Geany 1.30 - en to lt translation catalogue (1256 entries)

en: 
    <i>Other plugins depend on this. Disable them first to allow deactivation.</i>
lt: 
    <i>Kitas įskiepis priklauso nuo šito. Pirmiausia išjunkite jį.</i>

en:  (new instance)
lt:  (nauja kopija)

en: "%s" was not found.
lt: „%s“ nerastas.

en: "Smart" home key
lt: „Protingas“ namų klavišas

en: %d file saved. | %d files saved.
lt[0]: %d failas išsaugotas.
lt[1]: %d failai išsaugoti.
lt[2]: %d failų išsaugota.

en: %d, %e, %f, %p, %l are substituted in command and directory fields, see manual for details.
lt: %d, %e, %f, %p, %l yra pakeičiami komandų ir aplankų laukeliuose, plačiau galite paskaityti žinyne.

en: %s
    
    The file on disk may now be truncated!
lt: %s
    
    Failas diske dabar gali būti sutrumpintas!

en: %s %s -- %s (in directory: %s)
lt: %s %s -- %s (aplanke: %s)

en: %s (in directory: %s)
lt: %s (aplanke: %s)

en: %s Properties
lt: %s savybės

en: %s commands
lt: %s komandos

en: %s document
lt: %s dokumentas

en: %s file
lt: %s failas

en: %s script
lt: %s scenarijus

en: %s source file
lt: %s šaltinio failas

en: %s: replaced %d occurrence of "%s" with "%s". | %s: replaced %d occurrences of "%s" with "%s".
lt[0]: %s: „%d“ pakeistas „%s“ %s kartą.
lt[1]: %s: „%d“ pakeistas „%s“ %s kartus.
lt[2]: %s: „%d“ pakeistas „%s“ %s kartų.

en: (built on or after %s)
lt: (sukurta %s arba vėliau)

en: (only inside Geany)
lt: (tik Geany viduje)

en: (with BOM)
lt: (su BOM)

en: (without BOM)
lt: (be BOM)

en: , read-only
lt: , tik skaitymui

en: --- Separator ---
lt: --- Skirtukas ---

en: <b>Auto-close quotes and brackets</b>
lt: <b>Automatiškai užverti kabutes ir skliaustelius</b>

en: <b>Commands</b>
lt: <b>Komandos</b>

en: <b>Completions</b>
lt: <b>Pabaigimai</b>

en: <b>Display</b>
lt: <b>Rodymas</b>

en: <b>Editor tabs</b>
lt: <b>Redaktoriaus kortelės</b>

en: <b>Encodings</b>
lt: <b>Koduotės</b>

en: <b>Features</b>
lt: <b>Galimybės</b>

en: <b>Fonts</b>
lt: <b>Šriftai</b>

en: <b>Icon size</b>
lt: <b>Piktogramų dydis</b>

en: <b>Icon style</b>
lt: <b>Piktogramų stilius</b>

en: <b>Indentation</b>
lt: <b>Atitraukimas</b>

en: <b>Keyboard shortcuts</b>
lt: <b>Klaviatūros spartieji klavišai</b>

en: <b>Long line marker</b>
lt: <b>Ilgų eilučių žymeklis</b>

en: <b>Message window</b>
lt: <b>Pranešimo langas</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
lt: <b>Kita</b>

en: <b>New files</b>
lt: <b>Nauji failai</b>

en: <b>Page %d of %d</b>
lt: <b>Puslapis %d iš %d</b>

en: <b>Paths</b>
lt: <b>Keliai</b>

en: <b>Printing</b>
lt: <b>Spausdinimas</b>

en: <b>Projects</b>
lt: <b>Projektai</b>

en: <b>Saving files</b>
lt: <b>Failo saugojimas</b>

en: <b>Search</b>
lt: <b>Paieška</b>

en: <b>Shutdown</b>
lt: <b>Išjungimas</b>

en: <b>Sidebar</b>
lt: <b>Šoninė juosta</b>

en: <b>Startup</b>
lt: <b>Paleidimas</b>

en: <b>Tab positions</b>
lt: <b>Kortelių vietos</b>

en: <b>Template data</b>
lt: <b>Šablono duomenys</b>

en: <b>Terminal</b>
lt: <b>Terminalas</b>

en: <b>Tool paths</b>
lt: <b>Įrankių keliai</b>

en: <b>Toolbar</b>
lt: <b>Įrankių juosta</b>

en: <b>Various preferences</b>
lt: <b>Įvairūs nustatymai</b>

en: <b>Virtual spaces</b>
lt: <b>Virtualūs tarpai</b>

en: <i>Warning: read the manual before changing these preferences.</i>
lt: <i>Įspėjimas: prieš keičiant šias parinktis, perskaitykite žinyną.</i>

en: <i>Warning: these settings are overridden by the current project. See <b>Project->Properties</b>.</i>
lt: <i>Įspėjimas: šiuos nustatymus perrašys dabartinis projektas. Pažiūrėkite <b>Projektas->Savybės</b>.</i>

en: A fast and lightweight IDE
lt: Greita ir supaprastinta IDE

en: A fast and lightweight IDE using GTK+
lt: Greita ir supaprastinta kūrimo aplinka naudojanti GTK+

en: A fast and lightweight IDE.
lt: Greita ir supaprastinta IDE.

en: A quoted Windows program name must be entirely inside the quotes
lt: Windows programos pavadinimas turi pilnai būti kabutėse

en: A string which is added when toggling a line comment in a source file, it is used to mark the comment as toggled.
lt: Žodis kuris pridedamas, pradinio kodo faile, perjungiant eilutės komentarą. Jis naudojamas pažymėti komentarą kaip perjungtą.

en: A terminal emulator command (%c is substituted with the Geany run script filename)
lt: Terminalo emuliatoriaus komanda (%c pakeičiama Geany vykdomo sceanrijaus vardu)

en: About Geany
lt: Apie Geany

en: Accessed:
lt: Žiūrėta:

en: Action
lt: Veiksmas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Add a little header to every page containing the page number, the filename and the current date (see below). It takes 3 lines of the page.
lt: Kiekviename puslapyje pridėti mažą antraštę su puslapio numeriu, failo vardu ir data (peržiūrėkite žemiau). Tai užims 3 puslapio eilutes.

en: Add line numbers to the printed page
lt: Į spausdinamą puslapį pridėti eilučių numerius

en: Add page numbers at the bottom of each page. It takes 2 lines of the page.
lt: Kiekvieno puslapio gale pridėti puslapio numerį. Tai užims 2 puslapio eilutes.

en: Adds a file browser tab to the sidebar.
lt: Į šoninę juostą prideda failų naršyklės kortelę.

en: All Source
lt: Visi pradiniai kodai

en: All files
lt: Visi failai

en: All: search all files in the directory
    Project: use file patterns defined in the project settings
    Custom: specify file patterns manually
lt: Visus: ieškoti visuose aplanko failuose
    Projektas: naudoti failų formas projekto nustatymuose
    Pasirinktinis: nurodykite failų formas rankiniu būdu

en: Allows the VTE to receive keyboard shortcuts (apart from focus commands)
lt: Leidžia VTE gauti klaviatūros susiejimus (išskyrus fokusavimo komandas)

en: Always
lt: Visada

en: Always show virtual spaces beyond the end of lines
lt: Po eilutės pabaigos, visada rodyti virtualius tarpus

en: Always wrap search
lt: Ieškoti visame dokumente

en: Always wrap search around the document
lt: Priėjus pabaigą, ieškoti nuo pradžios

en: An error occurred or file information could not be retrieved (e.g. from a new file).
lt: Įvyko klaida arba nepavyko gauti failo informacijos (pvz. iš naujo failo).

en: An error occurred while converting the file from UTF-8 in "%s". The file remains unsaved.
lt: Konvertuojant failą „%s“ iš UTF-8 įvyko klaida. Failas neišsaugotas.

en: Any unsaved changes will be lost.
lt: Visi neišsaugoti pakeitimai bus prarasti.

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Appendix
lt: Priedas

en: Apply the default indentation settings to all documents
lt: Pritaikyti numatytuosius atitraukimo nustatymus visiems dokumentams

en: Arabic
lt: Arabų

en: Architectures
lt: Architektūros

en: Are you sure you want to reload '%s'?
lt: Ar tikrai norite įkrauti iš naujo „%s“?

en: Armenian
lt: Armėnų

en: Arrow characters
lt: Rodyklių simboliai

en: As _HTML...
lt: Kaip _HTML...

en: As _LaTeX...
lt: Kaip _LaTeX...

en: Assembly
lt: Surinkti

en: Auto Save
lt: Automatinis įrašymas

en: Auto save _interval:
lt: Automatinio išsaugojimo _intervalas:

en: Auto-close curly bracket when typing an opening one
lt: Įrašius riestinį skliaustą, skliaustus užverti automatiškai

en: Auto-close double quote when typing an opening one
lt: Įrašius dvigubą kabutę, kabutes užverti automatiškai

en: Auto-close parenthesis when typing an opening one
lt: Įrašius atidarymo skliaustą, skliaustus užverti automatiškai

en: Auto-close single quote when typing an opening one
lt: Įrašius viengubą kabutę, kabutes užverti automatiškai

en: Auto-close square-bracket when typing an opening one
lt: Įrašius laužtinį skliaustą, skliaustus užverti automatiškai

en: Auto-focus widgets (focus follows mouse)
lt: Automatinio fokusavimo valdikliai (fokusas seka pelę)

en: Autocomplete all words in document
lt: Automatiškai užbaigti visus žodžius dokumente

en: Autocomplete symbols
lt: Automatinio užbaigimo simboliai

en: Automatic completion of known symbols in open files (function names, global variables, ...)
lt: Automatinis žinomų simbolių užbaigimas (funkcijų pavadinimai, globalūs kintamieji, ...)

en: Automatic continuation of multi-line comments
lt: Automatinis kelių eilučių komentarų pratęsimas

en: Autosave: Saved %d file automatically. | Autosave: Saved %d files automatically.
lt[0]: Automatinis išsaugojimas: %d failas išsaugotas automatiškai.
lt[1]: Automatinis išsaugojimas: %d failai išsaugotas automatiškai.
lt[2]: Automatinis išsaugojimas: %d failų išsaugotas automatiškai.

en: Available Items
lt: Prieinami elementai

en: Background
lt: Fonas

en: Background color:
lt: Fono spalva:

en: Backup Copy
lt: Atsarginė kopija

en: Backup Copy: Directory could not be created (%s).
lt: Atsarginė kopija: Aplanko sukurti nepavyko (%s).

en: Backup Copy: File could not be read (%s).
lt: Atsarginė kopija: Failo atverti nepavyko (%s).

en: Backup Copy: File could not be saved (%s).
lt: Atsarginė kopija: Failo išsaugoti nepavyko (%s).

en: Backup directory does not exist or is not writable.
lt: Atsarginės kopijos aplankas neegzistuoja arba nėra įrašomas.

en: Bad regex for filetype %s: %s
lt: Bloga reguliarioji išraiška failo tipui %s: %s

en: Bad regex: %s
lt: Blogas regex: %s

en: Baltic
lt: Baltijos šalių

en: Base GType:
lt: Bazinis GType:

en: Base class:
lt: Bazinė klasė:

en: Base directory of all files that make up the project. This can be a new path, or an existing directory tree. You can use paths relative to the project filename.
lt: Visų projekto failų bazinis aplankas. Tai gali būti naujas kelias, ar esamas aplankų medis. Galite naudoti kelius reliatyvius projekto failo vardui.

en: Base header:
lt: Bazinė antraštė:

en: Base path:
lt: Bazinis kelias:

en: Base source:
lt: Bazinis pradinis kodas:

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Be verbose
lt: Išsamūs pranešimai

en: Beep on errors or when compilation has finished
lt: Pyptelti įvykus klaidai ar pabaigus kompiliuoti

en: Blocks
lt: Blokai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Browser:
lt: Naršyklė:

en: Build
lt: Sukurti

en: Build options
lt: Darymo parinktys

en: Build the current file
lt: Kurti dabartinį failą

en: Build the current file with Make and the default target
lt: Kurti dabartinį failą su Make ir numatytąja paskirtim

en: Build the current file with Make and the specified target
lt: Kurti dabartinį failą su Make ir nurodyta paskirtim

en: C Standard Library
lt: C Standartinė biblioteka

en: C++ (C Standard Library)
lt: C++ (C Standartinė biblioteka)

en: C++ Standard Library
lt: C++ Standartinė biblioteka

en: COLUMN
lt: STULPELIS

en: C_ase sensitive
lt: Skirti r_aidžių dydį

en: C_hange
lt: _Keisti

en: C_lose All
lt: _Užverti visus

en: C_onfiguration Files
lt: _Konfigūracijos failai

en: C_opy
lt: K_opijuoti

en: C_reate
lt: Su_kurti

en: Calls the View->Toggle All Additional Widgets command
lt: Iškviečia „Rodymas->Perjungti Visus papildomus valdiklius“ komandą

en: Cannot execute build command "%s": %s. Check the Terminal setting in Preferences
lt: Įvykdyti kūrimo komandos „%s“: %s nepavyko. Patikrinkite terminalo nustatymą

en: Cannot execute context action command "%s": %s. %s
lt: Nepavyko įvykdyti kontekstinio veiksmo komandos „%s“: %s. %s

en: Cannot execute custom command "%s": %s. Check the path setting in Custom Commands.
lt: Įvykdyti pasirinktinės komandos „%s“: %s nepavyko. Patikrinkite kelio nustatymą pasirinktinėse komandose.

