Exo - en to he translation catalogue (261 entries)

en:   --build-list      Parse (name, file) pairs
he:   --build-list      נתח זוגות (שם,קובץ)

en:   --extern          Generate extern symbols
he:   --extern          צור סמלי extern

en:   --launch TYPE [PARAMETERs...]       Launch the preferred application of
                                          TYPE with the optional PARAMETERs, where
                                          TYPE is one of the following values.
he: --launch TYPE [PARAMETERs...]
    הפעל את הישום המועדף של
    TYPE עם ה-PARAMETERs האופציונלים, כאשר
    TYPE הוא אחד מהערכים הבאים.

en:   --name=identifier C macro/variable name
he:   --name=identifier מקרו C/שם משתנה

en:   --output=filename Write generated csource to specified file
he:   --output=filename כתוב את ה-csource המיוצר לקובץ המפורט

en:   --static          Generate static symbols
he:   --static          צור סמלים סטטיים

en:   --strip-comments  Remove comments from XML files
he:   --strip-comments  הסר הערות מקבצי XML

en:   --strip-content   Remove node contents from XML files
he:   --strip-content   הסר תוכן צומת מקבצי XML

en:   --working-directory DIRECTORY       Default working directory for applications
                                          when using the --launch option.
he: --working-directory DIRECTORY 
    ספרית עבודה ברירת מחדל לישומים
    כאשר משתמשים באפשרות --launch.

en:   -?, --help                          Print this help message and exit
he:   -?, --help                          הדפס מסר עזרה זה וצא

en:   -V, --version                       Print version information and exit
he:   -V, --version                       הדפס מידע גרסה וצא

en:   -V, --version     Print version information and exit
he:   -V, --version     הדפס מידע גרסה וצא

en:   -h, --help        Print this help message and exit
he:   -h, --help        הדפס מסר עזרה זה וצא

en:   WebBrowser       - The preferred Web Browser.
      MailReader       - The preferred Mail Reader.
      FileManager      - The preferred File Manager.
      TerminalEmulator - The preferred Terminal Emulator.
he: WebBrowser - דפדפן הרשת המועדף.
    MailReader - קורא הדואר המועדף.
    FileManager - מנהל הקבצים המועדף.
    TerminalEmulator - מדמה המסוף המועדף.

en: %s (Xfce %s)
    
    Copyright (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. All rights reserved.
    
    Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
    
    Built with Gtk+-%d.%d.%d, running Gtk+-%d.%d.%d.
    
    Please report bugs to <%s>.
he: %s (Xfce %s)
    
    זכות יוצרים (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. כל הזכויות שמורות.
    
    נכתב ע"י בנדיקט מיורר <benny@xfce.org>.
    
    נבנה עם Gtk+-%d.%d.%d, מופעל עם Gtk+-%d.%d.%d. 
    אנא דווח באגים ל <%s>.

en: %s comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY,
    You may redistribute copies of %s under the terms of
    the GNU Lesser General Public License which can be found in the
    %s source package.
he: %s מגיעה באופן מוחלט ללא אחריות,
    באפשרותך להפיץ עותקים של %s לפי תנאי
    רשיון ה-GNU Lesser General Public License אותו ניתן למצוא
    בחבילת קוד המקור של %s.

en: Action Icons
he: איקוני פעולה

en: Active
he: פעיל

en: Active item border color
he: צבע גבול לפריט פעיל

en: Active item fill color
he: צבע מילוי לפריט פעיל

en: Active item index
he: אינדקס לפריט פעיל

en: Active item text color
he: צבע טקסט לפריט פעיל

en: All Files
he: כל הקבצים

en: All Icons
he: כל האיקונים

en: Animations
he: אנימציות

en: Application Chooser Button
he: כפתור בחירת יישום

en: Application Icons
he: איקוני יישומים

en: Block Device
he: התקן Block

en: Browse the file system
he: סייר במערכת הקבצים

en: Browse the file system to choose a custom command.
he: סיור במערכת הקבצים לבחירת פקודה מותאמת אישית.

