl: Kon bestand %s niet maken

en: Failed to edit item
nl: Kon element niet bewerken

en: Failed to edit item "%s"
nl: Kon element '%s' niet bewerken

en: Failed to hibernate session
nl: Sessie in slaapstand brengen is mislukt

en: Failed to open %s for reading
nl: Kon %s niet openen om te lezen

en: Failed to open %s for writing
nl: Kon %s niet openen om te schrijven

en: Failed to remove item
nl: Kon element %s niet verwijderen

en: Failed to suspend session
nl: Sessie in pauzestand brengen is mislukt

en: Failed to toggle item
nl: Kon element niet omschakelen

en: Failed to unlink %s: %s
nl: Kon %s niet ontkoppelen: %s

en: Failed to write file %s
nl: Schrijven naar bestand %s is mislukt

en: Font
nl: Lettertype

en: Halt without displaying the logout dialog
nl: Stilzetten zonder afmelddialoog te tonen

en: Hibernate without displaying the logout dialog
nl: Slaapstand zonder afmelddialoog te tonen

en: If running
nl: Wanneer draaiend

en: Image
nl: Afbeelding

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Immediately
nl: Meteen

en: Last accessed: %s
nl: Laatst benaderd: %s

en: Launch GN_OME services on startup
nl: GN_OME-diensten starten bij opstarten

en: Launch _KDE services on startup
nl: _KDE-diensten starten bij opstarten

en: Launch screensaver and locker program
nl: Programma voor schermbeveiliging en -vergrendeling starten

en: Loading desktop settings
nl: Bezig met laden instellingen bureaublad

en: Loading session data
nl: Bezig met laden sessiegegevens

en: Lock screen be_fore sleep
nl: Scherm vergrendelen voor slaapstand

en: Log Out
nl: Afmelden

en: Log out
nl: Afmelden

en: Log out %s
nl: %s afmelden

en: Log out of the Xfce Desktop
nl: Afmelden van de Xfce-werkomgeving

en: Log out quickly; don't save the session
nl: Meld snel af; sla de sessie niet op

en: Log out without displaying the logout dialog
nl: Afmelden zonder afmelddialoog te tonen

en: Manage _remote applications
nl: Beheer _toepassingen op afstand

en: Manage remote applications over the network (this may be a security risk)
nl: Beheer toepassingen op afstand over het netwerk (dit kan een veiligheidsrisico zijn)

en: Mice
nl: Muizen

en: Mice Splash Engine
nl: Muizen laadschermmachine

en: Name:
nl: Naam:

en: Never
nl: Nooit

en: New session
nl: Nieuwe sessie

en: No description given
nl: Geen beschrijving beschikbaar

en: None
nl: Geen

en: Opens the configuration panel for the selected splash screen
nl: Opent de configuratiewerkbalk voor het gekozen opstartscherm

en: Performing Autostart...
nl: Bezig met uitvoeren van autostart...

en: Please check that the file is a valid splash theme archive.
nl: Controleer a.u.b. of het bestand een geldig beginschermthema-archief is.

en: Please enter your password
nl: Voer a.u.b. uw wachtwoord in

en: Please report bugs to <%s>.
nl: Gelieve fouten te melden aan <%s>.

en: Print version information and exit
nl: Druk versie-informatie af en sluit af

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Pro_mpt on logout
nl: Vraag om bevestiging bij afmelden

en: Program
nl: Programma

en: Prompt for confirmation when logging out
nl: Vraag om bevestiging bij afmelden

en: Quit the program, and remove it from the session
nl: Sluit het programma en verwijder het uit de sessie

en: Reboot without displaying the logout dialog
nl: Herstarten zonder afmelddialoog te tonen

en: Received error while trying to log out
nl: Fout ontvangen tijdens de afmeldpoging

en: Restart Style
nl: Herstart-stijl

en: Run xflock4 before suspending or hibernating the system
nl: Draai xflock4 voordat het systeem in pauzestand of in slaapstand wordt gebracht

en: S_plash
nl: _Opstartscherm

en: Save Sess_ion
nl: Sessie opslaan

en: Saving Session
nl: Bezig met opslaan sessie

en: Screensaver
nl: Schermbeveiliging

en: Select a command
nl: Kies een opdracht

en: Sessio_n
nl: Sessie

en: Session Manager Error
nl: Fout van de sessiebeheerder

en: Session Save Error
nl: Sessie-opslagfout

en: Session and Startup
nl: Sessie en opstart

en: Session manager must be in idle state when requesting a checkpoint
nl: Sessiebeheerder moet niets aan het doen zijn wanneer er een controlepunt wordt gevraagd

