Xfce4-session - en to cs translation catalogue (201 entries)

en: (Unknown program)
cs: (Neznámý program)

en: (Unknown)
cs: (Neznámé)

en: <b>Author:</b>
cs: <b>Autor:</b>

en: <b>Compatibility</b>
cs: <b>Kompatibilita</b>

en: <b>Description:</b>
cs: <b>Popis:</b>

en: <b>Homepage:</b>
cs: <b>Domovská stránka:</b>

en: <b>Information</b>
cs: <b>Informace</b>

en: <b>Logout Settings</b>
cs: <b>Nastavení odhlášení</b>

en: <b>Security</b>
cs: <b>Zabezpečení</b>

en: <b>Session Chooser</b>
cs: <b>Výběr relace</b>

en: <b>Shutdown</b>
cs: <b>Vypnutí</b>

en: <b>Version:</b>
cs: <b>Verze:</b>

en: Ad_vanced
cs: Po_kročilé

en: Add application
cs: Přidat aplikaci

en: All Xfce cache files could not be cleared
cs: Nebylo možné vyčistit všechny soubory mezipaměti prostředí Xfce

en: All files
cs: Všechny soubory

en: Always
cs: Vždy

en: Always save the session when logging out
cs: Automaticky uložit relaci při odhlášení

en: An error occurred
cs: Došlo k chybě

en: App_lication Autostart
cs: _Automatické spuštění aplikace

en: Are you sure you want to empty the session cache?
cs: Opravdu chcete vyprázdnit mezipaměť relací?

en: Are you sure you want to remove "%s"
cs: Opravdu chcete odebrat „%s“?

en: Are you sure you want to terminate "%s"?
cs: Opravdu chcete ukončit „%s“?

en: Automatically save session on logo_ut
cs: Auto_maticky uložit relaci při odhlášení

en: Background color:
cs: Barva pozadí:

en: Balou Splash Engine
cs: Spouštěcí obrazovka motivu Balou

en: Balou theme
cs: Motiv Balou

en: Below is the list of applications that will be started automatically when you login to your Xfce desktop, in addition to the applications that were saved when you logged out last time. Cursive applications belong to another desktop environment, but you can still enable them if you want.
cs: Níže najdete seznam aplikací, které budou spuštěny automaticky po přihlášení do prostředí Xfce, včetně aplikací, které byly uloženy při Vašem posledním odhlášení. Aplikace vypsané kurzívou patří k jinému pracovnímu prostředí, ale i přesto je můžete povolit.

en: Can only terminate clients when in the idle state
cs: Je možné ukončit pouze klienty v nečinném stavu

en: Cancel the login attempt and return to the login screen.
cs: Zrušit odhlášení a vrátit se zpět do přihlašovací obrazovky,

en: Choose a name for the new session:
cs: Zvolte název pro novou relaci:

en: Choose image...
cs: Zvolit obrázek...

en: Choose session
cs: Zvolte relaci

en: Choose session name
cs: Zvolte název relace

en: Choose the session you want to restore. You can simply double-click the session name to restore it.
cs: Vyberte relaci, kterou chcete obnovit. Relaci obnovíte dvojitým kliknutím na její název.

en: Choose theme file to install...
cs: Zvolte soubor s motivem k nainstalování...

en: Choose theme filename...
cs: Zvolit název souboru s motivem...

en: Clear save_d sessions
cs: _Vyčistit uložené relace

en: Clear sessions
cs: Vyčistit relace

en: Colors
cs: Barvy

en: Command:
cs: Příkaz:

en: Con_figure
cs: Kon_figurovat

en: Configure Balou...
cs: Konfigurovat Balou...

en: Configure Simple...
cs: Konfigurovat...

en: Continue anyway
cs: Přesto pokračovat

en: Could not look up internet address for %s.
    This will prevent Xfce from operating correctly.
    It may be possible to correct the problem by adding
    %s to the file /etc/hosts on your system.
cs: Nelze najít internetovou adresu pro %s,
    což brání správnému fungování Xfce.
    Problém může být vyřešen přidáním
    %s do systémového souboru /etc/hosts.

en: Create a new session.
cs: Vytvořit novou relaci.

en: Customize desktop startup and splash screen
cs: Přizpůsobte si spouštění pracovního prostředí a uvítací obrazovky

en: Demonstrates the selected splash screen
cs: Náhled vybrané spouštěcí obrazovky

en: Description:
cs: Popis:

en: Disable binding to TCP ports
cs: Zakázat vazbu portů TCP

en: Display the session chooser every time Xfce starts
cs: Zobrazit výběr relací při každém spuštění Xfce

en: Edit application
cs: Upravit aplikaci

en: Either the password you entered is invalid, or the system administrator disallows shutting down this computer with your user account.
cs: Zadané heslo je neplatné nebo správce zakázal možnost vypnutí počítače z tohoto uživatelského účtu.

