openconnect - en to cs translation catalogue (976 entries)

en: 
    Certificate from VPN server "%s" failed verification.
    Reason: %s
cs: 
    Pro osvědčení od serveru VPN "%s" se nepodařilo provést ověření.
    Důvod: %s

en:  (default)
cs: (výchozí)

en: %d bytes of ESP secrets
cs: %d bajtů tajemství ESP

en: (Error while describing error!)
cs: (Chyba při popisování chyby)

en: (Is a firewall preventing you from sending UDP packets?)
cs: (Firewall vám nedovoluje odesílání paketů UDP?)

en: (NOTE: Yubikey OATH disabled in this build)
cs: (POZNÁMKA: podpora Yubikey OATH je pro toto sestavení vypnuta)

en: (NOTE: libproxy disabled in this build)
cs: POZNÁMKA: libproxy je v tomto sestavení zakázáno)

en: (NOTE: libstoken (RSA SecurID) disabled in this build)
cs: (POZNÁMKA: knihovna libstoken (RSA SecurID) je v tomto sestavení vypnuta)

en: (error 0x%lx)
cs: (chyba 0x%lx)

en: (script)
cs: (skript)

en: .... + %d more bytes unreceived
cs: … + dalších %d nepřijatých batjů

en: <elided>
cs: <opomenuto>

en: <error>
cs: <chyba>

en: Accepting expected ESP packet with seq %u
cs: Přijímá se očekávaný ESP paket se sekv. č. %u

en: AcquireCredentialsHandle() failed: %lx
cs: Volání AcquireCredentialsHandle() selhalo: %lx

en: Add key from PKCS#11 failed
cs: Přidání klíče z PKCS#11 se nepodařilo

en: Add key from TPM failed
cs: Přidání klíče z TPM se nepodařilo

en: Adding supporting CA '%s'
cs: Přidává se podpůrná CA „%s“

en: All fields are required; try again.
cs: Všechna pole jsou povinná, zkusit znovu.

en: Allocating new path for relative redirect failed: %s
cs: Přidělení nové cesty pro relativní přesměrování se nezdařilo: %s

en: Allocation failed
cs: Přidělení paměti selhalo

en: Allocation failure for string from stdin
cs: Nezdařila se alokace řetězce ze standardního vstupu

en: Allocation for vpnc-script path failed
cs: Alokace cesty pro vpnc-script selhala

en: Allocation of deflate buffer failed
cs: Přidělení deflate vyrovnávací paměti se nezdařilo

en: Another user already logged in
cs: Už je přihlášen jiný uživatel

en: Asked for password but '--no-passwd' set
cs: Žádáno heslo ale nastaveno '--no-passwd'

en: Attempt new DTLS connection
cs: Pokus o nové spojení DTLS

en: Attempting Digest authentication to proxy
cs: Pokus o ověření k proxy metodou Digest

en: Attempting Digest authentication to server '%s'
cs: Zkouší se ověření Digest vůči serveru „%s“

en: Attempting GSSAPI authentication to proxy
cs: Pokus o ověření k proxy metodou GSSAPI

en: Attempting GSSAPI authentication to server '%s'
cs: Pokus o ověření k serveru metodou GSSAPI '%s'

en: Attempting HTTP Basic authentication to proxy
cs: Pokus o ověření k proxy metodou HTTP Basic

en: Attempting HTTP Basic authentication to server '%s'
cs: Zkouší se ověření vůči serveru „%s“ metodou HTTP Basic

en: Attempting HTTP NTLM authentication to proxy (single-sign-on)
cs: Probíhá pokus o ověření HTTP NTLM k proxy (single-sign-on)

en: Attempting HTTP NTLM authentication to server '%s' (single-sign-on)
cs: Zkouší se ověření HTTP NTLM k serveru „%s“ (single-sign-on)

en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to proxy
cs: Probíhá pokus o ověření HTTP NTLMv%d k proxy

en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to server '%s'
cs: Zkouší se ověření HTTP NTLMv%d k serveru „%s“

en: Attempting to connect to proxy %s%s%s:%s
cs: Pokus o připojení k proxy %s%s%s:%s

en: Attempting to connect to server %s%s%s:%s
cs: Pokus o připojení k serveru %s%s%s:%s

en: Auth choice "%s" matches multiple options
cs: Výběr ověření „%s“ odpovídá více volbám

en: Auth choice "%s" not available
cs: Výběr ověření "%s" nedostupný

en: Authenticate only and print login info
cs: Pouze autentizovat a vypsat informace o přihlášení

en: Authenticated to SOCKS server using password
cs: Ověřeno vůči serveru SOCKS s použitím hesla

en: Authentication
cs: Ověření

en: Authentication (two-phase)
cs: Ověření (dvoufázové)

en: Bind UDP socket
cs: Otevřít soket UDP

en: Built against SSL library with no Cisco DTLS support
cs: Přeloženo s knihovnou SSL bez podpory Cisco DTLS

en: CRITICAL ERROR: DTLS master secret is uninitialised. Please report this.
cs: KRITICKÁ CHYBA: Hlavní klíč DTLSDTLS je neinicializovaný. Nahlaste to prosím.

en: CSTP Ciphersuite: %s
cs: Šifrování CSTP: %s

en: CSTP Dead Peer Detection detected dead peer!
cs: CSTP odhalování mrtvého protějšku zjistilo mrtvý protějšek!

en: CSTP connected. DPD %d, Keepalive %d
cs: CSTP spojeno. DPD %d, (udržet naživu) Keepalive %d

en: CSTP rekey due
cs: Naplánování znovuzanesení CSTP

en: Caller paused the connection
cs: Protistrana pozastavila připojení

en: Can't load TPM engine.
cs: Nelze nahrát stroj TPM.

en: Can't open %s: %s
cs: Nelze otevřít %s: %s

en: Can't open ~/.stokenrc file
cs: Nelze otevřít soubor ~/.stokenrc

en: Can't plumb %s for IPv%d: %s
cs: Nelze propojit %s pro IPv%d: %s

en: Can't push IP
cs: Nelze protlačit IP

en: Can't set ifname
cs: Nelze nastavit název rozhraní

en: Cannot determine PEM encryption type
cs: Nelze určit způsob šifrování PEM

en: Cannot follow redirection to non-https URL '%s'
cs: Nelze následovat přesměrování na non-https URL  '%s'

en: Cannot handle form method='%s', action='%s'
cs: Nepodařilo se zvládnout formulář metoda='%s', činnost='%s'

en: Cannot open '%s': %s
cs: Nemohu otevřít %s: %s

en: Cannot open config file '%s': %s
cs: Nelze otevřít konfigurační soubor '%s': %s

en: Cannot process this executable path "%s"
cs: Nelze zpracovat tuto cestu „%s“ ke spustitelným souborům

en: Cannot receive HTTP 1.0 body without closing connection
cs: Tělo HTTP 1.0 nelze přijmout bez zavření spojení

en: Cannot use 'config' option inside config file
cs: V konfiguračním souboru nelze použít volbu 'config'

en: Cert file for server verification
cs: Soubor s certifikátem pro ověření serveru

en: Certificate X.509 content not fetched by libp11
cs: Obsah X.509 certifikátu nebyl knihovnou libp11 získán

en: Certificate does not match private key
cs: Certifikát nevyhovuje žádnému soukromému klíči

en: Certificate has GEN_IPADD altname with bogus length %d
cs: Osvědčení má GEN_IPADD  alternativní název se špatnou délkou %d

en: Certificate has no public key
cs: Certifikát klienta nemá žádý veřejný klíč

en: Checking EC key matches cert
cs: Kontroluje se shoda klíče EC s certifikátem

en: Choose authentication login selection
cs: Vybrat autentizační skupinu

en: Cisco AnyConnect or openconnect
cs: Cisco AnyConnect nebo openconnect

en: Client certificate expires soon at
cs: Osvědčení klienta brzy vyprší v

en: Client certificate has expired at
cs: Osvědčení klienta vypršelo v

en: CommandLineToArgvW() failed: %s
cs: Volání CommandLineToArgvW() selhalo: %s

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN, as well as ocserv
cs: Kompatibilní s Cisco AnyConnect SSL VPN a také s ocserv.

en: Compatible with Juniper Network Connect / Pulse Secure SSL VPN
cs: Kompatibilní s  Juniper Network Connect / Pulse Secure SSL VPN

en: Compatible with Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect SSL VPN
cs: Kompatibilní s Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect SSL VPN

en: Compressed DTLS packet received when compression not enabled
cs: Přijat komprimovaný DTLS paket, přičemž komprese nebyla povolena

en: Compressed packet received in !deflate mode
cs: Přijat zabalený paket v režimu !deflate

en: Compression setup failed
cs: Nastavení zabalení se nezdařilo

en: Connect UDP socket
cs: Připojit soket UDP

en: Connected PC/SC reader '%s'
cs: Připojena čtečka PC/SC „%s“

en: Connected as %s%s%s, using SSL%s%s, with %s%s%s %s
cs: Spojeno jako %s%s%s, pomocí SSL%s%s, s %s%s%s %s

en: Connected to %s%s%s:%s
cs: Připojen k %s%s%s:%s

en: Connected to HTTPS on %s
cs: Spojeno s HTTPS na %s

en: Connecting to HTTPS tunnel endpoint ...
cs: Připojuje se koncový bod tunelu HTTPS…

en: Connection retry timeout in seconds
cs: Časový limit v sekundách pro opakování připojení

en: Continue in background after startup
cs: Pokračovat po spuštění na pozadí

en: Continuing in background; pid %d
cs: Pokračuje se na pozadí; PID %d

en: Continuing to process KMP message %d now size %d (got %d)
cs: Pokračuje zpracování KMP zprávy %d, aktuální délka %d ( získáno %d)

en: Cookie is no longer valid, ending session
cs: Doba platnosti cookie vypršela, sezení se ukončuje

en: Cookie was rejected on reconnection; exiting.
cs: Cookie byla odmítnuta při opětovném připojení, končí se.

en: Could not calculate hash of server's certificate
cs: Nelze vypočítat haš certifikátu serveru

en: Could not extract expiration time of certificate
cs: Nelze získat dobu vypršení certifikátu

en: Could not initialise MD5 hash: %s
cs: Nelze inicializovat haš MD5: %s

en: Could not obtain file system ID for passphrase
cs: K heslu nebylo možné získat ID souborového systému

en: Could not open /dev/tun for plumbing
cs: Nelze otevřít /dev/tun pro tunelování

en: Create TLSv1 CTX failed
cs: Vytvoření TLSv1 CTX se nezdařilo

en: Creating SSL connection failed
cs: Nepodařilo se vytvořit spojení SSL

en: Creating primary key under %s hierarchy.
cs: Vytváří se primární klíč pod hierarchií %s.

en: DTLS Dead Peer Detection detected dead peer!
cs: DTLS odhalování mrtvého protějšku zjistilo mrtvý protějšek!

en: DTLS MTU reduced to %d
cs: DTLS MTU snížena na %d

en: DTLS Rehandshake failed; reconnecting.
cs: Opětovné navázání DTLS selhalo, připojuje se znovu.

en: DTLS connection attempted with an existing fd
cs: Pokus o DTLS připojení s existujícím fd

en: DTLS connection compression using %s.
cs: Použitá komprimace připojení DTLS: %s.

en: DTLS got write error %d. Falling back to SSL
cs: DTLS dostalo chybu v zápisu %d. Ustupuje se k SSL

en: DTLS got write error: %s. Falling back to SSL
cs: DTLS obdrželo chybu v zápisu: %s. Vrací se k SSL

en: DTLS handshake failed: %d
cs: Podání ruky DTLS se nezdařilo: %d

en: DTLS handshake failed: %s
cs: Navázání DTLS se nezdařilo: %s

en: DTLS handshake timed out
cs: Podání ruky DTLS překročilo čas

en: DTLS initialised. DPD %d, Keepalive %d
cs: DTLS inicializováno. DPD %d, Keepalive %d

en: DTLS option %s : %s
cs: Volba DTLS %s : %s

en: DTLS rekey due
cs: Naplánování znovuzanesení CSTP

en: DTLS session resume failed; possible MITM attack. Disabling DTLS.
cs: Obnovení relace DTLS selhalo. Podezření na útok typu MITM. DTLS bude zakázáno.

