Xfdesktop - en to fa_IR translation catalogue (213 entries)

en:     Desktop File Icons:  %s
fa_IR:     نماد فایل های میزکار:  %s

en:     Desktop Icons:       %s
fa_IR:     نماد های میزکار: %s

en:     Desktop Menu:        %s
fa_IR: فهرست میزکار:  %s

en: %A at %X
fa_IR: %A در %X

en: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
fa_IR: %s
    اندازه: %s
    آخرین تغییر: %s

en: %x at %X
fa_IR: %x در %X

en: <b>%s</b>
    Type: %s
    Size: %s
fa_IR: <b>%s</b>
    نوع: %s
    حجم: %s

en: <b>Appearance</b>
fa_IR: <b>ظاهر</b>

en: <b>Default Icons</b>
fa_IR: <b>نمادهای پیش فرض</b>

en: <b>Desktop Menu</b>
fa_IR: <b>فهرست میزکار</b>

en: <b>Window List Menu</b>
fa_IR: <b>فهرست لیست پنجره</b>

en: <b>Workspace %d</b>
fa_IR: <b>فضا کاری %d</b>

en: A normal file with the same name already exists. Please delete or rename it.
fa_IR: یک فایل با همین نام موجود است. لطفا آن را حذف یا تغییر نام دهید.

en: Amount of time before a different background is selected.
fa_IR: مقدار زمان قبل از پس زمینه انتخاب شده.

en: Apply to all _workspaces
fa_IR: اعمال بر روی همه فضا های کاری

en: Arrange Desktop _Icons
fa_IR: مرتب کردن نمادهای میزکار

en: Automatically arrange all the icons on the desktop
fa_IR: مرتب سازی تمامی نماد ها در میزکار به صورت خودکار

en: Automatically select a different background from the current directory.
fa_IR: انتخاب پس زمینه متفاوت از پوشه جاری به صورت خودکار

en: B_utton:
fa_IR: کلید:

en: Build options:
fa_IR: تنظیمات ساخت:

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
fa_IR: ساخته شده با GTK+ %d.%d.%d متصل شده است با  GTK+ %d.%d.%d.

en: C_olor:
fa_IR: رنگ:

en: Cause xfdesktop to quit
fa_IR: علت خروج از xfdesktop

en: Centered
fa_IR: وسط چین شده

en: Change the _background
fa_IR: تغییر پس زمینه

en: Choose the folder to select wallpapers from
fa_IR: پوشه ای برای انتخاب کاغذ دیواری انتخاب نمایید

en: Copy _Here
fa_IR: کپی کردن به اینجا

en: Could not create a new document from the template
fa_IR: اکان ایجاد سند جدید از قالب نیست

en: Could not create a new file
fa_IR: امکان ایجاد فایل جدید نیست

en: Could not create the desktop folder "%s"
fa_IR:  ایجاد پوشه "%s" میزکار امکان پذیر نیست

en: Could not empty the trash
fa_IR: امکان خالی کردن زباله دان نیست

en: Create Document Error
fa_IR: خطا ایجاد سند

en: Create File Error
fa_IR: خطا ایجاد فایل

en: Create From _Template
fa_IR: ایجاد از طریق قالب

en: Create _Folder...
fa_IR: ایجاد پوشه

en: Create _Launcher...
fa_IR: ایجاد اجراگر

en: Create _URL Link...
fa_IR: ایجاد پیوند URL

en: Delete Error
fa_IR: خطا حذف

en: Desktop
fa_IR: میزکار

en: Desktop
fa_IR: میزکار

en: Desktop Folder Error
fa_IR: خطا پوشه میزکار

en: Desktop Settings
fa_IR: تنظیمات میزکار

en: Desktop _Settings...
fa_IR: تنظیمات میزکار

en: Disks and Drives
fa_IR: دیسک ها و درایو ها

en: Display version information
fa_IR: مایش اطلاعات نسخه

en: Do not wait for a window manager on startup
fa_IR: در زمان راه اندازی منتظر مدیر پنجره نمان

en: Do you really want to remove workspace %d?
    Note: You are currently on workspace %d.
fa_IR: آیا از حذف فضا کاری %d مطمئن هستید؟
    نکته: شما هم اکنون در فضا کاری %d هستید.