en: Empty the session cache
cs: Vyprázdnit mezipaměť relace

en: Error receiving response from shutdown helper: %s
cs: Chyba při příjmu odpovědi od pomocníka pro vypínání: %s

en: Error sending command to shutdown helper: %s
cs: Chyba při odesílání odpovědi pro pomocníka pro vypínání: %s

en: Failed adding "%s"
cs: Přidání "%s" se nezdařilo

en: Failed to create file %s
cs: Nepodařilo se vytvořit soubor %s

en: Failed to edit item
cs: Úprava položky se nezdařila

en: Failed to edit item "%s"
cs: Úprava položky "%s" se nezdařila

en: Failed to hibernate session
cs: Nepodařilo se hibernovat relaci

en: Failed to open %s for reading
cs: Nepodařilo se otevřít soubor %s pro čtení

en: Failed to open %s for writing
cs: Nepodařilo se otevřít soubor %s pro zápis

en: Failed to remove item
cs: Odebrání položky se nezdařilo

en: Failed to suspend session
cs: Nepodařilo se přepnout relaci do režimu spánku

en: Failed to toggle item
cs: Přepnutí položky se nezdařilo

en: Failed to unlink %s: %s
cs: Nepodařilo se odstranit symbolický odkaz %s: %s

en: Failed to write file %s
cs: Nepodařilo se zapsat do souboru %s

en: Halt without displaying the logout dialog
cs: Vypnout bez zobrazení dialogového okna pro odhlášení

en: Hibernate without displaying the logout dialog
cs: Hibernovat bez zobrazení dialogového okna pro odhlášení

en: If running
cs: Pokud je spuštěna

en: Image
cs: Obrázek

en: Images
cs: Obrázky

en: Immediately
cs: Okamžitě

en: Last accessed: %s
cs: Poslední přístup: %s

en: Launch GN_OME services on startup
cs: Spustit při startu služby _GNOME

en: Launch _KDE services on startup
cs: Spustit při startu služby K_DE

en: Launch screensaver and locker program
cs: Spustí spořič obrazovky a aplikaci pro uzamykání obrazovky

en: Loading desktop settings
cs: Načítá se nastavení pracovního prostředí

en: Loading session data
cs: Načítají se data relace

en: Lock screen be_fore sleep
cs: Před uspáním u_zamknout obrazovku

en: Log Out
cs: Odhlásit se

en: Log out
cs: Odhlášení

en: Log out %s
cs: Odhlásit uživatele %s

en: Log out of the Xfce Desktop
cs: Odhlásit se z prostředí Xfce

en: Log out quickly; don't save the session
cs: Odhlásit se rychle; bez uložení relace

en: Log out without displaying the logout dialog
cs: Odhlásit bez zobrazení dialogového okna pro odhlášení

en: Manage _remote applications
cs: Spravovat _vzdálené aplikace

en: Manage remote applications over the network (this may be a security risk)
cs: Správa vzdálených aplikací po síti (může být bezpečnostní riziko)

en: Mice Splash Engine
cs: Spouštěcí obrazovka Mice

en: Name:
cs: Název:

en: Never
cs: Nikdy

en: New session
cs: Nová relace

en: No description given
cs: Bez popisu

en: None
cs: Žádná

en: Opens the configuration panel for the selected splash screen
cs: Otevře konfigurační panel vybrané spouštěcí obrazovky

en: Performing Autostart...
cs: Probíhá automatické spouštění...

en: Please check that the file is a valid splash theme archive.
cs: Ověřte, zda je soubor platným archivem motivu spouštěcí obrazovky.

en: Please enter your password
cs: Zadejte Vaše heslo

en: Please report bugs to <%s>.
cs: Prosíme, abyste hlásili chyby na adresu <%s>.

