Xfce4-session - en to kk translation catalogue (203 entries)

en: (Unknown program)
kk: (Белгісіз бағдарлама)

en: (Unknown)
kk: (Белгісіз)

en: <b>Author:</b>
kk: <b>Авторы:</b>

en: <b>Compatibility</b>
kk: <b>Үйлесімділік</b>

en: <b>Description:</b>
kk: <b>Анықтамасы:</b>

en: <b>Homepage:</b>
kk: <b>Үй парағы:</b>

en: <b>Information</b>
kk: <b>Ақпараты</b>

en: <b>Logout Settings</b>
kk: <b>Сессияны аяқтау баптаулары</b>

en: <b>Security</b>
kk: <b>Қауіпсіздік</b>

en: <b>Session Chooser</b>
kk: <b>Сессияны таңдаушы</b>

en: <b>Shutdown</b>
kk: <b>Сөндіру</b>

en: <b>Version:</b>
kk: <b>Нұсқасы:</b>

en: Ad_vanced
kk: К_еңейтілген

en: Add application
kk: Бағдарламаны қосу

en: All Xfce cache files could not be cleared
kk: Барлық Xfce кэш файлдарын өшіру мүмкін емес

en: All files
kk: Барлық файлдар

en: Always
kk: Әрқашан

en: Always save the session when logging out
kk: Сессия аяқталған кезде оны әрқашан сақтау

en: An error occurred
kk: Қате орын алды

en: App_lication Autostart
kk: Қ_олданбаның автоқосылуы

en: Are you sure you want to empty the session cache?
kk: Сессиялар кэшін тазартуды шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to remove "%s"
kk: "%s" өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to terminate "%s"?
kk: "%s" күштеп аяқтауды шынымен қалайсыз ба?

en: Automatically save session on logo_ut
kk: Сессия аяқталған кезде оны а_втосақтау

en: Background color:
kk: Фон түсі:

en: Balou Splash Engine
kk: Balou сплэш нұсқасы

en: Balou theme
kk: Balou темасы

en: Below is the list of applications that will be started automatically when you login to your Xfce desktop, in addition to the applications that were saved when you logged out last time. Cursive applications belong to another desktop environment, but you can still enable them if you want.
kk: Төмендегі тізімде көрсетілген қолданбалар сіз өзіңіздің Xfce жұмыс үстел ортасына кіргенде автоқосылады, соңғы сессияны аяқтау кезінде сақталған қолданбаларға қоса:

en: Can only terminate clients when in the idle state
kk: Тек белсенді емес клиенттерді тоқтатуға болады

en: Cancel the login attempt and return to the login screen.
kk: Жүйеге кіру талабын тоқтату мен қарсы алу экранына қайту.

en: Choose a name for the new session:
kk: Жаңа сессия үшін атауды енгізіңіз:

en: Choose image...
kk: Суретті таңдау...

en: Choose session
kk: Сессияны таңдау

en: Choose session name
kk: Сессия атын таңдаңыз

en: Choose the session you want to restore. You can simply double-click the session name to restore it.
kk: Қалпына келтіру үшін сессияны таңдаңыз. Қалпына келтіру үшін, сессия атына қос шертіңіз.

en: Choose theme file to install...
kk: Орнату үшін тақырып файлын таңдаңыз...

en: Choose theme filename...
kk: Тема файлын таңдаңыз...

en: Clear save_d sessions
kk: Сақталған сессияларды та_зарту

en: Clear sessions
kk: Сессияларды тазарту

en: Colors
kk: Түстер

en: Command:
kk: Команда:

en: Con_figure
kk: Бап_тау

en: Configure Balou...
kk: Balou темасын баптау...

en: Configure Simple...
kk: Simple темасын баптау...

