Xfce4-session - en to lt translation catalogue (202 entries)

en: (Unknown program)
lt: (Nežinoma programa)

en: (Unknown)
lt: (Nežinoma)

en: <b>Author:</b>
lt: <b>Autorius:</b>

en: <b>Compatibility</b>
lt: <b>Suderinamumas</b>

en: <b>Description:</b>
lt: <b>Aprašymas:</b>

en: <b>Homepage:</b>
lt: <b>Svetainė:</b>

en: <b>Information</b>
lt: <b>Informacija</b>

en: <b>Logout Settings</b>
lt: <b>Atsijungimo nuostatos</b>

en: <b>Security</b>
lt: <b>Saugumas</b>

en: <b>Session Chooser</b>
lt: <b>Seansų pasirinkimas</b>

en: <b>Shutdown</b>
lt: <b>Išjungimas</b>

en: <b>Version:</b>
lt: <b>Versija:</b>

en: Ad_vanced
lt: Papil_domi

en: Add application
lt: Pridėti programą

en: All Xfce cache files could not be cleared
lt: Nepavyko ištrinti visų Xfce podėlio failų

en: All files
lt: Visi failai

en: Always
lt: Visada

en: Always save the session when logging out
lt: Automatiškai išsaugoti seansą atsijungiant

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: App_lication Autostart
lt: _Automatinis programų paleidimas

en: Are you sure you want to empty the session cache?
lt: Ar tikrai norite ištuštinti seanso podėlį?

en: Are you sure you want to remove "%s"
lt: Ar tikrai norite pašalinti „%s“?

en: Are you sure you want to terminate "%s"?
lt: Ar tikrai norite nutraukti „%s“?

en: Automatically save session on logo_ut
lt: Automatiškai išsaugoti seansą, atsi_jungiant

en: Background color:
lt: Fono spalva:

en: Balou
lt: Balou tema

en: Balou Splash Engine
lt: Balou pasveikinimo variklis

en: Balou theme
lt: Balou tema

en: Below is the list of applications that will be started automatically when you login to your Xfce desktop, in addition to the applications that were saved when you logged out last time. Cursive applications belong to another desktop environment, but you can still enable them if you want.
lt: Žemiau yra sąrašas programų, kurios bus paleistos kai prisijungsite prie Xfce darbastalio, be šių programų dar yra šios kurios buvo išsaugotos kai atsijungėte paskutinį kartą:

en: Can only terminate clients when in the idle state
lt: Klientus galima nutraukti tik neveiklumo būsenoje

en: Cancel the login attempt and return to the login screen.
lt: Nutraukti prisijungimo bandymus ir grįžti į prisijungimo ekraną.

en: Choose a name for the new session:
lt: Pasirinkite naujo seanso naują vardą:

en: Choose image...
lt: Pasirinkite atvaizdą...

en: Choose session
lt: Pasirinkti seansą

en: Choose session name
lt: Pasirinkite seanso vardą

en: Choose the session you want to restore. You can simply double-click the session name to restore it.
lt: Pasirinkite sesiją, kurią norite atstatyti. Paprasčiausiai dukart paspauskite ant sesijos vardo, norėdami ją atstatyti.

en: Choose theme file to install...
lt: Pasirinkite temos bylą, kurią norite įdiegti...

en: Choose theme filename...
lt: Pasirinkite temos bylą...

en: Clear save_d sessions
lt: Išvalyti išsaugo_tus seansus

en: Clear sessions
lt: Išvalyti seansus

en: Colors
lt: Spalvos

en: Command:
lt: Komanda:

en: Con_figure
lt: _Konfigūruoti

en: Configure Balou...
lt: Konfigūruoti Balou...

en: Configure Simple...
lt: Konfigūruoti paprastą...

en: Continue anyway
lt: Vistiek tęsti

en: Could not look up internet address for %s.
    This will prevent Xfce from operating correctly.
    It may be possible to correct the problem by adding
    %s to the file /etc/hosts on your system.
lt: Nepavyko rasti interneto adreso %s.
    Tai neleis Xfce tinkamai veikti.
    Galite išspręsti problemą pridėdami
    %s į failą /etc/hosts.

en: Create a new session.
lt: Sukurti naują sesiją.

en: Customize desktop startup and splash screen
lt: Derinkite darbastalio paleidimą ir pasveikinimo langą

en: Demonstrates the selected splash screen
lt: Parodo pasirinktą pasveikinimo ekraną