en: Browse the web
he: סייר ברשת

en: C_omment:
he: _הערה:

en: C_reate
he: _צור

en: Caja File Manager
he: מנהל קבצים Caja

en: Character Device
he: התקן Character

en: Choose Preferred Application
he: בחירת יישום מועדף

en: Choose a custom File Manager
he: בחירת מנהל קבצים מותאם אישית

en: Choose a custom Mail Reader
he: בחירת קורא דואר מותאם אישית

en: Choose a custom Terminal Emulator
he: בחירת מדמה מסוף מותאם אישית

en: Choose a custom Web Browser
he: בחירת דפדפן רשת מותאם אישית

en: Choose filename
he: בחר שם קובץ

en: Clear search field
he: ניקוי שדה החיפוש

en: Column Spacing
he: ריווח עמודות

en: Column spacing
he: ריווח עמודות

en: Comm_and:
he: _פקודה:

en: Copyright (c) %s
            os-cillation e.K. All rights reserved.
    
    Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
he: זכות יוצרים (c) %s
            os-cillation e.K. כל הזכויות שמורות.
    
    נכתב ע"י בנדיקט מיורר <benny@xfce.org>.

en: Create Directory
he: יצירת ספריה

en: Create Launcher
he: צור מפעיל

en: Create Launcher <b>%s</b>
he: צור מפעיל <b>%s</b>

en: Create Link
he: צור קישור

en: Create a new desktop file in the given directory
he: צור קובץ שולחן עבודה חדש בספרייה הנתונה

en: Cursor item border color
he: צבע גבול לפריט סמן

en: Cursor item fill color
he: צבע מילוי לפריט סמן

en: Cursor item text color
he: צבע טקסט לפריט סמן

en: Customize Toolbar...
he: התאמה אישית של סרגל הכלים...

en: Debian Sensible Browser
he: דפדפן בשימוש דביאן

en: Debian X Terminal Emulator
he: מדמה מסוף X דביאן

en: Device Icons
he: איקוני התקנים

en: Drag an item onto the toolbars above to add it, from the toolbars in the items table to remove it.
he: גרירת פריט אל סרגלי הכלים מעלה תוסיף אותו וגרירת פריט מסרגלי הכלים בטבלת הפריטים תסיר אותו

en: Edit Directory
he: עריכת ספריה

en: Edit Launcher
he: ערוך מפעיל

en: Edit Link
he: ערוך קישור

en: Emblems
he: סמלונים

en: Emoticons
he: רגשונים

en: Enable Search
he: אפשור חיפוש

en: Enlightened Terminal Emulator
he: מדמה מסוף Enlightened

en: Epiphany Web Browser
he: דפדפן רשת Epiphany

en: Executable Files
he: קבצים ברי-ביצוע

en: Failed to create "%s".
he: נכשל ליצור "%s".

en: Failed to execute default File Manager
he: נכשל לבצע מנהל קבצים ברירת מחדל

en: Failed to execute default Mail Reader
he: נכשל לבצע קורא דואר ברירת מחדל

en: Failed to execute default Terminal Emulator
he: נכשל לבצע מדמה מסוף ברירת מחדל

en: Failed to execute default Web Browser
he: נכשל לבצע דפדפן רשת ברירת מחדל

en: Failed to launch preferred application for category "%s".
he: כשל בהפעלת היישום המועדף לקבוצה "%s".

en: Failed to load contents from "%s": %s
he: ארע כשל בטעינת תכנים מ־"%s":‏ %s

en: Failed to load image "%s": Unknown reason, probably a corrupt image file
he: טעינת תמונה "%s" נכשלה: סיבה לא ידועה, כנראה קובץ תמונה פגום

en: Failed to open "%s".
he: פתיחת "%s" נכשלה.

en: Failed to open %s for writing
he: פתיחת %s לכתיבה נכשלה

en: Failed to open URI "%s".
he: נכשל לפתוח URI "%s".

