openconnect - en to hu translation catalogue (876 entries)

en: 
    Certificate from VPN server "%s" failed verification.
    Reason: %s
hu: 
    A(z) „%s” VPN-kiszolgáló által küldött tanúsítvány ellenőrzése nem sikerült.
    Ok: %s

en:  (default)
hu:  (alapértelmezett)

en: %d bytes of ESP secrets
hu: Az ESP titkok %d bájtja

en: (Error while describing error!)
hu: (Hiba történt a hiba leírása során!)

en: (Is a firewall preventing you from sending UDP packets?)
hu: (Egy tűzfal akadályozza az UDP csomagok küldését?)

en: (NOTE: Yubikey OATH disabled in this build)
hu: (MEGJEGYZÉS: a Yubikey OATH le van tiltva ebben a verzióban)

en: (NOTE: libproxy disabled in this build)
hu: (MEGJEGYZÉS: a libproxy le van tiltva ebben a verzióban)

en: (NOTE: libstoken (RSA SecurID) disabled in this build)
hu: (MEGJEGYZÉS: a libstoken (RSA SecurID) le van tiltva ebben a verzióban)

en: (error 0x%lx)
hu: (hiba 0x%lx)

en: (script)
hu: (parancsfájl)

en: .... + %d more bytes unreceived
hu: .... + %d további, nem fogadott bájt

en: <error>
hu: <hiba>

en: Accepting expected ESP packet with seq %u
hu: A várt ESP csomag elfogadása %u sorszámmal

en: AcquireCredentialsHandle() failed: %lx
hu: AcquireCredentialsHandle() sikertelen: %lx

en: Add key from PKCS#11 failed
hu: A kulcs hozzáadása nem sikerült a PKCS#11-ből

en: Add key from TPM failed
hu: A kulcs hozzáadása nem sikerült a TPM-ből

en: Adding supporting CA '%s'
hu: Támogatott CA hozzáadása: „%s”

en: All fields are required; try again.
hu: Minden mező kötelező, próbálja újra.

en: Allocating new path for relative redirect failed: %s
hu: Új útvonal lefoglalása a relatív átirányításhoz nem sikerült: %s

en: Allocation failed
hu: A lefoglalás meghiúsult

en: Allocation failure for string from stdin
hu: Lefoglalási hiba a szabványos bemenetről érkező szöveghez

en: Allocation for vpnc-script path failed
hu: A vpnc-script útvonal lefoglalása nem sikerült

en: Allocation of deflate buffer failed
hu: A deflate puffer lefoglalása meghiúsult

en: Another user already logged in
hu: Egy másik felhasználó már bejelentkezett

en: Asked for password but '--no-passwd' set
hu: Jelszót kértek, de „--no-passwd” van beállítva

en: Attempt new DTLS connection
hu: Új DTLS csatlakozási kísérlet

en: Attempting Digest authentication to proxy
hu: Digest hitelesítési kísérlet a proxyra

en: Attempting Digest authentication to server '%s'
hu: Digest hitelesítési kísérlet a kiszolgálóra: „%s”

en: Attempting GSSAPI authentication to proxy
hu: GSSAPI hitelesítési kísérlet a proxyra

en: Attempting GSSAPI authentication to server '%s'
hu: GSSAPI hitelesítési kísérlet a kiszolgálóra: „%s”

en: Attempting HTTP Basic authentication to proxy
hu: Alap HTML hitelesítési kísérlet a proxyra

en: Attempting HTTP Basic authentication to server '%s'
hu: Alap HTML hitelesítési kísérlet a kiszolgálóra: „%s”

en: Attempting HTTP NTLM authentication to proxy (single-sign-on)
hu: HTML NTLM hitelesítési kísérlet a proxyra (egyszeres bejelentkezés)

en: Attempting HTTP NTLM authentication to server '%s' (single-sign-on)
hu: HTTP NTLM hitelesítési kísérlet a(z) „%s” kiszolgálóra (egyszeres bejelentkezés)

en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to proxy
hu: HTML NTLMv%d hitelesítési kísérlet a proxyra

en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to server '%s'
hu: HTTP NTLMv%d hitelesítési kísérlet a kiszolgálóra: „%s”

en: Attempting to connect to proxy %s%s%s:%s
hu: Kapcsolódási kísérlet a következő proxy-hoz: %s%s%s:%s

en: Attempting to connect to server %s%s%s:%s
hu: Kapcsolódási kísérlet a következő kiszolgálóhoz: %s%s%s:%s

en: Auth choice "%s" matches multiple options
hu: A(z) „%s” hitelesítés-választás több kapcsolóra illeszkedik

en: Auth choice "%s" not available
hu: A(z) „%s” hitelesítés-választás nem érhető el

en: Authenticate only and print login info
hu: Csak hitelesítés és bejelentkezési információk kiírása

en: Authenticated to SOCKS server using password
hu: Hitelesítés a SOCKS kiszolgálóra jelszó használatával

en: Bind UDP socket
hu: UDP foglalat kötése

en: Built against SSL library with no Cisco DTLS support
hu: A Cisco DTLS támogatás nélküli SSL könyvtárral szemben készítve

en: CRITICAL ERROR: DTLS master secret is uninitialised. Please report this.
hu: KRITIKUS HIBA: A DTLS mestertitok nincs előkészítve. Kérjük ezt jelentse.

en: CSTP Ciphersuite: %s
hu: CSTP titkosító alkalmazáscsomag: %s

en: CSTP Dead Peer Detection detected dead peer!
hu: A CSTP halott csomópont felderítés halott csomópontot észlelt!

en: CSTP connected. DPD %d, Keepalive %d
hu: CSTP kapcsolódva. DPD %d, Keepalive %d

en: CSTP rekey due
hu: CSTP kulcsmegújítás esedékes

en: Caller paused the connection
hu: A hívó szüneteltette a kapcsolatot

en: Can't load TPM engine.
hu: Nem sikerült betölteni a TPM motort.

en: Can't open %s: %s
hu: Nem sikerült a(z) %s megnyitása: %s

en: Can't open ~/.stokenrc file
hu: Nem nyitható meg a ~/.stokenrc fájl

en: Can't plumb %s for IPv%d: %s
hu: Nem sikerült a(z) %s átvizsgálása IPv%d esetén: %s

en: Can't push IP
hu: Nem sikerült az IP küldése

en: Can't set ifname
hu: Nem sikerült az ifname beállítása

en: Cannot determine PEM encryption type
hu: Nem lehet meghatározni a PEM titkosítás típusát

en: Cannot follow redirection to non-https URL '%s'
hu: Nem követhető az átirányítás nem HTTPS URL-re: „%s”

en: Cannot handle form method='%s', action='%s'
hu: Nem kezelhetők az űrlap method='%s', action='%s' értékei

en: Cannot open '%s': %s
hu: A(z) „%s” nem nyitható meg: %s

en: Cannot open config file '%s': %s
hu: Nem sikerült a(z) „%s” beállítófájl megnyitása: %s

en: Cannot process this executable path "%s"
hu: Nem dolgozható fel ez a végrehajtható útvonal: „%s”

en: Cannot receive HTTP 1.0 body without closing connection
hu: Nem fogadható HTTP 1.0 törzs a kapcsolat lezárása nélkül

en: Cannot use 'config' option inside config file
hu: Nem használható a „config” kapcsoló a beállítófájlon belül

en: Cert file for server verification
hu: Tanúsítványfájl a kiszolgáló ellenőrzéséhez

en: Certificate X.509 content not fetched by libp11
hu: A tanúsítvány X.509 tartalmát nem kérte le a libp11

en: Certificate does not match private key
hu: A tanúsítvány nem egyezik a titkos kulccsal

en: Certificate has GEN_IPADD altname with bogus length %d
hu: A tanúsítványnak GEN_IPADD altname értéke van hamis hosszal: %d

en: Certificate has no public key
hu: A tanúsítványban nincs nyilvános kulcs

en: Checking EC key matches cert
hu: Az EC kulcsellenőrzés egyezik a tanúsítvánnyal

en: Choose authentication login selection
hu: Hitelesítési bejelentkezés kijelölés kiválasztása

en: Cisco AnyConnect or openconnect
hu: Cisco AnyConnect vagy openconnect

en: Client certificate expires soon at
hu: A kliens tanúsítvány hamarosan lejár

en: Client certificate has expired at
hu: A kliens tanúsítvány érvényessége lejárt

en: CommandLineToArgvW() failed: %s
hu: CommandLineToArgvW() sikertelen: %s

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN, as well as ocserv
hu: Kompatibilis a Cisco AnyConnect SSL VPN-nel, valamint az ocserv kiszolgálóval

en: Compatible with Juniper Network Connect / Pulse Secure SSL VPN
hu: Kompatibilis a Juniper hálózati csatlakozás / Pulse Secure SSL VPN-nel

en: Compressed DTLS packet received when compression not enabled
hu: Tömörített DTLS csomag érkezett, amikor a tömörítés nincs engedélyezve

en: Compressed packet received in !deflate mode
hu: Tömörített csomag érkezett !deflate módban

en: Compression setup failed
hu: Tömörítés beállítás sikertelen

en: Connect UDP socket
hu: UDP foglalat kapcsolódása

en: Connected PC/SC reader '%s'
hu: Kapcsolódva a(z) „%s” PC/SC olvasóhoz

en: Connected to %s%s%s:%s
hu: Csatlakozva ide: %s%s%s:%s

en: Connected to HTTPS on %s
hu: Kapcsolódva HTTPS-hez ezen: %s

en: Connection retry timeout in seconds
hu: Csatlakozás újrapróbálkozási időkorlátja másodpercben

en: Continue in background after startup
hu: Indítás után folytatás a háttérben

en: Continuing in background; pid %d
hu: Folytatás a háttérben; pid %d

en: Continuing to process KMP message %d now size %d (got %d)
hu: A KMP %d üzenet feldolgozásának folytatása, mérete most: %d (kapott: %d)

en: Cookie is no longer valid, ending session
hu: A süti nem érvényes többé, munkamenet befejezése

en: Cookie was rejected on reconnection; exiting.
hu: A sütit visszautasították az újracsatlakozáskor; kilépés.

en: Could not calculate hash of server's certificate
hu: Nem sikerült kiszámolni a kiszolgáló tanúsítványának hash értékét

en: Could not extract expiration time of certificate
hu: Nem sikerült kinyerni a tanúsítvány lejárati idejét

en: Could not initialise MD5 hash: %s
hu: Nem sikerült az MD5 hash előkészítése: %s

en: Could not obtain file system ID for passphrase
hu: Nem sikerült beszerezni a fájlrendszer azonosítót a jelszóhoz

en: Could not open /dev/tun for plumbing
hu: Nem sikerült a /dev/tun megnyitása az átvizsgáláshoz

en: Create TLSv1 CTX failed
hu: TLSv1 CTX létrehozása sikertelen

en: Creating SSL connection failed
hu: Az SSL kapcsolat létrehozása nem sikerült

en: DTLS Dead Peer Detection detected dead peer!
hu: A DTLS halott csomópont felderítés halott csomópontot észlelt!

en: DTLS MTU reduced to %d
hu: A DTLS MTU csökkentve erre: %d

en: DTLS Rehandshake failed; reconnecting.
hu: DTLS újra kézfogás sikertelen, újracsatlakozás.

en: DTLS connection attempted with an existing fd
hu: DTLS csatlakozási kísérlet egy meglévő fd-vel

en: DTLS connection compression using %s.
hu: DTLS kapcsolattömörítés %s használatával.

en: DTLS got write error %d. Falling back to SSL
hu: A DTLS írási hibát kapott: %d. Visszatérés SSL-re

en: DTLS got write error: %s. Falling back to SSL
hu: A DTLS írási hibát kapott: %s. Visszatérés SSL-re

en: DTLS handshake failed: %d
hu: A DTLS kézfogás meghiúsult: %d

en: DTLS handshake failed: %s
hu: A DTLS kézfogás meghiúsult: %s

en: DTLS handshake timed out
hu: A DTLS kézfogás túllépte az időkorlátot

en: DTLS initialised. DPD %d, Keepalive %d
hu: DTLS előkészítve. DPD %d, Keepalive %d

en: DTLS option %s : %s
hu: DTLS kapcsoló: %s : %s

en: DTLS rekey due
hu: DTLS kulcsmegújítás esedékes

en: DTLS session resume failed; possible MITM attack. Disabling DTLS.
hu: A DTLS munkamenet folytatása nem sikerült; lehetséges beékelődéses támadás. A DTLS letiltása.

