Geany 1.30 - en to he translation catalogue (1161 entries)

en:  (new instance)
he: (מופע חדש)

en: "%s" was not found.
he: ‏"%s" לא נמצא.

en: "Smart" home key
he: הפעלת מקש "Home" חכם

en: %d file saved. | %d files saved.
he[0]: קובץ אחד נשמר.
he[1]: %d קבצים נשמרו.

en: %dL
he: ‏%d שורות

en: %s
    
    The file on disk may now be truncated!
he: %s
    
    יתכן והקובץ בדיסק נחתך.

en: %s %s -- %s (in directory: %s)
he: ‏%s %s -- %s (בתיקייה: %s)

en: %s (in directory: %s)
he: %s (בתיקייה %s)

en: %s Properties
he: %s מאפיינים

en: %s commands
he: פקודות ‪%s

en: %s document
he: מסמך %s

en: %s file
he: %s קובץ

en: %s script
he: תסריט %s

en: %s source file
he: %s קובץ מקור

en: %s: replaced %d occurrence of "%s" with "%s". | %s: replaced %d occurrences of "%s" with "%s".
he[0]: %s: הוחלפו %d מופעים של "%s" ב-"%s"
he[1]: %s: הוחלפו %d מופעים של "%s" ב-"%s"

en: (built on or after %s)
he: (נבנה בתאריך %s או לאחריו)

en: (only inside Geany)
he: (רק בתוך Geany)

en: (with BOM)
he: ‫(עם BOM)

en: (without BOM)
he: ‫(ללא BOM)

en: , read-only
he: , קריאה בלבד

en: --- Separator ---
he: --- מפריד ---

en: <b>Auto-close quotes and brackets</b>
he: <b>השלמה אוטומטית של סוגריים וגרשיים</b>

en: <b>Commands</b>
he: <b>פקודות</b>

en: <b>Completions</b>
he: <b>השלמות</b>

en: <b>Display</b>
he: <b>תצוגה</b>

en: <b>Editor tabs</b>
he: <b>לשוניות העורך</b>

en: <b>Encodings</b>
he: <b>קידודים</b>

en: <b>Features</b>
he: <b>תכונות</b>

en: <b>Fonts</b>
he: <b>גופנים</b>

en: <b>Icon size</b>
he: <b>גודל צלמיות</b>

en: <b>Icon style</b>
he: <b>סגנון צלמיות</b>

en: <b>Indentation</b>
he: <b>הזחה</b>

en: <b>Keyboard shortcuts</b>
he: <b>צירופי־מקשים</b>

en: <b>Long line marker</b>
he: <b>סימון שורה ארוכה</b>

en: <b>Message window</b>
he: חלון ההודעות:

en: <b>Miscellaneous</b>
he: <b>שונות</b>

en: <b>New files</b>
he: <b>קבצים חדשים</b>

en: <b>Page %d of %d</b>
he: <b>עמוד %d מתוך %d</b>

en: <b>Paths</b>
he: <b>נתיבים</b>

en: <b>Printing</b>
he: <b>הדפסה</b>

en: <b>Projects</b>
he: <b>מיזמים</b>

en: <b>Saving files</b>
he: <b>שמירת קבצים</b>

en: <b>Search</b>
he: <b>חיפוש</b>

en: <b>Shutdown</b>
he: <b>כיבוי</b>

en: <b>Sidebar</b>
he: <b>סרגל צדי</b>

en: <b>Startup</b>
he: <b>אתחול</b>

en: <b>Tab positions</b>
he: <b>מיקום הלשוניות</b>

en: <b>Template data</b>
he: <b>תבניות נתונים</b>

en: <b>Terminal</b>
he: <b>מסוף</b>

en: <b>Tool paths</b>
he: <b>נתיבי כלים</b>

en: <b>Toolbar</b>
he: <b>סרגל הכלים</b>

en: <b>Various preferences</b>
he: <b>העדפות שונות</b>

en: <b>Virtual spaces</b>
he: <b>רווחים וירטואליים</b>

en: <i>Warning: read the manual before changing these preferences.</i>
he: <i>אזהרה: קרא את המדריך לפני שינוי העדפות אלה.</i>

en: <i>Warning: these settings are overridden by the current project. See <b>Project->Properties</b>.</i>
he: <i>אזהרה: הגדרות אלו עלולות להיעקף על ידי המיזם הנוכחי. ראה <b>מיזם -> מאפיינים</b></i>

en: A fast and lightweight IDE
he: סביבת פיתוח משולבת מהירה וקלת משקל

en: A fast and lightweight IDE using GTK+
he: סביבת פיתוח משולבת קטנה וקלת משקל העושה שימוש ב־GTK+

en: A string which is added when toggling a line comment in a source file, it is used to mark the comment as toggled.
he: מחרוזת אשר מתווספת בעת הוספת הערת שורה בקובץ המקור, לסימון ההערה כמתג שחרור, אשר אפשר להסיר אותה.

en: A terminal emulator command (%c is substituted with the Geany run script filename)
he: פקודת הדמיית מסוף (‎%c מוחלף בשם תסריט הריצה של Geany)

en: About Geany
he: ‫אודות Geany

en: Accessed:
he: נפתח:

en: Action
he: פעולה

en: Active
he: פעיל

en: Add a little header to every page containing the page number, the filename and the current date (see below). It takes 3 lines of the page.
he: מוסיף כותרת קטנה בכל דף המכילה את מספר העמוד, את שם הקובץ ואת התאריך הנוכחי (ראה להלן). זה לוקח שלוש שורות בכל עמוד.

en: Add line numbers to the printed page
he: הוספת מספרי שורות לדף המודפס

en: Add page numbers at the bottom of each page. It takes 2 lines of the page.
he: מספור העמודים בתחתית כל עמוד. זה לוקח שתי שורות בכל עמוד.

en: Adds a file browser tab to the sidebar.
he: הוספת סייר קבצים לסרגל הצדי.

en: All Source
he: כל מקור

en: All files
he: כל הקבצים

en: All: search all files in the directory
    Project: use file patterns defined in the project settings
    Custom: specify file patterns manually
he: הכל: חפש בכל הקבצים שבתיקייה.
    מיזם: חפש בסוגי הקבצים שהוגדרו בהגדרות המיזם.
    מותאם אישית: לציין סוגי הקבצים לחיפוש באופן ידני.

en: Allows the VTE to receive keyboard shortcuts (apart from focus commands)
he: מאפשר קבלת צירופי־מקשים למדמה המסוף (VTE), למעט פקודות מיקוד

en: Always
he: לאַפְשר תמיד

en: Always show virtual spaces beyond the end of lines
he: מציג תמיד רווחים וירטואליים מעבר לסוף השורות

en: Always wrap search
he: חיפוש חוזר בהגעה לסוף המסמך

en: Always wrap search around the document
he: מאפשר חיפוש חוזר מתחילת הדף, לאחר שהחיפוש הסתיים והגיע לסוף המסמך

en: An error occurred or file information could not be retrieved (e.g. from a new file).
he: ארעה שגיאה או שפרטי הקובץ אינם ניתנים לשחזור.

en: An error occurred while converting the file from UTF-8 in "%s". The file remains unsaved.
he: אירעה שגיאה בעת המרת הקובץ מקידוד UTF-8 לקידוד "%s". הקובץ לא נשמר.

en: Anchors
he: עוגן

en: Any unsaved changes will be lost.
he: כל השינויים שלא נשמרו יאבדו.

en: Appendix
he: נספח

en: Apply the default indentation settings to all documents
he: החלת הזחת ברירת מחדל על כל המסמכים

en: Arabic
he: ערבית

en: Architectures
he: ארכיטקטורות

en: Are you sure you want to reload '%s'?
he: האם אתה בטוח שברצונך לטעון מחדש את הקובץ '%s' ?

en: Armenian
he: ארמנית

en: Arrow characters
he: תווי חצים

en: As _HTML...
he: ל־H_TML...

en: As _LaTeX...
he: ל־La_TeX...

en: Assembly
he: אסמבלי

en: Auto Save
he: שמירה אוטומטית

en: Auto save _interval:
he: תדירו_ת שמירה אוטומטית:

en: Auto-close curly bracket when typing an opening one
he: השלמה אוטומטית של סוגַר סוגְר לאחר הזנת סוגַר פותח

en: Auto-close double quote when typing an opening one
he: השלמה אוטומטית של זוג גרשיים

en: Auto-close parenthesis when typing an opening one
he: השלמה אוטומטית של סוגַר סוגְר לאחר הזנת סוגַר פותח

en: Auto-close single quote when typing an opening one
he: השלמה אוטומטית של גרש שני לאחר הזנת גרש ראשון

en: Auto-close square-bracket when typing an opening one
he: השלמה אוטומטית של סוגַר סוגְר לאחר הזנת סוגַר פותח

en: Auto-focus widgets (focus follows mouse)
he: אפשור מיקוד יישומונים אוטומטי (מיקוד עוקב עכבר)

en: Autocomplete all words in document
he: השלמה אוטומטית לכל המילים במסמך

en: Autocomplete symbols
he: השלמת סמלים אוטומטית

en: Automatic completion of known symbols in open files (function names, global variables, ...)
he: השלמה אוטומטית של הסמלים הידועים בקבצים פתוחים (פונקציות, משתנים גלובליים, הגדרות פונקציות וכד')

en: Automatic continuation of multi-line comments
he: המשך אוטומטי של הערה מרובת שורות

en: Autosave: Saved %d file automatically. | Autosave: Saved %d files automatically.
he[0]: שמירה אוטומטית: קובץ אחד נשמר אוטומטית.
he[1]: שמירה אוטומטית: %d קבצים נשמרו אוטומטית.

en: Available Items
he: פריטים זמינים

en: Background
he: רקע

en: Background color:
he: צבע רקע:

en: Backup Copy
he: גיבוי

en: Backup Copy: Directory could not be created (%s).
he: גיבוי: לא הייתה אפשרות ליצור את התיקייה (%s).

en: Backup Copy: File could not be read (%s).
he: גיבוי: לא היה ניתן לקרוא את הקובץ (%s).

en: Backup Copy: File could not be saved (%s).
he: גיבוי: לא היה ניתן לשמור את הקובץ (%s).

en: Backup directory does not exist or is not writable.
he: תיקיית הגיבוי לא קיימת או שאינה ניתנת לכתיבה.

en: Bad regex for filetype %s: %s
he: ביטוי רגולרי לא תקין בסוג הקובץ %s: ‫%s

en: Bad regex: %s
he: ביטוי רגולרי לא תקין: %s

en: Baltic
he: בלטית

en: Base GType:
he: בסיס GType:

en: Base class:
he: מחלקת בסיס:

en: Base directory of all files that make up the project. This can be a new path, or an existing directory tree. You can use paths relative to the project filename.
he: נתיב התיקייה המכילה את כל קָבְצי המיזם. נתיב זה יכול להיות נתיב חדש או נתיב תיקייה קימת. ניתן להשתמש בנתיב יחסי למיקום קובץ המיזם.

