Xfce4-settings - en to lt translation catalogue (362 entries)

en: %.1f s
lt: %.1f sek.

en: %d MIME type found | %d MIME types found
lt[0]: Rastas %d MIME tipas
lt[1]: Rasti %d MIME tipai
lt[2]: Rasta %d MIME tipų

en: (Disabled)
lt: (Išjungtas)

en: 1x (no scaling)
lt: 1x (be mastelio keitimo)

en: <big><b>Would you like to keep this configuration?</b></big>
lt: <big><b>Ar norite pasilikti šią konfigūraciją?</b></big>

en: ATI Settings
lt: ATI nustatymai

en: A_pplication Shortcuts
lt: _Programų susiejimai

en: Acceleratio_n:
lt: Pagreiti_s:

en: Acceleration _profile:
lt: Pagreičio _profilis:

en: Acceleration t_ime:
lt: Pagreičio la_ikas:

en: Acceptance _delay:
lt: Priėmimo _delsa:

en: Accessibility
lt: Prieinamumas

en: Active device in the dialog
lt: Aktyvus įrenginys dialoge

en: Adjust the system-wide display scaling
lt: Derinti ekrano mastelio keitimą sistemos mastu

en: Advanced
lt: Išsamiau

en: All Files
lt: Visi failai

en: All _Settings
lt: Visi _nustatymai

en: An unknown error, exit code is %d
lt: Nežinoma klaida, išėjimo kodas yra %d

en: Anti-aliasing, or font smoothing, can improve the look of text on the screen
lt: Glodinimas arba šriftų lyginimas gali pagerinti teksto išvaizdą ekrane

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Are you sure you want to reset channel "%s" and all its properties?
lt: Ar tikrai norite atstatyti „%s“ kanalą ir visas jo savybes?

en: Are you sure you want to reset content type "%s" to its default value?
lt: Ar tikrai norite atstatyti turinio tipą „%s“ į jo numatytąją reikšmę?

en: Are you sure you want to reset property "%s"?
lt: Ar tikrai norite atstatyti savybę „%s“?

en: Array
lt: Masyvas

en: Assistive _Technologies
lt: Pagalbinės _technologijos

en: Assistive technologies will be available the
    next time you login
lt: Pagalbinės technologijos bus prieinamos
    kitą kartą prisijungus

en: Associate applications with MIME types
lt: Susieti programas su MIME tipais

en: B_uttons and Feedback
lt: _Mygtukai ir grįžtamasis ryšys

en: Beha_vior
lt: _Elgsena

en: Blink _delay:
lt: Mirksėjimo _delsa:

en: Boolean
lt: Loginė reikšmė

en: Bounce Keys
lt: Pasikartojantys klavišai

en: Bounce keys
lt: Pasikartojantys klavišai

en: Bounce keys are disabled
lt: Pasikartojantys klavišai išjungti

en: Bounce keys are enabled
lt: Pasikartojantys klavišai įjungti

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Change la_yout option
lt: Išdėst_ymo keitimo parametras

en: Channel
lt: Kanalas

en: Choose Application...
lt: Pasirinkite programą...

en: Circular scrolling
lt: Žiedinė slinktis

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear filter
lt: Išvalyti filtrą

en: Clockwise
lt: Pagal laikrodžio rodyklę

en: Close
lt: Užverti

en: Co_mpose key
lt: Ko_mponavimo klavišas

en: Command
lt: Komanda

en: Command:
lt: Komanda:

en: Configure _new displays when connected
lt: Prijungus, konfigūruoti _naujus ekranus

en: Configure keyboard and mouse accessibility
lt: Konfigūruoti klaviatūros ir pelės nustatymus

en: Configure pointer device behavior and appearance
lt: Konfigūruoti žymėjimo įrenginio elgseną ir išvaizdą

en: Configure screen settings and layout
lt: Konfigūruoti ekrano nustatymus ir išdėstymą

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Could not create the settings dialog.
lt: Nepavyko sukurti nustatymų dialogo.

