Exo - en to et translation catalogue (247 entries)

en:        %s [options] --build-list [[name file]...]
et:        %s [omadused] --build-list [[nimi fail]...]

en:        exo-open --launch TYPE [PARAMETERs...]
et: exo-open --launch TÜÜP [PARAMEETRID...]

en:   --build-list      Parse (name, file) pairs
et:   --build-list      Otsi (nimi, fail) paare

en:   --extern          Generate extern symbols
et:   --extern          Tekita välised märgid

en:   --launch TYPE [PARAMETERs...]       Launch the preferred application of
                                          TYPE with the optional PARAMETERs, where
                                          TYPE is one of the following values.
et:   --launch TÜÜP [PARAMEETRID...]       Käivita eelistatav rakendus
                                          TÜÜP koos mittekohustuslike parameetritega (PARAMEETER), kus
                                          TÜÜP on üks järgnevatest väärtustest.

en:   --name=identifier C macro/variable name
et:   --name=väärtus    C makro/muutuja nimi

en:   --static          Generate static symbols
et:   --static          Tekita staatilised märgid

en:   --strip-comments  Remove comments from XML files
et:   --strip-comments  Eemalda kommentaarid XML failidest

en:   --strip-content   Remove node contents from XML files
et:   --strip-content   Eemalda sõlmede sisu XML failidest

en:   --working-directory DIRECTORY       Default working directory for applications
                                          when using the --launch option.
et:   --working-directory KATALOOG        Vaikimisi töökataloog rakendustele
                                          kui kasutatakse --launch valikut.

en:   -?, --help                          Print this help message and exit
et:   -?, --help                          Trüki see abiteade ja välju

en:   -V, --version                       Print version information and exit
et:   -V, --version                       Trüki versiooni informatsioon ja välju

en:   -V, --version     Print version information and exit
et:   -V, --version     Versiooni trükkimine ja väljumine

en:   -h, --help        Print this help message and exit
et:   -h, --help        Abiteate trükkimine ja väljumine

en:   WebBrowser       - The preferred Web Browser.
      MailReader       - The preferred Mail Reader.
      FileManager      - The preferred File Manager.
      TerminalEmulator - The preferred Terminal Emulator.
et:   WebBrowser       - Eelistatud veebisirvija.
      MailReader       - Eelistatud e-posti lugeja.
      FileManager      - Eelistatud failihaldur.
      TerminalEmulator - Eelistatud terminaliemulaator.

en: %s (Xfce %s)
    
    Copyright (c) 2003-2006
            os-cillation e.K. All rights reserved.
    
    Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
    
    Built with Gtk+-%d.%d.%d, running Gtk+-%d.%d.%d.
    
    Please report bugs to <%s>.
et: %s (Xfce %s)
    
    Autoriõigus (c) 2003-2006
           os-cillation·e.K.·Kõik õigused kaitstud.
    
    Kirjutanud·Benedikt·Meurer·<benny@xfce.org>.
    
    Ehitatud kasutades Gtk+-%d.%d.%d, jooksmas Gtk+-%d.%d.%d.
    
    Vigadest andke teada aadressil <%s>.

en: %s comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY,
    You may redistribute copies of %s under the terms of
    the GNU Lesser General Public License which can be found in the
    %s source package.
et: %s on ILMA ÜHEGI TAGATISETA,
    Te võite jagada koopiaid %s-ist GNU Vähem Üldise
    Avaliku Litsentsi tingimustel, mille leiate
    %s lähtekoodi pakist.

en: Action Icons
et: Tegevuste ikoonid

en: Active
et: Aktiivne

en: Active item border color
et: Aktiivse eseme serva värv

en: Active item fill color
et: Aktiivse eseme täitevärv

en: Active item index
et: Aktiivse eseme indeks

en: Active item text color
et: Aktiivse eseme teksti värv

en: All Files
et: Kõik failid

en: All Icons
et: Kõik ikoonid

en: Animations
et: Animatsioonid

en: Application Chooser Button
et: Rakenduse valimise nupp

en: Application Icons
et: Rakenduste ikoonid

en: Block Device
et: Plokkseade

en: Browse the file system
et: Sirvi failisüsteemi

en: Browse the file system to choose a custom command.
et: Kohandatud käsu valimiseks sirvi failisüsteemi.