en: Base header:
he: בסיס כותר:

en: Base path:
he: נתיב בסיסי:

en: Base source:
he: בסיס מקור:

en: Basic
he: בסיסי

en: Beep on errors or when compilation has finished
he: השמעת צפצוף בסיום הידור ובהצגת שגיאות

en: Blocks
he: בלוקים

en: Bottom
he: מטה

en: Browser:
he: דפדפן:

en: Build
he: בנייה

en: Build options
he: אפשרויות בנייה

en: Build the current file
he: בניית הקובץ הנוכחי

en: Build the current file with Make and the default target
he: בניית הקובץ הנוכחי באמצעות make עם מטרת ברירת המחדל

en: Build the current file with Make and the specified target
he: בניית הקובץ הנוכחי באמצעות make עם המטרה שצוינה

en: C Standard Library
he: הספרייה התקנית C

en: C++ (C Standard Library)
he: C++ ‫(הספרייה התקנית C)

en: C++ Standard Library
he: הספרייה התקנית ‪C++

en: C_ase sensitive
he: התא_מת אותיות גדולות/קטנות

en: C_hange
he: ש_נה

en: C_lose All
he: ס_גירת הכל

en: C_onfiguration Files
he: קָבְצי _תצורה

en: C_opy
he: ה_עתקה

en: C_reate
he: י_צירה

en: Calls the View->Toggle All Additional Widgets command
he: 'תצוגה -> הצגה או הסתרת היישומונים' מציגה שוב את כל היישומונים

en: Cascading Stylesheet
he: גיליונות סגנון מדורגים (CSS)

en: Celtic
he: קלטית

en: Central European
he: מרכז אירופה

en: Change _Color Scheme...
he: שינוי ער_כת צבעים...

en: Change _Font...
he: שינוי גו_פן...

en: Change the directory to the base directory of the currently opened project
he: מעבר לתיקיית הבסיס של המיזם הנפתח

en: Changed:
he: שוּנה:

en: Chapter
he: פרק

en: Character
he: תו

en: Characters to type for autocompletion:
he: מספר התווים להקלדה להצגת השלמה אוטומטית:

en: Characters:
he: תווים:

en: Chinese Simplified
he: סינית פשוטה

en: Chinese Traditional
he: סינית מסורתית

en: Choose Project Base Path
he: בחירת נתיב בסיסי למיזם

en: Choose Project Filename
he: בחר שם קובץ למיזם.

en: Choose Terminal Font
he: גופן מדמה מסוף:

en: Choose a special character from the list below and double click on it or use the button to insert it at the current cursor position.
he: בחר תו מיוחד מהרשימה ולאחר מכן לחץ על הכפתור הכנסה או לחיצה כפולה עליו כדי להכניס את התו למיקום הסמן הנוכחי.

en: Choose font
he: בחירת גופן

en: Choose more build actions
he: בחירת פעולות בנייה נוספות

en: Choose which plugins should be loaded at startup:
he: בחר אילו תוספים יטענו בעת ההפעלה:

en: Cl_ear
he: ני_קוי

en: Class
he: מחלקה

en: Class Builder
he: בונה מחלקות

en: Classes
he: מחלקות

en: Click to set menu item label
he: לחץ כאן להגדרת תווית בתפריט

en: Clipboard
he: לוח העריכה

en: Close
he: סגירה

en: Close All
he: סגירת הכל

en: Close Ot_her Documents
he: סגירת _שאר המסמכים

en: Close _dialog
he: סגיר_ת דו־שיח

en: Close all
he: סגירת הכל

en: Close all open files
he: סגירת כל הקבצים הפתוחים

en: Close the current file
he: סגירת הקובץ הנוכחי

en: Co_mmands
he: פ_קודות

en: Code folding
he: קיפול קוד

en: Color Chooser
he: בחירת צבע

en: Color Schemes
he: ערכות צבעים

en: Color:
he: צבע:

en: Column:
he: עמודה:

en: Command
he: פקודה

en: Command:
he: פקודה:

en: Comment line(s)
he: הכנסת הערת שורה

en: Comment toggle marker:
he: החלפת מצב הדגשה:

en: Company name
he: שם החברה

en: Company:
he: חברה:

en: Compilation failed.
he: ההידור נכשל.

en: Compilation finished successfully.
he: ההידור הושלם בהצלחה.

en: Compile
he: הידור

en: Compile the current file
he: הידור הקובץ הנוכחי

en: Compile the current file with Make
he: הידור הקובץ הנוכחי באמצעות make

en: Compiler
he: מהדר

en: Complete snippet
he: השלמת מקטע

en: Complete word
he: השלמת מילה

en: Completion list height:
he: מספר ההשלמות לחלון השלמה אוטומטית:

en: Completions
he: השלמות

en: Components
he: רכיבים

en: Config
he: קובץ תצורה

en: Configuration directory could not be created (%s).
he: לא ניתן ליצור את תיקיית התצורה (%s).

en: Configuration directory could not be created (%s).
    There could be some problems using Geany without a configuration directory.
    Start Geany anyway?
he: לא הייתה אפשרות ליצור את תיקיית התצורה (%s).
    ייתכן ותהיינה לך מספר בעיות בהפעלת Geany ללא תיקיית תצורה.
    למרות זאת להפעיל את Geany ?

en: Configuration files reloaded.
he: קָבְצי התצורה נטענו מחדש.

en: Configure Plugins
he: תצורת תוספים

en: Confirm exit
he: בקשת אישור ליציאה מהיישום

en: Constants
he: קבועים

en: Constructor type:
he: סוג בנאי:

en: Conte_xt Action
he: פעולה בה_קשר

en: Context Action
he: פעולה קשורה

en: Context action command. The currently selected word can be used with %s. It can appear anywhere in the given command and will be replaced before execution.
he: פעולה בהקשר לשורת הפקודה. כל מקום בו תופיע המחרוזת ‎%s, היא תוחלף במחרוזת שהוזנה כאן.

en: Context action:
he: פעולה בהקשר:

en: Continue automatically multi-line comments in languages like C, C++ and Java when a new line is entered inside such a comment
he: המשך הערה מרובת שורות באופן אוטומטי בשפות ‎דוגמת C ו־Java, כאשר השורה החדשה מוזחת אוטומטית

en: Contributors
he: תורמים

en: Convert and Set to _LF (Unix)
he: המרה וה_גדרת ‪LF ‭‫(Unix)

en: Copy
he: העתקה

en: Copy _All
he: העתקת ה_כל

en: Copy the current selection
he: העתקת הבחירה

en: Could not execute configured external command '%s' (%s).
he: פקודת התצורה '%s' לא ניתנת לביצוע (%s).

en: Could not find file '%s' - trying the current document path.
he: לא ניתן למצוא את הקובץ '%s' - נוסה נתיב הקובץ הנוכחי.

en: Could not find file '%s'.
he: הקובץ '%s' לא נמצא.

en: Could not load tags file '%s'.
he: לא ניתן לטעון את קובץ התגיות '%s'.

en: Could not open directory (%s)
he: לא ניתן לפתוח את התיקייה (%s)

en: Could not open file %s (%s)
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ %s ‫(%s)

en: Could not open file %s (File not found)
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ %s (הקובץ לא נמצא)

en: Create C++ Class
he: ‫יצירת מחלקת ‪C++

en: Create Cla_ss
he: יצירת _מחלקה

en: Create Class
he: יצירת מחלקה

en: Create GTK+ Class
he: ‫יצירת מחלקת ‪GTK+

en: Create PHP Class
he: ‫יצירת מחלקת PHP

en: Create a new file
he: יצירת קובץ חדש

en: Create a new file from a template
he: יצירת קובץ חדש מתבנית

en: Create constructor
he: יצירת בנאי

en: Create destructor
he: יצירת מפרק

en: Create the project's base path directory?
he: יצירת התיקייה הבסיסית של המיזם ?

en: Creates source files for new class types.
he: יצירת קָבְצי מקור לסוגי מחלקות חדשים

en: Credits
he: תודות

en: Cu_t Current Line(s)
he: _גזירת השורה הנוכחית

en: Curly brackets { }
he: סוגריים מסולסלים { }

en: Current chars
he: תווים נוכחיים

en: Cursor blinks
he: אפשור הבהוב הסמן

en: Custom
he: התאמה אישית

en: Custom Date Format
he: עיצוב תבנית התאריך

en: Custom Text
he: טקסט מותאם אישית

en: Customize Toolbar
he: התאמה אישית של סרגל הכלים

en: Cut
he: גזירה

en: Cut the current selection
he: גזירת הבחירה

en: Cyrillic
he: קירילית

en: Cyrillic/Russian
he: קירילית/רוסית

en: Cyrillic/Ukrainian
he: קירילית/אוקראינית

en: D_uplicate Line or Selection
he: שכפול השו_רה או הבחירה נוכחית

en: Data
he: תאריך

en: Date & time:
he: תאריך ושעה:

en: Date format string could not be converted (possibly too long).
he: מחרוזת תבנית התאריך לא ניתנת להמרה.

en: Date format:
he: תבנית התאריך:

en: Date/_Time format for backup files ("man strftime" for details):
he: תבנית תאריך/זמן ל_שמירת קָבְצי גיבוי ("man strftime" לפרטים נוספים):

en: Date:
he: תאריך:

en: Debug Messages
he: חלון איתור שגיאות

en: Debug _Messages
he: הודעות ניפוי ש_גיאות

en: Decrease indent
he: הזחה החוּצה

en: Decrease indent by one space
he: הזחה החוּצה עם רווחים

en: Decrease indentation
he: הזחה פנימה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default encoding (existing non-Unicode files):
he: קידוד ברירת מחדל (לקבצים שאינם בקידוד יוניקוד):

en: Default encoding (new files):
he: קידוד ברירת מחדל (לקבצים חדשים):

en: Default end of line characters:
he: תווי ברירת מחדל לסוף שורה:

en: Defines
he: הגדרות Define

en: Defines whether to use the Windows native dialogs or whether to use the GTK default dialogs
he: מגדיר אם להשתמש בתיבות דו־שיח של Windows או להשתמש ברירת מחדל של GTK

en: Definition of "%s" not found.
he: לא נמצאה הגדרה קודמת של "%s".

en: Delete the current selection
he: מחיקת הטקסט הנבחר

en: Delete to line end
he: מחיקה עד סוף השורה

en: Detect from file
he: זיהוי מקובץ

en: Detect type from file
he: זיהוי סוג הזחת הקובץ

en: Detect width from file
he: זיהוי רוחב טאב מהקובץ

en: Developer:
he: מפתח:

en: Developers
he: מפתחים

en: Did not send document %s to the printing subsystem.
he: לא ניתן לשלוח את המסמך %s להדפסה.

en: Directory _levels to include in the backup destination:
he: ר_מות התיקייה להכללה בתיקיית הגיבוי:

en: Disable Drag and Drop
he: השבתת גרירה ושחרור

en: Disable drag and drop completely in the editor window so you can't drag and drop any selections within or outside of the editor window
he: משבית אפשרות גרירה ושחרור של לשוניות העורך

en: Disable menu shortcut key (F10 by default)
he: השבתת צירוף־מקש המציג את התפריט (F10 כברירת מחדל)

en: Disable this option to keep the dialog open
he: בטל אפשרות זו בכדי להשאיר חלון דו־שיח זה פתוח

en: Disabled
he: להשבית

en: Disk check timeout:
he: תדירות בדיקת שינויים במסמכים הפתוחים:

en: Display
he: תצוגה

en: Display height in rows for the autocompletion list
he: מספר השלמות מזערי להצגת חלון השלמה אוטומטית

en: Display:
he: תצוגה:

en: Displayed Items
he: פריטים מוצגים

en: Do not show virtual spaces
he: מבטל הצגת רווחים וירטואליים

en: Do you really want to quit?
he: האם אתה בטוח שברצונך לצאת ?

en: Do you want to close it before proceeding?
he: האם אתה רוצה לסגור אותו לפני שתמשיך ?

en: Do you want to reload it?
he: האם אתה בטוח שברצונך לטעון אותו מחדש ?

