Exo - en to nl translation catalogue (256 entries)

en:        %s [options] --build-list [[name file]...]
nl:        %s [opties] --build-list [[naam-bestand]...]

en:   --build-list      Parse (name, file) pairs
nl:   --build-list      Verwerk (naam-, bestand-) paren

en:   --extern          Generate extern symbols
nl:   --extern          Genereer externe symbolen

en:   --launch TYPE [PARAMETERs...]       Launch the preferred application of
                                          TYPE with the optional PARAMETERs, where
                                          TYPE is one of the following values.
nl:   --launch TYPE [PARAMETERs...]       Start de voorkeurtoepassing voor
                                          TYPE met extra opties, waarbij TYPE 
                                          een van de volgende waarden is.

en:   --name=identifier C macro/variable name
nl:   --name=identifier C macro/variabele-naam

en:   --output=filename Write generated csource to specified file
nl:   --output=bestandnaam Schrijf aangemaakte csource naar opgegeven bestand

en:   --static          Generate static symbols
nl:   --static          Genereer statische symbolen

en:   --strip-comments  Remove comments from XML files
nl:   --strip-comments  Verwijder commentaren uit XML-bestanden

en:   --strip-content   Remove node contents from XML files
nl:   --strip-content   Verwijder node-informatie uit XML-bestanden

en:   --working-directory DIRECTORY       Default working directory for applications
                                          when using the --launch option.
nl:   --working-directory MAP       Standaard werkmap voor toepassingen
                                          indien de --launch optie wordt gebruikt.

en:   -?, --help                          Print this help message and exit
nl:   -?, --help                         Deze hulptekst afdrukken en afsluiten

en:   -V, --version                       Print version information and exit
nl:   -V, --version                       Versie-informatie afdrukken en afsluiten

en:   -V, --version     Print version information and exit
nl:   -V, --version     Druk versie-informatie af en sluit af

en:   -h, --help        Print this help message and exit
nl:   -h, --help        Druk deze hulptekst af en sluit af

en:   WebBrowser       - The preferred Web Browser.
      MailReader       - The preferred Mail Reader.
      FileManager      - The preferred File Manager.
      TerminalEmulator - The preferred Terminal Emulator.
nl: WebBrowser - De voorkeurs-webbladeraar.
     MailReader - De voorkeurs-emaillezer.
     FileManager - De voorkeurs-bestandbeheerder.
     TerminalEmulator - Het voorkeurs-terminalvenster.

en: %s (Xfce %s)
    
    Copyright (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. All rights reserved.
    
    Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
    
    Built with Gtk+-%d.%d.%d, running Gtk+-%d.%d.%d.
    
    Please report bugs to <%s>.
nl: %s (Xfce %s)
    
    Auteursrecht (c) 2003-2006
     os-cillation e.K. Alle rechten voorbehouden.
    
    Geschreven door Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
    
    Gebouwd met Gtk+-%d.%d.%d, met gebruikmaking van Gtk+-%d.%d.%d.
    
    Gelieve fouten te melden aan <%s>.

en: %s comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY,
    You may redistribute copies of %s under the terms of
    the GNU Lesser General Public License which can be found in the
    %s source package.
nl: Op %s zit GEEN ENKELE GARANTIE,
    U mag %s herdistribueren onder de voorwaarden van
    de GNU Lesser General Public License, welke gevonden kan worden
    in het %s bronpakket.

