Exo - en to lt translation catalogue (262 entries)

en:        %s [options] --build-list [[name file]...]
lt:        %s [parametrai] --build-list [[vardas failas]...]

en:        exo-open --launch TYPE [PARAMETERs...]
lt:        exo-open --launch TIPAS [PARAMETRAI...]

en:   --build-list      Parse (name, file) pairs
lt:   --build-list      Apdoroti (vardas, failas) poras

en:   --extern          Generate extern symbols
lt:   --extern          Generuoti išorinius simbolius

en:   --launch TYPE [PARAMETERs...]       Launch the preferred application of
                                          TYPE with the optional PARAMETERs, where
                                          TYPE is one of the following values.
lt:   --launch TIPAS [PARAMETRAI...]       Paleisti pageidaujamą TIPO programą
                                          su nebūtinais PARAMETRAIS, kur
                                          TIPAS yra viena iš šių reikšmių.

en:   --name=identifier C macro/variable name
lt:   --name=identifikatorius C macro/kintamojo vardas

en:   --output=filename Write generated csource to specified file
lt:   --output=failo_pavadinimas Rašyti sugeneruotą csource į nurodytą failą

en:   --static          Generate static symbols
lt:   --static          Generuoti statinius simbolius

en:   --strip-comments  Remove comments from XML files
lt:   --strip-comments  Pašalinti komentarus iš XML failų

en:   --strip-content   Remove node contents from XML files
lt:   --strip-content   Pašalinti mazgo turinį iš XML failų

en:   --working-directory DIRECTORY       Default working directory for applications
                                          when using the --launch option.
lt:   --working-directory KATALOGAS       Numatytasis darbinis katalogas programoms
                                          naudojant --launch parametrą.

en:   -?, --help                          Print this help message and exit
lt:   -?, --help                Parodyti šį pagalbos pranešimą ir išeiti

en:   -V, --version                       Print version information and exit
lt:   -V, --version                       Parodyti versiją ir išeiti

en:   -V, --version     Print version information and exit
lt:   -V,  --version     Parodyti versiją ir išeiti

en:   -h, --help        Print this help message and exit
lt:   -h, --help          Parodyti šį pagalbos pranešimą ir išeiti

en:   WebBrowser       - The preferred Web Browser.
      MailReader       - The preferred Mail Reader.
      FileManager      - The preferred File Manager.
      TerminalEmulator - The preferred Terminal Emulator.
lt:   WebBrowser       - Pageidaujama saityno naršyklė.
      MailReader       - Pageidaujama pašto programa.
      FileManager      - Pageidaujama failų tvarkytuvė.
      TerminalEmulator - Pageidaujamas terminalo emuliatorius.

en: %s (Xfce %s)
    
    Copyright (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. All rights reserved.
    
    Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
    
    Built with Gtk+-%d.%d.%d, running Gtk+-%d.%d.%d.
    
    Please report bugs to <%s>.
lt: %s (Xfce %s)
    
    Autorinės teisės (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. Visos teisės saugomos.
    
    Sukūrė Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
    
    Sukompiliuota su Gtk+-%d.%d.%d, veikia Gtk+-%d.%d.%d.
    
    Apie klaidas praneškite <%s>.

en: %s comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY,
    You may redistribute copies of %s under the terms of
    the GNU Lesser General Public License which can be found in the
    %s source package.
lt: %s platinama BE JOKIŲ GARANTIJŲ,
    Gali platinti kopijas %s pagal
    GNU Lesser General Public License sąlygas, kurias galite rasti
    %s pradinio kodo pakete.

en: Action Icons
lt: Veiksmų piktogramos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Active item border color
lt: Pasirinkto elemento rėmelio spalva

en: Active item fill color
lt: Pasirinkto elemento užpildymo spalva

en: Active item index
lt: Pasirinkto elemento indeksas

en: Active item text color
lt: Pasirinkto elemento teksto spalva

en: All Files
lt: Visi failai

en: All Icons
lt: Visos piktogramos

en: Animations
lt: Animacijos

en: Application Chooser Button
lt: Programos pasirinkimo mygtukas

en: Application Icons
lt: Programų piktogramos

en: Block Device
lt: Blokuoti įrenginį

en: Browse the file system
lt: Naršyti failų sistemą

en: Browse the file system to choose a custom command.
lt: Naršyti failų sistemą pasirinktinės komandos pasirinkimui.