en: Browse the web
et: Sirvi veebi

en: C_omment:
et: _Märkus:

en: C_reate
et: _Loo

en: Caja File Manager
et: Caja failihaldur

en: Character Device
et: Märkseade

en: Choose Preferred Application
et: Eelistatud rakenduse valimine

en: Choose a custom File Manager
et: Kohandatud failihalduri valimine

en: Choose a custom Mail Reader
et: Kohandatud e-posti lugeja valimine

en: Choose a custom Terminal Emulator
et: Kohandatud terminaliemulaatori valimine

en: Choose a custom Web Browser
et: Kohandatud veebisirvija valimine

en: Choose filename
et: Vali failinimi

en: Claws Mail
et: Claws e-post

en: Clear search field
et: Otsingu teksti tühjendamine

en: Column Spacing
et: Tulpade vahe

en: Column spacing
et: Tulpade vahe

en: Comm_and:
et: _Käsk:

en: Copyright (c) %s
            os-cillation e.K. All rights reserved.
    
    Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
et: Autoriõigus (c) %s
           os-cillation·e.K.·Kõik õigused kaitstud.
    
    Kirjutanud·Benedikt·Meurer·<benny@xfce.org>.

en: Create Directory
et: Kataloogi loomine

en: Create Launcher
et: Käivitaja loomine

en: Create Launcher <b>%s</b>
et: Loo käivitaja <b>%s</b>

en: Create Link
et: Viida loomine

en: Create a new desktop file in the given directory
et: Antud kataloogi uue töölaua faili loomine

en: Cursor item border color
et: Kursori eseme serva värv

en: Cursor item fill color
et: Kursori eseme täitevärv

en: Cursor item text color
et: Kursori elemendi teksti värv

en: Customize Toolbar...
et: Kohanda tööriistariba...

en: Debian Sensible Browser
et: Debiani Sensible brauser

en: Debian X Terminal Emulator
et: Debiani X terminaliemulaator

en: Device Icons
et: Seadmete ikoonid

en: Drag an item onto the toolbars above to add it, from the toolbars in the items table to remove it.
et: Lohista element ülalpool asetsevatele tööriistaribadele, et see lisada; eemaldamiseks lohista elementide tabelist välja.

en: Edit Directory
et: Kataloogi muutmine

en: Edit Launcher
et: Käivitaja muutmine

en: Edit Link
et: Viida muutmine

en: Emblems
et: Embleemid

en: Emoticons
et: Emotikonid

en: Enable Search
et: Otsimise lubamine

en: Enlightened Terminal Emulator
et: Enlightened terminaliemulaator

en: Epiphany Web Browser
et: Epiphany veebibrauser

en: Executable Files
et: Täidetavad failid

en: Failed to create "%s".
et: „%s” loomine ebaõnnestus.

en: Failed to execute default File Manager
et: Vaikimisi failihalduri käivitamine ebaõnnestus

en: Failed to execute default Mail Reader
et: Vaikimisi e-posti lugeja käivitamine ebaõnnestus

en: Failed to execute default Terminal Emulator
et: Vaikimisi terminaliemulaatori käivitamine ebaõnnestus

en: Failed to execute default Web Browser
et: Vaikimisi veebisirvija käivitamine ebaõnnestus

en: Failed to launch preferred application for category "%s".
et: Jaotise „%s” eelistatud rakenduse käivitamine ebaõnnestus.

en: Failed to load contents from "%s": %s
et: „%s” sisu avamine ebaõnnestus: %s

en: Failed to load image "%s": Unknown reason, probably a corrupt image file
et: Pildi „%s” laadimine ebaõnnestus: põhjust ei tea, pildifail on tõenäoliselt vigane

en: Failed to open "%s".
et: „%s” avamine ebaõnnestus.

en: Failed to open %s for writing
et: %s avamine kirjutamiseks ei õnnestunud

en: Failed to open URI "%s".
et: URI „%s” avamine ebaõnnestus.

en: Failed to open display
et: Kuva avamine ebaõnnestus

en: Failed to open file "%s": %s
et: Faili „%s” avamine ebaõnnestus: %s

en: Failed to parse contents of "%s": %s
et: Faili „%s” sisu sõelumine ebaõnnestus: %s

en: Failed to read file "%s": %s
et: Faili „%s” lugemine ebaõnnestus: %s

en: Failed to save "%s".
et: „%s” salvestamine ebaõnnestus.