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Disable binding to TCP ports
lt: Išjungti susiejimą su TCP prievadais

en: Display the session chooser every time Xfce starts
lt: Rodyti seanso pasirinkimą kiekvieną kart paleidus Xfce

en: Edit application
lt: Keisti programą

en: Empty the session cache
lt: Išvalyti seanso podėlį

en: Failed adding "%s"
lt: Nepavyko pridėti „%s“

en: Failed to create file %s
lt: Nepavyko sukurti failo %s

en: Failed to edit item
lt: Elemento pakeisti nepavyko

en: Failed to edit item "%s"
lt: Elemento „%s“ pakeisti nepavyko

en: Failed to hibernate session
lt: Nepavyko užmigdyti seanso

en: Failed to open %s for reading
lt: Nepavyko atverti %s skaitymui

en: Failed to open %s for writing
lt: Nepavyko atverti %s rašymui

en: Failed to remove item
lt: Elemento pašalinti nepavyko

en: Failed to suspend session
lt: Nepavyko sustabdyti seanso

en: Failed to toggle item
lt: Nepavyko perjungti elemento

en: Failed to unlink %s: %s
lt: Nepavyko atsieti %s: %s

en: Failed to write file %s
lt: Nepavyko įrašyti failo %s

en: Font
lt: Šriftas

en: Halt without displaying the logout dialog
lt: Sustabdyti nerodant atsijungimo dialogo

en: Hibernate without displaying the logout dialog
lt: Užmigdyti nerodant atsijungimo dialogo

en: If running
lt: Jei vykdoma

en: Image
lt: Atvaizdas

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: Immediately
lt: Nedelsiant

en: Last accessed: %s
lt: Paskutinį kartą naudota: %s

en: Launch GN_OME services on startup
lt: Paleidimo metu paleisti GNO_ME tarnybas

en: Launch _KDE services on startup
lt: Paleidimo metu paleisti KD_E tarnybas

en: Launch screensaver and locker program
lt: Paleisti ekrano užsklandą ir užrakinimo programą

en: Loading desktop settings
lt: Įkraunamos darbastalio nuostatos

en: Loading session data
lt: Įkraunami seanso duomenys

en: Lock screen be_fore sleep
lt: _Prieš užmigdant, užrakinti ekraną

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Log out %s
lt: Atsijungti %s

en: Log out of the Xfce Desktop
lt: Atsijungti nuo Xfce darbastalio

en: Log out quickly; don't save the session
lt: Greitai atsijungti; nesaugoti seanso

en: Log out without displaying the logout dialog
lt: Atsijungti nerodant atsijungimo lango

en: Manage _remote applications
lt: Tvarkyti _nutolusias programas

en: Manage remote applications over the network (this may be a security risk)
lt: Tvarko nutolusias programas per tinklą (gali būti nesaugu)

en: Mice
lt: Pelės

en: Mice Splash Engine
lt: Pelių pasveikinimo variklis

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Never
lt: Niekada

en: New session
lt: Nauja sesija

en: No description given
lt: Aprašo nėra

en: None
lt: Nieko

en: Opens the configuration panel for the selected splash screen
lt: Atveria konfigūravimo skydelį pasirinktam pasveikinimo ekranui

en: Performing Autostart...
lt: Vykdomas automatinis paleidimas...

en: Please check that the file is a valid splash theme archive.
lt: Įsitikinkite jog failas yra tinkamas temos archyvas.

en: Please report bugs to <%s>.
lt: Apie klaidas praneškite <%s>.

en: Print version information and exit
lt: Spausdinti versijos informaciją ir išeiti

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Pro_mpt on logout
lt: _Klausti, atsijungiant

en: Program
lt: Programa

en: Prompt for confirmation when logging out
lt: Atsijungiant prašyti patvirtinimo

en: Quit the program, and remove it from the session
lt: Užverti programą ir pašalinti ją iš seanso

en: Reboot without displaying the logout dialog
lt: Paleisti iš naujo nerodant atsijungimo dialogo

en: Received error while trying to log out
lt: Bandant atsijungti gauta klaida

en: Restart Style
lt: Paleisti stilių iš naujo

en: Run xflock4 before suspending or hibernating the system
lt: Prieš sustabdant ar užmigdant sistemą paleisti xflock4