en: Do you want to save it before closing?
he: האם ברצונך לשמור אותו לפני סגירתו ?

en: Document
he: מסמך

en: Document %s was sent to the printing subsystem.
he: המסמך %s נשלח להדפסה.

en: Document Setup
he: הגדרות מסמך

en: Document successfully exported as '%s'.
he: המסמך יוצא בהצלחה ל־'%s'.

en: Documents
he: מסמכים

en: Don't use run script
he: השבתת הרצת תסריט

en: Don't use the simple run script which is usually used to display the exit status of the executed program
he: מבטל השימוש בתסריט הרצה פשוט, אשר משמש בדרך כלל להצגת מצב היציאה של התכנית

en: Double quotes " "
he: גרשיים " "

en: Double-clicking hides all additional widgets
he: הסתרת כל היישומונים בלחיצה כפולה על לשונית

en: Drop rest of word on completion
he: מחיקת החלק הימני של המילה בעת השלמה אוטומטית

en: E_ncoding:
he: קי_דוד:

en: E_xtra options:
he: אפשרו_יות נוספות:

en: East Asian
he: מזרח אסיה

en: East European
he: מזרח אירופה

en: East _Asian
he: מזרח אס_יה

en: Editor
he: עורך

en: Editor:
he: עורך:

en: Email address of the developer
he: כתובת הדואר האלקטרוני של המפתח

en: Enable newline to strip the trailing spaces on the previous line
he: מנקה רווח לבן בסוף שורה לאחר שהוזן Enter

en: Enable plugin support
he: אפשור תוספים

en: Enable save when losing _focus
he: לאפשר שמירה עם איבוד _מיקוד

en: Enabled
he: אפשור

en: Encoding:
he: קידוד:

en: Ensure consistent line endings
he: בדיקה שתווי סיום השורות עקביים

en: Ensure new line at file end
he: הוספת שורה חדשה בסוף קובץ

en: Ensures that at the end of the file is a new line
he: מוודא שקיימת שורה ריקה בסוף קובץ

en: Ensures that newline characters always get converted before saving, avoiding mixed line endings in the same file
he: מוודא שתווי סיום השורות זהים בכל הקובץ, ואין תווים שונים בחלק מהשורות.

en: Enter Tab Width
he: הכנסת רוחב טאב

en: Enter custom text here, all entered text is appended to the command.
he: הזן כאן טקסט מותאם אישית. כל טקסט שמוזמן מצורף לפקודה.

en: Enter here a custom date and time format. You can use any conversion specifiers which can be used with the ANSI C strftime function.
he: ציין תבנית עבור תווים כלליים לציון תאריך ושעה. ניתן להשתמש בכל תווי ההמרה אשר ניתן להשתמש בפונקציית strftime לפי תקן ANSI C.

en: Enter the amount of spaces which should be replaced by a tab character.
he: הזן את מספר הרווחים שיחליפו כל טאב.

en: Enter the line you want to go to:
he: הזן את מספר השורה שברצונך לעבור אליה:

en: Enter tool paths below. Tools you do not need can be left blank.
he: הזן נתיבי הכלים שלהלן. השאר ריק נתיבי כלים שאינך צריך.

en: Entities
he: ישויות

en: Environment
he: סביבה

en: Error
he: שגיאה

en: Error message: %s
    The error occurred at "%s" (line: %d, column: %d).
he: הודעת שגיאה: %s
    השגיאה ארעה ב-"%s" (שורה: %d, עמודה: %d).

en: Error message: %s.
he: הודעת שגיאה: %s.

en: Error regular expression:
he: שגיאת ביטוי רגולרי:

en: Error renaming file.
he: ארעה שגיאה בשינוי שם הקובץ.

en: Error saving file (%s).
he: ארעה שגיאה בעת שמירת הקובץ (%s)

en: Error saving file.
he: שגיאה בשמירת הקובץ.

en: Events
he: אירועים

en: Example:
    CFLAGS=`pkg-config gtk+-2.0 --cflags` %s -g gtk2.c.tags /usr/include/gtk-2.0/gtk/gtk.h
he: לדוגמה:
    CFLAGS=`pkg-config gtk+-2.0 --cflags` %s -g gtk2.c.tags /usr/include/gtk-2.0/gtk/gtk.h

en: Executables
he: הרצה

en: Execute commands
he: פקודות הרצה

en: Execute programs in the VTE
he: הפעלת תכניות VTE

en: Execute:
he: הרצה:

en: Explicitly defines a filetype for the file, if it would not be detected by filename extension.
    Note if you choose multiple files, they will all be opened with the chosen filetype.
he: מגדיר במפורש את סוג הקובץ הנפתח. אם תפתח מספר קבצים, כולם יפתחו באותו סוג קובץ.

en: Explicitly defines an encoding for the file, if it would not be detected. This is useful when you know that the encoding of a file cannot be detected correctly by Geany.
    Note if you choose multiple files, they will all be opened with the chosen encoding.
he: מגדיר במפורש קידוד לקובץ, אם הוא לא יזוהה. אפשרות זו שימושית במקרה שאתה יודע מה קידוד הקובץ, אך Geany מתקשה לזהות את סוג הקידוד. הערה: אם תבחר מספר קבצים, כולם יפתחו בקידוד הנבחר.

en: Export
he: יִצּוא

en: Export File
he: יִצּוא קובץ

en: Exports the current file into different formats.
he: יִצּוא הקובץ הנוכחי לתבניות קבצים שונים.

en: Extern Variables
he: משתנים חיצוניים

en: External open command:
he: פקודת הפתיחה החיצונית:

en: Extra plugin path:
he: נתיב נוסף לטעינת תוספים:

en: Failed to close file '%s': fclose() failed: %s
he: נכשל ניסיון סגירת הקובץ '%s': ‫fclose() נכשל: %s

en: Failed to convert template file "%s" to UTF-8
he: נכשלה המרת התבנית "%s" ל־UTF-8

en: Failed to execute "%s" (start-script could not be created: %s)
he: נכשל ניסיון ביצוע "%s" (התחלת־תסריט: לא היה ניתן לבצע: %s)

en: Failed to load one or more session files.
he: אירעה תקלה בטעינת קובץ אחד או יותר בעת ההפעלה.

en: Failed to open file '%s' for writing: fopen() failed: %s
he: נכשלה פתיחת הקובץ '%s' לכתיבה: fopen() נכשל: %s

en: Failed to spawn the configured browser command. Please correct it or enter another one.
he: נכשלה הפקודה המוגדרת בדפדפן. אנא תקן תקלה זו.

en: Failed to write file '%s': fwrite() failed: %s
he: נכשל ניסיון לכתוב לקובץ '%s': ‫fwrite() נכשל: %s

en: Features
he: תכונות

en: Fi_les:
he: קבצי_ם:

en: File
he: קובץ

en: File "%s" was not found on disk!
he: הקובץ "%s" לא נמצא בדיסק !

en: File %s closed.
he: הקובץ %s נסגר.

en: File %s printed.
he: הקובץ %s הודפס.

en: File %s reloaded.
he: הקובץ %s נטען מחדש.

en: File %s saved.
he: הקובץ %s נשמר.

en: File '%s' could not be written (%s).
he: הקובץ "%s" לא ניתן לכתיבה (%s).

en: File Browser
he: סייר קבצים

en: File patterns, e.g. *.c *.h
he: סוגי קבצים לחיפוש, למשל: ‎*.c *.h

en: File tabs will be placed on the left of the notebook
he: לשוניות קבצים חדשים תוצבנה מימין ללשוניות הפתוחות

en: File tabs will be placed on the right of the notebook
he: לשוניות קבצים חדשים תוצבנה משמאל ללשוניות הפתוחות

en: Filename already exists!
he: קובץ בשם זה כבר קיים !

en: Filename:
he: שם קובץ:

en: Files
he: קבצים

en: Filter your files with the usual wildcards. Separate multiple patterns with a space.
he: סינון סוגי הקבצים שיוצגו.

en: Filter:
he: מסנן:

en: Find
he: חיפוש

en: Find Document Usage
he: חיפוש מספר המופעים במסמך

en: Find Next
he: חיפוש הבא

en: Find Next _Selection
he: מעבר לבחירה ה_באה

en: Find Pre_vious Selection
he: מעבר לבחירה ה_קודמת

en: Find Previous
he: חיפוש הקודם

en: Find Usage
he: חיפוש מספר המופעים

en: Find _Document Usage
he: חיפוש _מספר המופעים במסמך

en: Find _Next
he: חיפוש ה_בא

en: Find _Previous
he: חיפוש ה_קודם

en: Find _Usage
he: חיפוש _מספר המופעים

en: Find in F_iles...
he: חיפוש ב_קובץ...

en: Find in Files
he: חיפוש בקובץ

en: Find the entered text in the current file
he: מציאת הטקסט שהוזן בקובץ הנוכחי

en: Focus
he: מיקוד

en: Focus File List
he: מיקוד רשימת הקבצים

en: Focus Path Entry
he: מיקוד שדה נתיב

en: Fold all
he: קיפול הכל

en: Fold or unfold all children of a fold point. By pressing the Shift key while clicking on a fold symbol the contrary behavior is used.
he: כאשר אפשרות זו מופעלת, אם קופל או נפתח קטע קוד, כל הקוד שבתוכו יקופל/יפתח.

en: Fold/unfold all children of a fold point
he: קיפול/פתיחת כל הקוד שמתקפל/נפתח

en: Follow path of the current file
he: מעקב אחר נתיב הקובץ הנוכחי

en: Follow the path of the current file
he: מעבר לנתיב הקובץ הנוכחי

en: Font updated (%s).
he: עדכון גופן (%s)

en: Font:
he: גופן:

en: Foreground color:
he: צבע חזית:

en: Format
he: תבנית

en: Forward declaration "%s" not found.
he: לא נמצאה הצהרה קודמת של "%s".

en: Found %d match for "%s". | Found %d matches for "%s".
he[0]: נמצאו %d התאמות ל־"%s".
he[1]: נמצאו %d התאמות ל־%s.

en: Full_screen
he: מסך _מלא

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Functions
he: פונקציות

en: Functions / Procedures
he: פונקציות/שגרות

en: Functions / Subroutines
he: פונקציות/שגרות

en: Functions / Tasks
he: פונקציות/משימות

en: Geany cannot start!
he: ‫Geany לא יכול לרוץ !

en: Geany looks by default in the global installation path and in the configuration directory. The path entered here will be searched additionally for plugins. Leave blank to disable.
he: ‏בברירת מחדל, Geany מחפש תוספים בנתיב ההתקנה הראשי. בנתיב שיוזן כאן יבוצע חיפוש תוספים נוספים. השאר ריק לביטול.

en: Geany needs to move your old configuration directory before starting.
he: ‏Geany צריך לעבור לתיקיית התצורה הישנה שלך לפני שיתחיל לפעול.

en: Geany project files
he: קבצים מיזם Geany

en: Geany tried to access the Unix Domain socket of another instance running as another user.
    This is a fatal error and Geany will now quit.
he: Geany ניסה לגשת לשקע דומיין יוניקס, אך מופע אחר של Geany פועל תחת משתמש אחר.
    זו שגיאה חמורה, וכעת Geany יוצא.

en: General
he: כללי

en: Georgian
he: גאורגית

en: Gettext translation
he: קובץ תרגום Gettext

en: Gives the focus automatically to widgets below the mouse cursor. Works for the main editor widget, the scribble, the toolbar search and goto line fields and the VTE.
he: ממקד באופן אוטומטי יישומונים הנמצאים מתחת לסמן העכבר. מיקוד זה עובד עבור יישומון העורך הראשי, חיפוש ומעבר שורה בסרגל הכלים ושדות במדמה המסוף (VTE).