en: Action Icons
nl: Actiepictogrammen

en: Active
nl: Actief

en: Active item border color
nl: Randkleur van actief element

en: Active item fill color
nl: Vulkleur van actief element

en: Active item index
nl: Index van actief element

en: Active item text color
nl: Tekstkleur van actief element

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: All Icons
nl: Alle pictogrammen

en: Animations
nl: Animaties

en: Application Chooser Button
nl: Knop voor toepassingkeuze

en: Application Icons
nl: Toepassingspictogrammen

en: Block Device
nl: Blokapparaat

en: Browse the file system
nl: Blader door het bestandssysteem

en: Browse the file system to choose a custom command.
nl: Blader door het bestandssysteem om een aangepaste opdracht te kiezen

en: Browse the web
nl: Verken het web

en: C_omment:
nl: _Opmerking:

en: C_reate
nl: M_aken

en: Caja File Manager
nl: Caja bestandbeheerder

en: Character Device
nl: Tekenapparaat

en: Choose Preferred Application
nl: Kies voorkeurstoepassing

en: Choose a custom File Manager
nl: Kies een aangepaste bestandbeheerder

en: Choose a custom Mail Reader
nl: Kies een aangepast e-mailprogramma

en: Choose a custom Terminal Emulator
nl: Kies een aangepast terminalvenster

en: Choose a custom Web Browser
nl: Kies een aangepaste webbrowser

en: Choose filename
nl: Kies bestandnaam

en: Clear search field
nl: Maak zoekveld leeg

en: Column Spacing
nl: Kolom-spatiëring

en: Column spacing
nl: Kolomspatiëring

en: Comm_and:
nl: Opdr_acht:

en: Copyright (c) %s
            os-cillation e.K. All rights reserved.
    
    Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
nl: Auteursrecht (c) %s
            os-cillation e.K. Alle rechten voorbehouden.
    
    Geschreven door Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.

en: Create Directory
nl: Maak map

en: Create Launcher
nl: Maak starter

en: Create Launcher <b>%s</b>
nl: Maak starter <b>%s</b>

en: Create Link
nl: Maak koppeling

en: Create a new desktop file in the given directory
nl: Maak een nieuw bureaubladbestand in de opgegeven map

en: Cursor item border color
nl: Randkleur van aanwijzer-element

en: Cursor item fill color
nl: Vulkleur van aanwijzer-element

en: Cursor item text color
nl: Tekstkleur van aanwijzer-element

en: Customize Toolbar...
nl: Werkbalk aanpassen...

en: Debian X Terminal Emulator
nl: Debian X Terminalvenster

en: Device Icons
nl: Apparaatpictogrammen

en: Drag an item onto the toolbars above to add it, from the toolbars in the items table to remove it.
nl: Sleep een element naar de werkbalken erboven om het toe te voegen, en van de werkbalken naar de elemententabel om het te verwijderen.

en: Edit Directory
nl: Bewerk map

en: Edit Launcher
nl: Bewerk starter

en: Edit Link
nl: Bewerk koppeling

en: Emblems
nl: Emblemen

en: Emoticons
nl: Emotiepictogrammen

en: Enable Search
nl: Zoeken inschakelen

en: Enlightened Terminal Emulator
nl: Enlightened Terminalvenster

en: Epiphany Web Browser
nl: Epiphany Webbrowser

en: Executable Files
nl: Uitvoerbare bestanden

en: Failed to create "%s".
nl: Kon '%s' niet maken.

en: Failed to execute default File Manager
nl: Kon de standaard-bestandbeheerder niet uitvoeren

en: Failed to execute default Mail Reader
nl: Kon het standaard-emailprogramma niet uitvoeren

en: Failed to execute default Terminal Emulator
nl: Kon het standaard-terminalvenster niet uitvoeren

en: Failed to execute default Web Browser
nl: Kon de standaard-webbrowser niet uitvoeren

en: Failed to launch preferred application for category "%s".
nl: Kon voorkeurstoepassing voor categorie '%s' niet starten.

en: Failed to load contents from "%s": %s
nl: Kon de inhoud van '%s' niet laden: %s

en: Failed to load image "%s": Unknown reason, probably a corrupt image file
nl: Kon afbeelding '%s' niet laden: onbekende reden, waarschijnlijk een beschadigd afbeeldingbestand

en: Failed to open "%s".
nl: Kon '%s' niet openen.

en: Failed to open %s for writing
nl: Kon %s niet openen om naar te schrijven

en: Failed to open URI "%s".
nl: Kon URI '%s' niet openen.