en: Failed to set default File Manager
et: Vaikimisi failihalduri määramine ebaõnnestus

en: Failed to set default Mail Reader
et: Vaikimisi e-posti lugeja määramine ebaõnnestus

en: Failed to set default Terminal Emulator
et: Vaikimisi terminali määramine ebaõnnestus

en: Failed to set default Web Browser
et: Vaikimisi veebisirvija määramine ebaõnnestus

en: File "%s" has no type key
et: Failil „%s” ei ole võtme liiki

en: File Manager
et: Failihaldur

en: File Type Icons
et: Failitüüpide ikoonid

en: File location is not a regular file or directory
et: Faili asukoht ei ole tavaline fail või kataloog

en: Folder
et: Kaust

en: Follow state
et: Oleku järgimine

en: Galeon Web Browser
et: Galeon veebibrauser

en: Homogeneous
et: Ühtlane

en: How the text and icon of each item are positioned relative to each other
et: Kuidas iga elemendi tekst ja ikoon üksteise suhtes paigutatakse

en: Icon
et: Ikoon

en: Icon Bar Model
et: Ikooniriba mudel

en: Icon View Model
et: Ikoonivaate mudel

en: If you don't specify the --launch option, exo-open will open all specified
    URLs with their preferred URL handlers. Else, if you specify the --launch
    option, you can select which preferred application you want to run, and
    pass additional parameters to the application (i.e. for TerminalEmulator
    you can pass the command line that should be run in the terminal).
et: Kui te ei täpsusta --launch seadistust, siis avab exo-open kõik määratud
    URL-id nende eelistatavate URL-i käsitlejatega. Kui te aga määratlete --launch
    seadistuse, siis te saate valida, millist eelistatud rakendust te soovite käivitada
    ja te saate ka määrata täiendavaid parameetreid (näiteks: terminaliemulaatori
    jaoks saate te määrata käsurea, mida tuleb käivitada terminali käivitamisel).

en: Image Files
et: Pildifailid

en: Invalid helper type "%s"
et: Vigane aitaja liik „%s”

en: Konqueror Web Browser
et: Konqueror veebibrauser

en: Launch the default helper of TYPE with the optional PARAMETER, where TYPE is one of the following values.
et: Käivita vaikimisi TÜÜBIGA aitaja valikulise PARAMEETRIGA, kus tüüp on üks järgnevatest väärtustest.

en: Launching desktop files is not supported when %s is compiled without GIO-Unix features.
et: Töölaua failide käivitamist ei toetata, kui %s on kompileeritud GIO-Unix omadusteta.

en: Layout mode
et: Paigutusviis

en: Links Text Browser
et: Links tekstibrauser

en: Location Icons
et: Asukohtade ikoonid

en: Lynx Text Browser
et: Lynx tekstibrauser

en: Mail Reader
et: E-posti lugeja

en: Margin
et: Piir

en: Markup column
et: Märgistuse tulp

en: Menu Icons
et: Menüüde ikoonid

en: Model column to search through when searching through item
et: Mudeli tulp, mis otsitakse läbi, kui esemest midagi otsitakse

en: Model column used to retrieve the icon pixbuf from
et: Mudeli tulp, kust ikooni pixbuf saadakse

en: Model column used to retrieve the text from
et: Mudeli tulp, kust tekst saadakse

en: Model column used to retrieve the text if using Pango markup
et: Mudeli tulp, kust tekst saadakse, kui kasutatakse Pango märgistuskeelt

en: Model for the icon bar
et: Mudel ikooniriba jaoks

en: Mozilla Browser
et: Mozilla veebibrauser

en: Mozilla Mail
et: Mozilla e-post

en: No application selected
et: Rakendust pole valitud

en: No command specified
et: Käsku pole määratud

en: No file selected
et: Ühtegi faili pole valitud

en: No file/folder specified
et: Ühtegi faili ega kausta pole määratud

en: No icon
et: Ikoon puudub

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Number of columns to display
et: Näidatavate tulpade arv

en: Open the Preferred Applications
    configuration dialog
et: Ava eelistatud rakenduste
    seadistuste dialoog

en: Opera Browser
et: Opera veebibrauser

en: Options:
et: Valikud:

en: Orientation
et: Suund

en: PCMan File Manager
et: PCMan failihaldur

en: Perl Scripts
et: Perli skriptid

en: Pixbuf column
et: Pixbuf-tulp

en: Please choose your preferred File Manager
    now and click OK to proceed.
et: Palun vali eelistatav failihaldur
    ja klõpsa jätkamiseks "Sobib" nupule.