en: Cannot execute grep tool "%s": %s. Check the path setting in Preferences.
lt: Įvykdyti grep įrankio „%s“: %s. Patikrinkite kelio nustatymą.

en: Cannot execute print command "%s": %s. Check the path setting in Preferences.
lt: Įvykdyti „print“ komandos nepavyko „%s“: %s. Patikrinkite kelio nustatymą.

en: Cannot execute template command "%s". Hint: incorrect paths in the command are a common cause of errors. Error: %s.
lt: Nepavyko įvykdyti šablono komandos „%s“. Patarimas: dažnai to priežastimi būna netinkamas kelias komandoje. Klaida: %s.

en: Cannot save read-only document '%s'!
lt: Negalima išsaugoti tik skaitymui skirto dokumento '%s'!

en: Celtic
lt: Keltų

en: Central European
lt: Centrinės Europos

en: Change _Color Scheme...
lt: Keisti _spalvų schemą....

en: Change _Font...
lt: Keisti š_riftą...

en: Change the directory to the base directory of the currently opened project
lt: Pakeisti aplanką į šakninį dabartinio projekto aplanką

en: Changed:
lt: Keista:

en: Chapter
lt: Skyrius

en: Character
lt: Simbolis

en: Characters to type for autocompletion:
lt: Simboliai kuriuos reikia įrašyti automatiniam užbaigimui:

en: Characters:
lt: Simboliai:

en: Check the path setting in Filetype configuration.
lt: Tikrinti kelio nustatymą failo tipo konfigūracijoje.

en: Check the path setting in Preferences.
lt: Nustatymuose patikrinkite kelio nustatymą

en: Chinese Simplified
lt: Kinų supaprastinta

en: Chinese Traditional
lt: Kinų tradicinė

en: Choose Project Base Path
lt: Pasirinkite projekto bazinį kelią

en: Choose Project Filename
lt: Pasirinkite projekto failo vardą

en: Choose Terminal Font
lt: Pasirinkite terminalo šriftą

en: Choose a special character from the list below and double click on it or use the button to insert it at the current cursor position.
lt: Iš žemiau esančio sąrašo, pasirinkite specialų simbolį ir dukart spustelėkite ant jo arba naudokite mygtuką norėdami įterpti jį dabartinėje žymeklio vietoje.

en: Choose font
lt: Pasirinkite šriftą

en: Choose more build actions
lt: Pasirinkti daugiau kūrimo veiksmų

en: Choose which plugins should be loaded at startup:
lt: Pasirinkite kurie įskiepiai turėtų būti įkelti paleidžiant:

en: Cl_ear
lt: Iš_valyti

en: Class
lt: Klasė

en: Class Builder
lt: Klasių kūrėjas

en: Classes
lt: Klasės

en: Classic Mac (CR)
lt: Klasikinis Mac (CR)

en: Click to set menu item label
lt: Paspauskite norėdami nustatyti meniu įrašo etiketę

en: Clipboard
lt: Iškarpinė

en: Close
lt: Užverti

en: Close All
lt: Užverti viską

en: Close Documents to the _Right
lt: Perkelti dokumentą _Dešinėn

en: Close Ot_her Documents
lt: _Užverti kitus dokumentus

en: Close _dialog
lt: _Užverti dialogą

en: Close all
lt: Užverti visus

en: Close all open files
lt: Užverti visus atvertus failus

en: Close the current file
lt: Užverti dabartinį failą

en: Co_mmands
lt: _Komandos

en: Code folding
lt: Kodo suskleidimas

en: Color Chooser
lt: Spalvų parinkiklis

en: Color Schemes
lt: Spalvų deriniai

en: Color:
lt: Spalva:

en: Column:
lt: Stulpelis:

en: Command
lt: Komanda

en: Command:
lt: Komanda:

en: Comment line(s)
lt: Komentuoti eilutę(-es)

en: Comment toggle marker:
lt: Komentaro perjungimo žymeklis:

en: Company name
lt: Kompanijos pavadinimas

en: Company:
lt: Kompanija:

en: Compilation failed.
lt: Sukompiliuoti nepavyko.

en: Compilation finished successfully.
lt: Sukompiliuota sėkmingai.

en: Compile
lt: Kompiliuoti

en: Compile the current file
lt: Sukompiliuoti dabartinį failą

en: Compile the current file with Make
lt: Kompiliuoti dabartinį failą su Make

en: Compiler
lt: Kompiliatorius

en: Complete snippet
lt: Pilnas fragmentas

en: Complete word
lt: Užbaigti žodį

en: Completion list height:
lt: Užbaigimo sąrašo aukštis:

en: Completions
lt: Užbaigimai

en: Components
lt: Komponentai

en: Config
lt: Konfigūracija

en: Configuration directory could not be created (%s).
lt: Konfigūracijos aplanko sukurti nepavyko (%s).

en: Configuration directory could not be created (%s).
    There could be some problems using Geany without a configuration directory.
    Start Geany anyway?
lt: Konfigūracijos aplanko sukurti nepavyko (%s).
    Naudojant Geany be konfigūracijos aplanko gali kilti bėdų.
    Vistiek paleisti Geany?

en: Configuration files reloaded.
lt: Konfigūracijos failai įkelti iš naujo.

en: Configure Plugins
lt: Konfigūruoti įskiepius

en: Confirm exit
lt: Patvirtinti išeinant

en: Constants
lt: Konstantos

en: Constructor type:
lt: Konstruktoriaus tipas:

en: Conte_xt Action
lt: Kontekstinis _veiksmas

en: Context Action
lt: Kontekstinis veiksmas

en: Context action command. The currently selected word can be used with %s. It can appear anywhere in the given command and will be replaced before execution.
lt: Kontekstinio veiksmo komanda. Pasirinktas žodis gali būti naudojamas su %s. Jis gali būti betkur duotojoje komandoje ir prieš vykdant bus pakeistas.

en: Context action:
lt: Kontekstinis veiksmas:

en: Continue automatically multi-line comments in languages like C, C++ and Java when a new line is entered inside such a comment
lt: Tokiose kalbose kaip C, C++ ir Java įrašius naują komentaro eilutę, automatiškai pratęsti kelių eilučių komentavimą

en: Contributors
lt: Pagalbininkai

en: Convert and Set to CR (Classic _Mac)
lt: Konvertuoti ir nustatyti į CR (Klasikinis _Mac)

en: Convert and Set to _CR/LF (Windows)
lt: Konvertuoti ir nustatyti į _CR/LF (Windows)

en: Convert and Set to _LF (Unix)
lt: Konvertuoti ir nustatyti į _LF (Unix)

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy _All
lt: Kopijuoti _viską

en: Copy the current selection
lt: Kopijuoti dabartinį pasirinkimą

en: Could not execute configured external command '%s' (%s).
lt: Nepavyko įvykdyti sukonfigūruotos išorinės komandos „%s“ (%s).

en: Could not find file '%s' - trying the current document path.
lt: Rasti failo „%s“ nepavyko - bandomas dabartinis dokumento kelias.

en: Could not find file '%s'.
lt: Nepavyko rasti failo „%s“.

en: Could not load tags file '%s'.
lt: Įkelti žymių failo nepavyko „%s“.

en: Could not open directory (%s)
lt: Nepavyko atverti aplanko (%s)

en: Could not open file %s (%s)
lt: Nepavyko atverti failo %s (%s)

en: Could not open file %s (File not found)
lt: Atverti %s nepavyko (failas nerastas)

en: Create C++ Class
lt: Sukurti C++ klasę

en: Create Cla_ss
lt: Sukurti _klasę

en: Create Class
lt: Sukurti klasę

en: Create GTK+ Class
lt: Sukurti GTK+ klasę

en: Create PHP Class
lt: Sukurti PHP klasę

en: Create a new file
lt: Sukurti naują failą

en: Create a new file for each command-line filename that doesn't exist
lt: Sukurti naują failą kiekvienam neegzistuojančiam failui, iš komandinės eilutės

en: Create a new file from a template
lt: Sukurti failą iš šablono

en: Create constructor
lt: Sukurti konstruktorių

en: Create destructor
lt: Sukurti destruktorių

en: Create the project's base path directory?
lt: Sukurti projekto bazinio kelio aplanką?

en: Creates source files for new class types.
lt: Naujiems klasių tipams sukuria pradinio kodo failus.

en: Credits
lt: Padėkos

en: Cu_t Current Line(s)
lt: _Iškirpti esamą eilutę(-es)

en: Curly brackets { }
lt: Riestiniai skliaustai { }

en: Current chars
lt: Esami simboliai

en: Cursor blinks
lt: Žymeklio mirksėjimas

en: Custom
lt: Pasirinkta

en: Custom Date Format
lt: Pasirinktinis datos formatas

en: Custom Text
lt: Pasirinktinis tekstas

en: Customize Toolbar
lt: Derinti įrankių juostą

en: Cut
lt: Iškirpti

en: Cut the current selection
lt: Iškirpti dabartinį pasirinkimą

en: Cyrillic
lt: Kirilica

en: Cyrillic/Russian
lt: Kirilica/Rusų

en: Cyrillic/Ukrainian
lt: Kirilica/Ukrainiečių

en: DIR
lt: APLANKAS

en: D_uplicate Line or Selection
lt: _Dublikuoti eilutę ar pasirinkimą

en: Data
lt: Duomenys

en: Date & time:
lt: Data ir laikas:

en: Date format string could not be converted (possibly too long).
lt: Konvertuoti datos formato eilutės nepavyko (gali būti jog ji per ilga).

en: Date format:
lt: Datos formatas:

en: Date/_Time format for backup files ("man strftime" for details):
lt: Atsarginės kopijos failų _datos/laiko formatas (plačiau „man strftime“):

en: Date:
lt: Data:

en: Debug Messages
lt: Derinimo pranešimai

en: Debug _Messages
lt: Derinimo pra_nešimai

en: Decrease indent
lt: Sumažinti atitraukimą

en: Decrease indent by one space
lt: Sumažinti atitraukimą vienu tarpu

en: Decrease indentation
lt: Sumažinti atitraukimą

en: Default
lt: Numatytasis

en: Default encoding (existing non-Unicode files):
lt: Numatytoji koduotė (esamiems ne unikodo failams):

en: Default encoding (new files):
lt: Numatytoji koduotė (naujiem failams):

en: Default end of line characters:
lt: Numatytasis eilutės pabaigos simbolis:

en: Default sorting mode:
lt: Numatytasis rikiavimo būdas:

en: Default symbol sorting mode
lt: Numatytasis simbolių rūšiavimo rėžimas

en: Defines
lt: Apibrėžtys

en: Defines whether to use the Windows native dialogs or whether to use the GTK default dialogs
lt: Nustato ar naudoti langų tvarkyklės failo meniu dialogus ar GTK numatytuosius dialogus

en: Definition of "%s" not found.
lt: „%s“ aprašymas nerastas.

en: Delete the current selection
lt: Ištrinti dabartinį pasirinkimą

en: Delete to beginning of line
lt: Pašalinti iki eilutės pradžios

en: Delete to line end
lt: Ištrinti iki eilutės pabaigos

en: Detect from file
lt: Aptikti iš failo

en: Detect type from file
lt: Tipą nustatyti iš failo

en: Detect width from file
lt: Aptikti plotį iš failo

en: Developer:
lt: Kūrėjas:

en: Developers
lt: Kūrėjai

en: Did not send document %s to the printing subsystem.
lt: Dokumentas %s nenusiųstas spausdinimo posistemei.

en: Directory _levels to include in the backup destination:
lt: Aplankų _lygiai kurie bus įtraukti į atsarginės kopijos paskirtį:

en: Directory not changed because the terminal may contain some input (press Ctrl+C or Enter to clear it).
lt: Aplankas nepakeistas, nes terminale gali būti teksto (paspauskite Ctrl+C ar Enter ir išvalykite).

en: Disable Drag and Drop
lt: Išjungti pertempimą

en: Disable drag and drop completely in the editor window so you can't drag and drop any selections within or outside of the editor window
lt: Redaktoriaus lange visiškai išjungti pertempimą, kad negalėtumėte pertempto jokių pasirinkimų į/iš lango

en: Disable menu shortcut key (F10 by default)
lt: Išjungti meniu susiejimo klavišą (numatytasis klavišas – F10)

en: Disable this option to keep the dialog open
lt: Išjunkite šią parinktį, jei norite palikti šį dialogą atvertą

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Discard history
lt: Išvalyti istoriją

en: Disk check timeout:
lt: Disko tikrinimo galiojimo laikas:

en: Display
lt: Rodymas

en: Display height in rows for the autocompletion list
lt: Automatinio užbaigimo sąrašo aukštį rodyti eilutėmis

en: Display:
lt: Rodyti:

en: Displayed Items
lt: Rodomi elementai

en: Do not show virtual spaces
lt: Nerodyti virtualių tarpų

en: Do you really want to quit?
lt: Ar tikrai norite išeiti?

en: Do you want to close it before proceeding?
lt: Ar prieš tęsiant norite jį užverti?

en: Do you want to reload it?
lt: Ar norite įkelti iš naujo?

en: Do you want to save it before closing?
lt: Ar norite išsaugoti pakeitimus prieš užveriant?

en: Document
lt: Dokumentas

en: Document %s was sent to the printing subsystem.
lt: Dokumentas %s nusiųstas spausdinimo posistemei.

en: Document Setup
lt: Dokumento sąranka

en: Document successfully exported as '%s'.
lt: Dokumentas eksportuotas sėkmingai „%s“.