en: Print version information and exit
cs: Zobrazí informace o verzi a ukončí se

en: Priority
cs: Priorita

en: Pro_mpt on logout
cs: _Ptát se při odhlášení

en: Prompt for confirmation when logging out
cs: Potvrdit volbu při odhlašování

en: Quit the program, and remove it from the session
cs: Ukončí program a odebere jej z relace

en: Reboot without displaying the logout dialog
cs: Rebootovat bez zobrazení dialogového okna pro odhlášení

en: Received error while trying to log out
cs: Při odhlašování došlo k chybě

en: Restart Style
cs: Způsob restartování

en: Run xflock4 before suspending or hibernating the system
cs: Před uspáním nebo hibernací systému spustí xflock4

en: S_plash
cs: _Uvítací obrazovka

en: Save Sess_ion
cs: Uložit rela_ci

en: Saving Session
cs: Ukládání relace

en: Screensaver
cs: Spořič obrazovky

en: Select a command
cs: Vyberte příkaz

en: Sessio_n
cs: _Relace

en: Session Manager Error
cs: Chyba správce relací Xfce

en: Session Save Error
cs: Chyba ukládání relace

en: Session and Startup
cs: Relace a spouštění

en: Session manager must be in idle state when requesting a checkpoint
cs: Správce relací musí být při žádosti o checkpoint v nečinném stavu

en: Session manager must be in idle state when requesting a shutdown
cs: Správce relací musí být při žádosti o vypnutí v nečinném stavu

en: Settings manager socket
cs: Socket pro správce nastavení

en: Shut _Down
cs: _Vypnout

en: Shutdown Failed
cs: Vypnutí se nezdařilo

en: Shutdown command failed
cs: Vypnutí se nezdařilo

en: Shutdown is blocked by the kiosk settings
cs: Vypnutí je zablokováno nastavením režimu kiosk

en: Simple
cs: Jednoduchá

en: Simple Splash Engine
cs: Jednoduchá spouštěcí obrazovka

en: Start GNOME services, such as gnome-keyring
cs: Spustí služby prostředí GNOME, například gnome-keyring

en: Start KDE services, such as kdeinit
cs: Spustí služby prostředí KDE, například „kdeinit“

en: Starting %s
cs: Spouští se %s

en: Starting Assistive Technologies
cs: Spouští se Assistive Technologies

en: Starting KDE services
cs: Spouštějí se služby KDE

en: Starting The Gimp
cs: Spouští se Gimp

en: Starting The Gnome Keyring Daemon
cs: Spouští se démon Gnome Keyring

en: Starting the Beep Media Player
cs: Spouští se přehrávač Beep Media Player

en: Starting the Desktop Manager
cs: Spouští se správce plochy

en: Starting the Gnome Terminal Emulator
cs: Spouští se Emulátor terminálu pro prostředí Gnome

en: Starting the KDE Advanced Text Editor
cs: Spouští se Rozšířený textový editor pro KDE

en: Starting the KDE Clipboard Manager
cs: Spouští se Správce schránky pro KDE

en: Starting the KDE Mail Reader
cs: Spouští se aplikace pro čtení pošty pro KDE

en: Starting the KDE News Reader
cs: Spouští se aplikace pro čtení příspěvků v diskuzních skupinách pro KDE

en: Starting the KDE Terminal Emulator
cs: Spouští se Emulátor terminálu pro KDE

en: Starting the Konqueror
cs: Spouští se Konqueror

en: Starting the Panel
cs: Spouští se panel

en: Starting the Session Management Proxy
cs: Spouští se proxy správce relace

en: Starting the Taskbar
cs: Spouští se panel úloh

en: Starting the VI Improved Editor
cs: Spouští se editor VIM

en: Starting the Volume Controller
cs: Spouští se ovladač hlasitosti

en: Starting the Window Manager
cs: Spouští se správce oken

en: Starting the X Multimedia System
cs: Spouští se přehrávač XMMS

en: Starting the X Terminal Emulator
cs: Spouští se emulátor terminálu xterm

en: Starting the X-Chat IRC Client
cs: Spouští se IRC klient X-Chat

en: Sus_pend
cs: Režim _spánku

en: Suspend without displaying the logout dialog
cs: Přejít do režimu spánku bez zobrazení dialogového okna pro odhlášení

en: Terminate Program
cs: Ukončit program

en: Text color:
cs: Barva textu:

en: The Xfce development team. All rights reserved.
cs: Tým vyvojářů Xfce. Všechna práva vyhrazena.

en: The application will lose any unsaved state and will not be restarted in your next session.
cs: Aplikace ztratí všechna neuložená data a nespustí se ve vaší příští relaci.

en: The client doesn't have any properties set yet
cs: Tento klient dosud nemá nastaveny žádné vlastnosti

en: The list of applications in the failsafe session is empty.
cs: Seznam aplikací v režimu bezpečného spuštění je prázdný.

en: The location and the format of the autostart directory has changed.
    The new location is
    