en: Continue anyway
kk: Бәрібір жалғастыру

en: Could not look up internet address for %s.
    This will prevent Xfce from operating correctly.
    It may be possible to correct the problem by adding
    %s to the file /etc/hosts on your system.
kk: %s үшін интернет адресін анықтау мүмкін емес.
    Бұл Xfce-ның дұрыс жұмысына кедергі жасайды.
    Мүмкін болатын осы мәселенің бір шешімі -
    %s жазбасын жүйеңіздегі /etc/hosts файлына қосу.

en: Create a new session.
kk: Жаңа сессияны жасау.

en: Customize desktop startup and splash screen
kk: Жұмыс үстелінің қосылу мен сплэш экраның баптау

en: Demonstrates the selected splash screen
kk: Ерекшеленген сплэш экранын көрсетеді

en: Description:
kk: Анықтамасы:

en: Disable binding to TCP ports
kk: TCP порттарына байланысуды сөндіру

en: Display the session chooser every time Xfce starts
kk: Xfce әр рет қосылған кезде сессия таңдаушыны көрсету

en: Edit application
kk: Қолданбаны түзету

en: Either the password you entered is invalid, or the system administrator disallows shutting down this computer with your user account.
kk: Сіз енгізген пароль қате, немесе жүйелік администратор осы тіркелгіге жүйені сөндіруге тыйым салған.

en: Empty the session cache
kk: Сессиялар кэшін босату

en: Error receiving response from shutdown helper: %s
kk: shutdown helper-ден жауапты алу қатемен аяқталды: %s

en: Error sending command to shutdown helper: %s
kk: shutdown helper-ге команданы жіберу қатемен аяқталды: %s

en: Failed adding "%s"
kk: "%s" қосу қатемен аяқталды

en: Failed to create file %s
kk: %s файлын жасау сәтсіз аяқталды

en: Failed to edit item
kk: Элементті түзету сәтсіз аяқталды

en: Failed to edit item "%s"
kk: %s элементін түзету сәтсіз аяқталды

en: Failed to hibernate session
kk: Сессияны гибернациялау сәтсіз аяқталды

en: Failed to open %s for reading
kk: Оқу үшін %s ашу сәтсіз аяқталды

en: Failed to open %s for writing
kk: Жазу үшін %s ашу сәтсіз аяқталды

en: Failed to remove item
kk: Элементті өшіру сәтсіз аяқталды

en: Failed to suspend session
kk: Сессияны ұйықтату сәтсіз аяқталды

en: Failed to toggle item
kk: Элемент күйін аустыру сәтсіз аяқталды

en: Failed to unlink %s: %s
kk: %s өшіру қатесі: %s

en: Failed to write file %s
kk: %s файлын жазу сәтсіз аяқталды

en: Font
kk: Қаріп

en: Halt without displaying the logout dialog
kk: Шығу сұхбатын көрсетпей сөндіру

en: Hibernate without displaying the logout dialog
kk: Шығу сұхбатын көрсетпей гибернациялау

en: If running
kk: Іске қосылған болса

en: Image
kk: Сурет

en: Images
kk: Суреттер

en: Immediately
kk: Қазір

en: Last accessed: %s
kk: Соңғы қатынаған: %s

en: Launch GN_OME services on startup
kk: Қосылғанда, GNOME қы_зметтерін орындау

en: Launch _KDE services on startup
kk: Қосылғанда, KDE қыз_меттерін орындау

en: Launch screensaver and locker program
kk: Экран қорғауыш және блоктау бағдарламасын жөнелту

en: Loading desktop settings
kk: Жұмыс үстел баптауларын жүктеу

en: Loading session data
kk: Сессия мәліметтерін жүктеу

en: Lock screen be_fore sleep
kk: Ұ_йықтату алдында экранды блоктау

en: Log Out
kk: Шығу

en: Log out
kk: Жүйеден шығу

en: Log out %s
kk: Жүйеден шығу, %s

en: Log out of the Xfce Desktop
kk: Xfce жұмыс ортасынан шығу

en: Log out quickly; don't save the session
kk: Тез шығу; сессияны сақтамау

en: Log out without displaying the logout dialog
kk: Шығу сұхбатын көрсетпей шығу