en: Global
he: ראשי

en: Go to
he: קפיצה אל

en: Go to End of Display Line
he: מעבר לסוף השורה הנוכחית

en: Go to End of Line
he: מעבר לסוף השורה

en: Go to Line
he: מעבר לשורה

en: Go to Ne_xt Marker
he: מ_עבר להדגשה הבאה

en: Go to Next Word Part
he: מעבר להמשך המילה

en: Go to Pre_vious Marker
he: מ_עבר להדגשה הקודמת

en: Go to Previous Word Part
he: מעבר לתחילת המילה

en: Go to Start of Display Line
he: מעבר לתחילת השורה הנוכחית

en: Go to Start of Line
he: מעבר לתחילת השורה

en: Go to matching brace
he: מעבר לסוגר המתאים

en: Goto Field
he: שדה קפיצה אל

en: Grab Key
he: בחירת צירוף־מקשים

en: Greek
he: יוונית

en: Greek characters
he: תווים יווניים

en: Grep:
he: ‏Grep:

en: Group
he: קבוצה

en: Group:
he: קבוצה:

en: H1 Headings
he: כותרות H1

en: H2 Headings
he: כותרות H2

en: H3 Headings
he: כותרות H3

en: HTML (name)
he: HTML

en: HTML Characters
he: תווי HTML

en: HTML characters
he: תווי HTML

en: H_ide Sidebar
he: הסתרת ה_סרגל הצדי

en: Header file:
he: קובץ כותר:

en: Hebrew
he: עברית

en: Hebrew Visual
he: עברית חזותית

en: Help
he: עזרה

en: Here you can change keyboard shortcuts for various actions. Select one and press the Change button to enter a new shortcut, or double click on an action to edit the string representation of the shortcut directly.
he: כאן ניתן לשנות צירופי המקשים עבור פעולות שונות. לחץ על פעולה מסוימת ולאחר מכן לחץ על הכפתור "שנה", או לחץ לחיצה כפולה על הפעולה, והזן המחרוזת המייצגת את צירוף המקש שברצונך לבחור.

en: Hide file extensions:
he: הסתרת סיומות קבצים:

en: Hide the Find dialog
he: הסתרת דו־שיח החיפוש

en: Hide the Find dialog after clicking Find Next/Previous
he: הסתרת דו־שיח החיפוש לאחר לחיצה על הבא/הקודם

en: Home
he: בית

en: How often to check for changes to document files on disk, in seconds. Zero disables checking.
he: תדירות בדיקת שינויים במסמכים הפתוחים (בשניות). 0 משבית בדיקה זו.

en: ID
he: מזהה

en: ISO 8859-1 characters
he: תווי ISO 8859-1

en: I_nsert
he: ה_כנסה

en: I_nsert Comments
he: ה_כנסת הערות

en: Images _and text
he: תמונות ו_טקסט

en: Implementations
he: מימושים

en: Implements:
he: יישום:

en: Imports
he: יִבּוא

en: In Se_lection
he: בבחיר_ה

en: In Sessi_on
he: בכל _המסמכים

en: In_dent Type
he: סוג ה_זחה

en: Increase indent
he: הזחה פנימה

en: Increase indent by one space
he: הזחה פנימה עם רווחים

en: Increase indentation
he: הזחה החוצה

en: Indent Widt_h
he: רוח_ב הזחה

en: Indentation
he: הזחה

en: Independent commands
he: פקודות עצמאיות

en: Indexes
he: אינדקסים

en: Info
he: מידע

en: Information
he: מידע

en: Inheritance
he: ירושה

en: Initial version:
he: גרסה ראשונית:

en: Initials of the developer name
he: ראשי התיבות של שם המפתח

en: Initials:
he: ראשי תיבות:

en: Insert
he: הכנסה

en: Insert Alternative _White Space
he: ה_כנסת רווחים

en: Insert Dat_e
he: הכנסת _תאריך

en: Insert File _Header
he: הכנסת קובץ _כותר

en: Insert Mu_ltiline Comment
he: הכנסת ה_ערה מרובת שורות

en: Insert New Line After Current
he: הוספת שורה חדשה לאחר השורה הנוכחית

en: Insert New Line Before Current
he: הוספת שורה חדשה לפני השורה הנוכחית

en: Insert Special HTML Characters
he: הכנסת תווי HTML מיוחדים

en: Insert _BSD License Notice
he: הכנסת רישיון _BSD

en: Insert _ChangeLog Entry
he: הכנסת _ChangeLog

en: Insert _Function Description
he: הכנסת _תיאור פונקציה

en: Insert _GPL Notice
he: הכנסת רישיון _GPL

en: Insert date
he: הכנסת תאריך

en: Insert line numbers before each line in the exported document
he: הוספת מספור שורות בתחילת כל שורה בקובץ המיוצא

en: Insert matching closing tag for XML/HTML
he: הכנסת התאמת תג סוגר עבור XML/HTML

en: Inserts HTML character entities like '&amp;'.
he: הכנסת תווי HTML מיוחדים, דוגמת ‭'&amp;'

en: Instant Save
he: שמירה מיידית

en: Integrated Development Environment
he: סביבת פיתוח משולבת

en: Interface
he: ממשק

en: Interfaces
he: ממשקים

en: Invalid command: %s
he: פקודה לא חוקית: %s

en: Invalid directory for find in files.
he: התיקייה לא חוקית לחיפוש בקבצים.

en: Invert all colors, by default using white text on a black background
he: הופך את צבעי הדגשת התחביר בברירת מחדל באמצעות טקסט לבן על רקע שחור

en: Invert syntax highlighting colors
he: היפוך צבעים בהדגשת תחביר

en: Invert the sense of matching, to select non-matching lines
he: הופך את חיפוש ההתאמה, מחפש שורות שאינן תואמות לחיפוש

en: Is abstract
he: מופשט

en: Is singleton
he: יצירת Singleton

en: Japanese
he: יפנית

en: Join lines
he: צירוף שורות

en: Jump to the entered line number
he: מעבר למספר השורה שהוזן

en: Keybindings
he: צירופי־מקשים

en: Keyboard Shortcuts
he: צירופי־מקשים

en: Keyboard _Shortcuts
he: צירופי־_מקשים

en: Keys
he: מקשים

en: Korean
he: קוריאנית

en: Label
he: תווית

en: Labels
he: תוויות

en: Left
he: ימין

en: License
he: רישיון

en: License text could not be found, please visit http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.txt to view it online.
he: טקסט הרישיון לא נמצא. תוכל לעיין ברישיון באינטרנט: http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.txt

en: Line
he: עמודה

en: Line _Breaking
he: ש_בירת שורות

en: Line breaking column:
he: עמודה לשבירת שורה:

en: Line wrapping
he: גלישת שורות

en: Lines:
he: שורות:

en: Load files from the last session
he: טעינת קבצים מההפעלה האחרונה

en: Load virtual terminal support
he: טעינת מדמה המסוף

en: Loaded %s tags file '%s'.
he: טעינת %s קובץ תג '%s'.

en: Location:
he: מיקום:

en: M_iscellaneous
he: _שונות

en: M_ove Line(s) Down
he: ה_זזת שורה מטה

en: Macros
he: הגדרות מאקרו

en: Mail address:
he: כתובת דוא"ל:

en: Make Custom _Target...
he: בנייה _מותאמת אישית...

en: Make _Object
he: בניית קובץ _Object

en: Make all
he: בניית הכל

en: Make custom target
he: בנייה מותאמת אישית

en: Make object
he: בניית קובץ Object

en: Mark all matches in the current document
he: מדגיש כל ההתאמות במסמך הנוכחי

en: Marks spaces with dots and tabs with arrows
he: מציג חִצים קטנים להצגת רווחים והזחות

en: Match braces
he: התאמת סוגריים מסולסלים

en: Match from s_tart of word
he: התאמה _לתחילת מילה

en: Match only a _whole word
he: התאמה ל_מילה שלמה

en: Mathematical characters
he: תווים מתימטיים

en: Max. symbol name suggestions:
he: מספר מרבי של פריטים להשלמה אוטומטית:

en: Maximum number of entries to display in the autocompletion list
he: מספר מרבי של השלמות להצגה ברשימת השלמה אוטומטית

en: Members
he: משתמשים

en: Message window:
he: חלון ההודעות:

en: Messages
he: הודעות

en: Methods
he: שגרות

en: Middle Eastern
he: המזרח התיכון

en: Minimal delay (in milliseconds) between two automatic updates of the symbol list. Note that a too short delay may have performance impact, especially with large files. A delay of 0 disables real-time updates.
he: עיכוב מזערי (באלפיות שנייה) בין שני עדכונים אוטומטיים של רשימת הסמלים. שים לב, עיכוב קצר מדי עשוי להשפיע על הביצועים, בייחוד בקבצים גדולים. עיכוב 0 משבית עדכונים בזמן אמת.

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Miscellaneous characters
he: תווים שונים

en: Modified:
he: שונו מאפיינים:

en: Module
he: מודול

en: Modules
he: מודולים

en: Move cursor in snippet
he: הזזת הסמן מקטע שלם

en: Move document first
he: הזזת המסמך לימין שאר המסמכים

en: Move document last
he: הזזת המסמך לשמאל שאר המסמכים

en: Move document left
he: הזזת המסמך ימינה

en: Move document right
he: הזזת המסמך שמאלה

en: Move it now?
he: להזיז אותה עכשיו ?

en: Move line(s) down
he: הזזת שורה מטה

en: Move line(s) up
he: הזזת שורה מעלה

en: Name
he: שם

en: Name:
he: שם:

en: Namespace
he: מרחב שם

en: Namespaces
he: מרחבי שם

en: Navigate back a location
he: ניווט לאחור

en: Navigate forward a location
he: ניווט קדימה

en: New
he: חדש

en: New (with _Template)
he: חדש (עם _תבנית)

en: New Project
he: מיזם חדש

en: New file "%s" opened.
he: הקובץ החדש "%s" נפתח.

en: Newline strips trailing spaces
he: ניקוי רווח לבן בסוף שורה

en: Next Me_ssage
he: ה_ודעה הבאה

en: Next Message
he: הודעה הבאה

en: Next error
he: שגיאה הבאה

en: Next to current
he: לצד הלשונית הנוכחית

en: No custom commands defined.
he: לא הוגדרו פקודות מותאמות אישית

en: No filetype
he: בלתי תלויות בסוג הקובץ

en: No matches found for "%s".
he: לא נמצאו התאמות עבור "%s".

en: No matches found.
he: לא נמצאו התאמות.

en: No more build errors.
he: אין עוד שגיאות בנייה.

en: No more message items.
he: אין פריטים נוספים

en: No plugins available.
he: אין תוספים זמינים.

en: No text to find.
he: לא נמצא טקסט.

en: None
he: ללא

en: Nordic
he: נורדית

en: Note: Item 2 opens a dialog and appends the response to the command.
he: הערה: שני פריטים מלאים יצורפו לתפריט הפקודות

en: Note: To apply these settings to all currently open documents, use <i>Project->Apply Default Indentation</i>.
he: הערה: כדי להחיל הגדרות אלה על המסמכים הפתוחים כעת,
    יש לבחור בתפריט <i>מיזם -> החלת הזחת ברירת מחדל</i>.