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Don't load auto completion data (see documentation)
lt: Neįkelti automatinio užbaigimo duomenų (peržiūrėkite dokumentaciją)

en: Don't load plugins
lt: Įskiepių automatiškai neįkelti

en: Don't load terminal support
lt: Neįkelti terminalo palaikymo

en: Don't load the previous session's files
lt: Neįkelti ankstesnės sesijos failų

en: Don't open files in a running instance, force opening a new instance
lt: Vykdomojoje programos kopijoje neatverti failų, priverstinai atverti naują kopiją

en: Don't preprocess C/C++ files when generating tags file
lt: Generuojant žymes iš anksto neapdoroti C/C++ failų

en: Don't show message window at startup
lt: Paleidžiant nerodyti pranešimų lango

en: Don't use run script
lt: Nenaudoti vykdymo scenarijaus

en: Don't use the simple run script which is usually used to display the exit status of the executed program
lt: Nenaudoti paprasto paleidimo scenarijaus, kuris paprastai naudojamas parodyti įvykdytos programos išėjimo būseną

en: Double quotes " "
lt: Dvigubos kabutės " "

en: Double-clicking hides all additional widgets
lt: Dvigubas spragtelėjimas paslepia visus papildomus valdiklius

en: Drop rest of word on completion
lt: Pabaigus ištrinti likusią žodžio dalį

en: E_ncoding:
lt: _Koduotė:

en: E_xtra options:
lt: _Papildomos parinktys:

en: East Asian
lt: Rytų Azijos

en: East European
lt: Rytų europos

en: East _Asian
lt: Rytų _Azijos

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Editor:
lt: Redaktorius:

en: Email address of the developer
lt: Kūrėjo el. paštas

en: Enable newline to strip the trailing spaces on the previous line
lt: Įjungus, nauja eilutė pašalins tarpus ankstesnės eilutės pabaigoj

en: Enable plugin support
lt: Įjungti įskiepių palaikymą

en: Enable save when losing _focus
lt: Įgalinti išsaugojimą kai prarandamas _fokusas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Encoding:
lt: Kodavimas:

en: Ensure consistent line endings
lt: Užtikrinti vienodas eilučių pabaigas

en: Ensure new line at file end
lt: Užtikrinti jog failas baigsis nauja eilute

en: Ensures that at the end of the file is a new line
lt: Užtikrina jog failo pabaiga yra nauja eilutė

en: Ensures that newline characters always get converted before saving, avoiding mixed line endings in the same file
lt: Užtikrina jog prieš saugant naujos eilutės simboliai visada bus konvertuoti, tai užtikrins jog faile nebūtų skirtingų eilučių pabaigų

en: Enter Tab Width
lt: Įvesti tabuliavimo ženklo plotį

en: Enter custom text here, all entered text is appended to the command.
lt: Čia įveskite pasirinktinį tekstą, visas įvestas tekstas bus pridėtas prie komandos.

en: Enter here a custom date and time format. You can use any conversion specifiers which can be used with the ANSI C strftime function.
lt: Įveskite pasirinktinį datos ir laiko formatą. Galite naudoti bet kokius kintamuosius kurie suderinami su ANSI C strftime funkcija.

en: Enter the amount of spaces which should be replaced by a tab character.
lt: Įveskite skaičių, kiek tarpų turėtų būti pakeista tabuliavimo ženklu.

en: Enter the line you want to go to:
lt: Įveskite eilutę į kurią norite pereiti:

en: Enter tool paths below. Tools you do not need can be left blank.
lt: Žemiau įveskite įrankių kelius. Nereikalingų įrankių kelių galite neįvesti.

en: Entities
lt: Subjektai

en: Environment
lt: Aplinka

en: Error
lt: Klaida

en: Error message: %s
    The error occurred at "%s" (line: %d, column: %d).
lt: Klaidos pranešimas: %s
    Klaida įvyko „%s“ (eilutė: %d, stulpelis: %d).

en: Error message: %s.
lt: Klaidos pranešimas: %s.

en: Error regular expression:
lt: Klaida reguliariose išraiškose:

en: Error renaming file.
lt: Klaida pervadinant failą.

en: Error saving file (%s).
lt: Klaida įrašant failą (%s).

en: Error saving file.
lt: Klaida įrašant failą.

en: Events
lt: Įvykiai

en: Example:
    CFLAGS=`pkg-config gtk+-2.0 --cflags` %s -g gtk2.c.tags /usr/include/gtk-2.0/gtk/gtk.h
lt: Pavyzdys:
    CFLAGS=`pkg-config gtk+-2.0 --cflags` %s -g gtk2.c.tags /usr/include/gtk-2.0/gtk/gtk.h

en: Executables
lt: Vykdomieji failai

en: Execute commands
lt: Vykdyti komandas

en: Execute programs in the VTE
lt: Programas vykdyti VTE

en: Execute:
lt: Vykdyti:

en: Explicitly defines a filetype for the file, if it would not be detected by filename extension.
    Note if you choose multiple files, they will all be opened with the chosen filetype.
lt: Jei failo tipas neaptinkamas, išskirtinai nustato ją.
    Turėkite omenyje jei pasirinksite kelis failus, jie visi bus atverti kaip tas failo tipas.

en: Explicitly defines an encoding for the file, if it would not be detected. This is useful when you know that the encoding of a file cannot be detected correctly by Geany.
    Note if you choose multiple files, they will all be opened with the chosen encoding.
lt: Jei koduotė neaptinkama, išskirtinai nustato ją. Tai naudinga tada kai žinote jog Geany nesugeba teisingai nustatyti failo koduotės.
    Turėkite omenyje jei pasirinksite kelis failus, jie visi bus atverti su ta koduote.

en: Export
lt: Eksportas

en: Export File
lt: Eksportuoti failą

en: Exports the current file into different formats.
lt: Eksportuoja dabartinį failą įvairiais formatais.

en: Extern Variables
lt: Išoriniai kintamieji

en: External open command:
lt: Išorinė atvėrimo komanda:

en: Extra plugin path:
lt: Papildomas įskiepių kelias:

en: FILE
lt: FAILAS

en: Failed to change to the working directory
lt: Pakeisti darbinio aplanko nepavyko

en: Failed to close file '%s': fclose() failed: %s
lt: Nepavyko užverti failo „%s“: fclose() klaida: %s

en: Failed to convert template file "%s" to UTF-8
lt: Šablono failo „%s“ konvertuoti į UTF-8 nepavyko

en: Failed to create tags file, perhaps because no symbols were found.
lt: Nepavyko sukurti žymių failo, gali būti jog simbolių nerasta.

en: Failed to execute "%s" (start-script could not be created: %s)
lt: Įvykdyti „%s“ nepavyko (paleidimo scenarijaus sukurti nepavyko: %s)

en: Failed to load one or more session files.
lt: Nepavyko įkelti vieno ar kelių sesijos failų.

en: Failed to open URI "%s": %s
lt: Nepavyko atidaryti URI "%s": %s

en: Failed to open file '%s' for writing: fopen() failed: %s
lt: Nepavyko atverti failo „%s“ rašymui: fopen() klaida: %s

en: Failed to spawn the configured browser command. Please correct it or enter another one.
lt: Sukonfigūruota naršyklės komanda yra neteisinga. Pataisykite arba įveskite kitą.

en: Failed to write file '%s': fwrite() failed: %s
lt: Nepavyko įrašyti failo „%s“: fwrite() klaida: %s

en: Features
lt: Galimybės

en: Fi_les:
lt: Fai_lai:

en: File
lt: Failas

en: File "%s" was not found on disk!
lt: Failas „%s“ diske nerastas!

en: File %s closed.
lt: Failas %s užvertas.

en: File %s printed.
lt: Failas %s išspausdintas.

en: File %s reloaded.
lt: Failas %s įkrautas iš naujo.

en: File %s saved.
lt: Failas %s išsaugotas.

en: File '%s' could not be written (%s).
lt: Įrašyti failo „%s“ nepavyko (%s).

en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: File not executed because the terminal may contain some input (press Ctrl+C or Enter to clear it).
lt: Failas neįvykdytas, kadangi terminale gali būti įvestis (spausti Vald+C arba Enter jai išvalyti).

en: File patterns, e.g. *.c *.h
lt: Failų formos, pvz. *.c *h

en: File tabs will be placed on the left of the notebook
lt: Failų kortelės bus dedamos užrašinės kairėje

en: File tabs will be placed on the right of the notebook
lt: Failų kortelės bus dedamos užrašinės dešinėje

en: Filename already exists!
lt: Toks failas jau yra!

en: Filename:
lt: Failo vardas:

en: Files
lt: Failai

en: Filter your files with the usual wildcards. Separate multiple patterns with a space.
lt: Filtruoti failus naudojant įprastinius pakaitos simbolius. Kelias formas atskirkite tarpu.

en: Filter:
lt: Filtras:

en: Find
lt: Ieškoti

en: Find Document Usage
lt: Kiek kartų panaudotas dokumente

en: Find Next
lt: Ieškoti kito

en: Find Next _Selection
lt: Rasti _sekantį pasirinkimą

en: Find Pre_vious Selection
lt: Rasti _ankstesnį pasirinkimą

en: Find Previous
lt: Ieškoti ankstesnio

en: Find Usage
lt: Kiek kartų panaudotas

en: Find _Document Usage
lt: Kiek kartų _panaudota dokumente

en: Find _Next
lt: Ieškoti _kito

en: Find _Previous
lt: Ieškoti _ankstesnio

en: Find _Usage
lt: Kiek kartų _panaudota

en: Find in F_iles...
lt: Ieškoti _failuose...

en: Find in Files
lt: Ieškoti failuose

en: Find the entered text in the current file
lt: Ieškoti įvesti teksto dabartiniame faile

en: Focus
lt: Fokusas

en: Focus File List
lt: Fokuso failų sąrašas

en: Focus Path Entry
lt: Fokuso kelio įrašas

en: Fold all
lt: Suskleisti visus

en: Fold or unfold all children of a fold point. By pressing the Shift key while clicking on a fold symbol the contrary behavior is used.
lt: Suskleisti ar išskleisti visus susijusius taškus. Laikant Shift ir paspaudus ant suskleidimo simbolio bus naudojamas priešingas veiksmas.

en: Fold/unfold all children of a fold point
lt: Suskleisti/Išskleisti visus lenkimo vietos elementus

en: Follow path of the current file
lt: Sekti dabartinio failo kelią

en: Follow the path of the current file
lt: Sekti dabartinio failo kelią

en: Font updated (%s).
lt: Šriftas atnaujintas (%s).

en: Font:
lt: Šriftas:

en: Foreground color:
lt: Priekinio plano spalva:

en: Format
lt: Formatas

en: Forward declaration "%s" not found.
lt: Pirminė deklaracija „%s“ nerasta.

en: Found %d match for "%s". | Found %d matches for "%s".
lt[0]: Rastas %d atitikmuo, ieškota „%s“.
lt[1]: Rasti %d atitikmenys, ieškota „%s“.
lt[2]: Rasta %d atitikmenų, ieškota „%s“.

en: Full_screen
lt: _Visas ekranas

en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: Functions
lt: Funkcijos

en: Functions / Procedures
lt: Funkcijos / Procedūros

en: Functions / Subroutines
lt: Funkcijos/Paprogramės

en: Functions / Tasks
lt: Funkcijos / Įvykiai

en: Geany cannot start!
lt: Geany paleisti nepavyko!

en: Geany looks by default in the global installation path and in the configuration directory. The path entered here will be searched additionally for plugins. Leave blank to disable.
lt: Pagal nutylėjimą Geany ieško visuotiniame diegimo kelyje ir konfigūracijos aplanke. Čia nurodytame kelyje bus  papildomai ieškoma įskiepių. Palikite tuščią norėdami išjungti.

en: Geany needs to move your old configuration directory before starting.
lt: Prieš pradedant Geany turi perkelti jūsų seną konfigūracijos aplanką.

en: Geany project files
lt: Geany projektų failai

en: Geany tags file (*.*.tags)
lt: Geany žymių failas (*.*.tags)

en: Geany tried to access the Unix Domain socket of another instance running as another user.
    This is a fatal error and Geany will now quit.
lt: Geany bandė pasiekti kitos kopijos Unix Domain lizdą, veikiant kaip kitas naudotojas.
    Tai yra kritinė klaida ir Geany dabar užsivers.