en: DecryptMessage failed: %lx
cs: Volání DecryptMessage() selhalo: %lx

en: Decrypting ESP packet failed: %s
cs: Selhalo dešifrování paketu ESP: %s

en: Decrypting PEM key failed
cs: Selhalo dešifrování PEM klíče

en: Deferring DTLS resumption until CSTP generates a PSK
cs: Odkládá se obnovení DTLS, dokud CSTP nevygeneruje PSK

en: Detected MTU of %d bytes (was %d)
cs: Detekována MTU %d bajtů (bylo %d)

en: Device ID:
cs: ID zařízení:

en: Disable DTLS and ESP
cs: Zakázat DTLS a ESP

en: Disable HTTP connection re-use
cs: Vypnout přepoužití HTTP spojení

en: Disable all compression
cs: Zakázat veškerou komprimaci

en: Disable default system certificate authorities
cs: Zakázat výchozí systémové certifikační autority

en: Disable password/SecurID authentication
cs: Zakázat ověření heslem/SecurID

en: Disable proxy
cs: Zakázat proxy

en: Disabling all HTTP connection re-use due to --no-http-keepalive option.
    If this helps, please report to <openconnect-devel@lists.infradead.org>.
cs: Vypíná se přepoužití všech HTTP spojení kvůli předvolbě   --no-http-keepalive.
    Pokud to pomůže, pošlete hlášení na adresu <openconnect-devel@lists.infradead.org>.

en: Discard bad split exclude: "%s"
cs: Zahodit špatné vyloučení rozdělení: "%s"

en: Discard bad split include: "%s"
cs: Zahodit špatné zahrnutí rozdělení: "%s"

en: Discarding duplicate option '%s'
cs: Ignoruje se zdvojená volba: „%s“

en: Discarding replayed ESP packet with seq %u
cs: Zahazuje se opakovaný ESP paket se sekv. č. %u

en: Display help text
cs: Zobrazit text s nápovědou

en: Do not ask for IPv6 connectivity
cs: Nedotazovat se na IPv6 konektivitu

en: Do not attempt XML POST authentication
cs: Nepokoušet se o autentizaci XML POST

en: Do not expect user input; exit if it is required
cs: Nečekat uživatelský vstup, ukončit pokud je požadováno

en: Do not require server SSL cert to be valid
cs: Nepožadovat, aby byl certifikát SSL serveru platný

en: Downloaded config file did not match intended SHA1
cs: Stažený soubor s nastavením neodpovídá zamýšlenému SHA1

en: Downloaded new XML profile
cs: Nahrán nový profil XML

en: Drop privileges after connecting
cs: Po připojení zahodit oprávnění

en: Drop privileges during trojan execution
cs: Zahodit oprávnění při spuštění trojana

en: Dump HTTP authentication traffic (implies --verbose
cs: Uložit autentizační provoz HTTP (vyplývá z --verbose

en: Dumping unknown HTML form:
cs: Vypisuje se neznámý formulář HTML:

en: ERROR: %s() called with invalid UTF-8 for '%s' argument
cs: CHYBA:%s() voláno s neplatným UTF-8 u argumentu „%s“

en: ERROR: Cannot initialize sockets
cs: CHYBA: Nelze inicializovat sokety

en: ESP SPI (outbound): %x
cs: ESP SPI (odchozí): %x

en: ESP authentication type %s key 0x%s
cs: Typ ověření ESP %s klíč 0x%s

en: ESP compression: %d
cs: Komprimace ESP: %d

en: ESP detected dead peer
cs: ESP detekovalo mrtvý protějšek

en: ESP disabled
cs: ESP zakázáno

en: ESP encryption type %s key 0x%s
cs: Typ šifrování ESP %s klíč 0x%s

en: ESP encryption: 0x%02x (%s)
cs: Šifrování ESP: 0x%02x (%s)

en: ESP key lifetime: %u bytes
cs: Životnost klíče ESP: %u bajtů

en: ESP key lifetime: %u seconds
cs: Životnost klíče ESP: %u vteřin

en: ESP port: %d
cs: Port ESP: %d

en: ESP replay protection: %d
cs: Ochrana opakování ESP: %d

en: ESP session established with server
cs: Spojení ESP se serverem bylo ustaveno

en: ESP support not available in this build
cs: Podpora ESP není v tomto sestavení k dispozici

en: ESP to SSL fallback: %u seconds
cs: Návrat od ESP k SSL: %u sekund

en: ESP tunnel connected; exiting HTTPS mainloop.
cs: Tunel ESP byl připojen, opouští se hlavní smyčka HTTPS.

en: Empty response from server
cs: Prázdná odpověď od serveru

en: Enable stateful compression (default is stateless only)
cs: Povolit stavovou komprimaci (výchozí je jen bezstavová)

en: Encountered form with no ID
cs: Nalezen formulář bez ID

en: EncryptMessage() failed: %lx
cs: Volání EncryptMessage() selhalo: %lx

en: EncryptMessage() result too large (%lu + %lu + %lu)
cs: Výsledek volání EncryptMessage() je příliš dlouhý (%lu + %lu + %lu)

en: Encrypted PEM file too short
cs: Šifrovaný PEM soubor je příliš krátký

en: Enter '%s' to accept, '%s' to abort; anything else to view:
cs: Zadejte „%s“ pro přijetí, „%s“ pro zrušení; cokoliv jiného k zobrazení:

en: Enter PEM pass phrase:
cs: Vložte heslo k PEM:

en: Enter PIN:
cs: Zadat PIN:

en: Enter PKCS#12 pass phrase:
cs: Vložte heslo k PKCS#12:

en: Enter PKCS#8 pass phrase:
cs: Vložte heslo k PKCS#8:

en: Enter TPM SRK PIN:
cs: Zadejte TPM SRK PIN:

en: Enter TPM key PIN:
cs: Zadat PIN  TPM klíče:

en: Enter TPM2 key password:
cs: Zadejte heslo klíče TPM2:

en: Enter TPM2 parent key password:
cs: Zadejte heslo rodičovského klíče TPM2:

en: Enter credentials to unlock software token.
cs: Zadejte přihlašovací údaje pro odemčení softwarového tokenu.

en: Enter software token PIN.
cs: Zadejte PIN softwarového tokenu.

en: Error accessing registry key for network adapters
cs: Chyba přístupu ke klíči registru pro síťové adaptéry

en: Error base64-decoding encrypted PEM file: %s
cs: Chyba base64 dekódování šifrovaného PEM souboru: %s

en: Error checking server cert status
cs: Chyba kontroly stavu certifikátu serveru

en: Error communicating with ntlm_auth helper
cs: Chyba při komunikaci s pomocným modulem ntlm_auth

en: Error comparing server's cert on rehandshake: %s
cs: Chyba při porovnání certifikátu serveru v rámci opětovného navázání spojení: %s

en: Error converting console input: %s
cs: Chyba konverze vstupu konzole: %s

en: Error creating HTTPS CONNECT request
cs: Chyba při vytváření požadavku HTTPS CONNECT

en: Error creating oNCP negotiation request
cs: Chyba při vytváření požadavku vyjednávání oNCP

en: Error decoding TSS key blob: %s
cs: Chyba při dekódování binárních data klíče TSS: %s

en: Error decoding TSS2 key blob: %s
cs: Chyba při dekódování binárních dat klíče TSS2: %s

en: Error fetching GET-tunnel HTTPS response.
cs: Chyba při získávání odpovědi HTTPS GET-tunnel.

en: Error fetching HTTP response body
cs: Chyba při natahování těla odpovědi HTTP

en: Error fetching HTTPS response
cs: Chyba při natahování odpovědi HTTPS

en: Error fetching chunk header
cs: Chyba při natahování hlavičky kusu

en: Error generating GSSAPI response:
cs: Chyba generování odpovědi GSSAPI:

en: Error importing GSSAPI name for authentication:
cs: Chyba importu jména GSSAPI pro ověření:

en: Error importing PKCS#11 URL %s: %s
cs: Chyba importu PKCS#11 URL %s: %s

en: Error importing PKCS#11 key into private key structure: %s
cs: Chyba importu PKCS#11 klíče do struktury soukromého klíče: %s

en: Error importing server's cert
cs: Chyba při importu certifikátu serveru

en: Error importing system key %s: %s
cs: Chyba importu systémového klíče %s: %s

en: Error in TSS key blob
cs: Chyba v binárních datech klíče TSS

en: Error in chunked decoding. Expected '', got: '%s'
cs: Chyba rozkouskovaném dekódování. Očekáváno '', obdrženo: '%s'

en: Error in client cert notAfter field
cs: Chyba v poli notAfter osvědčení klienta

en: Error initialising PKCS#11 key structure: %s
cs: Chyba inicializace PKCS#11 struktury klíče: %s

en: Error initialising X509 cert structure
cs: Chyba inicializace X509 struktury certifikátu

en: Error initialising private key structure: %s
cs: Chyba inicializace struktury soukromého klíče: %s

en: Error loading certificate from PKCS#11: %s
cs: Chyba nahrání certifikátu z PKCS#11: %s

en: Error loading system certificate: %s
cs: Chyba nahrání systémového certifikátu: %s

en: Error negotiating ESP keys
cs: Chyba vyjednávání klíčů ESP

en: Error opening cmd pipe
cs: Chyba otevření příkazové roury

en: Error processing HTTP response
cs: Chyba při zpracovávaní odpovědi HTTP

en: Error reading HTTP response body
cs: Chyba při čtení těla odpovědi HTTP

en: Error reading auth response from SOCKS proxy: %s
cs: Chyba při čtení odpovědi týkající se ověřen z proxy SOCKS: %s

en: Error reading connect response from SOCKS proxy: %s
cs: Chyba při čtení odpovědi spojení z proxy SOCKS: %s

en: Error signing test data with private key: %s
cs: Chyba podpisu testovacích dat soukromým klíčem: %s

en: Error validating signature against certificate: %s
cs: Chyba ověření podpisu proti certifikátu: %s

en: Error writing auth request to SOCKS proxy: %s
cs: Chyba při zápisu požadavku na ověření do proxy SOCKS: %s

en: Error writing connect request to SOCKS proxy: %s
cs: Chyba při zápisu odpovědi spojení do proxy SOCKS: %s

en: Error: Running the 'Cisco Secure Desktop' trojan on this platform is not yet implemented.
cs: Chyba: Spuštění „Cisco Secure Desktop“ na této platformě ještě není implementováno.

en: Error: Running the 'HIP Report' script on this platform is not yet implemented.
cs: Chyba: Spuštění skriptu „HIP Report“ není na této platformě zatím implementováno.

en: Error: Server asked us to download and run a 'Cisco Secure Desktop' trojan.
    This facility is disabled by default for security reasons, so you may wish to enable it.
cs: Chyba: Server nás požádal o stažení a spuštění trojana 'Cisco Secure Desktop'.
    tato dovednost je zakázána ve výchozím nastavení z důvodů bezpečnosti, takže ji možná budete chtít povolit.

en: Error: Server asked us to run CSD hostscan.
    You need to provide a suitable --csd-wrapper argument.
cs: Chyba: Server žádá o spuštění CSD hostscan.
    Musíte poskytnout odpovídající argument --csd-wrapper.

en: Error: TAP-Windows driver v9.9 or greater is required (found %ld.%ld)
cs: Error: je požadován ovladač TAP-Windows ve verzi 9.9 nebo vyšší (nalezen %ld.%ld)

en: Established DTLS connection (using GnuTLS). Ciphersuite %s.
cs: DTLS spojení sestaveno (použito GnuTLS). Šifrování: %s

en: Established DTLS connection (using OpenSSL). Ciphersuite %s.
cs: DTLS spojení sestaveno (použito OpenSSL). Šifrování: %s

en: Established PC/SC context
cs: Vytvořen kontext PCS/SC

en: Establishing connection with TPM.
cs: Ustavuje se spojení s TPM.