en: DecryptMessage failed: %lx
hu: DecryptMessage sikertelen: %lx

en: Decrypting ESP packet failed: %s
hu: Az ESP csomag titkosításának feloldása sikertelen: %s

en: Decrypting PEM key failed
hu: A PEM kulcs visszafejtése nem sikerült

en: Deferring DTLS resumption until CSTP generates a PSK
hu: DTLS folytatás késleltetése amíg a CSTP egy PSK-t generál

en: Detected MTU of %d bytes (was %d)
hu: %d bájtos MTU észlelve (%d volt)

en: Device ID:
hu: Eszközazonosító:

en: Disable HTTP connection re-use
hu: HTTP kapcsolat újrahasználatának letiltása

en: Disable default system certificate authorities
hu: Az alapértelmezett rendszertanúsítvány szolgáltatók letiltása

en: Disable password/SecurID authentication
hu: Jelszavas/SecurID hitelesítés letiltása

en: Disable proxy
hu: Proxy letiltása

en: Disabling all HTTP connection re-use due to --no-http-keepalive option.
    If this helps, please report to <openconnect-devel@lists.infradead.org>.
hu: Minden HTTP kapcsolat újrafelhasználás letiltása a --no-http-keepalive miatt.
    Ha ez segít, jelentse a <openconnect-devel@lists.infradead.org> címre.

en: Discard bad split exclude: "%s"
hu: Rossz felosztott kizárás eldobása: „%s”

en: Discard bad split include: "%s"
hu: Rossz felosztott felvétel eldobása: „%s”

en: Discarding duplicate option '%s'
hu: Kettőzött kapcsoló eldobása: „%s”

en: Discarding replayed ESP packet with seq %u
hu: Megismételt ESP csomag eldobása %u sorszámmal

en: Display help text
hu: Súgószöveg megjelenítése

en: Do not ask for IPv6 connectivity
hu: Ne kérdje IPv6 kapcsolatnál

en: Do not attempt XML POST authentication
hu: Ne próbálkozzon XML POST hitelesítéssel

en: Do not expect user input; exit if it is required
hu: Ne várjon felhasználói bemenetet; kilépés, ha azt megkövetelik

en: Do not require server SSL cert to be valid
hu: Ne követelje meg a kiszolgáló SSL tanúsítványának érvényességét

en: Downloaded config file did not match intended SHA1
hu: A letöltött beállítófájl nem egyezett a szándékolt SHA1-gyel

en: Downloaded new XML profile
hu: Új XML profil letöltve

en: Drop privileges after connecting
hu: Jogosultságok eldobása csatlakozás után

en: Dump HTTP authentication traffic (implies --verbose
hu: A HTTP hitelesítési forgalom kiírása (magába foglalja a --verbose kapcsolót

en: Dumping unknown HTML form:
hu: Ismeretlen HTML űrlap kiírása:

en: ERROR: %s() called with invalid UTF-8 for '%s' argument
hu: HIBA: %s() érvénytelen UTF-8 értékkel lett meghívva a(z) „%s” argumentumnál

en: ERROR: Cannot initialize sockets
hu: HIBA: Nem lehet előkészíteni a foglalatokat

en: ESP SPI (outbound): %x
hu: ESP SPI (kimenő): %x

en: ESP authentication type %s key 0x%s
hu: ESP hitelesítési típus (%s) kulcs 0x%s

en: ESP compression: %d
hu: ESP tömörítés: %d

en: ESP detected dead peer
hu: Az ESP halott csomópontot észlelt

en: ESP encryption type %s key 0x%s
hu: ESP titkosítási típus (%s) kulcs 0x%s

en: ESP encryption: 0x%02x (%s)
hu: ESP titkosítás: 0x%02x (%s)

en: ESP key lifetime: %u bytes
hu: ESP kulcs élettartam: %u bájt

en: ESP key lifetime: %u seconds
hu: ESP kulcs élettartam: %u másodperc

en: ESP replay protection: %d
hu: ESP ismétlési védelem: %d

en: ESP session established with server
hu: ESP munkamenet létrehozva a kiszolgálóval

en: ESP to SSL fallback: %u seconds
hu: ESP az SSL tartalékhoz: %u másodperc

en: Empty response from server
hu: Üres válasz a kiszolgálótól

en: Encountered form with no ID
hu: Azonosító nélküli űrlap található

en: EncryptMessage() failed: %lx
hu: EncryptMessage() sikertelen: %lx

en: EncryptMessage() result too large (%lu + %lu + %lu)
hu: Az EncryptMessage() eredménye túl nagy (%lu + %lu + %lu)

en: Encrypted PEM file too short
hu: A titkosított PEM fájl túl rövid

en: Enter '%s' to accept, '%s' to abort; anything else to view:
hu: „%s” beírása az elfogadáshoz, „%s” a megszakításhoz; bármi más a megtekintéshez:

en: Enter PEM pass phrase:
hu: PEM jelmondat megadása:

en: Enter PIN:
hu: Adja meg a PIN-kódot:

en: Enter PKCS#12 pass phrase:
hu: PKCS#12 jelmondat megadása:

en: Enter PKCS#8 pass phrase:
hu: PKCS#8 jelmondat megadása:

en: Enter TPM SRK PIN:
hu: Adja meg a TPM SRK PIN-kódját:

en: Enter TPM key PIN:
hu: Adja meg a TPM kulcs PIN-kódját:

en: Enter credentials to unlock software token.
hu: Adja meg a hitelesítési adatokat a szoftveres token feloldásához.

en: Enter software token PIN.
hu: Adja meg a szoftveres token PIN-kódját.

en: Error accessing registry key for network adapters
hu: Hiba a hálózati adatperek rendszerleíró kulcsához való hozzáféréskor

en: Error base64-decoding encrypted PEM file: %s
hu: Hiba a base64 dekódolt titkosított PEM fájlban: %s

en: Error checking server cert status
hu: Hiba a kiszolgáló tanúsítványállapotának ellenőrzésekor

en: Error communicating with ntlm_auth helper
hu: Hiba az ntlm_auth segítővel való kommunikációkor

en: Error comparing server's cert on rehandshake: %s
hu: Hiba a kiszolgáló tanúsítványának újbóli kézfogáskor történő összehasonlításakor: %s

en: Error converting console input: %s
hu: Hiba a konzolbemenet átalakításakor: %s

en: Error creating HTTPS CONNECT request
hu: Hiba a HTTPS CONNECT kérés létrehozásakor

en: Error creating oNCP negotiation request
hu: Hiba az oNCP egyeztetési kérés létrehozásakor

en: Error decoding TSS key blob: %s
hu: Hiba a TSS kulcs bináris visszafejtésekor: %s

en: Error fetching HTTP response body
hu: Hiba a HTTP válasz törzsének lekérésekor

en: Error fetching HTTPS response
hu: Hiba a HTTPS válasz lekérésekor

en: Error fetching chunk header
hu: Hiba a fejléc darabjának lekérésekor

en: Error generating GSSAPI response:
hu: Hiba a GSSAPI válasz előállításakor:

en: Error importing GSSAPI name for authentication:
hu: Hiba a GSSAPI név importálásakor a hitelesítéshez:

en: Error importing PKCS#11 URL %s: %s
hu: Hiba a(z) %s PKCS#11 URL importálásakor: %s

en: Error importing PKCS#11 key into private key structure: %s
hu: Hiba a PKCS#11 kulcs importálásakor a személyes kulcs szerkezetbe: %s

en: Error importing server's cert
hu: Hiba a kiszolgáló tanúsítványának importálásakor

en: Error importing system key %s: %s
hu: Hiba a(z) %s rendszerkulcs importálásakor: %s

en: Error in TSS key blob
hu: Hiba a TSS kulcs binárisban

en: Error in chunked decoding. Expected '', got: '%s'
hu: Hiba a darabolt dekódolásban. „” várt, „%s” érkezett

en: Error in client cert notAfter field
hu: Hiba a kliens tanúsítvány notAfter mezőjében

en: Error initialising PKCS#11 key structure: %s
hu: Hiba a PKCS#11 kulcs szerkezet előkészítésekor: %s

en: Error initialising X509 cert structure
hu: Hiba az X509 tanúsítvány szerkezet előkészítésekor

en: Error initialising private key structure: %s
hu: Hiba a személyes kulcs szerkezet előkészítésekor: %s

en: Error loading certificate from PKCS#11: %s
hu: Hiba a tanúsítvány betöltésekor a PKCS#11 fájlból: %s

en: Error loading system certificate: %s
hu: Hiba a rendszertanúsítvány betöltésekor: %s

en: Error negotiating ESP keys
hu: Hiba az ESP kulcsok egyeztetésekor

en: Error opening cmd pipe
hu: Hiba a cmd cső megnyitásakor

en: Error processing HTTP response
hu: Hiba a HTTP válasz feldolgozásakor

en: Error reading HTTP response body
hu: Hiba a HTTP válasz törzsének olvasásakor

en: Error reading auth response from SOCKS proxy: %s
hu: Hiba a SOCKS proxy hitelesítési válaszának olvasásakor: %s

en: Error reading connect response from SOCKS proxy: %s
hu: Hiba a SOCKS proxy csatlakozási válaszának olvasásakor: %s

en: Error signing test data with private key: %s
hu: Hiba a tesztadatok aláírásakor a személyes kulccsal: %s

en: Error validating signature against certificate: %s
hu: Hiba az aláírás hitelesítésekor a tanúsítvány ellenében: %s

en: Error writing auth request to SOCKS proxy: %s
hu: Hiba a SOCKS proxy hitelesítési kérésének írásakor: %s

en: Error writing connect request to SOCKS proxy: %s
hu: Hiba a SOCKS proxy csatlakozási kérésének írásakor: %s

en: Error: Running the 'Cisco Secure Desktop' trojan on this platform is not yet implemented.
hu: Hiba: A „Cisco Secure Desktop” trójai futtatása még nincs megvalósítva ezen a platformon.

en: Error: Server asked us to download and run a 'Cisco Secure Desktop' trojan.
    This facility is disabled by default for security reasons, so you may wish to enable it.
hu: Hiba: A kiszolgáló egy „Cisco Secure Desktop” trójai letöltésre és futtatására kért meg minket.
    Ez a szolgáltatás biztonsági okokból alapértelmezetten le van tiltva, ezért érdemes lenne engedélyeznie azt.

en: Error: Server asked us to run CSD hostscan.
    You need to provide a suitable --csd-wrapper argument.
hu: Hiba: A kiszolgáló CSD gépkeresés futtatására kért minket.
    Meg kell adnia egy megfelelő --csd-wrapper argumentumot.

en: Error: TAP-Windows driver v9.9 or greater is required (found %ld.%ld)
hu: Hiba: TAP-Windows illesztőprogram v9.9 vagy újabb szükséges (%ld.%ld található)

en: Established DTLS connection (using GnuTLS). Ciphersuite %s.
hu: DTLS kapcsolat kiépítve (GnuTLS használatával). Titkosító alkalmazáscsomag: %s.

en: Established DTLS connection (using OpenSSL). Ciphersuite %s.
hu: DTLS kapcsolat kiépítve (OpenSSL használatával). Titkosító alkalmazáscsomag: %s.