en: General
lt: Bendra

en: Generate global tags file (see documentation)
lt: Generuoti bendrinį žymių failą (žiūrėkite dokumentacijoje)

en: Georgian
lt: Gruzinų

en: Gettext translation
lt: Gettext vertimas

en: Gives the focus automatically to widgets below the mouse cursor. Works for the main editor widget, the scribble, the toolbar search and goto line fields and the VTE.
lt: Automatiškai suteikia fokusą valdikliams esantiems žemiau pelės žymeklio. Veikia su pagrindiniu redagavimo valdikliu, keverzone, įrankių juostos paieška, „eiti į eilutę“ laukeliais ir VTE.

en: Global
lt: Globalus

en: Go to
lt: Eiti į

en: Go to End of Display Line
lt: Eiti į rodomos eilutės pabaigą

en: Go to End of Line
lt: Eiti į eilutės pabaigą

en: Go to Line
lt: Eiti į eilutę

en: Go to Ne_xt Marker
lt: Eiti prie _kito žymeklio

en: Go to Next Word Part
lt: Eiti į sekančią žodžio dalį

en: Go to Pre_vious Marker
lt: Eiti prie _ankstesnio žymeklio

en: Go to Previous Word Part
lt: Eiti į ankstesnę žodžio dalį

en: Go to Start of Display Line
lt: Eiti į rodomos eilutės pradžią

en: Go to Start of Line
lt: Eiti į eilutės pradžią

en: Go to Symbol Decl_aration
lt: Eiti į simbolio deklaravimą

en: Go to Symbol Declaration
lt: Eiti į simbolio deklaravimą

en: Go to Symbol Defini_tion
lt: Eiti į simbolio aprašymą

en: Go to Symbol Definition
lt: Eiti į simbolio aprašymą

en: Go to matching brace
lt: Eiti į atitinkamą riestinį skliaustą

en: Goto Field
lt: Eiti į laukelį

en: Grab Key
lt: Paimti klavišą

en: Greek
lt: Graikų

en: Greek characters
lt: Graikiški simboliai

en: Group
lt: Grupės

en: Group:
lt: Grupė:

en: H1 Headings
lt: H1 antraštės

en: H2 Headings
lt: H2 antraštės

en: H3 Headings
lt: H3 antraštės

en: HTML (name)
lt: HTML (pavadinimas)

en: HTML Characters
lt: HTML simboliai

en: HTML characters
lt: HTML simboliai

en: H_ide Sidebar
lt: _Slėpti šoninę juostą

en: Header file:
lt: Antraštės failas:

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Hebrew Visual
lt: Vaizdinė hebrajų

en: Help
lt: Žinynas

en: Here you can change keyboard shortcuts for various actions. Select one and press the Change button to enter a new shortcut, or double click on an action to edit the string representation of the shortcut directly.
lt: Čia galite nustatyti klaviatūros susiejimus įvairiems veiksmas. Pasirinkite kurį nors ir paspauskite mygtuką „Keisti“, tada įveskite naują trumpinį. Taip pat galite dukart spustelėti ant veiksmo ir pakeisti eilutę.

en: Hide file extensions:
lt: Slėpti failų plėtinius:

en: Hide the Find dialog
lt: Slėpti paieškos dialogą

en: Hide the Find dialog after clicking Find Next/Previous
lt: Paspaudus „Surasti sekantį/ankstesnį“ paslėpti paieškos dialogą

en: Home
lt: Namai

en: How often to check for changes to document files on disk, in seconds. Zero disables checking.
lt: Kaip dažnai tikrinti ar dokumento failai diske nepasikeitė, sekundėmis. Nulis išjungia tikrinimą.

en: ID Selectors
lt: ID pasirinkikliai

en: ISO 8859-1 characters
lt: ISO 8859-1 simboliai

en: I_nsert
lt: Į_terpti

en: I_nsert Comments
lt: _Įterpti komentarus

en: Images _and text
lt: Paveikslėliai ir _tekstas

en: Implementations
lt: Įterpimai

en: Implements:
lt: Įrankiai:

en: Imports
lt: Importavimai

en: In Se_lection
lt: Pasi_rinkime

en: In Sessi_on
lt: _Sesijoje

en: In_dent Type
lt: _Atitraukimo tipas

en: Increase indent
lt: Didinti atitraukimą

en: Increase indent by one space
lt: Padidinti atitraukimą vienu tarpu

en: Increase indentation
lt: Padidinti atitraukimą

en: Indent Widt_h
lt: Atitraukimo _plotis

en: Indentation
lt: Atitraukimas

en: Independent commands
lt: Nepriklausomos komandos

en: Indexes
lt: Indeksai

en: Info
lt: Informacija

en: Information
lt: Informacija

en: Inheritance
lt: Paveldimumas

en: Initial version:
lt: Pradinė versija:

en: Initials of the developer name
lt: Kūrėjo vardo iniacialai

en: Initials:
lt: Inicialai:

en: Insert
lt: Įterpti

en: Insert Alternative _White Space
lt: Įterpti _alternatyvų tarpą

en: Insert Dat_e
lt: Įterpti _datą

en: Insert File _Header
lt: Įterpti f_ailo antraštę

en: Insert Mu_ltiline Comment
lt: Įterpti _kelių eilučių komentarą

en: Insert New Line After Current
lt: Po dabartinės, įterpti naują eilutę

en: Insert New Line Before Current
lt: Prieš dabartinę, įterpti naują eilutę

en: Insert Special HTML Characters
lt: Įterpti specialius HTML simbolius

en: Insert _BSD License Notice
lt: Įterpti _BSD licencijos įspėjimą

en: Insert _ChangeLog Entry
lt: Įterpti _keitimų žurnalo įrašą

en: Insert _Function Description
lt: Įterpti _funkcijos aprašymą

en: Insert _GPL Notice
lt: Įterpti _GPL įspėjimą

en: Insert date
lt: Įterpti datą

en: Insert line numbers before each line in the exported document
lt: Eksportuotame dokumente, prieš kiekvieną eilutę, įterpti eilutės numerį

en: Insert matching closing tag for XML/HTML
lt: Įterpti atitinkamą XML/HTML uždarymo žymą

en: Inserts HTML character entities like '&amp;'.
lt: Įterpia HTML simbolių atitikmenis tokius kaip „&amp;“.

en: Instant Save
lt: Iškart išsaugoti

en: Integrated Development Environment
lt: Integruota kūrimo aplinka

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Interfaces
lt: Sąsajos

en: Invalid command: %s
lt: Neteisinga komanda: %s

en: Invalid directory for find in files.
lt: Failų paieškai aplankas netinkamas.

en: Invalid working directory "%s"
lt: Netinkamas darbinis aplankas „%s“

en: Invert all colors, by default using white text on a black background
lt: Invertuoti spalvas, pagal nutylėjimą gaunama baltas tekstas juodam fone

en: Invert syntax highlighting colors
lt: Invertuoti sintaksę paryškinant spalvas

en: Invert the sense of matching, to select non-matching lines
lt: Apversti paieškos prasmę, ta prasme pasirinkti neatitinkančias eilutes

en: Is abstract
lt: Yra abstraktus

en: Is singleton
lt: Yra singleton

en: Japanese
lt: Japonų

en: Join lines
lt: Sujungti eilutes

en: Jump to the entered line number
lt: Peršokti į įvestą eilutės numerį

en: Keybindings
lt: Klavišų susiejimai

en: Keyboard Shortcuts
lt: Spartieji klavišai

en: Keyboard _Shortcuts
lt: _Spartieji klavišai

en: Keys
lt: Raktai

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: LINE
lt: EILUTĖ

en: Label
lt: Etiketė

en: Labels
lt: Antraštės

en: Left
lt: Kairė

en: License
lt: Licencija

en: License text could not be found, please visit http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.txt to view it online.
lt: Licencijos tekstas nerastas, aplankykite http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.txt ir peržiūrėkite tinkle.

en: Line
lt: Eilutė

en: Line _Breaking
lt: _Laužyti įvedamą tekstą eilutėmis

en: Line breaking column:
lt: Įvedamo teksto laužymo eilutėmis  stulpelis:

en: Line wrapping
lt: Skaidyti eilutes

en: Lines visible _around the cursor:
lt: Eilutės matomos _aplink žymeklį:

en: Lines:
lt: Eilutės:

en: Load Ta_gs File...
lt: Įkelti ž_ymų failą...

en: Load Tags File
lt: Įkelti žymų failą

en: Load files from the last session
lt: Įkrauti failus iš paskutinės sesijos

en: Load virtual terminal support
lt: Įkelti virtualaus terminalo palaikymą

en: Loaded %s tags file '%s'.
lt: Įkeltas %s žymių failas „%s“.

en: Location:
lt: Vieta:

en: M_iscellaneous
lt: _Kita

en: M_ove Line(s) Down
lt: _Perkelti eilutę(-es) žemyn

en: Macros
lt: Makrokomandos

en: Mail address:
lt: El. pašto adresas:

en: Make Custom _Target...
lt: Kurti pasirinktinę paskirtį...

en: Make _Object
lt: Daryti _objektą

en: Make all
lt: Padaryti visus

en: Make custom target
lt: Padaryti pasirinktą failą

en: Make object
lt: Padaryti objektą

en: Mark all matches in the current document
lt: Pažymėti visus atitikimus

en: Marks spaces with dots and tabs with arrows
lt: Pažymi tarpus taškais, tabuliavimo ženklus strėlytėm

en: Markup Languages
lt: Žymėjimo kalbos

en: Match braces
lt: Atitikti petnešas

en: Match from s_tart of word
lt: _Atitikti nuo žodžio pradžios

en: Match only a _whole word
lt: _Atitikti tik pilnus žodžius

en: Mathematical characters
lt: Matematiniai simboliai

en: Max. symbol name suggestions:
lt: Siūlyti ne daugiau nei simbolius:

en: Maximum number of entries to display in the autocompletion list
lt: Kiek daugiausiai įrašų rodyti automatinio užbaigimo sąraše

en: Members
lt: Nariai

en: Message window:
lt: Pranešimo langas:

en: Messages
lt: Pranešimai

en: Methods
lt: Metodai

en: Middle Eastern
lt: Vidurinių rytų

en: Minimal delay (in milliseconds) between two automatic updates of the symbol list. Note that a too short delay may have performance impact, especially with large files. A delay of 0 disables real-time updates.
lt: Minimali delsa (milisekundėmis) tarp dviejų simbolių sąrašo atnaujinimų. Pastaba: per trumpa delsa gali sulėtinti greitaveiką, ypač su dideliais failais. Jei nustatysite 0, realaus laiko atnaujinimai bus išjungti.

en: Miscellaneous
lt: Kita

en: Miscellaneous characters
lt: Įvairūs simboliai

en: Modified:
lt: Modifikuota:

en: Module
lt: Modulis

en: Modules
lt: Moduliai

en: Move cursor in snippet
lt: Perkelti žymeklį fragmente

en: Move document first
lt: Perkelti dokumentą į pradžią

en: Move document last
lt: Perkelti dokumentą į pabaigą

en: Move document left
lt: Perkelti dokumentą kairėn

en: Move document right
lt: Perkelti dokumentą dešinėn

en: Move it now?
lt: Perkelti dabar?

en: Move line(s) down
lt: Perkelti eilutę(-es) žemyn

en: Move line(s) up
lt: Perkelti eilutę(-es) aukštyn

en: Move the current documents into the new project's session?
lt: Perkelti esamus dokumentus į naujo projekto sesiją?