en: Browse the web
lt: Naršyti internete

en: C_omment:
lt: K_omentaras:

en: C_reate
lt: Suku_rti

en: Caja File Manager
lt: Caja failų tvarkytuvė

en: Character Device
lt: Aprašyti įrenginį

en: Choose Preferred Application
lt: Pasirinkite pageidaujamą programą

en: Choose a custom File Manager
lt: Pasirinkite pasirinktinę failų tvarkytuvę

en: Choose a custom Mail Reader
lt: Pasirinkite pasirinktinę pašto programą

en: Choose a custom Terminal Emulator
lt: Pasirinkite pasirinktinį terminalo emuliatorių

en: Choose a custom Web Browser
lt: Pasirinkite pasirinktinę saityno naršyklę

en: Choose filename
lt: Pasirinkite failo pavadinimą

en: Clear search field
lt: Išvalyti paieškos eilutę

en: Column Spacing
lt: Tarpai tarp stulpelių

en: Column spacing
lt: Tarpai tarp stulpelių

en: Comm_and:
lt: Kom_anda:

en: Copyright (c) %s
            os-cillation e.K. All rights reserved.
    
    Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
lt: Autorinės teisės (c) %s
            os-cillation e.K. Visos teisės saugomos.
    
    Sukūrė Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.

en: Create Directory
lt: Sukurti katalogą

en: Create Launcher
lt: Sukurti leistuką

en: Create Launcher <b>%s</b>
lt: Sukurti leistuką <b>%s</b>

en: Create Link
lt: Sukurti nuorodą

en: Create a new desktop file in the given directory
lt: Sukurti nurodytame kataloge naują darbalaukio failą

en: Cursor item border color
lt: Žymeklio elemento rėmelio spalva

en: Cursor item fill color
lt: Žymeklio elemento užpildymo spalva

en: Cursor item text color
lt: Žymeklio elemento teksto spalva

en: Customize Toolbar...
lt: Tinkinti įrankių juostą...

en: Debian Sensible Browser
lt: Debian Sensible naršyklė

en: Debian X Terminal Emulator
lt: Debian X Terminalo Emulatorius

en: Device Icons
lt: Įrenginių piktogramos

en: Drag an item onto the toolbars above to add it, from the toolbars in the items table to remove it.
lt: Užtempkite elementą ant aukščiau esančios įrankių juostos tam, kad pridėtumėte, o pašalinimui - nutempkite nuo įrankių juostos.

en: Edit Directory
lt: Taisyti katalogą

en: Edit Launcher
lt: Taisyti leistuką

en: Edit Link
lt: Taisyti nuorodą

en: Emblems
lt: Emblemos

en: Emoticons
lt: Jaustukai

en: Enable Search
lt: Įjungti paiešką

en: Enlightened Terminal Emulator
lt: Enlightened Terminalo Emulatorius

en: Epiphany Web Browser
lt: Epiphany saityno naršyklė

en: Executable Files
lt: Vykdomieji failai

en: Failed to create "%s".
lt: Nepavyko sukurti „%s“.

en: Failed to execute default File Manager
lt: Nepavyko paleisti numatytosios failų tvarkytuvės

en: Failed to execute default Mail Reader
lt: Nepavyko paleisti numatytosios pašto programos

en: Failed to execute default Terminal Emulator
lt: Nepavyko paleisti numatytojo terminalo emuliatoriaus

en: Failed to execute default Web Browser
lt: Nepavyko paleisti numatytosios saityno naršyklės

en: Failed to launch preferred application for category "%s".
lt: Nepavyko paleisti pageidaujamos programos kategorijai „%s“.

en: Failed to load contents from "%s": %s
lt: Nepavyko įkelti turinio iš „%s“: %s

en: Failed to load image "%s": Unknown reason, probably a corrupt image file
lt: Nepavyko įkelti paveikslo „%s“: nežinoma priežastis, tikriausiai sugadintas failas

en: Failed to open "%s".
lt: Nepavyko atverti „%s“.

en: Failed to open %s for writing
lt: Nepavyko atverti %s rašymui

en: Failed to open URI "%s".
lt: Nepavyko atverti URI „%s“.