en: Established PC/SC context
hu: PC/SC környezet kiépítve

en: Expected KMP message 301 from server but got %d
hu: KMP 301 üzenet várva, de %d érkezett a kiszolgálótól

en: Extra cert from %s: '%s'
hu: További tanúsítvány innen: %s: „%s”

en: Extra cert from cafile: '%s'
hu: További tanúsítvány a hitelesítés-szolgáltató fájlból: „%s”

en: Failed to SHA1 existing file
hu: A meglévő fájl SHA1 ellenőrzése nem sikerült

en: Failed to allocate %d bytes for %s
hu: Nem sikerült %d bájtot lefoglalni ehhez: %s

en: Failed to allocate certificate buffer
hu: Nem sikerült lefoglalni a tanúsítvány puffert

en: Failed to allocate credentials: %s
hu: Nem sikerült a hitelesítő adatok lefoglalása: %s

en: Failed to allocate memory
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni

en: Failed to allocate memory for cafile certs
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni a hitelesítés-szolgáltató fájl tanúsítványokhoz

en: Failed to allocate memory for certificate
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni a tanúsítványhoz

en: Failed to allocate memory for communication with TNCC
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni a TNCC-vel való kommunikációhoz

en: Failed to allocate memory for supporting certificates
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni a tanúsítványok támogatásához

en: Failed to allocate memory to decode OATH secret
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni az OATH titok visszafejtéséhez

en: Failed to allocate memory to decrypt ESP packet
hu: Nem sikerült memóriát lefoglalni az ESP csomag titkosításának feloldásához

en: Failed to allocate signature buffer
hu: Nem sikerült lefoglalni a mintapuffert

en: Failed to allocate sockaddr storage
hu: Nem sikerült lefoglalni a sockaddr tárolót

en: Failed to allocate string
hu: Nem sikerült lefoglalni szöveget

en: Failed to allocate utun device name
hu: Nem sikerült lefoglalni az utun eszköz nevét

en: Failed to allocate vpninfo structure
hu: Nem sikerült lefoglalni a vpninfo szerkezetet

en: Failed to assign policy to key: %s
hu: Nem sikerült a házirend hozzárendelése a kulcshoz: %s

en: Failed to bind local tun device (TUNSETIFF): %s
hu: Nem sikerült kötni a helyi tun eszközt (TUNSETIFF): %s

en: Failed to calculate HMAC for ESP packet: %s
hu: Az ESP csomag HMAC kódjának kiszámítása sikertelen: %s

en: Failed to calculate OATH HMAC
hu: Nem sikerült kiszámítani a OATH HMAC kódot

en: Failed to calculate OATH HMAC: %s
hu: Nem sikerült az OATH HMAC kiszámítása: %s

en: Failed to calculate Yubikey unlock response
hu: Nem sikerült kiszámítani a Yubikey feloldási választ

en: Failed to change to CSD home directory '%s': %s
hu: Nem sikerült átváltani a(z) „%s” CSD saját könyvtárra: %s

en: Failed to complete read from TAP device: %s
hu: Nem sikerült befejezni az olvasást a TAP eszközről: %s

en: Failed to connect TPM context: %s
hu: Nem sikerült a TPM környezet csatlakoztatása: %s

en: Failed to connect to %s%s%s:%s: %s
hu: Nem sikerült ide kapcsolódni: %s%s%s:%s: %s

en: Failed to connect to PC/SC reader '%s': %s
hu: Nem sikerült kapcsolódni a(z) „%s” PC/SC olvasóhoz: %s

en: Failed to connect to host %s
hu: Nem sikerült kapcsolódni a következő géphez: %s

en: Failed to connect utun unit: %s
hu: Nem sikerült kapcsolódni az utun egységhez: %s

en: Failed to convert PKCS#8 to OpenSSL EVP_PKEY
hu: A PKCS#8 átalakítása OpenSSL EVP_PKEY kulcsra sikertelen

en: Failed to create BIO for keystore item '%s'
hu: Nem sikerült a BIO létrehozása a következő kulcstartó elemnél: „%s”

en: Failed to create SSL_SESSION ASN.1 for OpenSSL: %s
hu: Nem sikerült az SSL_SESSION ASN.1 létrehozása az OpenSSL-nél: %s

en: Failed to create TPM context: %s
hu: Nem sikerült a TPM környezet létrehozása: %s

en: Failed to create TPM hash object: %s
hu: Nem sikerült a TPM hash objektum létrehozása: %s

en: Failed to create key policy object: %s
hu: Nem sikerült a kulcsházirend objektum létrehozása: %s

en: Failed to create new tun
hu: Nem sikerült az új tun létrehozása

en: Failed to decrypt ESP packet:
hu: Nem sikerült feloldani az ESP csomag titkosítását: %s

en: Failed to decrypt PEM key: %s
hu: Nem sikerült visszafejteni a PEM kulcsot: %s

en: Failed to decrypt PKCS#12 certificate file
hu: Nem sikerült visszafejteni a PKCS#12 tanúsítvány fájlt

en: Failed to decrypt PKCS#8 certificate file
hu: Nem sikerült visszafejteni a PKCS#8 tanúsítvány fájlt

en: Failed to determine type of private key %s
hu: Nem sikerült meghatározni a személyes kulcs típusát: %s

en: Failed to encrypt ESP packet:
hu: Nem sikerült az ESP csomag titkosítása:

en: Failed to encrypt ESP packet: %s
hu: Az ESP csomag titkosítása sikertelen: %s

en: Failed to enumerate PKCS#11 slots
hu: Nem sikerült felsorolni a PKCS#11 tárolóhelyeket

en: Failed to enumerate certs in PKCS#11 slot '%s'
hu: Nem sikerült a tanúsítványok felsorolása a következő PKCS#11 tárolóhelyen: „%s”

en: Failed to enumerate keys in PKCS#11 slot '%s'
hu: Nem sikerült a kulcsok felsorolása a következő PKCS#11 tárolóhelyen: „%s”

en: Failed to establish PC/SC context: %s
hu: Nem sikerült PC/SC környezetet létesíteni: %s

en: Failed to establish libp11 PKCS#11 context:
hu: Nem sikerült libp11 PKCS#11 környezetet létesíteni:

en: Failed to exec CSD script %s
hu: Nem sikerült végrehajtani a következő CSD parancsfájlt: %s

en: Failed to exec TNCC script %s: %s
hu: Nem sikerült végrehajtani a(z) %s TNCC parancsfájlt: %s

en: Failed to find PKCS#11 cert '%s'
hu: Nem sikerült megtalálni a(z) „%s” PKCS#11 tanúsítványt

en: Failed to find PKCS#11 key '%s'
hu: Nem sikerült megtalálni a(z) „%s” PKCS#11 kulcsot

en: Failed to find or parse web form in login page
hu: Nem sikerült megtalálni vagy feldolgozni a bejelentkező oldalon lévő webes űrlapot

en: Failed to fstat() %s: %s
hu: Nem sikerült az fstat() %s hívás: %s

en: Failed to generate DTLS key
hu: Nem sikerült a DTLS kulcs előállítása

en: Failed to generate DTLS key: %s
hu: Nem sikerült a DTLS kulcs előállítása: %s

en: Failed to generate DTLS priority string
hu: Nem sikerült a DTLS prioritás karakterlánc előállítása

en: Failed to generate ESP packet IV: %s
hu: Az ESP csomag kezdeti értékének (IV) előállítása sikertelen: %s

en: Failed to generate OTP tokencode; disabling token
hu: Nem sikerült az OTP tokenkód előállítása, a token letiltásra kerül

en: Failed to generate random IV for ESP packet:
hu: Nem sikerült a véletlenszerű kezdeti érték (IV) előállítása az ESP csomaghoz:

en: Failed to generate random keys for ESP:
hu: Nem sikerült a véletlenszerű kulcsok előállítása az ESP-hez:

en: Failed to generate random keys for ESP: %s
hu: Nem sikerült a véletlen kulcsok előállítása az ESP-hez: %s

en: Failed to get key ID: %s
hu: Nem sikerült lekérni a kulcsazonosítót: %s

en: Failed to get line from config file: %s
hu: Nem sikerült a sor lekérése a beállítófájlból: %s

en: Failed to identify private key type in '%s'
hu: Nem sikerült azonosítani a személyes kulcs típusát ebben: „%s”

en: Failed to init TPM engine
hu: Nem sikerült előkészíteni a TPM motort

en: Failed to initialise ESP cipher:
hu: Nem sikerült előkészíteni az ESP titkosítót:

en: Failed to initialise ESP cipher: %s
hu: Az ESP titkosító előkészítése sikertelen: %s

en: Failed to initialise cipher for decrypting PEM file: %s
hu: Nem sikerült a titkosító előkészítése a PEM fájl visszafejtéséhez: %s

en: Failed to initialize DTLS: %s
hu: A DTLS előkészítése sikertelen: %s

en: Failed to initialize ESP HMAC
hu: Nem sikerült előkészíteni az ESP HMAC kódot

en: Failed to initialize ESP HMAC: %s
hu: Az ESP HMAC előkészítése sikertelen: %s

en: Failed to install certificate in OpenSSL context
hu: Nem sikerült a tanúsítvány telepítése az OpenSSL környezetben

en: Failed to instantiated private key from PKCS#11
hu: Nem sikerült példányosítani a személyes kulcsot a PKCS#11-ből

en: Failed to interpret PEM file
hu: Nem sikerült értelmezni a PEM fájlt

en: Failed to load PKCS#1 private key: %s
hu: Nem sikerült betölteni a PKCS#1 személyes kulcsot: %s

en: Failed to load PKCS#11 provider module (%s):
hu: Nem sikerült betölteni a PKCS#11-et biztosító modult (%s):

en: Failed to load PKCS#12 certificate: %s
hu: Nem sikerült betölteni a PKCS#12 tanúsítványt: %s

en: Failed to load TPM SRK key: %s
hu: Nem sikerült a TPM SRK kulcs betöltése: %s

en: Failed to load TPM SRK policy object: %s
hu: Nem sikerült a TPM SRK házirendobjektum betöltése: %s

en: Failed to load TPM key blob: %s
hu: Nem sikerült a TPM kulcs bináris betöltése: %s

en: Failed to load TPM private key
hu: Nem sikerült betölteni a TPM személyes kulcsot

en: Failed to load X509 certificate from keystore
hu: Nem sikerült betölteni az X509 tanúsítványt a kulcstartóról

en: Failed to load item '%s' from keystore: %s
hu: Nem sikerült betölteni a(z) „%s” elemet a következő kulcstartóról: %s

en: Failed to load private key as PKCS#8: %s
hu: Nem sikerült betölteni a személyes kulcsot PKCS#8-ként: %s

en: Failed to obtain TAP driver version: %s
hu: Nem sikerült megszerezni a TAP illesztőprogram verzióját: %s

en: Failed to obtain WebVPN cookie
hu: Nem sikerült megszerezni a WebVPN sütit

en: Failed to obtain exclusive access to Yubikey: %s
hu: Nem sikerült kizárólagos hozzáférést szerezni a Yubikey-hez: %s

en: Failed to obtain exclusive access to reader '%s': %s
hu: Nem sikerült kizárólagos hozzáférést szerezni a(z) „%s” olvasóhoz: %s

en: Failed to open %s
hu: Nem sikerült megnyitni: %s

en: Failed to open %s for write: %s
hu: Nem sikerült a(z) „%s” megnyitása írásra: %s

en: Failed to open %s: %s
hu: Nem sikerült megnyitni: %s: %s

en: Failed to open '%s' for write: %s
hu: Nem sikerült a(z) „%s” megnyitása írásra: %s

en: Failed to open CA file '%s'
hu: Nem sikerült megnyitni a CA fájlt: „%s”

en: Failed to open CA file '%s': %s
hu: Nem sikerült megnyitni a(z) „%s” CA fájlt: %s

en: Failed to open HTTPS connection to %s
hu: Nem sikerült a HTTPS kapcsolat megnyitása ehhez: %s

en: Failed to open SYSPROTO_CONTROL socket: %s
hu: Nem sikerült megnyitni a SYSPROTO_CONTROL foglalatot: %s

en: Failed to open certificate file %s: %s
hu: Nem sikerült a(z) %s tanúsítványfájl megnyitása: %s

en: Failed to open key/certificate file %s: %s
hu: Nem sikerült a(z) %s kulcs/tanúsítvány fájl megnyitása: %s

en: Failed to open private key file %s: %s
hu: A(z) %s személyes kulcsfájl megnyitása nem sikerült: %s

en: Failed to open private key file '%s': %s
hu: A(z) „%s” személyes kulcsfájl megnyitása nem sikerült: %s

en: Failed to open temporary CSD script file: %s
hu: Nem sikerült megnyitni az átmeneti CSD parancsfájlt: %s

en: Failed to open token file for write: %s
hu: Nem sikerült megnyitni a tokenfájlt írásra: %s

