gnome-keyring - en to ca translation catalogue (244 entries)

en: - View certificate and key files
ca: - Visualitza fitxers de certificats i de claus

en: A file already exists with this name.
ca: Ja existeix un fitxer amb este nom.

en: Access Prompt
ca: Petició d'accés

en: Algorithm
ca: Algorisme

en: Allowed Purposes
ca: Propòsits permesos

en: Another prompt is already in progress
ca: Ja hi ha una altra petició en progrés

en: Attribute
ca: Atribut

en: Authenticate
ca: Autentica

en: Automatically chosen
ca: S'han triat automàticament

en: Automatically unlock this keyring whenever I'm logged in
ca: Desbloca l'anell de claus automàticament quan estiga en la sessió

en: Basic Constraints
ca: Restriccions bàsiques

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Cannot display a file of this type.
ca: No es pot mostrar un fitxer d'este tipus.

en: Cannot import because there are no compatible importers
ca: No es pot importar perquè no hi ha importadors compatibles

en: Capabilities
ca: Capacitats

en: Casual certification of key
ca: Certificació casual de la clau

en: Certificate
ca: Certificat

en: Certificate Authority
ca: Autoritat de certificació

en: Certificate Fingerprints
ca: Empremtes del certificat

en: Certificate Request
ca: Sol·licitud de certificat

en: Certificate Viewer
ca: Visualitzador de certificats

en: Certificate files
ca: Fitxers de certificat

en: Certificate request
ca: Sol·licitud de certificat

en: Certificate signature
ca: Signatura del certificat

en: Certification revocation signature
ca: Signatura del certificat de revocació

en: Certify
ca: Certifica

en: Challenge
ca: Desafiament

en: Class
ca: Classe

en: Client Authentication
ca: Client d'autenticació

en: Code Signing
ca: Firma del codi

en: Comment
ca: Comentari

en: Common Name
ca: Nom comú

en: Confirm:
ca: Confirma:

en: Continue
ca: Continua

en: Could not display '%s'
ca: No s'ha pogut mostrar «%s»

en: Could not display file
ca: No s'ha pogut mostrar el fitxer

en: Could not parse invalid or corrupted data.
ca: No s'han pogut analitzar les dades. No són vàlides o estan malmeses.

en: Couldn't build public key
ca: No s'ha pogut construir la clau pública

en: Couldn't export the certificate.
ca: No s'ha pogut exportar el certificat.

en: Couldn't find a place to store the pinned certificate
ca: No s'ha pogut trobar una ubicació on emmagatzemar el certificat importat

en: Couldn't initialize PKCS#11 module: %s
ca: No s'ha pogut inicialitzar el mòdul PKCS#11: %s

en: Couldn't initialize registered PKCS#11 modules: %s
ca: No s'han pogut inicialitzar els mòduls PKCS#11 registrats: %s

en: Country
ca: País

en: Country of Citizenship
ca: País de ciutadania

en: Country of Residence
ca: País de residència

en: Created
ca: S'ha creat

en: Critical
ca: Crític

en: DN Qualifier
ca: Qualificador del nom de domini

en: DNS SRV
ca: Servidor DNS

en: Data encipherment
ca: Xifrat de dades

en: Date of Birth
ca: Data de naixement

en: Digital signature
ca: Signatura digital

en: Directory Name
ca: Nom del directori

en: Distrusted
ca: No s'hi confia

en: Do you want to replace it with a new file?
ca: Voleu reemplaçar-lo amb un fitxer nou?

en: Domain Component
ca: Component del domini

en: EDI Party Name
ca: Nom del grup EDI

en: Elliptic Curve
ca: Corba el·líptica

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Email Protection
ca: Protecció del correu electrònic

en: Encrypt
ca: Encripta

en: Error loading PKCS#11 module: %s
ca: S'ha produït un error en carregar el mòdul PKCS#11: %s

en: Expired
ca: Ha vençut

en: Expires
ca: Venç

en: Expiry
ca: Venç

en: Export Certificate…
ca: Exporta el certificat…

en: Export certificate
ca: Exporta el certificat

en: Extended Key Usage
ca: Utilització ampliada de la clau

en: Extension
ca: Extensió

en: Fingerprint
ca: Empremta

en: Fingerprints
ca: Empremtes

en: Fully trusted
ca: Confiança total

en: GCR Certificate and Key Viewer
ca: Visualitzador de certificats i claus GCR

en: Gender
ca: Gènere

en: Generation Qualifier
ca: Qualificador de la generació

en: Generic certification of key
ca: Certificació genèrica de la clau

en: Given Name
ca: Nom de pila

en: GnuPG Keyring
ca: Anell de claus GnuPG

en: GnuPG Keyring: %s
ca: Anell de claus GnuPG: %s

en: Gnupg process exited with code: %d
ca: El procés GnuPG ha eixit amb el codi: %d

en: Gnupg process was terminated with signal: %d
ca: S'ha finalitzat el procés GnuPG amb el senyal: %d