en: Failed to open display
he: נכשל לפתוח תצוגה

en: Failed to open file "%s": %s
he: פתיחת קובץ "%s" נכשלה: %s

en: Failed to parse contents of "%s": %s
he: נכשל לנתח תוכן של "%s":%s

en: Failed to read file "%s": %s
he: קריאת קובץ "%s" נכשלה: %s

en: Failed to save "%s".
he: נכשל לשמור "%s".

en: Failed to set default File Manager
he: ארע כשל בהגדרת מנהל הקבצים כברירת המחדל

en: Failed to set default Mail Reader
he: כשל בהגדרת ברירת המחדל לקורא דואר

en: Failed to set default Terminal Emulator
he: כשל בהגדרת ברירת המחדל למדמה מסוף

en: Failed to set default Web Browser
he: כשל בהגדרת ברירת המחדל לדפדפן רשת

en: File "%s" has no type key
he: קובץ "%s" ללא מפתח סוג

en: File Manager
he: מנהל קבצים

en: File Type Icons
he: איקוני סוגי קבצים

en: File location is not a regular file or directory
he: מיקום הקובץ אינו קובץ רגיל או ספריה

en: Folder
he: תיקייה

en: Follow state
he: מצב המעקב

en: GNOME Terminal
he: מסוף GNOME

en: Galeon Web Browser
he: דפדפן רשת Galeon

en: Google Chrome
he: גוגל כרום

en: Homogeneous
he: אחיד

en: How the text and icon of each item are positioned relative to each other
he: כיצד מסודרים זה ביחס לזה הטקסט והאיקון של כל פריט

en: Icon
he: איקון

en: Icon Bar Model
he: דגם סרגל איקונים

en: Icon View Model
he: דוגמת תצוגת־איקונים

en: Icon column
he: עמודת אייקונים

en: If you don't specify the --launch option, exo-open will open all specified
    URLs with their preferred URL handlers. Else, if you specify the --launch
    option, you can select which preferred application you want to run, and
    pass additional parameters to the application (i.e. for TerminalEmulator
    you can pass the command line that should be run in the terminal).
he: אם אתה לא מציין את אפשרות --launch, ה-URL המצויינות ייפתחו ע"י exo-open 
    עם מטפלי ה-URL המועדפים שלהן. אחרת, אם אתה מציין את האפשרות
    --launch אתה יכול לבחור איזה ישום מועדף אתה רוצה להפעיל,
    ולהעביר פרמטרים נוספים לישום (למשל עבור TerminalEmulator
    אתה יכול להעביר את שורת הפקודה שאמורה לפעול במסוף).

en: Image Files
he: קובצי תמונה

en: Invalid helper type "%s"
he: סוג עוזר לא חוקי "%s"

en: Konqueror Web Browser
he: דפדפן רשת Konqueror

en: Launch the default helper of TYPE with the optional PARAMETER, where TYPE is one of the following values.
he: הפעל את עוזר ברירת מחדל של TYPE עם ה-PARAMETER האופציונלי, כאשר TYPE הוא אחד מהערכים הבאים.

en: Launching desktop files is not supported when %s is compiled without GIO-Unix features.
he: הפעלת קבצי שולחן עבודה אינה נתמכת כאשר %s עובר הדרה ללא מאפייני GIO-Unix.

en: Layout mode
he: מצב סידור

en: Links Text Browser
he: דפדפן טקסטואלי Links

en: Location Icons
he: איקוני מיקום

en: Lynx Text Browser
he: דפדפן טקסטואלי Lynx

en: Mail Reader
he: קורא דואר

en: Margin
he: שוליים

en: Markup column
he: עמודת סימון

en: Menu Icons
he: איקוני תפריט

en: Model column to search through when searching through item
he: עמודת דוגמה לחיפוש כאשר מבוצע חיפוש בפריט

en: Model column used to retrieve the absolute path of an image file to render
he: עמודת מודל המשמשת לקבלת הנתיב האבסולוטי של קובץ אימג' לביצוע

en: Model column used to retrieve the icon pixbuf from
he: עמודת דוגמה לאחזור ה־Pixbuf של האיקון

en: Model column used to retrieve the text from
he: עמודת דוגמה המשמשת לאחזור הטקסט

en: Model column used to retrieve the text if using Pango markup
he: עמודת דוגמה לאחזור הטקסט אם נעשה שימוש ב־Pango

en: Model for the icon bar
he: דגם לסרגל האיקונים

en: Mozilla Browser
he: דפדפן Mozilla

en: Mozilla Mail
he: דואר Mozilla

en: No application selected
he: לא נבחר יישום

en: No command specified
he: לא צוינה פקודה.