en: Counterclockwise
lt: Prieš laikrodžio rodyklę

en: Cursor
lt: Žymeklis

en: Cursor si_ze:
lt: Žymeklio d_ydis:

en: Custom _DPI setting:
lt: Pasirinktiniai _DPI nustatymai:

en: Customize settings stored by Xfconf
lt: Tinkinti Xfconf saugomus nustatymus

en: Customize the look of your desktop
lt: Tinkinti darbalaukio išvaizdą

en: Customize your desktop
lt: Derinti darbalaukį

en: DEVICE NAME
lt: ĮRENGINIO PAVADINIMAS

en: D_istance:
lt: _Atstumas:

en: De_vice:
lt: Į_renginys:

en: Default
lt: Numatyta

en: Default Application
lt: Numatytoji programa

en: Default Fon_t
lt: Numatytasis š_riftas

en: Default _Monospace Font
lt: Numatytasis _lygiaplotis šriftas

en: Define shortcuts for la_unching applications:
lt: Apibrėžkite, programų paleidimui skirtus, sparčiuosius klavišus:

en: Digital display
lt: Skaitmeninis ekranas

en: Disable sticky keys if two keys are _pressed
lt: Išjungti atmeniuosius klavišus, jei paspaudžiami du kla_višai

en: Disable touchpad _while typing
lt: _Renkant tekstą, išjungti jutiklinį kilimėlį

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Display
lt: Ekranas

en: Display:
lt: Ekranas:

en: Displays
lt: Ekranai

en: Do not fork to the background
lt: Nevykdyti fone

en: Double
lt: Dviguba

en: Double Click
lt: Dvikartis spustelėjimas

en: Drag and Drop
lt: Vilkimas

en: Duratio_n:
lt: Truk_mė:

en: Edge scrolling
lt: Kampų slinktis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit Property
lt: Keisti savybę

en: Edit keyboard settings and application shortcuts
lt: Keisti klaviatūros nustatymus ir programų susiejimus

en: Edit selected property
lt: Keisti pasirinktą savybę

en: Empty
lt: Tuščia

en: Enable _event sounds
lt: Įjungti į_vykių garsus

en: Enable e_ditable accelerators
lt: Įjungti _redaguojamus sparčiuosius klavišus

en: Enable hori_zontal scrolling
lt: Horizontali _kampų slinktis

en: Enable input feedbac_k sounds
lt: Įjungti įvesties grįžtamojo ryšio _garsus

en: Enable or disable event sounds globally (requires "Canberra" support)
lt: Įjungti arba išjungti įvykių garsus visuotinai (reikalauja „Canberra“ palaikymo)

en: Enter the command you want to trigger with a shortcut.
lt: Įveskite sparčiuoju klavišu paleidžiamą komandą

en: Event sounds
lt: Įvykių garsai

en: Executable Files
lt: Vykdomi failai

en: Extend to the right
lt: Išplėsti į dešinę

en: Failed to add new application "%s"
lt: Nepavyko pridėti naujos programos „%s“

en: Failed to connect to xfconf daemon. Reason: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie xfconf tarnybos. Priežastis: %s

en: Failed to create temporary directory
lt: Nepavyko sukurti laikinojo katalogo

en: Failed to extract archive
lt: Nepavyko išarchyvuoti

en: Failed to install theme
lt: Nepavyko įdiegti temos

en: Failed to launch shortcut "%s"
lt: Nepavyko paleisti susiejimo „%s“

en: Failed to set application "%s" for mime type "%s".
lt: Nepavyko nustatyti programą „%s“ mime tipui „%s“.

en: File is larger than %d MB, installation aborted
lt: Failas yra didesnis nei %d MB, įdiegimas nutrauktas

en: Font quality on a TFT or LCD screen can be greatly improved by choosing the correct sub-pixel order of the screen
lt: Šriftų kokybė TFT ar LCD ekranuose gali būti smarkiai pagerinta pasirinkus teisingą ekrano popikselinę tvarką

en: Full
lt: Pilna

en: General
lt: Bendra

en: Graphical Settings Manager for Xfce 4
lt: Grafinė nustatymų tvarkytuvė, skirta Xfce 4

en: Graphical settings editor for Xfconf
lt: Grafinis nustatymų redaktorius skirtas Xfconf

en: Half (left-handed)
lt: Pusė (kairiarankiams)

en: Help
lt: Žinynas

en: Hintin_g:
lt: Taškinė _korekcija:

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Horizontal and Vertical
lt: Horizontalus ir vertikalus

en: Icons
lt: Piktogramos

en: Identify Displays
lt: Atpažinti ekranus

en: If enabled, the session manager will start the required applications for screen readers and magnifiers
lt: Jei įjungta, seansų tvarkytuvė paleis reikalingas programas, skirtas ekrano skaityklėms ir didintuvams

en: If selected, keyboard shortcuts for menu items can be changed by hovering the mouse over the menu item and pressing the new key combination for the shortcut
lt: Jei pasirinkta, klaviatūros susiejimai gali būti keičiami užvedus virš jų pelę ir paspaudus naują susiejimo kombinaciją

en: Improve keyboard and mouse accessibility
lt: Pagerinti klaviatūros ir pelės prieinamumą

en: Integer
lt: Skaičius

en: Inverted
lt: Invertuotas

en: K_eystroke delay:
lt: _Klavišo paspaudimo delsa:

en: Keep this configuration
lt: Palikti šią konfigūraciją

en: Key_board layout
lt: Klaviatūros išdėstymas

en: Keyboa_rd
lt: K_laviatūra

en: Keyboard
lt: Klaviatūra

en: Keyboard layout selection
lt: Klaviatūros išdėstymo pasirinkimas

en: Laptop
lt: Nešiojamas kompiuteris

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Le_ft-handed
lt: _Kairei rankai

en: Left
lt: Kairėje

en: Locked
lt: Užrakinta

en: MIME Type
lt: MIME tipas

en: MIME Type Editor
lt: MIME tipų redaktorius

en: Ma_ximum speed:
lt: _Didžiausias greitis:

en: Many fonts contain information that provides extra hints as to how best draw the font; pick whichever looks best according to personal preference
lt: Dauguma šriftų turi informaciją kuri suteikia papildomą taškinę korekciją, taip kad šriftas atrodytų geriausiai; pasirinkite tą kuri jūsų nuomone atrodo geriausiai

en: Medium
lt: Vidutinė

en: Menus and Buttons
lt: Meniu ir mygtukai

en: Minimal interface to set up an external output
lt: Minimali sąsaja nustatyti išorinę išvestį

en: Mirror Displays
lt: Kopijuoti ekranus

en: Mirror Screens
lt: Kopijuoti ekranus

en: Monitor
lt: Monitorius

en: Monitor %s
lt: Stebėti %s

[ctx: Monitor vendor]
en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Mouse (relative)
lt: Pelė (sąlyginis)

en: Mouse Emulation
lt: Pelės emuliacija

en: Mouse and Touchpad
lt: Pelė ir jutiklinis kilimėlis

en: Move currently selected item down by one row
lt: Perkelti šiuo metu pasirinktą elementą viena eilute žemyn

en: Move currently selected item up by one row
lt: Perkelti šiuo metu pasirinktą elementą viena eilute aukštyn

en: New
lt: Naujas

en: New Property
lt: Nauja savybė

en: New property
lt: Nauja savybė

en: No
lt: Ne

en: No AT-SPI provider was found on your system
lt: Jūsų sistemoje nerastas joks AT-SPI tiekėjas

en: None
lt: Nėra

en: None (right-handed)
lt: Joks (dešiniarankiams)

en: None available
lt: Neprieinama

en: OK
lt: Gerai

en: Only Display 1
lt: Tik ekranas 1

en: Only Display 2
lt: Tik ekranas 2

en: Open
lt: Atverti

en: Open <i>%s</i> and other files of type "%s" with:
lt: Atverti <i>%s<i/> ir kitus „%s“ tipo failus naudojant:

en: Other Applications
lt: Kitos programos

en: Override the detected monitor resolution if fonts look too large or too small
lt: Nustelbti nustatytą monitoriaus raišką, jei šriftas atrodo per didelis ar per mažas

en: Pen (absolute)
lt: Pieštukas (absoliutus)

en: Perl Scripts
lt: Perl scenarijai

en: Please report bugs to <%s>.
lt: Apie klaidas praneškite <%s>.

en: Pointer Speed
lt: Žymeklio greitis

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Property
lt: Savybė

en: Property names can only include the ASCII characters A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', as well as '/' as a separator
lt: Savybių pavadinimuose gali būti tik ASCII simboliai A-Z, a-z, 0-9, '_', '-', ':', '.', ',', '[', ']', '{', '}', '<' and '>', taipogi '/' kaip skirtukas

en: Property names cannot end with a '/' character
lt: Savybių vardai negali baigtis simboliu '/'

en: Property names cannot have two or more consecutive '/' characters
lt: Savybių vardai negali turėti kelių iš eilės einančių '/' simbolių

en: Property names must start with a '/' character
lt: Savybės vardas turi prasidėti simboliu '/'

en: Python Scripts
lt: Python scenarijai

en: Question
lt: Klausimas

en: R_epeat interval:
lt: Ka_rtojimo intervalas:

en: R_esolution:
lt: R_aiška:

en: Recommended Applications
lt: Rekomenduojamos programos

en: Ref_lection:
lt: Atspindy_s:

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

en: Refresh _rate:
lt: Atnaujinimo _dažnis:

en: Rendering
lt: Atvaizdavimas

en: Repe_at speed:
lt: Kartojimo _greitis:

en: Replace running xsettings daemon (if any)
lt: Pakeisti vykdomą xsettings tarnybą (jei tokia yra)

en: Reset selected property
lt: Atstatyti pasirinktą savybę

en: Reset to Default
lt: Atstatyti numatytuosius

en: Reset to Defaults
lt: Atstatyti numatytuosius

en: Reset to _Defaults
lt: Atstatyti _numatytuosius

en: Resetting a channel will permanently remove those custom settings.
lt: Atstačius kanalą bus prarasti visi pasirinktiniai nustatymai.

en: Resetting a property will permanently remove those custom settings.
lt: Atstačius savybę bus prarasti visi pasirinktiniai nustatymai.

en: Resolution:
lt: Raiška:

en: Restore num l_ock state on startup
lt: Paleidimo metu atstatyti num _lock būseną

en: Restore the previous configuration
lt: Atstatyti ankstesnę konfigūraciją

en: Reverse scroll d_irection
lt: Atvirkštinė slinkties _kryptis

en: Ri_ght-handed
lt: _Dešinei rankai

en: Right
lt: Dešinėje

en: Ro_tation:
lt: _Pasukimas:

en: Ruby Scripts
lt: Ruby scenarijai

en: SOCKET ID
lt: LIZDO ID

en: Save
lt: Įrašyti

en: Scrolling
lt: Slinktis

en: Scrolling _mode:
lt: Slinkties _veiksena:

en: Select Application
lt: Pasirinkite programą

en: Select a default font
lt: Pasirinkite numatytąjį šriftą

en: Select a default monospace font
lt: Pasirinkti numatytąjį lygiaplotį šriftą

en: Select a monitor to change its properties; drag it to rearrange its placement.
lt: Pasirinkite monitorių, norėdami keisti jo savybes; tempkite jį, norėdami pakeisti jo vietą.

en: Select an Application
lt: Pasirinkite programą

en: Select command
lt: Pasirinkti komandą

en: Select keyboard layout and variant
lt: Pasirinkite klaviatūros išdėstymą ir variantą

en: Selected output not disabled
lt: Pasirinkta išvestis išjungta

en: Sensitivit_y:
lt: _Jautrumas:

en: Set the acceleration and sensitivity for the selected device to the default values
lt: Nustatyti pasirinkto įrenginio greitėjimo ir jautrumo numatytąsias reikšmes

en: Setti_ngs
lt: _Nustatymai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Settings Editor
lt: Nustatymų redaktorius

en: Settings Manager
lt: Nustatymų tvarkytuvė

en: Settings dialog to show
lt: Nustatymų dialogas, kurį rodyti

en: Settings manager socket
lt: Nustatymų tvarkytuvės lizdas

en: Shell Scripts
lt: Apvalkalo scenarijai

en: Shortcut
lt: Susiejimas

en: Shortcut Command
lt: Susiejimo komanda

en: Shortcut command may not be empty.
lt: Susiejimo komanda negali būti tuščia.

en: Shortcut:
lt: Susiejimas:

en: Show _blinking
lt: Rodyti _mirksintį

en: Show images in _menus
lt: Rodyti paveiksliukus _meniu

en: Show images on _buttons
lt: Rodyti paveiksliukus ant _mygtukų

en: Size
lt: Dydis

en: Slight
lt: Lengva

en: Slow Keys
lt: Lėtieji klavišai

en: Slow keys
lt: Lėtieji klavišai

en: Slow keys are disabled
lt: Lėtieji klavišai išjungti

en: Slow keys are enabled
lt: Lėtieji klavišai įjungti

en: Specifies whether the keyboard layout is controlled with this settings dialog, or by the X server
lt: Nurodo ar klaviatūros išdėstymas valdomas šiuo nustatymų langu ar X serveriu