en: SOCKET ID
lt: LIZDO ID

en: S_plash
lt: Pasveikini_mo ekranas

en: Save Sess_ion
lt: Išsaugot_i seansą

en: Saving Session
lt: Išsaugomas seansas

en: Screensaver
lt: Ekrano užsklanda

en: Select a command
lt: Pasirinkite komandą

en: Sessio_n
lt: Sea_nsas

en: Session Manager Error
lt: Seanso tvarkyklės klaida

en: Session Save Error
lt: Seanso saugojimo klaida

en: Session and Startup
lt: Seansai ir paleidimas

en: Session manager must be in idle state when requesting a checkpoint
lt: Kai prašoma išsaugoto taško, seanso tvarkyklė turi būti neveiklumo būsenoje

en: Session manager must be in idle state when requesting a shutdown
lt: Kai prašoma išjungti, seanso tvarkyklė turi būti neveiklumo būsenoje

en: Settings manager socket
lt: Nustatymų tvarkyklės lizdas

en: Shut _Down
lt: Išj_ungti

en: Shutdown Failed
lt: Išjungti nepavyko

en: Shutdown is blocked by the kiosk settings
lt: Išjungimas užblokuotas „kiosk“ nustatymuose

en: Simple
lt: Paprasta

en: Simple Splash Engine
lt: Paprastas pasveikinimo variklis

en: Start GNOME services, such as gnome-keyring
lt: Paleisti GNOME tarnybas, tokias kaip gnome-raktinė ir GNOME pasiekiamumas

en: Start KDE services, such as kdeinit
lt: Paleisti KDE tarnybas, tokias kaip „kdeinit“

en: Starting %s
lt: Paleidžiama %s

en: Starting Assistive Technologies
lt: Paleidžiamos pagalbinės technologijos

en: Starting KDE services
lt: Paleidžiamos KDE tarnybos

en: Starting The Gimp
lt: Paleidžiama Gimp

en: Starting The Gnome Keyring Daemon
lt: Paleidžiamas Gnome raktinės demonas

en: Starting the Beep Media Player
lt: Paleidžiama Beep Media Player

en: Starting the Desktop Manager
lt: Paleidžiama darbalaukio tvarkyklė

en: Starting the Gnome Terminal Emulator
lt: Paleidžiamas Gnome terminalas

en: Starting the KDE Advanced Text Editor
lt: Paleidžiamas KDE tekstinis redaktorius

en: Starting the KDE Clipboard Manager
lt: Paleidžiama KDE iškarpinės tvarkyklė

en: Starting the KDE Mail Reader
lt: Paleidžiama KDE pašto programa

en: Starting the KDE News Reader
lt: Paleidžiama KDE naujienų skaityklė

en: Starting the KDE Terminal Emulator
lt: Paleidžiamas KDE terminalo emuliatorius

en: Starting the Konqueror
lt: Paleidžiama Konqueror

en: Starting the Panel
lt: Paleidžiamas skydelis

en: Starting the Session Management Proxy
lt: Paleidžiamas seanso tvarkymo tarpinis serveris

en: Starting the Taskbar
lt: Paleidžiama užduočių juosta

en: Starting the VI Improved Editor
lt: Paleidžiamas VI Improved tekstinis redaktorius

en: Starting the Volume Controller
lt: Paleidžiamas garso valdiklis

en: Starting the Window Manager
lt: Paleidžiama langų tvarkyklė

en: Starting the X Multimedia System
lt: Paleidžiama X Multimedia System

en: Starting the X Terminal Emulator
lt: Paleidžiamas X terminalo emuliatorius

en: Starting the X-Chat IRC Client
lt: Paleidžiamas X-Chat IRC klientas

en: Sus_pend
lt: _Sustabdyti

en: Suspend without displaying the logout dialog
lt: Sustabdyti nerodant atsijungimo dialogo

en: Terminate Program
lt: Nutraukti programą

en: Text color:
lt: Teksto spalva:

en: The Xfce development team. All rights reserved.
lt: Xfce kūrėjų komanda. Visos teisės saugomos.

en: The application will lose any unsaved state and will not be restarted in your next session.
lt: Visi neišsaugoti programos duomenys, bus prarasti ir neatstatyti kitam seanse.

en: The client doesn't have any properties set yet
lt: Klientas kol kas neturi jokių nustatytų savybių

en: The list of applications in the failsafe session is empty.
lt: Saugaus seanso programų sąrašas tuščias.

en: The location and the format of the autostart directory has changed.
    The new location is
    
      %s
    
    where you can place .desktop files to, that describe the applications
    to start when you login to your Xfce desktop. The files in your old
    autostart directory have been successfully migrated to the new
    location.
    You should delete this directory now.
lt: Automatinio paleidimo aplanko vieta ir formatas pasikeitė.
    Nauja vieta yra
    