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Namespace
lt: Vardų zona

en: Namespaces
lt: Vardų zonos

en: Navigate back a location
lt: Pereiti atgal

en: Navigate forward a location
lt: Pereiti pirmyn

en: New
lt: Naujas

en: New (with _Template)
lt: Nauja (iš š_ablono)

en: New Project
lt: Naujas projektas

en: New file "%s" opened.
lt: Naujas failas „%s“ atvertas.

en: Newline strips trailing spaces
lt: Nauja eilutė pašalina pabaigos tarpus

en: Next Me_ssage
lt: _Kitas pranešimas

en: Next Message
lt: Sekantis pranešimas

en: Next error
lt: Sekanti klaida

en: Next to current
lt: Šalia dabartinės

en: No custom commands defined.
lt: Pasirinktinių komandų nėra.

en: No filetype
lt: Nėra failo tipo

en: No matches found for "%s".
lt: „%s“ atitikmenų nerasta.

en: No matches found.
lt: Atitikmenų nerasta.

en: No more build errors.
lt: Daugiau kūrimo klaidų nėra.

en: No more message items.
lt: Daugiau nėra pranešimų elementų.

en: No plugins available.
lt: Nėra prieinamų įskiepių.

en: No symbols found
lt: Simbolių nerasta

en: No text to find.
lt: Nėra ieškomo teksto.

en: None
lt: Joks

en: Nordic
lt: Skandinavų

en: Note: Item 2 opens a dialog and appends the response to the command.
lt: Pastaba: elementas 2 atveria dialogą ir prideda atsakymą prie komandos.

en: Note: To apply these settings to all currently open documents, use <i>Project->Apply Default Indentation</i>.
lt: Pastaba: norėdami pritaikyti šiuos nustatymus visiems šiuo metu atvertiems dokumentams, naudokite <i>Projektas->Pritaikyti numatytuosius atitraukimus</i>.

en: Notebook tab
lt: Užrašinės kortelė

en: Notebook tabs
lt: Užrašinės kortelės

en: Only for rectangular selections
lt: Tik stačiakampiam pasirinkimam

en: Only show virtual spaces beyond the end of lines when drawing a rectangular selection
lt: Piešiant stačiakampius pasirinkimus, po eilučių pabaigomis, rodyti virtualius tarpus

en: Open
lt: Atverti

en: Open File
lt: Atverti failą

en: Open Project
lt: Atverti projektą

en: Open Selected F_ile
lt: Atverti pasirinktą _failą

en: Open _Externally
lt: Atverti _išoriškai

en: Open a color chooser dialog, to interactively pick colors from a palette
lt: Atverti spalvų pasirinkimo dialogą, interaktyviam spalvų pasirinkimui

en: Open a recent file
lt: Atverti paskutinį failą

en: Open all FILES in read-only mode (see documentation)
lt: Visus FAILUS atverti tik skaitymo režimu (peržiūrėkite dokumentaciją)

en: Open an existing file
lt: Atverti egzistuojantį failą

[ctx: Open dialog action]
en: _View
lt: R_odymas

en: Open in New _Window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Open in _Geany
lt: Atverti su Geany

en: Open new documents from the command-line
lt: Naujus dokumentus atverti iš komandinės eilutės

en: Open selected file
lt: Atverti pasirinktą failą

en: Opens at startup the files from the last session
lt: Paleidimo metu atveria failus iš paskutinės sesijos

en: Opens the file in read-only mode. If you choose more than one file to open, all files will be opened read-only.
lt: Atveria failą „tik skaitymui“ režimu. Jei atvėrimui pasirinksite daugiau nei vieną failą, visi failai bus atverti tik skaitymui.

en: Options
lt: Parinktys

en: Other
lt: Kita

en: Other options to pass to Grep
lt: Kitos parinktys kurios perduodamos Grep

en: Other:
lt: Kita:

en: Override Geany keybindings
lt: Perrašyti Geany klavišų susiejimus

en: Override that keybinding?
lt: Perrašyti tą susiejimą?

en: Overwrite?
lt: Perrašyti?

en: Owner:
lt: Savininkas:

en: P_lugin Preferences
lt: _Įskiepio nustatymai

en: Pack the toolbar to the main menu to save vertical space
lt: Pridėti įrankių meniu į pagrindinį meniu, taip sutaupant vertikalios vietos

en: Package
lt: Paketas

en: Page %d of %d
lt: %d puslapis iš %d

en: Page Set_up
lt: Puslapio _sąranka

en: Paginating
lt: Puslapiavimas

en: Paragraph
lt: Paragrafas

en: Parenthesis ( )
lt: Skliaustai ( )

en: Parts
lt: Išrinkti

en: Passing data and executing custom command: %s
lt: Perduodami duomenys ir vykdoma pasirinktinė komanda: %s

en: Paste
lt: Įklijuoti

en: Paste the contents of the clipboard
lt: Įdėti iškarpinės turinį

en: Path (and possibly additional arguments) to your favorite browser
lt: Kelias (greičiausiai ir papildomi argumentai) iki jūsų mėgstamos naršyklės

en: Path of the file representing the project and storing its settings. It should normally have the "%s" extension.
lt: Failo kelias atvaizduojantis projektą ir saugantis jo nustatymus. Paprastai jis turėtų turėt plėtinį „%s“.

en: Path to start in when opening or saving files. Must be an absolute path.
lt: Pradžios kelias atveriant ar saugant failus. Turi būti absoliutus.

en: Path to start in when opening project files
lt: Pradžios kelias atveriant projekto failus

en: Path to the command for printing files (use %f for the filename)
lt: Kelias iki komandos failų spausdinimui (failo vardui naudokite %f)

en: Perform regular expression matching on the whole buffer at once rather than line by line, allowing matches to span multiple lines. In this mode, newline characters are part of the input and can be captured as normal characters by the pattern.
lt: Atlikti reguliariajųjų išraiškų paiešką visoje atmintyje, o ne kiekvienoje eilutėje, leisti aptikti paieškos tekstą keliose eilutėse. Šioje veiksenoje naujos eilutės simbolis yra įvesties dalis ir gali būti aptinkamas kaip įprastas simbolis.

en: Permissions:
lt: Leidimai:

en: Placement of new file tabs:
lt: Naujų failo kortelių išdėstymas:

en: Please set a print command in the preferences dialog first.
lt: Pirmiausia nustatymų dialoge nustatykite spausdinimo komandą.

en: Please set the filetype for the current file before using this function.
lt: Prieš naudojantis šia funkcija, nustatykite dabartinio failo failo tipą.

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Plugin configuration directory could not be created.
lt: Įskiepio konfigūracijos sukurti nepavyko.

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Position:
lt: Padėtis:

en: Pr_evious Message
lt: Ankst_esnis pranešimas

en: Preference_s
lt: _Nustatymai

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Press the combination of the keys you want to use for "%s".
lt: Paspauskite klavišų kombinaciją kurią naudosite „%s“.

en: Pressing tab/shift-tab indents/unindents instead of inserting a tab character
lt: Paspaudus tab/shift-tab atitraukia/pritraukia vietoj to jog įterptų tabuliavimo simbolį

en: Previous Message
lt: Ankstesnis pranešimas

en: Previous Translators
lt: Ankstesni vertėjai

en: Previous error
lt: Ankstesnė klaida

en: Print
lt: Spausdinti

en: Print Geany's installation prefix
lt: Rodyti Geany diegimo vietą

en: Print document
lt: Spausdinti dokumentą

en: Print internal filetype names
lt: Rodyti vidinius failų tipų pavadinimus

en: Print line numbers
lt: Spausdinti eilučių numerius

en: Print only the basename (without the path) of the printed file
lt: Spausdinti tik bazinį failo vardą(be kelio ir be plėtinio)

en: Print only the basename(without the path) of the printed file
lt: Spausdinamo failo rodyti tik bazinį pavadinimą(be kelio)

en: Print page header
lt: Spausdinti puslapio antraštę

en: Print page numbers
lt: Spausdinti puslapių numerius

en: Printing
lt: Spausdinimas

en: Printing of %s failed (%s).
lt: %s spausdinimas nepavyko (%s).

en: Prints a vertical line in the editor window at the given cursor position (see below)
lt: Redaktoriaus lange, duotoje žymeklio vietoje, parodo vertikalią liniją (žiūrėkite žemiau)

en: Procedures
lt: Procedūros

en: Process could not be stopped (%s).
lt: Proceso sustabdyti nepavyko (%s).

en: Process failed (%s)
lt: Procesas nepavyko (%s)

en: Process failed, no working directory
lt: Procesas nepavyko, nėra darbinio aplanko

en: Processes / Blocks / Components
lt: Procesai / Blokai / Komponentai

en: Program
lt: Programa

en: Program not found
lt: Programa nerasta

en: Programming Languages
lt: Programavimo kalbos

en: Programs
lt: Programos

en: Project
lt: Projektas

en: Project "%s" closed.
lt: Projektas „%s“ užvertas.

en: Project "%s" created.
lt: Projektas „%s“ sukurtas.

en: Project "%s" opened.
lt: Projektas „%s“ atvertas.

en: Project "%s" saved.
lt: Projektas „%s“ išsaugotas.

en: Project Properties
lt: Projekto savybės

en: Project base directory could not be created (%s).
lt: Sukurti projekto bazinio aplanko nepavyko (%s).

en: Project file "%s" could not be loaded.
lt: Įkelti projekto failo „%s“ nepavyko.

en: Project file could not be written
lt: Projekto failo įrašyti nepavyko

en: Project file could not be written (%s).
lt: Projekto įrašyti nepavyko (%s).

en: Project files
lt: Projektų failai

en: Project files:
lt: Projektų failai:

en: Project name
lt: Projekto pavadinimas

en: Properties
lt: Savybės

en: Proxy plugin '%s' extension '%s' starts with a dot. Please fix your proxy plugin.
lt: Tarpinio serverio įskiepio „%s“ papildinys „%s“ prasideda tašku. Pataisykite tarpinio serverio įskiepį.

en: Punctuation characters
lt: Skyrybos simboliai

en: Question
lt: Klausimas

en: Quit
lt: Baigti

en: Quit Geany
lt: Išjungti Geany

en: R_eload As
lt: Į_krauti iš naujo kaip

en: R_ename
lt: _Pervadinti

en: Range:
lt: Sritis:

en: Re-open last closed tab
lt: Dar kartą atverti paskutinę užvertą kortelę

en: Re_place All
lt: P_akeisti visus

en: Read _Only
lt: _Tik skaityti

en: Read-only:
lt: Tik skaitymui:

en: Read:
lt: Skaityti:

en: Recent _Files
lt: Paskutinieji _failai

en: Recent files list length:
lt: Paskutiniųjų atvertų dokumentų sąrašo ilgis:

en: Redo
lt: Grąžinti

en: Redo the last modification
lt: Pakartoti paskutinį keitimą

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Reload file
lt: Iš naujo įkelti failą

en: Reload symbol list
lt: Iš naujo įkelti simbolių sąrašą

en: Reload the current file from disk
lt: Dabartinį failą įkelti iš disko iš naujo

en: Remove Error Indicators
lt: Pašalinti klaidų indikatorius

en: Remove Error _Indicators
lt: P_ašalinti klaidų indikatorius

en: Remove Markers
lt: Pašalinti žymeklius

en: Remove Markers and Error Indicators
lt: Pašalinti žymeklius ir klaidų indikatorius

en: Remove _Markers
lt: Paša_linti žymeklius

en: Removes all messages from the status bar. The messages are still displayed in the status messages window.
lt: Iš būsenos juostos pašalina visus pranešimus. Pranešimai ir toliau rodomi būsenos pranešimų lange.

en: Removes trailing spaces and tabs at the end of lines
lt: Eilutės pabaigoje pašalina tarpus ir tabuliavimo ženklus

en: Renders the font size of the document together with the current zoom level
lt: Atvaizduoja dokumento šrifto dydį kartu su dabartiniu masteliu

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Replace & Fi_nd
lt: _Ieškoti pakeisti

en: Replace Tabs with S_paces
lt: _Pakeisti tabuliavimo simbolius tarpais

en: Replace \\, \t, \n, \r and \uXXXX (Unicode characters) with the corresponding control characters
lt: Pakeisti \\, \t, \n, \r ir \uXXXX (unikodo simboliai) atitinkamais valdymo simboliais

en: Replace all matches found in the currently selected text
lt: Pakeisti visus atitikmenis, šiuo metu pasirinktame tekste

en: Replace spaces with tabs
lt: Pakeisti tarpus tabuliavimo ženklais

en: Replace special characters
lt: Pakeisti specialius simbolius

en: Replace tabs with space
lt: Pakeisti tabuliavimo ženklus tarpu

en: Replace text in the current document
lt: Pakeisti tekstą dabartiniame dokumente

en: Replace wit_h:
lt: _Pakeisti:

en: Replaced %u matches in %u documents.
lt: Pakeista %u atitikmenys, %u dokumentuose.

en: Replaces all tabs in document with spaces
lt: Pakeičia visus tabuliavimo ženklus tarpu

en: Report a _Bug...
lt: Pranešti apie _problemą...

en: Report bugs to https://github.com/geany/geany/issues.
lt: Apie klaidas praneškite https://github.com/geany/geany/issues.