en: Expected 0000000000000000 as last 8 bytes of DPD/keepalive packet header, but got:
cs: Bylo očekáváno 0000000000000000 jako posledních 8 bajtů v hlavičce paketu DPD/keepalive, ale obdrženo bylo:

en: Expected 0100000000000000 as last 8 bytes of data packet header, but got:
cs: Bylo očekáváno 0100000000000000 jako posledních 8 bajtů v hlavičce paketu, ale obdrženo bylo:

en: Expected KMP message 301 from server but got %d
cs: Byla očekávána zpráva KMP 301 od serveru, ale získána %d

en: Extra cert from %s: '%s'
cs: Zvláštní osvědčení od %s: '%s'

en: Extra cert from cafile: '%s'
cs: Zvláštní osvědčení od cafile: '%s'

en: Failed to SHA1 existing file
cs: Selhal výpočet SHA1 stávajícího souboru

en: Failed to allocate %d bytes for %s
cs: Selhala alokace %d bajtů pro %s

en: Failed to allocate certificate buffer
cs: Nepodařilo se alokovat paměť pro certifikát

en: Failed to allocate credentials: %s
cs: Selhala alokace přihlašovacích údajů: %s

en: Failed to allocate memory
cs: Selhala alokace paměti

en: Failed to allocate memory for cafile certs
cs: Selhala alokace paměti pro cafile certifikáty

en: Failed to allocate memory for certificate
cs: Nepodařilo se přidělit paměť pro certifikát

en: Failed to allocate memory for communication with TNCC
cs: Selhala alokace paměti pro komunikaci s TNCC

en: Failed to allocate memory for supporting certificates
cs: Selhala alokace paměti pro podpůrné certifikáty

en: Failed to allocate memory to decode OATH secret
cs: Selhala alokace paměti pro dekódování tajemství OATH

en: Failed to allocate memory to decrypt ESP packet
cs: Selhala alokace paměti pro dešifrování paketu ESP

en: Failed to allocate signature buffer
cs: Nepodařilo se alokovat vyrovnávací paměť pro podpis

en: Failed to allocate sockaddr storage
cs: Nepodařilo se přidělit skladiště sockaddr

en: Failed to allocate string
cs: Nepodařilo se alokovat řetězec

en: Failed to allocate utun device name
cs: Nepodařilo se alokovat název zařízení utun

en: Failed to allocate vpninfo structure
cs: Nepodařilo se alokovat strukturu vpninfo

en: Failed to assign policy to key: %s
cs: Selhalo přiřazení politiky klíči: %s

en: Failed to bind local tun device (TUNSETIFF): %s
cs: Nepodařilo se otevřít zařízení tun (TUNSETIFF): %s

en: Failed to calculate HMAC for ESP packet: %s
cs: Selhal výpočet HMAC pro paket ESP: %s

en: Failed to calculate OATH HMAC
cs: Selhal výpočet OATH HMAC

en: Failed to calculate OATH HMAC: %s
cs: Nepodařilo se vypočítat OATH HMAC: %s

en: Failed to calculate Yubikey unlock response
cs: Nepodařilo se vypočítat odemykací odpověď Yubikey

en: Failed to change to CSD home directory '%s': %s
cs: Nepodařilo se provést změnu na domovský adresář CSD '%s': %s

en: Failed to complete read from TAP device: %s
cs: Úplně selhalo čtení z TAP zařízení: %s

en: Failed to connect ESP tunnel; using HTTPS instead.
cs: Selhalo připojení tunelu ESP, místo něj se použije HTTPS.

en: Failed to connect TPM context: %s
cs: Připojení kontextu TPM selhalo: %s

en: Failed to connect to %s%s%s:%s: %s
cs: Selhalo připojení k %s%s%s:%s: %s

en: Failed to connect to PC/SC reader '%s': %s
cs: Selhalo připojení k čtečce PC/SC „%s“: %s

en: Failed to connect to host %s
cs: Nepodařilo se spojit se s hostitelem %s

en: Failed to connect utun unit: %s
cs: Selhalo připojení jednotky utun: %s

en: Failed to convert PKCS#8 to OpenSSL EVP_PKEY
cs: Nezdařil se převod PKCS#8 na OpenSSL EVP_PKEY

en: Failed to create ASN.1 type for TPM2: %s
cs: Selhalo vytvoření typu ASN.1 pro TPM2: %s

en: Failed to create BIO for keystore item '%s'
cs: Selhlalo vytvoření BIO pro položku „%s“ v úložišti klíčů

en: Failed to create SSL_SESSION ASN.1 for OpenSSL: %s
cs: Selhalo vytvoření SSL_SESSION ASN.1 pro OpenSSL: %s

en: Failed to create TPM context: %s
cs: Vytvoření kontextu TPM selhalo: %s

en: Failed to create TPM hash object: %s
cs: Selhalo vytvoření objektu haše TMP: %s

en: Failed to create key policy object: %s
cs: Selhalo vytvoření objektu se zásadami pro klíč: %s

en: Failed to create new tun
cs: Nepodařilo se vytvořit nové tun

en: Failed to decode TPM2 key ASN.1: %s
cs: Selhalo dekódování ASN.1 klíče TPM2: %s

en: Failed to decrypt ESP packet:
cs: Selhalo dešifrování paketu ESP:

en: Failed to decrypt PEM key: %s
cs: Selhalo dešifrování PEM klíče: %s

en: Failed to decrypt PKCS#12 certificate file
cs: Selhalo dešifrování PKCS#12 souboru certifikátu

en: Failed to decrypt PKCS#8 certificate file
cs: Selhalo dešifrování PKCS#8 souboru certifikátu

en: Failed to determine type of private key %s
cs: Selhalo zjištění typu soukromého klíče %s

en: Failed to encrypt ESP packet:
cs: Selhalo šifrování paketu ESP:

en: Failed to encrypt ESP packet: %s
cs: Selhalo šifrování paketu ESP: %s

en: Failed to enumerate PKCS#11 slots
cs: Selhal výčet slotů PKCS#11

en: Failed to enumerate certs in PKCS#11 slot '%s'
cs: Selhal výčet certifikátů ve slotu PKCS#11 „%s“

en: Failed to enumerate keys in PKCS#11 slot '%s'
cs: Selhal výčet klíčů ve slotu PKCS#11 „%s“

en: Failed to establish PC/SC context: %s
cs: Vytvoření kontextu PC/SC selhalo: %s

en: Failed to establish libp11 PKCS#11 context:
cs: Vytvoření kontextu libp11 PKCS#11 selhalo:

en: Failed to exec CSD script %s
cs: Nepodařilo se spustit skript CSD %s

en: Failed to exec HIP script %s
cs: Selhalo spuštění skriptu HIP %s

en: Failed to exec TNCC script %s: %s
cs: Nepodařilo se spustit skript TNCC %s: %s

en: Failed to find PKCS#11 cert '%s'
cs: Nezdařilo se vyhledání certifikátu PKCS#11 „%s“

en: Failed to find PKCS#11 key '%s'
cs: Nepodařilo se vyhledat klíč PKCS#11 „%s“

en: Failed to find or parse web form in login page
cs: Selhalo vyhledání nebo zpracování webového formuláře na přihlašovací stránce

en: Failed to fstat() %s: %s
cs: Selhalo volání fstat() %s: %s

en: Failed to generate DTLS key
cs: Selhalo generování klíče DTLS

en: Failed to generate DTLS key: %s
cs: Selhalo generování klíče DTLS: %s

en: Failed to generate DTLS priority string
cs: Selhalo generování řetězce DTLS priority

en: Failed to generate ESP packet IV: %s
cs: Selhalo generování IV paketu ESP: %s

en: Failed to generate OTP tokencode; disabling token
cs: Selhalo generování kódu OTP tokenu, deaktivuje se token

en: Failed to generate random IV for ESP packet:
cs: Selhalo generování náhodného IV pro paket ESP:

en: Failed to generate random key
cs: Selhalo generování náhodných klíčů

en: Failed to generate random keys for ESP:
cs: Selhalo generování náhodných klíčů pro ESP:

en: Failed to generate random keys for ESP: %s
cs: Selhalo generování náhodných klíčů pro ESP: %s

en: Failed to get key ID: %s
cs: Nezdařilo se získání ID klíče: %s

en: Failed to get line from config file: %s
cs: Selhalo čtení řádky z konfiguračního souboru:  %s

en: Failed to identify private key type in '%s'
cs: Nepodařilo se rozpoznat typ soukromého klíče v '%s'

en: Failed to import TPM2 private key data: 0x%x
cs: Selhal import dat soukromého klíče TPM2: 0x%x

en: Failed to import TPM2 public key data: 0x%x
cs: Selhal import dat veřejného klíče TPM2: 0x%x

en: Failed to init TPM engine
cs: Nepodařilo se zapnout stroj TPM

en: Failed to initialise ESP cipher:
cs: Selhala inicializace algoritmu ESP:

en: Failed to initialise ESP cipher: %s
cs: Selhala inicializace algoritmu ESP: %s

en: Failed to initialise cipher for decrypting PEM file: %s
cs: Selhala inicializace šifry pro dešifrování souboru PEM: %s

en: Failed to initialize DTLS: %s
cs: Selhala inicializace DTLS: %s

en: Failed to initialize ESP HMAC
cs: Selhala inicializace ESP HMAC

en: Failed to initialize ESP HMAC: %s
cs: Selhala inicializace ESP HMAC: %s

en: Failed to install certificate in OpenSSL context
cs: Selhala instalace certifikátu v kontextu OpenSSL

en: Failed to instantiated private key from PKCS#11
cs: Selhalo vytvoření instance soukromého klíče z PKCS#11

en: Failed to interpret PEM file
cs: Selhala interpretace PEM souboru

en: Failed to load PKCS#1 private key: %s
cs: Selhalo nahrání PKCS#1 soukromého klíče: %s

en: Failed to load PKCS#11 provider module (%s):
cs: Selhalo načtení modulu PKCS#11 poskytovatele (%s):

en: Failed to load PKCS#12 certificate: %s
cs: Selhalo nahrání PKCS#12 certifikátu : %s

en: Failed to load TPM SRK key: %s
cs: Nahrání TPM SRK klíče selhalo:%s

en: Failed to load TPM SRK policy object: %s
cs: Selhalo nahrání objektu politiky TPM SRK: %s

en: Failed to load TPM key blob: %s
cs: Selhalo načtení binárních dat klíče TPM: %s

en: Failed to load TPM private key
cs: Nepodařilo se nahrát soukromý klíč TPM

en: Failed to load X509 certificate from keystore
cs: Selhalo nahrání X509 certifikátu z úložiště klíčů

en: Failed to load item '%s' from keystore: %s
cs: Selhalo načtení položky „%s“ z úložiště klíčů: %s

en: Failed to load private key as PKCS#8: %s
cs: Selhalo nahrání soukromého klíče jako PKCS#8: %s

en: Failed to obtain TAP driver version: %s
cs: Nepodařilo se získat verzi ovladače TAP: %s

en: Failed to obtain WebVPN cookie
cs: Nezdařilo se získat cookie WebVPN

en: Failed to obtain exclusive access to Yubikey: %s
cs: Selhal pokus o získání výhradního přístupu k Yubikey: %s

en: Failed to obtain exclusive access to reader '%s': %s
cs: Selhal pokus o získání výhradního přístupu ke čtečce „%s“: %s

en: Failed to open %s
cs: Nepodařilo se otevřít %s

en: Failed to open %s for write: %s
cs: Nepodařilo se otevřít %s pro zápis: %s

en: Failed to open %s: %s
cs: Selhalo otevření %s: %s

en: Failed to open '%s' for write: %s
cs: Nepodařilo se otevřít '%s' pro zápis: %s

en: Failed to open CA file '%s'
cs: Nepodařilo se otevřít soubor CA '%s'

en: Failed to open CA file '%s': %s
cs: Nepodařilo se otevřít soubor CA '%s': %s

en: Failed to open HTTPS connection to %s
cs: Nepodařilo se otevřít spojení HTTPS s %s

en: Failed to open SYSPROTO_CONTROL socket: %s
cs: Selhalo otevření soketu SYSPROTO_CONTROL: %s

en: Failed to open certificate file %s: %s
cs: Nepodařilo se otevřít soubor s osvědčením %s: %s

en: Failed to open key/certificate file %s: %s
cs: Nepodařilo se otevřít soubor klíče/certifikátu %s: %s

en: Failed to open private key file %s: %s
cs: Nepodařilo se otevřít soubor soukromý klíč %s: %s

en: Failed to open private key file '%s': %s
cs: Selhalo otevření souboru se soukromým klíčem „%s“: %s

en: Failed to open temporary CSD script file: %s
cs: Nepodařilo se otevřít dočasný soubor se skriptem CSD: %s

en: Failed to open token file for write: %s
cs: Selhalo otevření souboru tokenu pro zápis: %s

en: Failed to open tun device: %s
cs: Nepodařilo se otevřít zařízení tun: %s

en: Failed to parse HTML document
cs: Selhala analýza dokumentu HTML

en: Failed to parse HTTP response '%s'
cs: Nepodařilo se zpracovat odpověď HTTP '%s'

en: Failed to parse KMP header
cs: Selhala analýza hlavičky KMP

en: Failed to parse KMP message
cs: Selhala analýza zprávy KMP

en: Failed to parse PKCS#11 URI '%s'
cs: Nepodařilo se analyzovat adresu URI PKCS#11 „%s“

en: Failed to parse TPM2 key parent: %s
cs: Selhalo zpracování rodiče klíče TPM2: %s

en: Failed to parse TPM2 privkey element
cs: Selhalo zpracování prvku soukromého klíče TPM2

en: Failed to parse TPM2 pubkey element
cs: Selhalo zpracování prvku veřejného klíče TPM2

en: Failed to parse XML config file %s
cs: Selhalo zpracování konfiguračního souboru %s ve formátu XML

en: Failed to parse redirected URL '%s': %s
cs: Nepodařilo se zpracovat přesměrovanou adresu (URL) '%s': %s

en: Failed to parse server URL '%s'
cs: Nepodařilo se zpracovat URL serveru  '%s'

en: Failed to parse server response
cs: Nepodařilo se zpracovat odpověď serveru

en: Failed to parse subject name in peer cert
cs: Nepodařilo se zpracovat název předmětu v osvědčení protějšku