en: Failed to open tun device: %s
hu: Nem sikerült megnyitni a tun eszközt: %s

en: Failed to parse HTML document
hu: Nem sikerült feldolgozni a HTML dokumentumot

en: Failed to parse HTTP response '%s'
hu: Nem sikerült feldolgozni a következő HTTP választ: „%s”

en: Failed to parse KMP header
hu: Nem sikerült feldolgozni a KMP fejlécet

en: Failed to parse KMP message
hu: Nem sikerült feldolgozni a KMP üzenetet

en: Failed to parse PKCS#11 URI '%s'
hu: Nem sikerült a következő PKCS#11 URI feldolgozása: „%s”

en: Failed to parse XML config file %s
hu: Nem sikerült feldolgozni az XML beállítófájlt: %s

en: Failed to parse redirected URL '%s': %s
hu: Nem sikerült feldolgozni az átirányított „%s” URL-t: %s

en: Failed to parse server URL '%s'
hu: Nem sikerült a kiszolgáló URL feldolgozása: „%s”

en: Failed to parse server response
hu: Nem sikerült a kiszolgáló válaszának feldolgozása

en: Failed to parse subject name in peer cert
hu: Nem sikerült a tárgynév feldolgozása a csomópont tanúsítványában

en: Failed to process PKCS#12 file: %s
hu: Nem sikerült feldolgozni a PKCS#12 fájlt: %s

en: Failed to process all supporting certs. Trying anyway...
hu: Nem sikerült minden támogatott tanúsítvány feldolgozása. Azért megpróbálom…

en: Failed to put tun file descriptor into message-discard mode
hu: Nem sikerült a tun fájlleíró átállítása message-discard módba

en: Failed to query reader list: %s
hu: Nem sikerült lekérdezni az olvasólistát: %s

en: Failed to query utun control id: %s
hu: Nem sikerült lekérdezni az utun vezérlő azonosítót: %s

en: Failed to read %s: %s
hu: Nem sikerült beolvasni: %s: %s

en: Failed to read certificate into memory: %s
hu: Nem sikerült a tanúsítvány beolvasása a memóriába: %s

en: Failed to read certs from CA file '%s'
hu: Nem sikerült a tanúsítványok olvasása a CA fájlból: „%s”

en: Failed to read certs from cafile: %s
hu: Nem sikerült a tanúsítványok olvasása a hitelesítés-szolgáltató fájlból: „%s”

en: Failed to read continuation record length
hu: A folytatási rekord hosszának olvasása sikertelen

en: Failed to read continuation record of length %d
hu: A(z) %d hosszú folytatási rekord olvasása sikertelen

en: Failed to read from SSL socket
hu: Nem sikerült olvasni az SSL foglalatból

en: Failed to read from SSL socket: %s
hu: Nem sikerült olvasni az SSL foglalatból: %s

en: Failed to read from TAP device: %s
hu: Nem sikerült olvasni a TAP eszközről: %s

en: Failed to read response from TNCC
hu: Nem sikerült a válasz olvasása a TNCC-től

en: Failed to receive GSSAPI authentication token from proxy: %s
hu: Nem sikerült fogadni a GSSAPI hitelesítési tokent a proxytól: %s

en: Failed to receive GSSAPI protection response from proxy: %s
hu: Nem sikerült fogadni a GSSAPI védelem választ a proxytól: %s

en: Failed to receive SSPI authentication token from proxy: %s
hu: Nem sikerült fogadni az SSPI hitelesítési tokent a proxytól: %s

en: Failed to receive SSPI protection response from proxy: %s
hu: Nem sikerült fogadni az SSPI védelem választ a proxytól: %s

en: Failed to reconnect to host %s: %s
hu: Nem sikerült újracsatlakozni a(z) %s géphez: %s

en: Failed to reconnect to proxy %s: %s
hu: Nem sikerült újracsatlakozni a(z) %s proxyhoz: %s

en: Failed to recv DPD request (%d)
hu: Nem sikerült a DPD kérés (%d) fogadása

en: Failed to send "%s" to ykneo-oath applet: %s
hu: Nem sikerült a(z) „%s” küldése a ykneo-oath kisalkalmazásnak: %s

en: Failed to send DPD request (%d %d)
hu: Nem sikerült a DPD kérés (%d %d) küldése

en: Failed to send DPD request (%d)
hu: Nem sikerült a DPD kérés (%d) küldése

en: Failed to send DPD request. Expect disconnect
hu: Nem sikerült a DPD kérés küldése. Leválasztás várható

en: Failed to send DPD response. Expect disconnect
hu: Nem sikerült a DPD válasz küldése. Leválasztás várható

en: Failed to send ESP packet: %s
hu: Nem sikerült az ESP csomag küldése: %s

en: Failed to send GET request for new config
hu: Nem sikerült GET kérést küldeni az új beállításhoz

en: Failed to send GSSAPI authentication token to proxy: %s
hu: Nem sikerült elküldeni a GSSAPI hitelesítési tokent a proxynak: %s

en: Failed to send GSSAPI protection response to proxy: %s
hu: Nem sikerült elküldeni a GSSAPI védelem választ a proxynak: %s

en: Failed to send SSPI authentication token to proxy: %s
hu: Nem sikerült elküldeni az SSPI hitelesítési tokent a proxynak: %s

en: Failed to send SSPI protection response to proxy: %s
hu: Nem sikerült elküldeni az SSPI védelem választ a proxynak: %s

en: Failed to send keepalive request. Expect disconnect
hu: Nem sikerült az életben tartás kérés küldése. Leválasztás várható

en: Failed to send start command to TNCC
hu: Nem sikerült indítási parancsot küldeni a TNCC-nek

en: Failed to set DTLS MTU: %s
hu: Nem sikerült a DTLS MTU beállítása: %s

en: Failed to set DTLS PSK credentials: %s
hu: Nem sikerült a DTLS PSK hitelesítő adatok beállítása: %s

en: Failed to set DTLS key: %s
hu: Nem sikerült a DTLS kulcs beállítása: %s

en: Failed to set DTLS priority: %s
hu: Nem sikerült a DTLS prioritás beállítása: %s

en: Failed to set DTLS priority: '%s': %s
hu: Nem sikerült a DTLS prioritás beállítása: „%s”: %s

en: Failed to set DTLS session parameters: %s
hu: Nem sikerült a DTLS munkamenet paraméterek beállítása: %s

en: Failed to set TAP IP addresses: %s
hu: Nem sikerült beállítani a TAP IP-címeket: %s

en: Failed to set TAP media status: %s
hu: Nem sikerült beállítani a TAP médiaállapotot: %s

en: Failed to set TLS priority string ("%s"): %s
hu: A TLS prioritás szöveg („%s”) beállítása sikertelen: %s

en: Failed to set TPM PIN: %s
hu: Nem sikerült a TPM PIN-kód beállítása: %s

en: Failed to set TPM SRK password
hu: Nem sikerült beállítani a TPM SRK jelszót

en: Failed to set gid %ld: %s
hu: A(z) %ld gid beállítása nem sikerült: %s

en: Failed to set groups to %ld: %s
hu: A csoportok beállítása nem sikerült erre: %ld: %s

en: Failed to set key PIN: %s
hu: Nem sikerült a kulcs PIN-kódjának beállítása: %s

en: Failed to set uid %ld: %s
hu: A(z) %ld uid beállítása nem sikerült: %s

en: Failed to set up decryption context for ESP packet:
hu: Nem sikerült beállítani a titkosításfeloldási környezetet az ESP csomaghoz:

en: Failed to set up encryption context for ESP packet:
hu: Nem sikerült beállítani a titkosítási környezetet az ESP csomaghoz:

en: Failed to set value in TPM hash object: %s
hu: Nem sikerült értéket beállítani a TPM hash objektumban: %s

en: Failed to setup PKCS#12 data structure: %s
hu: Nem sikerült beállítani a PKCS#12 adatszerkezetet: %s

en: Failed to sign dummy data to validate EC key
hu: Nem sikerült aláírni a látszatadatokat az EC kulcs ellenőrzéséhez

en: Failed to spawn script '%s' for %s: %s
hu: Nem sikerült a(z) „%s” parancsfájl elindítása ehhez: %s: %s

en: Failed to stat key/certificate file %s: %s
hu: Nem sikerült a(z) %s kulcs/tanúsítvány fájl elérése: %s

en: Failed to use X509 certificate from keystore
hu: Nem sikerült az X509 tanúsítvány használata a kulcstartóról

en: Failed to use private key from keystore
hu: Nem sikerült a személyes kulcs használata a kulcstartóról

en: Failed to write config to %s: %s
hu: Nem sikerült a beállítás írása ebbe: %s: %s

en: Failed to write incoming packet: %s
hu: Nem sikerült a bejövő csomag írása: %s

en: Failed to write temporary CSD script file: %s
hu: Nem sikerült írni az átmeneti CSD parancsfájlt: %s

en: Failed to write to SSL socket
hu: Nem sikerült írni az SSL foglalatba

en: Failed to write to SSL socket: %s
hu: Nem sikerült írni az SSL foglalatba: %s

en: Failed to write to TAP device: %s
hu: Nem sikerült írni a TAP eszközre: %s

en: Failed to write token: %s
hu: Nem sikerült a token írása: %s

en: Failure response to "%s": %04x
hu: Hibás válasz ehhez: „%s”: %04x

en: Fatal error in command line handling
hu: Végzetes hiba a parancssor kezelésében

en: For assistance with OpenConnect, please see the web page at
      http://www.infradead.org/openconnect/mail.html
hu: Ha segítségre van szüksége az OpenConnect programhoz, tekintse meg a
      http://www.infradead.org/openconnect/mail.html címen lévő oldalt.

en: Forgetting non-functional previous peer address
hu: A nem funkcionális előző csomópont címének elfelejtése

en: Form choice has no name
hu: Az űrlap választásának nincs neve

en: Found %d certs in slot '%s'
hu: %d tanúsítvány található a következő tárolóhelyen: „%s”

en: Found %d keys in slot '%s'
hu: %d kulcs található a következő tárolóhelyen: „%s”

en: Found %s/%s key '%s' on '%s'
hu: %s/%s „%s” kulcs található ezen: „%s”

en: Found ykneo-oath applet v%d.%d.%d.
hu: %d.%d.%d. verziójú ykneo-oath kisalkalmazás található

en: GSSAPI authentication completed
hu: GSSAPI hitelesítés befejezve

en: GSSAPI token too large (%zd bytes)
hu: A GSSAPI token túl nagy (%zd bájt)

en: General Yubikey failure: %s
hu: Általános Yubikey hiba: %s

en: General failure in liboath
hu: Általános hiba a liboath könyvtárban

en: General failure in libstoken
hu: Általános hiba a libstoken könyvtárban

en: General failure in libstoken.
hu: Általános hiba a libstoken könyvtárban.

en: Generating OATH HOTP token code
hu: OATH HOTP tokenkód előállítása

en: Generating OATH TOTP token code
hu: OATH TOTP tokenkód előállítása

en: Generating RSA token code
hu: RSA tokenkód előállítása

en: Generating Yubikey token code
hu: Yubikey tokenkód előállítása

en: GetAdapterIndex() failed: %s
    Falling back to GetAdaptersInfo()
hu: GetAdapterIndex() sikertelen: %s
    Visszaállás a GetAdaptersInfo() függvényre

en: GetAdaptersInfo() failed: %s
hu: GetAdaptersInfo() sikertelen: %s

en: GnuTLS non-fatal return during handshake: %s
hu: Nem végzetes GnuTLS visszatérés a kézfogás közben: %s

en: Got CONNECT response: %s
hu: CONNECT válasz érkezett: %s

en: Got CSTP DPD request
hu: CSTP DPD kérés érkezett

en: Got CSTP DPD response
hu: CSTP DPD válasz érkezett

en: Got CSTP Keepalive
hu: CSTP Keepalive érkezett

en: Got DTLS DPD request
hu: DTLS DPD kérés érkezett

en: Got DTLS DPD response
hu: DTLS DPD válasz érkezett

en: Got DTLS Keepalive
hu: DTLS Keepalive érkezett

en: Got GSSAPI protection response of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
hu: %zu bájt GSSAPI védelem válasz érkezett: %02x %02x %02x %02x

en: Got GSSAPI token of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
hu: %zu bájt GSSAPI token érkezett: %02x %02x %02x %02x

en: Got HTTP response: %s
hu: HTTP válasz érkezett: %s

en: Got KMP message %d of size %d
hu: %2$d méretű, %1$d KMP üzenet érkezett

en: Got KMP message 301 of length %d
hu: %d hosszú KMP 301 üzenet érkezett

en: Got SSPI protection response of %d bytes: %02x %02x %02x %02x
hu: %d bájt SSPI védelem válasz érkezett: %02x %02x %02x %02x

en: Got SSPI token of %lu bytes: %02x %02x %02x %02x
hu: %lu bájt SSPI token érkezett: %02x %02x %02x %02x

en: Got inappropriate HTTP CONNECT response: %s
hu: Nem megfelelő HTTP CONNECT válasz érkezett: %s

en: Got new DSPREAUTH cookie from TNCC: %s
hu: Új DSPREAUTH süti beszerezve a TNCC-től: %s

en: Got next CA '%s' from PKCS11
hu: A következő „%s” CA lekérve a PKCS11-ből

en: Got no issuer from PKCS#11
hu: Nem kapott kibocsátót a PKCS#11-ből

en: HTTP body %s (%d)
hu: HTTP törzs %s (%d)

en: HTTP header User-Agent: field
hu: HTTP fejléc User-Agent: mező

en: Host "%s" has UserGroup "%s"
hu: A „%s” gépnek „%s” felhasználói csoportja van

en: Host "%s" has address "%s"
hu: A(z) „%s” gépnek „%s” címe van

en: Host "%s" not listed in config; treating as raw hostname
hu: A(z) „%s” gép nincs felsorolva a beállításban; nyers gépnévként lesz kezelve

en: IPv6 configuration received but MTU %d is too small.
hu: IPv6 beállítás érkezett, de a(z) %d MTU túl kicsi.

en: Ignoring ESP keys since ESP support not available in this build
hu: Az ESP kulcsok figyelmen kívül hagyása, mivel az ESP támogatás nem elérhető ebben a verzióban

en: Ignoring non-matching TAP interface "%s"
hu: Nem egyező „%s” TAP felület mellőzése

en: Ignoring unknown HTTP response line '%s'
hu: Ismeretlen HTTP válasz sor mellőzése: „%s”

en: Ignoring unknown form input type '%s'
hu: Ismeretlen űrlap beviteli típus mellőzése: „%s”

en: Ignoring unknown form submit item '%s'
hu: Ismeretlen űrlap elküldési elem mellőzése: „%s”

en: Importing X509 certificate failed: %s
hu: Az X509 tanúsítvány importálása nem sikerült: %s

en: Incoming KMP message %d of size %d (got %d)
hu: Bejövő, %2$d méretű, KMP %1$d. üzenet (kapott: %3$d)

en: Incorrect device ID or password; try again.
hu: Hibás eszközazonosító vagy jelszó, próbálja újra.

en: Indicate path MTU to/from server
hu: Az MTU útvonal jelzése a kiszolgálóhoz/kiszolgálóról

en: Initialise DTLSv1 CTX failed
hu: A DTLSv1 CTX előkészítése nem sikerült

en: Initialise DTLSv1 session failed
hu: A DTLSv1 munkamenet előkészítése nem sikerült

en: InitializeSecurityContext() failed: %lx
hu: InitializeSecurityContext() sikertelen: %lx

en: Initiating IPv4 MTU detection (min=%d, max=%d)
hu: IPv4 MTU észlelés előkészítése (min=%d, max=%d)

en: Initiating IPv6 MTU detection
hu: IPv6 MTU észlelés előkészítése

en: Invalid GSSAPI protection response from proxy (%zu bytes)
hu: Érvénytelen GSSAPI védelem válasz a proxytól (%zu bájt)

en: Invalid OS identity "%s"
hu: Érvénytelen OS identitás: „%s”

en: Invalid PIN format; try again.
hu: Érvénytelen PIN-formátum, próbálja újra.

en: Invalid SSPI protection response from proxy (%lu bytes)
hu: Érvénytelen SSPI védelem válasz a proxytól (%lu bájt)

en: Invalid base32 token string
hu: Érvénytelen base32 token szöveg

en: Invalid compression mode '%s'
hu: Érvénytelen tömörítési mód: „%s”

en: Invalid cookie '%s'
hu: Érvénytelen süti: „%s”

en: Invalid cookie offered: %s
hu: Érvénytelen sütit ajánlottak: %s

en: Invalid interface name '%s'; must match 'tun%%d'
hu: Érvénytelen „%s” nevű csatoló; egyeznie kell ezzel: „tun%%d”

en: Invalid interface name '%s'; must match 'utun%%d' or 'tun%%d'
hu: Érvénytelen „%s” nevű csatoló; egyeznie kell ezzel: „utun%%d” vagy „tun%%d”

en: Invalid packet waiting for KMP 301
hu: Érvénytelen várakozó csomag a KMP 301-hez

en: Invalid padding bytes in ESP
hu: Érvénytelen kitöltő bájtok az ESP-ben

en: Invalid padding length %02x in ESP
hu: Érvénytelen kitöltő hossz (%02x) az ESP-ben

en: Invalid salt in encrypted PEM file
hu: Érvénytelen só a titkosított PEM fájlban

en: Invalid short response to "%s" from ykneo-oath applet
hu: Érvénytelen rövid válasz a ykneo-oath kisalkalmazástól ehhez: „%s”

en: Invalid software token mode "%s"
hu: Érvénytelen szoftveres token mód: „%s”

en: Invalid user "%s": %s
hu: Érvénytelen felhasználó „%s”: %s

en: Invalid user ID "%d": %s
hu: Érvénytelen felhasználóazonosító „%d”: %s

en: Invalid user uid=%ld: %s
hu: Érvénytelen felhasználó uid=%ld: %s

en: Juniper Network Connect
hu: Juniper hálózati csatlakozás

en: KMP message 301 from server too large (%d bytes)
hu: A szervertől érkező KMP 301 üzenet túl nagy (%d bájt)

en: Keepalive not implemented for ESP
hu: Az életben tartás nincs megvalósítva az ESP-khez

en: Key not found
hu: Kulcs nem található

en: Key passphrase is fsid of file system
hu: A kulcs jelszava a fájlrendszer fsid értéke

en: Keystore locked
hu: Kulcstároló zárolva

en: Keystore uninitialized
hu: Kulcstároló nincs előkészítve

en: LZ4 decompression failed
hu: Az LZ4 kibontás meghiúsult

en: LZO decompressed %d bytes into %d
hu: %d bájt kibontása LZO-val ide: %d

en: LZO decompression of ESP packet failed
hu: Az ESP csomag kibontása LZO-val sikertelen

en: LZS decompression failed: %s
hu: Az LZS kibontás meghiúsult: %s

en: Less output
hu: Kevesebb kimenet

en: Loading certificate failed
hu: A tanúsítvány betöltése nem sikerült

en: Loading certificate failed. Aborting.
hu: A tanúsítvány betöltése nem sikerült. Megszakítás.

en: Loading certificate failed: %s
hu: A tanúsítvány betöltése nem sikerült: %s

en: Loading private key failed
hu: A személyes kulcs betöltése nem sikerült

en: Loading private key failed (see above errors)
hu: A személyes kulcs betöltése nem sikerült (lásd a fenti hibákat)

en: Loading private key failed (wrong passphrase?)
hu: A személyes kulcs betöltése nem sikerült (rossz jelmondat?)

en: Local hostname to advertise to server
hu: A kiszolgáló felé hirdetett helyi gépnév

en: Logged in to PKCS#11 slot '%s'
hu: Bejelentkezve a következő PKCS#11 tárolóhelyre: „%s”

en: Logging in to PKCS#11 slot '%s'
hu: Bejelentkezés a következő PKCS#11 tárolóhelyre: „%s”

en: Logout failed.
hu: Kijelentkezés meghiúsult.

en: Logout successful.
hu: Kijelentkezés sikeres.

en: MD5 hash error: %s
hu: MD5 hash hiba: %s

en: MTU %d too small
hu: A(z) %d. MTU túl kicsi

en: Matched %s address '%s'
hu: Egyező %s cím: „%s”

en: Matched DNS altname '%s'
hu: Egyező DNS altname: „%s”

en: Matched URI '%s'
hu: Egyező URI: „%s”

en: Matched peer certificate subject name '%s'
hu: Egyező csomópont tanúsítvány tárgynév: „%s”

en: Missing DEK-Info: header from OpenSSL encrypted key
hu: Hiányzó DEK-Info: fejléc a titkosított OpenSSL kulcsból

en: Missing colon in resolve option
hu: Hiányzó kettőspont a feloldási kapcsolóban

en: More output
hu: Több kimenet

en: No --script argument provided; DNS and routing are not configured
hu: Nincs --script argumentum megadva; a DNS és az útválasztás nincs beállítva

en: No DSPREAUTH cookie; not attempting TNCC
hu: Nincs DSPREAUTH süti, TNCC nincs megpróbálva

en: No DTLS address
hu: Nincs DTLS cím

en: No DTLS when connected via proxy
hu: Nincs DTLS proxy-n keresztüli csatlakozáskor

en: No IP address received. Aborting
hu: Nem érkezett IP-cím. Megszakítás

en: No MTU received. Aborting
hu: Nem érkezett MTU. Megszakítás

en: No SSL certificate found to match private key
hu: Nem található SSL tanúsítvány a személyes kulcs egyezésére

en: No Windows-TAP adapters found. Is the driver installed?
hu: Nem találhatók Windows-TAP adapterek. Telepítve van az illesztőprogram?

en: No altname in peer cert matched '%s'
hu: Nincs altname érték a következőre illeszkedő csomópont tanúsítványában: „%s”

en: No certificate found in file
hu: Nem található tanúsítvány a fájlban

en: No change in MTU after detection (was %d)
hu: Nincs változás az MTU-ban az észlelés után (%d volt)

en: No error
hu: Nincs hiba

en: No form handler; cannot authenticate.
hu: Nincs űrlapkezelő, nem lehet hitelesíteni.

en: No input name in form
hu: Nincs bemenetnév az űrlapon

en: No input type in form
hu: Nincs bemenettípus az űrlapon

en: No match for %s address '%s'
hu: Nincs egyezés a(z) %s címmel: „%s”

en: No match for URI '%s'
hu: Nincs egyezés a következő URI-ra: „%s”

en: No match for altname '%s'
hu: Nincs egyezés a következő altname értékre: „%s”

en: No memory for allocating cookies
hu: Nincs memória a sütik lefoglalásához

en: No memory for options
hu: Nincs memória a kapcsolókhoz

en: No more authentication methods to try
hu: Nincs több kipróbálható hitelesítési eljárás

en: No server specified
hu: Nincs megadva kiszolgáló

en: No subject name in peer cert!
hu: Nincs tárgynév a csomópont tanúsítványában!

en: No work to do; sleeping for %d ms...
hu: Nincs tennivalója; alvás %d ms-ra…

en: Not downloading XML profile because SHA1 already matches
hu: Nem kerül letöltésre az XML profil, mert az SHA1 már egyezik

en: OK to generate INITIAL tokencode
hu: OK a KEZDETI tokenkód előállításához

en: OK to generate NEXT tokencode
hu: OK a KÖVETKEZŐ tokenkód előállításához

en: OS type (linux,linux-64,win,...) to report
hu: A jelentendő operációs rendszer típus (linux,linux-64,win,…)

en: Only a few tries left before locking!
hu: Már csak néhány próbálkozás van a zárolás előtt!

