network-manager-applet master - en to hu translation catalogue (793 entries)

en: 
    The VPN connection “%s” disconnected because the network connection was interrupted.
hu: 
    A(z) „%s” VPN kapcsolat bontva, mivel a hálózati kapcsolat megszakadt.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because of invalid VPN secrets.
hu: 
    A(z) „%s” VPN kapcsolat meghiúsult az érvénytelen titkos VPN információk miatt.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service did not start in time.
hu: 
    A(z) „%s” VPN kapcsolat meghiúsult, mivel a VPN szolgáltatás nem indult el időben.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service failed to start.
hu: 
    A(z) „%s” VPN kapcsolat meghiúsult, mivel a VPN szolgáltatás nem indult el.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service failed to start.
    
    %s
hu: 
    A(z) „%s” VPN kapcsolat meghiúsult, mivel a VPN szolgáltatás nem tudott elindulni.
    
    %s

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service returned invalid configuration.
hu: 
    A(z) „%s” VPN kapcsolat meghiúsult, mivel a VPN szolgáltatás érvénytelen konfigurációt adott vissza.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the VPN service stopped unexpectedly.
hu: 
    A(z) „%s” VPN kapcsolat meghiúsult, mivel a VPN szolgáltatás váratlanul leállt.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the connection attempt timed out.
hu: 
    A(z) „%s” VPN kapcsolat meghiúsult, mivel a kapcsolódási kísérlet túllépte az időkorlátot.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because the network connection was interrupted.
hu: 
    A(z) „%s” VPN kapcsolat meghiúsult, mivel a hálózati kapcsolat megszakadt.

en: 
    The VPN connection “%s” failed because there were no valid VPN secrets.
hu: 
    A(z) „%s” VPN kapcsolat meghiúsult, mivel nem találhatók érvényes titkos VPN információk.

en: 
    The VPN connection “%s” failed to start.
    
    %s
hu: 
    A(z) „%s” VPN kapcsolat indítása meghiúsult, mivel.
    
    %s

en: 
    The VPN connection “%s” failed.
hu: 
    A(z) „%s” VPN kapcsolat meghiúsult.

en: "vlan" + number
hu: vlan + szám

en: %d day ago | %d days ago
hu[0]: %d napja
hu[1]: %d napja

en: %d hour ago | %d hours ago
hu[0]: %d órája
hu[1]: %d órája

en: %d minute ago | %d minutes ago
hu[0]: %d perce
hu[1]: %d perce

en: %d month ago | %d months ago
hu[0]: %d hónapja
hu[1]: %d hónapja

en: %d year ago | %d years ago
hu[0]: %d éve
hu[1]: %d éve

en: %s (%s roaming)
hu: %s (%s barangoló)

en: %s (default)
hu: %s (alapértelmezett)

en: %s (roaming)
hu: %s (barangoló)

en: %s (via “%s”)
hu: %s (ezen keresztül: „%s”)

en: %s _certificate:
hu: %s _tanúsítvány:

en: %s certificate _password:
hu: %s tanúsítvány jel_szava:

en: %s connection
hu: %s kapcsolat

en: %s key _password:
hu: %s kulcs jel_szava:

en: %s private _key:
hu: %s személyes _kulcs:

en: %s slave %d
hu: %s %d. alárendeltje

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
hu: „%s::%s” nem érvényes tulajdonságnév, „%s” nem egy GObject résztípus

en: (None)
hu: (Nincs)

en: (Unknown)
hu: (Ismeretlen)

en: (in some cases) Your broadband billing plan APN (Access Point Name)
hu: (egyes esetekben) Széles sávú előfizetéséhez tartozó APN (hozzáférési pont neve)

en: (none)
hu: (nincs)

en: 1 (Default)
hu: 1 (alapértelmezett)

en: 802.1X Security
hu: 802.1X biztonság

en: 802.1X authentication
hu: 802.1X hitelesítés

en: A connection will now be made to your mobile broadband provider using the settings you selected. If the connection fails or you cannot access network resources, double-check your settings. To modify your mobile broadband connection settings, choose “Network Connections” from the System → Preferences menu.
hu: Most létrejön a kapcsolat a mobil széles sávú szolgáltatójához a kiválasztott beállításokkal. Ha a kapcsolódás meghiúsul, vagy nem tudja elérni a hálózati erőforrásokat, akkor ellenőrizze a beállításokat. A mobil széles sávú kapcsolat beállításainak módosításához válassza a Rendszer → Beállítások menü „Hálózati kapcsolatok” menüpontját.

en: A file named “%s” already exists.
hu: Már létezik „%s” nevű fájl.

en: A password is required to connect to “%s”.
hu: Jelszó szükséges a kapcsolódáshoz a következőhöz: „%s”.

en: ARP _targets:
hu: ARP _célok:

en: Active Network Connections
hu: Aktív hálózati kapcsolatok

en: Active backup
hu: Aktív tartalék

en: Active-Backup runner options
hu: Aktív tartalék futtató beállítások

en: Ad-hoc
hu: Eseti

en: Ad_vanced…
hu: Spe_ciális…

en: Adaptive load balancing
hu: Adaptív terheléselosztás

en: Adaptive transmit load balancing
hu: Adaptív átviteli terheléselosztás

en: Additional DNS ser_vers:
hu: To_vábbi DNS kiszolgálók:

en: Additional s_earch domains:
hu: T_ovábbi keresési tartományok:

en: Additional static addresses
hu: További statikus címek

en: Address
hu: Cím

[ctx: Address]
en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Address (optional)
hu: Cím (nem kötelező)

en: Addresses
hu: Címek

en: Advanced
hu: Speciális

en: Advertise
hu: Hirdetés

en: All _users may connect to this network
hu: _Minden felhasználó kapcsolódhat ehhez a hálózathoz

en: All files
hu: Minden fájl

en: Allow _BSD data compression
hu: B_SD tömörítés engedélyezése

en: Allow _Deflate data compression
hu: _Deflate tömörítés engedélyezése

en: Allow _roaming if home network is not available
hu: B_arangoló mód bekapcsolása, ha a saját hálózat nem érhető el

en: Allow automatic PAC pro_visioning
hu: Automatikus PA_C létesítés engedélyezése

en: Allowed Authentication Methods
hu: Engedélyezett hitelesítési módszerek

en: Allowed methods:
hu: Engedélyezett módszerek:

en: An IP address, or a comma-separated list of IP addresses, to look for when checking the link status.
hu: IP-cím vagy IP-címek vesszőkkel elválasztott listája, amelyeket a kapcsolat állapotának ellenőrzésekor meg kell nézni.

en: Anony_mous identity:
hu: _Névtelen személyazonosság:

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Any L3 protocol
hu: Bármilyen L3 protokoll

en: Any L4 protocol
hu: Bármilyen L4 protokoll

en: Any device
hu: Bármely eszköz

en: Are you sure you wish to delete the connection %s?
hu: Valóban törölni kívánja a(z) %s kapcsolatot?

en: Ask for this password every time
hu: Jelszó bekérése minden alkalommal

en: Au_thentication:
hu: _Hitelesítés:

en: Authenticate to delete the selected connection
hu: A kiválasztott kapcsolat törléséhez azonosítás szükséges

en: Authenticate to edit the selected connection
hu: A kiválasztott kapcsolat szerkesztéséhez azonosítás szükséges

en: Authenticate to save this connection for all users of this machine.
hu: Hitelesítse magát a kapcsolat mentéséhez a gép minden felhasználója számára.

en: Authenticated
hu: Hitelesített

en: Authentication
hu: Hitelesítés

en: Authentication required by Wi-Fi network
hu: A Wi-Fi hálózat hitelesítést igényel

en: Auto Ethernet
hu: Automatikus Ethernet

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Automatic (DHCP)
hu: Automatikus (DHCP)

en: Automatic (DHCP) addresses only
hu: Csak automatikus (DHCP) címek

en: Automatic (PPPoE)
hu: Automatikus (PPPoE)

en: Automatic (PPPoE) addresses only
hu: Csak automatikus (PPPoE) címek

en: Automatic (VPN)
hu: Automatikus (VPN)

en: Automatic (VPN) addresses only
hu: Csak automatikus (VPN) címek

en: Automatic with manual DNS settings
hu: Automatikus, kézi DNS beállításokkal

en: Automatic, DHCP only
hu: Automatikus, csak DHCP

en: Automatic, addresses only
hu: Automatikus, csak címek

en: Automatically connect to _VPN when using this connection
hu: Automatikus csatlakozás _VPN-hez ezen kapcsolat használatakor

en: Automatically unlock this device
hu: Eszköz automatikus feloldása

en: Available
hu: Elérhető

en: Ban_d:
hu: Sá_v:

en: Bandwidth
hu: Sávszélesség

en: Base Connection:
hu: Alapkapcsolat:

en: Basic
hu: Alap

en: Bluetooth Type
hu: Bluetooth típusa

en: Bluetooth connection %d
hu: %d. Bluetooth kapcsolat

en: Bond connection %d
hu: %d. bond kapcsolat

en: Bonded _connections:
hu: Párosított _kapcsolatok:

en: Both
hu: Mindkettő

en: Bridge Port
hu: Bridge port

en: Bridge connection %d
hu: %d. bridge kapcsolat

en: Bridged _connections:
hu: B_ridge kapcsolatok:

en: Broadcast Address:
hu: Broadcast cím:

en: By default, ARP requests are sent on active ports only. This option allows sending even on inactive ports.
hu: Alapértelmezés szerint az ARP kérések csak aktív portokon kerülnek kiküldésre. Ez a beállítás engedélyezi a küldést az inaktív portokon is.

