openconnect - en to lt translation catalogue (993 entries)

en: 
    Certificate from VPN server "%s" failed verification.
    Reason: %s
lt: 
    Liudijimas iš VPN serverio „%s“ nepraėjo patikrinimo.
    Priežastis: %s

en:  (default)
lt:  (numatytasis)

en: %d bytes of ESP secrets
lt: %d baitai ESP paslapčių

en: %d gateway servers available:
lt: Galimi %d tinklų sietuvų serveriai:

en: (Error while describing error!)
lt: (Klaida aprašant klaidą!)

en: (Is a firewall preventing you from sending UDP packets?)
lt: (Ar ugniasienė neleidžia jums siųsti UDP paketų?)

en: (NOTE: Yubikey OATH disabled in this build)
lt: (PASTABA: Yubikey OATH išjungtas šioje programoje)

en: (NOTE: libproxy disabled in this build)
lt: (PASTABA: libproxy išjungtas šioje programoje)

en: (NOTE: libstoken (RSA SecurID) disabled in this build)
lt: (PASTABA: libstoken (RSA SecurID) išjungta šioje programoje)

en: (error 0x%lx)
lt: (klaida 0x%lx)

en: (script)
lt: (scenarijus)

en: .... + %d more bytes unreceived
lt: .... + %d papildomų baitų gauta

en: <error>
lt: <klaida>

en: Accepting expected ESP packet with seq %u
lt: Tikimasi ESP paketo su seq %u

en: AcquireCredentialsHandle() failed: %lx
lt: AcquireCredentialsHandle() nepavyko: %lx

en: Add key from PKCS#11 failed
lt: Nepavyko pridėti rakto iš PKCS#11

en: Add key from TPM failed
lt: Nepavyko pridėti rakto iš TPM

en: Adding supporting CA '%s'
lt: Pridedama palaikanti LĮ „%s“

en: All fields are required; try again.
lt: Visi laukai yra būtini; bandykite dar kartą.

en: Allocating new path for relative redirect failed: %s
lt: Nepavyko išskirti naujo kelio santykiniam nukreipimui: %s

en: Allocation failed
lt: Nepavyko išskirti atminties

en: Allocation failure for string from stdin
lt: Nepavyko eilutės iš stdin išskyrimas

en: Allocation for vpnc-script path failed
lt: Nepavyko išskirti vpnc-script keliui

en: Allocation of deflate buffer failed
lt: Nepavyko išskirti buferio

en: Another user already logged in
lt: Kitas naudotojas jau prisijungė

en: Asked for password but '--no-passwd' set
lt: Prašyta slaptažodžio, bet nustatyta „--no-passwd“

en: Attempt new DTLS connection
lt: Bandomas naujas DTLS ryšys

en: Attempting Digest authentication to proxy
lt: Bandoma nusiųsti tapatybės patvirtinimą į tarpinį serverį

en: Attempting Digest authentication to server '%s'
lt: Bandoma nusiųsti tapatybės patvirtinimą į tarpinį serverį „%s“

en: Attempting GSSAPI authentication to proxy
lt: Bandomas GSSAPI tapatybės patvirtinimą tarpiniame serveryje

en: Attempting GSSAPI authentication to server '%s'
lt: Bandomas GSSAPI tapatybės patvirtinimą tarpiniame serveryje „%s“

en: Attempting HTTP Basic authentication to proxy
lt: Bandomas HTTP Basic tapatybės patvirtinimas tarpiniame serveryje

en: Attempting HTTP Basic authentication to server '%s'
lt: Bandomas HTTP Basic tapatybės patvirtinimas tarpiniame serveryje „%s“

en: Attempting HTTP NTLM authentication to proxy (single-sign-on)
lt: Bandomas HTTP NTLM tapatybės patvirtinimas tarpiniame serveryje (vienas prisijungimas)

en: Attempting HTTP NTLM authentication to server '%s' (single-sign-on)
lt: Bandomas HTTP NTLM tapatybės patvirtinimas tarpiniame serveryje „%s“ (vienas prisijungimas)

en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to proxy
lt: Bandomas HTTP NTLM%d tapatybės patvirtinimas tarpiniame serveryje

en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to server '%s'
lt: Bandomas HTTP NTLM%d tapatybės patvirtinimas tarpiniame serveryje „%s“

en: Attempting to connect to proxy %s%s%s:%s
lt: Bandoma jungtis prie tarpinio serverio %s%s%s:%s

en: Attempting to connect to server %s%s%s:%s
lt: Bandoma jungtis prie serverio %s%s%s:%s

en: Auth choice "%s" matches multiple options
lt: Auth pasirinkimas „%s“ atitinka kelis parametrus

en: Auth choice "%s" not available
lt: Auth pasirinkimo „%s“ nėra

en: Authenticate only and print login info
lt: Tik patvirtinti tapatybę ir atspausdinti prisijungimo informaciją

en: Authenticated to SOCKS server using password
lt: Patvirtinta tapatybė SOCKS serveryje naudojant slaptažodį

en: Authentication
lt: Tapatybės patvirtinimas

en: Authentication (two-phase)
lt: Tapatybės patvirtinimas (dviejų fazių)

en: Bind UDP socket
lt: Prijungti UDP lizdą

en: Built against SSL library with no Cisco DTLS support
lt: Sukurta naudojant SSL biblioteką be Cisco DTLS palaikymo

en: CRITICAL ERROR: DTLS master secret is uninitialised. Please report this.
lt: KRITINĖ KLAIDA: DTLS pagrindinė paslaptis neinicializuota. Praneškite apie tai.

en: CSTP Ciphersuite: %s
lt: CSTP šifravimo rinkinys: %s

en: CSTP Dead Peer Detection detected dead peer!
lt: CSTO negyvų porininkų aptikimas aptiko negyvą porininką!

en: CSTP connected. DPD %d, Keepalive %d
lt: Prisijungta prie CSTP. DPD %d, keepalive %d

en: CSTP rekey due
lt: Atliekamas CSTP raktų pakeitimas

en: Caller paused the connection
lt: Kvietėjas pristabdė ryšį

en: Can't load TPM engine.
lt: Nepavyksta įkelti TPM variklio.

en: Can't open %s: %s
lt: Nepavyksta atverti %s: %s

en: Can't open ~/.stokenrc file
lt: Nepavyko atverti ~/.stokenrc failo

en: Can't plumb %s for IPv%d: %s
lt: Nepavyksta apdoroti srauto %s IPv%d: %s

en: Can't push IP
lt: Nepavyksta siųsti IP

en: Can't set ifname
lt: Nepavyksta nustatyti ifname

en: Cannot determine PEM encryption type
lt: Nepavyko nustatyti PEM šifravimo tipo

en: Cannot follow redirection to non-https URL '%s'
lt: Negalima sekti nukreipimu į ne https URL „%s“

en: Cannot handle form method='%s', action='%s'
lt: Negalima apdoroti formos method='%s', action='%s'

en: Cannot open '%s': %s
lt: Nepavyksta atverti „%s“: %s

en: Cannot open config file '%s': %s
lt: Nepavyko atverti konfigūracijos failo „%s“: %s

en: Cannot process this executable path "%s"
lt: Negalima apdoroti šio vykdomojo failo kelio „%s“

en: Cannot receive HTTP 1.0 body without closing connection
lt: Negalima gauti HTTP 1.0 pagrindinės dalies neužveriant ryšio

en: Cannot use 'config' option inside config file
lt: Nepavyko naudoti „config“ parametro konfigūracijos faile

en: Cert file for server verification
lt: Liudijimo failas serverio patikrinimui

en: Certificate X.509 content not fetched by libp11
lt: Liudijimo X.509 turinys negautas iš libp11

en: Certificate does not match private key
lt: Liudijimas neatitinka privataus rakto

en: Certificate has GEN_IPADD altname with bogus length %d
lt: Liudijimas turi blogo ilgio %d GEN_IPADD alternatyvų vardą

en: Certificate has no public key
lt: Liudijimas neturi viešojo rakto

en: Challenge:
lt: Tikrinimas:

en: Challenge: %s
lt: Patikrinimas: %s

en: Checking EC key matches cert
lt: Tikrinama, ar EC atitinka liudijimą

en: Choose authentication login selection
lt: Pasirinkite tapatybės patvirtinimo prisijungimo pasirinkimą

en: Cisco AnyConnect or openconnect
lt: Cisco AnyConnect ar openconnect

en: Client certificate expires soon at
lt: Kleinto liudijimas biags galioti

en: Client certificate has expired at
lt: Kliento liudijimo galiojimas baigėsi

en: CommandLineToArgvW() failed: %s
lt: CommandLineToArgvW() nepavyko: %s

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN, as well as ocserv
lt: Suderinamas su Cisco AnyConnect SSL VPN taip pat kaip ir su ocserv

en: Compatible with Juniper Network Connect / Pulse Secure SSL VPN
lt: Suderinamas su Juniper Network Connect / Pulse Secure SSL VPN

en: Compatible with Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect SSL VPN
lt: Suderinamas su Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect SSL VPN

en: Compressed DTLS packet received when compression not enabled
lt: Gautas suspaustas DTLS paketas, kai suspaudimas nėra įjungtas

en: Compressed packet received in !deflate mode
lt: Suspaustas paketas gautas ne spaudimo veiksenoje

en: Compression setup failed
lt: Nepavyko nustatyti suspaudimo

en: Connect UDP socket
lt: Prisijungti prie UDP lizdo

en: Connected PC/SC reader '%s'
lt: Prisijungta prie PC/SC skaitytojo „%s“

en: Connected as %s%s%s, using SSL%s%s, with %s%s%s %s
lt: Prisijungta kaip %s%s%s, naudojant SSL%s%s, su %s%s%s %s

en: Connected to %s%s%s:%s
lt: Prisijungta prie %s%s%s:%s

en: Connected to HTTPS on %s
lt: Prisijungta prie HTTPS %s

en: Connecting to HTTPS tunnel endpoint ...
lt: Jungiamasi prie HTTPS tunelio jungties ...

en: Connection retry timeout in seconds
lt: Jungimosi pakartotinio bandymo laikas sekundėmis

en: Continue in background after startup
lt: Tęsti fone po paleidimo

en: Continuing in background; pid %d
lt: Tęsiama fone; pid %d

en: Continuing to process KMP message %d now size %d (got %d)
lt: Tęsiamas KMP pranešimo %d apdorojimas, dabar dydis %d (gauta %d)

en: Cookie is no longer valid, ending session
lt: Slapukas nebegalioja, baigiamas seansas

en: Cookie was rejected on reconnection; exiting.
lt: Persijungiant atmestas slapukas; išeinama.

en: Could not calculate hash of server's certificate
lt: Nepavyko suskaičiuoti serverio liudijimo maišos vertės

en: Could not extract expiration time of certificate
lt: Nepavyko išgauti liudijimo galiojimo pabaigos laiko

en: Could not initialise MD5 hash: %s
lt: Nepavyko inicializuoti MD5 maišos: %s

en: Could not obtain file system ID for passphrase
lt: Nepavyko gauti failų sistemos ID ar slaptafrazės

en: Could not open /dev/tun for plumbing
lt: Nepavyko atverti /dev/tun siuntimui

en: Create TLSv1 CTX failed
lt: Nepavyko sukurti TLSv1 CTX

en: Creating SSL connection failed
lt: Nepavyko sukurti SSL ryšio

en: Creating primary key under %s hierarchy.
lt: Kuriamas pirminis raktas %s hierarchijoje.

en: DTLS Dead Peer Detection detected dead peer!
lt: DTLS negyvų porininkų aptikimas aptiko negyvą porininką!

en: DTLS MTU reduced to %d
lt: DTLS MTU sumažinta iki %d

en: DTLS Rehandshake failed; reconnecting.
lt: Nepavyko DTLS rankos paspaudimas; jungiamasi iš naujo.

en: DTLS connection attempted with an existing fd
lt: DTLS ryšys bandytas su esamu fd

en: DTLS connection compression using %s.
lt: DTLS ryšio suspaudimas, naudojant %s.

en: DTLS got write error %d. Falling back to SSL
lt: DTLS gavo rašymo klaidą %d. Pereinama prie SSL

en: DTLS got write error: %s. Falling back to SSL
lt: DTLS gavo rašymo klaidą: %s. Pereinama prie SSL

en: DTLS handshake failed: %d
lt: Nepavyko DTLS rankos paspaudimas: %d

en: DTLS handshake failed: %s
lt: Nepavyko DTLS rankos paspaudimas: %s

en: DTLS handshake timed out
lt: DTLS rankos paspaudimo laikas baigėsi

en: DTLS initialised. DPD %d, Keepalive %d
lt: DTLS inicializuota. DPD %d, Keepalive %d

en: DTLS option %s : %s
lt: DTLS parametras %s: %s

en: DTLS rekey due
lt: Atliekamas DTLS raktų pasikeitimas

en: DTLS session resume failed; possible MITM attack. Disabling DTLS.
lt: DTLS seanso pratęsimas nepavyko; galimas MITM užpuolimas. Išjungiama DTLS.