en: Notebook tab
he: לשוניות

en: Notebook tabs
he: לשוניות

en: Only for rectangular selections
he: בחירות מלבניות בלבד

en: Only show virtual spaces beyond the end of lines when drawing a rectangular selection
he: מציג רווחים וירטואליים מעבר לסוף שורה כאשר ישנה בחירה מלבנית

en: Open
he: פתיחה

en: Open File
he: פתיחת קובץ

en: Open Project
he: פתיחת מזים

en: Open Selected F_ile
he: _פתיחת קובץ נבחר

en: Open _Externally
he: פתיח_ה חיצונית...

en: Open a color chooser dialog, to interactively pick colors from a palette
he: פתיחת בוחר־צבע, לבחירת צבעים באופן אינטראקטיבי מהלוח

en: Open a recent file
he: פתיחת קבצים שנפתחו לאחרונה

en: Open an existing file
he: פתיחת קבצים קיימים

en: Open new documents from the command-line
he: פתיחת מסמכים חדשים משורת הפקודה

en: Open selected file
he: פתיחת קובץ נבחר

en: Opens at startup the files from the last session
he: פתיחת הקבצים מההפעלה האחרונה בעת הפעלה מחודשת

en: Opens the file in read-only mode. If you choose more than one file to open, all files will be opened read-only.
he: פותח את הקובץ לקריאה בלבד. אם נבחרו מספר קבצים, כולם יפתחו לקריאה בלבד.

en: Options
he: אפשרויות:

en: Other
he: אחר

en: Other options to pass to Grep
he: אפשרויות נוספות שיועברו ל־Grep

en: Other:
he: אחר:

en: Override Geany keybindings
he: צירופי־מקשים עוקפי Geany למדמה המסוף

en: Override that keybinding?
he: האם לדרוס צירוף דרך זה ?

en: Overwrite?
he: להחליף ?

en: Owner:
he: בעלים:

en: P_lugin Preferences
he: העדפות _תוספים

en: Pack the toolbar to the main menu to save vertical space
he: אורז את סרגל הכלים לתוך התפריט הראשי כדי לחסוך במקום

en: Package
he: חבילה

en: Page %d of %d
he: עמוד %d מתוך %d

en: Page Set_up
he: ה_גדרת עמוד

en: Paginating
he: מדפיס

en: Paragraph
he: פסקה

en: Parenthesis ( )
he: סוגריים עגולים ( )

en: Parts
he: חלקים

en: Passing data and executing custom command: %s
he: העברת נתונים וביצוע פקודה מותאמת אישית: %s

en: Paste
he: הדבקה

en: Paste the contents of the clipboard
he: הדבקה מלוח העריכה

en: Path (and possibly additional arguments) to your favorite browser
he: נתיב (ואולי דגלים נוספים) לדפדפן החביב עליך

en: Path to start in when opening or saving files. Must be an absolute path.
he: נתיב שיוצג בעת פתיחה או שמירה של קבצים. חייב להיות נתיב מלא. השאר ריק אם ברצונך להשתמש בתיקיית העבודה הנוכחית.

en: Path to start in when opening project files
he: נתיב שיוצג בעת פתיחת קָבְצי מיזם

en: Path to the command for printing files (use %f for the filename)
he: נתיב הפקודה להדפסת קבצים ‏(השתמש במחרוזת ‎%f ‏לקבלת שם הקובץ)

en: Permissions:
he: הרשאות:

en: Placement of new file tabs:
he: מיקום פתיחת לשוניות קבצים חדשים:

en: Please set a print command in the preferences dialog first.
he: נא לקבוע פקודת הדפסה בשיח ההעדפות.

en: Please set the filetype for the current file before using this function.
he: אנא הגדר את סוג הקובץ הנוכחי לפני שימוש באפשרות זו.

en: Plugin
he: תוסף

en: Plugin configuration directory could not be created.
he: לא ניתן ליצור את תיקיית תצורת התוסף.

en: Plugins
he: תוספים

en: Position:
he: מיקום:

en: Pr_evious Message
he: הודעה _קודמת

en: Preference_s
he: ה_עדפות

en: Preferences
he: העדפות

en: Press the combination of the keys you want to use for "%s".
he: לחץ על צירוף המקשים שברצונך להשתמש עבור "%s".

en: Pressing tab/shift-tab indents/unindents instead of inserting a tab character
he: מאפשר הזחה באמצעות לחיצה על Tab והפחתת רמת הזחה באמצעות לחיצה על Shift + Tab

en: Previous Message
he: הודעה קודמת

en: Previous Translators
he: מתרגמים קודמים

en: Previous error
he: שגיאה קודמת

en: Print
he: הדפסה

en: Print document
he: הדפסת המסמך

en: Print line numbers
he: הדפסת מספרי שורות

en: Print only the basename (without the path) of the printed file
he: מדפיס את שם הקובץ בלבד, ללא הנתיב המלא

en: Print only the basename(without the path) of the printed file
he: הדפסת שם הקובץ בלבד, ללא הנתיב המלא

en: Print page header
he: הדפסת כותרת בכל דף

en: Print page numbers
he: מספור הדפים המודפסים

en: Printing
he: הדפסה

en: Printing of %s failed (%s).
he: הדפסת %s נכשלה (%s).

en: Prints a vertical line in the editor window at the given cursor position (see below)
he: הדפסת קו אנכי בחלון העורך במיקום הסמן הנתון (ראה להלן)

en: Procedures
he: פרוצדורה

en: Process could not be stopped (%s).
he: לא ניתן לעצור את התהליך (%s)

en: Process failed (%s)
he: התהליך נכשל (%s)

en: Process failed, no working directory
he: התהליך נכשל, אין תיקיית עבודה

en: Processes / Blocks / Components
he: תהליכים / בלוקים / רכיבים

en: Program
he: תכנית

en: Programs
he: תכניות

en: Project
he: מיזם

en: Project "%s" closed.
he: המיזם "%s" נסגר.

en: Project "%s" created.
he: המיזם "%s" נוצר.

en: Project "%s" opened.
he: המיזם "%s" נפתח.

en: Project "%s" saved.
he: המיזם "%s" נשמר.

en: Project Properties
he: העדפות מיזם

en: Project base directory could not be created (%s).
he: לא התאפשר ליצור את תיקיית הבסיס של המיזם (%s).

en: Project file "%s" could not be loaded.
he: לא ניתן לטעון את קובץ המיזם "%s".

en: Project file could not be written
he: קובץ המיזם לא ניתן לכתיבה

en: Project file could not be written (%s).
he: לא ניתן לכתוב על קובץ המיזם (%s).

en: Project files
he: קָבְצי מיזם

en: Project files:
he: קָבְצי מיזם:

en: Properties
he: מאפיינים

en: Punctuation characters
he: תווי פיסוק

en: Question
he: שאלה

en: Quit
he: יציאה

en: Quit Geany
he: יציאה מ־Geany

en: R_eload As
he: טעינה _מחדש בקידוד

en: R_ename
he: _שינוי שם

en: Range:
he: טווח:

en: Re-open last closed tab
he: פתיחת מחודשת של הלשונית האחרונה שנסגרה

en: Re_place All
he: החלף הכ_ל

en: Read _Only
he: קריאה _בלבד

en: Read-only:
he: קריאה בלבד

en: Read:
he: קריאה:

en: Recent _Files
he: _קבצים אחרונים

en: Recent files list length:
he: אורך רשימת קבצים אחרונים:

en: Redo
he: ביצוע חוזר

en: Redo the last modification
he: ביצוע חוזר של הפעולה המבוטלת האחרונה

en: Refresh
he: רענון

en: Reload file
he: טעינה מחודשת של קובץ

en: Reload symbol list
he: טעינה מחודשת של רשימת הסמלים

en: Reload the current file from disk
he: טעינה מחודשת של הקובץ הנוכחי מהדיסק

en: Remove Error Indicators
he: הסרת מחווני הצגת שגיאות

en: Remove Error _Indicators
he: הסרת מחוו_ני הצגת שגיאות

en: Remove Markers
he: הסרת הדגשות

en: Remove Markers and Error Indicators
he: הסרת הדגשות ומחווני הצגת שגיאות

en: Remove _Markers
he: הסרת הדג_שות

en: Removes all messages from the status bar. The messages are still displayed in the status messages window.
he: הסרת כל ההודעות משורת המצב. ההודעות עדיין תוצגנה בלשונית הודעות המצב.

en: Renders the font size of the document together with the current zoom level
he: מעבד את גודל הגופן של המסמך הנוכחי, יחד עם רמת התקריב הנוכחי

en: Replace
he: החלפה

en: Replace & Fi_nd
he: החלפ_ה וחיפוש

en: Replace Tabs with S_paces
he: החלפת _טאבים ברווחים

en: Replace \\, \t, \n, \r and \uXXXX (Unicode characters) with the corresponding control characters
he: מחליף ‎\\, \t, \n, \r ו-‎\uXXXX (תווי יוניקוד) בתווי בקרה מתאימים

en: Replace all matches found in the currently selected text
he: החלף את כל ההתאמות שנמצאו בטקסט שנבחר

en: Replace spaces with tabs
he: החלפת רווחים בטאבים

en: Replace special characters
he: החלפת תווי HTML

en: Replace tabs with space
he: החלפת טאבים ברווחים

en: Replace text in the current document
he: החלפת טקסט במסמך הנוכחי

en: Replace wit_h:
he: החלף ע_ם:

en: Replaced %u matches in %u documents.
he: הוחלפו %u התאמות ב־%u מסמכים.

en: Replaces all tabs in document with spaces
he: החלפת כל הטאבים במסמך ברווחים

en: Report a _Bug...
he: דיווח על _תקלה...

en: Reset
he: איפוס

en: Right
he: שמאל

en: Romanian
he: רומנית

en: Run
he: הרצה

en: Run or view the current file
he: הפעלה או הצגת הקובץ הנוכחי

en: Run programs in VTE instead of opening a terminal emulation window. Please note, programs executed in VTE cannot be stopped
he: מאפשר הפעלת תכניות ב־VTE במקום לפתוח חלון הדמיית מסוף. שים לב כי לא ניתן לעצור תכניות אלו.

en: SE & SW Asian
he: מזרח ומערב אסיה

en: S_elect Current Line(s)
he: _בחירת השורה הנוכחית

en: S_mart Line Indent
he: הזחת ש_ורות

en: S_ystem default
he: ברירת המ_חדל של המערכת

en: Sa_ve All
he: שמירת ה_כל

en: Sa_ve all open files
he: שמירת _כל הקבצים הפתוחים

en: Save
he: שמירה

en: Save Actions
he: פעולות שמירה

en: Save All
he: שמירת הכל

en: Save File
he: שמירת הקובץ

en: Save _As...
he: שמירה _בשם...

en: Save all
he: שמירת הכל

en: Save all open files
he: שמירת כל הקבצים הפתוחים

en: Save as
he: שמירה בשם

en: Save only current open _file
he: שמירת הקובץ ה_פתוח הנוכחי בלבד

en: Save the current file
he: שמירת הקובץ הנוכחי

en: Save the file and rename it
he: שמירת הקובץ ושינוי שמו

en: Scribble
he: הערות

en: Scroll down the view by one line
he: גלילה לשורה התחתונה

en: Scroll on keystroke
he: גלילה לסוף בלחיצת מקש

en: Scroll on output
he: גלילה לסוף עם קבלת פלט

en: Scroll to current line
he: גלילה לשורה הנוכחית

en: Scroll up the view by one line
he: גלילה לשורה העליונה

en: Scrollback lines:
he: קווי גלילה:

en: Se_lect Current Paragraph
he: _בחירת הפסקה הנוכחית

en: Search
he: חיפוש

en: Search Field
he: שדה חיפוש

en: Search _backwards
he: חיפוש _לאחור

en: Search completed with %d match. | Search completed with %d matches.
he[0]: נמצאה התאמה אחת.
he[1]: נמצאו %d התאמות.