en: C_A certificate:
hu: _CA tanúsítvány:

en: C_hannel:
hu: _Csatorna:

en: C_loned MAC address:
hu: _Klónozott MAC-cím:

en: C_onnect
hu: Kapcs_olódás

en: C_onnection:
hu: _Kapcsolat:

en: C_reate
hu: _Létrehozás

en: Cancel
hu: Mégse

en: Cannot export VPN connection
hu: Nem lehet exportálni a VPN kapcsolatot

en: Cannot import VPN connection
hu: Nem lehet importálni a VPN kapcsolatot

en: Certificate in %s
hu: Tanúsítvány ebben: %s

en: Change…
hu: Módosítás…

en: Choose %s Certificate
hu: Válasszon %s tanúsítványt

en: Choose a %s Certificate
hu: Válasszon egy %s tanúsítványt

en: Choose a Certificate Authority certificate
hu: Válasszon hitelesítésszolgáltatói tanúsítványt

en: Choose a Connection Type
hu: Válasszon kapcsolattípust

en: Choose a PAC file
hu: Válasszon PAC fájlt

en: Choose a VPN Connection Type
hu: Válasszon VPN kapcsolattípust

en: Choose your Billing Plan
hu: Válassza ki előfizetési tarifáját

en: Choose your Provider
hu: Válassza ki a szolgáltatóját

en: Choose your Provider’s Country or Region
hu: Válassza ki a szolgáltató országát vagy területét

en: Click to connect
hu: Kattintson a kapcsolódáshoz

en: Client
hu: Kliens

en: Cloned MAC _address:
hu: _Klónozott MAC-cím:

en: Compression
hu: Tömörítés

en: Configure _Methods…
hu: _Módszerek beállítása…

en: Configuring Wi-Fi network connection “%s”…
hu: A Wi-Fi hálózati kapcsolat („%s”) beállítása…

en: Configuring ethernet network connection “%s”…
hu: Vezetékes hálózati kapcsolat („%s”) előkészítése…

en: Configuring mobile broadband connection “%s”…
hu: A mobil széles sávú kapcsolat („%s”) beállítása…

en: Confirm Mobile Broadband Settings
hu: Mobil széles sáv beállításainak megerősítése

en: Connect to Hidden Wi-Fi Network
hu: Kapcsolódás rejtett Wi-Fi hálózathoz

en: Connected
hu: Kapcsolódva

en: Connection Established
hu: Kapcsolat létrehozva

en: Connection Information
hu: Kapcsolatinformációk

en: Connection _Information
hu: _Kapcsolatinformációk

en: Connection _name:
hu: Kapcsolat _neve:

en: Connection _priority for auto-activation:
hu: Kapcsolat _prioritása az automatikus-aktiváláshoz:

en: Connection activation failed
hu: A kapcsolat aktiválása meghiúsult

en: Connection add failed
hu: A kapcsolat hozzáadása meghiúsult

en: Connection cannot be modified
hu: A kapcsolat nem módosítható

en: Connection delete failed
hu: A kapcsolat törlése meghiúsult

en: Connection failure
hu: A kapcsolat meghiúsult

en: Connection priority for automatic activation. Connections with higher numbers are preferred when selecting profiles for automatic activation. Default value is 0.
hu: Kapcsolat prioritása az automatikus-aktiváláshoz. A nagyobb számmal rendelkező kapcsolatok előnyben részesítettek, a profil automatikus aktiváláshoz történő kiválasztásakor. Az alapértelmezett érték 0.

en: Copyright © 2004-2014 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2005-2008 Novell, Inc.
    and many other community contributors and translators
hu: Copyright © 2004-2014 Red Hat, Inc.
    Copyright © 2005-2008 Novell, Inc.
    és sok más közösségi közreműködő és fordító

en: Could not create connection
hu: Nem hozható létre kapcsolat

en: Could not create new connection
hu: Nem hozható létre új kapcsolat

en: Could not edit connection
hu: A kapcsolat nem szerkeszthető

en: Could not find VPN plugin for “%s”.
hu: Nem található VPN bővítmény ehhez: „%s”.

en: Could not load 802.1X Security user interface.
hu: Nem tölthető be a 802.1X biztonság felhasználói felülete.

en: Could not load Bluetooth user interface.
hu: Nem tölthető be a Bluetooth felhasználói felülete.

en: Could not load DCB user interface.
hu: Nem tölthető be a DCB felhasználói felülete.

en: Could not load DSL user interface.
hu: Nem tölthető be a DSL felhasználói felülete.

en: Could not load General user interface.
hu: Nem tölthető be az általános felhasználói felület.

en: Could not load IP tunnel user interface.
hu: Nem tölthető be az IP-alagút felhasználói felület.

en: Could not load IPv4 user interface.
hu: Nem tölthető be az IPv4 felhasználói felület.

en: Could not load IPv6 user interface.
hu: Nem tölthető be az IPv6 felhasználói felület.

en: Could not load InfiniBand user interface.
hu: Nem tölthető be az Infiniband felhasználói felülete.

en: Could not load PPP user interface.
hu: Nem tölthető be a PPP felhasználói felülete.

en: Could not load VPN user interface.
hu: Nem tölthető be a VPN felhasználói felülete.

en: Could not load Wi-Fi security user interface.
hu: Nem tölthető be a Wi-Fi biztonság felhasználói felülete.

en: Could not load Wi-Fi security user interface; missing Wi-Fi setting.
hu: Nem tölthető be a Wi-Fi biztonság felhasználói felülete, hiányzó Wi-Fi beállítás.

en: Could not load Wi-Fi user interface.
hu: Nem tölthető be a Wi-Fi felhasználói felülete.

en: Could not load bond user interface.
hu: Nem tölthető be a bond felhasználói felülete.

en: Could not load bridge port user interface.
hu: Nem tölthető be a bridge port felhasználói felülete.

en: Could not load bridge user interface.
hu: Nem tölthető be a bridge felhasználói felülete.

en: Could not load editor VPN plugin for “%s” (%s).
hu: Nem tölthető be VPN bővítmény ehhez: „%s” (%s).

en: Could not load ethernet user interface.
hu: Nem tölthető be a vezetékes hálózat felhasználói felülete.

en: Could not load mobile broadband user interface.
hu: Nem tölthető be a mobil széles sáv felhasználói felület.

en: Could not load proxy user interface.
hu: Nem tölthető be a proxy felhasználói felülete.

en: Could not load team port user interface.
hu: Nem tölthető be a team port felhasználói felülete.

en: Could not load team user interface.
hu: Nem tölthető be a team felhasználói felülete.

en: Could not load vlan user interface.
hu: Nem tölthető be a VLAN felhasználói felülete.

en: Country or Region List:
hu: Ország- vagy területlista:

en: Country or region
hu: Ország vagy terület

en: Create New Wi-Fi Network
hu: Új Wi-Fi hálózat létrehozása

en: Create _New Wi-Fi Network…
hu: Új _Wi-Fi hálózat létrehozása…

en: Create a connection for _this mobile broadband device:
hu: _Kapcsolat létrehozása ezen mobil széles sávú eszközhöz:

en: DER, PEM, or PKCS#12 private keys (*.der, *.pem, *.p12, *.key)
hu: DER, PEM vagy PKCS#12 személyes kulcsok (*.der, *.pem, *.p12, *.key)

en: DNS ser_vers:
hu: _DNS kiszolgálók:

en: DSL authentication
hu: DSL hitelesítés

en: DSL connection %d
hu: %d. DSL kapcsolat

en: D_HCP client ID:
hu: DH_CP ügyfél-azonosító:

en: De_fault
hu: Ala_pértelmezett

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default Route:
hu: Alapértelmezett útvonal:

en: Delay _before first send:
hu: Késleltetés az első küldés _előtt:

en: Delete the selected connection
hu: A kiválasztott kapcsolat törlése

en: Desired hardware address of new team device. Usual MAC address format is accepted.
hu: Az új team eszköz választott hardvercíme. A szokásos MAC-cím formátum elfogadott.

en: Device disconnect failed
hu: Az eszköz leválasztása meghiúsult

en: Device link negotiation. If “Manual” is chosen, “Speed” and “Duplex” values will be forced without checking the device compatibility. If unsure, leave here “Ignore” or pick “Automatic”.
hu: Eszköz kapcsolategyeztetés. Ha a „Kézi” kerül kiválasztásra, akkor a „Sebesség” és a „Duplex” értékek lesznek kényszerítve, az eszközkompatibilitás ellenőrzése nélkül. Ha nem biztos benne, akkor hagyja „Mellőzés” értéken, vagy válassza az „Automatikus” lehetőséget.

en: Device name
hu: Eszköznév

en: Device name + number
hu: Eszköznév + szám

en: Did not find a connection with UUID “%s”
hu: Nem található „%s” UUID-val rendelkező kapcsolat

en: Disable VPN notifications
hu: VPN értesítések kikapcsolása

en: Disable WiFi Create
hu: Wi-Fi létrehozás kikapcsolása

en: Disable connected notifications
hu: „Csatlakoztatott” értesítések kikapcsolása

en: Disable disconnected notifications
hu: „Bontva” értesítések kikapcsolása

en: Disabled
hu: Tiltva

en: Disconnect
hu: Bontás

en: Disconnect failure
hu: Kapcsolatbontási hiba

en: Disconnected
hu: Kapcsolat bontva

en: Do you want to replace %s with the VPN connection you are saving?
hu: Le kívánja cserélni a(z) %s fájlt a mentendő VPN kapcsolatra?

en: Domains used when resolving host names. Use commas to separate multiple domains.
hu: Gépnevek feloldásához használt tartományok. Több tartomány elválasztásához használjon vesszőket.