en: Only http or socks(5) proxies supported
hu: Csak http vagy socks(5) proxyk támogatottak

en: Only https:// permitted for server URL
hu: Csak https:// engedélyezett a kiszolgáló URL-hez

en: Open UDP socket
hu: UDP foglalat megnyitása

en: Open client for multiple VPN protocols, version %s
hu: Nyílt kliens több VPN protokollhoz, %s verzió

en: OpenConnect version %s
hu: OpenConnect verzió: %s

en: OpenConnect was not built with Yubikey support
hu: Az OpenConnect nem Yubikey támogatással készült

en: OpenConnect was not built with liboath support
hu: Az OpenConnect nem liboath támogatással készült

en: OpenConnect was not built with libstoken support
hu: Az OpenConnect nem libstoken támogatással készült

en: OpenSSL ENGINE not present
hu: Az OpenSSL MOTOR nincs jelen

en: OpenSSL ciphers to support for DTLS
hu: OpenSSL titkosítók a DTLS támogatásához

en: OpenSSL failed to parse SSL_SESSION ASN.1
hu: Az OpenSSL nem tudta feldolgozni: SSL_SESSION ASN.1

en: Opened tun device %s
hu: Megnyitott tun eszköz: %s

en: Option '%s' does not take an argument at line %d
hu: A(z) „%s” kapcsoló nem fogad el argumentumot a(z) %d. sorban

en: Option '%s' requires an argument at line %d
hu: A(z) „%s” kapcsolóhoz argumentum szükséges a(z) %d. sorban

en: Override hostname '%s' to '%s'
hu: A(z) „%s” gépnév felülbírálása erre: „%s”

en: PEM file
hu: PEM fájl

en: PEM password too long (%d >= %d)
hu: A PEM jelszó túl hosszú (%d >= %d)

en: PIN expired
hu: PIN-kód lejárt

en: PIN locked
hu: PIN-kód zárolva

en: PIN required for %s
hu: PIN-kód szükséges ehhez: %s

en: PIN required for Yubikey OATH applet
hu: PIN-kód szükséges a Yubikey OATH kisalkalmazáshoz

en: PKCS#11 file contained no certificate
hu: A PKCS#11 fájl nem tartalmazott tanúsítványt

en: PKCS#12 contained no certificate!
hu: A PKCS#12 nem tartalmazott tanúsítványt!

en: PKCS#12 contained no private key!
hu: A PKCS#12 nem tartalmazott személyes kulcsot!

en: PSK callback
hu: PSK visszahívás

en: Packet outgoing:
hu: Kimenő csomag:

en: Parameters for %s ESP: SPI 0x%08x
hu: Paraméterek a(z) %s ESP-hez: SPI 0x%08x

en: Parse PKCS#12 failed (see above errors)
hu: A PKCS#12 feldolgozása nem sikerült (lásd a fenti hibákat)

en: Pass traffic to 'script' program, not tun
hu: Forgalom átadása a „script” programnak, nem a tun-nak

en: Password authentication to SOCKS server failed
hu: A jelszavas hitelesítés a SOCKS kiszolgálóra nem sikerült

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Peer MTU %d too small to allow DTLS
hu: A partner %d MTU-ja túl kicsi a DTLS működéséhez

en: Peer cert subject mismatch ('%s' != '%s')
hu: A csomópont tanúsítvány tárgya nem megfelelő („%s” != „%s”)

en: Permission denied
hu: Hozzáférés megtagadva

en: Prepend timestamp to progress messages
hu: Időbélyeg eléfűzése az üzenetek múlásához

en: Protocol error
hu: Protokollhiba

en: Proxy CONNECT request failed: %d
hu: A proxy CSATLAKOZÁS kérés nem sikerült: %d

en: Proxy from libproxy: %s://%s:%d/
hu: Proxy a libproxy könyvtárból: %s://%s:%d/

en: Proxy requested Basic authentication which is disabled by default
hu: A proxy Basic hitelesítést kért, amely alapértelmezetten le van tiltva

en: QueryContextAttributes() failed: %lx
hu: QueryContextAttributes() sikertelen: %lx

en: Queue length zero not permitted; using 1
hu: A nulla hosszú sor nem engedélyezett; 1 használata

en: Read %d bytes of SSL record
hu: %d bájt kiolvasva az SSL rekordból

en: Read additional %d bytes of KMP 301 message
hu: A KMP 301 üzenet további %d bájtja beolvasva

en: Read cookie from standard input
hu: Süti olvasása a szabványos bemenetről

en: Read only 1 byte of oNCP length field
hu: Az oNCP hossz mezőjének csak 1 bájtja olvasva

en: Read options from config file
hu: Beállítások olvasása a beállítófájlból

en: Read password from standard input
hu: Jelszó olvasása a szabványos bemenetről

en: ReadConsole() failed: %s
hu: ReadConsole() sikertelen: %s

en: Received %s compressed data packet of %d bytes (was %d)
hu: %s / %d bájt tömörített adatcsomag érkezett (%d volt)

en: Received <client-cert-request> when not expected.
hu: <client-cert-request> érkezett, amikor nem várták.

en: Received DNS search domain %.*s
hu: DNS keresési tartomány érkezett: %.*s

en: Received DNS server %s
hu: DNS-kiszolgáló érkezett: %s

en: Received DTLS packet 0x%02x of %d bytes
hu: Fogadott DTLS csomag 0x%02x / %d bájt

en: Received ESP packet from old SPI 0x%x, seq %u
hu: ESP csomag érkezett régi 0x%x SPI-vel, sorozatszám %u

en: Received ESP packet of %d bytes
hu: %d bájt ESP csomag érkezett

en: Received ESP packet with invalid HMAC
hu: Érvénytelen HMAC kódú ESP csomag érkezett

en: Received ESP packet with invalid SPI 0x%08x
hu: ESP csomag érkezett, érvénytelen 0x%08x SPI-vel

en: Received ESP packet with unrecognised payload type %02x
hu: ESP csomag érkezett, nem felismert %02x adattípussal

en: Received MTU %d from server
hu: %d. MTU érkezett a kiszolgálótól

en: Received MTU DPD probe (%u bytes of %u)
hu: MTU DPD szonda fogadva (%u bájt / %u)

en: Received MTU DPD probe (%u bytes)
hu: MTU DPD szonda fogadva (%u bájt)

en: Received WINS server %s
hu: WINS kiszolgáló érkezett: %s

en: Received internal IP address %s
hu: Belső IP-cím érkezett: %s

en: Received internal gateway address %s
hu: Belső átjárócím érkezett: %s

en: Received netmask %s
hu: Hálózati maszk érkezett: %s

en: Received non-ESP TLVs (group %d) in ESP negotiation KMP
hu: Nem ESP TLV-k (%d. csoport) érkeztek az ESP egyeztetési KMP-ben

en: Received server disconnect
hu: Kiszolgáló leválasztás érkezett

en: Received server disconnect: %02x '%s'
hu: Kiszolgáló leválasztás érkezett: %02x „%s”

en: Received split exclude route %s
hu: Felosztott kizárás útvonal érkezett: %s

en: Received split include route %s
hu: Felosztott felvétel útvonal érkezett: %s

en: Received uncompressed data packet of %d bytes
hu: %d bájt tömörítetlen adatcsomag érkezett

en: Received unexpected packet (%.2x) in MTU detection; skipping.
hu: Váratlan csomag (%.2x) érkezett az MTU észlelésnél; kihagyás.

en: Received unsuccessful %s response from TNCC
hu: %s válasz sikertelenül érkezett a TNCC-től

en: Reconnect failed
hu: Újracsatlakozás sikertelen

en: Reconnect gave different IPv6 address (%s != %s)
hu: Az újracsatlakozás eltérő IPv6-címet adott (%s != %s)

en: Reconnect gave different IPv6 netmask (%s != %s)
hu: Az újracsatlakozás eltérő IPv6 hálózati maszkot adott (%s != %s)

en: Reconnect gave different Legacy IP address (%s != %s)
hu: Az újracsatlakozás eltérő örökölt IP-címet adott (%s != %s)

en: Reconnect gave different Legacy IP netmask (%s != %s)
hu: Az újracsatlakozás eltérő örökölt IP hálózati maszkot adott (%s != %s)

en: Reconnecting to DynDNS server using previously cached IP address
hu: Újracsatlakozás a DynDNS kiszolgálóhoz az előzőleg gyorsítótárazott IP-cím használatával

en: Reconnecting to proxy %s
hu: Újracsatlakozás a proxyhoz: „%s”

en: Record of additional %d bytes too large; would make %d
hu: A további %d bájtos rekord túl nagy; %d lenne

en: Refreshing %s after 1 second...
hu: %s frissítése 1 másodperc múlva…

en: Rehandshake failed; attempting new-tunnel
hu: Újra kézfogás sikertelen, új alagút kísérlete

en: Rekey not implemented for ESP
hu: Az újrabeírás nincs megvalósítva az ESP-khez

en: Renegotiated SSL on %s
hu: SSL újraegyeztetés ezen: %s

en: Report version number
hu: Verziószám jelentése

en: Request MTU from server (legacy servers only)
hu: MTU kérése a kiszolgálótól (csak örökölt kiszolgálóknál)

en: Requesting HTTP proxy connection to %s:%d
hu: HTTP proxy csatlakozási kérés ide: %s:%d

en: Requesting SOCKS proxy connection to %s:%d
hu: SOCKS proxy csatlakozási kérés ide: %s:%d

en: Require perfect forward secrecy
hu: Tökéletes továbbító titkosságot igényel

en: Response body has negative size (%d)
hu: A választörzsnek negatív mérete van (%d)

en: Response was:%s
hu: A válasz ez volt: %s

en: SOCKS proxy demands message confidentiality, which is not supported
hu: A SOCKS proxy üzenet titoktartást igényel, amely nem támogatott

en: SOCKS proxy demands message integrity, which is not supported
hu: A SOCKS proxy üzenet sértetlenséget igényel, amely nem támogatott

en: SOCKS proxy demands protection unknown type 0x%02x
hu: A SOCKS proxy ismeretlen 0x%02x típusú védelmet igényel

en: SOCKS proxy error %02x
hu: SOCKS proxy hiba %02x

en: SOCKS proxy error %02x: %s
hu: SOCKS proxy hiba %02x: %s

en: SOCKS server reported GSSAPI context failure
hu: A SOCKS kiszolgáló GSSAPI környezet hibát jelentett

en: SOCKS server reported SSPI context failure
hu: A SOCKS kiszolgáló SSPI környezet hibát jelentett

en: SOCKS server requested GSSAPI authentication
hu: A SOCKS kiszolgáló GSSAPI hitelesítést kért

en: SOCKS server requested password authentication
hu: A SOCKS kiszolgáló jelszavas hitelesítést kért

en: SOCKS server requested unknown authentication type %02x
hu: A SOCKS kiszolgáló ismeretlen %02x hitelesítéstípust kért

en: SOCKS server requested username/password but we have none
hu: A SOCKS kiszolgáló felhasználónevet/jelszót kért, de nekünk nincs olyan

en: SOCKS server requires authentication
hu: A SOCKS kiszolgálóhoz hitelesítés szükséges

en: SSL certificate and key do not match
hu: Az SSL tanúsítvány és a kulcs nem egyezik

en: SSL certificate authentication failed
hu: Az SSL tanúsítvány hitelesítése nem sikerült

en: SSL connection cancelled
hu: Az SSL kapcsolat megszakítva

en: SSL connection failure
hu: Az SSL kapcsolat meghiúsult

en: SSL connection failure: %s
hu: Az SSL kapcsolat meghiúsult: %s

en: SSL negotiation with %s
hu: SSL egyeztetés ezzel: %s

en: SSL read cancelled
hu: SSL olvasás megszakítva

en: SSL read error %d (server probably closed connection); reconnecting.
hu: SSL olvasási hiba: %d (a kiszolgáló valószínűleg lezárta a kapcsolatot); újracsatlakozás.

en: SSL read error: %s; reconnecting.
hu: SSL olvasási hiba: %s; újracsatlakozás.

