Exo - en to lv translation catalogue (244 entries)

en:        %s [options] --build-list [[name file]...]
lv:        %s [opcijas] --build-list [[faila nosaukums]...]

en:        exo-open --launch TYPE [PARAMETERs...]
lv:        exo-open --launch TIPS [PARAMETRI...]

en:   --build-list      Parse (name, file) pairs
lv:   --build-list      Parsē (nosaukums, fails) pārus

en:   --extern          Generate extern symbols
lv:   --extern          Veidot ārējos simbolus

en:   --launch TYPE [PARAMETERs...]       Launch the preferred application of
                                          TYPE with the optional PARAMETERs, where
                                          TYPE is one of the following values.
lv:   --launch TIPS [PARAMETRI...]       Palaist vēlamo TIPA lietotni
                                          ar neobligātiem PARAMETRIEM, kur TIPS
                                          ir kāda no sekojošām vērtībām.

en:   --name=identifier C macro/variable name
lv:   --name=identifikātors, C makro/mainīgā vārds

en:   --static          Generate static symbols
lv:   --static           Veidot statiskos simbolus

en:   --strip-comments  Remove comments from XML files
lv:   --strip-comments  Dzēš komentārus no XML failiem

en:   --strip-content   Remove node contents from XML files
lv:   --strip-content   Dzēš mezglu saturu XML failos

en:   --working-directory DIRECTORY       Default working directory for applications
                                          when using the --launch option.
lv:   --working-directory DIREKTORIJA       Noklusētā darba direktorija priekš lietotnes,
                                          kad izmanto --lunch opciju.

en:   -?, --help                          Print this help message and exit
lv:   -?, --help                          Izdrukā šo palīdzības ziņu un iziet

en:   -V, --version                       Print version information and exit
lv:   -V, --version                       Izdrukā versijas informāciju un iziet

en:   -V, --version     Print version information and exit
lv:   -V, --version     Izdrukā versijas informāciju un iziet

en:   -h, --help        Print this help message and exit
lv:   -h, --help         Izdrukā šo ziņu un iziet

en:   WebBrowser       - The preferred Web Browser.
      MailReader       - The preferred Mail Reader.
      FileManager      - The preferred File Manager.
      TerminalEmulator - The preferred Terminal Emulator.
lv:   WebBrowser       - Vēlamais tīmekļa pārlūks.
      MailReader       - Vēlamais pasta lasītājs.
      FileManager       - Vēlamais failu pārvaldnieks.
      TerminalEmulator - Vēlamais termināla emulators.

en: %s (Xfce %s)
    
    Copyright (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. All rights reserved.
    
    Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
    
    Built with Gtk+-%d.%d.%d, running Gtk+-%d.%d.%d.
    
    Please report bugs to <%s>.
lv: %s (Xfce %s)
    
    Autortiesības (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. Visas tiesības paturētas.
    
    Autors Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
    
    Būvēts ar Gtk+-%d.%d.%d, skrien Gtk+-%d.%d.%d.
    
    Lūdzu, ziņojiet par kļūdām uz <%s>.

en: %s comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY,
    You may redistribute copies of %s under the terms of
    the GNU Lesser General Public License which can be found in the
    %s source package.
lv: %s ir BEZ JEBKĀDĀM GARANTIJĀM,
    Jūs varat izplatīt %s zem GNU Lesser General Public License
    nosacījumiem, kuri ir atrodami pirmavota pakotnē %s

en: Action Icons
lv: Darbību ikonas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Active item border color
lv: Aktīvā vienuma robežu krāsa

en: Active item fill color
lv: Aktīvā vienuma aizpildījuma krāsa

en: Active item index
lv: Aktīvā vienuma indeks

en: Active item text color
lv: Aktīvā vienuma teksta krāsa

en: All Files
lv: Visi faili

en: All Icons
lv: Visas ikonas

en: Animations
lv: Animācijas

en: Application Chooser Button
lv: Lietotņu izvēles poga

en: Application Icons
lv: Lietotņu ikonas

en: Block Device
lv: Bloka iekārta

en: Browse the file system
lv: Pārlūkot failu sistēmu

en: Browse the file system to choose a custom command.
lv: Pārlūkot faila sistēmu, lai norādītu izmantojamo komandu.