en: Don’t know how to create “%s” connections
hu: Nem hozhatók létre a(z) „%s” kapcsolatok

en: Don’t show this message again
hu: Ne mutassa ezt az üzenetet újra

en: Driver:
hu: Illesztőprogram:

en: Duplex value for static link negotiation, required only when “Ignore” and “Automatic” options are not selected. Before specifying a duplex mode be sure your device supports it.
hu: Duplex érték a statikus kapcsolategyeztetésnél, csak akkor szükséges, ha nem a „Mellőzés” és az „Automatikus” beállítás lett választva. Mielőtt beállít egy duplex módot, győződjön meg róla, hogy az eszköze támogatja.

en: Duplicate slaves
hu: Többszörös alárendeltek

en: Dynamic WEP
hu: Dinamikus WEP

en: Dynamic WEP (802.1X)
hu: Dinamikus WEP (802.1X)

en: Dynamic WEP (802.1x)
hu: Dinamikus WEP (802.1x)

en: Echo
hu: Visszhang

en: Edit Connections…
hu: Kap_csolatok szerkesztése…

en: Edit _JSON configuration:
hu: _JSON konfiguráció szerkesztése:

en: Edit the selected connection
hu: A kiválasztott kapcsolat szerkesztése

en: Editing %s
hu: %s szerkesztése

en: Editing IPv4 routes for %s
hu: IPv4 utak szerkesztése ehhez: %s

en: Editing IPv6 routes for %s
hu: IPv6 utak szerkesztése ehhez: %s

en: Editing PPP authentication methods for %s
hu: PPP hitelesítési módszerek szerkesztése ehhez: %s

en: Editing un-named connection
hu: Névtelen kapcsolat szerkesztése

en: Editor initializing…
hu: Szerkesztő előkészítése…

en: Either a password is missing or the connection is invalid. In the latter case, you have to edit the connection with nm-connection-editor first
hu: Vagy hiányzik egy jelszó, vagy a kapcsolat érvénytelen. Utóbbi esetben először a Kapcsolatszerkesztővel kell módosítani a kapcsolatot

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Enable I_GMP snooping
hu: I_GMP szimatolás engedélyezése

en: Enable N_otifications
hu: Ért_esítések bekapcsolása

en: Enable _Mobile Broadband
hu: _Mobil széles sáv bekapcsolása

en: Enable _Networking
hu: _Hálózat bekapcsolása

en: Enable _STP (Spanning Tree Protocol)
hu: _STP (Spanning Tree Protocol) engedélyezése

en: Enable _Wi-Fi
hu: _Wi-Fi bekapcsolása

en: Enable or disable priority pause transmission for each User Priority.
hu: A prioritásos átvitelszüneteltetés be- vagy kikapcsolása minden felhasználói prioritáshoz.

en: Enable or disable strict bandwidth for each user priority.
hu: Szigorú sávszélesség be- vagy kikapcsolása az egyes felhasználói prioritásokhoz.

en: Enabled (prefer public address)
hu: Engedélyezve (nyilvános cím előnyben)

en: Enabled (prefer temporary address)
hu: Engedélyezve (ideiglenes cím előnyben)

en: Enter a name for the Wi-Fi network you wish to create.
hu: Adja meg a létrehozni kívánt Wi-Fi hálózat nevét.

en: Enter the allowed link bandwidth percent each Priority Group may use. The sum of all groups must total 100%.
hu: Írja be az egyes prioritási csoportok számára engedélyezett sávszélesség százalékát. Az összes csoport összegének 100%-nak kell lennie.

en: Enter the name and security details of the hidden Wi-Fi network you wish to connect to.
hu: Adja meg a rejtett Wi-Fi hálózat nevét és biztonsági adatait, amelyhez kapcsolódni kíván.

en: Enter the percentage of priority group bandwidth each user priority may use.
hu: Írja be az egyes prioritások által a prioritási csoport sávszélességéből használható százalékot.

en: Enter the priority group ID for each User Priority.
hu: Írja be a prioritási csoportazonosítót minden felhasználói prioritáshoz.

en: Enter the traffic class for each user priority.
hu: Írja be a forgalomosztályt az egyes felhasználói prioritásokhoz.

en: Error creating connection
hu: Hiba a kapcsolat létrehozásakor

en: Error displaying connection information:
hu: Hiba a kapcsolatinformációk megjelenítése közben:

en: Error editing connection
hu: Hiba a kapcsolat szerkesztésekor

en: Error initializing editor
hu: Hiba a szerkesztő előkészítésekor

en: Error: file doesn’t contain a valid JSON configuration
hu: Hiba: a fájl nem tartalmaz érvényes JSON konfigurációt

en: Ethernet Network
hu: Vezetékes hálózat

en: Ethernet Network (%s)
hu: Vezetékes hálózat (%s)

en: Ethernet Networks
hu: Vezetékes hálózatok

en: Ethernet Networks (%s)
hu: Vezetékes hálózatok (%s)

en: Ethernet connection %d
hu: %d. vezetékes kapcsolat

en: Ethernet device
hu: Ethernet eszköz

en: Ethernet network connection “%s” active
hu: A vezetékes hálózati kapcsolat („%s”) aktív…

en: Ethernet port state
hu: Ethernet port állapota

en: Export VPN connection…
hu: VPN kapcsolat exportálása…

en: Extensible Authentication Protocol
hu: Bővíthető hitelesítési protokoll

en: Fabric
hu: Gyártó

en: Failed to activate connection
hu: Nem sikerült aktiválni a kapcsolatot

en: Failed to add new connection
hu: Az új kapcsolat hozzáadása meghiúsult

en: Failed to add/activate connection
hu: A kapcsolat hozzáadása vagy aktiválása meghiúsult

en: Failed to update connection secrets due to an unknown error.
hu: A kapcsolódási titkok frissítése ismeretlen hiba miatt meghiúsult.

en: Feature
hu: Szolgáltatás

en: Firewall _zone:
hu: Tűzfal_zóna:

en: Flags:
hu: Jelzők:

en: Flow Control
hu: Folyamvezérlés

en: For browser only
hu: Csak böngészőhöz

en: From active to team device
hu: Az aktív porttól a team eszközig

en: From the active port
hu: Az aktív porttól

en: From the team device
hu: A team eszköztől

en: Full
hu: Teljes

en: Gateway
hu: Átjáró

en: General
hu: Általános

en: Group Bandwidth:
hu: Csoport sávszélesség:

en: Group ID:
hu: Csoportazonosító:

en: HW address
hu: Hardvercím

en: Half
hu: Fél

en: Hardware
hu: Hardver

en: Hardware Address:
hu: Hardvercím:

en: Hidden Wi-Fi network
hu: Rejtett Wi-Fi hálózat

en: Highest number of ports
hu: Portok legnagyobb száma

en: Highest priority
hu: Legmagasabb prioritás

en: Highest priority (stable)
hu: Legmagasabb prioritás (stabil)

en: Home network
hu: Otthoni hálózat

en: Home network (%s)
hu: Otthoni hálózat (%s)

en: Hostname to be converted to IP address which will be filled into ARP request as source address.
hu: Az IP-címmé alakítandó gépnév, amely az ARP kérésbe lesz töltve, mint forráscím.

en: Hostname to be converted to IP address which will be filled into request as destination address.
hu: Az IP-címmé alakítandó gépnév, amely a kérésbe lesz töltve, mint célcím.

en: I can’t find my provider and I wish to enter it _manually:
hu: _Nem találom a szolgáltatómat és saját kezűleg szeretném megadni:

en: ID of queue which this port should be mapped to.
hu: A sor azonosítója, amelyhez ezt a portot át kell irányítani.

en: IP Address:
hu: IP cím:

en: IP addresses identify your computer on the network. Click the “Add” button to add an IP address.
hu: Az IP-címek a számítógépét azonosítják a hálózaton. Kattintson a „Hozzáadás” gombra IP-cím hozzáadásához.

en: IP addresses identify your computer on the network. Click the “Add” button to add static IP address to be configured in addition to the automatic ones.
hu: Az IP-címek azonosítják a számítógépét a hálózaton. Kattintson a „Hozzáadás” gombra, az automatikusak mellett beállítandó statikus IP-cím hozzáadásához.