en: DecryptMessage failed: %lx
lt: DecryptMessage nepavyko: %lx

en: Decrypting ESP packet failed: %s
lt: Nepavyko dešifruoti ESP paketo: %s

en: Decrypting PEM key failed
lt: Nepavyko dešifruoti PEM rakto

en: Deferring DTLS resumption until CSTP generates a PSK
lt: Atidedamas DTLS tęsimas iki CSTP sugeneruos PSK

en: Detected MTU of %d bytes (was %d)
lt: Aptiktas %d baitų MTU (buvo %d)

en: Device ID:
lt: Įrenginio ID:

en: Disable DTLS and ESP
lt: Išjungti DTLS ir ESP

en: Disable HTTP connection re-use
lt: Išjungti HTTP ryšio pakartotinį naudojimą

en: Disable all compression
lt: Išjungti visą suspaudimą

en: Disable default system certificate authorities
lt: Išjungti numatytąsias sistemos liudijimų įstaigas

en: Disable password/SecurID authentication
lt: Išjungti slaptažodžio/SecurID tapatybės patvirtinimą

en: Disable proxy
lt: Išjungti tarpinį serverį

en: Disabling all HTTP connection re-use due to --no-http-keepalive option.
    If this helps, please report to <openconnect-devel@lists.infradead.org>.
lt: Išjungiami visi HTTP ryšių pakartotiniai naudojimai dėl --no-http-keepalive
    parametro. Jei tai padės, praneškite <openconnect-devel@lists.infradead.org>.

en: Discard bad split exclude: "%s"
lt: Išmetamas blogas padalinimas neįtraukia: „%s“

en: Discard bad split include: "%s"
lt: Išmetamas blogas padalinimas įtraukia: „%s“

en: Discarding duplicate option '%s'
lt: Išmetamas pakartotinis parametras „%s“

en: Discarding replayed ESP packet with seq %u
lt: Išmetamas ESP atsakymo paketas su seq %u

en: Display help text
lt: Rodyti pagalbos tekstą

en: Do not ask for IPv6 connectivity
lt: Neklausti IPv6 jungimosi

en: Do not attempt XML POST authentication
lt: Nemėginti XML POST tapatybės patvirtinimo

en: Do not expect user input; exit if it is required
lt: Nelaukti naudotojo įvesties; išeiti, jei ji būtina

en: Do not require server SSL cert to be valid
lt: Nereikalauti, kad serverio SSL liudijimas būtų teisingas

en: Downloaded config file did not match intended SHA1
lt: Parsiųstas konfigūracijos failas neatitiko siekiamo SHA1

en: Downloaded new XML profile
lt: Parsiųstas naujas XML profilis

en: Drop privileges after connecting
lt: Atsisakyti privilegijų po prisijungimo

en: Drop privileges during trojan execution
lt: Atsisakyti privilegijų vykdant trojos arklį

en: Dump HTTP authentication traffic (implies --verbose
lt: Įrašyti HTTP tapatybės patvirtinimo srautą (įtraukia --verbose

en: Dumping unknown HTML form:
lt: Išmetama nežinoma HTML forma

en: ERROR: %s() called with invalid UTF-8 for '%s' argument
lt: KLAIDA: %s() iškviesta su netinkamu UTF-8 „%s“ argumentui

en: ERROR: Cannot initialize sockets
lt: KLAIDA: nepavyksta inicializuoti lizdų

en: ESP SPI (outbound): %x
lt: ESP SPI (išeinantis): %x

en: ESP authentication type %s key 0x%s
lt: ESP tapatybės patvirtinimo tipo %s raktas 0x%s

en: ESP compression: %d
lt: ESP suspaudimas: %d

en: ESP detected dead peer
lt: ESP aptiko negyvą porininką!

en: ESP disabled
lt: ESP išjungtas

en: ESP encryption type %s key 0x%s
lt: ESP šifravimo tipo %s raktas 0x%s

en: ESP encryption: 0x%02x (%s)
lt: ESP šifravimas: 0x%02x (%s)

en: ESP key lifetime: %u bytes
lt: ESP rakto gyvenimas: %u baitai

en: ESP key lifetime: %u seconds
lt: ESP rakto gyvenimas: %u sekundės

en: ESP port: %d
lt: ESP prievadas: %d

en: ESP replay protection: %d
lt: ESP pakartojimo apsauga: %d

en: ESP session established with server
lt: Užmegztas ESO seansas su serveriu

en: ESP support not available in this build
lt: ESP palaikymo nėra šioje versijoje

en: ESP to SSL fallback: %u seconds
lt: ESP į SSL atsarginė veiksena: %u sekundės

en: ESP tunnel connected; exiting HTTPS mainloop.
lt: Prisijungta prie ESP tunelio; išeinama iš HTTPS pagrindinio ciklo.

en: Empty response from server
lt: Tuščias atsakymas iš serverio

en: Enable stateful compression (default is stateless only)
lt: Įjungti suspaudimą su būsena (numatyta yra tik be būsenos)

en: Encountered form with no ID
lt: Sutikta forma be ID

en: EncryptMessage() failed: %lx
lt: EncryptMessage() nepavyko: %lx

en: EncryptMessage() result too large (%lu + %lu + %lu)
lt: EncryptMessage() rezultatas per didelis (%lu + %lu + %lu)

en: Encrypted PEM file too short
lt: Šifruotas PEM failas per trumpas

en: Enter '%s' to accept, '%s' to abort; anything else to view:
lt: Įveskite „%s“ sutikimui, „%s“ nutraukimui; bet ką kitą peržiūrai:

en: Enter PEM pass phrase:
lt: Įveskite PEM slaptažodį:

en: Enter PIN:
lt: Įveskite PIN:

en: Enter PKCS#12 pass phrase:
lt: Įveskite PKCS#12 slaptažodį:

en: Enter PKCS#8 pass phrase:
lt: Įveskite PKCS#8 slaptažodį:

en: Enter TPM SRK PIN:
lt: Įveskite TPM SRK PIN:

en: Enter TPM key PIN:
lt: Įveskite TPM rakto PIN:

en: Enter TPM2 %s hierarchy password:
lt: Įveskite TPM2 %s hierarchijos slaptažodį:

en: Enter TPM2 key password:
lt: Įveskite TPM2 rakto slaptažodį:

en: Enter TPM2 parent key password:
lt: Įveskite TPM2 tėvinio rakto slaptažodį:

en: Enter credentials to unlock software token.
lt: Įveskite įgaliojimus programinei leksemai atrakinti.

en: Enter software token PIN.
lt: Įveskite programinės leksemos PIN.

en: Error accessing registry key for network adapters
lt: Klaida prieinant prie registro rakto tinklo adapteriams

en: Error base64-decoding encrypted PEM file: %s
lt: Klaida šifruoto PEM failo base64 dešifravime: %s

en: Error checking server cert status
lt: Klaida tikrinant serverio liudijimo būseną

en: Error communicating with ntlm_auth helper
lt: Klaida komunikuojant su ntlm_auth pagalbininku

en: Error comparing server's cert on rehandshake: %s
lt: Klaida lyginant serverio liudijimą pakartotiniame rankos paspaudime: %s

en: Error converting console input: %s
lt: Klaida konvertuojant terminalo įvestį: %s

en: Error creating HTTPS CONNECT request
lt: Klaida kuriant HTTPS CONNECT užklausą

en: Error creating oNCP negotiation request
lt: Klaida kuriant oNCP prašymą

en: Error decoding TSS key blob: %s
lt: Klaida dekoduojant TSS rakto duomenis: %s

en: Error decoding TSS2 key blob: %s
lt: Klaida dekoduojant TSS2 rakto duomenis: %s

en: Error fetching GET-tunnel HTTPS response.
lt: Klaida parsiunčiant GET-tunnel HTTPS atsakymą.

en: Error fetching HTTP response body
lt: Klaida parsiunčiant HTTP atsakymo pagrindinę dalį

en: Error fetching HTTPS response
lt: Klaida parsiunčiant HTTPS atsakymą

en: Error fetching chunk header
lt: Klaida parsiunčiant dalies antraštę

en: Error generating GSSAPI response:
lt: Klaida generuojant GSSAPI atsakymą:

en: Error importing GSSAPI name for authentication:
lt: Klaida importuojant GSSAPI pavadinimą tapatybės patvirtinimui:

en: Error importing PKCS#11 URL %s: %s
lt: Klaida importuojant PKCS#11 URL %s: %s

en: Error importing PKCS#11 key into private key structure: %s
lt: Klaida importuojant PKCS#11 raktą į privataus rakto struktūrą: %s

en: Error importing server's cert
lt: Klaida importuojant serverio liudijimą

en: Error importing system key %s: %s
lt: Klaida importuojant sistemos raktą %s: %s

en: Error in TSS key blob
lt: Klaida TSS rakto duomenyse

en: Error in chunked decoding. Expected '', got: '%s'
lt: Klaida padalintame dekodavime. Tikėtasi „“, gauta: „%s“

en: Error in client cert notAfter field
lt: Klaida kliento liudijimo notAfter lauke

en: Error initialising PKCS#11 key structure: %s
lt: Klaida inicializuotant PKCS#11 rakto struktūrą: %s

en: Error initialising X509 cert structure
lt: Klaida inicializuojant X509 liudijimo struktūrą

en: Error initialising private key structure: %s
lt: Klaida inicializuojant privataus rakto struktūrą: %s

en: Error loading certificate from PKCS#11: %s
lt: Klaida įkeliant liudijimą iš PKCS#11: %s

en: Error loading system certificate: %s
lt: Klaida įkeliant sistemos liudijimą: %s

en: Error negotiating ESP keys
lt: Klaida apsikeičiant ESP raktais

en: Error opening cmd pipe
lt: Klaida atveriant cmd kanalą

en: Error processing HTTP response
lt: Klaida apdorojant HTTP atsakymą

en: Error reading HTTP response body
lt: Klaida skaitant HTTP atsakymo pagrindinę dalį

en: Error reading auth response from SOCKS proxy: %s
lt: Klaida skaitant auth atsakymą iš SOCKS tarpinio serverio: %s

en: Error reading connect response from SOCKS proxy: %s
lt: Klaida skaitant jungimosi atsakymą iš SOCKS tarpinio serverio: %s

en: Error signing test data with private key: %s
lt: Klaida pasirašant testinius duomenis privačiu raktu: %s

en: Error validating signature against certificate: %s
lt: Klaida tikrinant parašą su liudijimu: %s

en: Error writing auth request to SOCKS proxy: %s
lt: Klaida rašant auth užklausą į SOCKS tarpinį serverį: %s

en: Error writing connect request to SOCKS proxy: %s
lt: Klaida rašant ryšio prašymą į SOCKS tarpinį serverį: %s

en: Error: Running the 'Cisco Secure Desktop' trojan on this platform is not yet implemented.
lt: Klaida: „Cisco Secure Desktop“ trojos arklio vykdymas šioje platformoje dar nerealizuotas.

en: Error: Running the 'HIP Report' script on this platform is not yet implemented.
lt: Klaida: „HIP Report“ scenarijaus vykdymas šioje platformoje dar nerealizuotas.

en: Error: Server asked us to download and run a 'Cisco Secure Desktop' trojan.
    This facility is disabled by default for security reasons, so you may wish to enable it.
lt: Klaida: serveris paprašė parsiųsti ir įvykdyti „Cisco Secure Desktop“ trojos arklį.
    Ši funkcija numatytai yra išjungta saugumo sumetimai, tad jūs galite norėti ją įjungti.

en: Error: Server asked us to run CSD hostscan.
    You need to provide a suitable --csd-wrapper argument.
lt: Klaida: Serveris prašė vykdyti CSD serverio paiešką.
    Jums reikia pateikti tinkamą --csd-wrapper argumentą.

en: Error: TAP-Windows driver v9.9 or greater is required (found %ld.%ld)
lt: Klaida: reikalinga TAP-Windows tvarkylė v9.9  arba naujesnė (rasta %ld.%ld)

en: Established DTLS connection (using GnuTLS). Ciphersuite %s.
lt: Užmegztas DTLS ryšys (naudojant GnuTLS). Šifrų rinkinys %s.

en: Established DTLS connection (using OpenSSL). Ciphersuite %s.
lt: Užmezgamas DTLS ryšys (naudojant OpenSSL). Šifrų rinkinys %s.

en: Established PC/SC context
lt: Sukurtas PC/SC kontekstas

en: Establishing connection with TPM.
lt: Užmezgamas ryšys su TPM.

en: Esys_TR_FromTPMPublic failed for handle 0x%x: 0x%x
lt: Esys_TR_FromTPMPublic klaida deskriptoriui 0x%x: 0x%x

en: Expected 0000000000000000 as last 8 bytes of DPD/keepalive packet header, but got:
lt: Laukta 0000000000000000 kaip paskutinių 8 baitų DPD/keepalive paketo antraštėje, bet gauta:

en: Expected 0100000000000000 as last 8 bytes of data packet header, but got:
lt: Laukta 0100000000000000 kaip paskutinių 8 baitų duomenų paketo antraštėje, bet gauta:

en: Expected KMP message 301 from server but got %d
lt: Laukas KMP pranešimo 301 iš serverio, bet gauta %d

en: Extra cert from %s: '%s'
lt: Papildomas liudijimas iš %s: „%s“

en: Extra cert from cafile: '%s'
lt: Papildomas liudijimas iš cafile: „%s“

en: Failed to SHA1 existing file
lt: Nepavyko SHA1 esamam failui

en: Failed to allocate %d bytes for %s
lt: Nepavyko išskirti %d baitų %s

en: Failed to allocate certificate buffer
lt: Nepavyko išskirti liudijimo buferio

en: Failed to allocate credentials: %s
lt: Nepavyko paskirstyti įgaliojimų: %s

en: Failed to allocate memory
lt: Nepavyko išskirti atminties

en: Failed to allocate memory for cafile certs
lt: Klaida išskiriant atmintį cafile liudijimams

en: Failed to allocate memory for certificate
lt: Nepavyko išskirti atminties liudijimui

en: Failed to allocate memory for communication with TNCC
lt: Nepavyko išskirti atminties komunikacijai su TNCC

en: Failed to allocate memory for supporting certificates
lt: Nepavyko išskirti atminties liudijimų palaikymui

en: Failed to allocate memory to decode OATH secret
lt: Klaida išskiriant atminties OATH paslapties dekodavimui

en: Failed to allocate memory to decrypt ESP packet
lt: Nepavyko išskirti atminties ESP paketo dešifravimui

en: Failed to allocate signature buffer
lt: Nepavyko išskirti parašo buferio

en: Failed to allocate sockaddr storage
lt: Nepavyko išskirti sockaddr vietos

en: Failed to allocate string
lt: Nepavyko išskirti simbolių eilutės

en: Failed to allocate utun device name
lt: Nepavyko išskirti utun įrenginio pavadinimo

en: Failed to allocate vpninfo structure
lt: Nepavyko išskirti vpninfo struktūros

en: Failed to assign policy to key: %s
lt: Nepavyko priskirti politikos raktui: %s

en: Failed to bind local tun device (TUNSETIFF): %s
lt: Nepavyko prijungti vietinio tun įrenginio (TUNSETIFF): %s

en: Failed to calculate HMAC for ESP packet: %s
lt: Nepavyko apskaičiuoti HMAC ESP paketui: %s

en: Failed to calculate OATH HMAC
lt: Nepavyko suskaičiuoti OATH HMAC

en: Failed to calculate OATH HMAC: %s
lt: Nepavyko suskaičiuoti OATH HMAC: %s

en: Failed to calculate Yubikey unlock response
lt: Nepavyko suskaičiuoti Yubikey atrakinimo atsakymo

en: Failed to change to CSD home directory '%s': %s
lt: Nepavyko pakeisti CSD namų katalogo „%s“: %s

en: Failed to complete read from TAP device: %s
lt: Nepavyko skaityti iš TAP įrenginio: %s

en: Failed to connect ESP tunnel; using HTTPS instead.
lt: Nepavyko prisijungti prie ESP tunelio; vietoj to naudojamas HTTPS.

en: Failed to connect TPM context: %s
lt: Nepavyko prijungti TPM konteksto: %s

en: Failed to connect to %s%s%s:%s: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie %s%s%s:%s: %s

en: Failed to connect to PC/SC reader '%s': %s
lt: Nepavyko prisijungti prie PC/SC skaitytojo „%s“: %s

en: Failed to connect to host %s
lt: Nepavyko prisijungti prie serverio %s

en: Failed to connect utun unit: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie utun vieneto: %s

en: Failed to convert PKCS#8 to OpenSSL EVP_PKEY
lt: Nepavyko konvertuoti PKCS#8 į OpenSSL EVP_PKEY

en: Failed to create ASN.1 type for TPM2: %s
lt: Nepavyko sukurti ASN.1 tipo TPM2: %s

en: Failed to create BIO for keystore item '%s'
lt: Nepavyko sukurti BIO iš įvesties elemento „%s“

en: Failed to create SSL_SESSION ASN.1 for OpenSSL: %s
lt: Nepavyko sukurti OpenSSL SSL_SESSION ASN.1: %s

en: Failed to create TPM context: %s
lt: Nepavyko sukurti TPM konteksto: %s

en: Failed to create TPM hash object: %s
lt: Nepavyko sukurti TPM maišos objekto: %s

en: Failed to create key policy object: %s
lt: Nepavyko sukurti rakto politikos objekto: %s

en: Failed to create new tun
lt: Nepavyko sukurti naujo tun

en: Failed to decode TPM2 key ASN.1: %s
lt: Nepavyko iškoduoti TPM2 rakto ASN.1: %s

en: Failed to decrypt ESP packet:
lt: Nepavyko dešifruoti ESP paketo:

en: Failed to decrypt PEM key: %s
lt: Nepavyko dešifruoti PEM rakto: %s

en: Failed to decrypt PKCS#12 certificate file
lt: Nepavyko dešifruoti PKCS#12 liudijimo failo

en: Failed to decrypt PKCS#8 certificate file
lt: Nepavyko dešifruoti PKCS#8 liudijimo failo

en: Failed to determine type of private key %s
lt: Nepavyko nustatyti privataus rakto %s tipo

en: Failed to encrypt ESP packet:
lt: Nepavyko užšifruoti ESP paketo:

en: Failed to encrypt ESP packet: %s
lt: Nepavyko užšifruoti ESP paketo: %s

en: Failed to enumerate PKCS#11 slots
lt: Nepavyko išvardinti PKCS#11 lizdų

en: Failed to enumerate certs in PKCS#11 slot '%s'
lt: Nepavyko išvardinti liudijimų PKCS#11 lizde „%s“

en: Failed to enumerate keys in PKCS#11 slot '%s'
lt: Nepavyko išvardinti raktų PKCS#11 lizde „%s“

en: Failed to establish PC/SC context: %s
lt: Nepavyko sukurti PC/SC konteksto: %s

en: Failed to establish libp11 PKCS#11 context:
lt: Nepavyko sukurti libp11 PKCS#11 konteksto:

en: Failed to exec CSD script %s
lt: Nepavyko įvykdyti CSD scenarijaus %s

en: Failed to exec HIP script %s
lt: Nepavyko įvykdyti HIP scenarijaus %s

en: Failed to exec TNCC script %s: %s
lt: Nepavyko įvykdyti TNCC scenarijaus %s: %s

en: Failed to find PKCS#11 cert '%s'
lt: Nepavyko rasti PKCS#11 liudijimo „%s“

en: Failed to find PKCS#11 key '%s'
lt: Nepavyko rasti PKCS#11 rakto „%s“

en: Failed to find or parse web form in login page
lt: Nepavyko rasti ar perskaityti žiniatinklio formos prisijungimo puslapyje

en: Failed to fstat() %s: %s
lt: Nepavyko fstat() %s: %s

en: Failed to generate DTLS key
lt: Nepavyko sugeneruoti DTLS rakto

en: Failed to generate DTLS key: %s
lt: Nepavyko sugeneruoti DTLS rakto: %s

en: Failed to generate DTLS priority string
lt: Nepavyko sugeneruoti DTLS prioriteto eilutės

en: Failed to generate ESP packet IV: %s
lt: Nepavyko sugeneruoti ESO paketo IV: %s

en: Failed to generate OTP tokencode; disabling token
lt: Nepavyko sukurti OTP leksemos kodo; išjungiama leksema

en: Failed to generate random IV for ESP packet:
lt: Nepavyko sugeneruoti atsitiktinio IV ESP paketui:

en: Failed to generate random key
lt: Nepavyko sugeneruoti atsitiktinio rakto

en: Failed to generate random keys for ESP:
lt: Nepavyko sugeneruoti atsitiktinių ESP raktų:

en: Failed to generate random keys for ESP: %s
lt: Nepavyko sugeneruoti atsitiktinių ESP raktų: %s

en: Failed to get key ID: %s
lt: Nepavyko gauti rakto ID: %s

en: Failed to get line from config file: %s
lt: Nepavyko gauti eilutės iš konfigūracijos failo: %s

en: Failed to identify private key type in '%s'
lt: Nepavyko identifikuoti privataus rakto tipas iš „%s“

en: Failed to import TPM2 private key data: 0x%x
lt: Nepavyko importuoti TPM2 privačiojo rakto duomenų: 0x%x

en: Failed to import TPM2 public key data: 0x%x
lt: Nepavyko importuoti TPM2 viešojo rakto duomenų: 0x%x

en: Failed to init TPM engine
lt: Nepavyko inicializuoti TPM variklio

en: Failed to initialise ESP cipher:
lt: Nepavyko inicializuoti ESP šifro:

en: Failed to initialise ESP cipher: %s
lt: Nepavyko inicializuoti ESP šifro: %s

en: Failed to initialise cipher for decrypting PEM file: %s
lt: Nepavyko inicializuoti šifro PEM failo dešifravimui: %s

en: Failed to initialize DTLS: %s
lt: Nepavyko inicijuoti DTLS: %s

en: Failed to initialize ESP HMAC
lt: Nepavyko inicializuoti ESP HMAC

en: Failed to initialize ESP HMAC: %s
lt: Nepavyko inicializuoti ESP HMAC: %s

en: Failed to install certificate in OpenSSL context
lt: Nepavyko įdiegti liudijimo OpenSSL kontekste

en: Failed to instantiated private key from PKCS#11
lt: Nepavyko sukurti privataus rakto iš PKCS#11

en: Failed to interpret PEM file
lt: Nepavyko interpretuoti PEM failo

en: Failed to load PKCS#1 private key: %s
lt: Nepavyko įkelti PKCS#1 privataus rakto: %s

en: Failed to load PKCS#11 provider module (%s):
lt: Nepavyko įkelti PKCS#11 tiekėjo modulio (%s):

en: Failed to load PKCS#12 certificate: %s
lt: Nepavyko įkelti PKCS#12 liudijimo: %s

en: Failed to load TPM SRK key: %s
lt: Nepavyko įkelti TPM SRK rakto: %s

en: Failed to load TPM SRK policy object: %s
lt: Nepavyko įkelti TPM SRK politikos objekto: %s

en: Failed to load TPM key blob: %s
lt: Nepavyko įkelti TPM rakto duomenų: %s

en: Failed to load TPM private key
lt: Nepavyko įkelti TPM privataus rakto

en: Failed to load X509 certificate from keystore
lt: Nepavyko įkelti X509 liudijimo iš įvesties

en: Failed to load item '%s' from keystore: %s
lt: Nepavyko įkelti elemento „%s“ iš įvesties: %s

en: Failed to load private key as PKCS#8: %s
lt: Nepavyko įkelti privataus rakto kaip PKCS#8: %s

en: Failed to obtain TAP driver version: %s
lt: Nepavyko gauti TAP tvarkyklės versijos: %s

en: Failed to obtain WebVPN cookie
lt: Nepavyko gauti WebVPN slapuko

en: Failed to obtain exclusive access to Yubikey: %s
lt: Nepavyko gauti išskirtinės prieigos prie Yubikey: %s

en: Failed to obtain exclusive access to reader '%s': %s
lt: Nepavyko gauti išskirtinės prieigos prie skaitytojo „%s“: %s

en: Failed to open %s
lt: Nepavyko atverti %s

en: Failed to open %s for write: %s
lt: Nepavyko atverti %s rašymui: %s

en: Failed to open %s: %s
lt: Nepavyko atverti %s: %s

en: Failed to open '%s' for write: %s
lt: Nepavyko atverti „%s“ rašymui: %s

en: Failed to open CA file '%s'
lt: Nepavyko atverti LĮ failo „%s“

en: Failed to open CA file '%s': %s
lt: Nepavyko atverti LŠ failo „%s“: %s

en: Failed to open HTTPS connection to %s
lt: Nepavyko atverti HTTPS ryšio į %s

en: Failed to open SYSPROTO_CONTROL socket: %s
lt: Nepavyko atverti SYSPROTO_CONTROL lizdo: %s

en: Failed to open certificate file %s: %s
lt: Nepavyko atverti liudijimo failo %s: %s

en: Failed to open key/certificate file %s: %s
lt: Nepavyko atverti rakto/liudijimo failo %s: %s

en: Failed to open private key file %s: %s
lt: Nepavyko atverti privataus rakto failo %s: %s

en: Failed to open private key file '%s': %s
lt: Nepavyko atverti privataus rakto failo „%s“: %s

en: Failed to open temporary CSD script file: %s
lt: Nepavyko atverti laikinojo CSD scenarijaus failo: %s

en: Failed to open token file for write: %s
lt: Nepavyko atverti leksemos failo rašymui: %s

en: Failed to open tun device: %s
lt: Nepavyko atverti tun įrenginio: %s

en: Failed to parse HTML document
lt: Nepavyko perskaityti HTML dokumento

en: Failed to parse HTTP response '%s'
lt: Nepavyko perskaityti HTTP atsakymo „%s“

en: Failed to parse KMP header
lt: Nepavyko perskaityti KMP antraštės

en: Failed to parse KMP message
lt: Nepavyko perskaityti KMP pranešimo

en: Failed to parse PKCS#11 URI '%s'
lt: Nepavyko perskaityti PKCS#11 URI „%s“

en: Failed to parse TPM2 key parent: %s
lt: Nepavyko perskaityti TPM2 rakto tėvo: %s

en: Failed to parse TPM2 privkey element
lt: Nepavyko perskaityti TPM2 privataus rakto elemento

en: Failed to parse TPM2 pubkey element
lt: Nepavyko perskaityti TPM2 viešojo rakto elemento

en: Failed to parse XML config file %s
lt: Nepavyko perskaityti XML konfigūracijos failo %s

en: Failed to parse redirected URL '%s': %s
lt: Nepavyko perskaityti nukreiptojo URL „%s“: %s

en: Failed to parse server URL '%s'
lt: Nepavyko perskaityti serverio URL „%s“

en: Failed to parse server response
lt: Nepavyko perskaityti serverio atsakymo

en: Failed to parse subject name in peer cert
lt: Nepavyko perskaityti subjekto poriniame liudijime

en: Failed to process PKCS#12 file: %s
lt: Nepavyko apdoroti PKCS#12 failo: %s

en: Failed to process all supporting certs. Trying anyway...
lt: Nepavyko apdoroti visų palaikomų liudijimų. Vis tiek bandoma...