en: Failed to open display
lt: Nepavyko atverti ekrano

en: Failed to open file "%s": %s
lt: Nepavyko atverti failo „%s“: %s

en: Failed to parse contents of "%s": %s
lt: Nepavyko apdoroti „%s“ turinio: %s

en: Failed to read file "%s": %s
lt: Nepavyko perskaityti failo „%s“: %s

en: Failed to save "%s".
lt: Nepavyko įrašyti „%s“.

en: Failed to set default File Manager
lt: Nepavyko nustatyti numatytosios failų tvarkytuvės

en: Failed to set default Mail Reader
lt: Nepavyko nustatyti numatytosios pašto programos

en: Failed to set default Terminal Emulator
lt: Nepavyko nustatyti numatytojo terminalo emuliatoriaus

en: Failed to set default Web Browser
lt: Nepavyko nustatyti numatytosios saityno naršyklės

en: File "%s" has no type key
lt: Failas „%s“ neturi tipo įrašo

en: File Manager
lt: Failų tvarkytuvė

en: File Type Icons
lt: Failų tipų piktogramos

en: File location is not a regular file or directory
lt: Failo vieta nėra paprastas failas ar katalogas

en: Folder
lt: Aplankas

en: Follow state
lt: Sekti būseną

en: GNOME Terminal
lt: GNOME terminalas

en: Galeon Web Browser
lt: Galeon saityno naršyklė

en: Homogeneous
lt: Vienalytis

en: How the text and icon of each item are positioned relative to each other
lt: Kaip tekstas ir piktogramos išsidėstę vienas kito atžvilgiu

en: Icon
lt: Piktograma

en: Icon Bar Model
lt: Piktogramų juostos modelis

en: Icon View Model
lt: Piktogramų rodinio modelis

en: Icon column
lt: Piktogramos stulpelis

en: If you don't specify the --launch option, exo-open will open all specified
    URLs with their preferred URL handlers. Else, if you specify the --launch
    option, you can select which preferred application you want to run, and
    pass additional parameters to the application (i.e. for TerminalEmulator
    you can pass the command line that should be run in the terminal).
lt: Jei nenurodysite --launch parametro, exo-open atvers visus nurodytus URL
    su jų numatytomis programomis. Jei nurodysite --launch parametrą, galėsite
    pasirinkti pageidaujamą programą kurią norėsite vykdyti ir programai perduoti
    parametrus (t.y. terminalo emuliatoriui galėsite perduoti komandą kurią vykdyti).

en: Image Files
lt: Paveikslų failai

en: Invalid helper type "%s"
lt: Netinkamas pagelbiklio tipas „%s“

en: Konqueror Web Browser
lt: Konqueror saityno naršyklė

en: Launch the default helper of TYPE with the optional PARAMETER, where TYPE is one of the following values.
lt: Paleisti numatytąjį TIPO pagelbiklį su nebūtinu PARAMETRU, TIPAS gali būti viena iš šių reikšmių.

en: Launching desktop files is not supported when %s is compiled without GIO-Unix features.
lt: Darbalaukio failų paleidimas nepalaikomas, kai %s yra sukompiliuota be GIO-Unix galimybės.

en: Layout mode
lt: Išdėstymo būdas

en: Links Text Browser
lt: Links tekstinė naršyklė

en: Location Icons
lt: Vietų pikrogramos

en: Lynx Text Browser
lt: Lynx tekstinė naršyklė

en: Mail Reader
lt: Pašto programa

en: Margin
lt: Paraštė

en: Markup column
lt: Žymėjimo stulpelis

en: Menu Icons
lt: Meniu piktogramos

en: Model column to search through when searching through item
lt: Stulpelio modelis pagal kurį ieškoti

en: Model column used to retrieve the absolute path of an image file to render
lt: Modelio stulpelis, naudojamas absoliutaus, atvaizduojamo paveikslo kelio, gavimui

en: Model column used to retrieve the icon pixbuf from
lt: Modelio stulpelis iš kurio gaunamas piktogramos pixbuf

en: Model column used to retrieve the text from
lt: Modelio stulpelis iš kurio gaunamas tekstas