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses.
hu: Gépnevek feloldásához használt tartománynév-kiszolgálók IP-címei. Több tartománynév-kiszolgáló címeinek elválasztásához használjon vesszőket.

en: IP addresses of domain name servers used to resolve host names. Use commas to separate multiple domain name server addresses. Link-local addresses will be automatically scoped to the connecting interface.
hu: Gépnevek feloldásához használt tartománynév-kiszolgálók IP-címei. Több tartománynév-kiszolgáló címeinek elválasztásához használjon vesszőket. A helyi kapcsolatok címei automatikusan a csatlakozó csatolóra lesznek leképezve.

en: IP tunnel
hu: IP-alagút

en: IP tunnel connection %d
hu: %d. IP-alagút kapcsolat

en: IPv4 DNS server “%s” invalid
hu: a(z) „%s” IPv4 DNS-kiszolgáló érvénytelen

en: IPv4 Settings
hu: IPv4 beállításai

en: IPv4 address netmask “%s” invalid
hu: az IPv4 cím „%s” hálózati maszkja érvénytelen

en: IPv4 address “%s” invalid
hu: a(z) „%s” IPv4 cím érvénytelen

en: IPv4 gateway “%s” invalid
hu: a(z) „%s” IPv4 átjáró érvénytelen

en: IPv6 DNS server “%s” invalid
hu: a(z) „%s” IPv6 DNS-kiszolgáló érvénytelen

en: IPv6 Settings
hu: IPv6 beállításai

en: IPv6 _privacy extensions:
hu: IPv6 _adatvédelmi kiterjesztések:

en: IPv6 address “%s” invalid
hu: a(z) „%s” IPv6 cím érvénytelen

en: IPv6 gateway “%s” invalid
hu: a(z) „%s” IPv6 átjáró érvénytelen

en: IPv6 prefix “%s” invalid
hu: a(z) „%s” IPv6 előtag érvénytelen

en: I_dentity:
hu: S_zemélyazonosság:

en: If checked, LACPDU frames are sent along the configured links periodically. If not, it acts as “speak when spoken to”.
hu: Ha engedélyezett, akkor a LACPDU keretek időközönként elküldésre kerülnek a beállított kapcsolatokkal. Ha nincs, akkor „akkor beszél, ha kérdezik”.

en: If enabled, this connection will never be used as the default network connection.
hu: Ha bekapcsolja, ez a kapcsolat soha nem lesz alapértelmezett.

en: Ig_nore automatically obtained routes
hu: A_utomatikusan lekért utak mellőzése

en: Ignore
hu: Mellőzés

en: Ignore CA certificate
hu: CA tanúsítvány mellőzése

en: Ignore invalid packets from _active ports
hu: Érvénytelen csomagok mellőzése az _aktív portoktól

en: Ignore invalid packets from i_nactive ports
hu: Érvénytelen csomagok mellőzése az i_naktív portoktól

en: Ignored
hu: Mellőzve

en: Im_port team configuration from a file…
hu: _Team beállítás importálása fájlból…

en: Import a saved VPN configuration…
hu: Mentett VPN beállítás importálása…

en: Import script from a file…
hu: Parancsfájl importálása fájlból…

en: In most cases, the provider’s PPP servers will support all authentication methods. If connections fail, try disabling support for some methods.
hu: A legtöbb esetben a szolgáltató PPP kiszolgálói támogatják az összes hitelesítési módszert. Ha a kapcsolódás meghiúsul, próbálja meg kikapcsolni néhány módszer támogatását.

en: In tenths of a second. Periodic interval between rebalancing.
hu: Tizedmásodpercekben. Az újra kiegyenlítések közti intervallum.

en: InfiniBand connection %d
hu: %d. InfiniBand kapcsolat

en: Input key
hu: Bemeneti kulcs

en: Installed CDMA device
hu: Telepített CDMA eszköz

en: Installed GSM device
hu: Telepített GSM eszköz

en: Insufficient privileges.
hu: Elégtelen jogosultságok.

en: Interface:
hu: Csatoló:

en: Invalid setting %s: %s
hu: Érvénytelen beállítás: %s: %s

en: It is not intended for command-line interaction but instead runs in the GNOME desktop environment.
hu: Nem a parancssori interakcióra tervezték, hanem a GNOME asztali környezeten belüli futásra.

en: Key in %s
hu: Kulcs ebben: %s

en: LACP port _key:
hu: LACP portk_ulcs:

en: LACP runner options
hu: LACP futtató beállításai

en: Last Used
hu: Utolsó használat

en: Lin_k negotiation:
hu: _Kapcsolategyeztetés:

en: Link Watcher
hu: Kapcsolatfigyelő

en: Link _down delay:
hu: Kapcsolat késleltetése _le:

en: Link _up delay:
hu: Kapcsolat késleltetése _fel:

en: Link-Local
hu: Közvetlen kapcsolat

en: Link-Local Only
hu: Csak közvetlen kapcsolat

en: List of fragment types (strings) which should be used for packet Tx hash computation.
hu: A töredéktípusok (karakterláncok) listája, amelyeket használni kell a csomag átviteli hashének kiszámításához.

en: Load balance
hu: Terheléselosztás

en: Local IP
hu: Helyi IP-cím

en: MAC address
hu: MAC-cím

en: MAC address of the Bluetooth device. Example: 00:11:22:33:44:55
hu: A Bluetooth eszköz MAC címe. Például: 00:11:22:33:44:55

en: MII (recommended)
hu: MII (javasolt)

en: MSCHAPv2 (no EAP)
hu: MSCHAPv2 (nincs EAP)

en: M_ode:
hu: Mó_d:

en: Ma_gic
hu: _Bűvös

en: Manage and change your network connection settings
hu: Hálózati kapcsolatok beállításainak kezelése és módosítása

en: Manage your network connections
hu: Hálózati kapcsolatok kezelése

en: Manual
hu: Kézi

en: Maximum number of missed replies. If this number is exceeded, link is reported as down.
hu: A nem fogadott válaszok legnagyobb száma. Ha ezt a számot túllépi, akkor a kapcsolat megszakadtként lesz jelölve.

en: Method:
hu: Módszer:

en: Metric
hu: Metrika

en: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol version 2
hu: Microsoft Challenge Handshake Authentication Protocol 2. változat

en: Missing connection name
hu: A kapcsolat neve hiányzik

en: Missing resources
hu: Hiányzó erőforrások

en: Mobile Broadband
hu: Mobil széles sáv

en: Mobile Broadband (%s)
hu: Mobil széles sáv (%s)

en: Mobile Broadband network.
hu: Mobil széles sávú hálózat.

en: Mobile broadband connection “%s” active
hu: A mobil széles sávú kapcsolat („%s”) aktív

en: Mobile broadband connection “%s” active: (%d%%%s%s)
hu: A(z) „%s” mobil széles sávú kapcsolat aktív: (%d%%%s%s)

en: Mobile broadband network password
hu: Mobil széles sávú hálózat jelszava

en: Mode
hu: Mód

en: Monitoring _frequency:
hu: _Monitorozás gyakorisága:

en: More addresses
hu: További címek

en: More networks
hu: További hálózatok

en: Multicast _rejoin interval:
hu: Multicast ú_jracsatlakozási időköz:

en: My country is not listed
hu: Az ország nincs felsorolva

en: My plan is not listed…
hu: A tarifám nincs felsorolva…

en: My provider uses CDMA technology (1xRTT, EVDO)
hu: A szolgáltatóm CDMA technológiát használ (1xRTT, EVDO)

en: My provider uses C_DMA-based technology (i.e. 1xRTT, EVDO)
hu: A szolgáltatóm C_DMA-alapú technológiát használ (azaz 1xRTT, EVDO)

en: My provider uses GSM technology (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)
hu: A szolgáltatóm GSM technológiát használ (GPRS, EDGE, UMTS, HSPA)

en: My provider uses _GSM-based technology (i.e. GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)
hu: A szolgáltatóm _GSM-alapú technológiát használ (azaz GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA)

en: N_etwork ID:
hu: _Hálózatazonosító:

en: Name
hu: Név

en: Name of active Tx balancer. Active Tx balancing is disabled by default.
hu: Az aktív átviteli kiegyenlítő. Az aktív átviteli kiegyenlítő alapértelmezés szerint ki van kapcsolva.

en: Name of runner to be used.
hu: A használandó futtató neve.

en: Netmask
hu: Hálózati maszk

en: Network
hu: Hálózat

en: Network Connections
hu: Hálózati kapcsolatok

en: Network connection “%s” active
hu: A hálózati kapcsolat („%s”) aktív

en: NetworkManager
hu: Hálózatkezelő

en: NetworkManager Applet
hu: Hálózatkezelő kisalkalmazás

en: NetworkManager Website
hu: A Hálózatkezelő webhelye

en: NetworkManager connection editor
hu: Hálózatkezelő kapcsolatszerkesztő

en: NetworkManager is a system service for managing and configuring your network connections and devices.
hu: A Hálózatkezelő egy rendszerszolgáltatás hálózati kapcsolatok és eszközök kezelésére és beállítására.

en: NetworkManager is not running…
hu: A Hálózatkezelő nem fut…

en: Networking disabled
hu: Hálózat kikapcsolva

en: New Mobile Broadband Connection
hu: Új mobil széles sávú kapcsolat

en: New Mobile Broadband connection…
hu: Új mobil széles sávú kapcsolat

en: New PIN code:
hu: Új PIN-kód:

en: New Wi-Fi network
hu: Új Wi-Fi hálózat

en: New connection…
hu: Új kapcsolat…

en: New…
hu: Új…

en: No CA certificate is _required
hu: CA tanúsítvány nem _szükséges

en: No VPN plugins are installed.
hu: Nincs telepítve VPN bővítmény.

en: No certificate set
hu: Nincs tanúsítvány beállítva

en: No key set
hu: Nincs kulcs beállítva

en: No network connection
hu: Nincs hálózati kapcsolat

en: No network devices available
hu: Nem érhetők el hálózati eszközök

en: No polkit authorization to perform the action
hu: Nincs engedélye a művelet végrehajtására

en: No valid active connections found!
hu: Nem találhatók érvényes aktív kapcsolatok!

en: Notification area applet for managing your network devices and connections.
hu: Értesítésiterület-kisalkalmazás a hálózati eszközök és kapcsolatok kezelésére.

en: Nu_mber:
hu: S_zám:

en: Number of bursts of multicast group rejoin requests sent after port is enabled or disabled.
hu: A kiküldött multicast újracsatlakozási kéréssorozatok számát adja meg, miután egy port engedélyezésre vagy letiltásra kerül.

en: Number of bursts of unsolicited NAs and gratuitous ARP packets sent after port is enabled or disabled.
hu: A kiküldött kéretlen NA-k és indokolatlan ARP csomagsorozatok száma, miután egy port engedélyezésre vagy letiltásra kerül.