en: Manage _remote applications
kk: Қа_шықтағы қолданбаларды басқару

en: Manage remote applications over the network (this may be a security risk)
kk: Қашықтағы қолданбаларды желі арқылы басқару (қауіпсіз емес болуы мүмкін)

en: Mice Splash Engine
kk: Mice сплэш нұсқасы

en: Name:
kk: Аты:

en: Never
kk: Ешқашан

en: New session
kk: Жаңа сессия

en: No description given
kk: Анықтамасы берілмеген

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Opens the configuration panel for the selected splash screen
kk: Ерекшеленген сплэш экраны үшін баптаулар панелін ашады

en: Performing Autostart...
kk: Автоқосылуды дайындау...

en: Please check that the file is a valid splash theme archive.
kk: Бұл файл дұрыс сплэш тема архиві екеніне көз жеткізіңіз.

en: Please enter your password
kk: Өз пароліңізді енгізіңіз

en: Please report bugs to <%s>.
kk: Ақаулықтар жөнінде хабарласыңыз: <%s>.

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару мен шығу

en: Priority
kk: Приоритеті

en: Pro_mpt on logout
kk: Сессиядан _шыққанда сұрау

en: Program
kk: Бағдарлама

en: Prompt for confirmation when logging out
kk: Сессияны аяқтаған кезде растауды сұрау

en: Quit the program, and remove it from the session
kk: Бағдарламаны жабу мен оны сессиядан өшіру

en: Reboot without displaying the logout dialog
kk: Шығу сұхбатын көрсетпей қайта қосу

en: Received error while trying to log out
kk: Жүйеден шығу кезінде қате кетті

en: Restart Style
kk: Қайта қосу стилі

en: Run xflock4 before suspending or hibernating the system
kk: Жүйені ұйықтату не гибернация алдында xflock4 жөнелту

en: S_plash
kk: С_плэш

en: Save Sess_ion
kk: Сессия_ны сақтау

en: Saving Session
kk: Сессияны сақтау

en: Screensaver
kk: Экран қорғауышы

en: Select a command
kk: Команданы таңдаңыз

en: Sessio_n
kk: Сес_сия

en: Session Manager Error
kk: Сессиялар басқарушысының қатесі

en: Session Save Error
kk: Сессияны сақтау қатесі

en: Session and Startup
kk: Сессия мен қосылу

en: Session manager must be in idle state when requesting a checkpoint
kk: Бақылау нүктесін сұрау кезінде сессиялар басқарушысы белсенді емес болуы керек

en: Session manager must be in idle state when requesting a shutdown
kk: Сөндіруді сұрау кезінде сессиялар басқарушысы белсенді емес болуы керек

en: Settings manager socket
kk: Баптаулар басқарушысының сокеті

en: Shut _Down
kk: Сөн_діру

en: Shutdown Failed
kk: Сөндіру сәтсіз аяқталды

en: Shutdown command failed
kk: Сөндіру командасы сәтсіз аяқталды

en: Shutdown is blocked by the kiosk settings
kk: Сөндіру әрекеті киоск баптауларымен блокталған

en: Simple Splash Engine
kk: Simple сплэш нұсқасы

en: Start GNOME services, such as gnome-keyring
kk: GNOME қызметтерін орындайды, gnome-keyring пен GNOME қолжетерлілік фреймворк сияқты

en: Start KDE services, such as kdeinit
kk: KDE қызметтерін іске қосу, kdeinit сияқты