en: Session manager must be in idle state when requesting a shutdown
nl: Sessiebeheerder moet niets aan het doen zijn wanneer er een afsluiting wordt gevraagd

en: Settings manager socket
nl: Contactpunt voor instellingenbeheerder

en: Shut _Down
nl: _Afsluiten

en: Shutdown Failed
nl: Afsluiten is mislukt

en: Shutdown command failed
nl: Afsluitopdracht is mislukt

en: Shutdown is blocked by the kiosk settings
nl: Afsluiten wordt verhinderd door de kioskinstellingen

en: Simple
nl: Simpel

en: Simple Splash Engine
nl: Simpel laadschermmachine

en: Start GNOME services, such as gnome-keyring
nl: Start GNOME-diensten, zoals sleutelbos en de toegankelijkheidsstructuur

en: Start KDE services, such as kdeinit
nl: Start KDE-diensten, zoals kdeinit

en: Starting %s
nl: Bezig met starten van %s

en: Starting Assistive Technologies
nl: Bezig met het opstarten van ondersteunende technieken

en: Starting KDE services
nl: Bezig met starten KDE-diensten

en: Starting The Gimp
nl: Bezig met starten van De Gimp

en: Starting The Gnome Keyring Daemon
nl: Bezig met starten GNOME-dienst voor sleutelbos

en: Starting the Beep Media Player
nl: Bezig met starten van Beep Mediaspeler

en: Starting the Desktop Manager
nl: Bezig met starten van bureaubladbeheerder

en: Starting the Gnome Terminal Emulator
nl: Bezig met starten van GNOME-Terminalvenster

en: Starting the KDE Advanced Text Editor
nl: Bezig met starten van KDE-Geavanceerde Tekstbewerker

en: Starting the KDE Clipboard Manager
nl: Bezig met starten van KDE-Klembordbeheerder

en: Starting the KDE Mail Reader
nl: Bezig met starten van KDE-Mail Lezer

en: Starting the KDE News Reader
nl: Bezig met starten van KDE-Nieuwslezer

en: Starting the KDE Terminal Emulator
nl: Bezig met starten van KDE-Terminalvenster

en: Starting the Konqueror
nl: Bezig met starten van Konqueror

en: Starting the Panel
nl: Bezig met starten van werkbalk

en: Starting the Session Management Proxy
nl: Bezig met starten van proxy van sessiebeheer

en: Starting the Taskbar
nl: Bezig met starten van taakbalk

en: Starting the VI Improved Editor
nl: Bezig met starten van VI Verbeterde Tekstbewerker

en: Starting the Volume Controller
nl: Bezig met starten van mediaregelaar

en: Starting the Window Manager
nl: Bezig met starten van vensterbeheerder

en: Starting the X Multimedia System
nl: Bezig met starten van X-Multimedia Systeem

en: Starting the X Terminal Emulator
nl: Bezig met starten van X-Terminalvenster

en: Starting the X-Chat IRC Client
nl: Bezig met starten van X-Chat IRC Client

en: Sus_pend
nl: _Pauzestand

en: Suspend without displaying the logout dialog
nl: Pauzestand zonder afmelddialoog te tonen

en: Terminate Program
nl: Beëindig programma

en: Text color:
nl: Tekstkleur:

en: The Xfce development team. All rights reserved.
nl: De Xfce-ontwikkelploeg. Alle rechten voorbehouden.

en: The application will lose any unsaved state and will not be restarted in your next session.
nl: De toepassing zal elke niet-opgeslagen status verliezen en zal niet worden herstart in uw volgende sessie.

en: The client doesn't have any properties set yet
nl: De cliënt heeft nog geen eigenschappen toegewezen gekregen

en: The list of applications in the failsafe session is empty.
nl: De lijst met toepassingen in de faalbestendige sessie is leeg.

en: The location and the format of the autostart directory has changed.
    The new location is
    
      %s
    
    where you can place .desktop files to, that describe the applications
    to start when you login to your Xfce desktop. The files in your old
    autostart directory have been successfully migrated to the new
    location.
    You should delete this directory now.
nl: De locatie en de indeling van de autostartmap zijn veranderd.
    De nieuwe locatie is
    