en: OLPC Mesh
hu: OLPC háló

en: Open System
hu: Nyílt rendszer

en: Option specifies the rate at which our link partner is asked to transmit LACPDU packets. If checked, packets will be sent once per second. Otherwise they will be sent every 30 seconds.
hu: A beállítás meghatározza a sebességet, ahogy a kapcsolatpartnert LACPDU csomagok küldésére kéri. Ha engedélyezett, akkor a csomagok másodpercenként lesznek kiküldve. Ellenkező esetben 30 másodpercenként.

en: Options…
hu: Beállítások…

en: Output key
hu: Kimeneti kulcs

en: PAC _file:
hu: PAC _fájl:

en: PAC files (*.pac)
hu: PAC fájlok (*.pac)

en: PAC script:
hu: PAC parancsfájl:

en: PEAP _version:
hu: _PEAP verzió:

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
hu: PEM tanúsítványok (*.pem, *.crt, *.cer)

en: PIN code for SIM card “%s” on “%s”
hu: A(z) „%s” SIM-kártya PIN-kódja ezen: „%s”

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
hu: PIN kód szükséges a mobil széles sávú eszközhöz

en: PIN code required
hu: PIN kód szükséges

en: PIN code:
hu: PIN kód:

en: PPP Settings
hu: PPP beállításai

en: PUK code:
hu: PUK kód:

en: P_IN:
hu: PI_N:

en: Parent device
hu: Szülőeszköz

en: Password Authentication Protocol
hu: Jelszó-hitelesítési protokoll

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Passwords or encryption keys are required to access the Wi-Fi network “%s”.
hu: Jelszavak vagy titkosítási kulcsok szükségesek a(z) „%s” Wi-Fi hálózat eléréséhez.

en: Path _cost:
hu: Út_vonal költsége:

en: Peer _notification interval:
hu: Partneré_rtesítés időköze:

en: Permanent
hu: Állandó

en: Port _sticky
hu: _Ragadós port

en: Port key according to LACP standard. It is only possible to aggregate ports with the same key.
hu: Portkulcs a LACP szabvány szerint. Csak az ugyanolyan kulcsú portok fűzhetőek össze.

en: Port priority
hu: Portprioritás

en: Port priority according to LACP standard. The lower number means higher priority.
hu: Portprioritás a LACP szabvány szerint. A kisebb szám magasabb prioritást jelent.

en: Port priority. The higher number means higher priority.
hu: Portprioritás. A nagyobb szám nagyobb prioritást jelent.

en: Prefix
hu: Előtag

en: Preparing Wi-Fi network connection “%s”…
hu: A Wi-Fi hálózati kapcsolat („%s”) előkészítése…

en: Preparing ethernet network connection “%s”…
hu: Vezetékes hálózati kapcsolat („%s”) előkészítése…

en: Preparing mobile broadband connection “%s”…
hu: A mobil széles sávú kapcsolat („%s”) előkészítése…

en: Preparing network connection “%s”…
hu: A hálózati kapcsolat („%s”) előkészítése…

en: Preserve
hu: Megőrzés

en: Priority
hu: Prioritás

en: Priority Bandwidth:
hu: Prioritásos sávszélesség:

en: Priority Flow Control
hu: Prioritási folyamvezérlés

en: Priority Groups
hu: Prioritási csoportok

en: Priority:
hu: Prioritás:

en: Protected EAP (PEAP)
hu: Védett EAP (PEAP)

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Provider:
hu: Szolgáltató:

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Raw Configuration
hu: Nyers konfiguráció

en: Re-enter new PIN code:
hu: Írja be újra az új PIN-kódot:

en: Remote IP
hu: Távoli IP-cím

en: Requesting a VPN address for “%s”…
hu: VPN cím kérése ehhez: „%s”…

en: Requesting a Wi-Fi network address for “%s”…
hu: Wi-Fi hálózati cím kérése a következőhöz: „%s”…

en: Requesting a network address for “%s”…
hu: Hálózati cím kérése a következőhöz: „%s”…

en: Requesting an ethernet network address for “%s”…
hu: Vezetékes hálózati cím kérése ehhez: „%s”…

en: Require IPv_4 addressing for this connection to complete
hu: IPv_4 címzés megkövetelése a kapcsolathoz

en: Require IPv_6 addressing for this connection to complete
hu: IPv_6 címzés megkövetelése a kapcsolathoz

en: Roaming network
hu: Barangoló hálózat

en: Roaming network (%s)
hu: Barangoló hálózat (%s)

en: Runner
hu: Futtató

en: SIM PIN Unlock Required
hu: A SIM PIN feloldása szükséges

en: SIM PIN unlock required
hu: A SIM PIN feloldása szükséges

en: SIM PUK Unlock Required
hu: A SIM PUK feloldása szükséges

en: SIM PUK unlock required
hu: A SIM PUK feloldása szükséges

en: SS_ID:
hu: SSI_D:

en: S_earch domains:
hu: Keresési _tartományok:

en: S_ecurity:
hu: Bi_ztonság:

en: S_end on inactive ports
hu: _Küldés inaktív portokon

en: Save any changes made to this connection.
hu: A kapcsolat változtatásainak mentése

en: Security not compatible with Ad-Hoc mode
hu: A biztonsági beállítás nem kompatibilis az eseti móddal

en: Security:
hu: Biztonság:

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Select Mobile Broadband Provider Type
hu: Válassza ki a mobil széles sávú szolgáltatás típusát

en: Select file to import
hu: Válassza ki az importálandó fájlt

en: Select from file…
hu: Kiválasztás fájlból…

en: Select the technology your mobile broadband provider uses. If you are unsure, ask your provider.
hu: Válassza ki a mobil széles sávú szolgáltató által használt technológiát. Ha bizonytalan, kérdezze meg szolgáltatóját.

en: Select the type of VPN you wish to use for the new connection. If the type of VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
hu: Válassza ki az új kapcsolathoz használni kívánt VPN típusát. Ha a létrehozni kívánt VPN kapcsolattípus nem jelenik meg a listában, akkor lehet hogy a megfelelő VPN bővítmény nincs telepítve.

en: Select the type of connection you wish to create.
    
    If you are creating a VPN, and the VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
hu: Válassza ki a létrehozandó kapcsolat típusát.
    
    Ha VPN-t hoz létre, és a létrehozni kívánt VPN kapcsolat nem jelenik meg a listában, akkor lehet hogy a megfelelő VPN bővítmény nincs telepítve.

en: Select the type of the Bluetooth connection profile.
hu: Válassza ki a Bluetooth kapcsolat profilját.

en: Select your provider from a _list:
hu: _Válassza ki szolgáltatóját listából:

en: Selected plan _APN (Access Point Name):
hu: Kiválasztott tarifa _APN-je (hozzáférési pont neve):

en: Send LACPDU frames _periodically
hu: LACPDU keretek küldése _rendszeresen

en: Send PPP _echo packets
hu: PPP _visszhangcsomagok küldése

en: Send _interval:
hu: Küldési _időköz:

en: Send a LACPDU frame _every second
hu: LACPDU keret küldése _minden másodpercben

en: Sending unlock code…
hu: Feloldási kód küldése…

en: Set by master
hu: Főinterfész által beállítva

en: Set this to true to disable notifications when Wi-Fi networks are available.
hu: Állítsa igazra a Wi-Fi hálózatok elérhetőségéről szóló értesítések kikapcsolásához.

en: Set this to true to disable notifications when connecting to a network.
hu: Állítsa igazra a hálózathoz csatlakozásról szóló értesítések kikapcsolásához.

en: Set this to true to disable notifications when connecting to or disconnecting from a VPN.
hu: Állítsa igazra a VPN-kapcsolat bontásáról szóló értesítések kikapcsolásához.

en: Set this to true to disable notifications when disconnecting from a network.
hu: Állítsa igazra a hálózati kapcsolat bontásáról szóló értesítések kikapcsolásához.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in EAP authentication.
hu: Állítsa igazra a CA tanúsítványokról szóló figyelmeztetések kikapcsolásához az EAP hitelesítés során.

en: Set this to true to disable warnings about CA certificates in phase 2 of EAP authentication.
hu: Állítsa igazra a CA tanúsítványokról szóló figyelmeztetések kikapcsolásához az EAP hitelesítés 2. fázisa során.

en: Set to FALSE to disable displaying the applet in the notification area.
hu: Állítsa HAMISRA a kisalkalmazás értesítési területen való megjelenítésének tiltásához.

en: Set to true to disable creation of adhoc networks when using the applet.
hu: Állítsa igazra az eseti hálózatok létrehozásának kikapcsolásához a kisalkalmazás használatakor.

en: Set up a Mobile Broadband Connection
hu: Mobil széles sávú kapcsolat beállítása

en: Sh_ow passwords
hu: _Jelszavak megjelenítése

en: Shared Key
hu: Megosztott kulcs

en: Shared to other computers
hu: Más gépekkel megosztott

en: Sho_w key
hu: Kul_cs megjelenítése

en: Sho_w password
hu: _Jelszó megjelenítése

en: Sho_w passwords
hu: _Jelszavak megjelenítése

en: Show PIN code
hu: PIN-kód megjelenítése

en: Show PIN/PUK codes
hu: PIN/PUK-kódok megjelenítése

en: Show the applet in notification area
hu: A kisalkalmazás megjelenítése az értesítési területen

en: Slaves “%s” and “%s” apply to different virtual ports (“%s” and “%s”) of the same physical device.
hu: „%s” és „%s” alárendeltek ugyanazon fizikai eszköz eltérő virtuális portjaira („%s” és „%s”) vonatkoznak.

en: Slaves “%s” and “%s” both apply to device “%s”
hu: „%s” és „%s” alárendeltek egyaránt a(z) „%s” eszközre vonatkoznak

en: Specifies the minimum number of ports that must be active before asserting carrier in the master interface, value can be 1 – 255.
hu: Meghatározza azon portok legkisebb számát, amelyeknek aktívnak kell lenniük ahhoz, hogy aktívnak legyen tekinthető a főcsatoló, az érték 1 és 255 között lehet.