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Return a list of open documents in a running Geany instance
lt: Grąžinti, vykdomos Geany kopijos, atvertų dokumentų sąrašą

en: Right
lt: Dešinė

en: Romanian
lt: Rumunų

en: Run
lt: Vykdyti

en: Run or view the current file
lt: Vykdyti arba peržiūrėti dabartinį failą

en: Run programs in VTE instead of opening a terminal emulation window. Please note, programs executed in VTE cannot be stopped
lt: Vykdyti programas VTE aplinkoj, o ne atverti terminalo emuliatoriaus langą. Turėkite omenyje jog programos paleistos VTE negali būti sustabdytos

en: SE & SW Asian
lt: PR ir PV azijos

en: S_elect Current Line(s)
lt: _Pasirinkti esamą eilutę(-es)

en: S_mart Line Indent
lt: _Protingas eilučių atitraukimas

en: S_ystem default
lt: Sistemos n_umatyta

en: Sa_ve All
lt: _Išsaugoti viską

en: Sa_ve all open files
lt: _Išsaugoti visus atvertus failus

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save Actions
lt: Saugoti veiksmus

en: Save All
lt: Išsaugoti viską

en: Save File
lt: Išsaugoti failą

en: Save _As...
lt: Išsaugoti _kaip...

en: Save all
lt: Išsaugoti visus

en: Save all open files
lt: Išsaugoti visus atvertus failus

en: Save as
lt: Išsaugoti kaip

en: Save only current open _file
lt: Išsaugoti tik dabar atvertus f_ailus

en: Save the current file
lt: Išsaugoti dabartinį failą

en: Save the file and rename it
lt: Išsaugoti ir pervadinti jį

en: Save window position
lt: Išsaugoti lango vietą

en: Save window size
lt: Išsaugoti lango dydį

en: Saves the window position and restores it at the start
lt: Išsaugo lango dydį ir vietą, atkuria paleidžiant

en: Saves the window size and restores it at the start
lt: Išsaugo lango dydį ir vietą, atkuria paleidžiant

en: Scribble
lt: Keverzonė

en: Scripting Languages
lt: Scenarijų kalbos

en: Scroll down the view by one line
lt: Slinkti žemyn viena eilute

en: Scroll on keystroke
lt: Slinkti paspaudus klavišą

en: Scroll on output
lt: Slinkti išvedant

en: Scroll to current line
lt: Slinkti iki dabartinės eilutės

en: Scroll up the view by one line
lt: Slinkti aukštyn viena eilute

en: Scrollback lines:
lt: Slinkti eilutes:

en: Se_lect Current Paragraph
lt: _Pasirinkti esamą paragrafą

en: Search
lt: Paieška

en: Search Field
lt: Paieškos laukelis

en: Search _backwards
lt: Ieškoti _atgal

en: Search completed with %d match. | Search completed with %d matches.
lt[0]: Paieška baigta su %d atitikmeniu.
lt[1]: Paieška baigta su %d atitikmenimis.
lt[2]: Paieška baigta su %d atitikmenų.

en: Search failed.
lt: Paieška nepavyko.

en: Searching...
lt: Ieškoma...

en: Section
lt: Sekcija

en: Section Level 1
lt: Skyriaus lygmuo 1

en: Section Level 2
lt: Skyriaus lygmuo 2

en: Section Level 3
lt: Skyriaus lygmuo 3

en: Section Level 4
lt: Skyriaus lygmuo 4

en: Sections
lt: Sekcijos

en: See grep's manual page for more information
lt: Platesnei informacijai peržiūrėkite grep žinyną

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Select All
lt: Pasirinkti viską

en: Select Browser
lt: Pasirinkite naršyklę

en: Select Directory
lt: Pasirinkite aplanką

en: Select File
lt: Pasirinkite failą

en: Select Folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: Select current word
lt: Pasirinkti dabartinį žodį

en: Select items to be displayed on the toolbar. Items can be reordered by drag and drop.
lt: Pasirinkite kurie elementai bus rodomi įrankių juostoje. Elementų tvarką galima keisti vilkimu.

en: Select to next word part
lt: Pasirinkti sekančią žodžio dalį

en: Select to previous word part
lt: Pasirinkti ankstesnę žodžio dalį

en: Send to Custom Command 1
lt: Siųsti į pasirinktą komandą 1

en: Send to Custom Command 2
lt: Siųsti į pasirinktą komandą 2

en: Send to Custom Command 3
lt: Siųsti į pasirinktą komandą 3

en: Send to Custom Command 4
lt: Siųsti į pasirinktinę komandą 4

en: Send to Custom Command 5
lt: Siųsti į pasirinktinę komandą 5

en: Send to Custom Command 6
lt: Siųsti į pasirinktinę komandą 6

en: Send to Custom Command 7
lt: Siųsti į pasirinktinę komandą 7

en: Send to Custom Command 8
lt: Siųsti į pasirinktinę komandą 8

en: Send to Custom Command 9
lt: Siųsti į pasirinktinę komandą 9

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Set Build Commands
lt: Nustatyti kūrimo komandas

en: Set Custom Commands
lt: Nustatyti pasirinktines komandas

en: Set File_type
lt: Nustatyti _failo tipą

en: Set Line E_ndings
lt: Nustatyti eilučių _pabaigas

en: Set _Encoding
lt: Nustatyti _koduotę

en: Set encoding:
lt: Nustatyti koduotę:

en: Set filetype:
lt: Nustatyti failo tipą:

en: Set initial column number to COLUMN for the first opened file (useful in conjunction with --line)
lt: Nustatyti pradinį pirmo atverto failo STULPELIO numerį (naudinga kartu su --line)

en: Set initial line number to LINE for the first opened file
lt: Nustatyti pradinį EILUTĖS numerį, pirmą kart atvertam failui

en: Set menu item label
lt: Nustatyti meniu įrašo etiketę

en: Set path from document
lt: Nustatyti kelią iš dokumento

en: Set the information to be used in templates. See the documentation for details.
lt: Nustatyti informaciją kuri bus naudojama šablonuose. Plačiau galite paskaityti dokumentacijoje.

en: Sets the background color of the text in the terminal widget
lt: Nustato terminalo valdiklio fono teksto spalvą

en: Sets the color of the long line marker
lt: Nustato ilgos eilutės žymeklio spalvą

en: Sets the default encoding for newly created files
lt: Nustato naujai sukurtų failų numatytąją koduotę

en: Sets the default encoding for opening existing non-Unicode files
lt: Atveriamiems esamiems ne unikodo failams nustato numatytąją koduotę

en: Sets the editor font
lt: Nustato redaktoriaus šriftą

en: Sets the font for the message window
lt: Nustato pranešimų lango šriftą

en: Sets the font for the symbol list
lt: Nustato simbolių sąrašo šriftą

en: Sets the font for the terminal widget
lt: Nustato terminalo valdiklio šriftą

en: Sets the foreground color of the text in the terminal widget
lt: Nustato terminalo valdiklio priekinio plano teksto spalvą

en: Sets the path to the shell which should be started inside the terminal emulation
lt: Nustato shell, kuris turėtų būti paleistas terminalo emuliatoriuje, kelią

en: Setting %s indentation mode for %s.
lt: Nustatomas %s atitraukimo režimas failui %s.

en: Setting indentation width to %d for %s.
lt: Atitraukimo plotis nustatomas %d, failui %s.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Shell
lt: Apvalkalas

en: Shell:
lt: Apvalkalas:

en: Shortcut
lt: Spartusis klavišas

en: Show Color Chooser
lt: Rodyti spalvų parinkiklį

en: Show Indentation _Guides
lt: Rodyti _atitraukimų ženkliukus

en: Show Line _Endings
lt: Rodyti _eilučių pabaigas

en: Show Message _Window
lt: _Rodyti pranešimų langą

en: Show S_ymbol List
lt: Rodyti _simbolių sąrašą

en: Show Side_bar
lt: Rodyti šoninę _juostą

en: Show White S_pace
lt: Rodyti _tuščią vietą

en: Show _Document List
lt: Rodyti _dokumentų sąrašą

en: Show _Hidden Files
lt: Rod_yti paslėptus failus

en: Show _Line Numbers
lt: Rodyti eilučių _numerius

en: Show _Markers Margin
lt: Rodyti žymeklių _paraštę

en: Show _Paths
lt: Rodyti _kelius

en: Show _Toolbar
lt: Rodyti įran_kių juostą

en: Show _hidden files
lt: Rodyti _paslėptus failus

en: Show calltip
lt: Rodyti iškvietimo patarimą

en: Show close buttons
lt: Rodyti uždarymo mygtukus

en: Show documents list
lt: Rodyti dokumentų sąrašą

en: Show editor tabs
lt: Rodyti redaktoriaus korteles

en: Show hidden files
lt: Rodyti paslėptus failus

en: Show indentation guides
lt: Rodyti atitraukimo ženkliukus

en: Show line endings
lt: Rodyti eilučių pabaigas

en: Show line numbers
lt: Rodyti eilučių numerius

en: Show markers margin
lt: Rodyti žymėjimo paraštę

en: Show sidebar
lt: Rodyti šoninę juostą

en: Show status bar
lt: Rodyti būsenos juostą

en: Show symbol list
lt: Rodyti simbolių sąrašą

en: Show t_oolbar
lt: Rodyti į_rankių juostą

en: Show the current document
lt: Rodyti dabartinį dokumentą

en: Show the preferences dialog
lt: Rodyti nustatymų dialogą

en: Show version and exit
lt: Parodyti versiją ir išeiti

en: Show white space
lt: Rodyti tuščią vietą

en: Shows a confirmation dialog on exit
lt: Parodo patvirtinimo dialogą išeinant

en: Shows a small cross button in the file tabs to easily close files when clicking on it (requires restart of Geany)
lt: Ant failų kortelių rodo mažus mygtukus, su kryžiuku, greitam užvėrimui(reikės paleisti Geany iš naujo)

en: Shows or hides the Line Number margin
lt: Rodo arba slepia eilučių numerius

en: Shows or hides the small margin right of the line numbers, which is used to mark lines
lt: Rodo arba slepia, eilutės numerio dešinėje, mažą paraštę, kuri naudojama eilučių žymėjimui

en: Shows small dotted lines to help you to use the right indentation
lt: Rodo mažą taškinę liniją, kad būtų lengviau naudoti dešinį atitraukimą

en: Shows the line ending character
lt: Rodo eilutės pabaigos simbolius

en: Side by Side
lt: Šonas prie šono

en: Sidebar:
lt: Šoninė juosta:

en: Single quotes ' '
lt: Viengubos kabutės ' '

en: Size:
lt: Dydis:

en: Snippet completion
lt: Fragmento užbaigimas

en: Some of the many contributors (for a more detailed list, see the file %s):
lt: Kai kurie iš daugelio prisidėjusiųjų (detalesniam sąrašui peržiūrėkite failą %s):

en: Sort by _Appearance
lt: Rikiuoti pagal _išvaizdą

en: Sort by _Name
lt: Rikiuoti pagal _pavadinimą

en: Source file:
lt: Šaltinio failas:

en: South European
lt: Pietų Europos

en: Space separated list of file patterns used for the find in files dialog (e.g. *.c *.h)
lt: Tarpais atskirti failų šablonai(patterns) naudojamai ieškoti failų, failų dialoge (pvz. *.c *.h)

en: Spaces
lt: Tarpai

en: Special Characters
lt: Specialūs simboliai

en: Specifies the history in lines, which you can scroll back in the terminal widget
lt: Nurodo istoriją eilutėse, kurias, terminalo valdiklyje, galite slinkti atgal

en: Specifies the number of files which are stored in the Recent files list
lt: Nurodo kiek failų bus saugoma paskutinių atvertų failų sąraše

en: Specify a format for the date and time stamp which is added to the page header on each page. You can use any conversion specifiers which can be used with the ANSI C strftime function.
lt: Nurodykite laiko žymės formatą, kuri bus pridėta kiekvieno puslapio antraštėje. Galite naudoti bet kurį kintamąjį kuris suderinamas su ANSI C strftime funkcija.

en: Specify a format for the {datetime} wildcard. You can use any conversion specifiers which can be used with the ANSI C strftime function.
lt: Nurodykite {datetime} pakaitos simbolio formatą. Galite naudoti bet kurį simbolį kuris gali būti naudojamas su ANSI C strftime funkcija.

en: Specify a format for the {date} wildcard. You can use any conversion specifiers which can be used with the ANSI C strftime function.
lt: Nurodykite {date} pakaitos simbolio formatą. Galite naudoti bet kurį simbolį kuris gali būti naudojamas su ANSI C strftime funkcija.

en: Specify a format for the {year} wildcard. You can use any conversion specifiers which can be used with the ANSI C strftime function.
lt: Nurodykite {year} pakaitos simbolio formatą. Galite naudoti bet kurį simbolį kuris gali būti naudojamas su ANSI C strftime funkcija.

en: Split Window
lt: Skaidyti langą

en: Splits the editor view into two windows.
lt: Išskaido redaktoriaus langą į du langus.