en: Failed to put tun file descriptor into message-discard mode
lt: Nepavyko patalpinti tun failo deskriptoriaus į pranešimų išmetimo veikseną

en: Failed to query reader list: %s
lt: Nepavyko užklausti skaitytojų sąrašo: %s

en: Failed to query utun control id: %s
lt: Nepavyko užklausti utun valdymo id: %s

en: Failed to read %s: %s
lt: Nepavyko perskaityti %s: %s

en: Failed to read certificate into memory: %s
lt: Nepavyko perskaityti liudijimo į atmintį: %s

en: Failed to read certs from CA file '%s'
lt: Nepavyko perskaityti liudijimų iš LĮ failo „%s“

en: Failed to read certs from cafile: %s
lt: Nepavyko perskaityti liudijimų iš cafile: %s

en: Failed to read continuation record length
lt: Nepavyko perskaityti tęsinio įrašo ilgio

en: Failed to read continuation record of length %d
lt: Nepavyko perskaityti %d ilgio įrašo

en: Failed to read from SSL socket
lt: Nepavyko skaityti iš SSL lizdo

en: Failed to read from SSL socket: %s
lt: Nepavyko skaityti iš SSL lizdo: %s

en: Failed to read from TAP device: %s
lt: Nepavyko skaityti iš TAP įrenginio: %s

en: Failed to read response from TNCC
lt: Nepavyko perskaityti TNCC atsakymo

en: Failed to receive GSSAPI authentication token from proxy: %s
lt: Nepavyko gauti GSSAPI tapatybės patvirtinimo leksemos iš tarpinio serverio: %s

en: Failed to receive GSSAPI protection response from proxy: %s
lt: Nepavyko gauti GSSAPI apsaugos atsakymo iš tarpinio serverio: %s

en: Failed to receive SSPI authentication token from proxy: %s
lt: Nepavyko gauti SSPI tapatybės patvirtinimo leksemos iš serverio: %s

en: Failed to receive SSPI protection response from proxy: %s
lt: Nepavyko gauti SSPI apsaugos atsakymo iš tarpinio serverio: %s

en: Failed to reconnect to host %s: %s
lt: Nepavyko pakartotinai prisijungti prie serverio %s: %s

en: Failed to reconnect to proxy %s: %s
lt: Nepavyko pakartotinai prisijungti prie tarpinio serverio %s: %s

en: Failed to recv DPD request (%d)
lt: Nepavyko gauti DPD užklausos (%d)

en: Failed to send "%s" to ykneo-oath applet: %s
lt: Nepavyko išsiųsti „%s“ ykneo-oath įtaisui: %s

en: Failed to send DPD request (%d %d)
lt: Nepavyko išsiųsti DPD užklausos (%d %d)

en: Failed to send DPD request (%d)
lt: Nepavyko išsiųsti DPD užklausos (%d)

en: Failed to send DPD request. Expect disconnect
lt: Nepavyko siųsti DPD užklausos. Tikėkitės atsijungimo

en: Failed to send DPD response. Expect disconnect
lt: Nepavyko išsiųsti DPD atsakymo. Tikėkitės atsijungimo

en: Failed to send ESP packet: %s
lt: Nepavyko išsiųsti ESP paketo: %s

en: Failed to send GET request for new config
lt: Nepavyko išsiųsti GET užklausos naujai konfigūracijai

en: Failed to send GSSAPI authentication token to proxy: %s
lt: Nepavyko išsiųsti GSSAPI tapatybės patvirtinimo leksemos į tarpinį serverį: %s

en: Failed to send GSSAPI protection response to proxy: %s
lt: Nepavyko išsiųsti GSSAPI apsaugos atsakymo į tarpinį serverį: %s

en: Failed to send SSPI authentication token to proxy: %s
lt: Nepavyko išsiųsti SSPI tapatybės patvirtinimo leksemos į tarpinį serverį: %s

en: Failed to send SSPI protection response to proxy: %s
lt: Nepavyko išsiųsti SSPI apsaugos atsakymo tarpiniam serveriui: %s

en: Failed to send keepalive request. Expect disconnect
lt: Nepavyko siųsti keepalive užklausos. Tikėkitės atsijungimo

en: Failed to send start command to TNCC
lt: Nepavyko išsiųsti pradžios komandos į TNCC

en: Failed to set DTLS MTU: %s
lt: Nepavyko nustatyti DTLS MTU: %s

en: Failed to set DTLS PSK credentials: %s
lt: Nepavyko nustatyti DTLS PSK įgaliojimų: %s

en: Failed to set DTLS key: %s
lt: Nepavyko nustatyti DTLS rakto: %s

en: Failed to set DTLS priority: %s
lt: Nepavyko nustatyti DTLS prioriteto: %s

en: Failed to set DTLS priority: '%s': %s
lt: Nepavyko nustatyti DTLS prioriteto: „%s“: %s

en: Failed to set DTLS session parameters: %s
lt: Nepavyko nustatyti DTLS sesijos prametrų: %s

en: Failed to set TAP IP addresses: %s
lt: Nepavyko nustatyti TAP IP adresų: %s

en: Failed to set TAP media status: %s
lt: Nepavyko nustatyti TAP laikmenos būsenos: %s

en: Failed to set TLS priority string ("%s"): %s
lt: Nepavyko nustatyti TLS prioriteto eilutės („%s“): %s

en: Failed to set TPM PIN: %s
lt: Nepavyko nustatyti TPM PIN: %s

en: Failed to set TPM SRK password
lt: Nepavyko nustatyti TPM SRK slaptažodžio

en: Failed to set gid %ld: %s
lt: Nepavyko nustatyti gid %ld: %s

en: Failed to set groups to %ld: %s
lt: Nepavyko nustatyti grupių į %ld: %s

en: Failed to set key PIN: %s
lt: Nepavyko nustatyti rakto PIN: %s

en: Failed to set uid %ld: %s
lt: Nepavyko nustatyti uid %ld: %s

en: Failed to set up decryption context for ESP packet:
lt: Nepavyko nustatyti ESP paketo dešifravimo konteksto:

en: Failed to set up encryption context for ESP packet:
lt: Nepavyko nustatyti šifravimo konteksto ESP paketui:

en: Failed to set value in TPM hash object: %s
lt: Nepavyko nustatyti vergtės TPM maišos objekte: %s

en: Failed to setup PKCS#12 data structure: %s
lt: Nepavyko nustatyti PKCS#12 duomenų struktūros: %s

en: Failed to sign dummy data to validate EC key
lt: Nepavyko pasirašyti tuščių duomenų EC rakto patikrinimui

en: Failed to spawn script '%s' for %s: %s
lt: Nepavyko paleisti scenarijaus „%s“ %s: %s

en: Failed to stat key/certificate file %s: %s
lt: Nepavyko rakto/liudijimo failo %s stat: %s

en: Failed to use X509 certificate from keystore
lt: Nepavyko naudoti X509 liudijimo iš įvesties

en: Failed to use private key from keystore
lt: Nepavyko naudoti privataus rakto iš įvesties

en: Failed to write config to %s: %s
lt: Nepavyko įrašyti konfigūracijos į %s: %s

en: Failed to write incoming packet: %s
lt: Nepavyko įrašyti įeinančio paketo: %s

en: Failed to write temporary CSD script file: %s
lt: Nepavyko įrašyti laikinojo CSD scenarijaus failo: %s

en: Failed to write to SSL socket
lt: Nepavyko rašyti į SSL lizdą

en: Failed to write to SSL socket: %s
lt: Nepavyko rašyti į SSL lizdą: %s

en: Failed to write to TAP device: %s
lt: Nepavyko rašyti į TAP įrenginį: %s

en: Failed to write token: %s
lt: Nepavyko įrašyti leksemos: %s

en: Failure response to "%s": %04x
lt: Klaidos atsakymas į „%s“: %04x

en: Fatal error in command line handling
lt: Lemtinga klaida komandų eilutės apdorojime

en: Fetch and print cookie only; don't connect
lt: Tik parsisiųsti ir atspausdinti slapuką; neprisijungti

en: For assistance with OpenConnect, please see the web page at
      http://www.infradead.org/openconnect/mail.html
lt: Pagalbą dirbant su OpenConnect rasite tinklapyje adresu
      http://www.infradead.org/openconnect/mail.html

en: Forgetting non-functional previous peer address
lt: Pamirštamas neveikiantis ankstesnis porininko adresas

en: Form choice has no name
lt: Formos pasirinkimas neturi pavadinimo

en: Found %d certs in slot '%s'
lt: Rasti %d liudijimai lizde „%s“

en: Found %d keys in slot '%s'
lt: Rasti %d raktai lizde „%s“

en: Found %s/%s key '%s' on '%s'
lt: Rastas %s/%s raktas „%s“ „%s“

en: Found ykneo-oath applet v%d.%d.%d.
lt: Rastas ykneo-oath įtaisas v%d.%d.%d.

en: GATEWAY:
lt: TINKLŲ SIETUVAS:

en: GPST Dead Peer Detection detected dead peer!
lt: GPST negyvų porininkų aptikimas aptiko negyvą porininką!

en: GSSAPI authentication completed
lt: GSSAPI tapatybės patvirtinimas užbaigtas

en: GSSAPI token too large (%zd bytes)
lt: GSSAPI leksema per didelė (%zd baitai)

en: Gateway address in config XML (%s) differs from external gateway address (%s).
lt: Tinklų sietuvo adresas konfigūracijos XML (%s) skiriasi nuo išorinio tinklų sietuvo adreso (%s).

en: Gateway disconnected immediately after GET-tunnel request.
lt: Tinklų sietuvas atsijungė iš karto po GET-tunnel užklausos.

en: Gateway says HIP report submission is needed.
lt: Tinklų sietuvas sako, kad reikia HIP ataskaita.

en: Gateway says no HIP report submission is needed.
lt: Tinklų sietuvas sako, kad HIP ataskaitos nereikia.

en: General Yubikey failure: %s
lt: Bendroji Yubikey klaida: %s

en: General failure in liboath
lt: Bendra liboath klaida

en: General failure in libstoken
lt: Bendra libstoken klaida

en: General failure in libstoken.
lt: Bendra libstoken klaida.

en: Generating OATH HOTP token code
lt: Generuojamas OATH HOTP leksemos kodas

en: Generating OATH TOTP token code
lt: Generuojamas OATH TOTP leksemos kodas

en: Generating RSA token code
lt: Generuojamas RSA leksemos kodas

en: Generating Yubikey token code
lt: Generuojamas Yubikey leksemos kodas

en: GetAdapterIndex() failed: %s
    Falling back to GetAdaptersInfo()
lt: GetAdapterIndex() nepavyko: %s
    Grįžtama prie GetAdaptersInfo()

en: GetAdaptersInfo() failed: %s
lt: GetAdaptersInfo() nepavyko: %s

en: GlobalProtect config sent ipsec-mode=%s (expected esp-tunnel)
lt: GlobalProtect konfigūratorius atsiuntė ipsec-mode=%s (laukta esp-tunnel)

en: GlobalProtect login returned %s=%s
lt: GlobalProtect prisijungimas grąžino %s=%s

en: GlobalProtect login returned %s=%s (expected %s)
lt: GlobalProtect prisijungimas grąžino %s=%s (laukta %s)

en: GlobalProtect login returned empty or missing %s
lt: GlobalProtect prisijungimas grąžino tuščią arba trūkstamą %s

en: GlobalProtect rekey due
lt: GlobalProtect raktų pakeitimas

en: GnuTLS non-fatal return during handshake: %s
lt: GnuTLS nelemtinga grįžimas rankos paspaudimo metu: %s

en: Got CONNECT response: %s
lt: Gautas CONNECT atsakymas: %s

en: Got CSTP DPD request
lt: Gauta CSTP DPD užklausa

en: Got CSTP DPD response
lt: Gautas CSTP DPD atsakymas

en: Got CSTP Keepalive
lt: Gautas CSTP Keepalive

en: Got DTLS DPD request
lt: Gauta DTLS DPD užklausa

en: Got DTLS DPD response
lt: Gautas DTLS DPD atsakymas

en: Got DTLS Keepalive
lt: Gautas DTLS Keepalive

en: Got GPST DPD/keepalive response
lt: Gautas CSTP DPD/keepalive atsakymas

en: Got GSSAPI protection response of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
lt: Gautas GSSAPI apsaugos atsakymas iš %zu baitų: %02x %02x %02x %02x

en: Got GSSAPI token of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
lt: Gauta %zu baitų GSSAPI leksema: %02x %02x %02x %02x

en: Got HTTP response: %s
lt: Gautas HTTP atsakymas: %s

en: Got KMP message %d of size %d
lt: Gautas KMP pranešimas %d, dydis %d

en: Got KMP message 301 of length %d
lt: Gautas KMP pranešimas 301, ilgis %d

en: Got SSPI protection response of %d bytes: %02x %02x %02x %02x
lt: Gautas %d baitų SSPI apsaugos atsakymas: %02x %02x %02x %02x

en: Got SSPI token of %lu bytes: %02x %02x %02x %02x
lt: Gauta %lu baitų SSPI leksema: %02x %02x %02x %02x

en: Got inappropriate HTTP CONNECT response: %s
lt: Gautas netinkamas HTTP CONNECT atsakymas: %s

en: Got inappropriate HTTP GET-tunnel response: %.*s
lt: Gautas netinkamas HTTP GET-tunnel atsakymas: %.*s

en: Got new DSPREAUTH cookie from TNCC: %s
lt: Iš TNCC gautas naujas DSPREAUTH slapukas: %s

en: Got next CA '%s' from PKCS11
lt: Gauta kita LĮ „%s“ iš PKCS11

en: Got no issuer from PKCS#11
lt: Negauta jokio išdavėjo iš PKCS#11

en: HIP report submission failed.
lt: Nepavyko pateikti HIP ataskaitos.