en: Do you really want to remove workspace '%s'?
    Note: You are currently on workspace '%s'.
fa_IR: آیا از حذف فضا کاری %s مطمئن هستید؟
    نکته: شما هم اکنون در فضا کاری %s هستید.

en: E_ject Volume
fa_IR: خارج کردن ابزار

en: Eject Failed
fa_IR: خارج کردن با شکست مواجه شد

en: Eject Finished
fa_IR: خارج کردن پایان یافت

en: Ejecting device
fa_IR: در حال خارج کردن ابزار

en: Error
fa_IR: خطا

en: Failed to eject "%s"
fa_IR: خارج کردن  "%s" با شکست مواجه شد

en: Failed to load the desktop folder
fa_IR: بارکردن پوشه میزکار با شکست مواجه شد

en: Failed to mount "%s"
fa_IR: سوار کردن "%s" با شکست مواجه شد

en: Failed to parse arguments: %s
fa_IR: تجزیه نشانوند با شکست روبرو شد: %s

en: Failed to run "%s"
fa_IR: اجرا "%s" با شکست مواجه شد

en: File Properties Error
fa_IR: خطا ویژگی های فایل

en: File System
fa_IR: فایل های سیستمی

en: File/launcher icons
fa_IR: نماد فایل/اجرا کننده

en: Filesystem
fa_IR: فایل های سیستم

en: Home
fa_IR: خانه

en: Horizontal gradient
fa_IR: شیب افقی

en: Icon _size:
fa_IR: اندازه نماد:

en: Icon _type:
fa_IR: نوع نماد:

en: Image files
fa_IR: فایل های تصویری

en: Image selection is unavailable while the image style is set to None.
fa_IR: انتخاب تصویر در زمانی که سبک تصاویر بر روی هیچکدام انتخاب شده باشد امکان پذیر نیست

en: Include applications menu on _desktop right click
fa_IR: نمایش برنامه ها در فهرست کلیک راست میزکار

en: Launch Error
fa_IR: خطا اجرا

en: Left
fa_IR: چپ

en: Load Error
fa_IR: خطا بارکردن

en: Middle
fa_IR: وسط

en: Minimized application icons
fa_IR: نماد برنامه کوچک شده

en: Mo_difier:
fa_IR: اصلاح کننده:

en: Modi_fier:
fa_IR: اصلاح کننده:

en: Mount Failed
fa_IR: سوار کردن با شکست مواجه شد

en: Move this dialog to the workspace you want to edit the settings for.
fa_IR: این پیغام را به فضای کاری که قصد ویرایش تنظیمات آن را دارید انتقال دهید.

en: Network Shares
fa_IR: به اشترا گذاری شبکه

en: None
fa_IR: بدون تغییر

en: None of the icons selected support being renamed.
fa_IR: هیچکدام از نماد های انتخاب شده از قابلیت تغییر نام پشتیبانی نمی کنند.

en: Open With
fa_IR: بازکردن با

en: Open With "%s"
fa_IR: باز کردن با  "%s"

en: Open With Other _Application...
fa_IR: باکزدن با برنامه دیگر...

en: Other Items
fa_IR: دیگر بخش ها

en: P_roperties...
fa_IR: ویژگی ها

en: Please report bugs to <%s>.
fa_IR: لطفا مشکلات را به <%s> گزارش دهید

en: Pop up the menu (at the current mouse position)
fa_IR: فهرست پنجره بازشونده (در موقعیت کنونی موس)

en: Pop up the window list (at the current mouse position)
fa_IR: نمایش لیست پنجره در پنجره بازشونده(در موقعیت کنونی موس)

en: Randomly selects another image from the same directory when the wallpaper is to cycle.
fa_IR: انتخاب تصویر دیگر به صورت تصادفی از همان پوشه در زمانی که کاغذدیواری بر روی در گردش باشد.