      %s
    
    Hier kunt u .desktop-bestanden plaatsen van de toepassingen die
    automatisch moeten worden opgestart wanneer u zich aanmeldt in Xfce.
    De bestanden in uw oude autostart-map zijn succesvol overgezet naar de
    nieuwe locatie.
    U zou de oude autostart-map nu moeten verwijderen.

en: The saved states of your applications will not be restored during your next login.
nl: De opgeslagen status van uw toepassingen zal niet worden hersteld bij uw volgende aanmelding.

en: The specified failsafe session ("%s") is not marked as a failsafe session.
nl: De opgegeven faalbestendige sessie ('%s') is niet gemarkeerd als een faalbestendige sessie.

en: Theme File Error
nl: Fout van themabestand

en: These applications are a part of the currently-running session, and can be saved when you log out.  Changes below will only take effect when the session is saved.
nl: Deze toepassingen zijn deel van de thans draaiende sessie, en kunnen worden opgeslagen wanneer u zich afmeldt. Veranderingen hieronder zullen pas gevolg hebben wanneer de sessie wordt opgeslagen.

en: This will permanently remove the application from the list of automatically started applications
nl: Dit zal de toepassing blijvend verwijderen uit de lijst van automatisch gestarte toepassingen

en: Try again
nl: Nogmaals proberen

en: Type '%s --help' for usage.
nl: Tik '%s --help' voor gebruiksaanwijzingen.

en: Unable to contact D-Bus session bus
nl: Kon geen contact maken met D-Bus sessiebus.

en: Unable to contact settings server
nl: Kon geen contact maken met de instellingenserver

en: Unable to create user interface from embedded definition data
nl: Kon geen gebruikersomgeving maken van de ingebedde definitiegegevens

en: Unable to determine failsafe session name.  Possible causes: xfconfd isn't running (D-Bus setup problem); environment variable $XDG_CONFIG_DIRS is set incorrectly (must include "%s"), or xfce4-session is installed incorrectly.
nl: Kon faalbestendige sessienaam niet vaststellen. Mogelijke oorzaken: xfconfd draait niet (D-Bus instellingenprobleem); omgevingsvariabele $XDG_CONFIG_DIRS is onjuist ingesteld (moet '%s' bevatten), of xfce4-sessie is onjuist geïnstalleerd.

en: Unable to install splash theme from file "%s"
nl: Kan thema voor laadscherm niet installeren vanuit bestand '%s'

en: Unable to load a failsafe session
nl: Kon geen faalbestendige sessie laden

en: Unable to remove splash theme "%s" from directory %s.
nl: Kan laadschermthema '%s' niet verwijderen uit map %s.

en: Unable to save the session
nl: Kon de sessie niet opslaan

en: Unable to terminate program.
nl: Kon programma niet beëindigen.

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown shutdown method %d
nl: Onbekende afsluitmethode %d

en: Use custom image
nl: Gebruik aangepaste afbeelding

en: Use this session to run Xfce as your desktop environment
nl: Gebruik deze sessie om Xfce te draaien als uw werkomgeving

en: Verifying DNS settings
nl: Bezig met verifiëren DNS-instellingen

en: Version information
nl: Versie-informatie

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>
nl: Geschreven door Benedikt Meurer <benny@xfce.org>

en: Xfce Session
nl: Xfce-sessie

en: You might need to delete some files manually in "%s".
nl: U zou wellicht handmatig enkele bestanden moeten verwijderen in '%s'.

en: Your session is being saved.  If you do not wish to wait, you may close this window.
nl: Uw sessie wordt nu opgeslagen. Als u niet wil wachten, dan kunt u dit venster sluiten.

en: _Display chooser on login
nl: _Toon keuzemenu bij aanmelden

en: _Export theme
nl: Thema _exporteren

en: _General
nl: _Algemeen

en: _Hibernate
nl: _Slaapstand

en: _Install new theme
nl: _Nieuw thema installeren

en: _Log Out
nl: Af_melden

en: _Proceed
nl: _Ga door

en: _Quit Program
nl: _Verlaat programma

en: _Remove theme
nl: Thema _verwijderen

en: _Restart
nl: _Herstarten

en: _Save session for future logins
nl: Sessie opslaan voor toekomstige aanmeldingen
    (thans geopende toepassingen worden automatisch
    opgestart bij toekomstige aanmeldingen)

en: _Test
nl: _Proef

en: and Brian Tarricone <kelnos@xfce.org>.
nl: en Brian Tarricone <kelnos@xfce.org>.

en: label
nl: etiket
