Exo - en to kk translation catalogue (257 entries)

en:        %s [options] --build-list [[name file]...]
kk:        %s [опциялар] --build-list [[аты файл]...]

en:        exo-open --launch TYPE [PARAMETERs...]
kk:        exo-open --launch ТҮРІ [ПАРАМЕТРЛЕР...]

en:   --build-list      Parse (name, file) pairs
kk:   --build-list      (аты, файл) жұбын өндеу

en:   --extern          Generate extern symbols
kk:   --extern          Сыртқы таңбаларды генерациялау

en:   --launch TYPE [PARAMETERs...]       Launch the preferred application of
                                          TYPE with the optional PARAMETERs, where
                                          TYPE is one of the following values.
kk:   --launch ТҮР [ПАРАМЕТРлер...]    ТҮРдің таңдамалы қолданбасын
                                          міндетті емес ПАРАМЕТРмен жөнелту, бұл жердегі
                                          ТҮР - төмендегі мәндердің біреуі.

en:   --name=identifier C macro/variable name
kk:   --name=identifier C макрос/айнымалы аты

en:   --output=filename Write generated csource to specified file
kk:   --output=filename Генерацияланған csource көрсетілген файлға жазу

en:   --static          Generate static symbols
kk:   --static          Ішкі таңбаларды генерациялау

en:   --strip-comments  Remove comments from XML files
kk:   --strip-comments  XML файлдарынан түсіндірмелерді өшіру

en:   --strip-content   Remove node contents from XML files
kk:   --strip-content   XML файлдарынан node құрамасын өшіру

en:   --working-directory DIRECTORY       Default working directory for applications
                                          when using the --launch option.
kk:   --working-directory БУМА         --launch опциясымен қолданылатын қолданбалар
                                          үшін негізгі жұмыс бумасы.

en:   -?, --help                          Print this help message and exit
kk:   -?, --help                          Осы көмек ақпаратын шығару мен шығу

en:   -V, --version                       Print version information and exit
kk:   -V, --version                       Нұсқа ақпаратын шығару мен шығу

en:   -V, --version     Print version information and exit
kk:   -V, --version     Нұсқа ақпаратын шығару мен шығу

en:   -h, --help        Print this help message and exit
kk:   -h, --help        Осы көмек ақпаратын шығару мен шығу

en:   WebBrowser       - The preferred Web Browser.
      MailReader       - The preferred Mail Reader.
      FileManager      - The preferred File Manager.
      TerminalEmulator - The preferred Terminal Emulator.
kk:   WebBrowser       - Таңдамалы веб браузер.
      MailReader       - Таңдамалы пошта қолданбасы.
      FileManager      - Таңдамалы файлдар басқарушысы.
      TerminalEmulator - Таңдамалы терминал эмуляторы.

en: %s (Xfce %s)
    
    Copyright (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. All rights reserved.
    
    Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
    
    Built with Gtk+-%d.%d.%d, running Gtk+-%d.%d.%d.
    
    Please report bugs to <%s>.
kk: %s (Xfce %s)
    
    Copyright (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. Барлық құқықтары қорғалған.
    
    Benedikt Meurer <benny@xfce.org> жазған.
    
    Gtk+-%d.%d.%d жиналып, Gtk+-%d.%d.%d көмегімен қосылған.
    
    Ақаулықтар жөнінде хабарласыңыз: <%s>.

en: %s comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY,
    You may redistribute copies of %s under the terms of
    the GNU Lesser General Public License which can be found in the
    %s source package.
kk: %s ЕШҚАНДАЙ КЕПІЛДЕМЕСІЗ таратылады,
    Сіз %s көшірмелерін %s  бастапқы код дестесінен табылатын
    GNU Lesser General Public License аясында тарата аласыз.

en: Action Icons
kk: Әрекеттер таңбашалары

en: Active
kk: Белсенді

en: Active item border color
kk: Белсенді элемент шет түсі

en: Active item fill color
kk: Белсенді элемент құйма түсі

en: Active item index
kk: Белсенді элемент индексі

en: Active item text color
kk: Белсенді элемент мәтін түсі

en: All Files
kk: Барлық файлдар

en: All Icons
kk: Барлық таңбашалар

en: Animations
kk: Анимациялар

en: Application Chooser Button
kk: Қолданбаларды таңдау батырмасы

en: Application Icons
kk: Қолданбалар таңбашалары

en: Block Device
kk: Блоктық құрылғы

en: Browse the file system
kk: Файлдық жүйені шолу

en: Browse the file system to choose a custom command.
kk: Таңдауыңызша команда орнату үшін файлдық жүйені шолу.