en: Specify what should be displayed in toolbar items
lt: Nurodykite kas turi būti rodoma įrankių juostų elementuose

en: Specify whether icons should be displayed next to items in menus
lt: Nurodykite ar piktogramos turi būti rodomos šalia elementų meniu

en: Specify whether icons should be displayed next to text in buttons
lt: Nurodykite ar piktogramos turi būti rodomos šalia teksto mygtukuose

en: Specify whether mouse clicks and other user input will cause event sounds to play
lt: Nurodykite ar pelės spustelėjimai ir kitos naudotojo įvestys sukels įvykių garsus

en: Specify whether or not the text cursor blinks
lt: Nurodykite ar teksto žymeklis mirksės

en: St_yle
lt: St_ilius

en: Status
lt: Būsena

en: Sticky Keys
lt: Atmenieji klavišai

en: Sticky keys
lt: Atmenieji klavišai

en: Sticky keys are disabled
lt: Atmenieji klavišai išjungti

en: Sticky keys are enabled
lt: Atmenieji klavišai įjungti

en: String
lt: Eilutė

en: Sub-_pixel order:
lt: Po_pikselinė tvarka:

en: T_ouchpad
lt: _Jutiklinis kilimėlis

en: Tab_let
lt: P_lanšetė

en: Tap touchpad to clic_k
lt: Bakstelėti jutiklinį kilimėlį, norint nuspausti

en: Television
lt: Televizorius

en: Text
lt: Tekstas

en: Text next to icons
lt: Tekstas šalia piktogramų

en: Text under icons
lt: Tekstas po piktogramomis

en: Th_reshold:
lt: _Slenkstis:

en: The Xfce Settings Daemon
lt: Xfce nustatymų tarnyba

en: The Xfce development team. All rights reserved.
lt: Xfce kūrėjų komanda. Visos teisės saugomos.

en: The amount of time, in milliseconds, required between keystrokes
lt: Laiko kiekis milisekundėmis, tarp klavišų paspaudimų

en: The amount of time, in milliseconds, that must elapse before a keystroke will be accepted
lt: Laiko kiekis milisekundėmis, kuris turi praeiti kol klavišo paspaudimai bus vėl priimami

en: The command may not be empty.
lt: Komanda negali būti tuščia.

en: The delay, in milliseconds, between successive blinks of the cursor
lt: Delsa milisekundėmis, tarp sėkmingų žymeklio mirktelėjimų

en: The factor at which the pointer's speed will increase as the mouse is moved
lt: Faktorius ties kuriuo žymeklio greitis didės judant pelei

en: The last active output must not be disabled, the system would be unusable.
lt: Paskutinė veikianti išvestis neturėtų būti išjungta, nes sistema bus nepanaudojama.

en: The maximum pointer speed after acceleration
lt: Didžiausias žymeklio greitis po pagreitinimo

en: The mouse pointer cannot move farther than this distance between two clicks for them to be considered a double click
lt: Pelės žymeklis negali judėti toliau nei šis atstumas tarp dviejų spustelėjimų, kad jie būtų laikomi dvikarčiu spustelėjimu

en: The number of pixels the pointer must move before a drag operation will start
lt: Pikselių skaičius kurį turi nukeliauti žymeklis, kad būtų pradėtas vilkimas

en: The number of pixels the pointer must move in a short time before it starts accelerating
lt: Pikselių skaičius kurį turi nukeliauti žymeklis, kad prasidėtų greitėjimas

en: The previous configuration will be restored in %i seconds if you do not reply to this question.
lt: Jei neatsakysite į šį klausimą, po %i sekundžių bus atstatyta buvusi konfigūracija.

en: The previous configuration will be restored in 10 seconds if you do not reply to this question.
lt: Jei neatsakysite į šį klausimą, po 10 sekundžių bus atstatyta buvusi konfigūracija.

en: The ramp used to reach maximum pointer speed
lt: Rampa naudojama pasiekti didžiausią žymeklio greitį

en: The rate at which keystrokes are generated while a key is pressed
lt: Dažnis kuriuo generuojami klavišų paspaudimai, kol klavišas yra paspaustas

en: The root element ('/') is not a valid property name
lt: Šakninis elementas ('/') nėra tinkamas savybės vardas

en: The system defaults will be restored next time you log in.
lt: Sistemos numatytieji bus atstatyti kitą kartą jums prisijungus.