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Identifier
ca: Identificador

en: Identity
ca: Identitat

en: Import
ca: Importa

en: Import failed
ca: Ha fallat la importació

en: Import is in progress…
ca: Importació en progrés…

en: Import settings
ca: Paràmetres d'importació

en: Import to: %s
ca: Importa a: %s

en: Imported
ca: S'ha importat

en: Imported to: %s
ca: S'ha importat a: %s

en: In order to import, please enter the password.
ca: Introduïu la contrasenya per poder importar.

en: Initializing…
ca: S'està iniciant…

en: Initials
ca: Inicials

en: Invalid
ca: No vàlid

en: Issued Certificate
ca: Certificat emés

en: Issuer Name
ca: Nom de l'emissor

en: Key
ca: Clau

en: Key Algorithm
ca: Clau de l'algorisme

en: Key ID
ca: ID de la clau

en: Key Identifier
ca: Identificador de la clau

en: Key Parameters
ca: Paràmetres de la clau

en: Key SHA1 Fingerprint
ca: Empremta de la clau SHA1

en: Key Size
ca: Mida de la clau

en: Key Usage
ca: Utilització de la clau

en: Key agreement
ca: Acord sobre la clau

en: Key encipherment
ca: Xifrat de clau

en: Key revocation signature
ca: Firma de la clau de revocació

en: Label:
ca: Etiqueta:

en: Local only
ca: Només local

en: Locality
ca: Localitat

en: Lock this keyring after
ca: Bloca este anell de claus després de

en: Lock this keyring if idle for
ca: Bloca este anell de claus si està inactiu durant

en: Lock this keyring when I log out
ca: Bloca este anell de claus quan isca

en: MD2 with RSA
ca: MD2 amb RSA

en: MD5 with RSA
ca: MD5 amb RSA

en: Marginally trusted
ca: Confiança marginal

en: Max Path Length
ca: Longitud màxima del camí

en: Name
ca: Nom

en: No data to import
ca: No hi ha dades a importar

en: Not Valid After
ca: No és vàlid després de

en: Not Valid Before
ca: No és vàlid abans de

en: Organization
ca: Organització

en: Organizational Unit
ca: Unitat organitzativa

en: Other Name
ca: Un altre nom

en: Owner trust
ca: Propietari de la confiança

en: PEM files
ca: Fitxers PEM

en: PGP Key
ca: Clau PGP

en: Password
ca: Contrasenya

en: Password cannot be blank
ca: La contrasenya no pot estar en blanc

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: Passwords do not match.
ca: Les contrasenyes no coincideixen.

en: Persona certification of key
ca: Certificació personal de la clau

en: Place of Birth
ca: Lloc de naixement

en: Positive certification of key
ca: Certificació positiva de la clau

en: Primary key binding signature
ca: Firma de vinculació de la clau primària

en: Private DSA Key
ca: Clau privada DSA

en: Private Elliptic Curve Key
ca: Clau privada de corba el·líptica

en: Private Key
ca: Clau privada

en: Private RSA Key
ca: Clau privada RSA

en: Pseudonym
ca: Pseudònim

en: Public DSA Key
ca: Clau pública DSA

en: Public Elliptic Curve Key
ca: Clau pública de corba el·líptica

en: Public Key
ca: Clau pública

en: Public Key Info
ca: Informació de la clau pública

en: Public Subkey
ca: Subclau pública

en: Reason
ca: Raó

en: Registered ID
ca: Identificador registrat

en: Revocation Key
ca: Clau de revocació

en: Revocation list signature
ca: Firma de la llista de revocació

en: Revoked
ca: S'ha revocat

en: SHA1 with DSA
ca: SHA1 amb DSA

en: SHA1 with ECDSA
ca: SHA1 amb ECDSA

en: SHA1 with RSA
ca: SHA1 amb RSA

en: SHA224 with ECDSA
ca: SHA224 amb ECDSA

en: SHA256 with ECDSA
ca: SHA256 amb ECDSA

en: SHA384 with ECDSA
ca: SHA384 amb ECDSA

en: SHA512 with ECDSA
ca: SHA512 amb ECDSA

en: Secret Key
ca: Clau secreta

en: Secret Subkey
ca: Subclau secreta

en: Serial Number
ca: Número de sèrie

en: Server Authentication
ca: Servidor d'autenticació

en: Show the application's version
ca: Mostra la versió de l'aplicació

en: Sign
ca: Signa

en: Signature
ca: Signatura

en: Signature Algorithm
ca: Algorisme de la signatura

en: Signature Parameters
ca: Paràmetres de la signatura

en: Signature directly on key
ca: Firma directament a la clau

en: Signature of a binary document
ca: Signatura d'un document binari

en: Signature of a canonical text document
ca: Signatura d'un document de text canònic