en: Failed to process PKCS#12 file: %s
cs: Selhalo zpracování PKCS#12 souboru: %s

en: Failed to process all supporting certs. Trying anyway...
cs: Selhalo zpracování všech podpůrných certifikátů. Přesto se pokračuje…

en: Failed to put tun file descriptor into message-discard mode
cs: Selhalo přepnutí popisovače souboru pro tun do režimu message-discard

en: Failed to query reader list: %s
cs: Selhal dotaz do seznamu čteček: %s

en: Failed to query utun control id: %s
cs: Selhal dotaz na utun control_id: %s

en: Failed to read %s: %s
cs: Selhalo čtení %s: %s

en: Failed to read certificate into memory: %s
cs: Selhalo načtení certifikátu do paměti: %s

en: Failed to read certs from CA file '%s'
cs: Selhalo čtení certifikátů z CA souboru „%s“

en: Failed to read certs from cafile: %s
cs: Selhalo čtení certifikátů ze souboru ca: %s

en: Failed to read continuation record length
cs: Nepodařilo se přečíst délku pokračování záznamu

en: Failed to read continuation record of length %d
cs: Nepodařilo se přečíst pokračování záznamu délky %d

en: Failed to read from SSL socket
cs: Selhalo čtení ze soketu SSL

en: Failed to read from SSL socket: %s
cs: Nepodařilo se číst ze soketu SSL: %s

en: Failed to read from TAP device: %s
cs: Nepodařilo se číst ze zařízení TAP:  %s

en: Failed to read response from TNCC
cs: Selhalo čtení odpovědi od TNCC

en: Failed to receive GSSAPI authentication token from proxy: %s
cs: Selhalo získání autentizačního tokenu GSSAPI z proxy: %s

en: Failed to receive GSSAPI protection response from proxy: %s
cs: Selhalo získání odpovědi GSSAPI ochrany z proxy: %s

en: Failed to receive SSPI authentication token from proxy: %s
cs: Selhalo získání ověřovacího tokenu SSPI od proxy: %s

en: Failed to receive SSPI protection response from proxy: %s
cs: Selhalo získání odpovědi ochrany SSPI z proxy: %s

en: Failed to reconnect to host %s: %s
cs: Nepodařilo se znovu spojit s hostitelem %s: %s

en: Failed to reconnect to proxy %s: %s
cs: Nepodařilo se znovu spojit s proxy %s: %s

en: Failed to recv DPD request (%d)
cs: Nepodařilo se přijmout požadavek DPD (%d)

en: Failed to send "%s" to ykneo-oath applet: %s
cs: Nepodařilo se odeslat „%s“ do apletu ykneo-oath: %s

en: Failed to send DPD request (%d %d)
cs: Nepodařilo se poslat požadavek DPD (%d %d)

en: Failed to send DPD request (%d)
cs: Nepodařilo se poslat požadavek DPD (%d)

en: Failed to send DPD request. Expect disconnect
cs: Nepodařilo se poslat požadavek DPD. Očekává se odpojení

en: Failed to send DPD response. Expect disconnect
cs: Nepodařilo se poslat odpověď DPD. Očekává se odpojení

en: Failed to send ESP packet: %s
cs: Selhalo odeslání paketu ESP: %s

en: Failed to send GET request for new config
cs: Selhalo odeslání požadavku GET pro novou konfiguraci

en: Failed to send GSSAPI authentication token to proxy: %s
cs: Selhalo odeslání autentizačního tokenu GSSAPI na proxy: %s

en: Failed to send GSSAPI protection response to proxy: %s
cs: Selhalo poslání odpovědi na ochranu GSSAPI k proxy: %s

en: Failed to send SSPI authentication token to proxy: %s
cs: Selhalo odeslání ověřovacího tokenu SSPI na proxy: %s

en: Failed to send SSPI protection response to proxy: %s
cs: Selhalo odeslání odpovědi ochrany SSPI na proxy: %s

en: Failed to send keepalive request. Expect disconnect
cs: Nepodařilo se poslat požadavek na zachování spojení. Očekává se odpojení

en: Failed to send start command to TNCC
cs: Nepodařilo se odeslat startovací příkaz TNCC

en: Failed to set DTLS MTU: %s
cs: Nezdařilo se nastavit DTLS MTU: %s

en: Failed to set DTLS PSK credentials: %s
cs: Selhalo nastavení přihlašovacích údajů DTLS PSK: %s

en: Failed to set DTLS key: %s
cs: Nezdařilo se nastavit klíč DTLS: %s

en: Failed to set DTLS priority: %s
cs: Nezdařilo se nastavit DTLS prioritu: %s

en: Failed to set DTLS priority: '%s': %s
cs: Nezdařilo se nastavit DTLS prioritu: „%s“: %s

en: Failed to set DTLS session parameters: %s
cs: Nezdařilo se nastavení parametrů DTLS relace: %s

en: Failed to set TAP IP addresses: %s
cs: Selhalo nastavení IP adresy TAP: %s

en: Failed to set TAP media status: %s
cs: Selhalo nastavení stavu média TAP: %s

en: Failed to set TLS priority string ("%s"): %s
cs: Selhalo nastavení řetězce priority TLS („%s“): %s

en: Failed to set TPM PIN: %s
cs: Nastavení TPM PIN kódu selhalo: %s

en: Failed to set TPM SRK password
cs: Nepodařilo se nastavit heslo TPM SRK

en: Failed to set gid %ld: %s
cs: Selhalo nastavení gid %ld: %s

en: Failed to set groups to %ld: %s
cs: Selhalo nastavení skupiny na %ld: %s

en: Failed to set key PIN: %s
cs: Nastavení PIN klíče selhalo: %s

en: Failed to set uid %ld: %s
cs: Selhalo nastavení uid %ld: %s

en: Failed to set up decryption context for ESP packet:
cs: Selhalo nastavení dešifrovacího kontextu pro paket ESP:

en: Failed to set up encryption context for ESP packet:
cs: Selhalo nastavení šifrovacího kontextu pro paket ESP:

en: Failed to set value in TPM hash object: %s
cs: Selhalo nastavení hodnoty v objektu haše TMP: %s

en: Failed to setup PKCS#12 data structure: %s
cs: Selhalo nastavení datové struktury PKCS#12: %s

en: Failed to sign dummy data to validate EC key
cs: Nezdařilo se podepsat fiktivní data kvůli ověření klíče EC

en: Failed to spawn script '%s' for %s: %s
cs: Selhalo vytvoření skriptu „%s“ pro %s: %s

en: Failed to stat key/certificate file %s: %s
cs: Nepodařilo se zjistit informace o souboru s klíčem/certifikátem %s: %s

en: Failed to use X509 certificate from keystore
cs: Selhalo použití X509 certifikátu z úložiště klíčů

en: Failed to use private key from keystore
cs: Selhalo použití soukromého klíče z úložiště klíčů

en: Failed to write config to %s: %s
cs: Nepodařilo se zapsat nastavení do %s: %s

en: Failed to write incoming packet: %s
cs: Selhal zápis příchozího paketu: %s

en: Failed to write temporary CSD script file: %s
cs: Nepodařilo se zapsat dočasný soubor se skriptem CSD: %s

en: Failed to write to SSL socket
cs: Selhal zápis do soketu SSL

en: Failed to write to SSL socket: %s
cs: Nepodařilo se zapsat do soketu SSL: %s

en: Failed to write to TAP device: %s
cs: Nepodařilo se zapsat do zařízení TAP: %s

en: Failed to write token: %s
cs: Selhal zápis tokenu: %s

en: Failure response to "%s": %04x
cs: Selhala odpověď „%s“: %04x

en: Fatal error in command line handling
cs: Kritická chyba při zpracování příkazové řádky

en: Fetch and print cookie only; don't connect
cs: Pouze získat a vypsat cookie: nepřipojovat se

en: For assistance with OpenConnect, please see the web page at
      http://www.infradead.org/openconnect/mail.html
cs: Pro pomoc s OpenConnect se prosím obraťte na webové stránky
      http://www.infradead.org/openconnect/mail.html

en: Forgetting non-functional previous peer address
cs: Zapomíná se nefunkční adresa předchozího protějšku

en: Form choice has no name
cs: Výběr formuláře nemá žádný název

en: Found %d certs in slot '%s'
cs: Nalezeno %d certifikátů ve slotu „%s“

en: Found %d keys in slot '%s'
cs: Nalezeno %d klíčů ve slotu „%s“

en: Found %s/%s key '%s' on '%s'
cs: Nalezeno %s/%s klíčů „%s“ v „%s“

en: Found ykneo-oath applet v%d.%d.%d.
cs: Nalezen aplet ykneo-oath v%d.%d.%d.

en: GPST Dead Peer Detection detected dead peer!
cs: Odhalování GPST mrtvého protějšku odhalilo mrtvý protějšek!

en: GSSAPI authentication completed
cs: Ověření GSSAPI dokončeno

en: GSSAPI token too large (%zd bytes)
cs: Příliš dlouhý token GSSAPI (%zd bajtů)

en: Gateway address in config XML (%s) differs from external gateway address (%s).
cs: Adresa brány v nastavení XML (%s) se liší od adresy externí brány (%s).

en: Gateway disconnected immediately after GET-tunnel request.
cs: Brána se odpojila ihned po požadavku GET-tunnel.

en: Gateway says HIP report submission is needed.
cs: Brána říká, že je zapotřebí odeslat hlášení HIP.

en: Gateway says no HIP report submission is needed.
cs: Brána říká, že není zapotřebí odeslat hlášení HIP.

en: General Yubikey failure: %s
cs: Obecné selhání Yubikey: %s

en: General failure in liboath
cs: Obecné selhání v knihovně liboath

en: General failure in libstoken
cs: Obecné selhání v knihovně libstoken

en: General failure in libstoken.
cs: Obecné selhání v knihovně libstoken.

en: Generating OATH HOTP token code
cs: Generuje se kód tokenu OATH HOTP

en: Generating OATH TOTP token code
cs: Generuje se kód tokenu OATH TOTP

en: Generating RSA token code
cs: Generuje se kód tokenu RSA

en: Generating Yubikey token code
cs: Generuje se kód tokenu Yubikey

en: GetAdapterIndex() failed: %s
    Falling back to GetAdaptersInfo()
cs: GetAdapterIndex() selhala: %s
    Použije se znovu GetAdaptersInfo()

en: GetAdaptersInfo() failed: %s
cs: Selhala funkce GetAdaptersInfo(): %s

en: GlobalProtect config sent ipsec-mode=%s (expected esp-tunnel)
cs: Nastavení GlobalProtect poslalo ipsec-mode=%s (očekáváno esp-tunnel)

en: GlobalProtect login returned %s=%s
cs: Přihlášení GlobalProtect vrátilo %s=%s

en: GlobalProtect login returned %s=%s (expected %s)
cs: Přihlášení GlobalProtect vrátilo %s=%s (očekáváné %s)

en: GlobalProtect rekey due
cs: Důvod obnovy klíče GLobalProtect

en: GnuTLS non-fatal return during handshake: %s
cs: GnuTLS skončilo nekritickou chybou při navazování spojení: %s

en: Got CONNECT response: %s
cs: Obdržena odpověď SPOJENÍ : %s

en: Got CSTP DPD request
cs: Obdržen požadavek CSTP DPD

en: Got CSTP DPD response
cs: Obdržena odpověď CSTP DPD

en: Got CSTP Keepalive
cs: Obdrženo CSTP Keepalive

en: Got DTLS DPD request
cs: Obdržen požadavek DTLS DPD

en: Got DTLS DPD response
cs: Obdržena odpověď DTLS DPD

en: Got DTLS Keepalive
cs: Obdrženo DTLS Keepalive

en: Got GPST DPD/keepalive response
cs: Obdržena odpověď GPST DPD/keepalive

en: Got GSSAPI protection response of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
cs: Získána odpověd GSSAPI ochrany %zu bajtů: %02x %02x %02x %02x

en: Got GSSAPI token of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
cs: Získán token GSSAPI, %zu bajtů: %02x %02x %02x %02x

en: Got HTTP response: %s
cs: Obdržena odpověď HTTP: %s

en: Got KMP message %d of size %d
cs: Získána zpráva KMP %d délky %d

en: Got KMP message 301 of length %d
cs: Získána zpráva KMP 301 délky %d

en: Got SSPI protection response of %d bytes: %02x %02x %02x %02x
cs: Získána odpověď ochrany SSPI v délce %d bajtů: %02x %02x %02x %02x

en: Got SSPI token of %lu bytes: %02x %02x %02x %02x
cs: Získán token SSPI délky %lu bajtů: %02x %02x %02x %02x

en: Got inappropriate HTTP CONNECT response: %s
cs: Obdržena nevhodná odpověď SPOJENÍ HTTP: %s

en: Got inappropriate HTTP GET-tunnel response: %.*s
cs: Obdržena nevhodná odpověď HTTP GET-tunnel: %.*s

en: Got new DSPREAUTH cookie from TNCC: %s
cs: Získána nová DSPREAUTH cookie od TNCC: %s

en: Got next CA '%s' from PKCS11
cs: Získána další CA „%s“ z PKCS11

en: Got no issuer from PKCS#11
cs: Z PKCS#11 nebyl získán žádný vydavatel

en: HIP report submission failed.
cs: Odeslání hlášení HIP selhalo.