en: Starting %s
kk: %s іске қосылуда

en: Starting Assistive Technologies
kk: Көмекші технологияларды іске қосу

en: Starting KDE services
kk: KDE қызметтерін іске қосу

en: Starting The Gimp
kk: The Gimp іске қосылуда

en: Starting The Gnome Keyring Daemon
kk: Gnome Keyring Daemon іске қосу

en: Starting the Beep Media Player
kk: Beep Media Player іске қосылуда

en: Starting the Desktop Manager
kk: Жұмыс үстелін басқарушысы іске қосылуда

en: Starting the Gnome Terminal Emulator
kk: Gnome терминал эмуляторы іске қосылуда

en: Starting the KDE Advanced Text Editor
kk: KDE Advanced Text Editor іске қосылуда

en: Starting the KDE Clipboard Manager
kk: KDE Clipboard Manager іске қосылуда

en: Starting the KDE Mail Reader
kk: KDE Mail Reader іске қосылуда

en: Starting the KDE News Reader
kk: KDE News Reader іске қосылуда

en: Starting the KDE Terminal Emulator
kk: KDE терминал эмуляторы іске қосылуда

en: Starting the Konqueror
kk: Konqueror іске қосылуда

en: Starting the Panel
kk: Панель іске қосылуда

en: Starting the Session Management Proxy
kk: Сессияларды басқарушы прокси іске қосылуда

en: Starting the Taskbar
kk: Есептер панелі іске қосылуда

en: Starting the VI Improved Editor
kk: VI Improved Editor іске қосылуда

en: Starting the Volume Controller
kk: Бөлімдерді басқарушысы іске қосылуда

en: Starting the Window Manager
kk: Терезелер басқарушысы іске қосылуда

en: Starting the X Multimedia System
kk: X мультимедиа жүйесі іске қосылуда

en: Starting the X Terminal Emulator
kk: X терминал эмуляторы іске қосылуда

en: Starting the X-Chat IRC Client
kk: X-Chat IRC клиенті іске қосылуда

en: Sus_pend
kk: Ұйықт_ату

en: Suspend without displaying the logout dialog
kk: Шығу сұхбатын көрсетпей ұйықтату

en: Terminate Program
kk: Бағдарламаны күштеп аяқтау

en: Text color:
kk: Мәтін түсі:

en: The Xfce development team. All rights reserved.
kk: Xfce өндіру тобы. Барлық құқықтары қорғалған.

en: The application will lose any unsaved state and will not be restarted in your next session.
kk: Қолданба сақталмаған мәліметтерді барлығын жоғалтады және келесі сессияңызда қайта қосылмайды

en: The client doesn't have any properties set yet
kk: Клиентте бірде-бір қасиет әлі орнатылмаған

en: The list of applications in the failsafe session is empty.
kk: Қауіпсіз сессияның қолданбалар тізімі бос.

en: The location and the format of the autostart directory has changed.
    The new location is
    
      %s
    
    where you can place .desktop files to, that describe the applications
    to start when you login to your Xfce desktop. The files in your old
    autostart directory have been successfully migrated to the new
    location.
    You should delete this directory now.
kk: Автоқосылу бумасының орналасуы мен пішімі өзгертілген.
    Жаңа орналасуы
    
      %s
    
    сіз ол жерге Xfce-ге кіру кезінде автоқосылатын қолданбаларды
    анықтайтын .desktop файлдарын қоя аласыз. Ескі автоқосылу
    бумаңыздың файлдары жаңа жерге сәтті ауыстырылды.
    Бұл буманы енді өшіруіңіз керек.

en: The saved states of your applications will not be restored during your next login.
kk: Қолданбаларыңыздың сақталған күйлері сіз келесі сессия бастаған кезде іске қайта қосылмайды,

en: The specified failsafe session ("%s") is not marked as a failsafe session.
kk: Көрсетілген қауіпсіз сессия ("%s") қауіпсіз деп белгіленбеген.