en: Browse the web
kk: Интернетті шолу

en: C_omment:
kk: А_нықтамасы:

en: C_reate
kk: Ж_асау

en: Caja File Manager
kk: Caja файлдар басқарушысы

en: Character Device
kk: Символық құрылғы

en: Choose Preferred Application
kk: Таңдамалы қолданбаны көрсетіңіз

en: Choose a custom File Manager
kk: Таңдауыңызша файлдар басқарушысын көрсету

en: Choose a custom Mail Reader
kk: Таңдауыңызша пошта қолданбасын көрсету

en: Choose a custom Terminal Emulator
kk: Таңдауыңызша терминал эмуляторын көрсету

en: Choose a custom Web Browser
kk: Таңдауыңызша веб браузерді көрсету

en: Choose filename
kk: Файл атын таңдаңыз

en: Clear search field
kk: Іздеу өрісін тазарту

en: Column Spacing
kk: Бағандар аралығы

en: Column spacing
kk: Бағандар аралығы

en: Comm_and:
kk: Ко_манда:

en: Copyright (c) %s
            os-cillation e.K. All rights reserved.
    
    Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
kk: Copyright (c) %s
            os-cillation e.K. Барлық құқықтары қорғалған.
    
    Benedikt Meurer <benny@xfce.org> жазған.

en: Create Directory
kk: Буманы жасау

en: Create Launcher
kk: Жөнелткішті жасау

en: Create Launcher <b>%s</b>
kk: <b>%s</b> жөнелткішін жасау

en: Create Link
kk: Сілтемені жасау

en: Create a new desktop file in the given directory
kk: Көрсетілген бумада жаңа жұмыс үстел файлын жасау

en: Cursor item border color
kk: Курсордың элемент шет түсі

en: Cursor item fill color
kk: Курсордың элемент құйма түсі

en: Cursor item text color
kk: Курсордың элемент мәтін түсі

en: Customize Toolbar...
kk: Панельді баптау...

en: Debian X Terminal Emulator
kk: Debian X терминал эмуляторы

en: Device Icons
kk: Құрылғылар таңбашалары

en: Drag an item onto the toolbars above to add it, from the toolbars in the items table to remove it.
kk: Элементті қосу үшін оны жоғарыдағы панельге тартып апарыңыз, өшіру үшін кері тартыңыз.

en: Edit Directory
kk: Буманы түзету

en: Edit Launcher
kk: Жөнелткішті түзету

en: Edit Link
kk: Сілтемені түзету

en: Emblems
kk: Эмблемалар

en: Emoticons
kk: Смайликтер

en: Enable Search
kk: Іздеуді іске қосу

en: Enlightened Terminal Emulator
kk: Enlightened терминал эмуляторы

en: Epiphany Web Browser
kk: Epiphany веб браузері

en: Executable Files
kk: Орындалатын файлдар

en: Failed to create "%s".
kk: "%s" жасау сәтсіз.

en: Failed to execute default File Manager
kk: Негізгі файлдар басқарушысын жөнелту сәтсіз аяқталды

en: Failed to execute default Mail Reader
kk: Негізгі пошта қолданбасын жөнелту сәтсіз аяқталды

en: Failed to execute default Terminal Emulator
kk: Негізгі терминал эмуляторын жөнелту сәтсіз аяқталды

en: Failed to execute default Web Browser
kk: Негізгі веб браузерді жөнелту сәтсіз аяқталды

en: Failed to launch preferred application for category "%s".
kk: "%s" санаты үшін таңдамалы қолданбаны жөнелту сәтсіз аяқталды.

en: Failed to load contents from "%s": %s
kk: "%s" ішінен құраманы жүктеу мүмкін емес: %s

en: Failed to load image "%s": Unknown reason, probably a corrupt image file
kk: "%s" суретін жүктеу мүмкін емес: Себебі белгісіз, мүмкін, ол файл зақымдалған

en: Failed to open "%s".
kk: "%s" ашу сәтсіз аяқталды.