en: Browse the web
lv: Pārlūkot Tīmekli

en: C_omment:
lv: K_omentārs:

en: C_reate
lv: Iz_veidot

en: Character Device
lv: Rakstzīmju iekārta

en: Choose Preferred Application
lv: Norādiet vēlamo lietotni

en: Choose a custom File Manager
lv: Norādiet pielāgoto failu pārvaldnieku

en: Choose a custom Mail Reader
lv: Norādiet pasta lasītāju

en: Choose a custom Terminal Emulator
lv: Norādiet termināla emulatoru

en: Choose a custom Web Browser
lv: Norādiet tīmekļa pārlūku

en: Choose filename
lv: Norādiet faila nosaukumu

en: Clear search field
lv: Notīrīt meklēšanas lauku

en: Column Spacing
lv: Kolonnu atstarpe

en: Column spacing
lv: Kolonnu atstarpes

en: Comm_and:
lv: Kom_anda:

en: Copyright (c) %s
            os-cillation e.K. All rights reserved.
    
    Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
lv: Autortiesības (c) %s
            os-cillation e.K. Visas tiesības paturētas.
    
    Autors Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.

en: Create Directory
lv: Izveidot direktoriju

en: Create Launcher
lv: Izveidot palaidēju

en: Create Launcher <b>%s</b>
lv: Izveidot palaidēju <b>%s</b>

en: Create Link
lv: Izveidot saiti

en: Create a new desktop file in the given directory
lv: Izveidot jaunu darbvirsmas failu, dotajā direktorijā

en: Cursor item border color
lv: Kursora vienuma robežu krāsa

en: Cursor item fill color
lv: Kursora vienuma aizpildījuma krāsa

en: Cursor item text color
lv: Kursora vienuma teksta krāsa

en: Customize Toolbar...
lv: Pielāgot rīkjoslu...

en: Debian Sensible Browser
lv: Debian Sensible pārlūks

en: Debian X Terminal Emulator
lv: Debian X termināla emulators

en: Device Icons
lv: Ierīču ikonas

en: Drag an item onto the toolbars above to add it, from the toolbars in the items table to remove it.
lv: Velciet vienumu uz augšējām rīkjoslām, lai pievienotu, vai no rīkjoslām, uz vienumu tabulas, lai aizvāktu.

en: Edit Directory
lv: Labot direktoriju

en: Edit Launcher
lv: Rediģēt palaidēju

en: Edit Link
lv: Rediģēt saiti

en: Emblems
lv: Emblēmas

en: Emoticons
lv: Emocijzīmes

en: Enable Search
lv: Ieslēgt meklēšanu

en: Enlightened Terminal Emulator
lv: Enlightened termināla emulators

en: Epiphany Web Browser
lv: Epiphany tīmekļa pārlūks

en: Executable Files
lv: Izpildāmie faili

en: FIFO
lv: Rinda (FIFO)

en: Failed to create "%s".
lv: Neizdevās izveidot "%s".

en: Failed to execute default File Manager
lv: Neizdevās izpildīt noklusēto Failu pārvaldnieku

en: Failed to execute default Mail Reader
lv: Neizdevās izpildīt noklusēto Pasta lasītāju

en: Failed to execute default Terminal Emulator
lv: Neizdevās izpildīt noklusēto Termināla emulatoru

en: Failed to execute default Web Browser
lv: Neizdevās izpildīt noklusēto Tīmekļa pārlūku

en: Failed to launch preferred application for category "%s".
lv: Neizdevās palaist vēlamo aplikāciju no kategorijas "%s".

en: Failed to load contents from "%s": %s
lv: Neizdevās ielādēt saturu no "%s": %s

en: Failed to load image "%s": Unknown reason, probably a corrupt image file
lv: Neizdevās ielādēt attēlu "%s": Iemesls nav zināms, iespējams attēla fails ir bojāts

en: Failed to open "%s".
lv: Neizdevās atvērt "%s".

en: Failed to open %s for writing
lv: Neizdevās atvērt %s rakstīšanai

en: Failed to open URI "%s".
lv: Neizdevās atvērt URI "%s".