en: Square brackets [ ]
lt: Laužtiniai skliaustai []

en: Startup
lt: Paleidimas

en: Startup path:
lt: Paleidimo kelias:

en: Status
lt: Būsena

en: Status messages
lt: Būsenos pranešimai

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Stop scrolling at last line
lt: Baigti slinkti pasiekus paskutinę eilutę

en: Store project file inside the project base directory
lt: Projekto failą saugoti šakniniame projekto aplanke

en: Strip trailing spaces and tabs
lt: Pašalinti pradžioje esančius tarpus ir tabuliavimo ženklus

en: Structs
lt: Struktūros

en: Structures
lt: Struktūros

en: Subsection
lt: Posekcijos

en: Subsubsection
lt: Poposekcijos

en: Suppress snippet completion
lt: Neleisti užbaigti fragmento

en: Suppress status messages in the status bar
lt: Būsenos juostoje, būsenos pranešimų nerodyti

en: Switch to Compiler
lt: Persijungti į kompiliatorių

en: Switch to Document
lt: Persijungti į dokumentą

en: Switch to Editor
lt: Persijungti į redaktorių

en: Switch to Message Window
lt: Persijungti į pranešimų langą

en: Switch to Messages
lt: Persijungti į pranešimus

en: Switch to Scribble
lt: Persijungti į keverzonę

en: Switch to Search Bar
lt: Persijungti į paieškos juostą

en: Switch to Sidebar
lt: Persijungti į šoninė juostą

en: Switch to Sidebar Document List
lt: Persijungti į šoninės juostos dokumentų sąrašą

en: Switch to Sidebar Symbol List
lt: Persijungti į šoninės juostos simbolių sąrašą

en: Switch to VTE
lt: Persijungti į VTE

en: Switch to last used document
lt: Persijungti į paskutinį naudotą dokumentą

en: Switch to last used document after closing a tab
lt: Užvėrus kortelę persijungia į paskutinį naudotą dokumentą

en: Switch to left document
lt: Persijungti į kairįjį dokumentą

en: Switch to right document
lt: Persijungti į dešinįjį dokumentą

en: Switch to status message list at new message
lt: Gavus naują pranešimą persijungti į pranešimų būsenos sąrašą

en: Switch to the status message tab (in the notebook window at the bottom) if a new status message arrives
lt: Jei gaunamas naujas pranešimas, persijungti į pranešimų būsenos kortelę (užrašinės lango apačioje)

en: Symbol list update frequency:
lt: Simbolių sąrašo atnaujinimo dažnis:

en: Symbol list:
lt: Simbolių sąrašas:

en: Symbols
lt: Simboliai

en: System _default
lt: Sistemos _numatyta

en: T_abs and Spaces
lt: _Tabuliavimo ženklai ir tarpai

en: T_abs and spaces
lt: _Kortelės ir tarpai

en: T_oggle Case of Selection
lt: _Perjungti pasirinkimo raidžių dydį

en: Tables
lt: Lentelės

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Tabs and Spaces
lt: Tabuliavimo ženklai ir tarpai

en: Targets
lt: Paskirtys

en: Technical characters
lt: Techniniai simboliai

en: Templates
lt: Šablonai

en: Terminal
lt: Terminalas

en: Terminal:
lt: Terminalas:

en: Text ended before matching quote was found
lt: Tekstas baigėsi prieš randant reikalingą tekstą

en: Text was empty (or contained only whitespace)
lt: Tekstas buvo tuščias (arba turėjo tik tarpus)

en: Text;Editor;
lt: Teksto;Redaktorius;

en: Thai
lt: Tajų

en: The '%s' project is open.
lt: Projektas „%s“ atvertas.

en: The Geany developer team
lt: Geany kūrėjų komanda

en: The amount of characters which are necessary to show the symbol autocompletion list
lt: Simbolių kiekis būtinas, kad būtų parodytas automatinio užbaigimo sąrašas

en: The background color of characters after the given cursor position (see below) changed to the color set below, (this is recommended if you use proportional fonts)
lt: Simbolių, po duotosios žymeklio pozicijos, fono spalva (žiūrėkite žemiau) pakeista į spalvą nustatytą žemiau(rekomenduotina, jei naudojate proporcionalius šriftus)

en: The buffer's previous state is stored in the history and undoing restores it. You can disable this by discarding the history upon reload. This message will not be displayed again but your choice can be changed in the various preferences.
lt: Buferio ankstesnė stadija saugoma istorijoje ir einant atgal ji bus atstatyta. Galite išjungti tai ištrindami istoriją. Šio pranešimo daugiau nematysite, bet nustatymą galite pakeisti nustatymuose.

en: The combination '%s' is already used for "%s".
lt: Susiejimą „%s“ jau naudoja „%s“.

en: The command to execute when using "Open with". You can use %f and %d wildcards.
    %f will be replaced with the filename including full path
    %d will be replaced with the path name of the selected file without the filename
lt: Komanda kuri bus vykdoma pasirinkus „Atverti su“. Galite naudoti %f ir %d.
    %f bus pakeista failo vardu su pilnu keliu
    %d bus pakeista pasirinkto failo keliu be failo vardo

en: The current filetype overrides the default style.
lt: Esamas failo tipas nustelbs numatytąjį stilių.

en: The document has been closed.
lt: Dokumentas buvo uždarytas.

en: The executed custom command exited with an unsuccessful exit code.
lt: Įvykdyta pasirinktinė komanda išėjo su nesėkmingu išėjimo kodu.

en: The executed custom command returned an error. Your selection was not changed. Error message: %s
lt: Įvykdyta pasirinktinė komanda grąžino klaidą. Jūsų pasirinkimas nepakeistas. Klaidos pranešimas: %s

en: The file "%s" could not be opened properly and has been truncated. This can occur if the file contains a NULL byte. Be aware that saving it can cause data loss.
    The file was set to read-only.
lt: Failo „%s“ tinkamai atverti nepavyko, jis buvo apkarpytas. Tai gali būti atvaizduota kaip NULL bitas. Būkite atsargūs saugodami, galite prarasti duomenis.
    Failas buvo nustatytas tik skaitymui.

en: The file "%s" does not look like a text file or the file encoding is not supported.
lt: Failas „%s“ nepanašus į tekstinį failą arba failo koduotė nepalaikoma.

en: The file "%s" is not valid %s.
lt: Failas „%s“ netinkamas %s.

en: The file "%s" will be printed with the following command:
    
    %s
lt: Failas „%s“ bus spausdinamas su šia komanda:
    
    %s

en: The file '%s' already exists. Do you want to overwrite it?
lt: Failas „%s“ jau yra. Ar norite jį perrašyti?

en: The file '%s' is not saved.
lt: Failas „%s“ neišsaugotas.

en: The file '%s' on the disk is more recent than the current buffer.
lt: Failas „%s“ diske yra naujesnis nei esantis atmintyje.

en: The file has been reloaded.
lt: Failas buvo įkrautas iš naujo.

en: The following keyboard shortcuts are configurable:
lt: Šie klaviatūros susiejimai yra keičiami:

en: The long line marker is a thin vertical line in the editor, it helps to mark long lines, or as a hint to break the line. Set this value to a value greater than 0 to specify the column where it should appear.
lt: Ilgos eilutės žymeklis tai yra plona vertikali linija, esanti redaktoriaus lange. Ji padeda pažymėti ilgas eilutes ar pasakyti kur baigti eilutę. Norėdami nustatyti stulpelį kuriame ji turėtų būti, nustatykite reikšmę didesnę nei 0.

en: The name of the developer
lt: Kūrėjo vardas

en: The path "%s" does not exist.
lt: Kelias „%s“ neegzistuoja.

en: The plugin "%s" is not binary compatible with this release of Geany - please recompile it.
lt: Įskiepis „%s“ nesuderinamas su šiuo Geany leidimu - perkompiliuokite jį.

en: The specified project name is too long (max. %d characters).
lt: Nurodytas projekto vardas yra per ilgas (daugiausia %d simboliai).

en: The specified project name is too short.
lt: Nurodytas projekto vardas yra per trumpas.

en: The width in chars of a single indent
lt: Vieno atitraukimo plotis, simboliais

en: This is Geany %s.
lt: Tai yra Geany %s.

en: This may cause color schemes to display incorrectly.
lt: Tai gali sukelti spalvų derinių iškraipymus.

en: This option disables the automatic detection of the file encoding when opening non-Unicode files and opens the file with the specified encoding (usually not needed)
lt: Ši parinktis išjungia automatinį koduotės aptikimą(atveriant ne unikodo failus) ir atveria su nurodyta koduote (paprastai nereikia)

en: This option disables the keybinding to popup the menu bar (default is F10). Disabling it can be useful if you use, for example, Midnight Commander within the VTE.
lt: Ši parinktis išjungia klavišų susiejimų iššokantį meniu (pagal nutylėjimą F10). Išjungti gali būti naudinga pavyzdžiui naudojant „Midnight Commander“ su VTE.

en: This plugin provides different actions related to saving of files.
lt: Šis įskiepis suteikia kelis skirtingus veiksmus, failų saugojimui.

en: Toggle All Additional Widgets
lt: Perjungti visus papildomus valdiklius

en: Toggle All _Additional Widgets
lt: _Perjungti visus papildomus valdiklius

en: Toggle Line breaking
lt: Perjungti eilučių laužymą

en: Toggle Line wrapping
lt: Perjungti eilučių laužymą

en: Toggle Messages Window
lt: Perjungti pranešimų langą

en: Toggle Sidebar
lt: Perjungti šoninę juostą

en: Toggle current fold
lt: Perjungti dabartinį suskleidimą

en: Toggle line commentation
lt: Perjungti eilučių komentavimą

en: Toggle marker
lt: Perjungti žymeklį

en: Toggle plugin status
lt: Perjungti įskiepio būseną

en: Toggle the documents list on and off
lt: Įjungti/Išjungti dokumentų sąrašo rodymą

en: Toggle the symbol list on and off
lt: Įjungti/Išjungti simbolių sąrašą

en: Too many items selected!
lt: Pasirinkta per daug elementų!

en: Toolbar
lt: Įrankių juosta

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Top
lt: Viršus

en: Top and Bottom
lt: Viršus ir apačia

en: Traits
lt: Bruožai

en: Translators
lt: Vertėjai

en: Triggers
lt: Iššaukėjai

en: Try to resave the file?
lt: Pabandyti dar kartą išsaugoti failą?

en: Turkish
lt: Turkų

en: Type Selectors
lt: Tipų pasirinkikliai

en: Type a defined short character sequence and complete it to a more complex string using a single keypress
lt: Įveskite trumpą simbolių seką, kad ji būtų užbaigta sudėtingesne simbolių seka, paspaudus vos vieną klavišą

en: Type constructors
lt: Tipo konstruktoriai

en: Type here what you want, use it as a notice/scratch board
lt: Įrašykite čia ką norite naudoti kaip pastabų žurnalą

en: Type:
lt: Tipas:

en: Types
lt: Tipai

en: U_ncomment Line(s)
lt: _Pašalinti komentarą iš eilutės(-čių)

en: Uncomment line(s)
lt: Pašalinti eilutės(-čių) komentarą

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Undo history will be lost.
lt: Atšaukimų istorija bus prarasta.

en: Undo the last modification
lt: Atšaukti paskutinį keitimą

en: Unfold all
lt: Išskleisti visus

en: Unicode
lt: Unikodas

en: Unknown error executing child process
lt: Nežinoma klaida vykdant dukterinį procesą

en: Unknown filetype extension for "%s".
lt: Nežinomas failo tipo plėtinys „%s“.

en: Up
lt: Aukštyn

en: Usage: %s -g <Tags File> <File list>
lt: Naudojimas: %s -g <Žymių failas> <Failų sąrašas>

en: Use FILE as the dynamically-linked VTE library
lt: Naudoti FAILĄ kaip dinamiškai susietą VTE biblioteką

en: Use Perl-like regular expressions. For detailed information about using regular expressions, please refer to the manual.
lt: Naudoti Perl-like tipo reguliariąsias išraiškas. Platesnei informacijai apie reguliariųjų išraiškų naudojimą paskaitykite dokumentaciją.

en: Use Windows native dialogs
lt: Naudoti langų tvarkyklės dialogus

en: Use _escape sequences
lt: Naudoti „_escape“ sekas

en: Use alternate configuration directory DIR
lt: Naudoti alternatyvų konfigūracijos APLANKĄ

en: Use an external command for printing
lt: Spausdinimui naudoti išorinę komandą

en: Use current word under the cursor when opening the Find, Find in Files or Replace dialog and there is no selection
lt: Atveriant paieškos dialogą, paieškos failuose ar pakeitimo dialoge po pelės žymekliu naudoti dabartinį žodį

en: Use fixed encoding when opening non-Unicode files
lt: Atveriant ne unikodo failus, naudoti numatytąją koduotę

en: Use global settings
lt: Naudoti visuotinius parametrus

en: Use indicators to show compile errors
lt: Kompiliavimo klaidom rodyti naudoti indikatorius

en: Use multi-line matchin_g
lt: Naudokite kelių eilučių atitiki_mą

en: Use native GTK printing
lt: Naudoti GTK spausdinimą

en: Use one tab per indent
lt: Kiekviename atitraukime naudoti vieną tabuliavimo ženklą

en: Use project-based session files
lt: Naudoti sesijas paremtas projektu

en: Use socket filename FILE for communication with a running Geany instance
lt: Bendrauti su kitomis vykdomomis Geany kopijomis naudoti šį lizdo FAILO vardą

en: Use spaces if the total indent is less than the tab width, otherwise use both
lt: Jei bendras atitraukimas yra mažesnis nei tabuliavimo ženklo plotis, naudoti tarpus, kitu atveju naudoti abu

en: Use spaces when inserting indentation
lt: Įterpiant atitraukimą naudoti tarpus

en: Use the basename of the printed file
lt: Naudoti bazinį išspausdinto failo vardą

en: Use the current file's directory for Find in Files
lt: „Ieškoti failuose“ naudoti dabartinio failo aplanką

en: Use the current word under the cursor for Find dialogs
lt: Paieškos dialoguose naudoti dabartinį žodį po pelės žymekliu

en: Use the project's base directory
lt: Naudoti šakninius aplankus paremtus projektu

en: Value
lt: Reikšmė

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Variables / Signals
lt: Kintamieji / Signalai

en: Various
lt: Įvairūs

en: Version number, which a new file initially has
lt: Versijos numeris, kurį turi pradinis failas

en: Version:	%s
    Author(s):	%s
    Filename:	%s
lt: Versija:	%s
    Autorius(-iai):	%s
    Failas:	%s