en: Search failed.
he: החיפוש נכשל.

en: Searching...
he: מחפש...

en: Sect1
he: קטע 1

en: Sect2
he: קטע 2

en: Sect3
he: קטע 3

en: Section
he: בחירה

en: Section Level 1
he: בחירה רמה 1

en: Section Level 2
he: בחירה רמה 2

en: Section Level 3
he: בחירה רמה 3

en: Section Level 4
he: בחירה רמה 4

en: Sections
he: סעיפים

en: See grep's manual page for more information
he: ראה תיעוד grep לפרטים נוספים

en: Select
he: בחירה

en: Select All
he: בחירת הכל

en: Select Browser
he: בחירת דפדפן

en: Select Directory
he: בחירת תיקייה

en: Select File
he: בחירת קובץ

en: Select Folder
he: בחירת תיקייה

en: Select current word
he: בחירת מילה נוכחית

en: Select items to be displayed on the toolbar. Items can be reordered by drag and drop.
he: בחירת הפריטים להצגה בסרגל הכלים. ניתן לבחור פריטים חדשים על ידי גרירה ושחרור.

en: Select to next word part
he: בחירה עד סוף המילה

en: Select to previous word part
he: בחירה עד תחילת המילה

en: Send to Custom Command 1
he: שליחה לפקודה מותאמת אישית 1

en: Send to Custom Command 2
he: שליחה לפקודה מותאמת אישית 2

en: Send to Custom Command 3
he: שליחה לפקודה מותאמת אישית 3

en: Separator
he: מפריד

en: Set Build Commands
he: הגדרת פקודות בנייה

en: Set Custom Commands
he: הגדרת פקודות מותאמות אישית

en: Set File_type
he: הגדרת סוג הקו_בץ

en: Set Line E_ndings
he: הגדרת סוג תו סיו_ם־שורה

en: Set _Encoding
he: הגדרת _קידוד

en: Set encoding:
he: הגדרת קידוד:

en: Set filetype:
he: הגדרת סוג־קובץ:

en: Set menu item label
he: הזנת תווית לפריט בתפריט

en: Set path from document
he: הגדרת נתיב המסמך

en: Set the information to be used in templates. See the documentation for details.
he: הגדר המידע לשימוש בתבניות. עָיֵּן בתיעוד לפרטים.

en: Sets the background color of the text in the terminal widget
he: מגדיר את צבע רקע הטקסט של מדמה המסוף

en: Sets the color of the long line marker
he: מגדיר צבע לסימון שורה ארוכה

en: Sets the default encoding for newly created files
he: מגדיר את קידוד ברירת המחדל לקבצים שנוצרים על ידי Geany

en: Sets the default encoding for opening existing non-Unicode files
he: מגדיר את קידוד ברירת המחדל לקבצים קיימים שאינם בקידוד יוניקוד

en: Sets the editor font
he: מגדיר את גופן העורך

en: Sets the font for the message window
he: מגדיר את גופן חלון ההודעות

en: Sets the font for the symbol list
he: מגדיר את גופן רשימת הסמלים

en: Sets the font for the terminal widget
he: מגדיר את גופן מדמה המסוף

en: Sets the foreground color of the text in the terminal widget
he: מגדיר את צבע החזית של טקסט מדמה המסוף

en: Sets the path to the shell which should be started inside the terminal emulation
he: מגדיר את מיקום המעטפת במערכת

en: Setting %s indentation mode for %s.
he: הגדרת סוג ההזחה כ־%s עבור הקובץ %s.

en: Setting indentation width to %d for %s.
he: הגדרת רוחב טאב %d עבור הקובץ %s.

en: Settings
he: תכונות

en: Shell
he: מעטפת

en: Shell:
he: מעטפת:

en: Shortcut
he: צירוף־מקשים

en: Show Color Chooser
he: הצגת בוחר הצבעים

en: Show Indentation _Guides
he: הצגת ה_זחה

en: Show Line _Endings
he: הצגת תו סיום שו_רה

en: Show Message _Window
he: הצגת _חלון ההודעות

en: Show S_ymbol List
he: הצגת ר_שימת הסמלים

en: Show Side_bar
he: הצגת הסרגל ה_צדי

en: Show White S_pace
he: הצגת רוו_חים לבנים

en: Show _Document List
he: הצגת רשימת המסמ_כים

en: Show _Hidden Files
he: הצגת ק_בצים מוסתרים

en: Show _Line Numbers
he: הצגת מספור _שורות

en: Show _Markers Margin
he: הצגת שוליים צרים לצד _מספור השורות

en: Show _Paths
he: הצגת נתי_בים

en: Show _Toolbar
he: הצגת _סרגל הכלים

en: Show _hidden files
he: הצגת ק_בצים מוסתרים

en: Show calltip
he: הצגת השלמה אוטומטית

en: Show close buttons
he: הצגת כפתורי סגירה

en: Show documents list
he: הצגת רשימת המסמכים

en: Show editor tabs
he: הצגת לשוניות העורך

en: Show hidden files
he: הצגת קבצים מוסתרים

en: Show indentation guides
he: הצגת הזחה

en: Show line endings
he: הצגת תווי סוף־שורה

en: Show line numbers
he: הצגת מספור שורות

en: Show markers margin
he: הצגת שוליים צרים לצד מספור השורות

en: Show sidebar
he: הצגת הסרגל הצדי

en: Show status bar
he: הצגת שורת המצב

en: Show symbol list
he: הצגת רשימת הסמלים

en: Show t_oolbar
he: הצגת סרגל ה_כלים

en: Show the current document
he: הצגת המסמך הנוכחי

en: Show the preferences dialog
he: הצגת דו־שיח העדפות

en: Show white space
he: הצגת רווחים לבנים

en: Shows a confirmation dialog on exit
he: מציג דו־שיח לאישור יציאה

en: Shows a small cross button in the file tabs to easily close files when clicking on it (requires restart of Geany)
he: מציג כפתור X קטן המאפשר לסגור קבצים בקלות על־ידי לחיצה עליו

en: Shows or hides the Line Number margin
he: הצגה או הסתרה של מספור השורות

en: Shows or hides the small margin right of the line numbers, which is used to mark lines
he: מציג או מסתיר שוליים צרים לצד מספור השורות

en: Shows small dotted lines to help you to use the right indentation
he: מציג קווים אנכיים בכדי להראות את רוחב ההזחה בכל שורה

en: Shows the line ending character
he: מציג תווי סיום שורה בסוף כל שורה

en: Side by Side
he: זה לצד זה

en: Sidebar:
he: סרגל צדי:

en: Single quotes ' '
he: גרש ' '

en: Singletons
he: אותות

en: Size:
he: גודל:

en: Snippet completion
he: השלמת קוד

en: Some of the many contributors (for a more detailed list, see the file %s):
he: חלק מהתורמים רבות ל־Geany (עבור רשימה מפורטת יותר, עיין בקובץ %s):

en: Sort by _Appearance
he: מיין ל_פי סדר הופעה

en: Sort by _Name
he: מיין ל_פי שם

en: Source file:
he: קובץ מקור:

en: South European
he: דרום אירופה

en: Space separated list of file patterns used for the find in files dialog (e.g. *.c *.h)
he: רשימת סוגי הקבצים המשמשים את דו־שיח מציאת הקבצים (לדוגמה: ‎*.c *.h)

en: Spaces
he: רווחים

en: Special Characters
he: תווים מיוחדים

en: Specifies the history in lines, which you can scroll back in the terminal widget
he: מציין את מספר השורות שתשמרנה בהיסטוריה, כך שיהיה ניתן לגלול חזרה במדמה המסוף

en: Specifies the number of files which are stored in the Recent files list
he: מציין את מספר הקבצים שמאוחסנים ברשימת הקבצים האחרונים שנפתחו

en: Specify a format for the date and time stamp which is added to the page header on each page. You can use any conversion specifiers which can be used with the ANSI C strftime function.
he: ציין תבנית עבור תווים כלליים לציון תאריך. ניתן להשתמש בכל תווי ההמרה אשר ניתן להשתמש בפונקציית strftime לפי תקן ANSI C.

en: Specify a format for the {datetime} wildcard. You can use any conversion specifiers which can be used with the ANSI C strftime function.
he: ציין תבנית עבור תווים כלליים לציון תאריך ושעה. ניתן להשתמש בכל תווי ההמרה אשר ניתן להשתמש בפונקציית strftime לפי תקן ANSI C.

en: Specify a format for the {date} wildcard. You can use any conversion specifiers which can be used with the ANSI C strftime function.
he: ציין תבנית עבור תווים כלליים לציון תאריך. ניתן להשתמש בכל תווי ההמרה אשר ניתן להשתמש בפונקציית strftime לפי תקן ANSI C.

en: Specify a format for the {year} wildcard. You can use any conversion specifiers which can be used with the ANSI C strftime function.
he: ציין תבנית עבור תווים כלליים לציון שנה. ניתן להשתמש בכל תווי ההמרה אשר ניתן להשתמש בפונקציית strftime לפי תקן ANSI C.

en: Split Window
he: פיצול חלון

en: Splits the editor view into two windows.
he: מפצל את חלון העורך לשני חלונות.

en: Square brackets [ ]
he: סוגריים מרובעים [ ]

en: Startup
he: אתחול

en: Startup path:
he: נתיב הפעלה:

en: Status
he: מצבים

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Steps
he: צעדים

en: Stop scrolling at last line
he: עצירת הגלילה בשורה האחרונה

en: Store project file inside the project base directory
he: אחסון קָבְצי המיזם בתיקיית המיזם הבסיסית

en: Strip trailing spaces and tabs
he: הסרת רווחים והזחות מיותרים

en: Structs
he: מבנים

en: Structures
he: מבנים

en: Subsection
he: תת־סעיף

en: Subsubsection
he: תת־תת סעיף

en: Suppress snippet completion
he: הסתרת השלמת מילים

en: Suppress status messages in the status bar
he: הסתרת הודעות־מצב בשורת המצב

en: Switch to Compiler
he: מעבר ללשונית המהדר

en: Switch to Document
he: מעבר למסמך

en: Switch to Editor
he: מעבר לעורך

en: Switch to Message Window
he: מעבר לחלון ההודעות

en: Switch to Messages
he: מעבר ללשונית ההודעות

en: Switch to Scribble
he: מעבר ללשונית ההערות

en: Switch to Search Bar
he: מעבר לחיפוש בסרגל הכלים

en: Switch to Sidebar
he: מעבר לסרגל הצדי

en: Switch to Sidebar Document List
he: מעבר לרשימת המסמכים בסרגל הצדי

en: Switch to Sidebar Symbol List
he: מעבר לרשימת הסמלים בסרגל הצדי

en: Switch to VTE
he: מעבר למדמה המסוף

en: Switch to last used document
he: מעבר למסמך האחרון שנעשה בו שימוש

en: Switch to last used document after closing a tab
he: מעבר למסמך האחרון שנצפה לאחר סגירת לשונית

en: Switch to left document
he: מעבר למסמך הימני

en: Switch to right document
he: מעבר למסמך השמאלי

en: Switch to status message list at new message
he: מעבר לרשימת ההודעות בעת קבלת הודעת־מצב חדשה

en: Switch to the status message tab (in the notebook window at the bottom) if a new status message arrives
he: מעבר אל לשונית הודעות המצב (בחלון הלשוניות שבתחתית החלון הראשי) כאשר מתקבלת הודעת־מצב חדשה

en: Symbol list update frequency:
he: תדירות עדכון רשימת הסמלים:

en: Symbol list:
he: רשימת סמלים:

en: Symbols
he: סמלים

en: System _default
he: ברירת המח_דל של המערכת

en: T_abs and Spaces
he: טאבים ורוו_חים

en: T_abs and spaces
he: טאבים ורוו_חים

en: T_oggle Case of Selection
he: שינוי הטקסט הנוכחי לאותיות ק_טנות

en: Tables
he: לוחות

en: Tabs
he: טאבים

en: Tabs and Spaces
he: טאבים ורווחים

en: Targets
he: מטרות

en: Technical characters
he: תווים טכניים

en: Templates
he: תבניות

en: Terminal
he: מסוף

en: Terminal:
he: מדמה מסוף:

en: Thai
he: תאי

en: The '%s' project is open.
he: המיזם '%s' נפתח.