en: Failed to open %s for writing
kk: Жазу үшін %s ашу сәтсіз аяқталды

en: Failed to open URI "%s".
kk: "%s" URI-ын ашу сәтсіз аяқталды.

en: Failed to open display
kk: Дисплейді ашу сәтсіз аяқталды

en: Failed to open file "%s": %s
kk: "%s" файлын ашу мүмкін емес: %s

en: Failed to parse contents of "%s": %s
kk: "%s" құрамасын өндеу мүмкін емес: %s

en: Failed to read file "%s": %s
kk: "%s" файлын оқу мүмкін емес: %s

en: Failed to save "%s".
kk: "%s" сақтау сәтсіз.

en: Failed to set default File Manager
kk: Негізгі файлдар басқарушысын орнату сәтсіз аяқталды

en: Failed to set default Mail Reader
kk: Негізгі пошта қолданбасын орнату сәтсіз аяқталды

en: Failed to set default Terminal Emulator
kk: Негізгі терминал эмуляторын орнату сәтсіз аяқталды

en: Failed to set default Web Browser
kk: Негізгі веб браузерді орнату сәтсіз аяқталды

en: File "%s" has no type key
kk: "%s" файлында түр кілті жоқ

en: File Manager
kk: Файлдар басқарушысы

en: File Type Icons
kk: Файл түрлердің таңбашалары

en: File location is not a regular file or directory
kk: Файл орналасуы кәдімгі файл не бума емес

en: Folder
kk: Бума

en: Follow state
kk: Күйін сақтау

en: GNOME Terminal
kk: GNOME терминалы

en: Galeon Web Browser
kk: Galeon веб браузері

en: Homogeneous
kk: Біркелкі

en: How the text and icon of each item are positioned relative to each other
kk: Мәтін мен таңбаша өзара орналасуын көрсетеді

en: Icon
kk: Таңбаша

en: Icon Bar Model
kk: Таңба панель түрі

en: Icon View Model
kk: Таңбашалар көрінісі

en: Icon column
kk: Таңбашалар бағаны

en: If you don't specify the --launch option, exo-open will open all specified
    URLs with their preferred URL handlers. Else, if you specify the --launch
    option, you can select which preferred application you want to run, and
    pass additional parameters to the application (i.e. for TerminalEmulator
    you can pass the command line that should be run in the terminal).
kk: Егер сіз --launch опциясын көрсетпесеңіз, exo-open көрсетілген URL-ды
    сәйкес URL өндеуіштермен ашады. Немесе, --launch опциясы көрсетілсе,
    жөнелтілетін таңдамалы қолданбаны таңдай аласыз, және қосымша
    параметрлерді көрсете аласыз (мыс. терминал эмуляторы үшін терминалда
    орындалатын командалық жол болуы мүмкін).

en: Image Files
kk: Сурет файлдары

en: Invalid helper type "%s"
kk: Қате көмекші түрі "%s"

en: Konqueror Web Browser
kk: Konqueror веб браузері

en: Launch the default helper of TYPE with the optional PARAMETER, where TYPE is one of the following values.
kk: ТҮР үшін негізгі көмекшіні жөнелту, міндетті емес ПАРАМЕТРмен, бұл жердегі ТҮР - төмендегі мәндердің біреуі.

en: Launching desktop files is not supported when %s is compiled without GIO-Unix features.
kk: %s нұсқасы GIO-Unix мүмкіндіктерінсіз жиналған кезде desktop файлдарын жөнелтуге болмайды.

en: Layout mode
kk: Парақ бағдарлауы

en: Links Text Browser
kk: Links мәтіндік браузері

en: Location Icons
kk: Орналасудың таңбашалары

en: Lynx Text Browser
kk: Lynx мәтіндік браузері

en: Mail Reader
kk: Пошта қолданбасы

en: Margin
kk: Шет

en: Markup column
kk: Белгі бағаны

en: Menu Icons
kk: Мәзір таңбашалары

en: Model column to search through when searching through item
kk: Элемент іздегенді қолданылатын модель баған

en: Model column used to retrieve the absolute path of an image file to render
kk: Өңдеу үшін сурет файлының абсолютті орналасу жолын алу үшін қолданылатын модель бағаны