en: The time, in milliseconds, before a pressed key begins repeating
lt: Laikas milisekundėmis, prieš tai kai paspaustas klavišas kartojamas

en: The time, in milliseconds, between repeated motion events
lt: Laikas milisekundėmis, tarp pasikartojančių judėjimo įvykių

en: The time, in milliseconds, between the initial key press and first repeated motion event
lt: Laikas milisekundėmis, tarp pirmo klavišo paspaudimo ir pirmo pasikartojančio judesio įvykio

en: The time, in milliseconds, to get to maximum speed
lt: Laikas milisekundėmis, didžiausio greičio gavimui

en: This font will be used as the default font used when drawing user interface text
lt: Šis šriftas bus naudojamas kaip numatytasis, piešiant naudotojo sąsajos tekstą

en: This font will be used as the default monospace font, for example by terminal emulators.
lt: Šis šriftas bus naudojamas kaip numatytasis lygiaplotis šriftas, pavyzdžiui, terminalo emuliatoriuose.

en: This is a hint for panels, docks and desktop to show on this display preferably.
lt: Tai yra užuomina skydeliams ir darbalaukiui būti rodomiems šiame ekrane.

en: This system is using RandR %d.%d. For the display settings to work version 1.2 is required at least
lt: Sistema naudoja RandR %d.%d. Ekrano nuostatoms veikti, reikia bent 1.2 versijos

en: This will remove your custom mime-association and restore the system-wide default.
lt: Bus pašalinti jūsų pasirinkti mime susiejimai ir atstatyti sistemos numatytieji.

en: This will reset all shortcuts to their default values. Do you really want to do this?
lt: Visi susiejimai bus atstatyti į jų numatytąsias reikšmes. Ar tikrai to norite?

en: Ti_me:
lt: _Laikas:

en: To help prevent accidental keystrokes, slow keys requires that a key is held for a certain minimum amount of time before the keystroke will be accepted
lt: Norint apsaugoti nuo atsitiktinių klavišų paspaudimų, lėtieji klavišai tam tikrą laiko tarpą turi būti laikomi nuspausti, prieš tai, kai jie bus priimti

en: To help prevent accidental multiple keystrokes, bounce keys imposes a minimum delay between keystrokes
lt: Norint apsaugoti nuo atsitiktinių klavišų paspaudimų, pasikartojantys klavišai naudoja minimalią delsą tarp klavišų paspaudimų

en: Trac_king mode:
lt: Se_kimo veiksena:

en: Two mouse clicks in less than this length of time (in milliseconds) will be considered a double click
lt: Du pelės spustelėjimai per trumpesnį, nei šis, laiką (milisekundėmis), bus laikomi dvikarčiu spustelėjimu

en: Two-finger scrolling
lt: Slinktis dviem pirštais

en: Type
lt: Tipas

en: Type '%s --help' for usage.
lt: Bandykite „%s –help“, jei norite išsamesnės informacijos.

en: Typing Settings
lt: Rašymo nustatymai

en: Unable to initialize GTK+.
lt: Nepavyko inicijuoti GTK+.

en: Unable to launch the proprietary driver settings
lt: Nepavyko paleisti nuosavybinės tvarkyklės nustatymų

en: Unable to query the version of the RandR extension being used
lt: Nepavyko gauti naudojamos RandR plėtinio versijos

en: Unable to start "%s"
lt: Nepavyko paleisti „%s“

en: Unable to start the Xfce Display Settings
lt: Nepavyko paleisti Xfce darbalaukio nustatymų

en: Unknown format, only archives and directories are supported
lt: Nežinomas formatas, palaikomi tik archyvai ir katalogai

en: Use _bounce keys
lt: Naudoti pasikartojančius _klavišus

en: Use _startup notification
lt: Naudoti _paleidimo pranešimą

en: Use a c_ustom command:
lt: Naudoti _pasirinktinę komandą:

en: Use a custom command for an application that is not available from the above application list.
lt: Naudoti pasirinktinę komandą programai, kuri nepasiekiama iš aukščiau pateikto programų sąrašo.