en: No file selected
he: לא נבחר קובץ

en: No file/folder specified
he: לא צוין קובץ/תיקיה

en: No helper defined for "%s".
he: לא הוגדר עוזר עבור "%s".

en: No icon
he: אין איקון

en: Number of columns
he: מספר העמודות

en: Number of columns to display
he: מספר העמודות להצגה

en: Open the Preferred Applications
    configuration dialog
he: פתח את דו שיח ההגדרה של
    יישומים מועדפים

en: Opera Browser
he: דפדפן Opera

en: Options:
he: אפשרויות:

en: Orientation
he: כיוון

en: PCMan File Manager
he: מנהל קבצים PCMan

en: PCManFM-Qt File Manager
he: מנהל קבצים PCManFM-Qt

en: Perl Scripts
he: תסריטי Perl

en: Pixbuf column
he: עמודת Pixbuf

en: Please choose your preferred File Manager
    now and click OK to proceed.
he: אנא בחר כעת מנהל קבצים מועדף
    והקלק על אישור כדי להמשיך.

en: Please choose your preferred Mail Reader
    now and click OK to proceed.
he: אנא בחר כעת קורא דוא"ל מועדף
    והקלק על אישור כדי להמשיך.

en: Please choose your preferred Terminal
    Emulator now and click OK to proceed.
he: אנא בחר כעת מדמה מסוף מועדף
    והקלק על אישור כדי להמשיך.

en: Please choose your preferred Web
    Browser now and click OK to proceed.
he: אנא בחר כעת דפדפן רשת מועדף
    והקלק על אישור כדי להמשיך.

en: Please report bugs to <%s>.
he: נא לדווח על באגים ל- <%s>.

en: Preferred Applications
he: יישומים מועדפים

en: Preferred Applications (Web Browser, Mail Reader and Terminal Emulator)
he: יישומים מועדפים (דפדפן רשת, קורא דואר ומדמה מסוף)

en: Preset URL when creating a link
he: קבע מראש URL כאשר יוצרים קישור

en: Preset command when creating a launcher
he: קבע מראש פקודה כאשר יוצרים מפעיל

en: Preset comment when creating a desktop file
he: קבע מראש הערה כאשר יוצרים קובץ שולחן עבודה

en: Preset icon when creating a desktop file
he: קבע מראש איקון כאשר יוצרים קובץ שולחן עבודה

en: Preset name when creating a desktop file
he: קבע מראש שם כאשר יוצרים קובץ שולחן עבודה

en: Press left mouse button to change the selected application.
he: לחיצת עכבר שמאלית תאפשר לשנות את היישום הנבחר.

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Print version information and exit
he: הדפס מידע גירסה וצא

en: Python Scripts
he: תסריטי Python

en: Query the default helper of TYPE, where TYPE is one of the following values.
he: בצע שאילתה עבור עוזר ברירת המחדל של TYPE, כאשר TYPE הינו אחד מהערכים הבאים.