en: Model column used to retrieve the icon pixbuf from
kk: Таңбаша алынатын баған

en: Model column used to retrieve the text from
kk: Мәтін алынатын баған

en: Model column used to retrieve the text if using Pango markup
kk: Pango markup қолданып мәтінді алу үшін модель бағаны

en: Model for the icon bar
kk: Таңба панель түрі

en: Mozilla Browser
kk: Mozilla браузері

en: No application selected
kk: Қолданба таңдалмады

en: No command specified
kk: Команда көрсетілмеген

en: No file selected
kk: Ешбір файл ерекшеленбеген

en: No file/folder specified
kk: Ешбір файл/бума көрсетілмеген

en: No helper defined for "%s".
kk: "%s" үшін көмекші қолжетерсіз.

en: No icon
kk: Таңбашасы жоқ

en: Number of columns
kk: Бағандар саны

en: Number of columns to display
kk: Көрсетілетін бағандар саны

en: Open the Preferred Applications
    configuration dialog
kk: Таңдамалы қолданбалар сұхбат
    терезесін ашу

en: Options:
kk: Опциялар:

en: Orientation
kk: Бағдары

en: PCMan File Manager
kk: PCMan файлдарды басқарушысы

en: PCManFM-Qt File Manager
kk: PCManFM-Qt файлдар басқарушысы

en: Perl Scripts
kk: Perl скриптері

en: Pixbuf column
kk: Pixbuf бағаны

en: Please choose your preferred File Manager
    now and click OK to proceed.
kk: Таңдамалы файлдар басқарушысын көрсетіп,
    ОК батырмасын басыңыз.

en: Please choose your preferred Mail Reader
    now and click OK to proceed.
kk: Таңдамалы пошта қолданбаңызды көрсетіп,
    ОК батырмасын басыңыз.

en: Please choose your preferred Terminal
    Emulator now and click OK to proceed.
kk: Таңдамалы терминал эмуляторыңызды көрсетіп,
    ОК батырмасын басыңыз.

en: Please choose your preferred Web
    Browser now and click OK to proceed.
kk: Таңдамалы веб браузеріңізді көрсетіп,
    ОК батырмасын басыңыз.

en: Please report bugs to <%s>.
kk: Ақаулықтар жөнінде хабарлаңыз: <%s>.

en: Preferred Applications
kk: Таңдамалы қолданбалар

en: Preferred Applications (Web Browser, Mail Reader and Terminal Emulator)
kk: Таңдамалы қолданбалар (веб браузер, пошта қолданбасы мен терминал эмуляторы)

en: Preset URL when creating a link
kk: Сілтемені жасауда алдын-ала орнатылған URL-ы

en: Preset command when creating a launcher
kk: Жөнелткішті жасауда алдын-ала орнатылған команда

en: Preset comment when creating a desktop file
kk: Desktop файлын жасауда алдын-ала орнатылған түсіндірме

en: Preset icon when creating a desktop file
kk: Desktop файлын жасауда алдын-ала орнатылған таңбаша

en: Preset name when creating a desktop file
kk: Desktop файлын жасауда алдын-ала орнатылған аты

en: Press left mouse button to change the selected application.
kk: Ерекшеленген қолданбаны өзгерту үшін тышқанның сол жақпен шертіңіз.

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Print version information and exit
kk: Нұсқа ақпаратын шығару мен шығу

en: Python Scripts
kk: Python скриптері

en: Query the default helper of TYPE, where TYPE is one of the following values.
kk: ТҮРІ түріндегі негізгі көмекшісін сұрау, бұл жерде ТҮРІ - келесі мәндердің біреуі.

en: Read your email
kk: Поштаңызды оқу

en: Render differently based on the selection state.
kk: Ерекшеленгеннің күйіне байланысты өндеу.

