Arch Linux Pacman package manager - en to kk translation catalogue (255 entries)

en: 
    use '%s {-h --help}' with an operation for available options
kk: 
    опцияларды қарап шығу үшін '%s { -h --help}' басқа әрекеттермен бірге қолданыңыз

en:                        This program may be freely redistributed under
                           the terms of the GNU General Public License.
kk:                        Бұл бағдарлама GNU General Public License
                           аясында еркін таратылуы мүмкін.

en:       --arch <arch>    set an alternate architecture
kk:       --arch <arch>    басқа архитектураны орнату

en:       --asdeps         install packages as non-explicitly installed
kk:       --asdeps         дестелерді нақты емес орнатылған қылып орнату

en:       --asdeps         mark packages as non-explicitly installed
kk:       --asdeps         дестелерді нақты орнатылған емес қылып орнату

en:       --asexplicit     install packages as explicitly installed
kk:       --asexplicit     дестелерді нақты орнатылған қылып орнату

en:       --asexplicit     mark packages as explicitly installed
kk:       --asexplicit     дестелерді нақты орнатылған қылып орнату

en:       --assume-installed <package=version>
                           add a virtual package to satisfy dependencies
kk:       --assume-installed <десте=нұсқасы>
                           тәуелділіктерді қанағаттандыру үшін виртуалды дестені қосу

en:       --cachedir <dir> set an alternate package cache location
kk:       --cachedir <бума> басқа кэш бумасын қолдану

en:       --color <when>   colorize the output
kk:       --color <when>   шығысты түспен бояу

en:       --config <path>  set an alternate configuration file
kk:       --config <жолы>  басқа баптаулар файлын қолдану

en:       --confirm        always ask for confirmation
kk:       --confirm        әрқашан растауды сұрау

en:       --dbonly         only modify database entries, not package files
kk:       --dbonly         тек дерекқор жазбаларын өзгерту, дестелер файлдарын емес

en:       --debug          display debug messages
kk:       --debug          жөндеу хабарламаларын көрсету

en:       --gpgdir <path>  set an alternate home directory for GnuPG
kk:       --gpgdir <path>  GnuPG үшін альтернативті үй бумасын орнату

en:       --ignore <pkg>   ignore a package upgrade (can be used more than once)
kk:       --ignore <десте> жаңарту кезінде дестені елемеу (бірнеше рет қолданылуы мүмкін)

en:       --ignoregroup <grp>
                           ignore a group upgrade (can be used more than once)
kk:       --ignoregroup <топ>
              жаңарту кезінде топты елемеу (бірнеше рет қолданылуы мүмкін)

en:       --logfile <path> set an alternate log file
kk:       --logfile <жолы> басқа лог файлын қолдану

en:       --needed         do not reinstall up to date packages
kk:       --needed         ескірмеген дестелерді қайта орнатпау

en:       --noconfirm      do not ask for any confirmation
kk:       --noconfirm      растауды сұрамау

en:       --noprogressbar  do not show a progress bar when downloading files
kk:       --noprogressbar  файлдарды жүктеу кезінде үрдіс жолағын көрсетпеу

en:       --noscriptlet    do not execute the install scriptlet if one exists
kk:       --noscriptlet    орнату скриптері бар болса, оларды орындамау

en:       --print-format <string>
                           specify how the targets should be printed
kk:       --print-format <string>
                           мақсаттар қалай шығарылатынын көрсетеді

en:   -b, --dbpath <path>  set an alternate database location
kk:   -b, --dbpath <жолы>  басқа дерекқорды қолдану

en:   -c, --cascade        remove packages and all packages that depend on them
kk:   -c, --cascade        дестені мен оған тәуелді болып тұрған дестелерді өшіру

en:   -c, --changelog      view the changelog of a package
kk:   -c, --changelog      дестенің өзгерістер тарихын көрсету

en:   -c, --clean          remove old packages from cache directory (-cc for all)
kk:   -c, --clean          кэштен ескі дестелерді өшіру (-cc барлығы үшін)

en:   -d, --deps           list packages installed as dependencies [filter]
kk:   -d, --deps           тәуелділік ретінде орнатылған барлық дестелер тізімін шығару [фильтр]

en:   -d, --nodeps         skip dependency version checks (-dd to skip all checks)
kk:   -d, --nodeps         тәуелділіктер нұсқаларын тексеруді аттап кету (-dd барлық тексерулерді аттап кету)