en: Model column used to retrieve the text if using Pango markup
lt: Modelio stulpelis naudojamas gauti tekstui, kai naudojamas Pango žymėjimas

en: Model for the icon bar
lt: Piktogramų juostos modelis

en: Mozilla Browser
lt: Mozilla naršyklė

en: Mozilla Mail
lt: Mozilla paštas

en: No application selected
lt: Nepasirinkta jokia programa

en: No command specified
lt: Nenurodyta komanda

en: No file selected
lt: Nepasirinktas failas

en: No file/folder specified
lt: Nenurodytas failas/aplankas

en: No helper defined for "%s".
lt: Nėra apibrėžta jokio pagelbiklio, skirto "%s".

en: No icon
lt: Nėra piktogramos

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Number of columns to display
lt: Rodomų stulpelių skaičius

en: Open the Preferred Applications
    configuration dialog
lt: Atverti pageidaujamų programų
    konfigūracijos dialogą

en: Opera Browser
lt: Opera naršyklė

en: Options:
lt: Parametrai:

en: Orientation
lt: Orientacija

en: PCMan File Manager
lt: PCMan failų tvarkytuvė

en: PCManFM-Qt File Manager
lt: PCManFM-Qt failų tvarkytuvė

en: Perl Scripts
lt: Perl scenarijai

en: Pixbuf column
lt: Pixbuf stulpelis

en: Please choose your preferred File Manager
    now and click OK to proceed.
lt: Pasirinkite pageidaujamą failų tvarkytuvę
    ir spustelėkite Gerai, norėdami tęsti.

en: Please choose your preferred Mail Reader
    now and click OK to proceed.
lt: Pasirinkite pageidaujamą pašto programą
    ir spustelėkite Gerai, norėdami tęsti.

en: Please choose your preferred Terminal
    Emulator now and click OK to proceed.
lt: Pasirinkite pageidaujamą terminalo emuliatorių
    ir spustelėkite Gerai, norėdami tęsti.

en: Please choose your preferred Web
    Browser now and click OK to proceed.
lt: Pasirinkite pageidaujamą saityno
    naršyklę ir spustelėkite Gerai, norėdami tęsti.

en: Please report bugs to <%s>.
lt: Prašome apie klaidas pranešti <%s>.

en: Preferred Applications
lt: Pageidaujamos programos

en: Preferred Applications (Web Browser, Mail Reader and Terminal Emulator)
lt: Pageidaujamos programos (Saityno naršyklė, Pašto programa ir terminalo emuliatorius)

en: Preset URL when creating a link
lt: Išankstinių nustatymų rinkinio URL kuriant nuorodą

en: Preset command when creating a launcher
lt: Išankstinių nustatymų rinkinio komanda kuriant leistuką

en: Preset comment when creating a desktop file
lt: Išankstinių nustatymų rinkinio komentaras, darbalaukio failo kūrimui

en: Preset icon when creating a desktop file
lt: Išankstinių nustatymų rinkinio piktograma darbalaukio failo kūrimui

en: Preset name when creating a desktop file
lt: Išankstinių nustatymų rinkinio pavadinimas, darbalaukio failo kūrimui

en: Press left mouse button to change the selected application.
lt: Paspauskite kairįjį pelės mygtuką, norėdami pakeisti pasirinktą programą.

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Print version information and exit
lt: Parodyti versijos informaciją ir išeiti

en: Python Scripts
lt: Python scenarijai

en: Query the default helper of TYPE, where TYPE is one of the following values.
lt: Užklausti numatytąjį TIPO pagelbiklį, kuriame TIPAS yra viena iš šių reikšmių.

en: Read your email
lt: Skaityti paštą

en: Render differently based on the selection state.
lt: Atvaizduoti skirtingai, atsižvelgiant į pasirinkimo būseną.