en: Failed to open display
nl: Kon scherm niet openen

en: Failed to open file "%s": %s
nl: Kon bestand '%s' niet openen: %s

en: Failed to parse contents of "%s": %s
nl: Kon de inhoud van bestand '%s' niet lezen: %s

en: Failed to read file "%s": %s
nl: Kon bestand '%s' niet lezen: %s

en: Failed to save "%s".
nl: Kon '%s' niet opslaan.

en: Failed to set default File Manager
nl: Kon de standaard-bestandbeheerder niet instellen

en: Failed to set default Mail Reader
nl: Kon het standaard-e-mailprogramma niet instellen

en: Failed to set default Terminal Emulator
nl: Kon het standaard-terminalvenster niet instellen

en: Failed to set default Web Browser
nl: Kon de standaard-webbrowser niet instellen

en: File "%s" has no type key
nl: Bestand '%s' heeft geen typetoets

en: File Manager
nl: Bestandbeheerder

en: File Type Icons
nl: Bestandtype-pictogrammen

en: File location is not a regular file or directory
nl: Bestandlocatie is geen regulier bestand of map

en: Folder
nl: Map

en: Follow state
nl: Volg status

en: GIcon
nl: GPictogram

en: Galeon Web Browser
nl: Galeon Webbrowser

en: Homogeneous
nl: Homogeen

en: How the text and icon of each item are positioned relative to each other
nl: Hoe de tekst en pictogram van elk element ten opzichte van elkaar zijn geplaatst

en: Icon
nl: Pictogram

en: Icon Bar Model
nl: Pictogrambalkmodel

en: Icon View Model
nl: Pictogramweergave-model

en: Icon column
nl: Pictogrammenkolom

en: If you don't specify the --launch option, exo-open will open all specified
    URLs with their preferred URL handlers. Else, if you specify the --launch
    option, you can select which preferred application you want to run, and
    pass additional parameters to the application (i.e. for TerminalEmulator
    you can pass the command line that should be run in the terminal).
nl: Als u de --launch optie niet opgeeft, zal exo-open al de opgegeven URL's
    met hun voorkeurs-URL-afhandelaars openen. Als u de --launch optie wel
    opgeeft, dan kunt u kiezen welke voorkeurtoepassing u wil gebruiken en
    kunt u extra parameters aan de toepassing doorgeven (bijvoorbeeld: voor
    TerminalEmulator kunt u de in de terminal uit te voeren opdracht opgeven)

en: Image Files
nl: Afbeeldingbestanden

en: Invalid helper type "%s"
nl: Ongeldig hulptype '%s'

en: Konqueror Web Browser
nl: Konqueror Webbrowser

en: Launch the default helper of TYPE with the optional PARAMETER, where TYPE is one of the following values.
nl: Start de standaardhulp van TYPE met de optionele PARAMETER, waar TYPE één van de volgende waarden is.

en: Launching desktop files is not supported when %s is compiled without GIO-Unix features.
nl: Het starten van bureaubladbestanden wordt niet ondersteund wanneer %s wordt gecompileerd zonder GIO-Unix-eigenschappen.

en: Layout mode
nl: Vormgevingmodus

en: Links Text Browser
nl: Links Tekstbrowser

en: Location Icons
nl: Locatiepictogrammen

en: Lynx Text Browser
nl: Lynx Tekstbrowser

en: Mail Reader
nl: E-mailprogramma

en: Margin
nl: Marge

en: Markup column
nl: Opmaakkolom

en: Menu Icons
nl: Menupictogrammen

en: Model column to search through when searching through item
nl: Modelkolom om te doorzoeken indien element wordt doorzocht

en: Model column used to retrieve the absolute path of an image file to render
nl: Modelkolom om het absolute pad te verkrijgen naar een weer te geven afbeeldingbestand

en: Model column used to retrieve the icon pixbuf from
nl: Modelkolom die gebruikt wordt voor het ophalen van de pictogram-pixbuf

en: Model column used to retrieve the text from
nl: Modelkolom die gebruikt wordt voor het ophalen van de tekst

en: Model column used to retrieve the text if using Pango markup
nl: Modelkolom die gebruikt wordt voor het ophalen van de tekst bij gebruik van Pango-opmaak.

