libwnck - en to hu translation catalogue (232 entries)

en: "%s"
hu: „%s”

en: %d ("%s")
hu: %d („%s”)

en: <name unset>
hu: <a név nincs beállítva>

en: <no EWMH-compliant window manager>
hu: <nincs az EWMH-nak megfelelő ablakkezelő>

en: <no viewport>
hu: <nincs nézetport>

en: <unset>
hu: <nincs beállítva>

en: Action not allowed
hu: A művelet nem engedélyezett

en: Activate the window
hu: Az ablak aktiválása

en: Activate the workspace
hu: A munkaterület aktiválása

en: Active Window: %s
hu: Aktív ablak: %s

en: Active Workspace: %s
hu: Aktív munkaterület: %s

en: Alias of --window
hu: A --window álneve

en: Always On _Top
hu: Mindig _felül

en: Always group windows
hu: Mindig csoportosítsa az ablakokat

en: Bottom Neighbor: %s
hu: Alsó szomszéd: %s

en: CLASS
hu: OSZTÁLY

en: Cannot change the workspace layout on the screen: the layout is already owned
hu: A munkaterület elrendezése nem módosítható a képernyőn: az elrendezés már birtokba van véve

en: Cannot interact with application having its group leader with XID %lu: the application cannot be found
hu: Nem lehet együttműködni a(z) %lu. XID-jú csoportazonosítójú alkalmazással: az alkalmazás nem található

en: Cannot interact with class group "%s": the class group cannot be found
hu: Nem lehet együttműködni a(z) „%s” osztálycsoporttal: az osztálycsoport nem található

en: Cannot interact with screen %d: the screen does not exist
hu: Nem lehet együttműködni a(z) %d. képernyővel: a képernyő nem létezik

en: Cannot interact with window with XID %lu: the window cannot be found
hu: Nem lehet együttműködni a(z) %lu. XID-jú ablakkal: az ablak nem található

en: Cannot interact with workspace %d: the workspace cannot be found
hu: Nem lehet együttműködni a(z) %d. munkaterülettel: a munkaterület nem létezik

en: Change the X coordinate of the window to X
hu: Az ablak vízszintes koordinátájának módosítása X-re

en: Change the Y coordinate of the window to Y
hu: Az ablak függőleges koordinátájának módosítása Y-ra

en: Change the height of the window to HEIGHT
hu: Az ablak magasságának módosítása a MAGASSÁGRA

en: Change the name of the workspace to NAME
hu: A munkaterület nevének módosítása a NÉVRE

en: Change the number of workspaces of the screen to NUMBER
hu: A képernyő munkaterületei számának módosítása a SZÁMRA

en: Change the type of the window to TYPE (valid values: normal, desktop, dock, dialog, toolbar, menu, utility, splash)
hu: Az ablak típusának módosítása a TÍPUSRA (érvényes értékek: normal, desktop, dock, dialog, toolbar, menu, utility, splash)

en: Change the width of the window to WIDTH
hu: Az ablak szélességének módosítása a SZÉLESSÉGRE

en: Change the workspace layout of the screen to use NUMBER columns
hu: A képernyő munkaterület-elrendezésének módosítása SZÁM oszlop használatára

en: Change the workspace layout of the screen to use NUMBER rows
hu: A képernyő munkaterület-elrendezésének módosítása SZÁM sor használatára

en: Class Group: %s
hu: Osztálycsoport: %s

en: Class resource of the class group to examine
hu: A vizsgálandó osztálycsoport osztályerőforrása

en: Click this to switch to workspace %s
hu: Kattintson ide a(z) %s. munkaterületre váltáshoz

en: Click to start dragging "%s"
hu: Kattintson a(z) „%s” húzásának megkezdéséhez

en: Click to switch to "%s"
hu: Kattintson ide a következőre váltáshoz: „%s”

en: Close the window
hu: Az ablak bezárása

en: Conflicting options are present: --%s and --%s
hu: A kapcsolók ütköznek: --%s és --%s

en: Conflicting options are present: --%s or --%s, and --%s
hu: A kapcsolók ütköznek: --%s vagy --%s és --%s