en: Reorderable
lt: Pertvarkomas

en: Restart command
lt: Paleisti komandą iš naujo

en: Rodent File Manager
lt: Rodent failų tvarkytuvė

en: Row Spacing
lt: Tarpai tarp eilučių

en: Row spacing
lt: Tarpai tarp eilučių

en: Ruby Scripts
lt: Ruby scenarijai

en: Run in _terminal
lt: Paleisti _terminale

en: SOCKET ID
lt: LIZDO ID

en: Search Column
lt: Paieškos stulpelis

en: Select _icon from:
lt: Pasirinkite _piktogramą iš:

en: Select a working directory
lt: Pasirinkite darbinį katalogą

en: Select an Application
lt: Pasirinkite programą

en: Select an icon
lt: Pasirinkite piktogramą

en: Select application
lt: Pasirinkite programą

en: Select default applications for various services
lt: Pasirinkite numatytas programas įvairioms tarnyboms

en: Select this option to enable startup notification when the command is run from the file manager or the menu. Not every application supports startup notification.
lt: Pasirinkite šį parametrą, norėdami įjungti paleidimo pranešimą, kai komanda paleidžiama iš failų tvarkytuvės ar meniu. Ne visos programos palaiko paleidimo pranešimą.

en: Select this option to run the command in a terminal window.
lt: Pasirinkite šį parametrą, jei norite, kad komanda būtų paleista terminalo lange.

en: Selection mode
lt: Pasirinkimo veiksena

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Session restart command
lt: Seanso paleidimo iš naujo komanda

en: Settings manager socket
lt: Nustatymų tvarkytuvės lizdas

en: Shell Scripts
lt: Shell scenarijai

en: Single Click
lt: Vienkartis spustelėjimas

en: Single Click Timeout
lt: Vienkarčio spustelėjimo trukmė

en: Socket
lt: Lizdas

en: Space which is inserted at the edges of the icon view
lt: Tarpas, įterpiamas piktogramų rodinio kraštuose

en: Space which is inserted between cells of an item
lt: Tarpas, įterpiamas tarp elemento langelių

en: Space which is inserted between grid column
lt: Tarpas įterpiamas tarp grotelių stulpelių

en: Space which is inserted between grid rows
lt: Tarpas, įterpiamas tarp grotelių eilučių

en: Spacing
lt: Išretinimas

en: Specify the application you want to use
    as default File Manager for Xfce:
lt: Pasirinkite programą, kurią naudosite kaip
    numatytąją failų tvarkytuvę Xfce:

en: Specify the application you want to use
    as default Mail Reader for Xfce:
lt: Pasirinkite programą kurią naudosite kaip
    numatytąją pašto programą XFce:

en: Specify the application you want to use
    as default Terminal Emulator for Xfce:
lt: Pasirinkite programą kurią naudosite kaip
    numatytąjį terminalo emuliatorių XFce:

en: Specify the application you want to use
    as default Web Browser for Xfce:
lt: Pasirinkite programą, kurią naudosite kaip
    numatytąją saityno naršyklę Xfce:

en: Status Icons
lt: Būsenos piktogramos

en: Stock Icons
lt: Įprastinės piktogramos

en: TYPE [PARAMETER]
lt: TIPAS [PARAMETRAS]

en: Terminal Emulator
lt: Terminalo emuliatorius

en: Text column
lt: Teksto stulpelis

en: Text for I_mportant Icons
lt: Tekstas _svarbioms piktogramoms

en: Text for _All Icons
lt: Tekstas _visoms piktogramoms

en: The GIcon to render.
lt: GIcon atvaizduoti.

en: The amount of space between two consecutive columns
lt: Tarpas tarp dviejų greta esančių stulpelių

en: The amount of space between two consecutive rows
lt: Tarpas tarp dviejų greta esančių eilučių

en: The amount of time after which the item under the mouse cursor will be selected automatically in single click mode
lt: Laiko tarpas po kurio elementas po pelės žymekliu bus automatiškai pasirinktas vienkarčio spustelėjimo veiksena

en: The file "%s" contains no data
lt: Faile „%s“ nėra duomenų

en: The following TYPEs are supported for the --launch and --query commands:
    
      WebBrowser       - The preferred Web Browser.
      MailReader       - The preferred Mail Reader.
      FileManager      - The preferred File Manager.
      TerminalEmulator - The preferred Terminal Emulator.
lt: Komandoms --launch ir --query yra palaikomi šie TIPAI:
    
      WebBrowser       - Pageidaujama saityno naršyklė.
      MailReader       - Pageidaujama pašto programa.
      FileManager      - Pageidaujama failų tvarkytuvė.
      TerminalEmulator - Pageidaujamas terminalo emuliatorius.