[ctx: Speed]
en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Speed value for static link negotiation, required only when “Ignore” and “Automatic” options are not selected. Before specifying a speed value be sure your device supports it.
hu: Sebesség érték a statikus kapcsolategyeztetésnél, csak akkor szükséges, ha nem a „Mellőzés” és az „Automatikus” beállítás lett választva. Mielőtt beállít egy sebességértéket, győződjön meg róla, hogy az eszköze támogatja.

en: Speed:
hu: Sebesség:

en: Stable
hu: Stabil

en: Stamp
hu: Bélyeg

en: Starting VPN connection “%s”…
hu: A VPN kapcsolat („%s”) indítása…

en: Store the password for all users
hu: Jelszó tárolása minden felhasználóhoz

en: Store the password only for this user
hu: A jelszó tárolása csak ehhez a felhasználóhoz

en: Strict Bandwidth:
hu: Szigorú sávszélesség:

[ctx: Subnet Mask]
en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Subnet Mask:
hu: Alhálózati maszk:

en: Suppress networks available notifications
hu: Vezeték nélküli hálózatok elérhetőségéről szóló értesítések kikapcsolása

en: System priority, value can be 0 – 65535.
hu: Rendszerprioritás, az érték 0 és 65535 között lehet.

en: Team
hu: Csapat

en: Team Advanced Options
hu: Speciális team beállítások

en: Team Port
hu: Team port

en: Team connection %d
hu: %d. team kapcsolat

en: The DHCP client identifier allows the network administrator to customize your computer’s configuration. If you wish to use a DHCP client identifier, enter it here.
hu: A DHCP ügyfél-azonosító lehetővé teszi a hálózati rendszergazdának a számítógép beállításainak testreszabását. Ha szeretne DHCP ügyfél-azonosítót használni, akkor itt adja meg azt.

en: The IP address identify your computer on the network and determines the address range distributed to other computers. Click the “Add” button to add an IP address. If no address is provided, range will be determined automatically.
hu: Az IP-cím azonosítja a számítógépét a hálózaton, és meghatározza a más számítógépeknek kiosztott címtartományt. Kattintson a „Hozzáadás” gombra egy IP-cím hozzáadásához. Ha nincs cím megadva, akkor a tartomány automatikusan lesz meghatározva.

en: The MAC address entered here will be used as hardware address for the network device this connection is activated on. This feature is known as MAC cloning or spoofing. Example: 00:11:22:33:44:55
hu: Az itt megadott MAC-cím azon hálózati eszköz hardvercíme lesz, amelyen ez a kapcsolat aktiválva lesz. Ezt a szolgáltatást MAC-klónozásnak vagy -hamisításnak nevezik. Például: 00:11:22:33:44:55

en: The NetworkManager Applet could not find some required resources (the .ui file was not found).
hu: A Hálózatkezelő kisalkalmazás nem talál néhány szükséges .ui fájlt.

en: The NetworkManager Developers
hu: A Hálózatkezelő fejlesztői

en: The VPN connection “%s” could not be exported to %s.
    
    Error: %s.
hu: A VPN kapcsolat („%s”) nem exportálható ide: %s.
    
    Hiba: %s.

en: The VPN plugin failed to import the VPN connection correctly
    
    Error: no VPN service type.
hu: A VPN bővítmény nem tudta megfelelően importálni a VPN kapcsolatot
    
    Hiba: nincs VPN-szolgáltatástípus.

en: The connection editor could not find some required resources (the .ui file was not found).
hu: A kapcsolatszerkesztő nem talál néhány szükséges erőforrást (a .ui fájl nem található).

en: The connection editor dialog could not be initialized due to an unknown error.
hu: A kapcsolatszerkesztő ablak ismeretlen hiba miatt nem készíthető elő.

en: The delay between link watch initialization and the first request being sent.
hu: A késleltetés a kapcsolatfigyelés előkészítése és az első kiküldött kérés között.

en: The delay between the link coming up and the runner being notified about it.
hu: A késleltetés a kapcsolat létrejötte és a futtató értesítése között.

en: The delay between the link going down and the runner being notified about it.
hu: A késleltetés a kapcsolat megszakadása és a futtató értesítése között.

en: The file “%s” could not be read or does not contain recognized VPN connection information
    
    Error: %s.
hu: A fájl („%s”) nem olvasható vagy nem tartalmaz ismert VPN kapcsolatinformációkat
    
    Hiba: %s.

en: The interface name of the primary device. If set, this device will always be the active slave when it is available.
hu: Az elsődleges eszköz csatolójának neve. Ha be van állítva, mindig ez az eszköz lesz az aktív alárendelt, ha elérhető.

en: The interval between requests being sent.
hu: A kérések kiküldése közti időköz.

en: The link watcher to be used.
hu: A használandó kapcsolatfigyelő.

en: The mobile broadband device “%s” requires a SIM PIN code before it can be used.
hu: A(z) „%s” mobil széles sávú eszköz használatához a SIM PIN-kód szükséges.

en: The mobile broadband device “%s” requires a SIM PUK code before it can be used.
hu: A(z) „%s” mobil széles sávú eszköz használatához a SIM PUK-kód szükséges.

en: The network connection has been disconnected.
hu: A hálózati kapcsolat bontva.

en: The nm-connection-editor program works with NetworkManager to create and edit existing connection profiles for NetworkManager.
hu: A Hálózati kapcsolatok program használható kapcsolati profilok létrehozására a Hálózatkezelőhöz, és a meglévők kezelésére.

en: The password is not required
hu: A jelszó nem szükséges

en: The zone defines the trust level of the connection. Default is not a regular zone, selecting it results in the use of the default zone set in the firewall. Only usable if firewalld is active.
hu: A zóna adja meg a kapcsolat megbízhatósági szintjét. Az alapértelmezett nem valódi zóna, kiválasztásakor a tűzfalban beállított alapértelmezett zóna kerül felhasználásra. Csak akkor használható, ha a firewalld aktív.

en: This assistant helps you easily set up a mobile broadband connection to a cellular (3G) network.
hu: Ez a varázsló segít egyszerűen beállítani a mobil széles sávú kapcsolatot a (3G) mobilhálózathoz.

en: This defines the policy of how hardware addresses of team device and port devices should be set during the team lifetime.
hu: Ez meghatározza a házirendet, hogy hogyan legyen a team eszköz hardvercíme és a porteszközök beállítva a team élettartama alatt.

en: This option locks this connection to the Wi-Fi access point (AP) specified by the BSSID entered here. Example: 00:11:22:33:44:55
hu: Ez a lehetőség a Wi-Fi hozzáférési ponthoz (AP) való kapcsolódás lehetőségét az itt megadott BSSID-re korlátozza. Például: 00:11:22:33:44:55

en: This option locks this connection to the network device specified either by its interface name or permanent MAC or both. Examples: “em1”, “3C:97:0E:42:1A:19”, “em1 (3C:97:0E:42:1A:19)”
hu: Ez a lehetőség a csatolónevével vagy állandó MAC-címével vagy mindkettővel megadott hálózati eszközhöz rögzíti a kapcsolatot. Például: „em1”, „3C:97:0E:42:1A:19”, „em1 (3C:97:0E:42:1A:19)”.

en: This option locks this connection to the network device specified either by its interface name or permanent MAC or both. Examples: “ib0”, “80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65”, “ib0 (80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65)”
hu: Ez a lehetőség a csatolónevével vagy állandó MAC-címével vagy mindkettővel megadott hálózati eszközhöz rögzíti a kapcsolatot. Például: „ib0”, „80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65”, „ib0 (80:00:00:48:fe:80:00:00:00:00:00:00:00:02:c9:03:00:00:0f:65)”

en: This option locks this connection to the network device specified either by its interface name or permanent MAC or both. Examples: “wlan0”, “3C:97:0E:42:1A:19”, “wlan0 (3C:97:0E:42:1A:19)”
hu: Ez a lehetőség a csatolónevével vagy állandó MAC-címével vagy mindkettővel megadott hálózati eszközhöz rögzíti a kapcsolatot. Például: „wlan0”, „3C:97:0E:42:1A:19”, „wlan0 (3C:97:0E:42:1A:19)”

en: This program is a component of NetworkManager (https://wiki.gnome.org/Projects/NetworkManager/).
hu: Ez a program a Hálózatkezelő része (https://wiki.gnome.org/Projects/NetworkManager/).

en: This selects the policy of how the aggregators will be selected.
hu: Ez kiválasztja az összefűzők kiválasztási házirendjét.

en: Traffic Class:
hu: Forgalomosztály:

en: Transmission _balancing interval:
hu: Átviteli _kiegyenlítés gyakorisága:

en: Transmission po_wer:
hu: Átvitel _erőssége:

en: Tunneled TLS
hu: Alagutazott TLS

en: Twisted Pair (TP)
hu: Csavart érpár

en: URL from where the PAC script is to be obtained.
hu: Az URL, ahonnan a PAC parancsfájl beszerezhető.