en: Model for the icon bar
nl: Model voor de pictogrammenbalk

en: NXterm
nl: NXTerm

en: No application selected
nl: Geen toepassing geselecteerd

en: No command specified
nl: Geen opdracht opgegeven

en: No file selected
nl: Geen bestand geselecteerd

en: No file/folder specified
nl: Geen bestand/map opgegeven

en: No helper defined for "%s".
nl: Geen helper bepaald voor '%s'.

en: No icon
nl: Geen pictogram

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Number of columns to display
nl: Aantal weer te geven kolommen

en: Open the Preferred Applications
    configuration dialog
nl: Open het dialoogscherm voor configuratie
    van voorkeurtoepassingen

en: Options:
nl: Opties:

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: PCMan File Manager
nl: PCMan Bestandbeheerder

en: PCManFM-Qt File Manager
nl: PCManFM-Qt Bestandbeheerder

en: Perl Scripts
nl: Perl scripts

en: Pixbuf column
nl: Pixbuf-kolom

en: Please choose your preferred File Manager
    now and click OK to proceed.
nl: Kies nu uw voorkeurs-bestandbeheerder 
    en klik op OK om door te gaan.

en: Please choose your preferred Mail Reader
    now and click OK to proceed.
nl: Kies nu uw voorkeurs-emailprogramma
    en klik op OK om door te gaan.

en: Please choose your preferred Terminal
    Emulator now and click OK to proceed.
nl: Kies nu uw voorkeurs-terminalvenster
    en klik op OK om door te gaan.

en: Please choose your preferred Web
    Browser now and click OK to proceed.
nl: Kies nu uw voorkeurs-webbrowser
    en klik op OK om door te gaan.

en: Please report bugs to <%s>.
nl: Meld fouten a.u.b. aan <%s>.

en: Preferred Applications
nl: Voorkeurtoepassingen

en: Preferred Applications (Web Browser, Mail Reader and Terminal Emulator)
nl: Voorkeurstoepassingen (webbrowser, e-mailprogramma en terminalvenster)

en: Preset URL when creating a link
nl: Vooringestelde URL bij het maken van een nieuwe koppeling

en: Preset command when creating a launcher
nl: Vooringestelde opdracht bij het maken van een nieuwe starter

en: Preset comment when creating a desktop file
nl: Vooringestelde opmerking bij het maken van een nieuw bureaubladbestand

en: Preset icon when creating a desktop file
nl: Vooringesteld pictogram bij het maken van een nieuw bureaubladbestand

en: Preset name when creating a desktop file
nl: Vooringestelde naam bij het maken van een nieuw bureaubladbestand

en: Press left mouse button to change the selected application.
nl: Klik met de linker muistoets om de gekozen toepassing te wijzigen.

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Print version information and exit
nl: Druk versie-informatie af en sluit af

en: Python Scripts
nl: Python scripts

en: Query the default helper of TYPE, where TYPE is one of the following values.
nl: Zoek de standaardhelper van TYPE, waar TYPE één der volgende waarden is.

en: Read your email
nl: Lees uw email

en: Render differently based on the selection state.
nl: Geef verschillend weer, gebaseerd op de selectiestatus.

en: Reorderable
nl: Herschikbaar

en: Restart command
nl: Herstartopdracht

en: Rodent File Manager
nl: Rodent bestandbeheerder

en: Row Spacing
nl: Rij-spatiëring

en: Row spacing
nl: Rij-spatiëring

en: Ruby Scripts
nl: Ruby scripts

en: Run in _terminal
nl: In _terminal uitvoeren

en: Search Column
nl: Zoekkolom

en: Select _icon from:
nl: Kies p_ictogram vanuit:

en: Select a working directory
nl: Kies een werkmap

en: Select an Application
nl: Kies een toepassing

en: Select an icon
nl: Kies een pictogram

en: Select application
nl: Kies toepassing

en: Select default applications for various services
nl: Selecteer standaardtoepassingen voor diverse diensten

en: Select this option to enable startup notification when the command is run from the file manager or the menu. Not every application supports startup notification.
nl: Selecteer deze optie om opstartmelding in te schakelen wanneer deze opdracht wordt uitgevoerd vanuit de bestandbeheerder of het menu. Niet elke toepassing ondersteunt opstartmelding.