en: The following TYPEs are supported for the --launch command:
lt: Šie tipai yra palaikomi --launch parametro:

en: The icon to render.
lt: Piktograma atvaizdavimui.

en: The layout mode
lt: Išdėstymo būdas

en: The model for the icon view
lt: Piktogramų rodinio modelis

en: The orientation of the iconbar
lt: Piktogramų juostos orientacija

en: The preferred File Manager will be used to browse the contents of folders.
lt: Pageidaujama failų tvarkytuvė bus naudojama aplankų turiniui naršyti.

en: The preferred Mail Reader will be used to compose emails when you click on email addresses.
lt: Pageidaujama pašto programa, jums spustelėjus ant el. pašto adreso, bus naudojama el. laiškams rašyti.

en: The preferred Terminal Emulator will be used to run commands that require a CLI environment.
lt: Pageidaujamas terminalo emuliatorius bus naudojamas komandoms, kurioms reikia komandų eilutės aplinkos, vykdymui.

en: The preferred Web Browser will be used to open hyperlinks and display help contents.
lt: Pageidaujama saityno naršyklė bus naudojama nuorodų atvėrimui ir žinyno turiniui rodyti.

en: The selection mode
lt: Parinkimo veiksena

en: The size of the icon to render in pixels.
lt: Piktogramos dydis pikseliais atvaizdavimui.

en: The width used for each item
lt: Kiekvieno elemento plotis

en: Toolbar _Style
lt: Įrankių juostos _stilius

en: Type '%s --help' for usage.
lt: Bandykite „%s --help“ dėl naudojimo.

en: Type of desktop file to create (Application or Link)
lt: Darbalaukio failo tipas (programa ar nuoroda)

en: Unable to detect the URI-scheme of "%s".
lt: Nepavyko nustatyti URI schemos „%s“.

en: Uncategorized Icons
lt: Nekategarizuotos piktogramos

en: Unsupported desktop file type "%s"
lt: Nepalaikomas darbalaukio failo tipas „%s“

en: Usage: %s [options] [file]
lt: Naudojimas: %s [parametrai] [failas]

en: Usage: exo-open [URLs...]
lt: Naudojimas: exo-open [URL...]

en: Use _startup notification
lt: Naudoti pa_leidimo pranešimą

en: Use a custom application which is not included in the above list.
lt: Naudoti pasirinktinę programą kurios nėra aukščiau esančiame sąraše.

en: Use the command line
lt: Naudoti komandų eilutę

en: View allows user to search through columns interactively
lt: Rodinys leidžia naudotojams gali vykdyti interaktyvią paiešką tarp stulpelių

en: View is reorderable
lt: Rodinys yra pertvarkomas

en: Web Browser
lt: Saityno naršyklė

en: Whether the children should be all the same size
lt: Ar visi antriniai objektai turėtų būti to paties dydžio

en: Whether the items in the view can be activated with single clicks
lt: Ar elementas rodinyje gali būti aktyvuotas vienkarčiu spustelėjimu

en: Width for each item
lt: Kiekvieno elemento plotis

en: Window group
lt: Langų grupė

en: Window group leader
lt: Langų grupės lyderis

en: Working _Directory:
lt: Darbinis _katalogas:

en: X Terminal
lt: X Terminalas

en: Xfce Terminal
lt: Xfce Terminalas

en: Xfe File Manager
lt: Xfe failų tvarkytuvė

en: [FILE|FOLDER]
lt: [FAILAS|APLANKAS]

en: _Add a new toolbar
lt: Pridėti _naują įrankių juostą

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Desktop Default
lt: _Darbalaukio numatytasis

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Icon:
lt: P_iktograma:

en: _Icons only
lt: Tik _piktogramos

en: _Internet
lt: _Internetas

en: _Name:
lt: Pa_vadinimas:

en: _OK
lt: _Gerai

en: _Open
lt: _Atverti

en: _Other...
lt: _Kita...

en: _Remove Toolbar
lt: Ša_linti įrankių juostą

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: _Search icon:
lt: _Ieškoti piktogramos:

en: _Text only
lt: Tik _tekstas

en: _Utilities
lt: _Reikmenys

en: size
lt: dydis
