Xfce4-session - en to he translation catalogue (178 entries)

en: (Unknown program)
he: (תוכנית לא ידועה)

en: (Unknown)
he: (לא ידוע)

en: <b>Author:</b>
he: <b>מחבר:</b>

en: <b>Compatibility</b>
he: <b>תאימות</b>

en: <b>Description:</b>
he: <b>תיאור:</b>

en: <b>Homepage:</b>
he: <b>דף בית:</b>

en: <b>Information</b>
he: <b>מידע</b>

en: <b>Logout Settings</b>
he: <b>הגדרות התנתקות</b>

en: <b>Security</b>
he: <b>אבטחה</b>

en: <b>Session Chooser</b>
he: <b>בורר סשן</b>

en: <b>Shutdown</b>
he: <b>כיבוי</b>

en: <b>Version:</b>
he: <b>גרסה:</b>

en: Ad_vanced
he: _מתקדם

en: Add application
he: הוספת יישום

en: All files
he: כל הקבצים

en: Always
he: תמיד

en: Always save the session when logging out
he: שמור תמיד את הסשן בעת התנתקות

en: An error occurred
he: אירעה שגיאה

en: App_lication Autostart
he: הפעלה _אוטומטית

en: Are you sure you want to empty the session cache?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לטהר מטמון סשן?

en: Are you sure you want to remove "%s"
he: האם אתה בטוח כי ברצונך להסיר את "%s"

en: Are you sure you want to terminate "%s"?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לסיים את "%s"?

en: Automatically save session on logo_ut
he: שמור סשן בעת ה_תנתקות

en: Background color:
he: צבע רקע:

en: Balou Splash Engine
he: מנוע התזה Balou

en: Balou theme
he: ערכת נושא Balou

en: Below is the list of applications that will be started automatically when you login to your Xfce desktop, in addition to the applications that were saved when you logged out last time. Cursive applications belong to another desktop environment, but you can still enable them if you want.
he: למטה יש רשימה של יישומים אשר יופעלו אוטומטית בעת כניסתך לשולחן עבודה Xfce, בנוסף ליישומים אשר נשמרו כאשר התנתקת בפעם האחרונה. יישומים שוטפים (Cursive) שייכים לסביבת עבודה אחרת, אולם עדיין יש באפשרותך לאפשר אותם.

en: Cancel the login attempt and return to the login screen.
he: בטל את אפשרויות ההיתחברות וחזור למסך ההיתחברות.

en: Choose a name for the new session:
he: בחר שם לסשן החדש:

en: Choose image...
he: בחר תמונה...

en: Choose session
he: בחר סשן

en: Choose session name
he: בחר שם סשן

en: Choose the session you want to restore. You can simply double-click the session name to restore it.
he: בחר את הסשן אשר ברצונך לשחזר. אתה יכול ללחוץ לחיצה כפולה על שם הסשן כדי לשחזר אותה.

en: Choose theme file to install...
he: בחר קובץ ערכת נושא להתקנה...

en: Choose theme filename...
he: בחר שם לערכת הנושא...

en: Clear save_d sessions
he: _טהר סשנים שמורות

en: Clear sessions
he: טהר סשנים

en: Colors
he: צבעים

en: Command:
he: פקודה:

en: Con_figure
he: ה_גדר

en: Configure Balou...
he: הגדר את Balou...

en: Configure Simple...
he: הגדר את Simple...

en: Continue anyway
he: המשך בכל זאת

en: Could not look up internet address for %s.
    This will prevent Xfce from operating correctly.
    It may be possible to correct the problem by adding
    %s to the file /etc/hosts on your system.
he:  אין אפשרות לבדוק כתובת אינטרנט בשביל %s.
    זה ימנע מXfce לפעול בצורה נכונה.
    אולי אפשר לתקן את הבעיה ע"י הוספה
    %s לקובץ /etc/hosts במערכת שלך.

en: Create a new session.
he: צור סשן חדש.

en: Customize desktop startup and splash screen
he: התאם הפעלת שולחן עבודה ומסך התזה

en: Demonstrates the selected splash screen
he: הדגמת מסך התזה נבחר

en: Description:
he: תיאור:

en: Display the session chooser every time Xfce starts
he: הצג בורר סשן בכל פעם בה Xfce מתחיל

en: Edit application
he: עריכת יישום

en: Empty the session cache
he: רוקן מטמון סשן

en: Failed adding "%s"
he: נכשל להויסף את "%s"

en: Failed to create file %s
he: נכשל ליצור קובץ %s

en: Failed to edit item
he: נכשל לערוך פריט

en: Failed to edit item "%s"
he: נכשל לערוך פריט "%s"