en: Failed to open display
lv: Neizdevās atvērt displeju

en: Failed to open file "%s": %s
lv: Neizdevās atvērt failu "%s": %s

en: Failed to parse contents of "%s": %s
lv: Neizdevās parsēt saturu "%s": %s

en: Failed to read file "%s": %s
lv: Neizdevās nolasīt failu "%s": %s

en: Failed to save "%s".
lv: Neizdevās saglabāt "%s"

en: Failed to set default File Manager
lv: Neizdevās uzstādīt noklusēto failu pārvaldnieku

en: Failed to set default Mail Reader
lv: Neizdevās uzstādīt noklusēto pasta lasītāju

en: Failed to set default Terminal Emulator
lv: Neizdevās uzstādīt noklusēto termināla emulatoru

en: Failed to set default Web Browser
lv: Neizdevās uzstādīt noklusēto tīmekļa pārlūku

en: File "%s" has no type key
lv: Failam "%s" nav tipa atslēga

en: File Manager
lv: Faila pārvaldnieks

en: File Type Icons
lv: Faila tipa ikonas

en: File location is not a regular file or directory
lv: Fila atrašanās vieta nav parasts fails vai direktorija

en: Folder
lv: Mape

en: Follow state
lv: Sekot stāvoklim

en: GIcon
lv: GIkona

en: GNOME Terminal
lv: GNOME termināls

en: Galeon Web Browser
lv: Galeon tīmekļa pārlūks

en: Homogeneous
lv: Viendabīgs

en: How the text and icon of each item are positioned relative to each other
lv: Kā teksts un ikona tiek novietoti attiecībā viens pret otru

en: Icon
lv: Ikona

en: Icon Bar Model
lv: Ikonu joslas modelis

en: Icon View Model
lv: Ikonu skata modelis

en: If you don't specify the --launch option, exo-open will open all specified
    URLs with their preferred URL handlers. Else, if you specify the --launch
    option, you can select which preferred application you want to run, and
    pass additional parameters to the application (i.e. for TerminalEmulator
    you can pass the command line that should be run in the terminal).
lv: Ja jūs nenorādīsiet --lunch opciju, exo-open atvērs visus norādītos
    URL ar to vēlamajiem URL apdarinātājiem. Ja, jūs norādiet --lunch
    opciju, jūs varēsiet izvēlēties vēlamo lietotni, un padot papildus
    parametrus lietotnei (piemēram, TerminalEmulator, jūs varat
    padot komandlīniju, kuru izpildīt terminālī).

en: Image Files
lv: Attēlu faili

en: Invalid helper type "%s"
lv: Nederīgs palīdzības tips "%s"

en: Konqueror Web Browser
lv: Konqueror tīmekļa pārlūks

en: Launch the default helper of TYPE with the optional PARAMETER, where TYPE is one of the following values.
lv: Palaist noklusēto palīdzības TIPU ar neobligātajiem PARAMETRIEM, kur TIPS ir viena no sekojošām vērtībām.

en: Launching desktop files is not supported when %s is compiled without GIO-Unix features.
lv: Darbavirsmas faila palaišana netiek atbalstīta, kad %s ir kompilēts bez GIO-Unix iespējām.

en: Layout mode
lv: Izkārtojuma režīms

en: Links Text Browser
lv: Links teksta pārlūks

en: Location Icons
lv: Vietu ikonas

en: Lynx Text Browser
lv: Lynx teksta pārlūks

en: Mail Reader
lv: Pasta lasītājs

en: Margin
lv: Mala

en: Markup column
lv: Iezīmēšanas kolonna

en: Menu Icons
lv: Izvēlņu ikonas

en: Model column to search through when searching through item
lv: Modeļa kolonna meklēšanai, kad meklē vienumos

en: Model column used to retrieve the icon pixbuf from
lv: Izmantota modeļa kolonna, lai iegūtu ikonas pixbuf no

en: Model column used to retrieve the text from
lv: Izmantota modeļa kolonna, lai iegūtu tekstu no

en: Model column used to retrieve the text if using Pango markup
lv: Modeļa kolonna, lai iegūtu tekstu, ja izmanto Pango iezīmēšanu

en: Model for the icon bar
lv: Modelis ikonu joslai

en: No application selected
lv: Nav norādīta neviena lietotne

en: No command specified
lv: Nav norādīta komanda

en: No file selected
lv: Neviens fails nav atlasīts

en: No file/folder specified
lv: Nav norādīts fails/mape

en: No icon
lv: Nav ikonas

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Number of columns to display
lv: Attēlojamo kolonnu skaits

en: Open the Preferred Applications
    configuration dialog
lv: Atvērt Vēlamo lietotņu
    konfigurācijas dialoga logu

en: Options:
lv: Opcijas:

en: Orientation
lv: Novietojums

en: PCMan File Manager
lv: PCMan failu pārvaldnieks

en: Perl Scripts
lv: Perl skripti

en: Pixbuf column
lv: Pixbuf kolonna

en: Please choose your preferred File Manager
    now and click OK to proceed.
lv: Lūdzu norādiet savu vēlamo failu pārvaldnieku
    un apstipriniet, lai turpinātu.