en: Reload all settings
fa_IR: بارگذاری مجدد

en: Removable Devices
fa_IR: ابزارهای قابل حمل

en: Removable Volume
    Mounted in "%s"
    %s left (%s total)
fa_IR: ابزار قابل حمل
    سوار شده در "%s"
    %s حجم باقی مانده(%s در کل)

en: Removable Volume
    Not mounted yet
fa_IR: ابزار قابل حمل
    هنوز سوار نشده است

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove Workspace %d
fa_IR: حذف فضا کاری %d

en: Remove Workspace '%s'
fa_IR: حذف فضا کاری '%s'

en: Rename Error
fa_IR: خطا تغییر نام

en: Right
fa_IR: راست

en: SOCKET ID
fa_IR: شناسه سوکت

en: Scaled
fa_IR: مدرج شده

en: Select First Color
fa_IR: رنگ اول را انتخاب کنید

en: Select Second Color
fa_IR: رنگ دوم را انتخاب کنید

en: Select this option to display preview-able files on the desktop as automatically generated thumbnail icons.
fa_IR: با انتخاب این گزینه فایل ها قابلیت پیش نمایش را از طریق نماد های از قبل ایجادشده به صورت خودکار خواهند داشت.

en: Set desktop background and menu and icon behavior
fa_IR: تنظیم پس زمینه میزکار و فهرست و نماد

en: Set desktop background and menu and icon behaviour
fa_IR: تنظیم تصویر پس زمینه میزکار و نحوه عملکرد فهرست و آیکون

en: Settings manager socket
fa_IR: سوکت مدیریت تنظیمات

en: Sh_ow application icons in menu
fa_IR: نمایش نماد برنامه در فهرست

en: Show _application icons in menu
fa_IR: نمایش نماد برنامه در فهرست

en: Show _window list menu on desktop middle click
fa_IR: نمایش لیست پنجره ها در کلیک وسط میزکار

en: Show a_dd and remove workspace options in list
fa_IR: نمایش افزودن و حذف تنظیمات محیط کاری در لیست تنظیمات

en: Show icon tooltips. Size:
fa_IR: نمایش راهنمای کوتاه نماد ها. حجم:

en: Show s_ticky windows only in active workspace
fa_IR: نمایش پنجره های چسبیده شده فق در فضا کاری فعال

en: Show t_humbnails
fa_IR: نمایش بند انگشتی ها

en: Show workspace _names in list
fa_IR: نمایش نام فضا های کار در لیست

en: Single _click to activate items
fa_IR: با یک کلیک می توانید این بخش ها را فعال کنید

en: Size of the tooltip preview image.
fa_IR: اندازه تصویر پیش نمایش راهنمای کوچک.

en: Solid color
fa_IR: رنگ تنها

en: Spanning Screens
fa_IR: محدوده صفحه نمایش

en: Spanning screens
fa_IR: محدوده صفحه نمایش

en: Specifies the "right" or "bottom" color of the gradient
fa_IR: رنگ خالص یا شیب رنگ  "راست" یا "پایین" را مشخص کنید

en: Specifies the solid color, or the "left" or "top" color of the gradient
fa_IR: رنگ خالص یا شیب رنگ  "چپ" یا "بالا" را مشخص کنید

en: Specify how often the background will change
fa_IR: مشخص نمایید تصویر پس زمینه هر چند وقت یکبار تغییر خواهد کرد

en: Specify how the image will be resized to fit the screen
fa_IR: چه مقدار تصویر برای مناسب شدن با صفحه نمایش باید تغییر یابد

en: Specify the style of the color drawn behind the backdrop image
fa_IR: سبک رنگ را که در پشت سر تصویر پس زمینه رسم می گردد را تعیین نمایید

en: St_yle:
fa_IR: سبک:

en: Stretched
fa_IR: کشیده شده

en: The Xfce development team. All rights reserved.
fa_IR: تیم توسعه Xfce. تمامی حقوق محفوظ است

en: The application chooser could not be opened
fa_IR: انتخاب کننده برنامه نمی تواند باز شود

en: The device "%s" has been safely removed from the system.
fa_IR: ابزار "%s" به طور ایمن از سیستم حذف گردید.