en: SSL send failed: %s
hu: SSL küldés sikertelen: %s

en: SSL socket closed uncleanly
hu: Az SSL foglalat nem tisztán záródott be

en: SSL write cancelled
hu: SSL írás megszakítva

en: SSL wrote too few bytes! Asked for %d, sent %d
hu: Az SSL túl kevés bájtot írt! %d volt a kérés, %d lett elküldve

en: SSL_set_session() failed with old protocol version 0x%x
    Are you using a version of OpenSSL older than 0.9.8m?
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=1751
    Use the --no-dtls command line option to avoid this message
hu: Az SSL_set_session() meghiúsult a régi 0x%x protokollverzióval
    Az OpenSSL 0.9.8m verziójánál régebbit használ?
    Nézze meg a http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=1751 oldalt
    Használja a --no-dtls parancssori kapcsolót ezen üzenet elkerüléséhez

en: SSL_write failed: %d
hu: SSL_write sikertelen: %d

en: SSPI token too large (%ld bytes)
hu: Az SSPI token túl nagy (%ld bájt)

en: Script '%s' exited abnormally (%x)
hu: A(z) „%s” parancsfájl nem megfelelő módon lépett ki (%x)

en: Script '%s' returned error %d
hu: A(z) „%s” parancsfájl a következő hibakóddal tért vissza: %d

en: See http://www.infradead.org/openconnect/vpnc-script.html
hu: Lásd: http://www.infradead.org/openconnect/vpnc-script.html

en: Send BYE packet: %s
hu: BYE csomag küldése: %s

en: Send CSTP DPD
hu: CSTP DPD küldése

en: Send CSTP Keepalive
hu: CSTP Keepalive küldése

en: Send DTLS DPD
hu: DTLS DPD küldése

en: Send DTLS Keepalive
hu: DTLS Keepalive küldése

en: Send ESP probes
hu: ESP szondák küldése

en: Send ESP probes for DPD
hu: ESP szondák küldése a DPD-hez

en: Sending GSSAPI protection negotiation of %zu bytes
hu: %zu bájt GSSAPI védelemegyeztetés küldése

en: Sending GSSAPI token of %zu bytes
hu: %zu bájt GSSAPI token küldése

en: Sending MTU DPD probe (%u bytes)
hu: MTU DPD szonda küldése (%u bájt)

en: Sending MTU DPD probe (%u bytes, min=%u, max=%u)
hu: MTU DPD szonda küldése (%u bájt, min=%u, max=%u)

en: Sending SSPI protection negotiation of %u bytes
hu: %u bájt SSPI védelemegyeztetés küldése

en: Sending SSPI token of %lu bytes
hu: %lu bájt SSPI token küldése

en: Sending compressed data packet of %d bytes (was %d)
hu: %d bájt tömörített adatcsomag küldése (%d volt)

en: Sending proxy request failed: %s
hu: A proxy kérés küldése nem sikerült: %s

en: Sending uncompressed data packet of %d bytes
hu: %d bájt tömörítetlen adatcsomag küldése

en: Sent DTLS packet of %d bytes; DTLS send returned %d
hu: %d bájt DTLS csomag küldése; a DTLS küldés visszatérése: %d

en: Sent ESP enable control packet
hu: ESP engedélyezési vezérlőcsomag elküldve

en: Sent ESP packet of %d bytes
hu: %d bájtos ESP csomag elküldve

en: Sent start; waiting for response from TNCC
hu: Indítás elküldve, várakozás a TNCC-től érkező válaszra

en: Server '%s' requested Basic authentication which is disabled by default
hu: A(z) „%s” kiszolgáló alap hitelesítést kért, amely alapértelmezetten le van tiltva

en: Server SSL certificate didn't match: %s
hu: A kiszolgáló SSL tanúsítványa nem egyezett: %s

en: Server certificate verify failed: %s
hu: A kiszolgáló tanúsítványának ellenőrzése meghiúsult: %s

en: Server is rejecting the Yubikey token; switching to manual entry
hu: A kiszolgáló visszautasította a Yubikey tokent; átváltás kézi bevitelre

en: Server is rejecting the soft token; switching to manual entry
hu: A kiszolgáló visszautasította a szoftveres tokent; átváltás kézi bevitelre

en: Server key hash: %s
hu: Kiszolgáló kulcs hash: %s

en: Server offered no DTLS cipher option
hu: A kiszolgáló nem ajánlott DTLS titkosító lehetőséget

en: Server presented different cert on rehandshake
hu: A kiszolgáló különböző tanúsítványt mutatott be az újbóli kézfogáskor

en: Server presented identical cert on rehandshake
hu: A kiszolgáló azonos tanúsítványt mutatott be az újbóli kézfogáskor

en: Server presented no certificate
hu: A kiszolgáló nem mutatott be tanúsítványt

en: Server requested SSL client certificate after one was provided
hu: A kiszolgáló azután kérte a kliens SSL tanúsítványát, miután meg lett adva egy

en: Server requested SSL client certificate; none was configured
hu: A kiszolgáló a kliens SSL tanúsítványát kérte; egyik sem volt beállítva

en: Server response to hostname packet is error 0x%02x
hu: A kiszolgáló válasza a gépnév csomagra: 0x%02x hiba

en: Server sent zero-length oNCP record
hu: A kiszolgáló nulla hosszú oNCP rekordot küldött

en: Server terminated connection (reason: %d)
hu: A kiszolgáló megszakította a kapcsolatot (ok: %d)

en: Server terminated connection (session expired)
hu: A kiszolgáló megszakította a kapcsolatot (munkamenet lejárt)

en: Server's certificate SHA1 fingerprint
hu: A kiszolgáló tanúsítványának SHA1 ujjlenyomata

en: Session terminated by server; exiting.
hu: A kiszolgáló megszakította a munkamenetet; kilépés.

en: Set DTLS CTX version failed
hu: A DTLS CTX verzió beállítása sikertelen

en: Set DTLS cipher list failed
hu: A DTLS titkosítólista beállítása nem sikerült

en: Set key passphrase or TPM SRK PIN
hu: Kulcsjelszó vagy TPM SRK PIN beállítása

en: Set login usergroup
hu: Bejelentkezési felhasználói csoport beállítása

en: Set login username
hu: Bejelentkező felhasználónév beállítása

en: Set minimum Dead Peer Detection interval
hu: Legkisebb halott csomópont észlelési időköz beállítása

en: Set packet queue limit to LEN pkts
hu: A csomag várakozási sor korlát beállítása LEN pkts értékre

en: Set proxy authentication methods
hu: Proxy hitelesítési eljárások beállítása

en: Set proxy server
hu: Proxykiszolgáló beállítása

en: Set up tun device failed
hu: A tun eszköz beállítása nem sikerült

en: Set up tun script failed
hu: A tun parancsfájl beállítása nem sikerült

en: Setting PKCS#11 certificate failed: %s
hu: A PKCS#11 tanúsítvány beállítása nem sikerült: %s

en: Setting certificate failed: %s
hu: A tanúsítvány beállítása nem sikerült: %s

en: Setting certificate revocation list failed: %s
hu: A tanúsítvány visszavonási lista beállítása nem sikerült: %s

en: Shell command line for using a vpnc-compatible config script
hu: Héj parancssor egy vpnc-kompatibilis beállítófájl használatához

en: Short packet received (%d bytes)
hu: Rövid csomag érkezett (%d bájt)

en: Short write in oNCP negotiation
hu: Rövid írás az oCNP egyeztetésben

en: Socket connect cancelled
hu: Foglalat-csatlakozás megszakítva

en: Soft token init was successful.
hu: A szoftveres token előkészítése sikeres volt.

en: Soft token string is invalid
hu: A szoftveres token szöveg érvénytelen

en: Software token secret
hu: Szoftveres token titok

en: Software token type: rsa, totp or hotp
hu: Szoftveres token típusa: rsa, totp vagy hotp

en: Spawning tunnel scripts is not yet supported on Windows
hu: Alagút parancsfájlok indítása még nem támogatott Windows rendszeren

en: Supported protocols:
hu: Támogatott protokollok:

en: System error
hu: Rendszerhiba

en: TAP device aborted connectivity. Disconnecting.
hu: A TAP eszköz megszakította a kapcsolódási lehetőséget. Leválasztás.

en: TNCC support not implemented yet on Windows
hu: A TNCC támogatás még nincs megvalósítva Windowson

en: TOS this: %d, TOS last: %d
hu: TOS ez: %d, TOS utolsó: %d

en: TPM hash signature failed: %s
hu: A TPM hash aláírás nem sikerült: %s

en: TPM sign function called for %d bytes.
hu: TPM aláírás függvény meghívva %d bájthoz.

en: TTL expired
hu: TTL lejárt

en: Temporary directory '%s' is not writable: %s
hu: A(z) „%s” átmeneti könyvtár nem írható: %s

en: The --no-cert-check option was insecure and has been removed.
    Fix your server's certificate or use --servercert to trust it.
hu: A --no-cert-check kapcsoló nem volt biztonságos, és el lett távolítva.
    Hozza rendbe a kiszolgáló tanúsítványát, vagy használja a --servercert kapcsolót, ha megbízik benne.

en: The size of the provided fingerprint is less than the minimum required (%u).
hu: A megadott ujjlenyomat hossza kisebb a minimálisan szükségesnél (%u).

en: This binary built without PKCS#11 support
hu: Ez a program PKCS#11 támogatás nélkül készült

en: This binary built without system key support
hu: Ez a program rendszerkulcs támogatás nélkül készült

en: This is probably because your OpenSSL is broken
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984
hu: Ez valószínűleg azért lehet, mert az OpenSSL törött
    Nézze meg a http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984 oldalt

en: This is the final try before locking!
hu: Ez az utolsó próbálkozás a zárolás előtt!

en: This version of OpenConnect was built without GSSAPI support
hu: Az OpenConnect ezen verziója GSSAPI támogatás nélkül készült

en: This version of OpenConnect was built without PKCS#11 support
hu: Az OpenConnect ezen verziója PKCS#11 támogatás nélkül készült

en: This version of OpenConnect was built without PSKC support
hu: Az OpenConnect ezen verziója PSKC támogatás nélkül készült

en: This version of OpenConnect was built without TPM support
hu: Az OpenConnect ezen verziója TPM támogatás nélkül készült

en: This version of openconnect was built without libproxy support
hu: Az openconnect ezen verziója libproxy támogatás nélkül készült

en: Timeout while waiting for DPD response; resending probe.
hu: Időtúllépés a DPD válaszra várva; szonda újraküldése.

en: Timeout while waiting for DPD response; trying %d
hu: Időtúllépés a DPD válaszra várva; próbálkozás: %d

en: To configure local networking, openconnect must be running as root
    See http://www.infradead.org/openconnect/nonroot.html for more information
hu: A helyi hálózatkezelés beállításához az openconnect programot rendszergazdaként kell futtatni
    További információkért nézze meg a következő oldalt:
    http://www.infradead.org/openconnect/nonroot.html oldalt

en: To trust this server in future, perhaps add this to your command line:
hu: Ha megbízik a kiszolgálóban a jövőben, akkor hozzáadhatja ezt a parancs sorához:

en: Token '%s' not found on Yubikey '%s'. Searching for another Yubikey...
hu: A(z) „%s” token nem található ezen a Yubikey-en: „%s”. Másik Yubikey keresése…

en: Tolerating replayed ESP packet with seq %u
hu: A(z) %u sorszámú megismételt ESP csomag eltűrése

en: Too long time in MTU detect loop; MTU set to %d.
hu: Túl sok idő telt az MTU észlelési ciklusban; az MTU %d értékre beállítva.

en: Too long time in MTU detect loop; assuming negotiated MTU.
hu: Túl sok idő telt az MTU észlelési ciklusban; megbeszélt MTU feltételezése.

en: Too many arguments on command line
hu: Túl sok argumentum a parancssorban

en: Treating host "%s" as a raw hostname
hu: A(z) „%s” gép kezelése nyers gépnévként

en: Trying PKCS#11 key URL %s
hu: A(z) %s PKCS#11 kulcs URL próbája

en: Trying to run Linux CSD trojan script.
hu: Linux CSD trójai parancsfájl futtatásának kísérlete.