      %s
    
    ten jūs galite įdėti .desktop failus, kurie aprašo programas
    kurios bus paleistos kai prisijungsite prie Xfce darbastalio.
    Jūsų seni failai buvo perkelti į naują vietą.
    Dabar galite ištrinti aplanką.

en: The saved states of your applications will not be restored during your next login.
lt: Kitą kartą prisijungus, išsaugotos programų būsenos nebus atstatytos.

en: The specified failsafe session ("%s") is not marked as a failsafe session.
lt: Nurodytas saugus seansas („%s“) nepažymėtas kaip saugus seansas.

en: Theme File Error
lt: Temos failo klaida

en: These applications are a part of the currently-running session, and can be saved when you log out.  Changes below will only take effect when the session is saved.
lt: Šios programos yra dabar veikiančio seanso dalis ir gali būti išsaugotos atsijungiant.  Pakeitimai įsigalios išsaugojus seansą.

en: This will permanently remove the application from the list of automatically started applications
lt: Iš automatiškai paleidžiamų programų sąrašo bus visam laikui pašalinta programa

en: Try again
lt: Bandykite dar kartą

en: Type '%s --help' for usage.
lt: Bandykite „%s --help“ dėl naudojimo.

en: Unable to contact D-Bus session bus
lt: Nepavyko prisijungti prie D-Bus seanso magistralės

en: Unable to contact settings server
lt: Nepavyko susisiekti su nustatymų serveriu

en: Unable to create user interface from embedded definition data
lt: Iš įmontuotų aprašymo duomenų nepavyko sukurti naudotojo sąsajos

en: Unable to determine failsafe session name.  Possible causes: xfconfd isn't running (D-Bus setup problem); environment variable $XDG_CONFIG_DIRS is set incorrectly (must include "%s"), or xfce4-session is installed incorrectly.
lt: Nepavyko nustatyti saugaus seanso pavadinimo.  Galimos priežastys: xfconfd neveikia (D-Bus nustatymo klaida); aplinkos kintamasis $XDG_CONFIG_DIRS nustatytas netinkamai (turi turėti „%s“), arba xfce4-session neteisingai įdiegta.

en: Unable to install splash theme from file "%s"
lt: Neįmanoma įdiegti temos iš failo „%s“

en: Unable to load a failsafe session
lt: Nepavyko įkrauti saugaus seanso

en: Unable to remove splash theme "%s" from directory %s.
lt: Neįmanoma pašalinti demonstracinės temos „%s“ iš aplanko „%s“.

en: Unable to save the session
lt: Seanso išsaugoti nepavyko

en: Unable to terminate program.
lt: Nutraukti programos nepavyko.

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Unknown shutdown method %d
lt: Nežinomas išjungimo būdas %d

en: Use custom image
lt: Naudoti pasirinktą atvaizdą

en: Use this session to run Xfce as your desktop environment
lt: Naudoti šį seansą, kad Xfce būtų naudojama kaip jūsų darbastalio aplinka

en: Verifying DNS settings
lt: Tikrinami DNS nustatymai

en: Version information
lt: Versija

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>
lt: Sukūrė Benedikt Meurer <benny@xfce.org>

en: Xfce Session
lt: Xfce seansas

en: You might need to delete some files manually in "%s".
lt: Kai kuriuos failus iš „%s“ jums gali tekti ištrinti patiems

en: Your session is being saved.  If you do not wish to wait, you may close this window.
lt: Jūsų seansas išsaugotas.  Jei nenorite laukti, galite uždaryti šį langą.

en: _Display chooser on login
lt: _Rodyti pasirinkimą prisijungiant

en: _Export theme
lt: _Eksportuoti temą

en: _General
lt: _Bendra

en: _Hibernate
lt: _Užmigdyti

en: _Install new theme
lt: Įd_iegti naują temą

en: _Log Out
lt: _Atsijungti

en: _Proceed
lt: _Tęsti?

en: _Quit Program
lt: _Užverti programą

en: _Remove theme
lt: _Pašalinti temą

en: _Restart
lt: Paleisti iš _naujo

en: _Save session for future logins
lt: _Išsaugoti seansą būsimiems prisijungimams

en: _Test
lt: _Testas

en: and Brian Tarricone <kelnos@xfce.org>.
lt: ir Brian Tarricone <kelnos@xfce.org>.

en: label
lt: etiketė