en: Select this option to run the command in a terminal window.
nl: Selecteer deze optie om de opdracht in een terminalvenster uit te voeren.

en: Selection mode
nl: Selectiemodus

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Session restart command
nl: Herstartopdracht voor sessie

en: Settings manager socket
nl: Contactpunt voor instellingenbeheerder

en: Shell Scripts
nl: Shell scripts

en: Single Click
nl: Enkele klik

en: Single Click Timeout
nl: Enkele-klik-blokkeertijd

en: Socket
nl: Contactpunt

en: Space which is inserted at the edges of the icon view
nl: Ruimte die aan de randen van de pictogramweergave geplaatst wordt

en: Space which is inserted between cells of an item
nl: Ruimte die tussen de cellen van een element geplaatst wordt

en: Space which is inserted between grid column
nl: Ruimte die tussen rasterkolommen geplaatst wordt

en: Space which is inserted between grid rows
nl: Ruimte die tussen de rasterrijen geplaatst wordt

en: Spacing
nl: Spatiëring

en: Specify the application you want to use
    as default File Manager for Xfce:
nl: Kies de toepassing die u wil gebruiken
    als standaard-bestandbeheerder voor Xfce:

en: Specify the application you want to use
    as default Mail Reader for Xfce:
nl: Kies de toepassing die u als standaard-
    e-mailprogramma wil gebruiken voor Xfce:

en: Specify the application you want to use
    as default Terminal Emulator for Xfce:
nl: Kies de toepassing die u als standaard-
    terminalvenster wil gebruiken voor Xfce:

en: Specify the application you want to use
    as default Web Browser for Xfce:
nl: Kies de toepassing die u als standaard-
    webbrowser wil gebruiken voor Xfce:

en: Status Icons
nl: Statuspictogrammen

en: Stock Icons
nl: Standaardpictogrammen

en: Terminal Emulator
nl: Terminalvenster

en: Terminator
nl: Afmaker

en: Text column
nl: Tekstkolom

en: Text for I_mportant Icons
nl: Tekst voor belangrijke pictogra_mmen

en: Text for _All Icons
nl: Tekst voor _alle pictogrammen

en: The GIcon to render.
nl: Het weer te geven Gpictogram.

en: The amount of space between two consecutive columns
nl: De hoeveelheid ruimte tussen twee opeenvolgende kolommen

en: The amount of space between two consecutive rows
nl: De hoeveelheid ruimte tussen twee opeenvolgende rijen

en: The amount of time after which the item under the mouse cursor will be selected automatically in single click mode
nl: De hoeveelheid tijd waarna een element onder de muispijl automatisch wordt geselecteerd in enkele-klik-modus

en: The file "%s" contains no data
nl: Het bestand '%s' bevat geen gegevens

en: The following TYPEs are supported for the --launch and --query commands:
    
      WebBrowser       - The preferred Web Browser.
      MailReader       - The preferred Mail Reader.
      FileManager      - The preferred File Manager.
      TerminalEmulator - The preferred Terminal Emulator.
nl: De volgende TYPEs worden ondersteund voor de opdrachten --launch en --query:
    
      WebBrowser       - De webverkenner van uw voorkeur.
      MailReader       - Het e-mailprogramma van uw voorkeur.
      FileManager      - De bestandverkenner van uw voorkeur.
      TerminalEmulator - Het terminalvenster van uw voorkeur.