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unknown error
hu: Ismeretlen hiba

en: Unknown error creating connection editor dialog.
hu: Ismeretlen hiba a kapcsolatszerkesztő ablak létrehozásakor.

en: Unknown error validating 802.1X security
hu: Ismeretlen hiba a 802.1X biztonság ellenőrzésekor

en: Unlisted
hu: Egyéb

en: Unsupported mobile broadband connection type.
hu: Nem támogatott mobil széles sávú kapcsolattípus.

en: Usage:
hu: Használat:

en: Use 802.1_X security for this connection
hu: 802.1_X biztonsági szolgáltatás használata a kapcsolathoz

en: Use TCP _header compression
hu: TPC _fejléctömörítés használata

en: Use _stateful MPPE
hu: Állapottartó _MPPE használata

en: Use the network menu to connect to a Wi-Fi network
hu: A hálózat menüvel kapcsolódhat a Wi-Fi hálózathoz

en: Use this proxy configuration for only browser clients/schemes.
hu: Ezen proxybeállítás csak böngésző ügyfelek/sémák esetén legyen használatban.

en: Used to determine whether settings should be migrated to a new version.
hu: A szükség van-e a beállítások új verzióra költöztetésére.

en: User authentication required for VPN connection “%s”…
hu: A felhasználó hitelesítése szükséges a VPN kapcsolathoz („%s”)…

en: User authentication required for Wi-Fi network “%s”…
hu: A felhasználó hitelesítése szükséges a Wi-Fi hálózathoz („%s”)…

en: User authentication required for ethernet network connection “%s”…
hu: A felhasználó hitelesítése szükséges a vezetékes hálózati kapcsolathoz („%s”)…

en: User authentication required for mobile broadband connection “%s”…
hu: Felhasználói hitelesítés szükséges a mobil széles sávú kapcsolathoz („%s”)…

en: User authentication required for network connection “%s”…
hu: A felhasználó hitelesítése szükséges a hálózati kapcsolathoz („%s”)…

en: VLAN _id:
hu: VLAN _azonosító:

en: VLAN connection %d
hu: %d. VLAN kapcsolat

en: VLAN inter_face name:
hu: _VLAN csatolónév:

en: VPN Banner:
hu: VPN fejléc:

en: VPN Connection Failed
hu: A VPN kapcsolat meghiúsult

en: VPN Gateway:
hu: VPN átjáró:

en: VPN Login Message
hu: VPN bejelentkezési üzenet

en: VPN Type:
hu: VPN típusa:

en: VPN Username:
hu: VPN felhasználónév:

en: VPN connection %d
hu: %d. VPN kapcsolat

en: VPN connection active
hu: A VPN kapcsolat aktív

en: VPN connection has been successfully established.
hu: A VPN kapcsolat sikeresen létrehozva.

en: VPN connection has been successfully established.
    
    %s
hu: A VPN kapcsolat sikeresen létrehozva.
    
    %s

en: Validate received ARP packets on active ports. If this is not checked, all incoming ARP packets will be considered as a good reply.
hu: A kapott ARP csomagok ellenőrzése az aktív portokon. Ha nincs bejelölve, akkor minden ARP csomag jó válasznak lesz tekintve.

en: Validate received ARP packets on inactive ports. If this is not checked, all incoming ARP packets will be considered as a good reply.
hu: A fogadott ARP csomagok ellenőrzése az inaktív portokon. Ha ez nincs bejelölve, akkor minden beérkező ARP csomag helyes válaszként lesz értelmezve.

en: Value is positive number in milliseconds. Specifies an interval between bursts of multicast group rejoin requests.
hu: Az érték egy pozitív szám másodpercekben. A multicast újracsatlakozási kéréssorozatok közti időtartamot adja meg.

en: Value is positive number in milliseconds. Specifies an interval between bursts of notify-peer packets.
hu: Az érték egy pozitív szám ezredmásodpercekben. A notify-peer csomagsorozatok közti intervallumot adja meg.

en: Version 0
hu: 0. verzió

en: Version 1
hu: 1. verzió

en: Virtual
hu: Virtuális

en: WEP 128-bit Passphrase
hu: WEP 128 bites jelmondat

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
hu: WEP 40/128 bites kulcs (Hex vagy ASCII)

en: WPA & WPA2 Enterprise
hu: WPA és WPA2 Enterprise

en: WPA & WPA2 Personal
hu: WPA és WPA2 Personal

en: Wake on LAN:
hu: Ébredés LAN-on:

en: Wake-on-LAN password
hu: Ébredés LAN-on jelszava

en: Wake-on-LAN password (an Ethernet MAC). It is only valid for magic packets.
hu: Ébredés LAN-on jelszava (egy Ethernet MAC). Csak bűvös csomagokhoz érvényes.

en: Warning: Selecting an incorrect plan may result in billing issues for your broadband account or may prevent connectivity.
    
    If you are unsure of your plan please ask your provider for your plan’s APN.
hu: Figyelmeztetés: nem megfelelő tarifa kiválasztása számlázási problémákat okozhat a széles sávú előfizetésén, vagy megakadályozhatja a csatlakozást.
    
    Ha nem biztos a tarifában, kérdezzen rá szolgáltatójánál a tarifához tartozó APN-re.

en: Warning: the connection contains some properties not supported by the editor. They will be cleared upon save.
hu: Figyelmeztetés: a kapcsolat néhány olyan tulajdonságot tartalmaz, amelyet nem támogat a szerkesztő. Mentéskor törlésre kerülnek.

en: When connecting to IPv4-capable networks, allows the connection to complete if IPv6 configuration fails but IPv4 configuration succeeds.
hu: IPv4-képes hálózatokhoz csatlakozáskor a kapcsolódás befejeződhet, ha az IPv6 beállítása meghiúsul, de az IPv4 beállítása sikerül. Ez itt kikapcsolható.

en: When connecting to IPv6-capable networks, allows the connection to complete if IPv4 configuration fails but IPv6 configuration succeeds.
hu: IPv6-képes hálózatokhoz csatlakozáskor a kapcsolódás befejeződhet, ha az IPv4 beállítása meghiúsul, de az IPv6 beállítása sikerül. Ez itt kikapcsolható.

en: Wi-Fi Network | Wi-Fi Networks
hu[0]: Wi-Fi hálózat
hu[1]: Wi-Fi hálózatok

en: Wi-Fi Network (%s)
hu: Wi-Fi hálózat (%s)

en: Wi-Fi Network Authentication Required
hu: Hitelesítés szükséges a Wi-Fi hálózathoz

en: Wi-Fi Networks (%s)
hu: Wi-Fi hálózatok (%s)

en: Wi-Fi Networks Available
hu: Wi-Fi hálózatok érhetők el

en: Wi-Fi Security
hu: Wi-Fi biztonság

en: Wi-Fi _adapter:
hu: Wi-Fi _csatoló:

en: Wi-Fi _security:
hu: Wi-_Fi biztonság:

en: Wi-Fi connection %d
hu: %d. Wi-Fi kapcsolat

en: Wi-Fi device
hu: Wi-Fi eszköz

en: Wi-Fi is disabled
hu: A Wi-Fi kikapcsolva

en: Wi-Fi is disabled by hardware switch
hu: A Wi-Fi hardveres kapcsolóval kikapcsolva

en: Wi-Fi network connection “%s” active
hu: A Wi-Fi hálózati kapcsolat („%s”) aktív…

en: Wi-Fi network connection “%s” active: %s (%d%%)
hu: A Wi-Fi hálózati kapcsolat („%s”) aktív: %s (%d%%)

[ctx: Wi-Fi/Ethernet security]
en: None
hu: Nincs

[ctx: Wifi/wired security]
en: None
hu: Nincs

en: Willing
hu: Készséges

en: Wired
hu: Vezetékes

en: Wrong PIN code; please contact your provider.
hu: A PIN-kód hibás, keresse meg szolgáltatóját.

en: Wrong PUK code; please contact your provider.
hu: A PUK-kód hibás, keresse meg szolgáltatóját.

en: You are now connected to the Mobile Broadband network.
hu: Kapcsolódott a mobil széles sávú hálózathoz.

en: You are now connected to the Wi-Fi network “%s”.
hu: Kapcsolódott a Wi-Fi hálózathoz („%s”).

en: You are now connected to the ethernet network.
hu: Kapcsolódott a vezetékes hálózathoz.

en: You are now connected to the mobile broadband network.
hu: Kapcsolódott a mobil széles sávú hálózathoz.

en: You are now connected to “%s”.
hu: Kapcsolódott ehhez: „%s”.

en: You are now registered on a roaming network.
hu: Mostantól regisztrálva van a barangoló hálózaton.

en: You are now registered on the home network.
hu: Mostantól regisztrálva van az otthoni hálózaton.