en: Reorderable
kk: Қайта реттелетін

en: Restart command
kk: Қайта қосу командасы

en: Rodent File Manager
kk: Rodent файлдар басқарушысы

en: Row Spacing
kk: Жол арасындағы орын

en: Row spacing
kk: Жолдар арасындағы орын

en: Ruby Scripts
kk: Ruby скриптері

en: Run in _terminal
kk: Т_ерминалда орындау

en: Search Column
kk: Іздеу бағаны

en: Select _icon from:
kk: Таңба_шаны қайдан алу:

en: Select a working directory
kk: Жұмыс бумасын таңдаңыз

en: Select an Application
kk: Қолданбаны таңдаңыз

en: Select an icon
kk: Таңбашаны таңдаңыз

en: Select application
kk: Қолданбаны таңдаңыз

en: Select default applications for various services
kk: Кейбір қызметтер үшін негізгі қолданбаларды таңдаңыз

en: Select this option to enable startup notification when the command is run from the file manager or the menu. Not every application supports startup notification.
kk: Бұл опцияны таңдасаңыз, команда файлдар басқарушы не мәзірден орындалған кезде хабарлама көрсетіледі. Қосылу хабарламасын әрбір қолданба қолдай бермейді.

en: Select this option to run the command in a terminal window.
kk: Бұл опцияны таңдасаңыз, команда терминалда орындалады.

en: Selection mode
kk: Ерекшелеу түрі

en: Separator
kk: Ажыратқыш

en: Session restart command
kk: Сессияны қайта қосу командасы

en: Settings manager socket
kk: Баптаулар басқарушысы сокеті

en: Shell Scripts
kk: Shell скриптері

en: Single Click
kk: Бірлік шерту

en: Single Click Timeout
kk: Бірлік шерту уақыты

en: Socket
kk: Сокет

en: Space which is inserted at the edges of the icon view
kk: Таңбаша көрінісінде бұрыштардағы орын

en: Space which is inserted between cells of an item
kk: Элемент ұяшықтары арасындағы бос орын

en: Space which is inserted between grid column
kk: Тор бағандарының арасындағы аралық

en: Space which is inserted between grid rows
kk: Тор жолдары арасындағы орын

en: Spacing
kk: Аралығы

en: Specify the application you want to use
    as default File Manager for Xfce:
kk: Xfce үшін негізгі файлдар басқарушысы ретінде қолданғыңыз
    келетін қолданбаны көрсетіңіз:

en: Specify the application you want to use
    as default Mail Reader for Xfce:
kk: Xfce үшін негізгі пошта қолданбасы ретінде қолданғыңыз
    келетін қолданбаны көрсетіңіз:

en: Specify the application you want to use
    as default Terminal Emulator for Xfce:
kk: Xfce үшін негізгі терминал эмуляторы ретінде қолданғыңыз
    келетін қолданбаны көрсетіңіз:

en: Specify the application you want to use
    as default Web Browser for Xfce:
kk: Xfce үшін негізгі веб браузер ретінде қолданғыңыз
    келетін қолданбаны көрсетіңіз:

en: Status Icons
kk: Қалып-күй таңбашалары

en: Stock Icons
kk: Әдеттегі таңбашалар

en: TYPE [PARAMETER]
kk: ТҮРІ [ПАРАМЕТР]

en: Terminal Emulator
kk: Терминал эмуляторы

en: Text column
kk: Мәтін бағаны

en: Text for I_mportant Icons
kk: Маң_ызды таңбашалар үшін мәтін

en: Text for _All Icons
kk: Ба_рлық таңбашалар үшін мәтін

en: The GIcon to render.
kk: Өнделетін GIcon.

en: The amount of space between two consecutive columns
kk: Екі қатар баған арасындағы орын

en: The amount of space between two consecutive rows
kk: Екі қатар жол арасындағы орын

en: The amount of time after which the item under the mouse cursor will be selected automatically in single click mode
kk: Бірлік шерту кезіндегі тышқан курсорының астындағы элементті автобелсендірілу уақыты

en: The file "%s" contains no data
kk: "%s" файлында мәлімет жоқ

en: The following TYPEs are supported for the --launch and --query commands:
    
      WebBrowser       - The preferred Web Browser.
      MailReader       - The preferred Mail Reader.
      FileManager      - The preferred File Manager.
      TerminalEmulator - The preferred Terminal Emulator.
kk: Келесі ТҮРлерге ғана --launch және --query командаларында қолдау бар:
    
      WebBrowser       - Таңдамалы веб браузер.
      MailReader       - Таңдамалы пошта қолданбасы.
      FileManager      - Таңдамалы файлдар басқарушысы.
      TerminalEmulator - Таңдамалы терминал эмуляторы.