en: HIP report submitted successfully.
cs: Hlášení HIP bylo úspěšně odesláno.

en: HIP script '%s' exited abnormally
cs: Skript HIP „%s“ skončil neobvykle

en: HIP script '%s' returned non-zero status: %d
cs: Skript HIP „%s“ vrátil nenulový stav: %d

en: HTTP body %s (%d)
cs: Tělo HTTP %s (%d)

en: HTTP header User-Agent: field
cs: Pole User-Agent: HTTP hlavičky

en: Host "%s" has UserGroup "%s"
cs: Počítač "%s" má UserGroup "%s"

en: Host "%s" has address "%s"
cs: Počítač "%s" má adresu "%s"

en: Host "%s" not listed in config; treating as raw hostname
cs: Host "%s" není uveden v konfiguraci, brát jako surové jméno hosta

en: IPv6 configuration received but MTU %d is too small.
cs: Konfigurace IPv6 byla získána, ale MTU %d je příliš malé.

en: Idle timeout is %d minutes.
cs: Časový limit nečinnosti je %d minut.

en: Ignoring ESP keys since ESP support not available in this build
cs: Klíče ESP jsou ignorovány, protože v tomto sestavení chybí podpora ESP

en: Ignoring non-matching TAP interface "%s"
cs: Neodpovídající rozhraní TAP „%s“ je ignorováno

en: Ignoring unknown HTTP response line '%s'
cs: Přehlíží se odpověď neznámého HTTP, řádek '%s'

en: Ignoring unknown form input type '%s'
cs: Ignoruje se neznámý typ vstupu „%s“ ve formuláři

en: Ignoring unknown form submit item '%s'
cs: Ignoruje se neznámý prvek odeslání formuláře '%s'

en: Importing X509 certificate failed: %s
cs: Selhal import X509 certifikátu: %s

en: Incoming KMP message %d of size %d (got %d)
cs: Příchozí zpráva KMP %d délky %d (získáno %d)

en: Incorrect device ID or password; try again.
cs: Chybné ID zařízení nebo heslo, zkustit znovu.

en: Indicate path MTU to/from server
cs: Zjistit MTU cesty na/z serveru

en: Initialise DTLSv1 CTX failed
cs: Inicializace DTLSv1 CTX se nepodařila

en: Initialise DTLSv1 session failed
cs: Inicializace DTLSv1 sezení se nepodařila

en: InitializeSecurityContext() failed: %lx
cs: Volání InitializeSecurityContext() selhalo: %lx

en: Initiating IPv4 MTU detection (min=%d, max=%d)
cs: Zahajuje se detekce IPv4 MTU (min=%d, max=%d)

en: Initiating IPv6 MTU detection
cs: Zahajuje se detekce IPv6 MTU

en: Internet connectivity
cs: Připojení k Internetu

en: Invalid GSSAPI protection response from proxy (%zu bytes)
cs: Neplatná odpověď GSSAPI ochrany z proxy (%zu bajtů)

en: Invalid OS identity "%s"
cs: Neplatná identita OS "%s"

en: Invalid PIN format; try again.
cs: Neplatný formát PIN kódu, zkuste to znovu.

en: Invalid SSPI protection response from proxy (%lu bytes)
cs: Neplatná odpověď ochrany SSPI od proxy (%lu bajtů)

en: Invalid base32 token string
cs: Neplatný řetězec base32 tokenu

en: Invalid compression mode '%s'
cs: Neplatný režim komprimace „%s“

en: Invalid cookie '%s'
cs: Neplatná cookie „%s“

en: Invalid cookie offered: %s
cs: Nabídnuta neplatná sušenka: %s

en: Invalid interface name '%s'; must match 'tun%%d'
cs: Nepatný název rozhraní '%s'; musí odpovídat tun%%d'

en: Invalid interface name '%s'; must match 'utun%%d' or 'tun%%d'
cs: Nepatný název rozhraní „%s“; musí být ve tvaru „utun%%d“ nebo „tun%%d“

en: Invalid packet waiting for KMP 301
cs: Neplatný paket čekající na KMP 301

en: Invalid padding bytes in ESP
cs: Neplatné bajty výplně v ESP

en: Invalid padding length %02x in ESP
cs: Neplatná délka výplně %02x v ESP

en: Invalid salt in encrypted PEM file
cs: Neplatná sůl v šifrovaném souboru PEM

en: Invalid short response to "%s" from ykneo-oath applet
cs: Neplatná krátká odpověď na „%s“ od apletu ykneo-oath

en: Invalid software token mode "%s"
cs: Neplatný režim softwarového tokenu „%s“

en: Invalid user "%s": %s
cs: Neplatný uživatel „%s“: %s

en: Invalid user ID "%d": %s
cs: Neplatné ID uživatele „%d“: %s

en: Invalid user uid=%ld: %s
cs: Neplatný uživatel uid=%ld: %s

en: KMP message 301 from server too large (%d bytes)
cs: Zpráva KMP 301 od serveru je příliš dlouhá (%d bajtů)

en: Keepalive not implemented for ESP
cs: Pro ESP není funkce keepalive implementována

en: Key not found
cs: Klíč nebyl nalezen

en: Key passphrase is fsid of file system
cs: Heslovou frází klíče je FSID souborového systému

en: Keystore locked
cs: Úložiště klíčů uzamčeno

en: Keystore uninitialized
cs: Neinicializované úložiště klíčů

en: LZ4 decompression failed
cs: Selhala dekomprimace LZ4

en: LZO decompressed %d bytes into %d
cs: Dekomprimováno LZO o velikosti %d bajtů do %d

en: LZO decompression of ESP packet failed
cs: Selhala dekomprimace LZO paketu ESP

en: LZS decompression failed: %s
cs: Dekomprimace LZS selhala: %s

en: Less output
cs: Stručnější výstup

en: Loading TPM2 key blob, parent %x.
cs: Načítají se binární data klíče TPM2, rodič %x.

en: Loading certificate failed
cs: Nahrání osvědčení se nezdařilo

en: Loading certificate failed. Aborting.
cs: Nahrání osvědčení se nezdařilo. Ruší se.

en: Loading certificate failed: %s
cs: Nahrání certifikátu selhalo: %s

en: Loading private key failed
cs: Nahrávání soukromého klíče selhalo

en: Loading private key failed (see above errors)
cs: Nahrání soukromého klíče se nezdařilo (podívejte se na chyby výše)

en: Loading private key failed (wrong passphrase?)
cs: Nahrání soukromého klíče se nezdařilo (chybné heslo?)

en: Local hostname to advertise to server
cs: Místní název stroje, který bude oznámen serveru

en: Local system information
cs: Informace o místním systému

en: Logged in to PKCS#11 slot '%s'
cs: Přihlášen ke slotu PKCS#11 „%s“

en: Logging in to PKCS#11 slot '%s'
cs: Přihlašuje se ke slotu PKCS#11 „%s“

en: Logout failed.
cs: Odhlášení se nezdařilo

en: Logout successful
cs: Úspěšně odhášeno

en: Logout successful.
cs: Úspěšně odhášeno.

en: MD5 hash error: %s
cs: Chyba haše MD5: %s

en: MTU %d too small
cs: MTU %d je příliš malé

en: Matched %s address '%s'
cs: Shodující se adresa %s '%s'

en: Matched DNS altname '%s'
cs: Shodující se DNS alternativní název '%s'

en: Matched URI '%s'
cs: Shodující se URI '%s'

en: Matched peer certificate subject name '%s'
cs: Odpovídající název předmětu osvědčení protějšku '%s'

en: Missing DEK-Info: header from OpenSSL encrypted key
cs: Chybějící DEK-Info: hlavička zašifrovaného klíče OpenSSL

en: Missing colon in resolve option
cs: Chybí dvojtečka ve volbě převodu

en: More output
cs: Podrobnější výstup

en: No --script argument provided; DNS and routing are not configured
cs: Neposkytnut žádný argument  --script; DNS a nasměrování nenastaveno

en: No DSPREAUTH cookie; not attempting TNCC
cs: Žádná DSPREAUTH cookie, TNCC se nebude zkoušet

en: No DTLS address
cs: Žádná adresa DTLS

en: No DTLS when connected via proxy
cs: Žádné DTLS, když spojeno přes proxy

en: No ESP keys received
cs: Nebyl přijat žádný klíč ESP

en: No IP address received. Aborting
cs: Nepřijata žádná adresa IP. Ruší se

en: No MTU received. Aborting
cs: Nepřijato žádné MTU. Ruší se

en: No MTU received. Calculated %d for %s%s
cs: Nebylo přijato žádné MTU. Vypočítáno %d pro %s%s

en: No SSL certificate found to match private key
cs: Nebyl nalezen žádný SSL certifikát odpovídající soukromému klíči

en: No Windows-TAP adapters found. Is the driver installed?
cs: Žádné adaptéry Windows-TAP nebyly nalezeny. Je nainstalován ovladač?

en: No altname in peer cert matched '%s'
cs: Žádný odpovídající alternativní název v osvědčení protějšku '%s'

en: No certificate found in file
cs: V souboru nebyl nalezen žádný certifikát

en: No change in MTU after detection (was %d)
cs: Nedetekována žádná změna MTU (bylo %d)

en: No error
cs: Žádná chyba

en: No form handler; cannot authenticate.
cs: Není čím zpracovat formulář; nelze autentizovat.

en: No input name in form
cs: Žádný název vstupu ve formuláři

en: No input type in form
cs: Žádný typ vstupu ve formuláři

en: No match for %s address '%s'
cs: Žádná shoda pro adresu %s '%s'

en: No match for URI '%s'
cs: Žádná shoda pro URI '%s'

en: No match for altname '%s'
cs: Žádná shoda pro alternativní název '%s'

en: No memory for allocating cookies
cs: Žádná paměť pro přidělení sušenek

en: No memory for options
cs: Žádná paměť pro volby

en: No more authentication methods to try
cs: Žádná další ověřovací metoda k vyzkoušení

en: No server specified
cs: Nebyl zadán žádný server

en: No subject name in peer cert!
cs: Žádný název předmětu v osvědčení protějšku!

en: No work to do; sleeping for %d ms...
cs: Žádná práce k udělání; spánek po %d ms...

en: Non-standard SSL tunnel path: %s
cs: Nestandartní cesta tunelu SSL: %s

en: Not downloading XML profile because SHA1 already matches
cs: Profil XML se nenahrává, protože SHA1 již souhlasí

en: OK to generate INITIAL tokencode
cs: Kód tokenu INITAL v pořádku vygenerován

en: OK to generate NEXT tokencode
cs: Kód tokenu NEXT v pořádku vygenerován

en: OS type (linux,linux-64,win,...) to report
cs: Typ OS (linux, linux-64, mac, win, …) k nahlášení

en: Only a few tries left before locking!
cs: Do uzamčení zbývá pouze několik pokusů!

en: Only http or socks(5) proxies supported
cs: Podporovány pouze proxy HTTP nebo socks(5)

en: Only https:// permitted for server URL
cs: Pro URL serveru je povoleno pouze https://

en: Open UDP socket
cs: Otevřít zásuvku UDP

en: Open client for multiple VPN protocols, version %s
cs: Otevřený klient pro více protokolů VPN, verze %s

en: OpenConnect version %s
cs: OpenConnect  verze%s

en: OpenConnect was not built with Yubikey support
cs: OpenConnect nebyl sestaven s podporou Yubikey

en: OpenConnect was not built with liboath support
cs: OpenConnect nebyl sestaven s podporou liboath

en: OpenConnect was not built with libstoken support
cs: OpenConnect nebyl sestaven s podporou libstoken

en: OpenSSL ENGINE not present
cs: OpenSSL není k dispozici

en: OpenSSL ciphers to support for DTLS
cs: Algoritmy OpenSSL podporované pro DTLS

en: OpenSSL failed to parse SSL_SESSION ASN.1
cs: OpenSSL selhalo při analýze SSL_SESSION ASN.1

en: Opened tun device %s
cs: Otevřeno zařízení tun %s

en: Option '%s' does not take an argument at line %d
cs: Volba „%s“ nemůže mít argument na řádku %d

en: Option '%s' requires an argument at line %d
cs: Volba '%s'  vyžaduje argument na řádce %d

en: Override hostname '%s' to '%s'
cs: Přepsat název stroje „%s“ na „%s“

en: PEM file
cs: Soubor PEM

en: PEM password too long (%d >= %d)
cs: Heslo PEM je příliš dlouhé (%d >= %d)

en: PIN expired
cs: PIN vypršel

en: PIN locked
cs: PIN uzamčen

en: PIN required for %s
cs: Požadován PIN pro %s

en: PIN required for Yubikey OATH applet
cs: Aplet Yubikey OATH vyžaduje PIN

en: PKCS#11 file contained no certificate
cs: Soubor PKCS#11 neobsahoval certifikát

en: PKCS#12 contained no certificate!
cs: PKCS#12 neobsahoval žádné osvědčení!