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

en: View
lt: Rodymas

en: Views
lt: Peržiūros

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Warning: non-standard hard tab width: %d != 8!
lt: Įspėjimas: nestandartinis tabuliavimo ženklo plotis %d != 8!

en: West European
lt: Vakarų europos

en: Western
lt: Vakarų

en: When "smart" home is enabled, the HOME key will move the caret to the first non-blank character of the line, unless it is already there, it moves to the very beginning of the line. When this feature is disabled, the HOME key always moves the caret to the start of the current line, regardless of its current position.
lt: Kai „protingas“ namų klavišas įjungtas, paspaudus HOME klavišą žymeklis bus perkeltas į pirmą ne tuščią eilutės simbolį, nebent jis jau ten. Kai ši galimybė išjungta, HOME klavišas žymeklį visada perkels į eilutės pradžią, nepaisant to kur jis yra.

en: When enabled, a project file is stored by default inside the project base directory when creating new projects instead of one directory above the base directory. You can still change the path of the project file in the New Project dialog.
lt: Kai įjungta, projekto failas saugomas projekto aplanko viduje, kuriant naujus projektus naudojama ne aukštesnis aplankas, bet bazinis aplankas. Jūs vistiek galite pakeisti projekto failo vietą naujo projekto dialoge.

en: Whether the virtual terminal emulation (VTE) should be loaded at startup, disable it if you do not need it
lt: Ar, paleidimo metu, “virtual terminal emulation (VTE)“ turėtų būti įkeltas. Išjunkite jei nenaudojate

en: Whether to beep if an error occurred or when the compilation process has finished
lt: Ar pyptelti įvykus klaidai ar pabaigus kompiliuoti

en: Whether to blink the cursor
lt: Ar žymeklis mirksi

en: Whether to detect the indentation type from file contents when a file is opened
lt: Ar nustatyti atitraukimo tipą iš failo turinio, atveriant failą

en: Whether to detect the indentation width from file contents when a file is opened
lt: Ar aptikti atitraukimo plotį pagal failo turinį, atveriant failą

en: Whether to execute "cd $path" when you switch between opened files
lt: Ar persijungiant tarp atvertų failų vykdyti „cd $path“

en: Whether to place file tabs next to the current tab rather than at the edges of the notebook
lt: Ar dėti failų korteles šalia dabartinės kortelės, vietoj dėjimo kraštuose

en: Whether to scroll to the bottom if a key was pressed
lt: Ar pereiti į terminalo apačią, paspaudus klavišą

en: Whether to scroll to the bottom when output is generated
lt: Ar pereiti į terminalo apačią, kai išvedama išvestis

en: Whether to show the status bar at the bottom of the main window
lt: Ar būsenos juosta turėtų būti matoma pagrindinio lango apačioje

en: Whether to stop scrolling one page past the last line of a document
lt: Ar baigti slinkti pasiekus paskutinę dokumento eilutę

en: Whether to store a project's session files and open them when re-opening the project
lt: Ar saugoti projekto sesijos failus ir atverti juos atveriant projektą

en: Whether to use indicators (a squiggly underline) to highlight the lines where the compiler found a warning or an error
lt: Ar naudoti indikatorius (kampuota raudona linija po žodžiu) paryškinti kompiliatoriaus rastas klaidas ar įspėjimus

en: Without encoding
lt: Be koduotės

en: Word Count
lt: Žodžių skaičius

en: Word part completion
lt: Žodžio dalies užbaigimas

en: Words:
lt: Žodžiai:

en: Working directory
lt: Darbinis aplankas

en: Wrap search and find again?
lt: Ieškoti nuo pradžios?

en: Wrap the line at the window border and continue it on the next line. Note: line wrapping has a high performance cost for large documents so should be disabled on slow machines.
lt: Skaidyti eilutę lango krašte ir pratęsti ją sekančioje eilutėje. Pastaba: eilučių laužymas smarkiai įtakoja greitaveiką, dideliuose dokumentuose tai turėtų būti išjungta.

en: Write:
lt: Rašyti:

en: XML/HTML tag auto-closing
lt: Automatinis XML/HTML žymių uždarymas

en: Year:
lt: Metai:

en: You can send the current selection to any of these commands and the output of the command replaces the current selection.
lt: Galite siųsti dabartinį pasirinkimą į bet kurią iš šių komandų ir komandos išvestis pakeis dabartinį pasirinkimą.

en: You have specified an invalid project filename.
lt: Nurodėte netinkamą projekto failo vardą.

en: Your configuration directory has been successfully moved from "%s" to "%s".
lt: Jūsų konfigūracijos aplankas sėkmingai perkeltas iš „%s“ į „%s“.

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
lt: Jūsų senas konfigūracijos aplankas „%s“ neperkeltas iš „%s“ (%s). Perkelkite jį rankiniu būdu.

en: Zoom In
lt: Priartinti

en: Zoom Out
lt: Atitolinti

en: Zoom Reset
lt: Atstatyti mastelį

en: Zoom in the text
lt: Padidinti tekste

en: Zoom out the text
lt: Sumažinti tekste

en: [FILES...]
lt: [FAILAI...]

en: _Allow
lt: _Leisti

en: _Append toolbar to the menu
lt: _Pridėti įrankių juostą į meniu

en: _Apply Default Indentation
lt: P_ritaikyti numatytuosius atitraukimus

en: _Auto-indentation
lt: _Automatinis atitraukimas

en: _Auto-replace Special Characters
lt: _Automatiškai pakeisti specialius simbolius

en: _Build
lt: _Kompiliuoti

en: _C++ Class...
lt: _C++ klasė...

en: _Clone
lt: _Klonavimas

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Collapse All
lt: _Suskleisti viską

en: _Color Chooser
lt: _Spalvų parinkiklis

en: _Comment Line(s)
lt: _Komentuoti eilutę(-es)

en: _Compile
lt: _Kompiliuoti

en: _Copy Current Line(s)
lt: _Kopijuoti esamą eilutę(-es)

en: _Decrease Indent
lt: _Sumažinti atitraukimą

en: _Delete Current Line(s)
lt: _Ištrinti esamą eilutę(-es)

en: _Detect from Content
lt: _Aptikti iš turinio

en: _Directory to save backup files in:
lt: _Aplankas kuriame saugoti atsarginę kopiją:

en: _Directory:
lt: _Aplankas:

en: _Document
lt: _Dokumentas

en: _Don't save
lt: _Nesaugoti

en: _Donate...
lt: _Paaukoti...

en: _East European
lt: _Rytų Europos

en: _Edit
lt: K_eisti

en: _Enable
lt: _Įjungti

en: _Execute
lt: _Vykdyti

en: _Expand All
lt: _Išskleisti viską

en: _Export
lt: _Eksportas

en: _File
lt: _Failas

en: _Filetype Configuration
lt: _Failo tipo konfigūracija

en: _Filetype to use for newly opened files:
lt: Naujai atvertų failų naudojamas _failo tipas:

en: _Find All
lt: _Surasti visus

en: _Find in Files...
lt: _Ieškoti failuose...

en: _Find...
lt: _Ieškoti...

en: _Fold All
lt: _Suskleisti visus

en: _Format
lt: _Formatas

en: _GTK+ Class...
lt: _GTK+ klasė...

en: _Go to Line...
lt: _Eiti į eilutę...

en: _HTML Replacement
lt: HTML _pakeitimas

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Hide Message Window
lt: _Slėpti pranešimų langą

en: _Hide Toolbar
lt: _Slėpti įrankių juostą

en: _Images only
lt: Tik _paveikslėliai

en: _In Document
lt: _Dokumente

en: _Increase Indent
lt: _Didinti atitraukimą

en: _Input Methods
lt: _Įvesties metodai

en: _Insert
lt: _Įterpti

en: _Insert "include <...>"
lt: Į_terpti „include <...>“

en: _Insert Special HTML Characters...
lt: _Įterpti specialius HTML simbolius...

en: _Insert line numbers
lt: _Įterpti eilučių numerius

en: _Invert search results
lt: _Apversti paieškos rezultatus

en: _Large icons
lt: _Didelės piktogramos

en: _Line Wrapping
lt: _Skaidyti eilutes

en: _Make
lt: _Daryti

en: _Make All
lt: _Daryti visus

en: _Mark
lt: _Pasirinkime

en: _Mark All
lt: _Pažymėti visus

en: _Markup Languages
lt: _Išvaizdos kalbos

en: _Middle Eastern
lt: Vidurinių _rytų

en: _More
lt: _Daugiau

en: _More Options
lt: Daugiau _parinkčių

en: _Move Line(s) Up
lt: Perkelti eilutę(-es) _aukštyn

en: _New...
lt: _Naujas...

en: _Next
lt: S_ekantis

en: _Next Error
lt: Kita _klaida

en: _Open...
lt: _Atverti...

en: _Override
lt: _Perrašyti

en: _Overwrite
lt: Perrašyti

en: _PHP Class...
lt: _PHP klasė...

en: _Plugin Manager
lt: Į_skiepių tvarkyklė

en: _Previous
lt: _Ankstesnis

en: _Previous Error
lt: _Ankstesnė klaida

en: _Print status message if files have been automatically saved
lt: Jei failai buvo išsaugoti automatiškai parodyti būsenos _pranešimą

en: _Print...
lt: S_pausdinti...

en: _Programming Languages
lt: _Programavimo kalbos

en: _Project
lt: Pro_jektas

en: _Recent Projects
lt: _Paskutinieji projektai

en: _Recurse in subfolders
lt: _Rekursyviai

en: _Reflow Lines/Block
lt: _Iš naujo perduoti eilutes/atkarpas

en: _Reload
lt: Į_kelti iš naujo

en: _Reload Configuration
lt: _Įkrauti konfigūraciją iš naujo

en: _Replace
lt: Pa_keisti

en: _Replace Characters in Selection
lt: _Pasirinkime pakeisti simbolius

en: _Replace Spaces with Tabs...
lt: Pakeisti tarpus _tabuliavimo ženklais...

en: _Replace...
lt: _Pakeisti...

en: _Restart Terminal
lt: _Paleisti terminalą iš naujo

en: _SE & SW Asian
lt: _PR ir PV azijos

en: _Scripting Languages
lt: _Scenarijų kalbos

en: _Search
lt: _Ieškoti

en: _Search for:
lt: _Ieškoti:

en: _Send Selection to
lt: _Siųsti pasirinkimą į

en: _Send Selection to Terminal
lt: _Siųsti pasirinkimą į terminalą

en: _Set Build Commands
lt: _Nustatyti kūrimo komandas

en: _Set Custom Date Format
lt: _Nustatyti pasirinktinį datos formatą

en: _Set Path From Document
lt: _Nustatyti kelią iš dokumento

en: _Side by Side
lt: _Greta

en: _Small icons
lt: _Mažos piktogramos

en: _Spaces
lt: _Tarpai

en: _Split Window
lt: _Skaidyti langą

en: _Strip Trailing Spaces
lt: _Pašalinti pradžios tarpus

en: _Tabs
lt: _Tabuliavimas

en: _Text only
lt: Tik _tekstas

en: _Toggle Line Commentation
lt: _Perjungti eilučių komentavimą

en: _Toolbar Preferences
lt: Į_rankių juostos nustatymai

en: _Tools
lt: Į_rankiai

en: _Top and Bottom
lt: _Viršus ir apačia

en: _Transpose Current Line
lt: _Perkelti esamą eilutę

en: _Unfold All
lt: _Išskleisti visus

en: _Unicode
lt: _Unikodas

en: _Unsplit
lt: _Sujungti

en: _Use Custom Date Format
lt: _Naudoti pasirinktinį datos formatą

en: _Use current zoom level
lt: Naudoti _dabartinį mastelį

en: _Use regular expressions
lt: _Naudoti reguliariąsias išraiškas

en: _Very small icons
lt: _Labai mažos piktogramos

en: _View
lt: R_odymas

en: _Website
lt: _Tinklalapis

en: _West European
lt: _Vakarų Europos

en: _Word Count
lt: Žodžių _skaičius

en: _Write Unicode BOM
lt: _Įrašyti unikodo BOM

en: all
lt: visi

en: built on %s with
lt: sukurta ant %s su

en: custom
lt: pasirinktinis

en: developer
lt: kūrėjas

en: failed to substitute %%p, no project active
lt: pakeisti %%p nepavyko, nėra aktyvaus projekto

en: invalid VTE library "%s": missing symbol "%s"
lt: netinkama VTE biblioteka „%s“: trūksta simbolio „%s“

en: invisible
lt: nematomas

en: line: %l / %L	 col: %c	 sel: %s	 %w      %t      %mmode: %M      encoding: %e      filetype: %f      scope: %S
lt: eilutė: %l / %L	 stulpelis: %c	 pasirinkimas: %s	 %w      %t      %mrežimas: %M      koduotė: %e      failo tipas: %f      akiratis: %S

en: maintainer
lt: prižiūrėtojas

en: project
lt: projektai

en: projects
lt: projektai

en: seconds
lt: sekundės

en: selection
lt: pasirinkimas

en: translation maintainer
lt: vertimų prižiūrėtojas

en: unknown
lt: nežinoma

en: untitled
lt: be vardo

en: whole document
lt: visas dokumentas