en: The Geany developer team
he: צוות המפתחים של Geany

en: The amount of characters which are necessary to show the symbol autocompletion list
he: מספר התווים המזערי הנחוץ בכדי להציג רשימת השלמה אוטומטית

en: The background color of characters after the given cursor position (see below) changed to the color set below, (this is recommended if you use proportional fonts)
he: צבע הרקע של התווים לאחר מיקום שבירת השורה

en: The combination '%s' is already used for "%s".
he: צירוף המקשים '‎%s'‫ כבר קיים עבור "%s".

en: The command to execute when using "Open with". You can use %f and %d wildcards.
    %f will be replaced with the filename including full path
    %d will be replaced with the path name of the selected file without the filename
he: הפקודה לביצוע "פתיחה חיצונית". ניתן להשתמש ב־‎%f וב־‎%d.
    ‫‎%f יוחלף בשם הקובץ, כולל הנתיב המלא.
    ‫‎%d יוחלף בנתיב הקובץ, ללא שם הקובץ עצמו.

en: The current filetype overrides the default style.
he: סגנון הקובץ הנוכחי עוקף את סגנון ברירת המחדל.

en: The executed custom command exited with an unsuccessful exit code.
he: פקודה מותאמת אישית החזירה קוד הצלחה.

en: The executed custom command returned an error. Your selection was not changed. Error message: %s
he: פעולה מותאמת אישית להחזרת שגיאה. הבחירה שלך לא השתנתה. הודעת שגיאה: %s

en: The file "%s" could not be opened properly and has been truncated. This can occur if the file contains a NULL byte. Be aware that saving it can cause data loss.
    The file was set to read-only.
he: הקובץ "%s" לא נפתח כראוי, ולכן נחתך. דבר זה יכול להתרחש אם הקובץ מכיל בתים שערכם NULL. שים לב, חיסכון זה עלול לגרום לאָבְדן נתונים. 
    הקובץ נפתח לקריאה בלבד.

en: The file "%s" does not look like a text file or the file encoding is not supported.
he: הקובץ "%s" אינו קובץ טקסט או שהקידוד בו הוא כתוב אינו נתמך על ידי Geany.

en: The file "%s" is not valid %s.
he: הקובץ "%s" אינו חוקי %s.

en: The file "%s" will be printed with the following command:
    
    %s
he: הקובץ %s יודפס עם הפקודה הבאה:
    %s

en: The file '%s' already exists. Do you want to overwrite it?
he: הקובץ '%s' כבר קיים. האם אתה מעוניין להחליף אותו ?

en: The file '%s' is not saved.
he: הקובץ '%s' לא נשמר.

en: The following keyboard shortcuts are configurable:
he: ניתן לקבוע צירופי־מקשים לפעולות הבאות:

en: The long line marker is a thin vertical line in the editor, it helps to mark long lines, or as a hint to break the line. Set this value to a value greater than 0 to specify the column where it should appear.
he: קו אנכי דק בעורך משמש להצגת שורה ארוכה, או רמז לשבירת שורה. קבע ערך זה לגדול מאפס בכדי לציין את מיקום העמודה בו הוא אמור להופיע

en: The name of the developer
he: שם המפתח

en: The path "%s" does not exist.
he: הנתיב "%s" לא קיים.

en: The plugin "%s" is not binary compatible with this release of Geany - please recompile it.
he: התוסף "%s" אינו תואם בינארית לגרסה זו של Geany. נא הדר אותו מחדש.

en: The specified project name is too long (max. %d characters).
he: שם המיזם שהוזן ארוך מדי (לכל היותר %d תווים).

en: The specified project name is too short.
he: שם המיזם שצוין קצר מדי.

en: The width in chars of a single indent
he: רוחב (בתווים) של הזחה אחת

en: This is Geany %s.
he: Geany ‫(%s).

en: This may cause color schemes to display incorrectly.
he: דבר זה עלול לגרום להצגה שגויה של ערכות הצבעים

en: This option disables the automatic detection of the file encoding when opening non-Unicode files and opens the file with the specified encoding (usually not needed)
he: אפשרות זו מבטלת זיהוי אוטומטי של קידוד קובץ שאינו בקידוד יוניקוד ופותחת את הקובץ בקידוד שצוין (ראה להלן).

en: This option disables the keybinding to popup the menu bar (default is F10). Disabling it can be useful if you use, for example, Midnight Commander within the VTE.
he: אפשרות זו מבטלת את צירוף־המקש להצגת התפריט קופץ (F10 בברירת מחדל)

en: This plugin provides different actions related to saving of files.
he: תוסף זה מספק פעולות שונות הקשורות לשמירת קבצים.

en: Toggle All Additional Widgets
he: הצגת או הסתרת היישומונים

en: Toggle All _Additional Widgets
he: ה_צגה או הסתרת היישומונים

en: Toggle Line breaking
he: ביטול/אפשור שבירת שורות

en: Toggle Line wrapping
he: ביטול/אפשור גלישת שורות

en: Toggle Messages Window
he: הצגת או הסתרת חלון ההודעות

en: Toggle Sidebar
he: הצגת או הסתרת הסרגל הצדי

en: Toggle current fold
he: החלפת מצב קיפול קוד

en: Toggle line commentation
he: הכנסת/הסרת הערה

en: Toggle marker
he: החלפת מצב הדגשה

en: Toggle plugin status
he: החלפת מצב התוספים

en: Toggle the documents list on and off
he: הצגה או הסתרה של רשימת המסמכים

en: Toggle the symbol list on and off
he: הצגה או הסתרה של רשימת הסמלים

en: Too many items selected!
he: נבחרו יותר מדי פריטים !

en: Toolbar
he: סרגל הכלים

en: Tools
he: כלים

en: Top
he: למעלה

en: Top and Bottom
he: עליון ותחתון

en: Traits
he: תכונות

en: Translators
he: מתרגמים

en: Try to resave the file?
he: לנסות שוב לשמור את הקובץ ?

en: Turkish
he: טורקית

en: Type a defined short character sequence and complete it to a more complex string using a single keypress
he: מאפשר הקלדת רצף תווים קצר ומוגדר ולהשלים אותו באמצעות לחיצה על מקש מסוים

en: Type constructors
he: סוג בנאי

en: Type here what you want, use it as a notice/scratch board
he: הזן כאן מה שאתה רוצה והשתמש בזה בתור הודעות או לוח רישום.

en: Type:
he: סוג:

en: Types
he: סוג

en: U_ncomment Line(s)
he: הסרת הער_ת שורה

en: Uncomment line(s)
he: הסרת הערת שורה

en: Undo
he: ביטול

en: Undo the last modification
he: ביטול הפעולה האחרונה

en: Unfold all
he: פתיחת הכל

en: Unicode
he: יוניקוד

en: Unknown filetype extension for "%s".
he: סיומת הקובץ "%s" לא מוכרת.

en: Up
he: מעלה

en: Use Windows native dialogs
he: שימוש בתיבות דו־שיח הטבעיות של Windows

en: Use _escape sequences
he: החלפת _תווי בקרה

en: Use an external command for printing
he: השתמש בפקודה חיצונית להדפסה

en: Use current word under the cursor when opening the Find, Find in Files or Replace dialog and there is no selection
he: משתמש במילה הנמצאת תחת הסמן בתיבת דו־שיח לחיפוש, חיפוש בקובץ וחיפוש והחלפה

en: Use fixed encoding when opening non-Unicode files
he: שימוש בקידוד קבוע לפתיחת קבצים שאינם בקידוד יוניקוד

en: Use global settings
he: שימוש בהגדרות הראשיות

en: Use indicators to show compile errors
he: שימוש במחוונים להצגת שגיאות הידור

en: Use native GTK printing
he: השתמש במדפיס GTK

en: Use one tab per indent
he: משתמש בטאב אחד לכל כניסה

en: Use project-based session files
he: שמירת הקבצים הפתוחים האחרונים במיזם ושחזורם בפתיחתו הבאה

en: Use spaces if the total indent is less than the tab width, otherwise use both
he: משתמש ברווחים אם הכניסה קטנה מרוחב הטאב, אחרת משתמש בשניהם

en: Use spaces when inserting indentation
he: מכניס רווחים במקום טאבים

en: Use the basename of the printed file
he: הדפסת שם הקובץ הבסיסי בלבד

en: Use the current file's directory for Find in Files
he: שימוש בתיקיית הקובץ הנוכחי לחיפוש קבצים

en: Use the current word under the cursor for Find dialogs
he: שימוש במילה הנמצאת תחת הסמן לחיפוש בדו־שיח החיפוש

en: Use the project's base directory
he: שימוש בתיקיית הבסיס של המיזם

en: Value
he: ערך

en: Variables
he: משתנים

en: Variables / Signals
he: משתנים/אותות

en: Various
he: שונות

en: Version number, which a new file initially has
he: מספר הגרסה, אשר יופיע בתחילת כל קובץ

en: Vietnamese
he: וייטנאמית

en: View
he: תצוגה

en: Views
he: תצוגות

en: Warning
he: אזהרה

en: Warning: non-standard hard tab width: %d != 8!
he: רוחב טאב לא תקני: ‎%d != 8

en: West European
he: מערב אירופה

en: Western
he: מערבי

en: When "smart" home is enabled, the HOME key will move the caret to the first non-blank character of the line, unless it is already there, it moves to the very beginning of the line. When this feature is disabled, the HOME key always moves the caret to the start of the current line, regardless of its current position.
he: כאשר המקש "Home" נמצא במצב "חכם", שימוש בו יזיז את הסמן לתו הראשון בשורה שאינו תו לבן. אם הסמן כבר מוצב עליו, אזיי הוא יוזז לתחילת השורה.

en: When enabled, a project file is stored by default inside the project base directory when creating new projects instead of one directory above the base directory. You can still change the path of the project file in the New Project dialog.
he: כאשר אפשרות זו מופעלת, בעת יצירת מיזם חדש, קובץ המיזם יאוחסן בתיקיית הבסיס שלו במקום תיקייה אחת מעל. עדיין ניתן לשנות את נתיב קובץ המיזם בדו־שיח ליצירת מיזם חדש.