      %s
    
    where you can place .desktop files to, that describe the applications
    to start when you login to your Xfce desktop. The files in your old
    autostart directory have been successfully migrated to the new
    location.
    You should delete this directory now.
cs: Umístění a formát adresáře pro automatické spouštění byly změněny.
    Nové umístění je v
    
      %s,
    
    kam můžete umístit soubory .desktop, které popisují aplikace, spouštěné
    po přihlášení do prostředí Xfce. Soubory v dříve používaném adresáři
     autostart byly úspěšně převedeny do nového umístění.
    Tento adresář byste nyní měli smazat.

en: The saved states of your applications will not be restored during your next login.
cs: Uložené stavy aplikací nebudou po příštím přihlášení obnoveny.

en: The specified failsafe session ("%s") is not marked as a failsafe session.
cs: Zadaná relace pro bezpečné spuštění („%s“) není označrena jako relace pro bezpečné spuštění.

en: Theme File Error
cs: Chyba souboru s motivem

en: These applications are a part of the currently-running session, and can be saved when you log out.  Changes below will only take effect when the session is saved.
cs: Tyto aplikace jsou součástí právě spuštěné relace a mohou být uloženy při odhlášení. Změny uvedené níže se provedou pouze při uložení relace.

en: This will permanently remove the application from the list of automatically started applications
cs: Touto akcí trvale odeberete aplikaci ze seznamu automaticky spouštěných aplikací

en: Try again
cs: Zkusit znovu

en: Type '%s --help' for usage.
cs: Informace o použití získáte příkazem '%s --help'

en: Unable to contact D-Bus session bus
cs: Nelze se spojit s relací sběrnice D-Bus

en: Unable to contact settings server
cs: Nelze se spojit se serverem nastavení

en: Unable to create user interface from embedded definition data
cs: Nelze vytvořit uživatelské prostředí z přoložených definičních dat

en: Unable to determine failsafe session name.  Possible causes: xfconfd isn't running (D-Bus setup problem); environment variable $XDG_CONFIG_DIRS is set incorrectly (must include "%s"), or xfce4-session is installed incorrectly.
cs: Nelze určit název relace pro režim bezpečného spuštění. Možné příčiny: služba xfconfd není spuštěna (potíže s nastavením D-Bus); proměnná prostředí $XDG_CONFIG_DIRS není správně nastavena (musí obsahovat „%s“) nebo balíček xfce4-session není nainstalován správně.

en: Unable to install splash theme from file "%s"
cs: Nelze nainstalovat motiv spouštěcí obrazovky ze souboru „%s“

en: Unable to load a failsafe session
cs: Nelze načíst relaci režimu bezpečného spuštění

en: Unable to remove splash theme "%s" from directory %s.
cs: Nelze odebrat motiv spouštěcí obrazovky „%s“ z adresáře %s.

en: Unable to save the session
cs: Nelze uložit relaci

en: Unable to terminate program.
cs: Nelze ukončit program

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Unknown shutdown method %d
cs: Neznámá metoda vypnutí %d

en: Use custom image
cs: Použít vlastní obrázek

en: Use this session to run Xfce as your desktop environment
cs: Použít tuto relaci ke spuštění Xfce jako vašeho pracovního prostředí

en: Verifying DNS settings
cs: Ověřuje se nastavení serverů DNS

en: Version information
cs: Informace o verzi

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>
cs: Napsal Benedikt Meurer <benny@xfce.org>

en: Xfce Session
cs: Relace prostředí Xfce

en: You might need to delete some files manually in "%s".
cs: Možná bude nutné ručně smazat některé soubory ve složce  "%s".

en: Your session is being saved.  If you do not wish to wait, you may close this window.
cs: Vaše relace se ukládá. Zavřete toto okno, pokud nechcete čekat.

en: _Display chooser on login
cs: Zobrazit _výběr při přihlašování

en: _Export theme
cs: _Exportovat motiv

en: _General
cs: _Obecné

en: _Hibernate
cs: _Hibernace

en: _Install new theme
cs: _Instalovat nový motiv

en: _Log Out
cs: _Odhlásit se

en: _Proceed
cs: _Provést

en: _Quit Program
cs: Ukončit _program

en: _Remove theme
cs: _Odebrat motiv

en: _Restart
cs: _Restartovat

en: _Save session for future logins
cs: _Uložit relaci pro příští přihlášení

en: _Test
cs: _Vyzkoušet

en: and Brian Tarricone <kelnos@xfce.org>.
cs: a Brian Tarricone <kelnos@xfce.org>.