en: PKCS#12 contained no private key!
cs: PKCS#12 neobsahoval žádný soukromý klíč!

en: PSK callback
cs: Zpětné volání PSK

en: Packet outgoing:
cs: Paket odchozí:

en: Packet receive error: %s
cs: Chyba při příjmu paketu: %s

en: Parameters for %s ESP: SPI 0x%08x
cs: Parametry pro %s ESP: SPI 0x%08x

en: Parse PKCS#12 failed (see above errors)
cs: Zpracování PKCS#12 se nezdařilo (podívejte se na chyby výše)

en: Parsed TPM2 key with parent %x, emptyauth %d
cs: Zpracován klíč TPM2 s rodičem %x, prázdné ověření %d

en: Pass traffic to 'script' program, not tun
cs: Posílat provoz do 'skriptu', ne rozhraní tun

en: Password
cs: Heslo

en: Password authentication to SOCKS server failed
cs: Ověření vůči serveru SOCKS pomocí hesla selhalo

en: Password:
cs: Heslo:

en: Peer MTU %d too small to allow DTLS
cs: MTU protějšku %d je příliš malé pro povolení DTLS

en: Peer cert subject mismatch ('%s' != '%s')
cs: Neshoda v předmětu osvědčení protějšku ('%s' != '%s')

en: Permission denied
cs: Přístup odepřen

en: Please enter your username and password
cs: Zadejte prosím uživatelské jméno a heslo

en: Please select GlobalProtect gateway.
cs: Vyberte prosím bránu GlobalProtect

en: Prepend timestamp to progress messages
cs: Předřadit časové razítko ke zprávě o průběhu

en: Print cookie before connecting
cs: Před připojením vypsat cookie

en: Protocol error
cs: Chyba protokolu

en: Proxy CONNECT request failed: %d
cs: Požadavek na SPOJENÍ proxy se nezdařil: %d

en: Proxy from libproxy: %s://%s:%d/
cs: Proxy z libproxy: %s://%s:%d/

en: Proxy requested Basic authentication which is disabled by default
cs: Proxy vyžaduje ověření Basic, které je ale ve výchozím nastavení zakázáno

en: QueryContextAttributes() failed: %lx
cs: Volání QueryContextAttributes() selhalo: %lx

en: Queue length zero not permitted; using 1
cs: Nulová délka fronty není povolena; použije se 1

en: Read %d bytes of SSL record
cs: Přečteno %d bajtů záznamu SSL

en: Read additional %d bytes of KMP 301 message
cs: Načteno dalších %d bajtů KMP 301 zprávy

en: Read cookie from standard input
cs: Číst cookie ze standardního vstupu

en: Read only 1 byte of oNCP length field
cs: Byl přečten pouze 1 bajt oNCP pole délky

en: Read options from config file
cs: Načíst volby z konfiguračního souboru

en: Read password from standard input
cs: Číst heslo ze standardního vstupu

en: ReadConsole() failed: %s
cs: Selhala funkce ReadConsole(): %s

en: Received %s compressed data packet of %d bytes (was %d)
cs: Přijat komprimovaný paket dat %s, %d bajtů (bylo %d)

en: Received <client-cert-request> when not expected.
cs: Obdrženo <client-cert-request> přestože nebylo požadováno.

en: Received DNS search domain %.*s
cs: Přijata doména DNS pro vyhledávání %.*s

en: Received DNS server %s
cs: Přijat server DNS %s

en: Received DTLS packet 0x%02x of %d bytes
cs: Přijat DTLS paket 0x%02x %dd bytů

en: Received ESP packet from old SPI 0x%x, seq %u
cs: Přijat ESP paket s neplatným SPI 0x%x, pořadové čislo %u

en: Received ESP packet of %d bytes
cs: Přijat paket ESP o velikosti %d bajtů

en: Received ESP packet with invalid HMAC
cs: Přijat paket s neplatným HMAC

en: Received ESP packet with invalid SPI 0x%08x
cs: Přijat paket ESP s neplatným SPI 0x%08x

en: Received ESP packet with unrecognised payload type %02x
cs: Přijat ESP paket s nerozpoznaným typem obsahu %02x

en: Received MTU %d from server
cs: Přijato MTU %d od serveru

en: Received MTU DPD probe (%u bytes of %u)
cs: Sonda MTU DPD byla přijata (%u bajtů z %u)

en: Received MTU DPD probe (%u bytes)
cs: Sonda MTU DPD byla přijata (%u bajtů)

en: Received WINS server %s
cs: Přijt server WINS %s

en: Received data packet of %d bytes
cs: Přijat datový paket o velikosti %d bajtů

en: Received internal IP address %s
cs: Přijata interní adresa IP %s

en: Received internal gateway address %s
cs: Přijata adresa interní brány %s

en: Received netmask %s
cs: Přijata síťová maska %s

en: Received non-ESP TLVs (group %d) in ESP negotiation KMP
cs: Přijato non-ESP TLV (skupina %d) v ESP KMP vyjednávání

en: Received server disconnect
cs: Přijato odpojení serveru

en: Received server disconnect: %02x '%s'
cs: Přijato odpojení serveru: %02x '%s'

en: Received split exclude route %s
cs: Přijato rozdělení vyloučené cesty %s

en: Received split include route %s
cs: Přijato rozdělení zahrnuté cesty %s

en: Received uncompressed data packet of %d bytes
cs: Přijat nezabalený paket dat %d bytů

en: Received unexpected packet (%.2x) in MTU detection; skipping.
cs: Při detekci MTU byl přijat neočekávaný paket (%.2x), přeskakuje se.

en: Received unsuccessful %s response from TNCC
cs: Přijata neúspěšná odpověď %s od TNCC

en: Reconnect failed
cs: Znovupřipojení se nezdařilo

en: Reconnect gave different IPv6 address (%s != %s)
cs: Znovuzapojení dalo jinou adresu IPv6  (%s != %s)

en: Reconnect gave different IPv6 netmask (%s != %s)
cs: Znovuzapojení dalo jinou síťovou masku IPv6  (%s != %s)

en: Reconnect gave different Legacy IP address (%s != %s)
cs: Znovuzapojení dalo jinou adresu Legacy IP (%s != %s)

en: Reconnect gave different Legacy IP netmask (%s != %s)
cs: Znovuzapojení dalo jinou síťovou masku Legacy IP (%s != %s)

en: Reconnecting to DynDNS server using previously cached IP address
cs: Opětovné připojení k DynDNS serveru s použitím IP adresy z mezipaměti

en: Reconnecting to proxy %s
cs: Opětovné připojení k proxy %s

en: Record of additional %d bytes too large; would make %d
cs: Záznam dalších %d bajtů je příliš dlouhý; očekáváno %d

en: Refreshing %s after 1 second...
cs: Obnova %s po 1 sekundě...

en: Rehandshake failed; attempting new-tunnel
cs: Opětovné navázání selhalo, pokus o new-tunnel

en: Rekey not implemented for ESP
cs: Výměna klíčů není pro ESP implementována

en: Renegotiated SSL on %s
cs: Opětovné navázání SSL na %s

en: Report version number
cs: Nahlásit číslo verze

en: Request MTU from server (legacy servers only)
cs: Vyžádat MTU od serveru (jen pro zastarelé servery)

en: Requesting HTTP proxy connection to %s:%d
cs: Požadavek na spojení proxy HTTP do %s:%d

en: Requesting SOCKS proxy connection to %s:%d
cs: Požadavek na spojení proxy SOCKS do %s:%d

en: Require perfect forward secrecy
cs: Vyžaduje se perfect forward secrecy

en: Response body has negative size (%d)
cs: Tělo odpovědi má zápornou velikost (%d)

en: Response was:%s
cs: Odpověď byla:%s

en: Run SCRIPT instead of trojan binary
cs: Spusit SCRIPT místo programu trojan

en: SOCKS proxy demands message confidentiality, which is not supported
cs: Proxy SOCKS požaduje důvěrnost zprávy, která není podporována

en: SOCKS proxy demands message integrity, which is not supported
cs: Prosy SOCKS požaduje integritu zprávy, která není podporována

en: SOCKS proxy demands protection unknown type 0x%02x
cs: Proxy SOCKS požaduje neznámý typ ochrany 0x%02x

en: SOCKS proxy error %02x
cs: Chyba proxy SOCKS %02x

en: SOCKS proxy error %02x: %s
cs: Chyba proxy SOCKS %02x: %s

en: SOCKS server reported GSSAPI context failure
cs: Server SOCKS ohlásil selhání kontextu GSSAPI

en: SOCKS server reported SSPI context failure
cs: Server SOCKS ohlásil selhání kontextu SSPI

en: SOCKS server requested GSSAPI authentication
cs: Server SOCSKS požadoval ověření GSSAPI

en: SOCKS server requested password authentication
cs: Server SOCKS požadoval ověření heslem

en: SOCKS server requested unknown authentication type %02x
cs: Server SOCKS požadoval neznámý typ ověření %02x

en: SOCKS server requested username/password but we have none
cs: Server SOCKS požadoval uživatelské jméno/heslo, ale žádné není k dispozici

en: SOCKS server requires authentication
cs: Server SOCKS požaduje ověření

en: SSL certificate and key do not match
cs: Certifikát SSL a klíč k sobě napsují

en: SSL certificate authentication failed
cs: Ověření osvědčení SSL se nezdařilo

en: SSL connection cancelled
cs: Spojení SSL bylo zrušeno

en: SSL connection failure
cs: Selhání spojení SSL

en: SSL connection failure: %s
cs: Selhání spojení SSL: %s

en: SSL negotiation with %s
cs: Jednání SSL s %s

en: SSL read cancelled
cs: Čtení SSL zrušeno

en: SSL read error %d (server probably closed connection); reconnecting.
cs: Chyba při čtení SSL %d (server pravděpodobně zavřel spojení); Obnovuje se spojení.

en: SSL read error: %s; reconnecting.
cs: Chyba čtení přes SSL: %s; znovu se připojuje.

en: SSL send failed: %s
cs: Chyba odesílání přes SSL: %s

en: SSL socket closed uncleanly
cs: Soket SSL nebyl čistě uzavřen

en: SSL write cancelled
cs: Zápis SSL zrušen

en: SSL wrote too few bytes! Asked for %d, sent %d
cs: SSL napsalo příliš mnoho bytů! Požádáno o %d, posláno %d

en: SSL_set_session() failed
cs: Selhalo volání SSL_set_session()

en: SSL_set_session() failed with old protocol version 0x%x
    Are you using a version of OpenSSL older than 0.9.8m?
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=1751
    Use the --no-dtls command line option to avoid this message
cs: SSL_set_session() selhalo se starou verzí protokolu 0x%x
    Používáte verzi OpenSSL starší než 0.9.8m?
    Podívejte se na http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=1751
    Použijte volbu pro příkazový řádek --no-dtls pro vyhnutí se této zprávě

en: SSL_write failed: %d
cs: SSL_zápis se nezdařil: %d

en: SSPI token too large (%ld bytes)
cs: Token SSPI je příliš dlouhý (%ld bajtů)

en: Script '%s' exited abnormally (%x)
cs: Skript „%s“ skončil neúspěšně  (%x)

en: Script '%s' returned error %d
cs: Skript „%s“ vrátil chybu %d

en: See http://www.infradead.org/openconnect/vpnc-script.html
cs: Více na http://www.infradead.org/openconnect/vpnc-script.html

en: Send BYE packet: %s
cs: Poslat BYE paket: %s

en: Send CSTP DPD
cs: Poslat CSTP DPD

en: Send CSTP Keepalive
cs: Poslat CSTP Keepalive

en: Send DTLS DPD
cs: Poslat DTLS DPD

en: Send DTLS Keepalive
cs: Poslat DTLS Keepalive

en: Send ESP probes
cs: Odeslány sondy ESP

en: Send ESP probes for DPD
cs: Odeslat sondy ESP pro DPD

en: Send GPST DPD/keepalive request
cs: Poslat požadavek GPST DPD/keepalive

en: Sending GSSAPI protection negotiation of %zu bytes
cs: Posílá se vyjednání ochrany GSSAPI %zu bajtů

en: Sending GSSAPI token of %zu bytes
cs: Odesílá se %zu bajtů tokenu GSSAPI

en: Sending MTU DPD probe (%u bytes)
cs: Odesílá se sonda MTU DPD (%u bajtů)

en: Sending MTU DPD probe (%u bytes, min=%u, max=%u)
cs: Posílá se MTU DPD sonda (%u bajtů, min=%u, max=%u)

en: Sending SSPI protection negotiation of %u bytes
cs: Posílá se vyjednání ochrany SSPI v délce %u bajtů

en: Sending SSPI token of %lu bytes
cs: Odesílá se token SSPI délky %lu bajtů

en: Sending compressed data packet of %d bytes (was %d)
cs: Posílá se paket dat o velikosti %d bajtů (bylo %d)

en: Sending data packet of %d bytes
cs: Posílá se datový paket délky %d B

en: Sending proxy request failed: %s
cs: Poslání požadavku na proxy se nezdařilo: %s

en: Sending uncompressed data packet of %d bytes
cs: Posílá se nezabalený paket dat %d bytů

en: Sent DTLS packet of %d bytes; DTLS send returned %d
cs: Odesláno %d bytů v paketu DTLS ; odeslání DTLS vrátilo %d

en: Sent ESP enable control packet
cs: Odeslán paket povolení kontroly ESP

en: Sent ESP packet of %d bytes
cs: Odesláno %d bajtů v paketu ESP

en: Sent start; waiting for response from TNCC
cs: Odeslán start, čeká se na odpověď od TNCC

en: Server '%s' requested Basic authentication which is disabled by default
cs: Server „%s“ požadoval ověření Basic, které je ale ve výchozím nastavení zakázáno

en: Server SSL certificate didn't match: %s
cs: Osvědčení SSL serveru neodpovídá: %s

en: Server bugs
cs: Chyby serveru

en: Server certificate verify failed: %s
cs: Ověření osvědčení serveru se nezdařilo: %s

en: Server is neither a GlobalProtect portal nor a gateway.
cs: Server není ani brána, ani portál GlobalProtect.