en: Please choose your preferred Mail Reader
    now and click OK to proceed.
et: Palun vali eelistatav e-posti lugeja
    ja klõpsa jätkamiseks "Sobib" nupule.

en: Please choose your preferred Terminal
    Emulator now and click OK to proceed.
et: Palun vali eelistatav terminaliemulaator
    ja klõpsa jätkamiseks "Sobib" nupule.

en: Please choose your preferred Web
    Browser now and click OK to proceed.
et: Palun vali eelistatav veebibrauser
    ja klõpsa jätkamiseks "Sobib" nupule.

en: Please report bugs to <%s>.
et: Palun teata vigadest aadressil <%s>.

en: Preferred Applications
et: Eelistatud rakendused

en: Preferred Applications (Web Browser, Mail Reader and Terminal Emulator)
et: Eelistatavad rakendused (veebibrauser, e-posti lugeja ja terminaliemulaator)

en: Preset URL when creating a link
et: Ettemääratud URL viite loomisel

en: Preset command when creating a launcher
et: Ettemääratud käsk käivitaja loomisel

en: Preset comment when creating a desktop file
et: Ettemääratud märkus töölaua faili loomisel

en: Preset icon when creating a desktop file
et: Ettemääratud ikoon töölaua faili loomisel

en: Preset name when creating a desktop file
et: Ettemääratud nimi töölaua faili loomisel

en: Press left mouse button to change the selected application.
et: Valitud rakenduse vahetamiseks klõpsa vasakut hiireklahvi.

en: Preview
et: Eelvaade

en: Print version information and exit
et: Trüki versioon ja välju

en: Python Scripts
et: Pythoni skriptid

en: Read your email
et: Loe e-posti

en: Render differently based on the selection state.
et: Esitatakse teistmoodi vastavalt valiku olekule.

en: Reorderable
et: Ümberjärjestatav

en: Restart command
et: Taaskäivitamise käsk

en: Rodent File Manager
et: Rodent failihaldur

en: Row Spacing
et: Ridade vahe

en: Row spacing
et: Ridade vahe

en: Ruby Scripts
et: Ruby skriptid

en: Run in _terminal
et: Käivitatakse _terminalis

en: SOCKET ID
et: SOKLI ID

en: Search Column
et: Otsimise tulp

en: Select _icon from:
et: Ikooni _asukoht:

en: Select a working directory
et: Töökataloogi valimine

en: Select an Application
et: Rakenduse valimine

en: Select an icon
et: Ikooni valimine

en: Select application
et: Rakenduse valimine

en: Select default applications for various services
et: Vaikimisi rakenduste valimine erinevatele teenustele

en: Select this option to enable startup notification when the command is run from the file manager or the menu. Not every application supports startup notification.
et: Selle valikuba saab käivitusmärguande sisse lülitada, kui käsk failihaldurist või menüüst käivitatakse. Mitte kõigil rakendustel pole töölemineku märguande toetust.

en: Select this option to run the command in a terminal window.
et: Selle märkimisel käivitatakse käsk terminaliaknas.

en: Selection mode
et: Valikuviis

en: Separator
et: Eraldaja

en: Session restart command
et: Seansi taaskäivitamise käsk

en: Settings manager socket
et: Seadistuste halduri sokkel

en: Shell Scripts
et: Käsurea skriptid

en: Single Click
et: Üks klõps

en: Single Click Timeout
et: Ühe klõpsu aegumine

en: Socket
et: Sokkel

en: Space which is inserted at the edges of the icon view
et: Ikoonivaate äärtesse jäetav ruum

en: Space which is inserted between cells of an item
et: Elemendi lahtrite vahele jäetav ruum

en: Space which is inserted between grid column
et: Ruum ruudustiku tulpade vahel

en: Space which is inserted between grid rows
et: Ruudustiku ridade vahele jääv ruum

en: Spacing
et: Vahe

en: Specify the application you want to use
    as default File Manager for Xfce:
et: Määra rakendus, mida soovid vaikimisi
    Xfce failihaldurina kasutada:

en: Specify the application you want to use
    as default Mail Reader for Xfce:
et: Määra rakendus, mida soovid vaikimisi
    Xfce e-posti lugejana kasutada:

en: Specify the application you want to use
    as default Terminal Emulator for Xfce:
et: Määra rakendus, mida soovid vaikimisi
    Xfce terminalina kasutada:

en: Specify the application you want to use
    as default Web Browser for Xfce:
et: Määra rakendus, mida soovid vaikimisi
    Xfce veebibrauserina kasutada:

en: Status Icons
et: Olekute ikoonid

en: TYPE [PARAMETER]
et: TÜÜP [PARAMEETER]

en: Terminal Emulator
et: Terminal

en: Text column
et: Tekstitulp

en: Text for I_mportant Icons
et: Tekst tä_htsatele ikoonidele

en: Text for _All Icons
et: Tekst _kõikidele ikoonidele

en: The GIcon to render.
et: Kasutatav GIcon.

en: The amount of space between two consecutive columns
et: Ruum kahe järjestikuse tulba vahel

en: The amount of space between two consecutive rows
et: Ruum kahe järjestikuse rea vahel

en: The amount of time after which the item under the mouse cursor will be selected automatically in single click mode
et: Aeg, pärast mida hiirekursori all paiknev element valitakse ühe klõpsu režiimis automaatselt

en: The file "%s" contains no data
et: Fail „%s” ei sisalda andmeid

en: The following TYPEs are supported for the --launch command:
et: --launch käsk toetab järgnevaid TÜÜPE:

en: The icon to render.
et: Kasutatav ikoon.

en: The layout mode
et: Paigutusviis

en: The model for the icon view
et: Mudel ikoonivaate jaoks

en: The orientation of the iconbar
et: Ikooniriba suund

en: The selection mode
et: Valiku tegemise viis

en: The size of the icon to render in pixels.
et: Ikooni suurus pikslites.

en: The width used for each item
et: Iga eseme jaoks kasutatav laius

en: Toolbar _Style
et: Tööriistariba _laad

en: Type '%s --help' for usage.
et: Trüki „%s --help” kasutusjuhise saamiseks

en: Type of desktop file to create (Application or Link)
et: Loodava töölaua faili tüüp (rakendus või viide)

en: Unable to detect the URI-scheme of "%s".
et: Pole võimalik tuvastada „%s” URI-skeemi

en: Uncategorized Icons
et: Jaotamata ikoonid

en: Unsupported desktop file type "%s"
et: Toetamata töölaua faili tüüp „%s”

en: Usage: %s [options] [file]
et: Kasutamine: %s [omadused] [fail]

en: Usage: exo-open [URLs...]
et: Kasutamine: exo-open [URLid...]

en: Use _startup notification
et: Kasutataks_e käivitusmärguannet

en: Use a custom application which is not included in the above list.
et: Mõne muu rakenduse kasutamine, mida ülemises loetelus pole.

en: Use the command line
et: Kasuta käsurida

en: View allows user to search through columns interactively
et: Vaade võimaldab kasutajal otsida interaktiivselt kõigist tulpadest

en: View is reorderable
et: Vaade on ümberjärjestatav

en: W3M Text Browser
et: W3M tekstibrauser

en: Web Browser
et: Veebisirvija

en: Whether the children should be all the same size
et: Kas kõik alamesemed peaksid olema sama suurusega

en: Whether the items in the view can be activated with single clicks
et: Kas vaates olevaid asju saab ühe klõpsuga aktiveerida

en: Width for each item
et: Laius igale esemele

en: Window group
et: Akende rühm

en: Window group leader
et: Akende rühma juht

en: Working _Directory:
et: Töök_ataloog:

en: Xfce Terminal
et: Xfce terminal

en: Xfe File Manager
et: Xfe failihaldur

en: [FILE|FOLDER]
et: [FAIL|KAUST]

en: _Add a new toolbar
et: _Lisa uus tööriistariba

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Close
et: _Sulge

en: _Desktop Default
et: _Töölaua vaikimisi valik

en: _Help
et: A_bi

en: _Icon:
et: _Ikoon:

en: _Icons only
et: Ainult _ikoonid

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _Open
et: _Ava

en: _Other...
et: _Muu...

en: _Remove Toolbar
et: _Eemalda tööriistariba

en: _Search icon:
et: Ikooni _otsing:

en: _Text only
et: _Ainult tekst

en: _Utilities
et: _Vahendid

en: size
et: suurus