en: The following TYPEs are supported for the --launch command:
nl: De volgende TYPEs worden ondersteund voor de --launch opdracht:

en: The icon to render.
nl: Het weer te geven pictogram.

en: The layout mode
nl: De vormgevingmodus

en: The model for the icon view
nl: Het model van de pictogramweergave

en: The orientation of the iconbar
nl: De oriëntatie van de pictogrammenbalk

en: The preferred File Manager will be used to browse the contents of folders.
nl: De bestandbeheerder van uw voorkeur zal worden gebruikt om de inhoud van mappen te verkennen.

en: The preferred Mail Reader will be used to compose emails when you click on email addresses.
nl: Het e-mailprogramma van uw voorkeur zal worden gebruikt om e-mails op te stellen wanneer u op e-mailadressen klikt.

en: The preferred Terminal Emulator will be used to run commands that require a CLI environment.
nl: Het terminalprogramma van uw voorkeur zal worden gebruikt om opdrachten uit te voeren die een terminal vereisen.

en: The preferred Web Browser will be used to open hyperlinks and display help contents.
nl: De webverkenner van uw voorkeur zal worden gebruikt om webkoppelingen te openen en om hulpteksten te tonen.

en: The selection mode
nl: De selectiemodus

en: The size of the icon to render in pixels.
nl: De grootte van het weer te geven pictogram in pixels.

en: The width used for each item
nl: De gebruikte breedte voor elk element

en: Toolbar _Style
nl: Werkbalk_stijl

en: Type '%s --help' for usage.
nl: Tik '%s --help' voor gebruik

en: Type of desktop file to create (Application or Link)
nl: Het te maken bureaubladbestandtype (toepassing of koppeling)

en: Unable to detect the URI-scheme of "%s".
nl: Kon het URI-schema van '%s' niet vaststellen.

en: Uncategorized Icons
nl: Ongecategoriseerde pictogrammen

en: Unsupported desktop file type "%s"
nl: Niet-ondersteund type bureaubladbestand '%s'

en: Usage: %s [options] [file]
nl: Gebruik: %s [opties] [bestand]

en: Usage: exo-open [URLs...]
nl: Gebruik: exo-open [URL's...]

en: Use _startup notification
nl: Gebruik op_startmelding

en: Use a custom application which is not included in the above list.
nl: Gebruik een aangepaste toepassing die niet in bovenstaande lijst staat.

en: Use the command line
nl: Gebruik de opdrachtregel

en: View allows user to search through columns interactively
nl: Weergave laat gebruikers kolommen interactief doorzoeken

en: View is reorderable
nl: Weergave is herschikbaar

en: W3M Text Browser
nl: W3M tekstbrowser

en: Web Browser
nl: Webbrowser

en: Whether the children should be all the same size
nl: Of de kinderen allemaal dezelfde grootte moeten hebben.

en: Whether the items in the view can be activated with single clicks
nl: Of de elementen in de weergave te activeren zijn met een enkele klik

en: Width for each item
nl: Breedte voor elk element

en: Window group
nl: Venstergroep

en: Window group leader
nl: Venstergroep-leider

en: Working _Directory:
nl: _Werkmap:

en: Xfe File Manager
nl: Xfe bestandbeheerder

en: [FILE|FOLDER]
nl: [BESTAND|MAP]

en: _Add a new toolbar
nl: Voeg een nieuwe werkb_alk toe

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Desktop Default
nl: Werkomgeving-standaard

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Icon:
nl: _Pictogram:

en: _Icons only
nl: Alleen p_ictogrammen

en: _Internet
nl: Internet

en: _Name:
nl: _Naam:

en: _OK
nl: O_K

en: _Open
nl: _Openen

en: _Other...
nl: _Overige...

en: _Remove Toolbar
nl: _Verwijder werkbalk

en: _Save
nl: O_pslaan

en: _Search icon:
nl: _Zoek pictogram:

en: _Text only
nl: Alleen _tekst

en: _Utilities
nl: Hulpprogramma's

en: size
nl: grootte