en:   -e, --explicit       list packages explicitly installed [filter]
kk:   -e, --explicit       нақты орнатылған барлық дестелер тізімін шығару [фильтр]

en:   -g, --groups         view all members of a package group
kk:   -g, --groups         бұл топтағы барлық дестелер тізімін шығару

en:   -g, --groups         view all members of a package group
                           (-gg to view all groups and members)
kk:   -g, --groups         дестелер тобының барлық мүшелерін қарау
                           (-gg барлық топтар және мүшелерді қарау үшін)

en:   -i, --info           view package information (-ii for backup files)
kk:   -i, --info           десте ақпаратын шығару (-ii резервті көшірмелері үшін)

en:   -i, --info           view package information (-ii for extended information)
kk:   -i, --info           десте ақпаратын қарау (-ii кеңейтілген ақпарат үшін)

en:   -k, --check          check that package files exist (-kk for file properties)
kk:   -k, --check          дестенің бар болғанын тексеру (-kk файл қасиеттері үшін)

en:   -l, --list           list the files owned by the queried package
kk:   -l, --list           сұралған дестенің файлдарын тізіп шығару

en:   -l, --list <repo>    view a list of packages in a repo
kk:   -l, --list <repo>    бұл репозиторийде бар барлық дестелер тізімін шығару

en:   -m, --foreign        list installed packages not found in sync db(s) [filter]
kk:   -m, --foreign        дерекқор(лар)дан табылмаған барлық дестелер тізімін шығару [фильтр]

en:   -n, --native         list installed packages only found in sync db(s) [filter]
kk:   -n, --native         тек синхродау дерекқорынан табылған орнатылған дестелерді тізіп шығару [сүзгі]

en:   -n, --nosave         remove configuration files
kk:   -n, --nosave         баптаулар файлдарын өшіру

en:   -o, --owns <file>    query the package that owns <file>
kk:   -o, --owns <файл>    құрамында <файл> бар дестені табу

en:   -p, --file <package> query a package file instead of the database
kk:   -p, --file <десте>   ақпаратты десте файлынан алу, дерекқордан емес

en:   -p, --print          print the targets instead of performing the operation
kk:   -p, --print          әрекетті орындау орнына мақсаттарды тізіп шығару

en:   -q, --quiet          show less information for query and search
kk:   -q, --quiet          сұранымдар мен іздеу кезінде аздау ақпаратты көрсету

en:   -r, --root <path>    set an alternate installation root
kk:   -r, --root <жолы>    басқа түбірлік буманы көрсету

en:   -s, --recursive      remove unnecessary dependencies
                           (-ss includes explicitly installed dependencies)
kk:   -s, --recursive      керек емес тәуелділіктерді өшіру
                           (-ss нақты орнатылған тәуелділіктерді де қоса)

en:   -s, --search <regex> search locally-installed packages for matching strings
kk:   -s, --search <regex> көрсетілген мәтінді жергілікті орнатылған дестелер ішінен іздеу

en:   -s, --search <regex> search remote repositories for matching strings
kk:   -s, --search <regex> қашықтағы репозиторийлардың ішінен көрсетілген мәтінді іздеу

en:   -t, --unrequired     list packages not (optionally) required by any
                           package (-tt to ignore optdepends) [filter]
kk:   -t, --unrequired     бірде-бір десте талап етпейтін (міндетті емес) дестелер
                           тізімін шығару (-tt міндетті емес тәуелділіктерді елемеу) [сүзгі]

en:   -u, --sysupgrade     upgrade installed packages (-uu enables downgrades)
kk:   -u, --sysupgrade     орнатылған дестелерді жаңарту (-uu нұсқаны төмендетуді рұқсат етеді)

en:   -u, --unneeded       remove unneeded packages
kk:   -u, --unneeded       керек емес дестелерді өшіру

en:   -u, --upgrades       list outdated packages [filter]
kk:   -u, --upgrades       ескірген дестелер тізімін шығару [фильтр]

en:   -v, --verbose        be verbose
kk:   -v, --verbose        көбірек ақпаратты шығару

en:   -w, --downloadonly   download packages but do not install/upgrade anything
kk:   -w, --downloadonly   дестелерді серверден жүктеп алу, бірақ орнатпау

en:   -y, --refresh        download fresh package databases from the server
                           (-yy to force a refresh even if up to date)
kk:   -y, --refresh        серверден дестелердің жаңалау дерекқорын жүктеп алу
                           (-yy жергілікті нұсқасы жаңа болса да жаңарту)

en:   All current sync database packages
kk:   Барлық ағымдағы sync дерекқорының дестелері

en:   All locally installed packages
kk:   Барлық жергілікті орнатылған дестелер

en:   if you're sure a package manager is not already
      running, you can remove %s
kk:   pacman қазір қосылып тұрмағанына сенімді болсаңыз
      %s өшіре аласыз

en:  %s is up to date
kk:  %s ескірмеді

en:  [installed]
kk:  [орнатылған]

en:  [pending]
kk:  [кезекте]

en:  there is nothing to do
kk:  істейтін ешнәрсе жоқ

en: %jd altered file
     | %jd altered files
kk[0]: %jd өзгерген файл
kk[1]: %jd өзгерген файл

en: %jd missing file
     | %jd missing files
kk[0]: %jd жоқ файл
kk[1]: %jd жоқ файл

en: %s and %s are in conflict
kk: %s және %s өзара ерегіседі

en: %s and %s are in conflict (%s)
kk: %s және %s өзара ерегіседі (%s)

en: %s and %s are in conflict (%s). Remove %s?
kk: %s және %s өзара ерегіседі (%s). %s өшіруді қалайсыз ба?

en: %s and %s are in conflict. Remove %s?
kk: %s және %s өзара ерегіседі. %s өшіруді қалайсыз ба?

en: %s exists in both '%s' and '%s'
kk: %s қазір '%s' және '%s' құрамында бар

en: %s installed as %s.pacnew
kk: %s енді %s.pacnew ретінде орнатылды

en: %s is designated as a HoldPkg.
kk: %s қазір HoldPkg ішінде көрсетілген.

en: %s is in IgnorePkg/IgnoreGroup. Install anyway?
kk: %s қазір IgnorePkg ішінде көрсетілген. Сонда да орнату керек пе?

en: %s is invalid or corrupted
kk: %s қате не зақымдалған

en: %s optionally requires %s
kk: %s міндетті емес түрде %s талап етеді

en: %s saved as %s.pacsave
kk: %s енді %s.pacsave ретінде сақталды

en: %s, %s from "%s"
kk: %s, %s, "%s" жерінен

en: %s: %jd total file,  | %s: %jd total files,
kk[0]: %s: жалпы %jd файл,
kk[1]: %s: жалпы %jd файл,

en: %s: %s (File type mismatch)
kk: %s: %s (Файл түрі сәйкес емес)

en: %s: %s (GID mismatch)
kk: %s: %s (GID сәйкес емес)

en: %s: %s (Modification time mismatch)
kk: %s: %s (Өзгерту уақыты сәйкес емес)

en: %s: %s (Permissions mismatch)
kk: %s: %s (Рұқсаттар сәйкес емес)

en: %s: %s (Size mismatch)
kk: %s: %s (Өлшемі сәйкес емес)

en: %s: %s (Symlink path mismatch)
kk: %s: %s (Символдық сілтеме сәйкес емес)

en: %s: %s (UID mismatch)
kk: %s: %s (UID сәйкес емес)

en: %s: %s exists in filesystem
kk: %s: %s файлдық жүйеде бар болып тұр

en: %s: install reason has been set to 'explicitly installed'
kk: %s: орнату себебі 'нақты орнатылған' етіп көрсетілді

en: %s: install reason has been set to 'installed as dependency'
kk: %s: орнату себебі 'тәуелділік ретінде орнатылған' етіп көрсетілді

en: %s: no mtree file
kk: %s: mtree файлы жоқ

en: '%s' is a file, did you mean %s instead of %s?
kk: '%s' файл болып тұр, сіздің қалағаңыныз %s болған ба (%s орнына)?

en: '%s' is a file, you might want to use %s.
kk: '%s' файл болып тұр, орнына %s қолдануға болады.

en: '%s' is not a valid debug level
kk: '%s' - жөндеудің қате деңгейі

en: (none)
kk: (бос)

en: Cache directory: %s
kk: Кэш бумасы: %s

en: Changelog for %s:
kk: %s үшін өзгерістер журналы:

en: Database directory: %s
kk: Дерекқор бумасы: %s

en: Do you want to remove ALL files from cache?
kk: Кэш ішінен БАРЛЫҚ файлдарды өшіруді қалайсыз ба?

en: Do you want to remove all other packages from cache?
kk: Кэштен барлық басқа дестелерді өшіруді қалайсыз ба?

en: Do you want to remove these packages?
kk: Бұл дестелерді өшіруді қалайсыз ба?

en: Do you want to remove unused repositories?
kk: Қолданылмайтын репозиторийларды өшіруді қалайсыз ба?

en: Do you want to skip the above package for this upgrade? | Do you want to skip the above packages for this upgrade?
kk[0]: Бұл жаңарту үшін жоғарыдағы десте(лер) елемеуді қалайсыз ба?
kk[1]: Бұл жаңарту үшін жоғарыдағы десте(лер) елемеуді қалайсыз ба?

en: Download Size
kk: Жүктеп алу өлшемі

en: Enter a number (default=%d)
kk: Нөмірді енгізіңіз (бастапқы мәні=%d)

en: Enter a selection (default=all)
kk: Таңдауды енгізіңіз (бастапқы мәні=all)

en: Errors occurred, no packages were upgraded.
kk: Қателер табылды, дестелер жаңартылмады.

en: Expired
kk: Мерзімі біткен

en: Explicitly installed
kk: Нақты орнатылған

en: File %s is corrupted (%s).
    Do you want to delete it?
kk: %s файлы зақымдалған (%s).
    Оны өшіруді қалайсыз ба?

en: HoldPkg was found in target list. Do you want to continue?
kk: HoldPkg мақсаттар тізімінде табылды. Жалғастырамыз ба?

en: Installed as a dependency for another package
kk: Басқа дестенің тәуелділігі ретінде орнатылған

en: Invalid
kk: Жарамсыз

en: Key disabled
kk: Кілт сөндірілген

en: Key expired
kk: Кілт мерзімі біткен

en: Key unknown
kk: Кілт белгісіз

en: MD5 Sum
kk: MD5 сомасы

en: Net Change
kk: Өлшемнің өзгеруі

en: Net Upgrade Size:
kk: Өлшемнің өзгеруі:

en: New Version
kk: Жаңа нұсқасы

en: New optional dependencies for %s
kk: %s үшін жаңа қосымша тәуелділіктер

en: No
kk: Жоқ

en: No package owns %s
kk: Бірде-бір десте құрамында %s жоқ

en: None
kk: Көрсетілмеген

en: Old Version
kk: Ескі нұсқасы

en: Optional dependencies for %s
kk: %s үшін қосымша тәуелділіктер

en: Package
kk: Десте

en: Packages
kk: Дестелер

en: Packages to keep:
kk: Ұсталатын дестелер:

en: Proceed with download?
kk: Жүктеуді бастау керек пе?

en: Proceed with installation?
kk: Орнатуды бастау керек пе?

en: Replace %s with %s/%s?
kk: %s нұсқасын %s/%s нұсқасымен алмастыруды қалайсыз ба?

en: Retrieving packages...
kk: Дестелер алынуда...

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Signature error
kk: Қолтаңба қатесі

en: Starting full system upgrade...
kk: Жүйені толық жаңарту басталуда...

en: Synchronizing package databases...
kk: Дестелер дерекқоры синхрондалуда...

en: The following package cannot be upgraded due to unresolvable dependencies:
     | The following packages cannot be upgraded due to unresolvable dependencies:
kk[0]: Келесі десте(лер) шешілмейтін тәуелділіктер салдарынан жаңарту мүмкін емес:
kk[1]: Келесі десте(лер) шешілмейтін тәуелділіктер салдарынан жаңарту мүмкін емес:

en: Total Download Size:
kk: Жалпы жүктеп алу өлшемі:

en: Total Installed Size:
kk: Жалпы орнатылған өлшемі:

en: Total Removed Size:
kk: Жалпы өшірілген өлшемі:

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Valid
kk: Жарамды

en: Yes
kk: Бар

en: [ignored]
kk: [елемейміз]

en: applying deltas...
kk: дельталар іске асырылуда...

en: argument '-' specified with empty stdin
kk: '-' аргументі бос стандартты кіріспен (stdin) көрсетілді

en: argument '-' specified without input on stdin
kk: '-' аргументі стандартты кірісте (stdin) ешбір енгізусіз көрсетілді

en: backup file
kk: қор көшірме файлы

en: checking available disk space
kk: дискідегі қолжетерлік бос орынды тексеру

en: checking available disk space...
kk: дискідегі қолжетерлік бос орынды тексеру...

en: checking delta integrity...
kk: дельта бүтіндігі тексерілуде...

en: checking dependencies...
kk: тәуелділіктер тексерілуде...