en: The following TYPEs are supported for the --launch command:
kk: Келесі ТҮРлерге ғана --launch командасында қолдау бар:

en: The icon to render.
kk: Өнделетін таңбаша.

en: The layout mode
kk: Парақ бағдарлауы

en: The model for the icon view
kk: Таңбашалар көрініс түрі

en: The orientation of the iconbar
kk: Таңбаша жолағының бағдарлануы

en: The preferred File Manager will be used to browse the contents of folders.
kk: Таңдамалы файлдар басқарушысы бумалар құрамасын шолу үшін қолданылатын болады.

en: The preferred Mail Reader will be used to compose emails when you click on email addresses.
kk: Таңдамалы пошта қолданбасы эл. пошта адрестері шертілген кезде хаттарды құрастыру үшін қолданылатын болады.

en: The preferred Terminal Emulator will be used to run commands that require a CLI environment.
kk: Таңдамалы терминал эмуляторы командалық жол ортасын талап ететін командаларды жөнелту үшін қолданылатын болады.

en: The preferred Web Browser will be used to open hyperlinks and display help contents.
kk: Таңдамалы веб браузері гиперсілтемелерді ашу және көмекті көрсету үшін қолданылатын болады.

en: The selection mode
kk: Ерекшелеудің түрі

en: The size of the icon to render in pixels.
kk: Өнделетін таңбашаның пиксельдегі өлшемі.

en: The width used for each item
kk: Әр элемент ені ретінде алынатын ен

en: Toolbar _Style
kk: Панель _стилі

en: Type '%s --help' for usage.
kk: Көмек алу үшін '%s --help' енгізіңіз.

en: Type of desktop file to create (Application or Link)
kk: Жасалынатын desktop файлдың түрі (қолданба не сілтеме)

en: Unable to detect the URI-scheme of "%s".
kk: "%s" үшін URI-схемасын анықтау мүмкін емес.

en: Uncategorized Icons
kk: Санатсыз таңбашалар

en: Unsupported desktop file type "%s"
kk: Қолдауы жоқ desktop "%s" файл түрі

en: Usage: %s [options] [file]
kk: Қолданылуы: %s [опциялар] [файл]

en: Usage: exo-open [URLs...]
kk: Қолданылуы: exo-open [URL-дер...]

en: Use _startup notification
kk: Қос_ылу хабарламасын қолдану

en: Use a custom application which is not included in the above list.
kk: Жоғарыдағы тізімде жоқ басқа қолданбаны қолдану.

en: Use the command line
kk: Командалық жолды қолдану

en: View allows user to search through columns interactively
kk: Көрініс пайдаланушыға бағандардан интерактивті іздеуге мүмкіндік береді

en: View is reorderable
kk: Көрініс қайта реттеледі

en: W3M Text Browser
kk: W3M мәтіндік браузері

en: Web Browser
kk: Веб браузері

en: Whether the children should be all the same size
kk: Ұрпақ өлшемдері дәл сондай болу керек пе

en: Whether the items in the view can be activated with single clicks
kk: Көріністегі элементтер бірлік шертумен белсендіріледі

en: Width for each item
kk: Әр элемент ені

en: Window group
kk: Терезелер тобы

en: Window group leader
kk: Терезелер тобындағы озушы

en: Working _Directory:
kk: Жұмыс _бумасы:

en: X Terminal
kk: X терминалы

en: [FILE|FOLDER]
kk: [ФАЙЛ|БУМА]

en: _Add a new toolbar
kk: Ж_аңа саймандар панелін қосу

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Close
kk: _Жабу

en: _Desktop Default
kk: _Жұмыс үстел негізгісі

en: _Help
kk: Кө_мек

en: _Icon:
kk: Таңба_ша:

en: _Icons only
kk: _Тек таңбашалар

en: _Internet
kk: _Интернет

en: _Name:
kk: _Аты:

en: _OK
kk: _ОК

en: _Open
kk: _Ашу

en: _Other...
kk: _Басқа...

en: _Remove Toolbar
kk: _Панельді өшіру

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Search icon:
kk: _Таңбашаны іздеу:

en: _Text only
kk: Т_ек мәтін

en: _Utilities
kk: _Утилиталар

en: size
kk: өлшемі