en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
fa_IR: ابزار  "%s" در حال خارج شدن است. این کار مدتی طول خواهد کشید.

en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
fa_IR: ابزار  "%s" در حال پیاده شدن از سیستم است. لطفا درایور یا رسانه را نکشید یا

en: The file could not be opened
fa_IR: امکان بازکردن فایل نیست

en: The file could not be renamed
fa_IR: فایل نمی تواند تغییر نام یابد

en: The file properties dialog could not be opened
fa_IR: امکان بازکردن پنجره محاوره ویژگی های فایل نیست

en: The file transfer could not be performed
fa_IR: امکان انتقال فایل نیست

en: The files could not be renamed
fa_IR: تغییر نام فایل امکان پذیر نیست

en: The folder could not be opened
fa_IR: پوشه قادر به باز شدن نیست

en: The requested operation could not be completed
fa_IR: عمل در خواستی نمی تواند تکمیل شود

en: The selected files could not be deleted
fa_IR: فایل انتخاب شده نمی تواند حذف گردد

en: The selected files could not be moved to the trash
fa_IR: فایل انتخاب شده نمی تواند به زباله دان منتقل شود

en: The selected files could not be trashed
fa_IR: امکان حذف فایل های انتخاب شده نیست

en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
fa_IR: نیاز است تا اطلاعاتی بر روی ابزار  "%s" قبل از اینکه برداشته شود نوشته شود. لطفا درایور یا رسانه را نکشید

en: This feature requires a file manager service to be present (such as the one supplied by Thunar).
fa_IR: این ویژگی نیاز دارد تا سرویس مدیریت فایل حاضر باشد(مانند یکی که توسط ثونار پشتیبانی شده است)

en: This feature requires a trash service to be present (such as the one supplied by Thunar).
fa_IR: این ویژگی نیاز دارد تا سرویس زباله دان حاضر باشد (مانند یکی که توسط ثونار پشتیبانی شده است)

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
fa_IR: %s نسخه %s است که در Xfce %s در حال اجرا است.

en: Tiled
fa_IR: کاشی شده

en: Today at %X
fa_IR: امروز در %X

en: Transfer Error
fa_IR: خطا انتقال

en: Transparent
fa_IR: شفاف

en: Trash
fa_IR: سطل بازیافت

en: Trash Error
fa_IR: خطا زباله دان

en: Trash contains %d items
fa_IR: زباله دان شامل %d فایل می باشد

en: Trash contains one item
fa_IR: زباله دان شامل یک فایل می باشد

en: Trash is empty
fa_IR: زباله دان خالی است

en: Type '%s --help' for usage.
fa_IR: برای استفاده '%s --help' را تایپ کنید

en: Type: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
fa_IR: نوع: %s
    اندازه: %s
    آخرین تغییر: %s

en: Unable to contact settings server
fa_IR: امکان برقراری ارتباط با کارگذار تنظیمات تماس نیست

en: Unable to launch "%s":
fa_IR: ناتوان در اجرا  "%s":

en: Unable to launch "exo-desktop-item-edit", which is required to create and edit launchers and links on the desktop.
fa_IR: ناتوان در اجرا  "exo-desktop-item-edit"، که نیاز به ایجاد و و ویرایش اجراگر ها و پیوند ها در میزکار دارد.