en: HIP report submitted successfully.
lt: HIP ataskaita sėkmingai pateikta.

en: HIP script '%s' exited abnormally
lt: HIP scenarijus „%s“ išėjo nenormaliai

en: HIP script '%s' returned non-zero status: %d
lt: HIP scenarijus „%s“ grąžino nenulinę būseną: %d

en: HTTP body %s (%d)
lt: HTTP pagrindinė dalis %s (%d)

en: HTTP header User-Agent: field
lt: HTTP antraštės User-Agent: laukas

en: Host "%s" has UserGroup "%s"
lt: Kompiuteris „%s“ turi UserGroup „%s“

en: Host "%s" has address "%s"
lt: Kompiuteris „%s“ turi adresą „%s“

en: Host "%s" not listed in config; treating as raw hostname
lt: Kompiuterio „%s“ nėra konfigūracijoje; traktuojamas kaip tiesioginis kompiuteris

en: IPv6 configuration received but MTU %d is too small.
lt: Gauta IPv6 konfigūracija, bet MTU %d yra per mažas.

en: Idle timeout is %d minutes.
lt: Neveiksnumo laiko limitas yra %d minutės.

en: Ignoring ESP keys since ESP support not available in this build
lt: Nepaisoma ESP raktų, kadangi ESP palaikymo nėra šioje versijoje

en: Ignoring non-matching TAP interface "%s"
lt: Nepaisoma neatitinkančios TAP sąsajos „%s“

en: Ignoring unknown HTTP response line '%s'
lt: Nepaisoma nežinomo HTTP atsakymo eilutėje „%s“

en: Ignoring unknown form input type '%s'
lt: Nepaisoma nežinomo formos įvesties tipo „%s“

en: Ignoring unknown form submit item '%s'
lt: Nepaisoma nežinomo formos pateikimo elemento „%s“

en: Importing X509 certificate failed: %s
lt: Nepavyko importuoti X509 liudijimo: %s

en: Incoming KMP message %d of size %d (got %d)
lt: Gaunamas KMP pranešimas %d, dydis %d (gauta %d)

en: Incorrect device ID or password; try again.
lt: Neteisingas įrenginio ID arba slaptažodis; bandykite dar kartą.

en: Indicate path MTU to/from server
lt: Nurodyti kelią MTU į/iš serverio

en: Initialise DTLSv1 CTX failed
lt: Nepavyko inicializuoti DTLSv1 CTX

en: Initialise DTLSv1 session failed
lt: Nepavyko inicializuoti DTLSv1 seanso

en: InitializeSecurityContext() failed: %lx
lt: InitializeSecurityContext() nepavyko: %lx

en: Initiating IPv4 MTU detection (min=%d, max=%d)
lt: Inicijuojamas IPv4 MTU aptikimas (min=%d, max=%d)

en: Initiating IPv6 MTU detection
lt: Inicijuojamas IPv6 MTU aptikimas

en: Internet connectivity
lt: Interneto ryšys

en: Invalid GSSAPI protection response from proxy (%zu bytes)
lt: Netinkamas GSSAPI apsaugos atsakymas iš tarpinio serverio (%zu baitai)

en: Invalid OS identity "%s"
lt: Netinkamas OS identitetas „%s“

en: Invalid PIN format; try again.
lt: Netinkamas PIN formatas; bandykite dar kartą.

en: Invalid SSPI protection response from proxy (%lu bytes)
lt: Netinkamas SSPI apsaugos atsakymas iš tarpinio serverio (%lu baitai)

en: Invalid TPM2 parent handle 0x%08x
lt: Netinkamas TPM2 tėvo deskriptorius 0x%08x

en: Invalid base32 token string
lt: Netinkama base32 leksema

en: Invalid compression mode '%s'
lt: Netinkama suspaudimo veiksena „%s“

en: Invalid cookie '%s'
lt: Netinkamas slapukas „%s“

en: Invalid cookie offered: %s
lt: Pasiūlytas neteisingas slapukas: %s

en: Invalid interface name '%s'; must match 'tun%%d'
lt: Netinkamas sąsajos pavadinimas „%s“; turi atitikti „tun%%d“

en: Invalid interface name '%s'; must match 'utun%%d' or 'tun%%d'
lt: Netinkamas sąsajos pavadinimas „%s“; turi atitikti „utun%%d“ „tun%%d“

en: Invalid packet waiting for KMP 301
lt: Netinkamas paketas laukiant KMP 301

en: Invalid padding bytes in ESP
lt: Netinkami ESP užpildo baitai

en: Invalid padding length %02x in ESP
lt: Netinkamas ESP užpildo ilgis %02x

en: Invalid salt in encrypted PEM file
lt: Netinkamas šifruoto PEM failo druska

en: Invalid short response to "%s" from ykneo-oath applet
lt: Netinkamas trumpas atsakymas „%s“ iš ykneo-oath įtaiso

en: Invalid software token mode "%s"
lt: Netinkama programinės leksemos veiksena „%s“

en: Invalid user "%s": %s
lt: Netinkamas naudotojas „%s“: %s

en: Invalid user ID "%d": %s
lt: Netinkamas naudotojo ID „%d“: %s

en: Invalid user uid=%ld: %s
lt: Netinkamas naudotojo uid=%ld: %s

en: KMP message 301 from server too large (%d bytes)
lt: KMP pranešimas 301 iš serverio yra per didelis (%d baitai)

en: Keepalive not implemented for ESP
lt: ESP nerealizuoja keepalive

en: Key not found
lt: Raktas nerastas

en: Key passphrase is fsid of file system
lt: Rakto slaptažodis yra failų sistemos fsid

en: Keystore locked
lt: Raktų saugykla užrakinta

en: Keystore uninitialized
lt: Raktų saugykla neinicializuota

en: LZ4 decompression failed
lt: LZ4 išskleidimas nepavyko

en: LZO decompressed %d bytes into %d
lt: LZ0 išskleidė %d baitų į %d

en: LZO decompression of ESP packet failed
lt: ESP paketo LZ0 išskleidimas nepavyko

en: LZS decompression failed: %s
lt: LZS išskleidimas nepavyko: %s

en: Less output
lt: Mažiau išvesties

en: Loading TPM2 key blob, parent %x.
lt: Įkeliami TPM2 rakto duomenys, tėvas %x.

en: Loading certificate failed
lt: Nepavyko įkelti liudijimo

en: Loading certificate failed. Aborting.
lt: Nepavyko įkelti liudijimo. Nutraukiama.

en: Loading certificate failed: %s
lt: Nepavyko įkelti liudijimo: %s

en: Loading private key failed
lt: Nepavyko įkelti privataus rakto

en: Loading private key failed (see above errors)
lt: Nepavyko įkelti privataus rakto (žiūrėkite klaidas aukščiau)

en: Loading private key failed (wrong passphrase?)
lt: Nepavyko įkelti privataus rakto (neteisingas slaptažodis?)

en: Local hostname to advertise to server
lt: Vietinis vardas, pranešamas serveriui

en: Local system information
lt: Vietinės sistemos informacija

en: Logged in to PKCS#11 slot '%s'
lt: Prisijungta prie PKCS#11 lizdo „%s“

en: Logging (two-phase)
lt: Prisijungimas (dviejų fazių)

en: Logging in to PKCS#11 slot '%s'
lt: Jungiamasi prie PKCS#11 lizdo „%s“

en: Logout failed.
lt: Atsijungimas nepavyko.

en: Logout successful
lt: Atsijungimas sėkmingas.

en: Logout successful.
lt: Atsijungimas sėkmingas.

en: MD5 hash error: %s
lt: MD5 maišos klaida: %s

en: MTU %d too small
lt: MTU %d per mažas

en: Matched %s address '%s'
lt: Atitiko %s adresas „%s“

en: Matched DNS altname '%s'
lt: Atitikęs DNS alternatyvus vardas „%s“

en: Matched URI '%s'
lt: Atitiko URI „%s“

en: Matched peer certificate subject name '%s'
lt: Atitikęs porinio liudijimo subjekto vardas „%s“

en: Missing DEK-Info: header from OpenSSL encrypted key
lt: Trūksta DEK-Info: antraštė iš OpenSSL šifruoto rakto

en: Missing colon in resolve option
lt: Trūksta dvitaškio resolve parametre

en: More output
lt: Daugiau išvesties

en: No --script argument provided; DNS and routing are not configured
lt: Nepateiktas --script argumentas; DNS ir maršrutizavimas nesukonfigūruoti

en: No DSPREAUTH cookie; not attempting TNCC
lt: Nėra DSPREAUTH slapuko; nebandoma TNCC

en: No DTLS address
lt: Nėra DTLS adreso

en: No DTLS when connected via proxy
lt: Nėra DTLS jungiantis per tarpinį serverį

en: No ESP keys received
lt: Negauta ESP raktų

en: No IP address received. Aborting
lt: Negautas IP adresas. Nutraukiama

en: No MTU received. Aborting
lt: Negauta MTU. Nutraukiama

en: No MTU received. Calculated %d for %s%s
lt: Negauta MTU. Suskaičiuota %d %s%s

en: No SSL certificate found to match private key
lt: Nerastas SSL liudijimas, atitinkantis privatų raktą

en: No Windows-TAP adapters found. Is the driver installed?
lt: Rasti ne Windows-TAP adapteriai. Ar tvarkyklė įdiegta?

en: No altname in peer cert matched '%s'
lt: Nėra alternatyvaus vardo porinio liudijimo atitikime „%s“

en: No certificate found in file
lt: Nerasta liudijimų faile

en: No change in MTU after detection (was %d)
lt: Po aptikimo nėra MTU pasikeitimo (buvo %d)

en: No error
lt: Nėra klaidos

en: No form handler; cannot authenticate.
lt: Nėra formos apdorotojo; negalima patvirtinti tapatybės.

en: No input name in form
lt: Nėra įvesties pavadinimo formoje

en: No input type in form
lt: Nėra įvesties tipo formoje

en: No match for %s address '%s'
lt: Nėra atitikmens %s adresui „%s“

en: No match for URI '%s'
lt: Nėra atitikmens URI „%s“

en: No match for altname '%s'
lt: Nėra atitikmenų alternatyviam vardui „%s“

en: No memory for allocating cookies
lt: Nėra atminties slapukams

en: No memory for options
lt: Nėra atminties parametrams

en: No more authentication methods to try
lt: Daugiau nebėra bandomų tapatybės patvirtinimo metodų

en: No server specified
lt: Nenurodytas serveris

en: No subject name in peer cert!
lt: Nėra subjekto vardo poriniame liudijime!

en: No work to do; sleeping for %d ms...
lt: Nėra darbo; miegama %d ms...

en: Non-standard SSL tunnel path: %s
lt: Nestandartinis SSL tunelio kelias: %s

en: Not downloading XML profile because SHA1 already matches
lt: Neparsiunčiamas XML profilis, nes SHA1 jau atitinka

en: OK to generate INITIAL tokencode
lt: GERAI PRADINIAM tokencode generuoti

en: OK to generate NEXT tokencode
lt: GERAI KITAM tokencode generuoti

en: OS type (linux,linux-64,win,...) to report
lt: Pranešamas OS tipas (linux,linux-64,win,...)

en: Only a few tries left before locking!
lt: Liko tik keli bandymai prieš užrakinimą!

en: Only http or socks(5) proxies supported
lt: Palaikomi tik http arba socks(5) tarpiniai serveriai

en: Only https:// permitted for server URL
lt: Leidžiami tik https:// serverio URL

en: Open UDP socket
lt: Open UDP lizdas

en: Open client for multiple VPN protocols, version %s
lt: Atverti klientą, skirtą keliems VPN protokolams, versiją %s

en: OpenConnect version %s
lt: OpenConnect versija %s

en: OpenConnect was not built with Yubikey support
lt: OpenConnect nebuvo sukurtas su Yubikey palaikymu

en: OpenConnect was not built with liboath support
lt: OpenConnect nebuvo sukurta su liboath palaikymu

en: OpenConnect was not built with libstoken support
lt: OpenConnect nebuvo sukurtas su libstoken palaikymu

en: OpenSSL ENGINE not present
lt: OpenSSL variklio nėra

en: OpenSSL ciphers to support for DTLS
lt: OpenSSL šifrais DTLS palaikymui

en: OpenSSL failed to parse SSL_SESSION ASN.1
lt: OpenSSL nepavyko perskaityti SSL_SESSION ASN.1

en: Opened tun device %s
lt: Atvertas tun įrenginys %s

en: Option '%s' does not take an argument at line %d
lt: Parametrui „%s“ nereikia argumento eilutėje %d

en: Option '%s' requires an argument at line %d
lt: Parametrui „%s“ būtinas argumentas eilutėje %d

en: Override hostname '%s' to '%s'
lt: Perrašomas serverio pavadinimas iš „%s“ į „%s“

en: PEM file
lt: PEM failas

en: PEM password too long (%d >= %d)
lt: PEM slaptažodis per ilgas (%d >= %d)

en: PIN expired
lt: PIN galiojimas baigėsi

en: PIN locked
lt: PIN užrakintas

en: PIN required for %s
lt: %s būtinas PIN

en: PIN required for Yubikey OATH applet
lt: Yubikey OATH įtaisui būtinas PIN

en: PKCS#11 file contained no certificate
lt: PKCS#11 failas neturėjo liudijimo

en: PKCS#12 contained no certificate!
lt: PKCS#12 neturėjo liudijimo!

en: PKCS#12 contained no private key!
lt: PKCS#12 neturėjo privataus rakto!

en: PSK callback
lt: PSK iškvieta

en: Packet outgoing:
lt: Išeinantys paketai:

en: Packet receive error: %s
lt: Paketo gavimo klaida: %s

en: Parameters for %s ESP: SPI 0x%08x
lt: %s ESP parametrai: SPI 0x%8x

en: Parse PKCS#12 failed (see above errors)
lt: Nepavyko perskaityti PKCS#12 (žiūrėkite klaidas aukščiau)

en: Parsed TPM2 key with parent %x, emptyauth %d
lt: Perskaitytas TPM2 raktas su tėvu %x, emptyauth %d

en: Pass traffic to 'script' program, not tun
lt: Siųsti srautą į „scenarijaus“ programą, ne tun

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password authentication to SOCKS server failed
lt: Nepavyko patvirtinti tapatybės slaptažodžius SOCKS serveryje

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Peer MTU %d too small to allow DTLS
lt: Porininko MTU %d pernelyg mažas, kad būtų leista DTLS

en: Peer cert subject mismatch ('%s' != '%s')
lt: Porinio liudijimo neatitikimas ('%s' != '%s')

en: Permission denied
lt: Nėra leidimo

en: Please enter your username and password
lt: Įveskite savo naudotojo vardą ir slaptažodį

en: Please select GlobalProtect gateway.
lt: Pasirinkite GlobalProtect tinklų sietuvą.

en: Prepend timestamp to progress messages
lt: Prie eigos pranešimų pridėti laiko žymą

en: Print cookie before connecting
lt: Atspausdinti slapuką prieš jungiantis

en: Process control
lt: Proceso valdymas

en: Protocol error
lt: Protokolo klaida

en: Proxy CONNECT request failed: %d
lt: Tarpinio serverio CONNECT užklausa nepavyko: %d

en: Proxy from libproxy: %s://%s:%d/
lt: Tarpinis serveris iš libproxy: %s://%s:%d/

en: Proxy requested Basic authentication which is disabled by default
lt: Tarpinis serveris paprašė Basic tapatybės patvirtinimo, kuris yra numatytai išjungtas

en: QueryContextAttributes() failed: %lx
lt: QueryContextAttributes() nepavyko: %lx

en: Queue length zero not permitted; using 1
lt: Neleidžiamas nulinis eilės ilgis; naudojamas 1

en: Read %d bytes of SSL record
lt: Perskaityti %d SSL įrašo baitų

en: Read additional %d bytes of KMP 301 message
lt: Perskaityti papildomus %d KMP 301 pranešimo baitus

en: Read cookie from standard input
lt: Nuskaityti slapuką iš standartinės įvesties

en: Read only 1 byte of oNCP length field
lt: Perskaityti tik 1 baito ilgio oNCP lauką

en: Read options from config file
lt: Skaityti parametrus iš konfigūracijos failo

en: Read password from standard input
lt: Skaityti slaptažodį iš standartinės įvesties

en: ReadConsole() failed: %s
lt: ReadConsole() nepavyko: %s

en: Received %s compressed data packet of %d bytes (was %d)
lt: Gautas %s suspaustas %d baitų duomenų paketas (buvo %d)

en: Received <client-cert-request> when not expected.
lt: Gautas <client-cert-request>, nors jo nesitikėta.

en: Received DNS search domain %.*s
lt: Gautas DNS paieškos domenas %.*s

en: Received DNS server %s
lt: Gautas DNS serveris %s

en: Received DTLS packet 0x%02x of %d bytes
lt: Gautas DTKS paketas 0x%02x iš %d baitų

en: Received ESP packet from old SPI 0x%x, seq %u
lt: Gautas ESP paketas su senu SPI 0x%08x, seq %u

en: Received ESP packet of %d bytes
lt: Gautas ESP paketas iš %d baitų

en: Received ESP packet with invalid HMAC
lt: Gautas ESP paketas su netinkamu HMAC

en: Received ESP packet with invalid SPI 0x%08x
lt: Gautas ESP paketas su netinkamu SPI 0x%08x

en: Received ESP packet with unrecognised payload type %02x
lt: Gautas ESP paketas su nepažįstamu duomenų tipu %02x

en: Received MTU %d from server
lt: Gautas MTU %d iš serverio

en: Received MTU DPD probe (%u bytes of %u)
lt: Gautas MTU DPD zondas (%u baitų iš %u)

en: Received MTU DPD probe (%u bytes)
lt: Gautas MTU DPD zondas (%u baitų)

en: Received WINS server %s
lt: Gautas WINS serveris %s

en: Received data packet of %d bytes
lt: Gautas %d baitų duomenų paketas

en: Received internal IP address %s
lt: Gautas vidinis IP adresas %s

en: Received internal gateway address %s
lt: Gautas vidinis šliuzo adresas %s

en: Received netmask %s
lt: Gauta tinklo kaukė %s

en: Received non-ESP TLVs (group %d) in ESP negotiation KMP
lt: Gautas ne-ESP TLV (grupė %d) ESP prašyme KMP

en: Received server disconnect
lt: Gautas serverio atsijungimas

en: Received server disconnect: %02x '%s'
lt: Gautas serverio atsijungimas: %02x „%s“

en: Received split exclude route %s
lt: Gautas padalinimas išmeta kelią %s

en: Received split include route %s
lt: Gautas padalinimas įtraukia kelią %s

en: Received uncompressed data packet of %d bytes
lt: Gautas nespaustų duomenų paketas iš %d baitų

en: Received unexpected packet (%.2x) in MTU detection; skipping.
lt: Gautas nelauktas paketas (%.2x) MTU aptikime; praleidžiama.

en: Received unsuccessful %s response from TNCC
lt: Iš TNCC gautas nesėkmingas %s atsakymas

en: Reconnect failed
lt: Nepavyko persijungimas

en: Reconnect gave different IPv6 address (%s != %s)
lt: Persijungimas gavo skirtingą IPv6 adresą (%s != %s)

en: Reconnect gave different IPv6 netmask (%s != %s)
lt: Persijungimas gavo skirtingą IPv6 tinklo kaukę (%s != %s)

en: Reconnect gave different Legacy IP address (%s != %s)
lt: Persijungimas gavo skirtingą seną IP adresą (%s != %s)

en: Reconnect gave different Legacy IP netmask (%s != %s)
lt: Persijungimas gavo skirtingą seną IP tinklo kaukę (%s != %s)

en: Reconnecting to DynDNS server using previously cached IP address
lt: Persijungiama prie DynDNS serverio naudojant ankščiau įrašytą IP adresą

en: Reconnecting to proxy %s
lt: Persijungiama prie tarpinio serverio %s

en: Record of additional %d bytes too large; would make %d
lt: Papildomų %d baitų įrašymas yra per didelis; būtų %d

en: Refreshing %s after 1 second...
lt: Atnaujinama %s po 1 sekundės...

en: Rehandshake failed; attempting new-tunnel
lt: Pakartotinis rankos paspaudimas nepavyko; bandomas naujas tunelis

en: Rekey not implemented for ESP
lt: ESP nerealizuoja rekey

en: Renegotiated SSL on %s
lt: Iš naujo užmezgamas SSL su %s

en: Report version number
lt: Pranešti versijos numerį

en: Request MTU from server (legacy servers only)
lt: Prašyti MTU iš serverio (tik pasenusiems serveriams)

en: Requesting HTTP proxy connection to %s:%d
lt: Prašomas HTTP tarpinio serverio ryšio į %s:%d

en: Requesting SOCKS proxy connection to %s:%d
lt: Prašomas SOCKS tarpinio serverio ryšio į %s:%d

en: Require perfect forward secrecy
lt: Reikalauti tobulo pirminio slaptumo

en: Response body has negative size (%d)
lt: Atsakymo pagrindinė dalis yra neigiamo dydžio (%d)

en: Response was:%s
lt: Atsakymas buvo:%s

en: Run SCRIPT instead of trojan binary
lt: Vykdyti SCENARIJŲ vietoj trojos arklio programos

en: SAML login is required via %s to this URL:
    	%s
lt: Norint prisijungti prie šio URL naudojant %s reikalingas SAML prisijungtimas
    	%s

en: SOCKS proxy demands message confidentiality, which is not supported
lt: SOCKS tarpinis serveris prašo pranešimų konfidencialumo, kuris nepalaikomas

en: SOCKS proxy demands message integrity, which is not supported
lt: SOCKS tarpinis serveris prašo pranešimų vientisumo, kuris nepalaikomas

en: SOCKS proxy demands protection unknown type 0x%02x
lt: SOCKS tarpinis serveris prašo nežinomo tipo 0x%02x apsaugos

en: SOCKS proxy error %02x
lt: SOCKS tarpinio serverio klaida %02x

en: SOCKS proxy error %02x: %s
lt: SOCKS tarpinio serverio klaida %02x: %s

en: SOCKS server reported GSSAPI context failure
lt: SOCKS serveris pranešį apie GSSAPI konteksto klaidą

en: SOCKS server reported SSPI context failure
lt: SOCKS serveris pranešė apie SSPI konteksto klaidą

en: SOCKS server requested GSSAPI authentication
lt: Socks serveris paprašė GSSAPI tapatybės patvirtinimo

en: SOCKS server requested password authentication
lt: Socks serveris paprašė tapatybės patvirtinimo slaptažodžiu

en: SOCKS server requested unknown authentication type %02x
lt: Socks serveris paprašė nežinomo tipo %02x tapatybės patvirtinimo

en: SOCKS server requested username/password but we have none
lt: SOCKS serveris paprašė naudotojo vardo/slaptažodžio, bet mes jokių neturime

en: SOCKS server requires authentication
lt: Socks serveris paprašė tapatybės patvirtinimo

en: SSL certificate and key do not match
lt: SSL liudijimas ir raktas nesutampa

en: SSL certificate authentication failed
lt: SSL liudijimo tapatybės patvirtinimas nepavyko

en: SSL connection cancelled
lt: SSL ryšys nutrauktas

en: SSL connection failure
lt: SSL ryšio klaida

en: SSL connection failure: %s
lt: SSL ryšio klaida: %s

en: SSL negotiation with %s
lt: SSL derybos su %s

en: SSL read cancelled
lt: SSL skaitymas atšauktas

en: SSL read error %d (server probably closed connection); reconnecting.
lt: SSL skaitymo klaida %d (serveris greičiausiai užvėrė ryšį); persijungiama.

en: SSL read error: %s; reconnecting.
lt: SSL skaitymo klaida: %s; persijungiama.

en: SSL send failed: %s
lt: Nepavyko SSL siuntimas: %s

en: SSL socket closed uncleanly
lt: SSL lizdas netvarkingai užvertas

en: SSL write cancelled
lt: SSL rašymas atšauktas

en: SSL wrote too few bytes! Asked for %d, sent %d
lt: SSL įrašė per mažai baitų! Prašyta %d, išsiųsta %d

en: SSL_set_session() failed
lt: SSL_set_session() klaida

en: SSL_set_session() failed with old protocol version 0x%x
    Are you using a version of OpenSSL older than 0.9.8m?
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=1751
    Use the --no-dtls command line option to avoid this message
lt: SSL_set_session() nepavyko su sena protokolo versija 0x%x
    Ar naudojate OpenSSL versiją senesnę nei 0.9.8m?
    Žiūrėkite http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=1751
    Naudokite --no-dtls komandų eilutės parametrą šio pranešimo išvengimui

en: SSL_write failed: %d
lt: Nepavyko SSL_write: %d

en: SSPI token too large (%ld bytes)
lt: SSPI leksema per didelė (%ld baitai)

en: Script '%s' exited abnormally (%x)
lt: Scenarijus „%s“ išėjo nenormaliai (%x)

en: Script '%s' returned error %d
lt: Scenarijus „%s“ grąžino klaidą %d

en: See http://www.infradead.org/openconnect/vpnc-script.html
lt: Žiūrėkite http://www.infradead.org/openconnect/vpnc-script.html

en: Send BYE packet: %s
lt: Siųsti BYE paketą: %s

en: Send CSTP DPD
lt: Siųsti CSTO DPD

en: Send CSTP Keepalive
lt: Siųsti CSTO Keepalive

en: Send DTLS DPD
lt: Siųsti DTLS DPD

en: Send DTLS Keepalive
lt: Siųsti DTLS Keepalive

en: Send ESP probes
lt: Siųsti ESP zondus

en: Send ESP probes for DPD
lt: Siųsti ESO zondus DPD gavimui

en: Send GPST DPD/keepalive request
lt: Siųsti GPST DPD/keepalive užklausą

en: Sending GSSAPI protection negotiation of %zu bytes
lt: Siunčiamas GSSAPI apsaugos prašymas iš %zu baitų

en: Sending GSSAPI token of %zu bytes
lt: Siunčiama %zu baitų GSSAPI leksema

en: Sending MTU DPD probe (%u bytes)
lt: Siunčiamas MTU DPD zondas (%u baitų)

en: Sending MTU DPD probe (%u bytes, min=%u, max=%u)
lt: Siunčiamas MTU DPD zondas (%u baitų, min.=%u, maks.=%u)

en: Sending SSPI protection negotiation of %u bytes
lt: Siunčiamas %u baitų SSPI apsaugos prašymas

en: Sending SSPI token of %lu bytes
lt: Siunčiama %lu baitų SSPI leksema

en: Sending compressed data packet of %d bytes (was %d)
lt: Siunčiamas suspaustų duomenų paketas iš %d baitų (buvo %d)

en: Sending data packet of %d bytes
lt: Siunčiamas %d baitų duomenų paketas

en: Sending proxy request failed: %s
lt: Tarpinio serverio prašymo siuntimas nepavyko: %s

en: Sending uncompressed data packet of %d bytes
lt: Siunčiamas nespaustų duomenų paketas iš %d baitų

en: Sent DTLS packet of %d bytes; DTLS send returned %d
lt: Siunčiamas DTLS paketas iš %d baitų; DTLS siutimas grąžino %d

en: Sent ESP enable control packet
lt: Išsiųsta ESP įjungimo kontrolinis paketas

en: Sent ESP packet of %d bytes
lt: Siųsti ESP paketą iš %d baitų

en: Sent start; waiting for response from TNCC
lt: Pradžia išsiųsta; laukiama atsakymo iš TNCC

en: Server '%s' requested Basic authentication which is disabled by default
lt: Serveris „%s“ paprašė Basic tapatybės patvirtinimo, kuris yra numatytai išjungtas

en: Server SSL certificate didn't match: %s
lt: Serverio SSL liudijimas neatitiko: %s

en: Server bugs
lt: Serverio klaidos

en: Server certificate verify failed: %s
lt: Nepavyko serverio liudijimo patikrinimas: %s

en: Server is neither a GlobalProtect portal nor a gateway.
lt: Serveris nėra nei GlobalProtect portalas, nei tinklų sietuvas.

en: Server is rejecting the Yubikey token; switching to manual entry
lt: Serveris atmeta Yubikey leksemą; persijungiama prie rankinio įvedimo

en: Server is rejecting the soft token; switching to manual entry
lt: Serveris atmeta programinę leksemą; persijungiama prie rankinio įvedimo

en: Server key hash: %s
lt: Serverio rakto maišos vertė: %s

en: Server offered no DTLS cipher option
lt: Serveris nepasiūlė DTLS šifro parinkties

en: Server presented different cert on rehandshake
lt: Serveris pateikė kitokį liudijimą pakartotiniame rankos paspaudime

en: Server presented identical cert on rehandshake
lt: Serveris pateikė identišką liudijimą pakartotiniame rankos paspaudime

en: Server presented no certificate
lt: Serveris nepateikė liudijimo

en: Server requested SSL client certificate after one was provided
lt: Serveris paprašė SSL kliento liudijimo po to, kai jis buvo pateiktas

en: Server requested SSL client certificate; none was configured
lt: Serveris paprašė SSL kliento liudijimo; joks nebuvo sukonfigūruotas

en: Server response to hostname packet is error 0x%02x
lt: Serverio atsakymas serverio pavadinimo paketui yra klaida 0x%02x

en: Server sent zero-length oNCP record
lt: Serveris atsiuntė nulinio ilgio oNCP įrašą

en: Server terminated connection (reason: %d)
lt: Serveris nutraukė ryšį (priežastis: %d)

en: Server terminated connection (session expired)
lt: Serveris nutraukė ryšį (baigėsi seansas)

en: Server validation
lt: Serverio tikrinimas

en: Server's certificate SHA1 fingerprint
lt: Serverio liudijimo SHA1 piršto atspaudas

en: Session terminated by server; exiting.
lt: Serveris nutraukė seansą; išeinama.

en: Set DTLS CTX version failed
lt: Nepavyko nustatyti DTLS CTX versijos

en: Set DTLS cipher list failed
lt: Nepavyko nustatyti DTLS šifrų

en: Set VPN protocol
lt: Nustatyti VPN protokolą

en: Set key passphrase or TPM SRK PIN
lt: Nustatyti rakto slaptažodį arba TPM SRK PIN

en: Set local port for DTLS and ESP datagrams
lt: Nustatyti vietinį prievadą DTLS ir ESP datagramoms

en: Set login usergroup
lt: Nustatyti prisijungimo naudotojo grupę

en: Set login username
lt: Nustatyti prisijungimo naudotojo vardą

en: Set minimum Dead Peer Detection interval
lt: Nustatyti mažiausią negyvų porininkų aptikimo intervalą

en: Set packet queue limit to LEN pkts
lt: Nustatyti paketų eilės ribą į LEN paketų

en: Set proxy authentication methods
lt: Nustatyti tarpinio serverio tapatybės patvirtinimo metodus

en: Set proxy server
lt: Nustatyti tarpinį serverį

en: Set up UDP failed; using SSL instead
lt: Nepavyko nustatyti UDP; vietoj to naudojama SSL

en: Set up tun device failed
lt: Nepavyko nustatyti tun įrenginio

en: Set up tun script failed
lt: Nepavyko nustatyti tun scenarijaus

en: Setting PKCS#11 certificate failed: %s
lt: Nepavyko nustatyti PKCS#11 liudijimo: %s

en: Setting certificate failed: %s
lt: Nepavyko nustatyti liudijimo: %s

en: Setting certificate revocation list failed: %s
lt: Nepavyko nustatyti liudijimų atšaukimų sąrašo: %s

en: Shell command line for using a vpnc-compatible config script
lt: Apvalkalo komandų eilutė vpnc-suderinamam konfigūracijos scenarijui naudoti

en: Short packet received (%d bytes)
lt: Gautas trumpas paketas (%d baitai)

en: Short write in oNCP negotiation
lt: Per trumpas oNCP prašymas

en: Socket connect cancelled
lt: Lizdo jungimasis atšauktas

en: Soft token init was successful.
lt: Programinės leksemos inicializacija buvo sėkminga.

en: Soft token string is invalid
lt: Švelni leksemos eilutė netinkama

en: Software token secret
lt: Programinės leksemos paslaptis

en: Software token type: rsa, totp or hotp
lt: Programinės leksemos tipas: rsa, totp arba hotp

en: Spawning tunnel scripts is not yet supported on Windows
lt: Tunelio scenarijų paleidimas Windows aplinkoje dar nepalaikomas

en: Supported protocols:
lt: Palaikomi protokolai:

en: System error
lt: Sistemos klaida

en: TAP device aborted connectivity. Disconnecting.
lt: TAP įrenginys atmetė ryšį. Atsijungiama.

en: TNCC support not implemented yet on Windows
lt: TNCC palaikymas Windows sistemoje dar nerealizuotas

en: TOS this: %d, TOS last: %d
lt: Šis TOS: %d, paskutinis TOS: %d

en: TPM hash signature failed: %s
lt: Nepavyko TPM maišos parašas: %s

en: TPM sign function called for %d bytes.
lt: TPM pasirašymo funkcija iškviesta %d baitams.

en: TPM2 EC sign function called for %d bytes.
lt: TPM2 EC pasirašymo funkcija iškviesta %d baitams.

en: TPM2 Esys_CreatePrimary failed: 0x%x
lt: TPM2 Esys_CreatePrimary klaida: 0x%x

en: TPM2 Esys_CreatePrimary owner auth failed
lt: TPM2 Esys_CreatePrimary savininko tapatybės patvirtinimo klaida

en: TPM2 Esys_FlushContext for generated primary failed: 0x%x
lt: TPM2 Esys_FlushContext klaida generuojant pirminį: 0x%x

en: TPM2 Esys_Initialize failed: 0x%x
lt: TPM2 Esys_Initialize klaida: 0x%x

en: TPM2 Esys_Load auth failed
lt: TPM2 Esys_Load tapatybės patvirtinimo klaida

en: TPM2 Esys_Load failed: 0x%x
lt: TPM2 Esys_Load klaida: 0x%x

en: TPM2 Esys_RSA_Decrypt auth failed
lt: TPM2 Esys_RSA_Decrypt tapatybės patvirtinimo klaida

en: TPM2 Esys_Sign auth failed
lt: TPM2 Esys_Sign tapatybės patvirtinimo klaida

en: TPM2 Esys_Startup failed: 0x%x
lt: TPM2 Esys_Startup klaida: 0x%x

en: TPM2 Esys_TR_SetAuth failed: 0x%x
lt: TPM2 Esys_TR_SetAuth klaida: 0x%x

en: TPM2 RSA sign function called for %d bytes.
lt: TPM2 RSA pasirašymo funkcija iškviesta %d baitams.

en: TPM2 digest too large: %d > %d
lt: TPM2 pranešimas per ilgas: %d >= %d

en: TPM2 failed to generate RSA signature: 0x%x
lt: TPM2 klaida generuojant RSA parašą: 0x%x

en: TPM2 operation %s failed (%d): %s%s%s
lt: TPM2 veiksmas %s nepavyko (%d): %s%s%s

en: TPM2 password too long; truncating
lt: TPM2 slaptažodis per ilgas; trumpinamas

en: TPM2 was already started up thus false positive failing in tpm2tss log.
lt: TPM2 jau buvo paleista todėl tpm2tss žurnale yra neteisingas pranešimas apie klaidą.

en: TTL expired
lt: TTL laikas baigėsi

en: Temporary directory '%s' is not writable: %s
lt: Laikinasis katalogas „%s“ nėra rašomas: %s

en: The --no-cert-check option was insecure and has been removed.
    Fix your server's certificate or use --servercert to trust it.
lt: Parametras --no-cert-check buvo nesaugus ir buvo pašalintas.
    Pataisykite savo serverio liugijimą arba naudokite --servercert is juo pasitikėkite.

en: The size of the provided fingerprint is less than the minimum required (%u).
lt: Pateikto kontrolinio kodo dydis yra mažesnis nei mažiausias reikalaujamas dydis (%u).

en: This binary built without PKCS#11 support
lt: Ši programa sukurta be PKCS#12 palaikymo

en: This binary built without system key support
lt: Ši programa sukurta be sistemos rakto palaikymo

en: This is probably because your OpenSSL is broken
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984
lt: Taip greičiausiai atsitiko, nes jūsų OpenSSL yra su klaidomis
    Žiūrėkite http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984

en: This is the final try before locking!
lt: Tai yra galutinis bandymas prie užrakinant!

en: This version of OpenConnect was built without GSSAPI support
lt: Ši OpenConnect versija sukurta be GSSAPI palaikymo

en: This version of OpenConnect was built without PKCS#11 support
lt: Ši OpenConnect versija sukurta be PKCS#11 palaikymo

en: This version of OpenConnect was built without PSKC support
lt: Ši OpenConnect versija sukurta be PSKC palaikymo

en: This version of OpenConnect was built without TPM support
lt: Ši OpenConnect versija sukurta be TPM palaikymo

en: This version of OpenConnect was built without TPM2 support
lt: Ši OpenConnect versija sukurta be TPM2 palaikymo

en: This version of openconnect was built without libproxy support
lt: Ši openconnect versija sukurta be libproxy palaikymo

en: Timeout while waiting for DPD response; resending probe.
lt: Laukiant DPD atsakymo pasibaigė tam skirtas laikas; iš naujo siunčiamas zondas.

en: Timeout while waiting for DPD response; trying %d
lt: Laukiant DPD atsakymo pasibaigė tam skirtas laikas; bandoma %d

en: To configure local networking, openconnect must be running as root
    See http://www.infradead.org/openconnect/nonroot.html for more information
lt: Vietiniam tinklui konfigūruoti openconnect turi veik root teisėmis
    Daugiau informacijos adresu http://www.infradead.org/openconnect/nonroot.html

en: To trust this server in future, perhaps add this to your command line:
lt: Norėdami pasitikėti šiuo serveriu ateityje, galite pridėti prie savo komandų eilutės:

en: Token '%s' not found on Yubikey '%s'. Searching for another Yubikey...
lt: Leksema „%s“ nerasta Yubikey „%s“. Ieškoma kito Yubikey...

en: Tolerating replayed ESP packet with seq %u
lt: Toleruojamas ESP atsakymo paketas su seq %u

en: Too large application ID size
lt: Per didelis programos ID dydis

en: Too long time in MTU detect loop; MTU set to %d.
lt: Per ilgas MTU aptikimo ciklas; MTU nustatyta į %d.

en: Too long time in MTU detect loop; assuming negotiated MTU.
lt: Per ilgas MTU aptikimo ciklas; numanomas suderintas MTU.

en: Too many arguments on command line
lt: Per daug argumentų komandų eilutėje

en: Treating host "%s" as a raw hostname
lt: Traktuoti kompiuterį „%s“ kaip tiesioginį kompiuterį

en: Trojan binary (CSD) execution
lt: Trojos arklio (CSD) vykdymas

en: Trying PKCS#11 key URL %s
lt: Bandomas PKCS#11 rakto URL %s

en: Trying to run Linux CSD trojan script.
lt: Bandoma vykdyti Linux CSD trojos arklio scenarijų.

en: Trying truncated-char PBKBF2 variant of Yubikey PIN
lt: Bandomas trumpinto simbolio PBKBF2 Yubikey PIN variantas

en: Tunnel control
lt: Tunelio valdymas

en: Tunnel timeout (rekey interval) is %d minutes.
lt: Tunelio laiko limitas (raktų keitimo intervalas) yra %d minutės.

en: URI '%s' has non-empty path; ignoring
lt: URI „%s“ turi netuščia kelia; nepaisoma

en: Unable to calculate DTLS overhead for %s
lt: Nepavyko apskaičiuoti pridėtinio DTLS, skirto %s

en: Undefined action
lt: Neapibrėžtas veiksmas

en: Unexpected %d result from server
lt: Netikėtas %d rezultatas iš serverio

en: Unexpected address type %02x in SOCKS connect response
lt: Nelauktas adreso tipas %02x SOCKS jungimosi atsakyme

en: Unexpected auth response from SOCKS proxy: %02x %02x
lt: Netikėtas auth atsakymas iš SOCKS tarpinio serverio: %02x %02x

en: Unexpected connect response from SOCKS proxy: %02x %02x...
lt: Nelauktas jungimosi atsakymas iš SOCKS tarpinio serverio: %02x %02x...

en: Unexpected length %d for TLV %d/%d
lt: Nelaukas TLV ilgis %d %d/%d

en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d (includes 16 header bytes) but header payload_len is %d
lt: Nelauktas paketo ilgis. SSL_read grąžino %d (įskaitant 16 antraštės baitų), bet antraštė payload_len yra %d

en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d but packet is
lt: Nelauktas paketo ilgis. SSL_read grąžino %d, bet paketas yra

en: Unexpected response of size %d after hostname packet
lt: Laukta %d dydžio atsakymo po serverio paketo

en: Unhandled SSL UI request type %d
lt: Neapdorotas SSL UI prašymo tipas %d

en: Unknown CSTP-Content-Encoding %s
lt: Nežinomas CSTP-Content-Encoding %s

en: Unknown DTLS packet type %02x, len %d
lt: Nežinomas DTLS paketo tipas %02x, ilgis %d

en: Unknown DTLS parameters for requested CipherSuite '%s'
lt: Nežinomi DTLS parametrai prašomam CipherSuite „%s“

en: Unknown DTLS-Content-Encoding %s
lt: Nežinomas CSTP-Content-Encoding %s

en: Unknown ESP %s algorithm: %s
lt: Nežinomas ESP %s algoritmas: %s

en: Unknown GSSAPI status response (0x%02x) from SOCKS server
lt: Nežinomas GSSAPI būsenos atsakymas (0x%02x) iš SOCKS serverio

en: Unknown KMP message %d of size %d:
lt: Nežinomas KMP pranešimas %d, dydis %d:

en: Unknown SSPI status response (0x%02x) from SOCKS server
lt: Nežinomas SSPI būsenos atsakymas (0x%02x) iš SOCKS serverio

en: Unknown TLV group %d attr %d len %d:%s
lt: Nežinoma TLV grupė %d attr %d ilgis %d:%s

en: Unknown TPM2 EC digest size %d
lt: Nežinomas TPM2 EC pranešimo dydis %d

en: Unknown Transfer-Encoding: %s
lt: Nežinoma perdavimo koduotė: %s

en: Unknown VPN protocol '%s'
lt: Nežinomas VPN protokolas „%s“

en: Unknown certificate hash: %s.
lt: Nežinoma liudijimo maiša: %s.

en: Unknown compression type %d
lt: Nežinomas suspaudimo tipas %d

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Unknown error logging in to PKCS#11 token
lt: Nežinoma klaida prisijungiant prie PKCS#11 leksemos

en: Unknown error; exiting.
lt: Nežinoma klaida; išeinama.

en: Unknown form ID '%s'
lt: Nežinoma formos ID „%s“

en: Unknown input type %s in form
lt: Nežinomas įvesties tipas %s formoje

en: Unknown packet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x
lt: Nežinomas paketas %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x

en: Unknown packet (len %d) received: %02x %02x %02x %02x...
lt: Gautas nežinomas paketas (ilgis %d): %02x %02x %02x %02x...

en: Unknown packet. Header dump follows:
lt: Nežinomas paketas. Antraštė yra:

en: Unknown protocol family %d. Cannot create UDP server address
lt: Nežinoma protokolo šeima %d. Negalima sukurti UDP serverio adreso

en: Unknown protocol family %d. Cannot use UDP transport
lt: Nežinoma protokolo šeima %d. Negalima naudoti UDP transporto

en: Unknown proxy type '%s'
lt: Nežinomas tarpinio serverio tipas „%s“

en: Unknown response from server
lt: Nežinomas atsakymas iš serverio

en: Unknown textarea field: '%s'
lt: Nežinomas teksto srities laukas: „%s“

en: Unrecognised data packet
lt: Neatpažintas duomenų paketas

en: Unrecognised option at line %d: '%s'
lt: Neatpažintas parametras eilutėje %d: „%s“

en: Unrecognised response from Yubikey when generating tokencode
lt: Neatpažintas atsakymas iš Yubikey generuojant leksemos kodą

en: Unrecognised response from ykneo-oath applet
lt: Neatpažintas atsakymas iš ykneo-oath įtaiso

en: Unsupported OATH HMAC algorithm
lt: Nepalaikomas OATH HMAC algoritmas

en: Unsupported PEM encryption type: %s
lt: Nepalaikomas PEM šifravimo tipas: %s

en: Unsupported TPM2 key type %d
lt: Nepalaikomas TPM2 rakto tipas %d

en: Usage:  openconnect [options] <server>
lt: Naudojimas:  openconnect [parametrai] <serveris>

en: Use IFNAME for tunnel interface
lt: Naudoti IFNAME tunelio sąsajai

en: Use IP when connecting to HOST
lt: Naudoti IP jungiantis prie SERVERIO

en: Use SSL client certificate CERT
lt: Naudoti SSL kliento liudijimą CERT

en: Use SSL private key file KEY
lt: Naudoti SSL privataus rakto failą RAKTAS

en: Use authentication cookie COOKIE
lt: Naudoti tapatybės patvirtinimo slapuką SLAPUKAS

en: Use libproxy to automatically configure proxy
lt: Naudoti libproxy automatiniam tarpinio serverio konfigūravimui

en: Use syslog for progress messages
lt: Naudoti syslog eigos pranešimams

en: User bypassed soft token.
lt: Naudotojas apėjo programinę leksemą.

en: User detached from session (SIGHUP); exiting.
lt: Naudotojas atsijungė nuo seanso (SIGHUP); išeinama.

en: User input required in non-interactive mode
lt: Būtina naudotojo įvestis neinteraktyvioje veiksenoje

en: User requested reconnect
lt: Naudotojas paprašė persijungti

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Username and password for SOCKS authentication must be < 255 bytes
lt: Naudotojo vardas ir slaptažodis SOCKS tapatybės patvirtinimui turi būti < 255 baitai

en: Using GnuTLS. Features present:
lt: Naudojama GnuTLS. Turimos savybės:

en: Using OpenSSL. Features present:
lt: Naudojama OpenSSL. Turimos savybės:

en: Using PKCS#11 certificate %s
lt: Naudojamas PKCS#11 liudijimas %s

en: Using PKCS#11 key %s
lt: Naudojamas PKCS#11 raktas %s

en: Using certificate file %s
lt: Naudojamas liudijimo failas %s

en: Using client certificate '%s'
lt: Naudojamas kliento liudijimas „%s“

en: Using private key file %s
lt: Naudojamas privataus rakto failas %s

en: Using system certificate %s
lt: Naudojamas sistemos liudijimas %s

en: Using system key %s
lt: Naudojamas sistemos raktas %s

en: VPN configuration script
lt: VPN konfigūracijos scenarijus

en: VPN service unavailable; reason: %s
lt: VPN tarnyba neprieinama; priežastis: %s

en: Value corrupted
lt: Vertė sugadinta

en: WARNING: Cannot set locale: %s
lt: ĮSPĖJIMAS: nepavyko nustatyti lokalės: %s

en: WARNING: GnuTLS returned incorrect issuer certs; authentication may fail!
lt: ĮSPĖJIMAS: GnuTLS grąžino neteisingus išdavėjų liudijimus; tapatybės patvirtinimas gali nepavykti!

en: WARNING: Server asked us to submit HIP report with md5sum %s.
    VPN connectivity may be disabled or limited without HIP report submission.
    You need to provide a --csd-wrapper argument with the HIP report submission script.
lt: ĮSPĖJIMAS: serveris paprašė pateikti HIP ataskaitą su md5sum %s.
    VPM ryšys gali būti išjungtas arba ribotas be HIP ataskaitos pateikimo.
    Jums reikia pateikti --csd-wrappe parametrą su HIP ataskaitos pateikimo scenarijumi.

en: WARNING: This binary lacks DTLS and/or ESP support. Performance will be impaired.
lt: ĮSPĖJIMAS: Šioje programoje trūksta DTLS ir/ar ESP palaikymo. Našumas bus blogesnis.

en: WARNING: This version of openconnect is %s but
             the libopenconnect library is %s
lt: ĮSPĖJIMAS: Ši openconnect versija yra %s, bet
               libopenconnect biblioteka yra %s

en: WARNING: This version of openconnect was built without iconv
             support but you appear to be using the legacy character
             set "%s". Expect strangeness.
lt: ĮSPĖJIMAS: ši openconnect versija buvo sukurta be iconv
               palaikymo, bet atrodo, kad naudojate seną simbolių
               koduotę „%s“. Tikėkitės keistumų.

en: WaitForMultipleObjects failed: %s
lt: WaitForMultipleObjects nepavyko: %s

en: Waiting for tun write...
lt: Laukiama tun rašymui...

en: Warn when certificate lifetime < DAYS
lt: Įspėti, kai liudijimo galiojimas < DIENŲ

en: Warning: you are running insecure CSD code with root privileges
    	 Use command line option "--csd-user"
lt: Įspėjimas: jūs vykdote nesaugų CSD kodą root teisėmis
    	 Naudokite komandų eilutės parametrą „--csd-user“

en: Write the daemon's PID to this file
lt: Įrašyti tarnybos PID į šį failą

en: Wrong PIN
lt: Neteisingas PIN

en: Wrong password
lt: Neteisingas slaptažodis

en: Wrote %ld bytes to tun
lt: Į tun įrašyta %ld baitų

en: Wrote %ld bytes to tun after waiting
lt: Po laukimo į tun įrašyta %ld baitų

en: X-DTLS-Session-ID is invalid; is: "%s"
lt: X-DTLS-Session-ID yra netinkama; yra: „%s“

en: X-DTLS-Session-ID not 64 characters; is: "%s"
lt: X-DTLS-Session-ID ne 64 simboliai; yra: „%s“

en: XML POST enabled
lt: XML POST įjungtas

en: XML config file
lt: XML konfigūracijos failas

en: XML config file SHA1: %s
lt: XML konfigūracijos failo SHA1: %s

en: XML response has no "auth" node
lt: XML atsakymas neturi „auth“ viršūnės

en: Your OpenSSL is older than the one you built against, so DTLS may fail!
lt: Jūsų OpenSSL yra senesnė, nei naudota kūrimui, todėl DTLS gali nepavykti!

en: Yubikey token not found
lt: Yubikey leksema nerasta

en: address type not supported
lt: adreso tipas nepalaikomas

en: calculate command
lt: skaičiavimo komanda

en: certificate does not match hostname
lt: liudijimas neatitinka serverio vardo

en: certificate expired
lt: liudijimo galiojimas baigėsi

en: certificate not yet activated
lt: liudijimas dar neaktyvuotas

en: certificate revoked
lt: liudijimas atšauktas

en: command not supported / protocol error
lt: komanda nepalaikoma / protokolo klaida

en: connection not allowed by ruleset
lt: ryšis neleistas pagal taisykles

en: connection refused by destination host
lt: ryšį atmetė paskirties serveris

en: copy TOS / TCLASS when using DTLS
lt: nukopijuoti TOS / TCLASS, kai naudojamas DTLS

en: default
lt: numatyta

en: deflate failed %d
lt: nepavyko išskleisti %d

en: disabled
lt: išjungta

en: endorsement
lt: patvirtinimas

en: fgetws() failed: %s
lt: fgetws() nepavyko: %s

en: fork failed: %s
lt: fork nepavyko: %s

en: general failure
lt: bendroji klaida

en: getaddrinfo failed for host '%s': %s
lt: Nepavyko getaddrinfo iš serverio „%s“: %s

en: host unreachable
lt: serveris nepasiekiamas

en: in progress
lt: vykdoma

en: incoming
lt: gaunama

en: inflate failed
lt: buferis nepavyko

en: insecure algorithm
lt: nesaugus algoritmas

en: list keys command
lt: raktų išvardinimo komanda

en: name %s not input
lt: pavadinimas %s neturi įvesties

en: network unreachable
lt: tinklas nepasiekiamas

en: new incoming
lt: nauji gaunami duomenys

en: new outgoing
lt: nauji siunčiami duomenys

en: no
lt: ne

en: oNCP negotiation request outgoing:
lt: Išeinančios oNCP užklausos prašymas:

en: open /dev/tun
lt: atverti /dev/tun

en: open net
lt: atverti tinklą

en: openconnect_fopen_utf8() used with unsupported mode '%s'
lt: openconnect_fopen_utf8() naudota su nepalaikoma veiksena „%s“

en: outgoing
lt: siunčiama

en: owner
lt: savininkas

en: platform
lt: platforma

en: received server terminate packet
lt: gautas serverio pabaigos paketas

en: request granted
lt: prašymas patvirtintas

en: select applet command
lt: pasirinkite įtaiso komandą

en: signature verification failed
lt: nepavyko patikrinti liudijimo

en: signer not a CA certificate
lt: pasirašytojas nėra LĮ liudijimas

en: signer not found
lt: pasirašytojas nerastas

en: sleep %ds, remaining timeout %ds
lt: miegama %ds, liko laiko %ds

en: socketpair failed: %s
lt: socketpair nepavyko: %s

en: tun device is unsupported on this platform
lt: tun įrenginys nepalaikomas šioje platformoje

en: unlock command
lt: atrakinimo komanda

en: yes
lt: taip