en: Server is rejecting the Yubikey token; switching to manual entry
cs: Server odmítá token Yubikey; přepíná se na ruční vstup

en: Server is rejecting the soft token; switching to manual entry
cs: Server odmítá softwarový token; přepíná se na ruční vstup

en: Server key hash: %s
cs: Haš serverového klíče: %s

en: Server offered no DTLS cipher option
cs: Server nenabídl žádnou volbu pro zašifrování DTLS

en: Server presented different cert on rehandshake
cs: Server při opětovném navazování spojení předložil jiný certifikát

en: Server presented identical cert on rehandshake
cs: Server při opětovném navazování spojení předložil stejný certifikát

en: Server presented no certificate
cs: Server nepředložil žádný certifikát

en: Server requested SSL client certificate after one was provided
cs: Server požadoval certifikát SSL klienta poté co byl předložen

en: Server requested SSL client certificate; none was configured
cs: Server požadoval certifikát SSL klienta, žádný nebyl nastaven

en: Server response to hostname packet is error 0x%02x
cs: Odpovědí serveru na paket hostname je chyba 0x%02x

en: Server sent zero-length oNCP record
cs: Server odeslal prázdný oNCP záznam

en: Server terminated connection (reason: %d)
cs: Server ukončil spojení (důvod: %d)

en: Server terminated connection (session expired)
cs: Server ukončil spojení (platnost spojení vypršela)

en: Server's certificate SHA1 fingerprint
cs: SHA1 miniatura certifikátu serveru

en: Session terminated by server; exiting.
cs: Sezení bylo uzavřeno serverem; končí se.

en: Set DTLS CTX version failed
cs: Nastavení verze DTLS CTX se nezdařilo

en: Set DTLS cipher list failed
cs: Nastavení seznamu šifrování DTLS se nezdařilo

en: Set VPN protocol
cs: Nastavit protokol VPN

en: Set key passphrase or TPM SRK PIN
cs: Nastavit heslovou frázi pro klíč nebo PIN pro TPM SRK

en: Set local port for DTLS and ESP datagrams
cs: Nastavit místní port pro datagramy DTLS a ESP

en: Set login usergroup
cs: Nastavit uživatelskou skupinu přihlášení

en: Set login username
cs: Nastavit přihlašovací uživatelské jméno

en: Set minimum Dead Peer Detection interval
cs: Nastavit nejmenší interval Dead Peer Detection

en: Set packet queue limit to LEN pkts
cs: Nastavit limit fronty paketů na LEN paketů

en: Set proxy authentication methods
cs: Nastavit ověřovací metodu proxy

en: Set proxy server
cs: Nastavit proxy server

en: Set up UDP failed; using SSL instead
cs: Nastavení UDP selhalo; bude použito SSL

en: Set up tun device failed
cs: Selhalo nastavení zařízení tun

en: Set up tun script failed
cs: Selhalo nastavení skriptu tun

en: Setting PKCS#11 certificate failed: %s
cs: Nastavení PKCS#11 certifikátu selhalo: %s

en: Setting certificate failed: %s
cs: Nastavení certifikátu selhalo: %s

en: Setting certificate revocation list failed: %s
cs: Nastavení seznamu odvolaných certifikátů selhalo: %s

en: Shell command line for using a vpnc-compatible config script
cs: Příkazová řádka pro použití konfiguračního skriptu kompatibilního s vpnc

en: Short packet received (%d bytes)
cs: Přijat krátký paket (%d bajtů)

en: Short write in oNCP negotiation
cs: Krátký zápis v oNCP vyjednávání

en: Socket connect cancelled
cs: Připojení zásuvky bylo zrušeno

en: Soft token init was successful.
cs: Inicializace softwarového tokenu byla úspěšná.

en: Soft token string is invalid
cs: Řetězec softwarového tokenu není platný

en: Software token secret
cs: Heslo softwarového tokenu

en: Software token type: rsa, totp or hotp
cs: Typ softwarového tokenu: rsa, totp nebo hotp

en: Spawning tunnel scripts is not yet supported on Windows
cs: Spouštění tunelovacích skriptů není na Windows zatím podporováno

en: Supported protocols:
cs: Podporované protokoly:

en: System error
cs: Systémová chyba

en: TAP device aborted connectivity. Disconnecting.
cs: Zařízení TAP přerušilo spojení. Odpojuje se.

en: TNCC support not implemented yet on Windows
cs: Podpora TNCC není zatím ve Windows implementována

en: TOS this: %d, TOS last: %d
cs: Toto TOS: %d, předchozí TOS: %d

en: TPM hash signature failed: %s
cs: Podpisový haš TPM selhal: %s

en: TPM sign function called for %d bytes.
cs: Podpisová funkce TPM požadovala %d bajtů.

en: TPM2 EC sign function called for %d bytes.
cs: Podpisová funkce TPM2 EC požadovala %d bajtů.

en: TPM2 Esys_CreatePrimary failed: 0x%x
cs: Selhalo volání funkce Esys_CreatePrimary z TPM2: 0x%x

en: TPM2 Esys_CreatePrimary owner auth failed
cs: Selhalo ověření vlastníka při volání Esys_CreatePrimary z TPM2

en: TPM2 Esys_FlushContext for generated primary failed: 0x%x
cs: Selhalo volání Esys_FlushContext z TPM2 pro vygenerování primárního klíče: 0x%x

en: TPM2 Esys_Initialize failed: 0x%x
cs: Selhalo volání funkce Esys_Initialize z TPM2: 0x%x

en: TPM2 Esys_Load auth failed
cs: Selhalo ověření při volání Esys_Load z TPM2

en: TPM2 Esys_Load failed: 0x%x
cs: Selhalo volání funkce Esys_Load z TPM2: 0x%x

en: TPM2 Esys_RSA_Decrypt auth failed
cs: Selhalo ověření při volání Esys_RSA_Decrypt z TPM2

en: TPM2 Esys_Sign auth failed
cs: Selhalo ověření pří volání Esys_Sign z TPM2

en: TPM2 Esys_Startup failed: 0x%x
cs: Selhalo volání funkce Esys_Startup z TPM2: 0x%x

en: TPM2 Esys_TR_SetAuth failed: 0x%x
cs: Selhalo volání funkce Esys_TR_SetAuth z TPM2: 0x%x

en: TPM2 RSA sign function called for %d bytes.
cs: Podpisová funkce TPM2 RSA požadovala %d bajtů.

en: TPM2 failed to generate RSA signature: 0x%x
cs: TPM2 selhalo při generování podpisu RSA: 0x%x

en: TPM2 operation %s failed (%d): %s%s%s
cs: Operace %s TPM2 selhala (%d): %s%s%s

en: TPM2 password too long; truncating
cs: Heslo TPM2 je příliš dlouhé, bude oříznuto

en: TTL expired
cs: TTL vypršel

en: Temporary directory '%s' is not writable: %s
cs: Do dočasné složky „%s“ nelze zapsat: %s

en: The --no-cert-check option was insecure and has been removed.
    Fix your server's certificate or use --servercert to trust it.
cs: Volba --no-cert-check nebyla bezpečná a proto byla odstraněna.
    Opravte svůj serverový certifikát nebo mu důvěřujte pomocí --servercert.

en: The size of the provided fingerprint is less than the minimum required (%u).
cs: Délka poskytnutého otisku je menší než požadovaná (%u).

en: This binary built without PKCS#11 support
cs: Program byl sestaven bez podpory PKCS#11

en: This binary built without system key support
cs: Program byl sestaven bez podpory systémového klíče

en: This is probably because your OpenSSL is broken
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984
cs: Důvodem je pravděpodobně počkození vašeho OpenSSL
    Viz http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984

en: This is the final try before locking!
cs: Toto je poslední pokus před uzamčením!

en: This version of OpenConnect was built without GSSAPI support
cs: Tato verze OpenConnect byla sestavena bez podpory GSSAPI

en: This version of OpenConnect was built without PKCS#11 support
cs: Tato verze OpenConnect byla sestavena bez podpory PKCS#11

en: This version of OpenConnect was built without PSKC support
cs: Tato verze OpenConnect byla sestavena bez podpory PSKC

en: This version of OpenConnect was built without TPM support
cs: Tato verze OpenConnect byla sestavena bez podpory pro TPM

en: This version of OpenConnect was built without TPM2 support
cs: Tato verze OpenConnect byla sestavena bez podpory pro TPM2

en: This version of openconnect was built without libproxy support
cs: Tato verze openconnect byla sestavena bez podpory pro libproxy

en: Timeout while waiting for DPD response; resending probe.
cs: Vypršel časový limit čekání na DPD odpověď, posílá se nová sonda.

en: Timeout while waiting for DPD response; trying %d
cs: Vypršel časový limit čekání na DPD odpověď, zkouší se %d

en: To configure local networking, openconnect must be running as root
    See http://www.infradead.org/openconnect/nonroot.html for more information
cs: Pro konfiguraci prostředků místních sítí musí být openconnect spuštěn s právy uživatele root
    Více informací viz http://www.infradead.org/openconnect/nonroot.html for more information

en: To trust this server in future, perhaps add this to your command line:
cs: Jestli chcete tomuto serveru důvěřovat i do budoucna, zkuste přidat do příkazového řádku následující:

en: Token '%s' not found on Yubikey '%s'. Searching for another Yubikey...
cs: Token „%s“ nebyl na Yubikey „%s“ nalezen. Hledá se jiný Yubikey…

en: Tolerating replayed ESP packet with seq %u
cs: Toleruje se opakovaný paket ESP s pořadovým číslem %u

en: Too long time in MTU detect loop; MTU set to %d.
cs: Příliš dlouhé trvání detekční smyčky MTU. MTU nastaveno na %d.

en: Too long time in MTU detect loop; assuming negotiated MTU.
cs: Příliš dlouhé trvání detekční smyčky MTU, převezme se vyjednané MTU.

en: Too many arguments on command line
cs: Příliš mnoho argumentů v příkazové řádce

en: Treating host "%s" as a raw hostname
cs: Brát  "%s" jako surové jméno hosta

en: Trying PKCS#11 key URL %s
cs: Zkouší se adresa URL klíče PKCS#11 %s

en: Trying to run Linux CSD trojan script.
cs: Pokus o spuštění trojského skriptu CSD pro Linux.

en: Trying truncated-char PBKBF2 variant of Yubikey PIN
cs: Zkouší se truncated-char PBKBF2 varianta Yubikey PINu

en: Tunnel timeout (rekey interval) is %d minutes.
cs: Časový limit tunelu (interval obnovy klíče) je %d minut.