en: Whether the virtual terminal emulation (VTE) should be loaded at startup, disable it if you do not need it
he: האם לטעון את הדמיית המסוף בעת ההפעלה, לא לסמן אם אתה רוצה להשבית את הדמיית המסוף

en: Whether to beep if an error occurred or when the compilation process has finished
he: האם להשמיע צפצוף בסיום הידור ובעת הצגת שגיאות

en: Whether to blink the cursor
he: מגדיר אם סמן מדמה המסוף יהבהב

en: Whether to detect the indentation type from file contents when a file is opened
he: מנסה לזהות ולהגדיר את סוג הזחת הקובץ בעת פתיחתו, בהסתמך על תָכְנו

en: Whether to detect the indentation width from file contents when a file is opened
he: מנסה לזהות ולהגדיר את סוג הזחת הקובץ בעת פתיחתו, בהסתמך על תָכְנו

en: Whether to place file tabs next to the current tab rather than at the edges of the notebook
he: אם למקם לשוניות קבצים חדשים לצד הלשונית הנוכחית במקום בצדי הלשוניות הפתוחות

en: Whether to scroll to the bottom if a key was pressed
he: מגדיר אם לגלול לתחתית מדמה המסוף בלחיצת מקש

en: Whether to scroll to the bottom when output is generated
he: מגדיר אם לגלול לתחתית מדמה המסוף כשמתקבל פלט

en: Whether to show the status bar at the bottom of the main window
he: קובע האם להציג את שורת המצב בחלון הראשי

en: Whether to stop scrolling one page past the last line of a document
he: קובע אם אפשר לגלול דף נוסף מעבר לסוף הקובץ

en: Whether to store a project's session files and open them when re-opening the project
he: האם לשמור את קָבְצי המיזם הפתוחים לפני סגירת המיזם, ולפָתְחם בפתיחה מחודשת של המיזם

en: Whether to use indicators (a squiggly underline) to highlight the lines where the compiler found a warning or an error
he: קובע האם להשתמש במחוונים (קו תחתון מתפתל) כדי להדגיש את השורות בהן המהדר מצא שגיאה או התרה על אזהרה

en: Wi_ki
he: וי_קי

en: Without encoding
he: ללא קידוד

en: Word Count
he: מונה מילים

en: Word part completion
he: השלמת מילה חלקית

en: Words:
he: מילים:

en: Working directory
he: תיקיית העבודה

en: Wrap search and find again?
he: לבצע חיפוש חוזר ?

en: Wrap the line at the window border and continue it on the next line. Note: line wrapping has a high performance cost for large documents so should be disabled on slow machines.
he: מצייר חץ קטן בגבול חלון העריכה וממשיך את השורה בשורה הבאה. הערה: לגלישת שורות עלות ביצועים גבוהה במסמכים גדולים, לכן יש להימנע משימוש באפשרות זו במחשבים אטיים.

en: Write:
he: כתיבה:

en: XML/HTML tag auto-closing
he: תג סגירה אוטומטי ב־XML/HTML

en: Year:
he: שנה:

en: You can send the current selection to any of these commands and the output of the command replaces the current selection.
he: ניתן לשלוח את הקטע הנבחר לאחת מפקודות אלו, כאשר הפלט של הפקודה תחליף את הבחירה הנוכחית.

en: You have specified an invalid project filename.
he: ציינת שם קובץ לא חוקי למיזם.

en: Your configuration directory has been successfully moved from "%s" to "%s".
he: תיקיית התצורה שלך הועברה בהצלחה מ־"%s" ל־"%s"

en: Your old configuration directory "%s" could not be moved to "%s" (%s). Please move manually the directory to the new location.
he: לא ניתן להעביר את תיקיית התצורה הישנה שלך מ־"%s" ל־"%s" ‏(%s)

en: Zoom In
he: התקרבות

en: Zoom Out
he: התרחקות

en: Zoom Reset
he: גודל רגיל

en: Zoom in the text
he: התקרבות לטקסט

en: Zoom out the text
he: התרחקות מהטקסט

en: _Allow
he: א_פשר

en: _Append toolbar to the menu
he: _צירוף סרגל הכלים לשורת התפריטים

en: _Apply Default Indentation
he: ה_חלת הזחת ברירת מחדל

en: _Auto-indentation
he: הזחה אוטומ_טית

en: _Auto-replace Special Characters
he: החלפה א_וטומטית של תווים מיוחדים

en: _Build
he: _בנייה

en: _C++ Class...
he: מחל_קת ‪C++...

en: _Clone
he: פתי_חת עותק זמני של הקובץ

en: _Close
he: _סגירה

en: _Collapse All
he: _כווץ הכל

en: _Color Chooser
he: בחירת _צבע

en: _Comment Line(s)
he: ה_כנסת הערת שורה

en: _Compile
he: הי_דור

en: _Copy Current Line(s)
he: ה_עתקת השורה הנוכחית

en: _Decrease Indent
he: ה_זחה החוצה

en: _Delete Current Line(s)
he: _מחיקת השורה הנוכחית

en: _Detect from Content
he: זיהוי סוג הז_חת הקובץ

en: _Directory to save backup files in:
he: תיקייה לשמי_רת קָבְצי הגיבוי:

en: _Directory:
he: תיקיי_ה:

en: _Document
he: _מסמך

en: _Don't save
he: סגירה ל_לא שמירה

en: _Donate...
he: תרומו_ת...

en: _East European
he: מ_זרח אירופה

en: _Edit
he: _עריכה

en: _Enable
he: לאפש_ר שמירה אוטומטית

en: _Execute
he: ה_רצה

en: _Expand All
he: הר_חב הכל

en: _Export
he: יִ_צּוא

en: _File
he: _קובץ

en: _Filetype to use for newly opened files:
he: סוג הקו_בץ לשימוש קבצים חדשים שנפתחו:

en: _Find All
he: חיפוש ה_כל

en: _Find in Files...
he: חיפוש בק_בצים...

en: _Find...
he: _חיפוש...

en: _Fold All
he: קיפול ה_כל

en: _Format
he: _תבנית

en: _GTK+ Class...
he: מחלקת ‪G_TK+...

en: _Go to Line...
he: מעבר _לשורה...

en: _HTML Replacement
he: החלפת תווי HTM_L

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Hide Message Window
he: ה_סתרת חלון ההודעות

en: _Hide Toolbar
he: הסתרת סרגל הכ_לים

en: _Images only
he: רק תמו_נות

en: _In Document
he: במ_סמך הנוכחי

en: _Increase Indent
he: _הזחה פנימה

en: _Input Methods
he: שיטו_ת קלט

en: _Insert
he: הכ_נסה

en: _Insert "include <...>"
he: ה_כנסת "include <...>"

en: _Insert Special HTML Characters...
he: הכנסת תווי H_TML מיוחדים...

en: _Insert line numbers
he: הוספת _מספרי שורות

en: _Invert search results
he: הפיכת _תוצאות החיפוש

en: _Large icons
he: צלמיות _גדולות

en: _Line Wrapping
he: גלישת _שורות

en: _Make
he: _בנייה

en: _Make All
he: ב_ניית הכל

en: _Mark
he: הד_גשה

en: _Mark All
he: הד_גשת הכל

en: _Markup Languages
he: שפות _סימון

en: _Middle Eastern
he: ה_מזרח התיכון

en: _More
he: _עוד

en: _More Options
he: א_פשרויות נוספות

en: _Move Line(s) Up
he: הזז_ת שורה מעלה

en: _New...
he: _חדש...

en: _Next
he: ה_בא

en: _Next Error
he: שגיאה ה_באה

en: _Open...
he: _פתיחה...

en: _Override
he: ד_רוס

en: _PHP Class...
he: מחלק_ת PHP...

en: _Plugin Manager
he: ניהו_ל תוספים

en: _Previous
he: ה_קודם

en: _Previous Error
he: שגיאה קו_דמת

en: _Print status message if files have been automatically saved
he: הדפסת הודעות שמירת ק_בצים בשורת הקבצים אם הקבצים נשמרו אוטומטית

en: _Print...
he: ה_דפסה...

en: _Programming Languages
he: שפות ת_כנות

en: _Project
he: _מיזם

en: _Recent Projects
he: מיזמים _אחרונים

en: _Recurse in subfolders
he: חיפ_וש רקורסיבי בתיקיות המשנה

en: _Reflow Lines/Block
he: הצג_ת בלוק/שורות מחדש

en: _Reload
he: טעינה מחד_ש

en: _Reload Configuration
he: רענון תצו_רה

en: _Replace
he: הח_לפה

en: _Replace Characters in Selection
he: החלפת _תווים בבחירה

en: _Replace Spaces with Tabs...
he: החלפת רווחים בטא_בים...

en: _Replace...
he: הח_לפה...

en: _Restart Terminal
he: הפעל מחד_ש את המסוף

en: _SE & SW Asian
he: מזר_ח ומערב אסיה

en: _Scripting Languages
he: שפות _תסריט

en: _Search
he: _חיפוש

en: _Search for:
he: ח_פש:

en: _Send Selection to
he: שליחת בח_ירה אל

en: _Send Selection to Terminal
he: _שליחת הבחירה למסוף

en: _Set Build Commands
he: הגדרת פקודות _בנייה

en: _Set Custom Date Format
he: הגדרת תבני_ת תאריך מותאמת אישית

en: _Set Path From Document
he: הגדרת נ_תיב המסמך

en: _Side by Side
he: ימין ושמ_אל

en: _Small icons
he: _צלמיות קטנות

en: _Spaces
he: רוו_חים

en: _Split Window
he: פיצול _חלון

en: _Strip Trailing Spaces
he: הסרת רווחים והזחות מ_יותרים

en: _Tabs
he: _טאב

en: _Text only
he: רק טקס_ט

en: _Toggle Line Commentation
he: הכנסת/הסרת הע_רת שורה

en: _Toolbar Preferences
he: העדפות סרגל ה_כלים

en: _Tools
he: _כלים

en: _Top and Bottom
he: עליון ו_תחתון

en: _Transpose Current Line
he: הח_לפת השורה הנוכחית

en: _Unfold All
he: פתיחת ה_כל

en: _Unicode
he: יוני_קוד

en: _Unsplit
he: ביט_ול הפיצול

en: _Use Custom Date Format
he: שימוש בתבנית _תאריך מותאמת אישית

en: _Use current zoom level
he: השתמש ב_רמת התקריב הנוכחי

en: _Use regular expressions
he: שימוש ב_ביטויים רגולריים

en: _Very small icons
he: צלמיות קטנו_ת מאוד

en: _View
he: תצו_גה

en: _Website
he: דף ה_בית

en: _West European
he: _מערב אירופה

en: _Word Count
he: מונה _מילים

en: _Write Unicode BOM
he: _כתיבת יוניקוד BOM

en: all
he: הכל

en: built on %s with
he: נבנה בתאריך %s עם

en: custom
he: מותאם אישית

en: developer
he: מפתח

en: failed to substitute %%p, no project active
he: נכשלה החלפת המיזם %%p, אין מיזם פעיל

en: invalid VTE library "%s": missing symbol "%s"
he: טעינת ספריית VTE %s: סמל %s חסר

en: invisible
he: הסתרה

en: line: %l / %L	 col: %c	 sel: %s	 %w      %t      %mmode: %M      encoding: %e      filetype: %f      scope: %S
he: שורה: %l/%L 	עמודה: %c 	בחירה: %s       %w      %t      %m      קידוד: %e      סוג קובץ: %f      טווח: %S       מצב: ‪ %M

en: maintainer
he: מתחזק

en: project
he: מיזם

en: projects
he: מיזמים

en: seconds
he: שניות

en: selection
he: בחירה

en: translation maintainer
he: מתחזק תרגום

en: unknown
he: לא ידוע

en: untitled
he: ללא שם

en: whole document
he: כל המסמך