en: Conflicting options are present: a window should be interacted with, but --%s has been used
hu: A kapcsolók ütköznek: egy ablakkal kellene együttműködni, de a(z) --%s került felhasználásra

en: Conflicting options are present: an application should be interacted with, but --%s has been used
hu: A kapcsolók ütköznek: egy alkalmazással kellene együttműködni, de a(z) --%s került felhasználásra

en: Conflicting options are present: class group "%s" should be interacted with, but --%s has been used
hu: A kapcsolók ütköznek: a(z) „%s” osztálycsoporttal kellene együttműködni, de a(z) --%s került felhasználásra

en: Conflicting options are present: screen %d should be interacted with, but --%s has been used
hu: A kapcsolók ütköznek: a(z) %d. képernyővel kellene együttműködni, de a(z) --%s került felhasználásra

en: Conflicting options are present: windows of an application should be listed, but --%s has been used
hu: A kapcsolók ütköznek: egy alkalmazás ablakait kellene felsorolni, de a(z) --%s került felhasználásra

en: Conflicting options are present: windows of class group "%s" should be listed, but --%s has been used
hu: A kapcsolók ütköznek: a(z) „%s” osztálycsoport ablakait kellene felsorolni, de a(z) --%s került felhasználásra

en: Conflicting options are present: windows of workspace %d should be listed, but --%s has been used
hu: A kapcsolók ütköznek: a(z) %d. munkaterület ablakait kellene felsorolni, de a(z) --%s került felhasználásra

en: Conflicting options are present: windows or workspaces of screen %d should be listed, but --%s has been used
hu: A kapcsolók ütköznek: a(z) %d. képernyő ablakait vagy munkaterületeit kellene használni, de a(z) --%s került felhasználásra

en: Conflicting options are present: workspace %d should be interacted with, but --%s has been used
hu: A kapcsolók ütköznek: a(z) %d. munkaterülettel kellene együttműködni, de a(z) --%s került felhasználásra

en: Current workspace: "%s"
hu: Jelenlegi munkaterület: „%s”

en: Display windows from all workspaces
hu: Az összes munkaterület ablakainak megjelenítése

en: Don't show window in tasklist
hu: Ne jelenítse meg az ablakot a feladatlistában

en: Enable Transparency
hu: Átlátszóság engedélyezése

en: Error while parsing arguments: %s
hu: Hiba az argumentumok feldolgozása során: %s

en: Geometry (width, height): %d, %d
hu: Geometria (szélesség, magasság): %d, %d

en: Geometry (x, y, width, height): %d, %d, %d, %d
hu: Geometria (x, y, szélesség, magasság): %d, %d, %d, %d

en: Group Leader: %lu
hu: Csoportvezető: %lu

en: Group Name: %s
hu: Csoportnév: %s

en: HEIGHT
hu: MAGASSÁG

en: Icon Name: %s
hu: Ikonnév: %s

en: Icons: %s
hu: Ikonok: %s

en: Invalid argument "%d" for --%s: the argument must be positive
hu: A(z) „%d” argumentum érvénytelen a(z) --%s kapcsolóhoz: az argumentumnak pozitívnak kell lennie

en: Invalid argument "%d" for --%s: the argument must be strictly positive
hu: A(z) „%d” argumentum érvénytelen a(z) --%s kapcsolóhoz: az argumentumnak szigorúan pozitívnak kell lennie

en: Invalid argument "%s" for --%s, valid values are: %s
hu: A(z) --$%2s „$%1s” argumentuma érvénytelen, az érvényes értékek: $%3s

en: Invalid value "%s" for --%s
hu: A(z) --%s „%s” értéke érvénytelen

en: Left Neighbor: %s
hu: Bal szomszéd: %s

en: List windows of the application/class group/workspace/screen (output format: "XID: Window Name")
hu: Az alkalmazás/osztálycsoport/munkaterület/képernyő ablakainak felsorolása (kimeneti formátum: „XID: ablaknév”)

en: List workspaces of the screen (output format: "Number: Workspace Name")
hu: A képernyő munkaterületeinek felsorolása (kimeneti formátum: „Szám: munkaterület neve”)