en: Read your email
he: קרא את הדוא״ל שלך

en: Render differently based on the selection state.
he: מימוש בצורה שונה לפי מצב הבחירה

en: Reorderable
he: ניתן לסידור מחדש

en: Restart command
he: פקודת הפעלה מחדש

en: Rodent File Manager
he: מנהל קבצים Rodent

en: Row Spacing
he: ריווח שורות

en: Row spacing
he: ריווח שורות

en: Ruby Scripts
he: תסריטי Ruby

en: Run in _terminal
he: הפעל בתוך _מסוף

en: SOCKET ID
he: זהות שקע

en: Search Column
he: עמודת חיפוש

en: Select _icon from:
he: _בחר איקון מתוך:

en: Select a working directory
he: בחירת ספרית עבודה

en: Select an Application
he: בחר יישום

en: Select an icon
he: בחר איקון

en: Select application
he: בחירת יישום

en: Select default applications for various services
he: בחר יישומי ברירת מחדל לשירותים שונים

en: Select this option to enable startup notification when the command is run from the file manager or the menu. Not every application supports startup notification.
he: בחר באפשרות זו כדי לאפשר הודעת הפעלה כאשר הפקודה פועלת ממנהל הקבצים או התפריט. לא כל ישום תומך בהודעת הפעלה.

en: Select this option to run the command in a terminal window.
he: בחר באפשרות זו כדי להפעיל את הפקודה בחלון מסוף.

en: Selection mode
he: מצב בחירה

en: Separator
he: קו מפריד

en: Session restart command
he: פקודת הפעלה מחדש של סשן

en: Settings manager socket
he: שקע מנהל הגדרות

en: Shell Scripts
he: תסריטי Shell

en: Single Click
he: קליק יחיד

en: Single Click Timeout
he: פקיעת הזמן לקליק יחיד

en: Socket
he: שקע

en: Space which is inserted at the edges of the icon view
he: מרווח הנוסף בקצוות תצוגת־איקונים

en: Space which is inserted between cells of an item
he: מרווח המוכנס בין תאים של פריט

en: Space which is inserted between grid column
he: מרווח שנוסף בין עמודות במבנה רשת

en: Space which is inserted between grid rows
he: מרווח הנוסף בין שורות במבנה רשת

en: Spacing
he: ריווח

en: Specify the application you want to use
    as default File Manager for Xfce:
he: הגדרת היישום בו ברצונך להשתמש
    כברירת מחדל למנהל הקבצים עבור Xfce:

en: Specify the application you want to use
    as default Mail Reader for Xfce:
he: הגדרת היישום בו ברצונך להשתמש
    כברירת מחדל לקורא דואר עבור Xfce:

en: Specify the application you want to use
    as default Terminal Emulator for Xfce:
he: הגדרת היישום בו ברצונך להשתמש
    כברירת מחדל למדמה מסוף עבור Xfce:

en: Specify the application you want to use
    as default Web Browser for Xfce:
he: הגדרת היישום בו ברצונך להשתמש
    כברירת מחדל לדפדפן רשת עבור Xfce:

en: Status Icons
he: איקוני מצב

en: Stock Icons
he: סדר אייקונים בערימה

en: Terminal Emulator
he: מדמה מסוף

en: Terminator
he: מסיים

en: Text column
he: עמודת טקסט

en: Text for I_mportant Icons
he: טקסט לאיקונים _חשובים

en: Text for _All Icons
he: טקסט לכל _האיקונים

en: The GIcon to render.
he: איקון GIcon למימוש.

en: The amount of space between two consecutive columns
he: מידת המרווח בין שתי עמודות סמוכות

en: The amount of space between two consecutive rows
he: מידת המרווח בין שתי שורות סמוכות

en: The amount of time after which the item under the mouse cursor will be selected automatically in single click mode
he: משך הזמן שאחריו הפריט תחת סמן העכבר יבחר אוטומטית במצב קליק יחיד

en: The file "%s" contains no data
he: הקובץ "%s" אינו מכיל נתונים

en: The following TYPEs are supported for the --launch and --query commands:
    
      WebBrowser       - The preferred Web Browser.
      MailReader       - The preferred Mail Reader.
      FileManager      - The preferred File Manager.
      TerminalEmulator - The preferred Terminal Emulator.
he: ה-TYPE הבאים נתמכים עבור פקודות --launch ו- --query :
    
    WebBrowser - דפדפן הרשת המועדף.
    MailReader - קורא הדואר המועדף.
    FileManager - מנהל הקבצים המועדף.
    TerminalEmulator - מדמה המסוף המועדף.