en: Trying truncated-char PBKBF2 variant of Yubikey PIN
hu: A Yubikey PIN csonkolt karakteres PBKBF2 változatának kipróbálása

en: URI '%s' has non-empty path; ignoring
hu: A(z) „%s” URI nem üres útvonallal rendelkezik; mellőzés

en: Unable to calculate DTLS overhead for %s
hu: Nem sikerült a DTLS ráhagyás kiszámítása ehhez: %s

en: Undefined action
hu: Meghatározatlan művelet

en: Unexpected %d result from server
hu: Váratlan %d eredmény a kiszolgálótól

en: Unexpected address type %02x in SOCKS connect response
hu: Váratlan %02x címtípus a SOCKS proxy csatlakozási válaszában

en: Unexpected auth response from SOCKS proxy: %02x %02x
hu: Váratlan hitelesítési válasz a következő SOCKS proxy-tól: %02x %02x

en: Unexpected connect response from SOCKS proxy: %02x %02x...
hu: Váratlan csatlakozási válasz a következő SOCKS proxy-tól: %02x %02x…

en: Unexpected length %d for TLV %d/%d
hu: Váratlan hossz (%d) ehhez: TLV %d/%d

en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d but packet is
hu: Váratlan csomaghossz. Az SSL_read visszatérési értéke %d, de a csomag

en: Unexpected response of size %d after hostname packet
hu: %d méretű ismeretlen válasz a gépnév csomag után

en: Unhandled SSL UI request type %d
hu: Kezeletlen SSL UI kéréstípus: %d

en: Unknown CSTP-Content-Encoding %s
hu: Ismeretlen CSTP tartalomkódolás: %s

en: Unknown DTLS packet type %02x, len %d
hu: Ismeretlen DTLS csomagtípus: %02x, hossz: %d

en: Unknown DTLS parameters for requested CipherSuite '%s'
hu: Ismeretlen DTLS paraméterek a kért „%s” CipherSuite esetén

en: Unknown DTLS-Content-Encoding %s
hu: Ismeretlen DTLS tartalomkódolás: %s

en: Unknown GSSAPI status response (0x%02x) from SOCKS server
hu: Ismeretlen GSSAPI állapotválasz (0x%02x) a SOCKS kiszolgálótól

en: Unknown KMP message %d of size %d:
hu: Ismeretlen, %2$d méretű, KMP %1$d üzenet:

en: Unknown SSPI status response (0x%02x) from SOCKS server
hu: Ismeretlen SSPI állapotválasz (0x%02x) a SOCKS kiszolgálótól

en: Unknown TLV group %d attr %d len %d:%s
hu: Ismeretlen TLV csoport: %d, attribútum: %d, hossz: %d:%s

en: Unknown Transfer-Encoding: %s
hu: Ismeretlen átviteli kódolás: %s

en: Unknown VPN protocol '%s'
hu: Ismeretlen VPN protokoll: „%s”

en: Unknown certificate hash: %s.
hu: Ismeretlen tanúsítvány hash: %s.

en: Unknown compression type %d
hu: Ismeretlen tömörítési típus: %d

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Unknown error logging in to PKCS#11 token
hu: Ismeretlen hiba a PKCS#11 tokenbe való bejelentkezéskor

en: Unknown error; exiting.
hu: Ismeretlen hiba, kilépés.

en: Unknown form ID '%s'
hu: Ismeretlen űrlap-azonosító: „%s”

en: Unknown input type %s in form
hu: Ismeretlen %s bemenettípus az űrlapon

en: Unknown packet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x
hu: Ismeretlen csomag: %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x

en: Unknown packet (len %d) received: %02x %02x %02x %02x...
hu: Ismeretlen csomag (hossz: %d) érkezett: %02x %02x %02x %02x…

en: Unknown protocol family %d. Cannot create UDP server address
hu: Ismeretlen protokollcsalád: %d. Nem hozható létre UDP kiszolgálócím

en: Unknown protocol family %d. Cannot use UDP transport
hu: Ismeretlen protokollcsalád: %d. Nem használható az UDP átvitel

en: Unknown proxy type '%s'
hu: Ismeretlen proxy típus: „%s”

en: Unknown response from server
hu: Érvénytelen válasz a kiszolgálótól

en: Unknown textarea field: '%s'
hu: Ismeretlen szövegterület mező: „%s”

en: Unrecognised data packet
hu: Nem felismert adatcsomag

en: Unrecognised option at line %d: '%s'
hu: Ismeretlen kapcsoló a(z) %d. sorban: „%s”

en: Unrecognised response from Yubikey when generating tokencode
hu: Azonosítatlan válasz a Yubikey-től a tokenkód előállításakor

en: Unrecognised response from ykneo-oath applet
hu: Azonosítatlan válasz a ykneo-oath kisalkalmazástól

en: Unsupported OATH HMAC algorithm
hu: Nem támogatott OATH HMAC algoritmus

en: Unsupported PEM encryption type: %s
hu: Nem támogatott PEM titkosítási típus: %s

en: Usage:  openconnect [options] <server>
hu: Használat: openconnect [kapcsolók] <kiszolgáló>

en: Use IFNAME for tunnel interface
hu: IFNAME használata az alagút csatolóhoz

en: Use IP when connecting to HOST
hu: IP használata a GÉPHEZ való kapcsolódáskor

en: Use SSL client certificate CERT
hu: A CERT SSL kliens tanúsítvány használata

en: Use SSL private key file KEY
hu: A KEY SSL személyes kulcsfájl használata

en: Use libproxy to automatically configure proxy
hu: A libproxy használata a proxy automatikus beállításához

en: Use syslog for progress messages
hu: A syslog használata folyamatüzenetekhez

en: User bypassed soft token.
hu: A felhasználó megkerülte a szoftveres tokent.

en: User detached from session (SIGHUP); exiting.
hu: A felhasználó le lett választva a munkamenetről (SIGHUP); kilépés.

en: User input required in non-interactive mode
hu: Felhasználói bemenet szükséges nem interaktív módban

en: User requested reconnect
hu: A felhasználó újracsatlakozást kért

en: Username and password for SOCKS authentication must be < 255 bytes
hu: A SOCKS hitelesítés felhasználónevének és jelszavának < 255 bájtnak kell lennie

en: Using GnuTLS. Features present:
hu: GnuTLS használata. A következő jellemzői vannak:

en: Using OpenSSL. Features present:
hu: OpenSSL használata. A következő jellemzői vannak:

en: Using PKCS#11 certificate %s
hu: A következő PKCS#11 tanúsítvány használata: %s

en: Using PKCS#11 key %s
hu: A következő PKCS#11 kulcs használata: %s

en: Using certificate file %s
hu: A következő tanúsítványfájl használata: %s

en: Using client certificate '%s'
hu: A következő klienstanúsítvány használata: „%s”

en: Using private key file %s
hu: A következő személyes kulcs fájl használata: %s

en: Using system certificate %s
hu: Rendszertanúsítvány használata: %s

en: Using system key %s
hu: Rendszerkulcs használata: %s

en: VPN service unavailable; reason: %s
hu: A VPN szolgáltatás nem érhető el; ok: %s

en: Value corrupted
hu: Sérült érték

en: WARNING: Cannot set locale: %s
hu: FIGYELMEZTETÉS: a területi beállítás nem adható meg: %s

en: WARNING: GnuTLS returned incorrect issuer certs; authentication may fail!
hu: FIGYELEM: a GnuTLS helytelen kibocsátó tanúsítványokkal tért vissza; a hitelesítés meghiúsulhat!

en: WARNING: This binary lacks DTLS and/or ESP support. Performance will be impaired.
hu: FIGYELEM: Nincs DTLS és/vagy ESP támogatás ebben a binárisban. A teljesítmény alacsonyabb lesz.

en: WARNING: This version of openconnect is %s but
             the libopenconnect library is %s
hu: FIGYELEM: Az openconnect ezen verziója %s, de
             a libopenconnect függvénykönyvár %s

en: WARNING: This version of openconnect was built without iconv
             support but you appear to be using the legacy character
             set "%s". Expect strangeness.
hu: FIGYELEM: Az openconnect ezen verziója iconv támogatás nélkül
             készült, de úgy tűnik, hogy az örökölt „%s” karakterkészletet
             használja. Furcsaság várható.

en: WaitForMultipleObjects failed: %s
hu: WaitForMultipleObjects sikertelen: %s

en: Waiting for tun write...
hu: Várakozás a tun írásra…

en: Warn when certificate lifetime < DAYS
hu: Figyelmeztetés, ha a tanúsítvány élettartama < DAYS

en: Warning: you are running insecure CSD code with root privileges
    	 Use command line option "--csd-user"
hu: Figyelem: nem biztonságos CSD kódot futtat rendszergazdai jogosultságokkal
    	 Használja a „--csd-user” parancssori kapcsolót

en: Write the daemon's PID to this file
hu: A démon PID értékének írása ebbe a fájlba

en: Wrong PIN
hu: Hibás PIN-kód

en: Wrong password
hu: Hibás jelszó

en: Wrote %ld bytes to tun
hu: %ld bájt kiírva a tun eszközre

en: Wrote %ld bytes to tun after waiting
hu: %ld bájt kiírva a tun eszközre a várakozás után

en: X-DTLS-Session-ID is invalid; is: "%s"
hu: Az X-DTLS-Session-ID érvénytelen; értéke: „%s”

en: X-DTLS-Session-ID not 64 characters; is: "%s"
hu: Az X-DTLS-Session-ID nem 64 karakteres; értéke: „%s”

en: XML POST enabled
hu: XML POST engedélyezve

en: XML config file
hu: XML beállítófájl

en: XML config file SHA1: %s
hu: XML beállítófájl SHA1: %s

en: XML response has no "auth" node
hu: Az XML válasznak nincs „auth” csomópontja

en: Your OpenSSL is older than the one you built against, so DTLS may fail!
hu: Az OpenSSL verziója régebbi, mint amellyel szemben kiépítette, így a DTLS meghiúsulhat!

en: Yubikey PIN:
hu: Yubikey PIN-kód:

en: Yubikey token not found
hu: Yubikey token nem található

en: address type not supported
hu: a címtípus nem támogatott

en: calculate command
hu: kiszámítás parancs

en: certificate does not match hostname
hu: a tanúsítvány nem egyezik a gépnévvel

en: certificate expired
hu: a tanúsítvány lejárt

en: certificate not yet activated
hu: a tanúsítvány még nincs aktiválva

en: certificate revoked
hu: tanúsítvány visszavonva

en: command not supported / protocol error
hu: a parancs nem támogatott / protokollhiba

en: connection not allowed by ruleset
hu: a kapcsolatot a szabálykészlet nem engedélyezi

en: connection refused by destination host
hu: a célgép visszautasította a kapcsolatot

en: copy TOS / TCLASS when using DTLS
hu: TOS / TCLASS másolása DTLS használata esetén

en: default
hu: alapértelmezett

en: deflate failed %d
hu: deflate meghiúsult: %d

en: fgets (stdin)
hu: fgets (szabványos bemenet)

en: fgetws() failed: %s
hu: fgetws() sikertelen: %s

en: fork failed: %s
hu: fork sikertelen: %s

en: general failure
hu: általános hiba

en: getaddrinfo failed for host '%s': %s
hu: A getaddrinfo meghiúsult a(z) „%s” gépnél: %s

en: host unreachable
hu: a gép elérhetetlen

en: incoming
hu: bejövő

en: inflate failed
hu: inflate meghiúsult

en: insecure algorithm
hu: nem biztonságos algoritmus

en: list keys command
hu: kulcsok listázása parancs

en: name %s not input
hu: a(z) %s név nem bemenet

en: network unreachable
hu: a hálózat elérhetetlen

en: new incoming
hu: új bejövő

en: new outgoing
hu: új kimenő

en: no
hu: nem

en: oNCP negotiation request outgoing:
hu: oNCP egyeztetési kérés kimenő:

en: open /dev/tun
hu: /dev/tun megnyitása

en: open net
hu: net megnyitása

en: openconnect_fopen_utf8() used with unsupported mode '%s'
hu: Az openconnect_fopen_utf8() nem támogatott móddal lett használva: „%s”

en: outgoing
hu: kimenő

en: received server terminate packet
hu: kiszolgáló megszakítás csomag érkezett

en: request granted
hu: kérés megadva

en: select applet command
hu: kisalkalmazás parancs kiválasztása

en: signature verification failed
hu: az aláírás ellenőrzése sikertelen

en: signer not a CA certificate
hu: az aláíró nem hitelesítésszolgáltatói tanúsítvány

en: signer not found
hu: aláíró nem található

en: sleep %ds, remaining timeout %ds
hu: alvás: %dmp, hátralévő időkorlát: %dmp

en: socketpair failed: %s
hu: socketpair sikertelen: %s

en: tun device is unsupported on this platform
hu: A tun eszköz nem támogatott ezen a platformon

en: unlock command
hu: feloldási parancs

en: yes
hu: igen