en: Ma_ximize
hu: Ma_ximalizálás

en: Ma_ximize All
hu: Összes ma_ximalizálás

en: Make the window always on top
hu: Az ablak mindig felül lévővé tétele

en: Make the window appear in pagers
hu: Az ablak jelenjen meg a lapozókban

en: Make the window appear in tasklists
hu: Az ablak jelenjen meg a feladatlistákban

en: Make the window below other windows
hu: Az ablak más ablakok mögé vitele

en: Make the window fullscreen
hu: Az ablak teljes méretűvé tétele

en: Make the window have a fixed position in the viewport
hu: Az ablak rögzített pozíciójúvá tétele a nézetportban

en: Make the window not always on top
hu: Az ablak mindig felül lévővé tételének megszüntetése

en: Make the window not appear in pagers
hu: Az ablak ne jelenjen meg a lapozókban

en: Make the window not appear in tasklists
hu: Az ablak ne jelenjen meg a feladatlistákban

en: Make the window not below other windows
hu: Az ablak visszahozása más ablakok mögül

en: Make the window not have a fixed position in the viewport
hu: Az ablak rögzített pozíciójának megszüntetése a nézetportban

en: Make the window quit fullscreen mode
hu: Az ablak kiléptetése a teljes méretű módból

en: Make the window visible on all workspaces
hu: Az ablak legyen látható az összes munkaterületen

en: Make the window visible on the current workspace only
hu: Az ablak csak az aktuális munkaterületen legyen látható

en: Maximize horizontally the window
hu: Az ablak maximalizálása vízszintesen

en: Maximize the window
hu: Az ablak maximalizálása

en: Maximize vertically the window
hu: Az ablak maximalizálása függőlegesen

en: Mi_nimize
hu: Mi_nimalizálás

en: Mi_nimize All
hu: Összes mi_nimalizálása

en: Minimize the window
hu: Az ablak minimalizálása

en: Move the viewport of the current workspace to X coordinate X
hu: A jelenlegi munkaterület nézetmezőjének áthelyezése az X vízszintes koordinátára

en: Move the viewport of the current workspace to Y coordinate Y
hu: A jelenlegi munkaterület nézetmezőjének áthelyezése az Y vízszintes koordinátára

en: Move the window to workspace NUMBER (first workspace is 0)
hu: Az ablak áthelyezése a SZÁM számú munkaterületre (az első száma 0)

en: Move to Another _Workspace
hu: Áthelyezés mási_k munkaterületre

en: Move to Workspace R_ight
hu: Áthelyezés a j_obb oldali munkaterületre

en: Move to Workspace _Down
hu: Áthelyezés az _alsó munkaterületre

en: Move to Workspace _Left
hu: Áthelyezés a bal ol_dali munkaterületre

en: Move to Workspace _Up
hu: Áthelyezés a fel_ső munkaterületre

en: NAME
hu: NÉV

en: NUMBER
hu: SZÁM

en: NUMBER of the screen to examine or modify
hu: A vizsgálandó vagy módosítandó képernyő SZÁMA

en: NUMBER of the workspace to examine or modify
hu: A vizsgálandó vagy módosítandó munkaterület SZÁMA

en: N_ROWS
hu: SORSZÁM

en: Name: %s
hu: Név: %s

en: Never group windows
hu: Soha ne csoportosítsa az ablakokat

en: No Windows Open
hu: Nincsenek nyitott ablakok

en: Number of Windows: %d
hu: Ablakok száma: %d

en: Number of Workspaces: %d
hu: Munkaterületek száma: %d

en: On Screen: %d (Window Manager: %s)
hu: Képernyő: %d (ablakkezelő: %s)

en: On Workspace: %s
hu: Munkaterület: %s

en: Only show current workspace
hu: Csak az aktuális munkaterület megjelenítése

en: Options to list windows or workspaces
hu: Ablakok vagy munkaterületet felsorolására szolgáló kapcsolók

en: Options to modify properties of a screen
hu: Egy képernyő tulajdonságainak módosítására szolgáló kapcsolók

en: Options to modify properties of a window
hu: Ablak tulajdonságainak módosítására szolgáló kapcsolók