en: Failed to hibernate session
he: נכשל להרדים סשן

en: Failed to open %s for reading
he: נכשל לפתוח את %s לקריאה

en: Failed to open %s for writing
he: נכשל לפתוח את %s לכתיבה

en: Failed to remove item
he: נכשל להסיר פריט

en: Failed to suspend session
he: נכשל להשהות סשן

en: Failed to unlink %s: %s
he: נכשל להסיר קישור %s: %s

en: Failed to write file %s
he: נכשל לכתוב קובץ %s

en: Font
he: גופן

en: Halt without displaying the logout dialog
he: הפסק מבלי להציג חלון התנתקות

en: Hibernate without displaying the logout dialog
he: הרדם מבלי להציג חלון התנתקות

en: If running
he: אם מורץ

en: Image
he: תמונה

en: Images
he: תמונות

en: Immediately
he: מיידית

en: Last accessed: %s
he: נקרא לאחרונה: %s

en: Launch GN_OME services on startup
he: שגר יישומי _GNOME בהפעלה

en: Launch _KDE services on startup
he: שגר יישומי _KDE בהפעלה

en: Launch screensaver and locker program
he: שגר תוכנית שומר מסך ונעילה

en: Loading desktop settings
he: כעת טוען הגדרות שולחן עבודה

en: Loading session data
he: כעת טוען מידע סשן

en: Lock screen be_fore sleep
he: _נעל מסך לפני שינה

en: Log Out
he: יציאה

en: Log out
he: התנתק

en: Log out %s
he: יציאה מתוך %s

en: Log out of the Xfce Desktop
he: התנתק מתוך שולחן עבודה Xfce

en: Log out quickly; don't save the session
he: התנתק במהירות; אל תשמור את הסשן

en: Log out without displaying the logout dialog
he: התנתק מבלי להציג חלון התנתקות

en: Manage _remote applications
he: נהל יישומים _מרוחקים

en: Manage remote applications over the network (this may be a security risk)
he: נהל יישומים מרוחקים מבעד לרשת (זה עלול להוות סיכון אבטחה)

en: Mice Splash Engine
he: מנוע התזה Mice

en: Name:
he: שם:

en: Never
he: אף פעם

en: New session
he: סשן חדש

en: No description given
he: לא ניתן תיאור

en: None
he: כלום

en: Opens the configuration panel for the selected splash screen
he: פתיחת לוח תצורה עבור מסך התזה נבחר

en: Performing Autostart...
he: כעת מבצע הפעלה אוטומטית...

en: Please check that the file is a valid splash theme archive.
he: אנא בדוק כי הקובץ הינו ארכיון קובץ ערכת נושא התזה תקין.

en: Priority
he: עדיפות

en: Pro_mpt on logout
he: _שאל בעת התנתקות

en: Program
he: תוכנית

en: Prompt for confirmation when logging out
he: שאל לאימות כאשר אנחנו מתנתקים

en: Quit the program, and remove it from the session
he: צא מתוך התוכנית, והסר אותה מתוך הסשן

en: Reboot without displaying the logout dialog
he: הפעל מחדש מבלי להציג חלון התנתקות

en: Received error while trying to log out
he: התקבלה שגיאה במהלך ניסיון התנתקות

en: Restart Style
he: אופן חידוש

en: Run xflock4 before suspending or hibernating the system
he: הרץ את xflock4 בטרם השהיית או הרדמת המערכת

en: S_plash
he: _התזה

en: Save Sess_ion
he: שמור הפע_לה

en: Saving Session
he: כעת שומר סשן

en: Screensaver
he: שומר מסך

en: Select a command
he: בחירת פקודה

en: Sessio_n
he: ה_פעלה

en: Session Manager Error
he: שגיאת מנהל סשן

en: Session Save Error
he: שגיאת שמירת סשן

en: Session and Startup
he: סשן והפעלה

en: Shut _Down
he: _כבה

en: Shutdown Failed
he: כיבוי נכשל

en: Shutdown is blocked by the kiosk settings
he: כיבוי חסום על ידי הגדרות קיוסק

en: Simple Splash Engine
he: מנוע התזה Simple

en: Start GNOME services, such as gnome-keyring
he: התחל שירותי GNOME, כגון gnome-keyring