en: UDP setsockopt
cs: Volba pro soket UDP

en: URI '%s' has non-empty path; ignoring
cs: URI '%s' má neprázdnou cestu; přehlíží se

en: Unable to calculate DTLS overhead for %s
cs: Nelze vypočítat režii DTLS pro %s

en: Undefined action
cs: Nedefinovaná akce

en: Unexpected %d result from server
cs: Neočekávaný výsledek %d od serveru

en: Unexpected address type %02x in SOCKS connect response
cs: Neočekávaný typ adresy %02x v odpovědi spojení SOCKS

en: Unexpected auth response from SOCKS proxy: %02x %02x
cs: Neočekávaná odpověď týkající se ověřen z proxy SOCKS: %02x %02x

en: Unexpected connect response from SOCKS proxy: %02x %02x...
cs: Neočekávaná odpověď spojení z proxy SOCKS: %02x %02x...

en: Unexpected length %d for TLV %d/%d
cs: Neočekávaná délka %d pro TLV %d/%d

en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d (includes 16 header bytes) but header payload_len is %d
cs: Neočekávaná délka paketu. Funkce SSL_read vrátila %d (včetně 16 bajtů hlavičky), ale payload_len v hlavičce je %d

en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d but packet is
cs: Neočekávaná délka paketu. SSL_čtení vrátilo %d ale paket je

en: Unexpected response of size %d after hostname packet
cs: Neočekáváná odpověď délky %d po hostname paketu

en: Unhandled SSL UI request type %d
cs: Neobsloužený požadavek SSL UI typu %d

en: Unknown CSTP-Content-Encoding %s
cs: Neznámé kódování-obsahu-CSTP %s

en: Unknown DTLS packet type %02x, len %d
cs: Neznámý typ paketu DTLS %02x, len %d

en: Unknown DTLS parameters for requested CipherSuite '%s'
cs: Neznámé parametry DTLS pro požadované CipherSuite „%s“

en: Unknown DTLS-Content-Encoding %s
cs: Neznámé kódování obsahu DTLS %s

en: Unknown ESP %s algorithm: %s
cs: Neznámý algoritmu %s pro ESP: %s

en: Unknown GSSAPI status response (0x%02x) from SOCKS server
cs: Neznámý stavový kód GSSAPI odpovědi (0x%02x) od serveru SOCKS

en: Unknown KMP message %d of size %d:
cs: Neznámá zpráva KMP %d délky %d:

en: Unknown SSPI status response (0x%02x) from SOCKS server
cs: Neznámý stavový kód odpovědi SSPI (0x%02x) od serveru SOCKS

en: Unknown TLV group %d attr %d len %d:%s
cs: Neznámá skupina TLV %d atrib %d délka %d:%s

en: Unknown Transfer-Encoding: %s
cs: Neznámé kódování-přenosu: %s

en: Unknown VPN protocol '%s'
cs: Neznámý protokol VPN „%s“

en: Unknown certificate hash: %s.
cs: Neznámý haš certifikátu: %s.

en: Unknown compression type %d
cs: Neznámý typ komprimace %d

en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Unknown error logging in to PKCS#11 token
cs: Neznámá chyba při přihlašování k tokenu PKCS#11

en: Unknown error; exiting.
cs: Neznámá chyba; končí se.

en: Unknown form ID '%s'
cs: Neznámé ID formuláře „%s“

en: Unknown input type %s in form
cs: Neznámý typ vstupu %s ve formuláři

en: Unknown packet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x
cs: Neznámý paket %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x

en: Unknown packet (len %d) received: %02x %02x %02x %02x...
cs: Přijat neznámý paket (len %d): %02x %02x %02x %02x...

en: Unknown packet. Header dump follows:
cs: Neznámý paket. Zde je výpis hlavičky:

en: Unknown protocol family %d. Cannot create UDP server address
cs: Neznámá rodina protokolu %d. Nelze vytvořit adresu serveru UDP

en: Unknown protocol family %d. Cannot use UDP transport
cs: Neznámá rodina protokolu %d. Nelze použít přenos UDP

en: Unknown proxy type '%s'
cs: Neznámý typ proxy '%s'

en: Unknown response from server
cs: Neznámá odpověď od serveru

en: Unknown textarea field: '%s'
cs: Neznámé textové pole: „%s“

en: Unrecognised data packet
cs: Nerozpoznaný datový paket

en: Unrecognised option at line %d: '%s'
cs: Nerozpoznaná volba na řádku %d: „%s“

en: Unrecognised response from Yubikey when generating tokencode
cs: Nerozpoznaná odpověď od Yubikey při generování kódu tokenu

en: Unrecognised response from ykneo-oath applet
cs: Nerozpoznaná odpověď od apletu ykneo-oath

en: Unsupported OATH HMAC algorithm
cs: Nepodporovaný algoritmus OATH HMAC

en: Unsupported PEM encryption type: %s
cs: Nepovolený způsob šifrování PEM: %s

en: Unsupported TPM2 key type %d
cs: Nepodporování typ %d klíče TPM2

en: Usage:  openconnect [options] <server>
cs: Použití:  openconnect [volby] <server>

en: Use IFNAME for tunnel interface
cs: Použít IFNAME jako rozhraní tunelu

en: Use IP when connecting to HOST
cs: Pro připojení k HOST použít IP

en: Use SSL client certificate CERT
cs: Použít certifikát klienta SSL CERT

en: Use SSL private key file KEY
cs: Použít soubor KEY se soukromým klíčem SSL

en: Use authentication cookie COOKIE
cs: Použít ověřovací cookie COOKIE

en: Use libproxy to automatically configure proxy
cs: Použít libproxy pro automatickou konfiguraci proxy

en: Use syslog for progress messages
cs: Použít syslog pro záznam zpráv o průběhu

en: User bypassed soft token.
cs: Uživatel obešel softwarový token.

en: User detached from session (SIGHUP); exiting.
cs: Uživatel se odpojil od sezení (SIGHUP); končí se.

en: User input required in non-interactive mode
cs: Vyžadován uživatelský vstup v neinteraktivním režimu

en: User requested reconnect
cs: Uživatel požadoval opětovné připojení

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Username and password for SOCKS authentication must be < 255 bytes
cs: Uživatelské jméno/heslo pro ověření SOCKS musí být < 255 bajtů

en: Using GnuTLS. Features present:
cs: Používá se GnuTLS. Dostupné vlastnosti:

en: Using OpenSSL. Features present:
cs: Používá se OpenSSSL. Dostupné vlastnosti:

en: Using PKCS#11 certificate %s
cs: Používá se PKCS#11 certifikát %s

en: Using PKCS#11 key %s
cs: Používá se PKCS#11 klíč %s

en: Using certificate file %s
cs: Používá se soubor s osvědčením %s

en: Using client certificate '%s'
cs: Používá se certifikát klienta „%s“

en: Using private key file %s
cs: Používá se soubor soukromý klíč %s

en: Using system certificate %s
cs: Používá se systémový certifikát %s

en: Using system key %s
cs: Používá se systémový klíč %s

en: VPN configuration script
cs: Skript pro nastavení VPN

en: VPN service unavailable; reason: %s
cs: Služba VPN nedostupná, důvod: %s

en: Value corrupted
cs: Porušená hodnota

en: WARNING: Cannot set locale: %s
cs: POZOR: nelze nastavit národní prostředí: %s

en: WARNING: GnuTLS returned incorrect issuer certs; authentication may fail!
cs: POZOR: GnuTLS vrátilo nekorektní ceritifkáty vydavatele; autentizace může selhat!

en: WARNING: Server asked us to submit HIP report with md5sum %s.
    VPN connectivity may be disabled or limited without HIP report submission.
    You need to provide a --csd-wrapper argument with the HIP report submission script.
cs: VAROVÁNÍ: Server si požádal o zaslání hlášení HIP s md5sum %s.
    Bez jeho zaslání může připojení VPN zůstat vypnuté nebo fungovat jen omezeně.
    Je potřeba zadat argument --csd-wrapper s odesílacím skriptem hlášení HIP.

en: WARNING: This binary lacks DTLS and/or ESP support. Performance will be impaired.
cs: POZOR: program neobsahuje podporu DTLS a/nebo ESP. Projeví se to nižším výkonem.

en: WARNING: This version of openconnect is %s but
             the libopenconnect library is %s
cs: POZOR: openconnect je ve verzi %s,
    ale verze knihovny libopenconnect je %s

en: WARNING: This version of openconnect was built without iconv
             support but you appear to be using the legacy character
             set "%s". Expect strangeness.
cs: POZOR: Tato verze openconnect byla sestavena bez podpory
             iconv. Vypadá to, že používáte zastaralou znakovou sadu
             „%s“. Je třeba očekávat neobvyklé chování.

en: WaitForMultipleObjects failed: %s
cs: Funkce WaitForMultipleObjects selhala: %s

en: Waiting for tun write...
cs: Čeká se na zápis do tun…

en: Warn when certificate lifetime < DAYS
cs: Varovat, když je život certifikátu < DNY

en: Warning: you are running insecure CSD code with root privileges
    	 Use command line option "--csd-user"
cs: Varování: spouštíte nezabezpečený kód CSD s oprávněním správce systému
    	 Použít volbu pro příkazový řádek "--csd-user"

en: Write the daemon's PID to this file
cs: Zapsat PID služby do tohoto souboru

en: Wrong PIN
cs: Nesprávný PIN

en: Wrong password
cs: Chybné heslo

en: Wrote %ld bytes to tun
cs: Do tun zapsáno %ld bytů

en: Wrote %ld bytes to tun after waiting
cs: Po čekání zapsáno %ld bytů do tun

en: X-DTLS-Session-ID is invalid; is: "%s"
cs: X-DTLS-Session-ID je neplatné; je: „%s“

en: X-DTLS-Session-ID not 64 characters; is: "%s"
cs: X-DTLS-Sezení-ID ne 64 znaků; je: "%s"

en: XML POST enabled
cs: XML POST povolen

en: XML config file
cs: Soubor nastavení XML

en: XML config file SHA1: %s
cs: Soubor s nastavením XML SHA1: %s

en: XML response has no "auth" node
cs: Odpověď XML nemá žádný uzel  "auth"

en: Your OpenSSL is older than the one you built against, so DTLS may fail!
cs: Vaše OpenSSL je starší než to, které jste sestavil, takže DTLS může selhat!

en: Yubikey token not found
cs: Token Yubikey nebyl nalezen

en: address type not supported
cs: Typ adresy nepodporován

en: calculate command
cs: příkaz výpočtu

en: certificate does not match hostname
cs: Osvědčení neodpovídá názvu hostitele

en: certificate expired
cs: platnost certifikátu vypršela

en: certificate not yet activated
cs: certifikát ještě nebyl aktivován

en: certificate revoked
cs: odvolaný certifikát

en: command not supported / protocol error
cs: Příkaz nepodporován/chyba protokolu

en: connection not allowed by ruleset
cs: Spojení podle souboru pravidel nepovoleno

en: connection refused by destination host
cs: Spojení cílovým hostitelem odmítnuto

en: copy TOS / TCLASS when using DTLS
cs: Při použití DTLS zkopírovat TOS/TCLASS

en: default
cs: výchozí

en: deflate failed %d
cs: deflate se nezdařilo %d

en: disabled
cs: zakázáno

en: fgetws() failed: %s
cs: Selhala funkce fgetws(): %s

en: fork failed: %s
cs: rozvětvení selhalo: %s

en: general failure
cs: Obecné selhání

en: getaddrinfo failed for host '%s': %s
cs: getaddrinfo selhalo pro hostitele '%s': %s

en: host unreachable
cs: Hostitel nedosažitelný

en: in progress
cs: probíhá

en: incoming
cs: příchozí

en: inflate failed
cs: nafouknutí se nepodařilo

en: insecure algorithm
cs: ned;věryhodný algoritmus

en: list keys command
cs: příkaz seznamu klíčů

en: name %s not input
cs: název %s ne vstup

en: network unreachable
cs: Síť nedosažitelná

en: new incoming
cs: nový příchozí

en: new outgoing
cs: nový odchozí

en: no
cs: Ne

en: oNCP negotiation request outgoing:
cs: Probíhá žádost o vyjednávání oNCP:

en: open /dev/tun
cs: Otevřít /dev/tun

en: open net
cs: Otevřít síť

en: openconnect_fopen_utf8() used with unsupported mode '%s'
cs: openconnect_fopen_utf8() použit s nepodporovaným režimem „%s“

en: outgoing
cs: odchozí

en: owner
cs: vlastník

en: platform
cs: platforma

en: received server terminate packet
cs: Přijat paket pro ukončení serveru

en: request granted
cs: Požadavek schválen

en: select applet command
cs: příkaz volby apletu

en: signature verification failed
cs: selhalo ověření podpisu

en: signer not a CA certificate
cs: podepisující není certifikát CA

en: signer not found
cs: podepisující nenalezen

en: sleep %ds, remaining timeout %ds
cs: spánek %ds, zbývající oddechový čas %ds

en: socketpair failed: %s
cs: spárování soketů selhal: %s

en: tun device is unsupported on this platform
cs: Zařízení tun není na této platformě podporováno

en: unlock command
cs: příkaz odemčení

en: yes
cs: Ano