en: Options to modify properties of a workspace
hu: Egy munkaterület tulajdonságainak módosítására szolgáló kapcsolók

en: PID: %s
hu: Folyamatazonosító: %s

en: Position in Layout (row, column): %d, %d
hu: Pozíció az elrendezésben (sor, oszlop): %d, %d

en: Possible Actions: %s
hu: Lehetséges műveletek: %s

en: Print or modify the properties of a screen/workspace/window, or interact with it, following the EWMH specification.
    For information about this specification, see:
    	http://freedesktop.org/wiki/Specifications/wm-spec
hu: Egy képernyő/munkaterület/ablak tulajdonságainak megjelenítése vagy módosítása, vagy együttműködés azokkal, az EMWH szabvány követésével.
    A szabvánnyal kapcsolatos további információkért keresse fel a
    	http://freedesktop.org/wiki/Specifications/wm-spec oldalt.

en: Resource Class: %s
hu: Erőforrásosztály: %s

en: Right Neighbor: %s
hu: Jobb szomszéd: %s

en: Screen Number: %d
hu: Képernyőszám: %d

en: Session ID: %s
hu: Munkamenet-azonosító: %s

en: Shade the window
hu: Az ablak felgördítése

en: Show options to list windows or workspaces
hu: Ablakok vagy munkaterületet felsorolására szolgáló kapcsolók megjelenítése

en: Show options to modify properties of a screen
hu: Egy képernyő tulajdonságainak módosítására szolgáló kapcsolók megjelenítése

en: Show options to modify properties of a window
hu: Ablak tulajdonságainak módosítására szolgáló kapcsolók megjelenítése

en: Show options to modify properties of a workspace
hu: Egy munkaterület tulajdonságainak módosítására szolgáló kapcsolók megjelenítése

en: Show the desktop
hu: Az asztal megjelenítése

en: Show workspace names instead of workspace contents
hu: Munkaterületnevek megjelenítése a munkaterületek tartalma helyett

en: Showing the desktop: %s
hu: Az asztal megjelenítése: %s

en: Start moving the window via the keyboard
hu: Az ablak mozgatásának megkezdése a billentyűzettel

en: Start resizing the window via the keyboard
hu: Az ablak átméretezésének megkezdése a billentyűzettel

en: Startup ID: %s
hu: Indítási azonosító: %s

en: State: %s
hu: Állapot: %s

en: Stop showing the desktop
hu: Az asztal megjelenítésének befejezése

en: TYPE
hu: TÍPUS

en: Tool to switch between visible windows
hu: A látható ablakok közötti váltást segítő eszköz

en: Tool to switch between windows
hu: Ablakok közötti váltást segítő eszköz

en: Tool to switch between workspaces
hu: Munkaterületek közötti váltást segítő eszköz

en: Top Neighbor: %s
hu: Felső szomszéd: %s

en: Transient for: %lu
hu: Áttetsző ehhez: %lu

en: Un_minimize All
hu: Összes _eredeti méretű

en: Unma_ximize
hu: _Eredeti méret

en: Unmaximize horizontally the window
hu: Az ablak eredeti méretűvé tétele vízszintesen

en: Unmaximize the window
hu: Az ablak eredeti méretűvé tétele

en: Unmaximize vertically the window
hu: Az ablak eredeti méretűvé tétele függőlegesen

en: Unmi_nimize
hu: _Eredeti méret

en: Unminimize the window
hu: Az ablak eredeti méretűvé tétele

en: Unshade the window
hu: Az ablak legördítése

en: Untitled application
hu: Névtelen alkalmazás

en: Untitled window
hu: Névtelen ablak

en: Use N_ROWS rows
hu: SORSZÁM sor használata

en: Use RTL as default direction
hu: Az RTL használata alapértelmezett irányként

en: Use a vertical orientation
hu: Függőleges tájolás használata

en: Viewport cannot be moved: the current workspace does not contain a viewport
hu: A nézetport nem mozgatható: az aktuális munkaterület nem tartalmaz nézetportot

en: Viewport cannot be moved: there is no current workspace
hu: A nézetport nem mozgatható: nincs aktuális munkaterület