en: checking for file conflicts
kk: файл ерегістерін тексеру

en: checking for file conflicts...
kk: файлдар ерегістері тексерілуде...

en: checking keyring...
kk: кілттер бауы тексерілуде...

en: checking keys in keyring
kk: кілттер бауында кілттерді тексеру

en: checking package integrity
kk: десте бүтіндігін тексеру

en: checking package integrity...
kk: дестенің бүтіндігі тексерілуде...

en: config file %s, line %d: '%s' option '%s' not recognized
kk: баптаулар файлы %s, жол %d: '%s' опциясы '%s' танылмады

en: config file %s, line %d: '%s' option invalid, no signature support
kk: баптаулар файлы %s, жол %d: '%s' опциясы қате, қолтаңбаларға қолдау жоқ

en: config file %s, line %d: All directives must belong to a section.
kk: баптаулар файлы %s, жол %d: бар директивалар секциялардың ішінде болуы керек.

en: config file %s, line %d: directive '%s' in section '%s' not recognized.
kk: баптаулар файлы %s, жол %d: '%s' директивасына, '%s' секциясында, танылмады.

en: config file %s, line %d: directive '%s' needs a value
kk: баптаулар файлы %s, жол %d: '%s' директивасы мәнді талап етеді

en: config file %s, line %d: invalid value for '%s' : '%s'
kk: баптаулар файлы %s, жол %d: '%s' үшін мән қате : '%s'

en: could not access cache directory %s
kk: %s кэш бумасына қатынау мүмкін емес

en: could not access database directory
kk: дерекқор бумасына жету мүмкін емес

en: could not add server URL to database '%s': %s (%s)
kk: '%s' дерекқорына сервер адресін қосу мүмкін емес: %s (%s)

en: could not calculate checksums for %s
kk: %s үшін тексеру сомаларын есептеу мүмкін емес

en: could not chdir to download directory %s
kk: %s жүктеме бумасына өту мүмкін емес

en: could not get current working directory
kk: ағымдағы жұмыс бумасын алу мүмкін емес

en: could not load package '%s': %s
kk: '%s' дестесін жүктеу мүмкін емес: %s

en: could not lock database: %s
kk: дерекқорды блоктау мүмкін емес: %s

en: could not register '%s' database (%s)
kk: '%s' (%s) дерекқорын тіркеу мүмкін емес

en: could not remove %s: %s
kk: %s өшіру мүмкін емес: %s

en: could not rename %s to %s (%s)
kk: %s атын жаңа %s атына ауыстыру мүмкін емес (%s)

en: could not restore working directory (%s)
kk: жұмыс бумасын (%s) қалпына келтіру мүмкін емес

en: could not set install reason for package %s (%s)
kk: %s дестесі үшін орнату себебін көрсету мүмкін емес (%s)

en: database '%s' is not valid (%s)
kk: '%s' дерекқоры жарамсыз (%s)

en: database not found: %s
kk: дерекқор табылмады: %s

en: downgrading
kk: нұсқасы төмендетілуде

en: downgrading %s...
kk: %s нұсқасы төмендетілуде...

en: downloading %s...
kk: %s жүктелуде...

en: downloading required keys...
kk: керек кілттер жүктеліп алынуда...

en: error:
kk: қате:

en: failed to allocate string
kk: string үшін орын бөлу сәтсіз

en: failed to commit transaction (%s)
kk: әрекетті аяқтау мүмкін емес (%s)

en: failed to init transaction (%s)
kk: әрекетті бастау қатемен аяқталды (%s)

en: failed to initialize alpm library
    (%s: %s)
kk: alpm библиотекасын іске қосу қатесі
    (%s: %s)

en: failed to prepare transaction (%s)
kk: әрекетті дайындау қатемен аяқталды (%s)

en: failed to release transaction (%s)
kk: әрекетті босату сәтсіз (%s)

en: failed to reopen stdin for reading: (%s)
kk: оқу үшін stdin қайта ашу сәтсіз: (%s)

en: failed to update %s (%s)
kk: %s жаңарту мүмкін емес (%s)

en: failed.
kk: қатемен аяқталды.

en: file type not recognized: %s%s
kk: файл түрі танылмады: %s%s

en: file(s)
kk: файл(дар)

en: full trust
kk: толық сенім

en: generating %s with %s...
kk: %s құрылуда %s көмегімен...

en: group '%s' was not found
kk: '%s' тобы табылмады

en: installed
kk: орнатылған

en: installing
kk: орнатылуда

en: installing %s...
kk: %s орнатылуда...

en: insufficient columns available for table display
kk: кестелік көрініс үшін қолжетерлік бағандар саны аз

en: invalid argument '%s' for %s
kk: '%s' аргументі қате, %s үшін

en: invalid number: %s
kk: қате нөмір: %s

en: invalid option '-%c'
kk: '-%c' опциясы қате

en: invalid option '--%s'
kk: '--%s' опциясы қате

en: invalid option: '%s' and '%s' may not be used together
kk: опциялар қатесі: '%s' және '%s' бірге қолдануға болмайды

en: invalid value: %d is not between %d and %d
kk: мәні қате: %d мәні %d және %d арасында емес

en: loading package files
kk: дестелер файлдары жүктелуде

en: loading package files...
kk: дестелер файлдары жүктелуде...

en: loading packages...
kk: дестелерді жүктеу...

en: looking for conflicting packages...
kk: ерегісетін дестелерді іздеу...

en: marginal trust
kk: шексіз сенім

en: memory exhausted
kk: жады таусылды

en: mirror '%s' contains the '%s' variable, but no '%s' is defined.
kk: '%s' айнасында '%s' айнымалысы бар, бірақ, ешбір '%s' анықталмаған.

en: never trust
kk: ешқашан сенбеу

en: no '%s' configured
kk: ешбіру '%s' бапталмаған

en: no changelog available for '%s'.
kk: '%s' үшін өзгерістер тарихы жоқ.

en: no file was specified for --owns
kk: --owns үшін файл көрсетілмеді

en: no install reason specified (use -h for help)
kk: орнату себебі көрсетілмеді (көмек үшін -h қараңыз)

en: no operation specified (use -h for help)
kk: әрекет көрсетілмеді (көмек үшін -h қолданыңыз)

en: no targets specified (use -h for help)
kk: мақсаттар көрсетілмеді (көмек үшін -h қолданыңыз)

en: no usable package repositories configured.
kk: бірде-бір репозиторий тиісті түрде бапталмаған.

en: only one operation may be used at a time
kk: бір уақытта тек бір әрекет орындалуы мүмкін

en: operation
kk: әрекет

en: operations:
kk: әрекеттер:

en: options
kk: опциялар

en: package %s does not have a valid architecture
kk: %s дестесінде дұрыс архитектура жоқ

en: package '%s' was not found
kk: '%s' дестесі табылмады

en: package(s)
kk: десте(лер)

en: path too long: %s%s
kk: жол тым ұзын: %s%s

en: path too long: %s/
kk: орналасқан жолы тым ұзын: %s/

en: problem setting gpgdir '%s' (%s)
kk: gpg '%s' (%s) бумасын орнату қатесі

en: problem setting logfile '%s' (%s)
kk: '%s' лог-файлын қолдану қатесі (%s)

en: reinstalling
kk: қайта орнатылуда

en: reinstalling %s...
kk: %s қайта орнатылуда...

en: removal
kk: өшіру

en: removing
kk: өшірілуде

en: removing %s...
kk: %s өшірілуде...

en: removing all files from cache...
kk: кэш ішінен барлық файлдар өшірілуде...

en: removing old packages from cache...
kk: кэш ішінен ескірген дестелер өшірілуде...

en: removing unused sync repositories...
kk: қолданылмайтын синхрондау репозиторийлерін өшіру...

en: repository "%s" was not found.
kk: "%s" репозиторийі табылмады.

en: repository '%s' does not exist
kk: '%s' репозиторийі жоқ болып тұр

en: resolving dependencies...
kk: тәуелділіктер шешілуде...

en: running XferCommand: fork failed!
kk: XferCommand орындау: үрдісті жасау сәтсіз аяқталды!

en: skipping target: %s
kk: мақсатты аттап өту: %s

en: success!
kk: сәтті аяқталды!

en: target not found: %s
kk: мақсаты табылмады: %s

en: unable to %s directory-file conflicts
kk: буманы %s мүмкін емес -файлдар ерегісуі

en: unable to read symlink contents: %s
kk: символдық сілтеме құрамасын оқу мүмкін емес: %s

en: unknown trust
kk: белгісіз сенім

en: upgrading
kk: жаңартылуда

en: upgrading %s...
kk: %s жаңартылуда...

en: usage
kk: қолданылуы

en: warning:
kk: ескерту:

en: you cannot perform this operation unless you are root.
kk: Бұл әрекетті жасай алмайсыз, өйткені сіз әкімші емессіз (root).