en: Please choose your preferred Mail Reader
    now and click OK to proceed.
lv: Lūdzu norādiet savu vēlamo pasta lasītāju
    un apstipriniet, lai turpinātu.

en: Please choose your preferred Terminal
    Emulator now and click OK to proceed.
lv: Lūdzu norādiet savu vēlamo termināla
    emulatoru un apstipriniet, lai turpinātu.

en: Please choose your preferred Web
    Browser now and click OK to proceed.
lv: Lūdzu norādiet savu vēlamo tīmekļa
    pārlūku un apstipriniet, lai turpinātu.

en: Please report bugs to <%s>.
lv: Lūdzu ziņojiet par kļūdām uz <%s>.

en: Preferred Applications
lv: Vēlamās lietotnes

en: Preferred Applications (Web Browser, Mail Reader and Terminal Emulator)
lv: Vēlamās lietotnes (tīmekļa pārlūks, pasta lasītājs un termināla emulators)

en: Preset URL when creating a link
lv: Noklusētais URL, kad veido saiti

en: Preset command when creating a launcher
lv: Noklusētā komanda, kad veido palaidēju

en: Preset comment when creating a desktop file
lv: Noklusētais komentārs, kad veido darbvirsmas failu

en: Preset icon when creating a desktop file
lv: Noklusētā ikona, kad veido darbvirsmas failu

en: Preset name when creating a desktop file
lv: Noklusētais nosaukums, kad veido darbvirsmas failu

en: Press left mouse button to change the selected application.
lv: Nospiediet kreiso peles taustiņu, lai mainītu izvēlēto lietotni.

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Print version information and exit
lv: Izdrukāt versijas informāciju un iziet

en: Python Scripts
lv: Python skripti

en: Read your email
lv: Lasīt e-pastu

en: Render differently based on the selection state.
lv: Attēlot atkarībā no atlases stāvokļa.

en: Reorderable
lv: Pārkārtojams

en: Restart command
lv: Atiestates komanda

en: Row Spacing
lv: Rindu atstarpe

en: Row spacing
lv: Rindu atstarpes

en: Ruby Scripts
lv: Ruby skripti

en: Run in _terminal
lv: Palaist _terminālī

en: SOCKET ID
lv: SOKETA ID

en: Search Column
lv: Meklēšanas kolonna

en: Select _icon from:
lv: Izvēlēties _ikonu no:

en: Select a working directory
lv: Izvēlēties darba direktoriju

en: Select an Application
lv: Norādiet lietotni

en: Select an icon
lv: Norādiet ikonu

en: Select application
lv: Norādiet lietotni

en: Select default applications for various services
lv: Norādiet noklusētās lietotnes, dažādiem pakalpojumiem

en: Select this option to enable startup notification when the command is run from the file manager or the menu. Not every application supports startup notification.
lv: Izvēlaties šo opciju, lai ieslēgtu sāknēšanas paziņošanu, kad komanda tiek palaista no failu pārvaldnieka, vai izvēlnes. Ne visas lietotnes atbalsta sāknēšanas paziņošanu.

en: Select this option to run the command in a terminal window.
lv: Izvēlaties, šo opciju, ja vēlaties, lai komanda tiek izpildīta termināla logā

en: Selection mode
lv: Atlases režīms

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Session restart command
lv: Sesijas atiestates komanda

en: Settings manager socket
lv: Uzstādījumi soketu pārvaldniekam

en: Shell Scripts
lv: Čaulas skripti

en: Single Click
lv: Viens klikšķis

en: Single Click Timeout
lv: Viena klikšķa noildze

en: Socket
lv: Ligzda

en: Space which is inserted at the edges of the icon view
lv: Atstarpe, pie ikonu skata malām

en: Space which is inserted between cells of an item
lv: Atstarpe, starp vienuma šūnām

en: Space which is inserted between grid column
lv: Atstarpe starp režģa kolonnām

en: Space which is inserted between grid rows
lv: Atstarpe starp režģa rindām

en: Spacing
lv: Atstarpe

en: Specify the application you want to use
    as default File Manager for Xfce:
lv: Norādiet lietotni, kuru vēlaties izmantot,
    kā noklusēto failu pārvaldnieku:

en: Specify the application you want to use
    as default Mail Reader for Xfce:
lv: Norādiet lietotni, kuru vēlaties izmantot,
    kā noklusēto pasta lasītāju:

en: Specify the application you want to use
    as default Terminal Emulator for Xfce:
lv: Norādiet lietotni, kuru vēlaties izmantot,
    kā noklusēto termināla emulatoru:

en: Specify the application you want to use
    as default Web Browser for Xfce:
lv: Norādiet lietotni, kuru vēlaties izmantot,
    kā noklusēto tīmekļa pārlūku:

en: Status Icons
lv: Statusa ikonas

en: TYPE [PARAMETER]
lv: TIPS [PARAMETRI]

en: Terminal Emulator
lv: Termināla emulators

en: Text column
lv: Teksta kolonna

en: Text for I_mportant Icons
lv: Tekstu svarī_gajām ikonām

en: Text for _All Icons
lv: Tekstu _visām ikonām

en: The GIcon to render.
lv: Attēlojamā GIcon.

en: The amount of space between two consecutive columns
lv: Atstarpe, starp divām secīgām kolonnām

en: The amount of space between two consecutive rows
lv: Atstarpe starp divām secīgām rindām

en: The amount of time after which the item under the mouse cursor will be selected automatically in single click mode
lv: Laika daudzums, pēc kura vienums zem kursora, tiks automātiski iekrāsots, viena klikšķa režīmā

en: The file "%s" contains no data
lv: Fails "%s" nesatur nekādus datus

en: The following TYPEs are supported for the --launch command:
lv: --lunch komandas atbalstītie TIPI:

en: The icon to render.
lv: Attēlojamā ikona.

en: The layout mode
lv: Izkārtojuma režīms

en: The model for the icon view
lv: Modelis ikonu skatam

en: The orientation of the iconbar
lv: Ikonjoslas novietojums

en: The selection mode
lv: Atlases režīms

en: The size of the icon to render in pixels.
lv: Attēlojamās ikonas izmērs pikseļos.

en: The width used for each item
lv: Katra vienuma platums

en: Toolbar _Style
lv: Rīkjoslas _stils

en: Type '%s --help' for usage.
lv: Ievadiet "%s --help", lai izdrukātu lietošanas instrukcijas.

en: Type of desktop file to create (Application or Link)
lv: Veidojamā darbvirsmas faila tips (lietotne vai saite)

en: Unable to detect the URI-scheme of "%s".
lv: Nevar noteikt URI-shēmu priekš "%s".

en: Uncategorized Icons
lv: Negrupētās ikonas

en: Unsupported desktop file type "%s"
lv: Darbvirsmas faila tips "%s" netiek atbalstīts

en: Usage: %s [options] [file]
lv: Izmantošana: %s [opcijas] [fails]

en: Usage: exo-open [URLs...]
lv: Lietošana: exo-open [URLi...]

en: Use _startup notification
lv: Izmantot _sāknēšanas paziņošanu

en: Use a custom application which is not included in the above list.
lv: Izmantot lietotni, kura nav iekļauta sarakstā.

en: Use the command line
lv: Izmantot komandrindu

en: View allows user to search through columns interactively
lv: Skats ļauj lietotājiem interaktīvi meklēt kolonnās

en: View is reorderable
lv: Skats ir pārkārtojams

en: W3M Text Browser
lv: W3M teksta pārlūks

en: Web Browser
lv: Tīmekļa pārlūks

en: Whether the children should be all the same size
lv: Vai visiem bērniem būt vienāda izmēra

en: Whether the items in the view can be activated with single clicks
lv: Vai skatā esošie vienumi ir aktivizējami ar vienu klikšķi

en: Width for each item
lv: Katra vienuma platums

en: Window group
lv: Logu grupa

en: Window group leader
lv: Logu grupas līderis

en: Working _Directory:
lv: Darba direktorija:

en: X Terminal
lv: X terminālis

en: Xfce Terminal
lv: Xfce termināls

en: [FILE|FOLDER]
lv: [FAILS|MAPE]

en: _Add a new toolbar
lv: _Pievienot jaunu rīkjoslu

en: _Cancel
lv: A_tcelt

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Desktop Default
lv: Noklusētā darbvirsma

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Icon:
lv: _Ikona:

en: _Icons only
lv: Tikai _ikonas

en: _Name:
lv: _Nosaukums:

en: _OK
lv: _Labi

en: _Open
lv: _Atvērt

en: _Other...
lv: _Cits...

en: _Remove Toolbar
lv: _Noņemt rīkjoslu

en: _Search icon:
lv: Meklēt ikonu:

en: _Text only
lv: Tikai _tekstu

en: size
lv: izmērs