en: Start KDE services, such as kdeinit
he: התחל שירותי KDE, כגון kdeinit

en: Starting %s
he: כעת מפעיל את %s

en: Starting Assistive Technologies
he: כעת מפעיל טכנולוגיות מסייעות

en: Starting KDE services
he: מפעיל את שרותי KDE

en: Starting The Gimp
he: מפעיל את Gimp

en: Starting The Gnome Keyring Daemon
he: מפעיל את Gnome Keyring Daemon

en: Starting the Beep Media Player
he: מפעיל את Beep Media Player

en: Starting the Desktop Manager
he: מפעיל מנהל שולחן עבודה

en: Starting the Gnome Terminal Emulator
he: מפעיל את מדמה מסוף Gnome

en: Starting the KDE Advanced Text Editor
he: מפעיל את עורך טקסט מתקדם KDE

en: Starting the KDE Clipboard Manager
he: מפעיל את מנהל לוח גזירים KDE

en: Starting the KDE Mail Reader
he: מפעיל את קורא דואר KDE

en: Starting the KDE News Reader
he: מפעיל את קורא חדשות KDE

en: Starting the KDE Terminal Emulator
he: מפעיל את מדמה מסוף KDE

en: Starting the Konqueror
he: מפעיל את Konqueror

en: Starting the Panel
he: מפעיל את הלוח

en: Starting the Session Management Proxy
he: מפעיל את Session Management Proxy

en: Starting the Taskbar
he: מפעיל שורת משימות

en: Starting the VI Improved Editor
he: מפעיל את VI Improved Editor

en: Starting the Volume Controller
he: מפעיל את בקר עוצמת קול

en: Starting the Window Manager
he: מפעיל מנהל חלונות

en: Starting the X Multimedia System
he: מפעיל את מערכת מולטימדיה של מערכת X

en: Starting the X Terminal Emulator
he: מפעיל את מדמה מסוף X

en: Starting the X-Chat IRC Client
he: מפעיל את X-Chat לקוח IRC

en: Sus_pend
he: ה_שהה

en: Suspend without displaying the logout dialog
he: השהה מבלי להציג חלון התנתקות

en: Terminate Program
he: תוכנית מסוף

en: Text color:
he: צבע טקסט:

en: The list of applications in the failsafe session is empty.
he: הרשימה של יישומים בתוך סשן failsafe ריקה.

en: The location and the format of the autostart directory has changed.
    The new location is
    
      %s
    
    where you can place .desktop files to, that describe the applications
    to start when you login to your Xfce desktop. The files in your old
    autostart directory have been successfully migrated to the new
    location.
    You should delete this directory now.
he: מיקום ותצורת ספרית האיתחול האוטומטי השתנו.
    המיקום החדש הוא
    
      %s
    
    ובו ניתן למקם קבצי .desktop המתארים את היישומים לאיתחול בעת כניסתך
    אל שולחן עבודה Xfce. הקבצים בספריית האיתחול האוטומטי הישנה שלך
    הוסבו באופן מוצלח אל המיקום החדש.
    עליך למחוק ספריה זו כעת.

en: The saved states of your applications will not be restored during your next login.
he: המצב השמור של היישומים שלך לא ישוחזר במהלך הכניסה הבאה שלך.

en: The specified failsafe session ("%s") is not marked as a failsafe session.
he: סשן failsafe שצוין ("%s") אינו מסומן בתור סשן failsafe.

en: Theme File Error
he: שגיאת קובץ ערכת נושא

en: These applications are a part of the currently-running session, and can be saved when you log out.  Changes below will only take effect when the session is saved.
he: יישומים אלה הינם חלק מהסשן אשר מורץ כעת, ואפשר לשמור אותם כאשר אנחנו מתנתקים.  שינויים מטה יקבלו תוקף רק כאשר הסשן נשמר.

en: Try again
he: נסה שוב

en: Unable to contact D-Bus session bus
he: לא מסוגר ליצור קשר עם אפיק סשן D-Bus

en: Unable to install splash theme from file "%s"
he: לא מסוגל להתקין ערכת נושא התזה מתוך קובץ "%s"

en: Unable to load a failsafe session
he: לא מסוגל להעלות סשן failsafe

en: Unable to remove splash theme "%s" from directory %s.
he: לא יכול להסיר ערכת נושא התזה "%s" מתוך הספרייה %s.

en: Unable to save the session
he: לא מסוגל לשמור את הסשן

en: Unable to terminate program.
he: לא מסוגל לסיים תוכנית.

en: Unknown error
he: שגיאה לא מוכרת

en: Unknown shutdown method %d
he: שיטת כיבוי לא מוכרת %d

en: Use custom image
he: השתמש בתמונה מותאמת

en: Use this session to run Xfce as your desktop environment
he: השתמש בסשן זה כדי להריץ את Xfce בתור סביבת העבודה שלך

en: Verifying DNS settings
he: כעת מאמת הגדרות DNS

en: Xfce Session
he: סשן Xfce

en: You might need to delete some files manually in "%s".
he: ייתכן כי יהיה עליך למחוק ידנית קבצים מסוימים בתוך "%s".

en: Your session is being saved.  If you do not wish to wait, you may close this window.
he: הסשן שלך נשמר ברגעים אלה.  אם אין ברצונך להמתין, באפשרותך לסגור את חלון זה.

en: _Display chooser on login
he: ה_צג בורר בעת כניסה

en: _Export theme
he: _יצא ערכת נושא

en: _General
he: כ_ללי

en: _Hibernate
he: ה_רדם

en: _Install new theme
he: _התקן ערכת נושא חדשה

en: _Log Out
he: הת_נתק

en: _Proceed
he: _המשך

en: _Quit Program
he: _צא מתוך תוכנית

en: _Remove theme
he: _הסר ערכת נושא

en: _Restart
he: ה_פעל מחדש

en: _Save session for future logins
he: שמור סשן להתחברויות _עתידיות

en: _Test
he: _בדוק

en: label
he: תווית