en: Size
ca: Mida

en: Standalone signature
ca: Signatura independent

en: State
ca: Estat

en: Street
ca: Carrer

en: Strength
ca: Força

en: Subject Alternative Names
ca: Noms alternatius de l'assumpte

en: Subject Key Identifier
ca: Identificador de l'assumpte de la clau

en: Subject Name
ca: Nom de l'assumpte

en: Subkey binding signature
ca: Firma de vinculació de la subclau

en: Subkey revocation signature
ca: Firma de la subclau de revocació

en: Surname
ca: Cognom

en: Telephone Number
ca: Número de telèfon

en: The URI does not have the 'pkcs11' scheme.
ca: L'URI no té l'esquema «pkcs11».

en: The URI has a bad version number.
ca: El número de versió de l'URI no és correcte.

en: The URI has bad syntax.
ca: La sintaxi de l'URI no és correcta.

en: The URI has invalid encoding.
ca: La codificació de l'URI no és vàlida.

en: The contents are locked. In order to view the contents, enter the correct password.
ca: El contingut està bloquejat. Per poder visualitzar el contingut, introduïu la contrasenya correcta.

en: The contents of '%s' are locked. In order to view the contents, enter the correct password.
ca: El contingut de «%s» està bloquejat. Per poder visualitzar el contingut, introduïu la contrasenya correcta.

en: The data is locked
ca: Les dades estan blocades

en: The information in this key has not yet been verified
ca: Encara no s'ha verificat la informació d'esta clau

en: The key cannot be used to sign the request
ca: No es pot utilitzar la clau per signar la sol·licitud

en: The operation was cancelled
ca: S'ha cancel·lat l'operació

en: The operation was cancelled.
ca: S'ha cancel·lat l'operació.

en: The password was incorrect
ca: La contrasenya era incorrecta

en: The stream was closed
ca: El flux està tancat

en: The user cancelled the operation
ca: L'usuari ha cancel·lat l'operació

en: Third-party confirmation signature
ca: Firma de confirmació de tercers

en: This key has been disabled
ca: S'ha inhabilitat esta clau

en: This key has been revoked
ca: S'ha revocat esta clau

en: This key has expired
ca: Esta clau ha vençut

en: This key is distrusted
ca: No es confia en esta clau

en: This key is fully trusted
ca: Esta clau és de confiança total

en: This key is invalid
ca: Esta clau no és vàlida

en: This key is marginally trusted
ca: Esta clau és de confiança marginal

en: This key is ultimately trusted
ca: Esta clau és de confiança última

en: Time Stamping
ca: Marcat horari

en: Timestamp signature
ca: Marca horària de la signatura

en: Title
ca: Títol

en: Token:
ca: Testimoni:

en: Type
ca: Tipus

en: Ultimately trusted
ca: Confiança última

en: Undefined trust
ca: Confiança no definida

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Unlimited
ca: Sense límit

en: Unlock
ca: Desbloca

en: Unlock access to passwords and other secrets
ca: Desbloca l'accés a les contrasenyes i altres secrets

en: Unlock: %s
ca: Desbloca: %s

en: Unrecognized or unavailable attributes for key
ca: Atributs de la clau no reconeguts o no disponibles

en: Unrecognized or unsupported data.
ca: Dades no reconegudes o no compatibles.

en: Unsupported key type for certificate request
ca: Tipus de clau no admés per la sol·licitud de certificat

en: Usages
ca: Utilitzacions

en: User Attribute
ca: Atribut de l'usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Value
ca: Valor

en: Verified by
ca: Verificat per

en: Version
ca: Versió

en: X400 Address
ca: Adreça X400

en: XMPP Addr
ca: Adreça XMPP

en: Yes
ca: Sí

en: [file...]
ca: [fitxer...]

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: _Close
ca: Tan_ca

en: _Details
ca: _Detalls

en: _OK
ca: D'ac_ord

en: _Replace
ca: _Reemplaça

en: _Save
ca: Al_ça

[ctx: capability]
en: Disabled
ca: Inhabilitat

[ctx: column]
en: Expires
ca: Venç

[ctx: column]
en: Issued By
ca: Emés per

[ctx: column]
en: Key ID
ca: ID de la clau

[ctx: column]
en: Name
ca: Nom

en: minutes
ca: minuts

[ctx: ownertrust]
en: Disabled
ca: Inhabilitat