en: Theme File Error
kk: Тақырып файлы қате

en: These applications are a part of the currently-running session, and can be saved when you log out.  Changes below will only take effect when the session is saved.
kk: Бұл қолданбалар орындалып тұрған сессияның құрамында болып келеді, сессияны аяқтаған кезде оларды сақтай аласыз. Өзгерістер тек сессия сақталған кезде ғана іске асады.

en: This will permanently remove the application from the list of automatically started applications
kk: Бұл әрекет осы қолданбаны автоқосылатын қолданбалар тізімінен өшіреді

en: Try again
kk: Қайталап көру

en: Type '%s --help' for usage.
kk: Көмек алу үшін '%s --help' енгізіңіз.

en: Unable to contact D-Bus session bus
kk: D-Bus сессия шинасына байланыс орнату сәтсіз

en: Unable to contact settings server
kk: Баптаулар қызметімен байланыс орнату мүмкін емес

en: Unable to create user interface from embedded definition data
kk: Енгізілген ақпаратқа сүйеніп, пайдаланушы интерфейсін жасау мүмкін емес.

en: Unable to determine failsafe session name.  Possible causes: xfconfd isn't running (D-Bus setup problem); environment variable $XDG_CONFIG_DIRS is set incorrectly (must include "%s"), or xfce4-session is installed incorrectly.
kk: Қауіпсіз сессияның атын анықтау сәтсіз ақяталды. Мүмкін себептер: xfconfd орындалып тұрған жоқ (D-Bus орнату қатесі); қоршамның $XDG_CONFIG_DIRS айнымалысы қате (құрамында "%s" болуы керек), немесе xfce4-session қате орнатылған.

en: Unable to install splash theme from file "%s"
kk: "%s" файлынан сплэш темасын орнату мүмкін емес

en: Unable to load a failsafe session
kk: Қауіпсіз сессияны жүктеу мүмкін емес

en: Unable to remove splash theme "%s" from directory %s.
kk: "%s" сплэш темасын %s бумасынан өшіру мүмкін емес.

en: Unable to save the session
kk: Сессияны сақтау мүмкін емес

en: Unable to terminate program.
kk: Бағдарламаны күштеп аяқтау мүмкін емес.

en: Unknown error
kk: Белгісіз қате

en: Unknown shutdown method %d
kk: Белгісіз сөндіру тәсілі %d

en: Use custom image
kk: Басқа суретті қолдану

en: Use this session to run Xfce as your desktop environment
kk: Бұл сессияны негізгі жұмыс үстел ортасы ретінде Xfce-ні қолдану үшін қолданыңыз

en: Verifying DNS settings
kk: DNS баптауларын тексеру

en: Version information
kk: Нұсқа ақпараты

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>
kk: Жазған Benedikt Meurer <benny@xfce.org>

en: Xfce Session
kk: Xfce сессиясы

en: You might need to delete some files manually in "%s".
kk: Мүмкін, сізге "%s" ішінде бірнеше файлды қолмен өшіру керек болады.

en: Your session is being saved.  If you do not wish to wait, you may close this window.
kk: Сессияңыз қазір сақталуда. Күткіңіз келмесе, бұл терезені жаба аласыз.

en: _Display chooser on login
kk: _Жүйеге кірген кезде таңдаушыны көрсету

en: _Export theme
kk: Те_маны экспорттау

en: _General
kk: Жал_пы

en: _Hibernate
kk: Г_ибернация

en: _Install new theme
kk: _Жаңа теманы орнату

en: _Log Out
kk: _Шығу

en: _Proceed
kk: Жа_лғастыру

en: _Quit Program
kk: Б_ағдарламаны жабу

en: _Remove theme
kk: Т_еманы өшіру

en: _Restart
kk: Қа_йта қосу

en: _Save session for future logins
kk: _Келесі кіру үшін сессияны сақтау

en: _Test
kk: С_ынау

en: and Brian Tarricone <kelnos@xfce.org>.
kk: және Brian Tarricone <kelnos@xfce.org>.

en: label
kk: белгі