en: You will need the following information:
hu: A következő információkra lesz szüksége:

en: Your Device:
hu: Eszköz:

en: Your Plan:
hu: Tarifa:

en: Your Provider:
hu: Szolgáltató:

en: Your broadband billing plan name
hu: Széles sávú előfizetésének neve

en: Your broadband provider’s name
hu: Széles sávú szolgáltatójának neve

en: Your mobile broadband connection is configured with the following settings:
hu: A mobil széles sávú kapcsolata a következő beállításokkal rendelkezik:

en: _About
hu: _Névjegy

en: _Add
hu: Hozzá_adás

en: _Add a VPN connection…
hu: VPN kapcsolat hozzá_adása…

en: _Aggregator selection policy:
hu: Össze_fűző-kiválasztási házirend:

en: _Aging time:
hu: Öregedési i_dő:

en: _Automatically connect to this network when it is available
hu: _Automatikus kapcsolódás ehhez a hálózathoz, ha elérhető

en: _BSSID:
hu: BSS_ID:

en: _Cancel
hu: Mé_gse

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Configure VPN…
hu: V_PN beállítása…

en: _Connect to Hidden Wi-Fi Network…
hu: Kapcsolódás _rejtett Wi-Fi hálózathoz…

en: _Delete
hu: _Törlés

en: _Device:
hu: _Eszköz:

en: _Dial-Up Network
hu: _Betárcsázós hálózat

en: _Down delay:
hu: Késleltetés _le:

en: _Edit
hu: S_zerkesztés

en: _Export…
hu: _Exportálás…

en: _Fields for transmission hash
hu: _Mezők az átviteli hashhez

en: _Forward delay:
hu: _Továbbítás késleltetése:

en: _Hairpin mode:
hu: _Hajtű mód:

en: _Hardware Address:
hu: _Hardvercím:

en: _Hardware address policy:
hu: _Hardvercím házirend:

en: _Hello time:
hu: _Hello idő:

en: _Ignore
hu: _Mellőzés

en: _Inner authentication:
hu: Belső _hitelesítés:

en: _Interface name:
hu: _Csatoló neve:

en: _Key:
hu: K_ulcs:

en: _LACP port priority:
hu: _LACP portprioritás:

en: _Link Monitoring:
hu: _Kapcsolatfigyelés:

en: _Link watcher:
hu: _Kapcsolatfigyelő:

en: _Loose binding
hu: _Laza kötés

en: _MTU:
hu: MT_U:

en: _Max age:
hu: _Max. kor:

en: _Maximum missed replies:
hu: _Nem fogadott válaszok legnagyobb száma:

en: _Method:
hu: _Módszer:

en: _Minimum ports:
hu: Portok leg_kisebb száma:

en: _Multicast rejoin count:
hu: _Multicast újracsatlakozás száma:

en: _Network name:
hu: _Hálózatnév:

en: _Parent interface:
hu: S_zülő csatoló:

en: _Password:
hu: _Jelszó:

en: _Peer notification count:
hu: _Partnerértesítés száma:

en: _Personal Area Network
hu: S_zemélyes területi hálózat

en: _Phy
hu: _Fiz

en: _Port priority:
hu: _Portprioritás:

en: _Primary:
hu: _Elsődleges:

en: _Priority:
hu: _Prioritás:

en: _Queue ID:
hu: _Sorazonosító:

en: _Rate:
hu: Se_besség:

en: _Reorder headers
hu: Fejlécek át_rendezése

en: _Replace
hu: _Csere

en: _Require 128-bit encryption
hu: 128 bites _titkosítás megkövetelése

en: _Routes…
hu: _Utak…

en: _Runner:
hu: _Futtató:

en: _Save
hu: M_entés

en: _Secondary Password:
hu: _Másodlagos jelszó:

en: _Select your plan:
hu: _Válassza ki a tarifát:

en: _Service:
hu: Sz_olgáltatás:

en: _Source host:
hu: _Forrásgép:

en: _Speed:
hu: _Sebesség:

en: _System priority:
hu: _Rendszerprioritás:

en: _Target host:
hu: _Célgép:

en: _Teamed connections:
hu: Teamed _kapcsolatok:

en: _Tertiary Password:
hu: _Harmadlagos jelszó:

en: _Transmission balancer:
hu: Á_tviteli kiegyenlítő:

en: _Transport mode:
hu: Átviteli _mód:

en: _Type:
hu: _Típus:

en: _Unlock
hu: _Feloldás

en: _Up delay:
hu: Késleltetés _fel:

en: _Use point-to-point encryption (MPPE)
hu: _Ponttól pontig titkosítás (MPPE)

en: _Use this connection only for resources on its network
hu: A kapcsolat _használata csak a hálózatán lévő erőforrásokhoz

en: _Username:
hu: _Felhasználónév:

en: _VPN Connections
hu: _VPN kapcsolatok

en: _Wake on LAN password:
hu: Ébredés _LAN-on jelszava:

en: ad-hoc
hu: eseti

en: automatic
hu: automatikus

en: bytes
hu: bájt

en: can’t parse device name
hu: nem lehet feldolgozni az eszköznevet

en: cloned MAC
hu: klónozott MAC

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
hu: „%2$s” objektum „%1$s” konstuktortulajdonsága nem állítható be a létrehozás után

en: default
hu: alapértelmezett

en: device
hu: eszköz

en: device not managed
hu: az eszköz nem kezelt

en: device not ready
hu: az eszköz nem áll készen

en: device not ready (firmware missing)
hu: az eszköz nem áll készen (hiányzó firmware)

en: disconnected
hu: leválasztva

en: ignored
hu: mellőzve

en: infiniband device
hu: infiniband eszköz

en: invalid %s (%s)
hu: érvénytelen %s (%s)

en: invalid %s (%s)
hu: érvénytelen %s (%s)

en: invalid %s (%s):
hu: érvénytelen %s (%s):

en: invalid %s for %s (%s)
hu: érvénytelen %s ehhez: %s (%s)

en: invalid Bluetooth device (%s)
hu: érvénytelen Bluetooth eszköz (%s)

en: invalid EAP-PEAP CA certificate: %s
hu: érvénytelen EAP-PEAP CA tanúsítvány: %s

en: invalid EAP-PEAP CA certificate: no certificate specified
hu: érvénytelen EAP-PEAP CA tanúsítvány: nincs tanúsítvány megadva

en: invalid EAP-TTLS CA certificate: %s
hu: Érvénytelen EAP-TTLS CA tanúsítvány: „%s”

en: invalid EAP-TTLS CA certificate: no certificate specified
hu: érvénytelen EAP-TTLS CA tanúsítvány: nincs tanúsítvány megadva

en: invalid hardware address
hu: érvénytelen hardvercím

en: invalid interface-name (%s):
hu: érvénytelen csatolónév (%s):

en: invalid interface-name for %s (%s):
hu: érvénytelen csatolónév ehhez: %s (%s):

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only ascii characters
hu: érvénytelen wep-kulcs: egy %zu hosszú kulcsban csak ascii karakterek lehetnek

en: invalid wep-key: key with a length of %zu must contain only hex-digits
hu: érvénytelen wep-kulcs: egy %zu hosszú kulcsban csak hexadecimális számjegyek lehetnek

en: invalid wep-key: passphrase must be non-empty
hu: érvénytelen wep-kulcs: a jelmondat nem lehet üres

en: invalid wep-key: passphrase must be shorter than 64 characters
hu: érvénytelen wep-kulcs: a jelmondatnak 64 karakternél rövidebbnek kell lennie

en: invalid wep-key: wrong key length %zu. A key must be either of length 5/13 (ascii) or 10/26 (hex)
hu: érvénytelen wep-kulcs: hibás kulcshossz: %zu. A kulcs hossza 5/13 (ascii) vagy 10/26 lehet (hex)

en: invalid wpa-psk: cannot interpret key with 64 bytes as hex
hu: érvénytelen wpa-psk: a 64 bájtos kulcs nem értelmezhető hexadecimálisként

en: invalid wpa-psk: invalid key-length %zu. Must be [8,63] bytes or 64 hex digits
hu: érvénytelen wpa-psk: érvénytelen kulcshossz: %zu. [8,63] bájtnak, vagy 64 hexadecimális számjegynek kell lennie

en: missing EAP password
hu: hiányzó EAP jelszó

en: missing EAP username
hu: hiányzó EAP felhasználónév

en: missing EAP-FAST PAC file
hu: hiányzó EAP-FAST PAC fájl

en: missing EAP-LEAP password
hu: hiányzó EAP-LEAP jelszó

en: missing EAP-LEAP username
hu: hiányzó EAP-LEAP felhasználónév

en: missing EAP-TLS identity
hu: hiányzó EAP-TLS személyazonosság

en: missing SSID
hu: hiányzó SSID

en: missing leap-password
hu: hiányzó leap jelszó

en: missing leap-username
hu: hiányzó leap felhasználónév

en: missing wep-key
hu: hiányzó wep-kulcs

en: never
hu: soha

en: no CA certificate selected
hu: nincs CA tanúsítvány kiválasztva

en: no file selected
hu: nincs fájl kiválasztva

en: no key selected
hu: nincs kulcs kiválasztva

en: no user certificate selected
hu: nincs felhasználói tanúsítvány kiválasztva

en: none
hu: nincs

en: not enabled
hu: nincs bekapcsolva

en: not registered
hu: nincs regisztrálva

en: now
hu: most

en: object class '%s' has no property named '%s'
hu: a(z) „%s” objektumosztálynak nincs „%s” nevű tulajdonsága

en: primary
hu: elsődleges

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
hu: „%2$s” osztály „%1$s” tulajdonsága nem írható

en: registration denied
hu: regisztráció megtagadva

en: roaming
hu: barangoló

en: searching
hu: keresés

en: secure.
hu: biztonságos.

en: selected CA certificate file does not exist
hu: a kiválasztott CA tanúsítványfájl nem létezik

en: selected key file does not exist
hu: a kiválasztott kulcsfájl nem létezik

en: selected user certificate file does not exist
hu: a kiválasztott felhasználói tanúsítványfájl nem létezik

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
hu: nem állítható be „%2$s” típusú „%1$s” tulajdonság „%3$s” típusú értékre

en: undefined error in 802.1X security (wpa-eap)
hu: meghatározatlan hiba a 802.1X biztonságban (wpa-eap)

en: unknown error
hu: ismeretlen hiba

en: unknown failure
hu: ismeretlen hiba

en: unspecified error
hu: meghatározatlan hiba

en: unspecified error validating eap-method file
hu: meghatározatlan hiba az eap-method fájl ellenőrzése közben

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
hu: a(z) „%2$s” típusú „%1$s” érték érvénytelen vagy kívül esik a tartományon „%4$s” típusú „%3$s” tulajdonsághoz

en: vlan parent
hu: vlan szülő