en: The following TYPEs are supported for the --launch command:
he: ה-TYPEs הבאים נתמכים עבור פקודת --launch:

en: The icon to render.
he: האיקון למימוש.

en: The layout mode
he: מצב הסידור

en: The model for the icon view
he: הדוגמה לתצוגת־איקונים

en: The orientation of the iconbar
he: כיוון סרגל האיקונים

en: The preferred File Manager will be used to browse the contents of folders.
he: מנהל הקבצים המועדף יהיה בשימוש לצפייה בתוכן של תיקיות.

en: The preferred Mail Reader will be used to compose emails when you click on email addresses.
he: קורא הדואר המועדף יהיה בשימוש לכתיבת אימיילים כאשר אתה לוחץ על כתובות אימיילים.

en: The preferred Terminal Emulator will be used to run commands that require a CLI environment.
he: מדמה המסוף המועדף יהיה בשימוש להפעלת פקודות שדורשות סביבת ממשק שורת פקודה.

en: The preferred Web Browser will be used to open hyperlinks and display help contents.
he: דפדפן הרשת המועדף יפתח היפר-קישורים ויציג תוכן עזרה.

en: The selection mode
he: מצב הבחירה

en: The size of the icon to render in pixels.
he: גודל האיקון למימוש בפיקסלים.

en: The width used for each item
he: הרוחב המשמש לכל פריט

en: Toolbar _Style
he: _סגנון סרגל כלים

en: Type '%s --help' for usage.
he: הקלד '%s --help' לשימוש.

en: Type of desktop file to create (Application or Link)
he: סוג קובץ שולחן עבודה ליצירה (יישום או קישור)

en: Unable to detect the URI-scheme of "%s".
he: לא יכול לגלות URI-scheme של "%s".

en: Uncategorized Icons
he: איקונים לא בקטגוריה

en: Unsupported desktop file type "%s"
he: סוג קובץ שולחן עבודה לא נתמך "%s"

en: Usage: %s [options] [file]
he: שימוש: %s [options] [file]

en: Usage: exo-open [URLs...]
he: שימוש: exo-open [URLs...]

en: Use _startup notification
he: השתמש _בהודעת הפעלה

en: Use a custom application which is not included in the above list.
he: השתמש ביישום מותאם אישית אשר אינו נכלל ברשימה לעיל.

en: Use the command line
he: השתמש בשורת הפקודה

en: View allows user to search through columns interactively
he: תצוגה המאפשרת למשתמש חיפוש אינטראקטיבי בעמודות

en: View is reorderable
he: התצוגה ניתנת לסידור מחדש

en: W3M Text Browser
he: דפדפן טקסטואלי W3M

en: Web Browser
he: דפדפן רשת

en: Whether the children should be all the same size
he: האם על כל הבנים להיות באותו גודל

en: Whether the items in the view can be activated with single clicks
he: האם ניתן יהיה להפעיל את הפריטים המוצגים בעזרת קליקים בודדים

en: Width for each item
he: רוחב כל פריט

en: Window group
he: קבוצת חלונות

en: Window group leader
he: מוביל קבוצת חלונות

en: Working _Directory:
he: ספריית _עבודה:

en: X Terminal
he: מסוף X

en: Xfce Terminal
he: מסוף Xfce

en: Xfe File Manager
he: מנהל קבצים Xfe

en: _Add a new toolbar
he: _הוספת סרגל כלים חדש

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Close
he: _סגור

en: _Desktop Default
he: _ברירת המחדל של שולחן העבודה

en: _Help
he: _עזרה

en: _Icon:
he: _איקון:

en: _Icons only
he: _איקונים בלבד

en: _Internet
he: _אינטרנט

en: _Name:
he: _שם:

en: _OK
he: _אישור

en: _Open
he: _פתח

en: _Other...
he: _אחר...

en: _Remove Toolbar
he: ה_סרת סרגל כלים

en: _Save
he: _שמור

en: _Search icon:
he: חפש איקון:

en: _Text only
he: _טקסט בלבד

en: _Utilities
he: _עזרים

en: size
he: גודל