en: Use slow _keys
lt: Na_udoti lėtuosius klavišus

en: User Set
lt: Naudotojo nustatyta

en: Value
lt: Reikšmė

en: Variant
lt: Variantas

en: Version information
lt: Versijos infomacija

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Vertical BGR
lt: Vertikalus BGR

en: Vertical RGB
lt: Vertikalus RGB

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Warning: this icon theme has no cache file. You can create this by running <i>gtk-update-icon-cache %s/%s/</i> in a terminal emulator.
lt: Įspėjimas: ši piktogramų tema neturi podėlio failo. Jūs galite jį sukurti, terminalo emuliatoriuje įvykdę komandą <i>gtk-update-icon-cache %s/%s/</i>.

en: Watch an Xfconf channel for property changes
lt: Stebėti Xfconf kanalo savybių pasikeitimus

en: When selected, modifier keys (such as Control, Alt, and Shift) do not need to be held down (they can be pressed and then released) when multiple keys would normally need to be pressed at the same time
lt: Kai pasirenkamas vykdomasis klavišas (toks kaip Control, Alt ir Shift) nebereikia laikyti nuspausto (juos galima paspausti ir atleisti), kai tuo tarpu paprastai reikia nuspausti kelis klavišus kartu

en: When selected, modifier keys (such as Control, Alt, and Shift) will remain locked in the pressed state until pressed again
lt: Kai pasirenkamas vykdomasis klavišas (toks kaip Control, Alt ir Shift) liks nuspaustas

en: When selected, pressing and holding down a key emits the same character over and over again
lt: Pasirinkus, paspaudus ir laikant klavišą tas simbolis siunčiamas dar ir dar kartą

en: When selected, the "sticky keys" feature will be disabled if two keys are pressed simultaneously
lt: Pasirinkus, „atmeniųjų klavišų“ funkcija bus išjungta, jei du klavišai paspaudžiami kartu

en: When selected, the mouse pointer can be controlled using the keyboard number pad
lt: Pasirinkus pelės žymeklis gali būti valdomas klaviatūros skaičių sritimi

en: When selected, the scroll wheel will work in the opposite direction
lt: Pasirinkus, pelės ratukas veiks priešinga kryptimi

en: When selected, the touchpad will be disabled when the keyboard is being used
lt: Pasirinkus, naudojant klaviatūrą bus išjungtas jutiklinis kilimėlis

en: Workspace %d
lt: Darbo sritis %d

en: Yes
lt: Taip

en: _Acceleration delay:
lt: P_agreičio delsa:

en: _Behavior
lt: _Elgsena

en: _Browse...
lt: _Naršyti...

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Devices
lt: Į_renginiai

en: _Enable anti-aliasing
lt: Į_jungti glodinimą

en: _Enable assistive technologies
lt: Į_jungti pagalbines technologijas

en: _Enable key repeat
lt: Į_jungti klavišų kartojimą

en: _Enable this device
lt: Į_jungti šį įrenginį

en: _Filter:
lt: _Filtras:

en: _Fonts
lt: Šri_ftai

en: _Icons
lt: _Piktogramos

en: _Keyboard model
lt: _Klaviatūros modelis

en: _Layout
lt: _Išdėstymas

en: _Lock sticky keys
lt: _Užrakinti atmeniuosius klavišus

en: _Mirror displays
lt: Kopi_juoti ekranus

en: _Monitor
lt: _Stebėti

en: _Mouse
lt: _Pelė

en: _Primary display
lt: _Pirminis ekranas

en: _Property:
lt: _Savybė:

en: _Repeat delay:
lt: _Kartojimo delsa:

en: _Reset
lt: A_tstatyti

en: _Reset Channel
lt: _Atstatyti kanalą

en: _Reset to Defaults
lt: _Atstatyti numatytuosius

en: _Rotation:
lt: _Pasukimas:

en: _Test area:
lt: Išbandymo _vieta:

en: _Theme
lt: _Tema

en: _Toolbar Style
lt: Į_rankių juostos stilius

en: _Type:
lt: _Tipas:

en: _Use mouse emulation
lt: _Naudoti pelės emuliaciją

en: _Use sticky keys
lt: _Naudoti atmeniuosius klavišus

en: _Use system defaults
lt: Nau_doti sistemos numatytuosius

en: _Use this display
lt: _Naudoti šį ekraną

en: _Value:
lt: _Reikšmė:

en: _Window Scaling
lt: _Langų mastelio keitimas

en: msec
lt: milisek.

en: pixels/sec
lt: pikseliai/s

en: radiobutton
lt: parinkties akutė

en: reset
lt: atstatyti

en: start monitoring channel "%s"
lt: pradėti stebėti kanalą „%s“