en: Viewport position (x, y): %s
hu: Nézetport pozíciója: (x, y): %s

en: WIDTH
hu: SZÉLESSÉG

en: Window List
hu: Ablaklista

en: Window Manager: %s
hu: Ablakkezelő: %s

en: Window Selector
hu: Ablakválasztó

en: Window Type: %s
hu: Ablaktípus: %s

en: Window cannot be moved to workspace %d: the workspace does not exist
hu: Az ablak nem mozgatható a(z) %d. munkaterületre: a munkaterület nem létezik

en: Workspace %d
hu: %d. munkaterület

en: Workspace %s%d
hu: %s%d. munkaterület

en: Workspace 1_0
hu: 1_0. munkaterület

en: Workspace Layout (rows, columns, orientation): %d, %d, %s
hu: Munkaterület-elrendezés (sorok, oszlopok, tájolás): %d, %d, %s

en: Workspace Name: %s
hu: Munkaterület neve: %s

en: Workspace Number: %d
hu: Munkaterület száma: %d

en: Workspace Switcher
hu: Munkaterület-váltó

en: X window ID of the group leader of an application to examine
hu: A vizsgálandó alkalmazás csoportvezetőjének X ablakazonosítója

en: X window ID of the window to examine or modify
hu: A vizsgálandó vagy módosítandó ablak X ablakazonosítója

en: _Always on Visible Workspace
hu: Mindig a látható m_unkaterületen

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Close All
hu: _Mindent bezár

en: _Move
hu: Át_helyezés

en: _Only on This Workspace
hu: _Csak ezen a munkaterületen

en: _Resize
hu: Át_méretezés

en: _Unmaximize All
hu: Összes _eredeti méretű

en: above
hu: felett

en: all workspaces
hu: minden munkaterület

en: below
hu: alatt

en: change fullscreen mode
hu: teljes képernyős mód váltása

en: change workspace
hu: munkaterület-váltás

en: close
hu: bezárás

en: desktop
hu: asztal

en: dialog window
hu: párbeszédablak

en: dock or panel
hu: dokk vagy panel

en: false
hu: hamis

en: fullscreen
hu: teljes képernyős

en: make above
hu: előtérbe hozás

en: make below
hu: háttérbe küldés

en: maximize
hu: maximalizálás

en: maximize horizontally
hu: vízszintes maximalizálás

en: maximize vertically
hu: függőleges maximalizálás

en: maximized
hu: maximalizálva

en: maximized horizontally
hu: vízszintesen maximalizálva

en: maximized vertically
hu: függőlegesen maximalizálva

en: minimize
hu: minimalizálás

en: minimized
hu: minimalizálva

en: move
hu: áthelyezés

en: needs attention
hu: figyelmet kér

en: no action possible
hu: nincs lehetséges művelet

en: normal
hu: normál

en: normal window
hu: normál ablak

en: pin
hu: rögzítés

en: pinned
hu: rögzítve

en: resize
hu: átméretezés

en: set
hu: beállítva

en: shade
hu: felgördítés

en: shaded
hu: felgördítve

en: skip pager
hu: lapozó kihagyása

en: skip tasklist
hu: feladatlista kihagyása

en: splash screen
hu: indítókép

[ctx: startupID]
en: none
hu: nincs

en: stick
hu: tapadás

en: sticky
hu: ragadós

en: tearoff menu
hu: leválasztható menü

en: tearoff toolbar
hu: leválasztható eszköztár

en: true
hu: igaz

en: unmake above
hu: előtérből elvitel

en: unmake below
hu: visszahozás háttérből

en: unmaximize
hu: maximalizálás megszüntetése

en: unmaximize horizontally
hu: vízszintes maximalizálás megszüntetése

en: unmaximize vertically
hu: függőleges maximalizálás megszüntetése

en: unminimize
hu: minimalizálás megszüntetése

en: unpin
hu: rögzítés megszüntetése

en: unshade
hu: legördítés

en: unstick
hu: tapadás megszüntetése

en: utility window
hu: segédablak

[ctx: window]
en: none
hu: incs

[ctx: workspace]
en: none
hu: nincs