en: Unknown
fa_IR: ناشناخته

en: Unmount Finished
fa_IR: پیاده کردن پایان یافت

en: Unmounting device
fa_IR: پیاده کردن ابزار

en: Use _submenus for the windows in each workspace
fa_IR: استفاده از زیرفهرست ها برای هر پنجره از فضا های کاری

en: Use custom _font size:
fa_IR: استفاده از سایز خط:

en: Version information
fa_IR: اطلاعات نسخه

en: Vertical gradient
fa_IR: شیب عمودی

en: Wallpaper for %s
fa_IR: کاغذ دیواری برای %s

en: Wallpaper for %s on Monitor %d
fa_IR: کاغذدیواری برای %s در صفحه نمایش %d

en: Wallpaper for %s on Monitor %d (%s)
fa_IR: کاغذدیواری برای %s در صفحه نمایش %d (%s)

en: Wallpaper for Monitor %d
fa_IR: کاغذ دیواری برای %d

en: Wallpaper for Monitor %d (%s)
fa_IR: کاغذ دیواری برای صفحه نمایش %d (%s)

en: Wallpaper for my desktop
fa_IR: کاغذ دیواری برای میزکار

en: Window List
fa_IR: لیست پنجره

en: Writing data to device
fa_IR: درحال نوشتن اطلاعات بر روی ابزار

en: Yesterday at %X
fa_IR: دیروز در %X

en: You are using more than one display, move this dialog to the display and workspace you want to edit the settings for.
fa_IR: شما بیش از یک صفحه نمایش استفاده می کنید، این پیغام را به فضای کاری که قصد ویرایش تنظیمات آن را دارید انتقال دهید.

en: You are using more than one display, move this dialog to the display you want to edit the settings for.
fa_IR: شما بیش از یک صفحه نمایش استفاده می کنید، این پیغام را به صفحه نمایشی که قصد ویرایش تنظیمات آن را دارید انتقال دهید.

en: Zoomed
fa_IR: بزرگ شده

en: _Add Workspace
fa_IR: افزودن فضا کاری

en: _Applications
fa_IR: برنامه ها

en: _Background
fa_IR: پس زمینه

en: _Button:
fa_IR: کلید:

en: _Edit Launcher
fa_IR: ویرایش اجراگر

en: _Edit desktop menu
fa_IR: ویرایش فهرست میزکار

en: _Empty File
fa_IR: خالی کردن فایل

en: _Empty Trash
fa_IR: خالی کردن زباله دان

en: _Execute
fa_IR: اجرا کردن

en: _Folder:
fa_IR: پوشه:

en: _Icons
fa_IR: نماد ها

en: _Link Here
fa_IR: پیوندکردن به اینجا

en: _Menus
fa_IR: فهرست ها

en: _Mount Volume
fa_IR: سوار کردن ابزار

en: _Move Here
fa_IR: انتقال داد به اینجا

en: _Open
fa_IR: بازکردن

en: _Open With "%s"
fa_IR: باز کردن با  "%s"

en: _Open all
fa_IR: بازکردن همه

en: _Open in New Window
fa_IR: بازکردن در پنجره جدید

en: _Random Order
fa_IR: چینش تصادفی

en: _Remove Workspace %d
fa_IR: حذف فضا کاری %d

en: _Remove Workspace '%s'
fa_IR: حذف فضا کاری  '%s'

en: _Rename...
fa_IR: تغییر نام

en: _Unmount Volume
fa_IR: پیاده کردن ابزار

en: _Window Actions
fa_IR: اقدامات پنجره

en: at start up
fa_IR: در هنگام شروع

en: chronologically
fa_IR: ترتیب زمانی

en: disabled
fa_IR: غیرفعال شده

en: enabled
fa_IR: فعال شده

en: every day
fa_IR: هر روز

en: every hour
fa_IR: هر ساعت

en: in hours:
fa_IR: ساعت:

en: in minutes:
fa_IR: دقیقه:

en: in seconds:
fa_IR: ثانیه:
