openconnect - en to bs translation catalogue (765 entries)

en: 
    Certificate from VPN server "%s" failed verification.
    Reason: %s
bs: 
    Certifikat od VPN servera "%s" neuspjela ovjera.
    Razlog: %s

en: %d bytes of ESP secrets
bs: %d bajta ESP tajni

en: (Error while describing error!)
bs: (Greška prilikom opisivanja greške!)

en: (Is a firewall preventing you from sending UDP packets?)
bs: (Da li vas mrežna barijera sprečava da pošaljete UDP pakete?)

en: (NOTE: Yubikey OATH disabled in this build)
bs: (NAPOMENA: „Yubikey“ OATH je isključen u ovoj izgradnji)

en: (NOTE: libproxy disabled in this build)
bs: (BILJEŠKA: libproxy onemogućen u ovoj izradi)

en: (NOTE: libstoken (RSA SecurID) disabled in this build)
bs: (BILJEŠKA: libstoken (RSA SecurID) isključen u ovoj izgradnji)

en: (error 0x%lx)
bs: (greška 0h%lx)

en: .... + %d more bytes unreceived
bs: .... + %d dodatnih bajtova neprimljeno

en: <error>
bs: <greška>

en: Accepting expected ESP packet with seq %u
bs: Prihvatam očekivani ESP paket sa seq %u

en: AcquireCredentialsHandle() failed: %lx
bs: AcquireCredentialsHandle() nije uspio: %lx

en: Add key from PKCS#11 failed
bs: Dodavanje ključa iz PKCS#11 nije uspelo

en: Add key from TPM failed
bs: Dodavanje ključa iz TPM neuspjelo

en: Adding supporting CA '%s'
bs: Dodavanje podrške CA '%s'

en: All fields are required; try again.
bs: Sva polja su potrebna; pokušajte ponovo.

en: Allocating new path for relative redirect failed: %s
bs: Alociranje nove putanje za relativno preusmjerenje neuspjelo: %s

en: Allocation failed
bs: Nije uspjela raspodela

en: Allocation failure for string from stdin
bs: Alokacija neuspjela za string iz stdin

en: Allocation for vpnc-script path failed
bs: Alokacija za vpnc-script put nije uspjela

en: Allocation of deflate buffer failed
bs: Alokacija deflate bafera neuspjela

en: Another user already logged in
bs: Drugi korisnik je već prijavljen

en: Asked for password but '--no-passwd' set
bs: Upitan za šifru ali '--nema-šifre' postavi

en: Attempt new DTLS connection
bs: Pokušaj novu DTLS konekciju

en: Attempting Digest authentication to proxy
bs: Pokušavanje Digest autentifikacije za proxy

en: Attempting Digest authentication to server '%s'
bs: Pokušana Digest prijava na server '%s'

en: Attempting GSSAPI authentication to proxy
bs: Pokušavanje GSSAPI autentifikacije za zamjenu

en: Attempting GSSAPI authentication to server '%s'
bs: Pokušana GSSAPI authentication to server '%s'

en: Attempting HTTP Basic authentication to proxy
bs: Pokušavanje HTTP Basic autentičnosti za proxy

en: Attempting HTTP Basic authentication to server '%s'
bs: Pokušana HTTP Basic prijava na server '%s'

en: Attempting HTTP NTLM authentication to proxy (single-sign-on)
bs: Pokušavanje HTTP NTLM autentičnosti za proxy (single-sign-on)

en: Attempting HTTP NTLM authentication to server '%s' (single-sign-on)
bs: Pokušana HTTP NTLM prijava na server '%s' (prosta prijava)

en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to proxy
bs: Pokušavanje  HTTP NTLMv%d autentičnosti za proxy

en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to server '%s'
bs: Pokušana HTTP NTLMv%d prijava na server '%s'

en: Attempting to connect to proxy %s%s%s:%s
bs: Pokušavanje povezivanja na proxy %s%s%s:%s

en: Attempting to connect to server %s%s%s:%s
bs: Pokušavanje povezivanja na server %s%s%s:%s

en: Auth choice "%s" matches multiple options
bs: Auth izbor "%s" poklapa se s više opcija

en: Auth choice "%s" not available
bs: Auth izbor "%s" nije dostupan

en: Authenticate only and print login info
bs: Ovjeri samo i printaj informacije o unosu

en: Authenticated to SOCKS server using password
bs: Autentifikovano za SOCKS server koristeći lozinku

en: Bind UDP socket
bs: Poveži UDP soket

en: Built against SSL library with no Cisco DTLS support
bs: Izgradi ponovno SSL biblioteku bez Cisco DTLS podrške

en: CRITICAL ERROR: DTLS master secret is uninitialised. Please report this.
bs: KRITIČNA GREŠKA: DTLS master tajna nije inicijalizovana. Molimo, prijavite ovo.

en: CSTP Ciphersuite: %s
bs: CSTP komplet šifrera: %s

en: CSTP Dead Peer Detection detected dead peer!
bs: CSTP Dead Peer Detection detektovan dead peer!

en: CSTP connected. DPD %d, Keepalive %d
bs: CSTP konektovan. DPD %d, Keepalive %d

en: Caller paused the connection
bs: Pozivatelj je pauzirao konekciju

en: Can't load TPM engine.
bs: Ne može učitati TPM engine.

en: Can't open %s: %s
bs: Nije moguće otvoriti %s: %s

en: Can't open ~/.stokenrc file
bs: Ne može otvoriti ~/.stokenrc file

en: Can't plumb %s for IPv%d: %s
bs: Ne može mjeriti %s za IPv%d: %s

en: Can't push IP
bs: Ne može staviti IP

en: Can't set ifname
bs: Ne može postaviti ifname

en: Cannot determine PEM encryption type
bs: Ne može odrediti PEM Šifrovani tip

en: Cannot follow redirection to non-https URL '%s'
bs: Ne može pratiti preusmjerenje na non-https URL '%s'

en: Cannot handle form method='%s', action='%s'
bs: Ne može baratati form metodom= '%s', akcija= '%s'

en: Cannot open '%s': %s
bs: Ne može otvoriti '%s': %s

en: Cannot open config file '%s': %s
bs: Ne može otvoriti config datoteku '%s': %s

en: Cannot process this executable path "%s"
bs: Ne može se obraditi ovaj izvršni put "%s"

en: Cannot receive HTTP 1.0 body without closing connection
bs: Ne može primiti HTTP 1.0 oblik bez zatvaranja konekcije

en: Cannot use 'config' option inside config file
bs: Ne može koristiti 'config' opciju unutar config datoteke

en: Cert file for server verification
bs: Cert datoteka za provjeru servera

en: Certificate X.509 content not fetched by libp11
bs: libp11 nije dovukla sadržaj H.509 uverenja

en: Certificate has GEN_IPADD altname with bogus length %d
bs: Certifikat ima GEN_IPADD altname sa prividnom dužinom %d

en: Choose authentication login selection
bs: Odaberi ovjeru  za login odabir

en: Client certificate expires soon at
bs: Certifikat klijenta istice uskoro

en: Client certificate has expired at
bs: Certifikat klijenta je istekao

en: CommandLineToArgvW() failed: %s
bs: Nije uspjela funkcija linije naredbi u argument: %s

en: Compressed DTLS packet received when compression not enabled
bs: Kompresovani DTLS paket primljen kada kompresija nije bila omogućena

en: Compressed packet received in !deflate mode
bs: Kompresovani paket primljen u !deflate režim

en: Compression setup failed
bs: Instalacija sažimanja neuspjela

en: Connect UDP socket
bs: Povezivanje na UDP soket

en: Connected PC/SC reader '%s'
bs: Povezan je PC/SC čitač „%s“

en: Connected to HTTPS on %s
bs: Povezan na HTTPS na %s

en: Connection retry timeout in seconds
bs: Vrijeme u sekundama nakon koga konekcija ističe

en: Continue in background after startup
bs: Nastavi u pozadini poslije podizanja

en: Continuing in background; pid %d
bs: Nastavljanje u pozadini; pid %d

en: Cookie is no longer valid, ending session
bs: Cookie nije više validan, završavanje zasjedanja

en: Cookie was rejected on reconnection; exiting.
bs: Cookie je izbacio ponovnu konekciju; izlazak.

en: Could not calculate hash of server's certificate
bs: Ne mogu da izračunam heš serverskog uverenja

en: Could not extract expiration time of certificate
bs: Ne može izvući vrijeme isteka od certifikata

en: Could not initialise MD5 hash: %s
bs: Ne može pokrenuti MD5 sastav: %s

en: Could not obtain file system ID for passphrase
bs: Ne mogu dobiti sistem datoteka ID za lozinku

en: Could not open /dev/tun for plumbing
bs: Ne može otvoriti /dev/tun za protok

en: Creating SSL connection failed
bs: Kreiranje SSL konekcije neuspjelo

en: DTLS Dead Peer Detection detected dead peer!
bs: DTLS Dead Peer Detection detektovan dead peer!

en: DTLS Rehandshake failed; reconnecting.
bs: DTLS Rehandshake nije uspio; ponovna konekcija.

en: DTLS connection attempted with an existing fd
bs: DTLS veza je pokušana biti ostvarena sa postojećim fd

en: DTLS got write error %d. Falling back to SSL
bs: DTLS je napisao grešku %d. Vraća se na SSL

en: DTLS got write error: %s. Falling back to SSL
bs: DTLS je napravo grešku: %s. Vraća se na SSL

en: DTLS handshake failed: %d
bs: DTLS spajanje neuspjelo: %d

en: DTLS handshake failed: %s
bs: DTLS spajanje neuspjelo: %s

en: DTLS handshake timed out
bs: Za DTLS spajanje vrijeme isteklo

en: DTLS initialised. DPD %d, Keepalive %d
bs: DTLS postavljen. DPD %d, Keepalive %d

en: DTLS option %s : %s
bs: DTLS opcija %s : %s

en: DecryptMessage failed: %lx
bs: DecryptMessage nije uspio: %lx

en: Decrypting ESP packet failed: %s
bs: Dešifrovanje ESP paketa neuspjelo: %s

en: Decrypting PEM key failed
bs: Dešifrovanje PEM ključa neuspjelo

en: Device ID:
bs: Uređaj ID:

en: Disable HTTP connection re-use
bs: Onemogući ponovnu upotrebu HTTP konekcije

en: Disable default system certificate authorities
bs: Isključuje osnovne sistemske izdavače uvjerenja

en: Disable password/SecurID authentication
bs: Isključi šifru/SecurID ovjeru

en: Disable proxy
bs: Onemogući proxy

en: Disabling all HTTP connection re-use due to --no-http-keepalive option.
    If this helps, please report to <openconnect-devel@lists.infradead.org>.
bs: Isključivanje svih HTTP konekcija ponovna upotreba uslijed --no-http-keepalive opcije.

en: Discard bad split exclude: "%s"
bs: Odbaci lošu podjelu isključujući: "%s"

en: Discard bad split include: "%s"
bs: Odbaci lošu podjelu uključujući: "%s"

en: Discarding duplicate option '%s'
bs: Odbacujem duplu opciju '%s'

en: Discarding replayed ESP packet with seq %u
bs: Odbacujem ponovljeni ESP paket sa seq %u

en: Display help text
bs: Pomoćni tekst na zaslonu

en: Do not ask for IPv6 connectivity
bs: Ne pitaj za IPv6 povezivanje

en: Do not attempt XML POST authentication
bs: Ne pokušaL POST ovjeru

en: Do not expect user input; exit if it is required
bs: Ne očekuj unos korisnika; izađi ako je to zatraženo

en: Do not require server SSL cert to be valid
bs: Ne zahtijeva server SSL cert da bi bio validan

en: Downloaded config file did not match intended SHA1
bs: Preuzeta config datoteka nije usparena sa SHA1

en: Downloaded new XML profile
bs: Preuzimanje novog XML profila

en: Drop privileges after connecting
bs: Odbaci privilegije poslije povezivanja

en: Dump HTTP authentication traffic (implies --verbose
bs: Smetljište HTTP ovjera puta (implicira --verbose

en: Dumping unknown HTML form:
bs: Prikazujem nepoznatu HTML formu:

en: ERROR: %s() called with invalid UTF-8 for '%s' argument
bs: GREŠKA: %s() pozvana sa neispravnim UTF-8 za '%s' argumentom

en: ERROR: Cannot initialize sockets
bs: GREŠKA: Ne može inicijalizirati utičnice

en: ESP SPI (outbound): %x
bs: ESP SPI (izlaz): %x

en: ESP authentication type %s key 0x%s
bs: ESP tip autentifikacije %s ključ 0x%s

en: ESP compression: %d
bs: ESP kompresija: %d

en: ESP detected dead peer
bs: ESP prepoznao neaktivnog saradnika

en: ESP encryption type %s key 0x%s
bs: ESP tip šifrovamka %s ključ 0x%s

en: ESP encryption: 0x%02x (%s)
bs: ESP šifrovanje: 0x%02x (%s)

en: ESP key lifetime: %u bytes
bs: ESP dužina života ključa: %u bajta

en: ESP key lifetime: %u seconds
bs: ESP dužina života ključa: %u sekundi

en: ESP replay protection: %d
bs: ESP zaštita pri ponovnom izvođenju: %d

en: ESP session established with server
bs: ESP sessija uspostavljena s serverom

en: ESP to SSL fallback: %u seconds
bs: ESP u SSL rezervno rješenje: %u sekundi

en: Empty response from server
bs: Prazan odgovor od servera

en: Encountered form with no ID
bs: Uočena forma bez ID

en: EncryptMessage() failed: %lx
bs: EncryptMessage() nije uspio: %lx

en: EncryptMessage() result too large (%lu + %lu + %lu)
bs: EncryptMessage() rezultat je previše veliki (%lu + %lu + %lu)

en: Encrypted PEM file too short
bs: Šifrovane PEM datoteke prije male

en: Enter '%s' to accept, '%s' to abort; anything else to view:
bs: Unesi '%s' za prihvatanje, '%s' za ignorisanje; bilo što drugo da vidiš:

en: Enter PEM pass phrase:
bs: Unesi PEM prolaznu  frazu:

en: Enter PIN:
bs: Unesi PIN:

en: Enter PKCS#12 pass phrase:
bs: Unesi PKCS#12 prolaznu frazu:

en: Enter PKCS#8 pass phrase:
bs: Unesi PKCS#8 prolaznu frazu:

en: Enter TPM SRK PIN:
bs: Unesi TPM SRK PIN:

en: Enter TPM key PIN:
bs: Unesi TPM ključ PIN:

en: Enter credentials to unlock software token.
bs: Unesi akreditiv da otključaš software token.

en: Enter software token PIN.
bs: Unesi seftver oznaku PIN-a.

en: Error accessing registry key for network adapters
bs: Greška prilikom pristupa ključu registra za mrežne adaptere

en: Error base64-decoding encrypted PEM file: %s
bs: Greška base64-dešifriranje šifrovanih PEM datoteka: %s

en: Error checking server cert status
bs: Greška pri provjeri statusa server certifikata

en: Error communicating with ntlm_auth helper
bs: Greška komuniciranja sa ntlm_auth pomoćnikom

en: Error converting console input: %s
bs: Greška pretvaranja ulaza konzole: %s

en: Error creating HTTPS CONNECT request
bs: Greška kreirajući HTTPS CONNECT zahtjev

en: Error creating oNCP negotiation request
bs: Greška kreirajući oNCP zahtjev za pregovor

en: Error decoding TSS key blob: %s
bs: Greška dešifrovanja TSS ključa blob: %s

en: Error fetching HTTP response body
bs: Greška HTTP odgovor tijela

en: Error fetching HTTPS response
bs: Greška fetching HTTPS odgovor

en: Error fetching chunk header
bs: Greška u dijelu zaglavlja

en: Error generating GSSAPI response:
bs: Greška generisanja GSSAPI odgovora:

en: Error importing GSSAPI name for authentication:
bs: Greška slanja GSSAPI imena za autentifikaciju:

en: Error importing PKCS#11 URL %s: %s
bs: Greška pri unosu PKCS#11 URL %s: %s

en: Error importing PKCS#11 key into private key structure: %s
bs: Greška pri unosu PKCS#11 ključa u privatnu ključ strukturu: %s

en: Error importing server's cert
bs: Greška pri unosu server cert

en: Error importing system key %s: %s
bs: Greška uvoza sistemskog ključa „%s“: %s

en: Error in TSS key blob
bs: Greška u TSS ključ blob

en: Error in chunked decoding. Expected '', got: '%s'
bs: Greška u chunked dekodiran. Očekivan ",got: '%s'

en: Error in client cert notAfter field
bs: Greška u klijent cert notAfter polje

en: Error initialising PKCS#11 key structure: %s
bs: Greška pri pokretanju PKCS#11 ključ strukture: %s

en: Error initialising X509 cert structure
bs: Greška pri pokretanju X509 cert strukture

en: Error initialising private key structure: %s
bs: Greška pri pokretanju privatne ključ strukture: %s

en: Error loading certificate from PKCS#11: %s
bs: Greška pri učitavanju certifikata iz PKXS#11: %s

en: Error loading system certificate: %s
bs: Greška učitavanja sistemskog uvjerenja: %s

en: Error negotiating ESP keys
bs: Greška usaglašavanja ESP ključeva:

en: Error opening cmd pipe
bs: Greška prilikom otvaranja cmd pipe-a

en: Error processing HTTP response
bs: Greška pri procesiranju HTTP odgovora

en: Error reading HTTP response body
bs: Greška učitavanja HTTP odgovora tijela

en: Error reading auth response from SOCKS proxy: %s
bs: Greška ulitavanja auth odgovor od SOCKS proxy: %s

en: Error reading connect response from SOCKS proxy: %s
bs: Greška učitavanja konekcije odgovor od SOCKS proxy: %s

en: Error signing test data with private key: %s
bs: Greška pri popisivanju podataka sa privatnim ključem: %s

en: Error validating signature against certificate: %s
bs: Greška pri ovjeravanju potpisa protiv certifikata: %s

en: Error writing auth request to SOCKS proxy: %s
bs: Greška pisanja auth ahtjev za SOCKS proxy: %s

en: Error writing connect request to SOCKS proxy: %s
bs: Greška pisanja konekcija zahtjeva SOCKS proxy: %s

en: Error: Server asked us to download and run a 'Cisco Secure Desktop' trojan.
    This facility is disabled by default for security reasons, so you may wish to enable it.
bs: Error: Server nas pita da preuzme  i pokrene 'Cisco Secure Desktop' trojan.
    Ova operacije je  isključena po običnim postavkama  iz sigurnosnih razloga, želite li da je uključite.

en: Error: Server asked us to run CSD hostscan.
    You need to provide a suitable --csd-wrapper argument.
bs: Greška: Server nas pita da pokrene CSD hostscan.
    Trebate obezbjediti pogodan --csd-wrapper argument.

en: Error: TAP-Windows driver v9.9 or greater is required (found %ld.%ld)
bs: Greška: TAP-Windows driver v9.9 ili veći je potreban (pronađen %ld.%ld)

en: Established DTLS connection (using GnuTLS). Ciphersuite %s.
bs: Osnovana DTLS veza (pomoću GnuTLS). Ciphersuite %s.

en: Established DTLS connection (using OpenSSL). Ciphersuite %s.
bs: Osnovana DTLS veza (pomoću OpenSSL). Ciphersuite %s.

en: Established PC/SC context
bs: PC/SC kontekst je upsostavljen

en: Expected KMP message 301 from server but got %d
bs: Očekivana KMP poruka 301 sa servera ali je dobijeno %d

en: Extra cert from %s: '%s'
bs: Posebni cert iz %s: '%s'

en: Extra cert from cafile: '%s'
bs: Dodatni cert iz cafile: '%s'

en: Failed to SHA1 existing file
bs: Neuspjeh za SHA1 postojecu datoteku

en: Failed to allocate %d bytes for %s
bs: Neuspjelo alociranje %d bajta za %s

en: Failed to allocate certificate buffer
bs: Neuspjeh pri alociranju bafera certifikata

en: Failed to allocate memory for cafile certs
bs: Neuspješna alokacija memorije za cafile certs

en: Failed to allocate memory for certificate
bs: Nije uspjela alokacija memorije za potvrdu

en: Failed to allocate memory for communication with TNCC
bs: Nije uspjela alokacija memorije za komunikaciju s TNCC

en: Failed to allocate memory for supporting certificates
bs: Neuspjeh pri alociranju memorije za podršku certifikatima

en: Failed to allocate memory to decode OATH secret
bs: Neuspješna alokacija memorije za dekodiranje OATH tajne

en: Failed to allocate memory to decrypt ESP packet
bs: Neuspješna alokacija memorije za dešifrovanje ESP paketa

en: Failed to allocate sockaddr storage
bs: Nemoguće alocirati sockaddr skladište

en: Failed to allocate string
bs: Greška pri alociranju stringa

en: Failed to allocate utun device name
bs: Nisam uspeo da dodijelim naziv utun uređaja

en: Failed to allocate vpninfo structure
bs: Neuspijeh pri alociranju vpninfo strukture

en: Failed to assign policy to key: %s
bs: Ne može dodijeliti policy ključu: %s

en: Failed to bind local tun device (TUNSETIFF): %s
bs: Neuspjelo povezivanje lokalnog tun uređaja (TUNSETIFF): %s

en: Failed to calculate HMAC for ESP packet: %s
bs: Neuspjelo izračunati HMAC za ESP paket: %s

en: Failed to calculate OATH HMAC
bs: Neuspjelo izračunavanje OATH HMAC

en: Failed to calculate OATH HMAC: %s
bs: Neuspjelo izračunati OATH HMAC: %s

en: Failed to calculate Yubikey unlock response
bs: Nisam uspeo da izračunam odgovor otključavanja Jubi ključa

en: Failed to change to CSD home directory '%s': %s
bs: Nemoguće promijeniti u CSD domaći direktorijum '%s': %s

en: Failed to complete read from TAP device: %s
bs: Nisam uspeo da dovršim čitanje sa TAP uređaja: %s

en: Failed to connect TPM context: %s
bs: Neuspjelo povezivanje TPM kontekst: %s

en: Failed to connect to PC/SC reader '%s': %s
bs: Nisam uspeo da se povežem sa PC/SC čitačem „%s“: %s

en: Failed to connect to host %s
bs: Nemoguće se povezati na host %s

en: Failed to connect utun unit: %s
bs: Nisam uspeo da povežem utun jedinicu: %s

en: Failed to create BIO for keystore item '%s'
bs: Ne može kreirati BIO za keystore objekt '%s'

en: Failed to create SSL_SESSION ASN.1 for OpenSSL: %s
bs: Neuspjelo  kreirati SSL_SESSION ASN.1 za OpenSSL: %s

en: Failed to create TPM context: %s
bs: Neuspjelo kreiranje TPM kontekst: %s

en: Failed to create TPM hash object: %s
bs: Neuspjelo kreiranje TPM hash objekta: %s

en: Failed to create key policy object: %s
bs: Neuspjelo kreiranje ključa policy objekta: %s

en: Failed to create new tun
bs: Neuspjeh pri kreiranju novog tun

en: Failed to decrypt ESP packet:
bs: Neuspjelo dešifrovanje ESP paketa:

en: Failed to decrypt PEM key: %s
bs: Neuspjeh pri dešifrovanju PEM datoteka: %s

en: Failed to decrypt PKCS#12 certificate file
bs: Ne može dešifrirati PKCS#12 certifikat datoteku

en: Failed to decrypt PKCS#8 certificate file
bs: Neuspjeh pri dešifriranju PKCS#8 certifikat datoteke

en: Failed to determine type of private key %s
bs: Ne može utvrditi tip privatnog ključa %s

en: Failed to encrypt ESP packet:
bs: Neuspjelo šifrovanje ESP paketa:

en: Failed to encrypt ESP packet: %s
bs: Neuspjelo šifrovanje ESP paketa: %s

en: Failed to enumerate PKCS#11 slots
bs: Nisam uspeo da nabrojim PKCS#11 priključke

en: Failed to enumerate certs in PKCS#11 slot '%s'
bs: Nisam uspeo da nabrojim uvjerenja u PKCS#11 priključku „%s“

en: Failed to enumerate keys in PKCS#11 slot '%s'
bs: Nisam uspeo da nabrojim ključeve u PKCS#11 priključku „%s“

en: Failed to establish PC/SC context: %s
bs: Nisam uspeo da uspostavim PC/SC kontekst: %s

en: Failed to establish libp11 PKCS#11 context:
bs: Nisam uspeo da uspostavim libp11 PKCS#11 kontekst:

en: Failed to exec CSD script %s
bs: Nemoguće exec CSD script %s

en: Failed to exec TNCC script %s: %s
bs: Neuspjelo  izvršiti TNCC skriptu %s: %s

en: Failed to find or parse web form in login page
bs: Neuspjelo naći ili analizirati web formular u stranici za prijavu

en: Failed to fstat() %s: %s
bs: Neuspjelo  fstat() %s: %s

en: Failed to generate ESP packet IV: %s
bs: Neuspjelo generisati ESP paket IV: %s

en: Failed to generate OTP tokencode; disabling token
bs: Nije uspjelo proizvesti OTP token kod; onemogućavanje token

en: Failed to generate random IV for ESP packet:
bs: Neuspjelo generisati slučajni IV za ESP paket:

en: Failed to generate random keys for ESP:
bs: Neuspjelo generisati slučajne ključeve za ESP:

en: Failed to generate random keys for ESP: %s
bs: Neuspjelo  generisati slučajne ključeve za ESP: %s

en: Failed to get key ID: %s
bs: Ne može dobiti ključ ID: %s

en: Failed to get line from config file: %s
bs: Ne može uzeti red iz config datoteke: %s

en: Failed to identify private key type in '%s'
bs: Ne može identifikovati tip privatnog ključa u '%s'

en: Failed to init TPM engine
bs: Ne može pokrenuti TPM engine

en: Failed to initialise ESP cipher:
bs: Neuspjelo inicijalizirati ESP šifru:

en: Failed to initialise ESP cipher: %s
bs: Neuspjelo  inicijalizirati ESP šifru: %s

en: Failed to initialise cipher for decrypting PEM file: %s
bs: Ne može pokrenuti šifru za dešifriranje PEM datoteka: %s

en: Failed to initialize ESP HMAC
bs: Neuspjelo inicijalizirati ESP HMAC

en: Failed to initialize ESP HMAC: %s
bs: Neuspjelo inicijalizirati ESP HMAC: %s

en: Failed to install certificate in OpenSSL context
bs: Neuspješno instaliranje potvrde u OpenSSL kontekstu

en: Failed to instantiated private key from PKCS#11
bs: Nisam uspeo da napravim primjerak ličnog ključa iz PKCS#11

en: Failed to interpret PEM file
bs: Neuspjeh pri prevođenju PEM datoteke

en: Failed to load PKCS#1 private key: %s
bs: Neuspjeh pri učitavanju PKCS#1 privatnog ključa: %s

en: Failed to load PKCS#11 provider module (%s):
bs: Nisam uspeo da učitam modul PKCS#11 dostavljača (%s):

en: Failed to load PKCS#12 certificate: %s
bs: Ne može učitati PKCS#12 certifikat: %s

en: Failed to load TPM SRK key: %s
bs: Neuspjelo učitavanje TPM SRK ključa: %s

en: Failed to load TPM SRK policy object: %s
bs: Neuspjelo učitavanje TPM SRK smjer objekta: %s

en: Failed to load TPM key blob: %s
bs: Neuspjelo učitavanje TPM ključa: %s

en: Failed to load TPM private key
bs: Ne može učitati TPM privatni ključ

en: Failed to load X509 certificate from keystore
bs: Neuspjelo učitavanje X509 certifikata iz keystore

en: Failed to load item '%s' from keystore: %s
bs: Ne može učitati predmet '%s' iz keystore: %s

en: Failed to load private key as PKCS#8: %s
bs: Neuspjeh pri učitavanju privatnog ključa kao PKCS#8: %s

en: Failed to obtain TAP driver version: %s
bs: Nisam uspeo da dobijem izdanje TAP upravljačkog programa: %s

en: Failed to obtain WebVPN cookie
bs: Nemoguće dobiti WebVPN cookie

en: Failed to obtain exclusive access to Yubikey: %s
bs: Nisam uspeo da dobijem isključivi pristup Jubi ključu: %s

en: Failed to obtain exclusive access to reader '%s': %s
bs: Nisam uspeo da dobijem isključivi pristup čitaču „%s“: %s

en: Failed to open %s
bs: Neuspjelo otvaranje %s

en: Failed to open %s for write: %s
bs: Ne može otvoriti %s za pisanje: %s

en: Failed to open %s: %s
bs: Neuspjelo otvaranje %s: %s

en: Failed to open '%s' for write: %s
bs: Ne može otvoriti '%s' za pisanje: %s

en: Failed to open CA file '%s'
bs: Ne može otvoriti CA datoteku '%s'

en: Failed to open CA file '%s': %s
bs: Neuspješno otvaranje CA datoteke '%s': %s

en: Failed to open HTTPS connection to %s
bs: Neuspjeh pri otvaranju HTTPS konekcije na %s

en: Failed to open SYSPROTO_CONTROL socket: %s
bs: Nisam uspeo da otvorim „SYSPROTO_CONTROL“ priključnicu: %s

en: Failed to open certificate file %s: %s
bs: Neuspjeh pri otvaranju certifikat datoteke %s: %s

en: Failed to open key/certificate file %s: %s
bs: Ne može otvoriti kljč/certifikat datoteku %s: %s

en: Failed to open private key file %s: %s
bs: Ne može otvoriti privatnu ključ datoteku %s: %s

en: Failed to open private key file '%s': %s
bs: Neuspješno otvaranje datoteke privatnog ključa '%s': %s

en: Failed to open temporary CSD script file: %s
bs: Neuspjeh pri otvaranju privremene CSD script datoteke: %s

en: Failed to open token file for write: %s
bs: Neuspješno otvaranje datoteke znaka za pisanje: %s

en: Failed to open tun device: %s
bs: Neuspjeh pri otvaranju tun uređaja: %s

en: Failed to parse HTML document
bs: Neuspjelo  analizirati HTML dokument

en: Failed to parse HTTP response '%s'
bs: Nemoguće rasčlaniti HTTP odgovor '%s'

en: Failed to parse KMP header
bs: Neuspjelo  analizirati KMP zaglavlje

en: Failed to parse KMP message
bs: Neuspjelo  analizirati KMP poruku

en: Failed to parse PKCS#11 URI '%s'
bs: Nisam uspeo da obradim PKCS#11 putanju „%s“

en: Failed to parse XML config file %s
bs: Nemoguće razdvojiti XML config datoteku %s

en: Failed to parse redirected URL '%s': %s
bs: Nemoguće rasčlaniti preusmjereni URL '%s': %s

en: Failed to parse server URL '%s'
bs: Ne može se analizirati server URL '%s'

en: Failed to parse server response
bs: Nemoguće razdijeliti odgovor servera

en: Failed to parse subject name in peer cert
bs: Ne može razdvojiti ime subjekta u certifikatu

en: Failed to process PKCS#12 file: %s
bs: Ne može procesuirati PKXS#12 datoteku: %s

en: Failed to process all supporting certs. Trying anyway...
bs: Neuspješno procesiranje svih cert-ova podrške. Pokušavaj u svakom slučaju...

en: Failed to put tun file descriptor into message-discard mode
bs: Ne može staviti tun deskriptor datoteke u poruku-odbačeni režim

en: Failed to query reader list: %s
bs: Nisam uspeo da propitam spisak čitača: %s

en: Failed to query utun control id: %s
bs: Nisam uspeo da propitam ib kontrole utuna: %s

en: Failed to read %s: %s
bs: Neuspjelo čitanje %s: %s

en: Failed to read certificate into memory: %s
bs: Ne može učitati certifikat u memoriju: %s

en: Failed to read certs from CA file '%s'
bs: Nemoguće pročitati certs iz CA datoteke '%s'

en: Failed to read certs from cafile: %s
bs: Neuspješno učitavanje certifikata iz cafalie: %s

en: Failed to read from SSL socket
bs: Ne može pročitati iz SSL soketa

en: Failed to read from SSL socket: %s
bs: Ne može pročitati iz SSL soketa: %s

en: Failed to read from TAP device: %s
bs: Nisam uspeo da čitam sa TAP uređaja: %s

en: Failed to read response from TNCC
bs: Neuspjelo  pročitati odgovor od TNCC

en: Failed to receive GSSAPI authentication token from proxy: %s
bs: Neuspješno primanje GSSAPI autentifikacionog znaka iz zamjene: %s

en: Failed to receive GSSAPI protection response from proxy: %s
bs: Neuspješno primanje GSSAPI zaštitnog odgovora iz zamjene: %s

en: Failed to receive SSPI authentication token from proxy: %s
bs: Neuspješno primanje SSPI autentične oznake iz proxy: %s

en: Failed to receive SSPI protection response from proxy: %s
bs: Neuspješno primanje SSPI zaštitnog odgovora iz proxy: %s

en: Failed to send "%s" to ykneo-oath applet: %s
bs: Nisam uspeo da pošaljem „%s“ do programčeta „ykneo-oath“: %s

en: Failed to send DPD request. Expect disconnect
bs: Ne moguće poslati DPD zahtjev. Očekuj odspajanje

en: Failed to send DPD response. Expect disconnect
bs: Ne moguće poslati DPD odgovor. Očekuj odspajanje

en: Failed to send ESP packet: %s
bs: Neuspjelo poslati ESP paket: %s

en: Failed to send GET request for new config
bs: Nemoguće poslati GET zahtjev za novi config

en: Failed to send GSSAPI authentication token to proxy: %s
bs: Neuspješno slanje GSSAPI autentifikacionog znaka za zamjenu: %s

en: Failed to send GSSAPI protection response to proxy: %s
bs: Neuspješno slanje GSSAPI zaštitnog odgovora za zamjenu: %s

en: Failed to send SSPI authentication token to proxy: %s
bs: Neuspješno slanje SSPI autentične oznake za proxy: %s

en: Failed to send SSPI protection response to proxy: %s
bs: Neuspješno slanje SSPI zaštitnog odgovora za proxy: %s

en: Failed to send keepalive request. Expect disconnect
bs: Ne moguće poslati keepalive zahtjev. Očekuj odspajanje

en: Failed to send start command to TNCC
bs: Neuspjelo  poslati start komandu za TNCC

en: Failed to set DTLS MTU: %s
bs: Neuspjeh pri postavljanju DTLS MTU: %s

en: Failed to set DTLS priority: %s
bs: Neuspjeh pri postavljanju DTLS prioriteta: %s

en: Failed to set DTLS session parameters: %s
bs: Neuspjeh pri postavljanju DTLS sesije parametara: %s

en: Failed to set TAP IP addresses: %s
bs: Nisam uspeo da podesim TAP IP adrese: %s

en: Failed to set TAP media status: %s
bs: Nisam uspeo da podesim stanje TAP medija: %s

en: Failed to set TPM PIN: %s
bs: Neuspjelo postavljanje TPM PIN: %s

en: Failed to set TPM SRK password
bs: Ne može postaviti TPM SRK šifru

en: Failed to set key PIN: %s
bs: Neuspjeh pri postavljanju ključ PIN: %s

en: Failed to set up decryption context for ESP packet:
bs: Neuspjelo postavljanje dekripcijskog konteksta za ESP paket:

en: Failed to set up encryption context for ESP packet:
bs: Neuspjelo postavljanje enkripcijskog konteksta za ESP paket:

en: Failed to set value in TPM hash object: %s
bs: Neuspjelo postavljanje vrijednosti u TPM hash objekat: %s

en: Failed to setup PKCS#12 data structure: %s
bs: Ne može instalirati PKCS#12 podatkovnu strukturu: %s

en: Failed to spawn script '%s' for %s: %s
bs: Nemoguće spawn script '%s' za %s: %s

en: Failed to stat key/certificate file %s: %s
bs: Nije uspio stat ključ/certifikat datoteka %s: %s

en: Failed to use X509 certificate from keystore
bs: Nemoguće korištenje X509 certifikata iz keystore

en: Failed to use private key from keystore
bs: Nemoguće koristiti privatni ključ iz keystore

en: Failed to write config to %s: %s
bs: Ne može pisati config u %s: %s

en: Failed to write incoming packet: %s
bs: Neuspjeh pri upisivanju dolazećeg paketa: %s

en: Failed to write temporary CSD script file: %s
bs: Nemoguće upisati privremenu CSD script datoteku: %s

en: Failed to write to SSL socket
bs: Neuspjeh pri upisivanju u SSL soket

en: Failed to write to SSL socket: %s
bs: Ne može upisati u SSL soket: %s

en: Failed to write to TAP device: %s
bs: Nisam uspeo da pišem na TAP uređaj: %s

en: Failed to write token: %s
bs: Neuspješno pisanje znaka: %s

en: Failure response to "%s": %04x
bs: Neuspjeli odgovor za „%s“: %04x

en: Fatal error in command line handling
bs: Fatalna greška u rukovanju komandnom linijom

en: For assistance with OpenConnect, please see the web page at
      http://www.infradead.org/openconnect/mail.html
bs: Za pomoć pri OtvorenojKonekciji, molimo pogledajte web stranicu
      http://www.infradead.org/openconnect/mail.html

en: Forgetting non-functional previous peer address
bs: Zaboravljam ne-delotvornu adresu prehodnog parnjaka

en: Form choice has no name
bs: Forma odabira nema ime

en: Found %d certs in slot '%s'
bs: Nađoh %d uvjerenja u priključku „%s“

en: Found %d keys in slot '%s'
bs: Nađoh %d ključa u priključku „%s“

en: Found %s/%s key '%s' on '%s'
bs: Nađoh %s/%s kljzč „%s“ na „%s“

en: Found ykneo-oath applet v%d.%d.%d.
bs: Našao sam programče „ykneo-oath“ i%d.%d.%d.

en: GSSAPI authentication completed
bs: GSSAPI autentifikacija završena

en: GSSAPI token too large (%zd bytes)
bs: GSSAPI znak je previše dug (%zd bajta)

en: General Yubikey failure: %s
bs: Opšti neuspjeh Jubi ključa: %s

en: General failure in liboath
bs: Opći neuspjeh u liboath

en: General failure in libstoken
bs: Opći neuspjeh u libstoken

en: General failure in libstoken.
bs: Opšte pogreške u libstoken.

en: Generating OATH HOTP token code
bs: Generisanje OATH HOTP oznake koda

en: Generating OATH TOTP token code
bs: Generisanje OATH TOTP token koda

en: Generating RSA token code
bs: Generisanje RSA token koda

en: Generating Yubikey token code
bs: Stvaram kod modula Jubi ključa

en: Got CONNECT response: %s
bs: Ima CONNECT odgovor: %s

en: Got CSTP DPD request
bs: Ima CSTP DPD zahtjev

en: Got CSTP DPD response
bs: Ima CSTP DPD odgovor

en: Got CSTP Keepalive
bs: Ima CSTP Keepalive

en: Got DTLS DPD request
bs: Ima DTLS DPD zahtjev

en: Got DTLS DPD response
bs: Ima DTLS DPD odgovor

en: Got DTLS Keepalive
bs: Ima DTLS Keepalive

en: Got GSSAPI protection response of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
bs: Dobijen GSSAPI zaštitni odgovor od %zu bajta: %02x %02x %02x %02x

en: Got GSSAPI token of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
bs: Dobijen GSSAPI znak od %zu bajta: %02x %02x %02x %02x

en: Got HTTP response: %s
bs: Ima HTTP odgovor: %s

en: Got KMP message %d of size %d
bs: Dobijena KMP poruka %d veličine %d

en: Got SSPI protection response of %d bytes: %02x %02x %02x %02x
bs: Dobijen SSPI zaštitni odgovor od %d bajta: %02x %02x %02x %02x

en: Got SSPI token of %lu bytes: %02x %02x %02x %02x
bs: Dobijena SSPI oznaka od %lu bajta: %02x %02x %02x %02x

en: Got inappropriate HTTP CONNECT response: %s
bs: Ima neprikladan HTTP CONNECT odgovor: %s

en: Got new DSPREAUTH cookie from TNCC: %s
bs: Dobijen novi DSPREAUTH kolačić od TNCC: %s

en: Got next CA '%s' from PKCS11
bs: Dobijena sljedeća CA '%s' iz PKCS11

en: HTTP body %s (%d)
bs: HTTP tijelo %s (%d)

en: HTTP header User-Agent: field
bs: HTTP zaglavlje Korisnik-Agent: polje

en: Host "%s" has UserGroup "%s"
bs: Host "%s" ima korisničku grupu "%s"

en: Host "%s" has address "%s"
bs: Host "%s" ima adresu "%s"

en: Host "%s" not listed in config; treating as raw hostname
bs: Host "%s" nije pronađen u  config; označen kao nesiguran hostname

en: IPv6 configuration received but MTU %d is too small.
bs: Primljeno je IPv6 podešavanje ali MTU %d je premali.

en: Ignoring ESP keys since ESP support not available in this build
bs: Ignoršem ESP ključeve pošto ESP podrška nije dostupna u ovoj gradnji

en: Ignoring non-matching TAP interface "%s"
bs: Ignorisanje neodgovarajućeg TAP interfejsa "%s"

en: Ignoring unknown HTTP response line '%s'
bs: Ignorisanje nepoznatih HTTP odgovora reda '%s'

en: Ignoring unknown form input type '%s'
bs: Ignorišem nepoznati objekt za unos podataka na formularu '%s'

en: Ignoring unknown form submit item '%s'
bs: Ignorišem nepoznati objekt za potvrdu unosa na formularu '%s'

en: Importing X509 certificate failed: %s
bs: Ubacivanje X509 certifikata neuspjelo: %s

en: Incorrect device ID or password; try again.
bs: Pogrešan uređaj ID ili lozinka; pokušajte ponovo.

en: Indicate path MTU to/from server
bs: Postaviti put MTU za/od servera

en: Initialise DTLSv1 CTX failed
bs: Postavljanje DTLSv1 CTX neuspjelo

en: Initialise DTLSv1 session failed
bs: Postavljanje DTLSv1 sesije neuspjelo

en: InitializeSecurityContext() failed: %lx
bs: InitializeSecurityContext() nije uspio: %lx

en: Invalid GSSAPI protection response from proxy (%zu bytes)
bs: Nevažeći GSSAPI zaštitni odgovor iz zamjene (%zu bajta)

en: Invalid OS identity "%s"
bs: Pogrešan OS identitet "%s"

en: Invalid PIN format; try again.
bs: Neispravan PIN format; pokušajte ponovo.

en: Invalid SSPI protection response from proxy (%lu bytes)
bs: Neispravan SSPI zaštitni odgovor iz proxy (%lu bajta)

en: Invalid base32 token string
bs: Pokrešan base32 token string

en: Invalid compression mode '%s'
bs: Pogrešan kompresioni režim '%s'

en: Invalid cookie '%s'
bs: Ne validan cookie ponuđen: %s

en: Invalid cookie offered: %s
bs: Ne validan cookie ponuđen: %s

en: Invalid interface name '%s'; must match 'tun%%d'
bs: Ne ispravno ime sučelja '%s'; mora match 'tun%%d'

en: Invalid interface name '%s'; must match 'utun%%d' or 'tun%%d'
bs: Neispravan naziv uređaja „%s“; mora da bude „utun%%d“ ili „tun%%d“

en: Invalid packet waiting for KMP 301
bs: Pogrešan paket čeka na KMP 301

en: Invalid padding bytes in ESP
bs: Pogrešni dopunjavajući bajtovi u ESP

en: Invalid padding length %02x in ESP
bs: Pogrešna dopunjavajuča dužina %02x u ESP

en: Invalid salt in encrypted PEM file
bs: Neispravna salt u šifrovanim PEM datotekama

en: Invalid short response to "%s" from ykneo-oath applet
bs: Neispravan kratak odgovor za „%s“ od programčeta „ykneo-oath“

en: Invalid software token mode "%s"
bs: Pogrešan software toke režim "%s"

en: Keepalive not implemented for ESP
bs: Keepalive nije realizovan za ESP

en: Key not found
bs: Ključ nije pronađen

en: Key passphrase is fsid of file system
bs: Lozinka je fsid od datoteke sistema

en: Keystore locked
bs: Keystore zaključano

en: Keystore uninitialized
bs: Keystore nepoznato

en: LZ4 decompression failed
bs: LZ4 dekompresija neuspjela

en: LZO decompressed %d bytes into %d
bs: LZO dekompresovao %d bajtova u %d

en: LZO decompression of ESP packet failed
bs: LZO dekompresija ESP paketa neuspjela

en: LZS decompression failed: %s
bs: LZS dekompresija neuspjela: %s

en: Less output
bs: Nema izlaza

en: Loading certificate failed
bs: Učitavanje certifikata neuspjelo

en: Loading certificate failed. Aborting.
bs: Učitavanje certifikata neuspjelo. Zatvaranje.

en: Loading certificate failed: %s
bs: Učitavanje certifikata neuspjelo: %s

en: Loading private key failed
bs: Neuspješno preuzimanje privatnog ključa

en: Loading private key failed (see above errors)
bs: Učitavanje privatnog ključa neuspjelo (izvrši uvid grešaka)

en: Loading private key failed (wrong passphrase?)
bs: Učitavanje privatnog ključa neuspjelo (pogrešna šifra?)

en: Logged in to PKCS#11 slot '%s'
bs: Prijavljen sam na PKCS#11 priključak „%s“

en: Logging in to PKCS#11 slot '%s'
bs: Prijavljujem se na PKCS#11 priključak „%s“

en: MD5 hash error: %s
bs: MD5 hash greška: %s

en: MTU %d too small
bs: MTU %d previše mali

en: Matched %s address '%s'
bs: Uparena %s adresa '%s'

en: Matched URI '%s'
bs: Odgovarajući URI '%s'

en: Matched peer certificate subject name '%s'
bs: Odgovarajuće ime subjekta certifikata '%s'

en: Missing DEK-Info: header from OpenSSL encrypted key
bs: Nedostaje DEK-infor: zaglavlje iz OpenSSL šifrovanog ključa

en: More output
bs: Još izlaza

en: No --script argument provided; DNS and routing are not configured
bs: Nije obezjbeđen --script argument; DNS i usmjeravanje nije konfigurisano

en: No DSPREAUTH cookie; not attempting TNCC
bs: Nema DSPREAUTH kolačića; ne pokušavam TNCC

en: No DTLS address
bs: Nema DTLS adrese

en: No DTLS when connected via proxy
bs: Nema DTLS kada je konektovan putem proxy

en: No IP address received. Aborting
bs: Nije IP adresa primljena. Ukidanje

en: No MTU received. Aborting
bs: Nema MTU prijema. Ukidanje

en: No SSL certificate found to match private key
bs: Nije pronađen SSL certifikat za usporedbu privatnog ključa

en: No Windows-TAP adapters found. Is the driver installed?
bs: Nije pronađen Windows-TAP adapter. Je li instaliran drajver?

en: No altname in peer cert matched '%s'
bs: Nema altname u odgovarajućem certifikatu '%s'

en: No certificate found in file
bs: Nije pronađen certifikat u datoteci

en: No error
bs: Nema greške

en: No form handler; cannot authenticate.
bs: Nema forma handler; ne može potvrditi.

en: No input name in form
bs: Nema ulaza imena u formatu

en: No input type in form
bs: Nema ulaza tipa u formatu

en: No match for %s address '%s'
bs: Ne odgovara za %s adresu '%s'

en: No match for URI '%s'
bs: Ne odgovara za URI '%s'

en: No match for altname '%s'
bs: Ne odgovara za altname '%s'

en: No memory for allocating cookies
bs: Nedostatak memorije za alokaciju cookies

en: No memory for options
bs: Nema memorije za opcije

en: No more authentication methods to try
bs: Nema više metoda autentičnosti za isprobavanje

en: No server specified
bs: Nijedan server nije specificiran

en: No subject name in peer cert!
bs: Nema imena subjekta u certifikatu!

en: No work to do; sleeping for %d ms...
bs: Nema šta za uraditi; gašenje za %d ms...

en: Not downloading XML profile because SHA1 already matches
bs: Ne preuzima se XML profil jer SHA1 već odgovara

en: OK to generate INITIAL tokencode
bs: Uredu da generišete INITIAL tokencode

en: OK to generate NEXT tokencode
bs: Uredu da generišete  NEXT tokencode

en: OS type (linux,linux-64,win,...) to report
bs: OS tip (linux,linux-64,win,...) za izvještaj

en: Only a few tries left before locking!
bs: Samo još nekoliko pokušaja preostalo prije zaključavanja!

en: Only http or socks(5) proxies supported
bs: Samo http ili soket(5) proxies podržani

en: Only https:// permitted for server URL
bs: Samo https:// dozvoljeni za server URL

en: Open UDP socket
bs: Otvori UDP soket

en: OpenConnect version %s
bs: OpenConnect verzja %s

en: OpenConnect was not built with Yubikey support
bs: Otvoreno povezivanje nije izgrađeno sa podrškom Jubi ključa

en: OpenConnect was not built with liboath support
bs: OpenConnect nije izgrašen sa liboath podrškom

en: OpenConnect was not built with libstoken support
bs: OpenConnect nije izgrađen sa libstoken podrškom

en: OpenSSL ENGINE not present
bs: OpenSSL ENGINE nije prikazan

en: OpenSSL ciphers to support for DTLS
bs: OpenSSL šifra za podršku za DTLS

en: OpenSSL failed to parse SSL_SESSION ASN.1
bs: OpenSSL neuspio analizirati SSL_SESSION ASN.1

en: Opened tun device %s
bs: Otvoren tun uređaj %s

en: Option '%s' does not take an argument at line %d
bs: Opcija '%s' ne prima argument iz reda %d

en: Option '%s' requires an argument at line %d
bs: Opcija '%s' zahtijeva argument u redu %d

en: PEM file
bs: PEM datoteka

en: PEM password too long (%d >= %d)
bs: PEM šifra preduga (%d >= %d)

en: PIN expired
bs: PIN je istekao

en: PIN locked
bs: PIN je zaključan

en: PIN required for %s
bs: PIN zahtjeva %s

en: PIN required for Yubikey OATH applet
bs: Potreban je PIN za OATH programče Jubi ključa

en: PKCS#11 file contained no certificate
bs: PKCS#11 datoteka ne sadrži certifikat

en: PKCS#12 contained no certificate!
bs: PKCS#12 ne sadrži certifikat!

en: PKCS#12 contained no private key!
bs: PKCS#12 ne sadrži privatni ključ!

en: Packet outgoing:
bs: Odlazni paket:

en: Parameters for %s ESP: SPI 0x%08x
bs: Parametri za %s ESP: SPI 0x%08x

en: Parse PKCS#12 failed (see above errors)
bs: Fraza PKCS#12 neuspjela (napravi uvid u greške)

en: Pass traffic to 'script' program, not tun
bs: Prođi put do 'script' program

en: Password authentication to SOCKS server failed
bs: Autentifikacija lozinkom za SOCKS server nije uspjela

en: Password:
bs: Lozinka:

en: Peer cert subject mismatch ('%s' != '%s')
bs: Subjekat certifikata je neusklađen  ('%s' != '%s')

en: Permission denied
bs: Dopuštenje odbijeno

en: Prepend timestamp to progress messages
bs: Prepend timestamp u toku poruke

en: Protocol error
bs: Pogreška u protokolu

en: Proxy CONNECT request failed: %d
bs: Proxy CONNECT zahtjev nije uspio: %d

en: Proxy from libproxy: %s://%s:%d/
bs: Proxy iz libproxy: %s://%s:%d/

en: Proxy requested Basic authentication which is disabled by default
bs: Proxy traži Basic autentičnost koja je onemogućena

en: QueryContextAttributes() failed: %lx
bs: QueryContextAttributes() nije uspio: %lx

en: Queue length zero not permitted; using 1
bs: Nulta dužina reda nije dopuštena; koristi 1

en: Read %d bytes of SSL record
bs: Pročitano %d bajta SSL zapisa

en: Read cookie from standard input
bs: Pročitaj cookie sa standardnog ulaza

en: Read options from config file
bs: Pročitaj opcije iz config datoteke

en: Read password from standard input
bs: Učitaj šifru sa standardnog ulaza

en: ReadConsole() failed: %s
bs: Nije uspjela funkcija čitanja konzole: %s

en: Received %s compressed data packet of %d bytes (was %d)
bs: Primljen %s kompresovan paket podataka od %d bajta (bilo %d)

en: Received <client-cert-request> when not expected.
bs: Primljeno <client-cert-request>kada nije očekivano.

en: Received DNS search domain %.*s
bs: Primljena DNS domena pretrage %.*s

en: Received DNS server %s
bs: Primljen DNS server %s

en: Received DTLS packet 0x%02x of %d bytes
bs: Primljen DTLS paket  0x%02x of %d bajta

en: Received ESP packet of %d bytes
bs: Primljen ESP paket od %d bajta

en: Received ESP packet with invalid HMAC
bs: Primljen ESP paket s neispravnim HMAC

en: Received ESP packet with invalid SPI 0x%08x
bs: Primljen ESP paket s nevažećim SPI 0x%08x

en: Received ESP packet with unrecognised payload type %02x
bs: Primljen ESP paket sa neprepozntom vrsom sadržaja %02x

en: Received MTU %d from server
bs: Zahtijeva MTU %d od servera

en: Received WINS server %s
bs: Primljen WINS server %s

en: Received internal IP address %s
bs: Primljena interna IP adresa %s

en: Received internal gateway address %s
bs: Primljena interna adresa mrežnog izlaza %s

en: Received netmask %s
bs: Primljena mrežna maska %s

en: Received non-ESP TLVs (group %d) in ESP negotiation KMP
bs: Primljen ne-ESP TLV (grupa %d) u ESP dogovoru KMP

en: Received server disconnect
bs: Primljeni server odspojen

en: Received server disconnect: %02x '%s'
bs: Primljeni server odspojen: %02x '%s'

en: Received split exclude route %s
bs: Primljena razdvajajuća ruta isključenja %s

en: Received split include route %s
bs: Primljena razdvajajuća ruta uključenja %s

en: Received uncompressed data packet of %d bytes
bs: Primljen ne kompresovan paket podataka od %d bajta

en: Received unsuccessful %s response from TNCC
bs: Primljen neuspješan %s odgovor od TNCC

en: Reconnect failed
bs: Ponovna konekcija neuspjela

en: Reconnect gave different IPv6 address (%s != %s)
bs: Ponovno konektovanje daje drugačiju IPv6 adresu  (%s != %s)

en: Reconnect gave different IPv6 netmask (%s != %s)
bs: Ponovno konektovanje daje drugačiju IPv6 netmask (%s != %s)

en: Reconnect gave different Legacy IP address (%s != %s)
bs: Ponovno konektovanje daje drugačiju IP adresu (%s != %s)

en: Reconnect gave different Legacy IP netmask (%s != %s)
bs: Ponovno konektovanje daje drugačiju IP netmask (%s != %s)

en: Reconnecting to DynDNS server using previously cached IP address
bs: Ponovo se povezujem na DinDNS server koristeći prethodno pričuvanu IP adresu

en: Reconnecting to proxy %s
bs: Rekonektuj za proxy %s

en: Refreshing %s after 1 second...
bs: Osvježavanje %s poslije 1 sekundi...

en: Rehandshake failed; attempting new-tunnel
bs: Rehandshake nije uspio; pokušavanje novi-tunel

en: Rekey not implemented for ESP
bs: Rekey nije realizovan za ESP

en: Renegotiated SSL on %s
bs: Reprogramirani SSL na %s

en: Report version number
bs: Prijavi broj verzije

en: Requesting HTTP proxy connection to %s:%d
bs: Zahtjeva HTTP proxy konekciju za %s:%d

en: Requesting SOCKS proxy connection to %s:%d
bs: Zahtjeva SOCKS proxy konekciju za %s:%d

en: Require perfect forward secrecy
bs: Zahtijeva se savršeno prosljeđivanje tajnosti

en: Response body has negative size (%d)
bs: Odgovor tijelo ima negativnu veličini (%d)

en: Response was:%s
bs: Odgovor je bio:%s

en: SOCKS proxy demands message confidentiality, which is not supported
bs: SOCKS proxy zahtijeva poruku tajnosti, koja nije podržana

en: SOCKS proxy demands message integrity, which is not supported
bs: SOCKS proxy zahtjeva integritet poruke, koji nije podržan

en: SOCKS proxy demands protection unknown type 0x%02x
bs: SOCKS proxy zahtijeva zaštitu nepoznatog tipa  0x%02x

en: SOCKS proxy error %02x
bs: SOCKS proxy greška %02x

en: SOCKS proxy error %02x: %s
bs: SOCKS proxy greška %02x: %s

en: SOCKS server reported GSSAPI context failure
bs: SOCKS server provjerava GSSAPI greške konteksta

en: SOCKS server reported SSPI context failure
bs: SOCKS server provjerava SSPI greške konteksta

en: SOCKS server requested GSSAPI authentication
bs: SOCKS server zahtijeva GSSAPI autentifikaciju

en: SOCKS server requested password authentication
bs: SOCKS server zahtijeva autentifikaciju lozinkom

en: SOCKS server requested unknown authentication type %02x
bs: SOCKS server traži nepoznatu autentifikaciju tipa %02x

en: SOCKS server requested username/password but we have none
bs: SOCKS server zahtijeva korisničko ime/lozinku, ali nema ništa

en: SOCKS server requires authentication
bs: SOCKS server zahtijeva autentifikaciju

en: SSL certificate authentication failed
bs: SSL ovjera certifikata neuspjela

en: SSL connection cancelled
bs: SSL povezivanje otkazano

en: SSL connection failure
bs: Spajanje SSL neuspjelo

en: SSL connection failure: %s
bs: SSL konekcija neuspjela: %s

en: SSL negotiation with %s
bs: SSL pregovara sa %s

en: SSL read cancelled
bs: SSL čitanje otkazano

en: SSL read error %d (server probably closed connection); reconnecting.
bs: SSL očitao grešku %d (moguće je da će server zatvoriti konekciju); ponovno konektovanje.

en: SSL read error: %s; reconnecting.
bs: SSL očitao grešku: %s; ponovno konektovanje.

en: SSL send failed: %s
bs: SSL poslao nespjeh: %s

en: SSL socket closed uncleanly
bs: SSL utičnica je zatvorena neispravno

en: SSL write cancelled
bs: SSL pisanje otkazano

en: SSL wrote too few bytes! Asked for %d, sent %d
bs: SSL napisao premalo bajta! Upitan za %d, poslano %d

en: SSL_set_session() failed with old protocol version 0x%x
    Are you using a version of OpenSSL older than 0.9.8m?
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=1751
    Use the --no-dtls command line option to avoid this message
bs: SSL_set_session() failed with old protocol version 0x%x
    Are you using a version of OpenSSL older than 0.9.8m?
    Seje http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=1751
    Usi the --no-dtls command linije option to avoid this message

en: SSL_write failed: %d
bs: SSL_upis neuspio: %d

en: SSPI token too large (%ld bytes)
bs: SSPI oznaka je previše velika (%ld bajta)

en: Script '%s' exited abnormally (%x)
bs: Script '%s' zavrišio nenormalno (%x)

en: Script '%s' returned error %d
bs: Script '%s' vraćena greška %d

en: See http://www.infradead.org/openconnect/vpnc-script.html
bs: Pogledaj http://www.infradead.org/openconnect/vpnc-script.html

en: Send BYE packet: %s
bs: Poslan BYE paket: %s

en: Send CSTP DPD
bs: Pošalji CSTP DPD

en: Send CSTP Keepalive
bs: Pošalji CSTP Keepalive

en: Send DTLS DPD
bs: Pošalji DTLS DPD

en: Send DTLS Keepalive
bs: Pošalji DTLS Keepalive

en: Send ESP probes
bs: Pošalji ESP testove

en: Send ESP probes for DPD
bs: Pošalji ESP testove za DPD

en: Sending GSSAPI protection negotiation of %zu bytes
bs: Slanje GSSAPI zaštitnog pregovaranja od %zu bajta

en: Sending GSSAPI token of %zu bytes
bs: Slanje GSSAPI znaka od %zu bajta

en: Sending SSPI protection negotiation of %u bytes
bs: Slanje SSPI zaštitnog pregovaranja od %u bajta

en: Sending SSPI token of %lu bytes
bs: Slanje SSPI oznake od %lu bajta

en: Sending compressed data packet of %d bytes (was %d)
bs: Slanje kompresovanog paketa podataka od %d bajta (bilo je %d)

en: Sending proxy request failed: %s
bs: Slanje proxy zahtjeva neuspjelo: %s

en: Sending uncompressed data packet of %d bytes
bs: Slanje ne kompresovanog paketa podataka od %d bajta

en: Sent DTLS packet of %d bytes; DTLS send returned %d
bs: Poslan DTLS paket od %d bajta; DTLS poslao vraćeni %d

en: Sent ESP enable control packet
bs: Poslan ESP omogućujući kontrolni paket

en: Sent ESP packet of %d bytes
bs: Poslan ESP paket od %d bajta

en: Sent start; waiting for response from TNCC
bs: Početak poslan; čekam odgovor od TNCC

en: Server SSL certificate didn't match: %s
bs: Server SSL certifikat nije uspostavljen: %s

en: Server certificate verify failed: %s
bs: Ovjera server certifikata neuspjela: %s

en: Server is rejecting the Yubikey token; switching to manual entry
bs: Server odbija modul Jubi ključa; prelazim na ručni unos

en: Server is rejecting the soft token; switching to manual entry
bs: Server je odbio soft token; promijenite na ručni ulaz

en: Server key hash: %s
bs: Heš serverskog ključa: %s

en: Server offered no DTLS cipher option
bs: Server ponudio nema DTLS opcija o šifri

en: Server presented no certificate
bs: Server predstavljen bez certifikata

en: Server requested SSL client certificate after one was provided
bs: Server zahtjeva SSL klijent certifikat nakon što je jedan obezbjeđen

en: Server requested SSL client certificate; none was configured
bs: Server zahtjeva SSL klijent certifikat; nijedan nije konfigurisan

en: Server response to hostname packet is error 0x%02x
bs: Serverski odgovor na hostname paket je greška 0x%02x

en: Server's certificate SHA1 fingerprint
bs: Server certifikat SHA1 otisakprsta

en: Session terminated by server; exiting.
bs: Sesija prestaje serverom; izlazak.

en: Set DTLS cipher list failed
bs: Postavljanje DTLS šifre neuspjelo

en: Set key passphrase or TPM SRK PIN
bs: Postaviti ključ lozinku ili TPM SRK PIN

en: Set login usergroup
bs: Postavi login korisničkugrupu

en: Set login username
bs: Postavi login korisnicko ime

en: Set minimum Dead Peer Detection interval
bs: Postavi minimum Dead Peer Detection interval

en: Set packet queue limit to LEN pkts
bs: Postavi paket red ogranicen na LEN pkts

en: Set proxy authentication methods
bs: Postavite proxy metode provjere autentičnosti

en: Set proxy server
bs: Postavi proxy server

en: Set up tun device failed
bs: Instaliranje tun uređaja neuspjelo

en: Set up tun script failed
bs: Nije postavljen tun script

en: Setting PKCS#11 certificate failed: %s
bs: Postavljanje PKCS#12 certifikata neuspjelo: %s

en: Setting certificate failed: %s
bs: Postavljanje certifikata neuspjelo: %s

en: Setting certificate revocation list failed: %s
bs: Postavljanje certifikata na opozivu listu neuspjelo: %s

en: Shell command line for using a vpnc-compatible config script
bs: Okolna komandna linija za korištenje vpnc-kompatibilna onfig skripta

en: Short packet received (%d bytes)
bs: Primljen je kratak paket (%d bajta)

en: Short write in oNCP negotiation
bs: Kratko pisanje u oNCP ugovaranju

en: Socket connect cancelled
bs: Soket konekcija otkazana

en: Soft token init was successful.
bs: Soft token init bio je uspješan.

en: Soft token string is invalid
bs: Soft token string nije ispravan

en: Software token secret
bs: Software token skriven

en: Software token type: rsa, totp or hotp
bs: Softver znak tipa: rsa, totp or hotp

en: Spawning tunnel scripts is not yet supported on Windows
bs: Miješanje tunel oznaka nije još uvijek podržano na Windowsu

en: System error
bs: Sistemska greška

en: TAP device aborted connectivity. Disconnecting.
bs: TAP uređaj je prekinuo povezivost. Prekidam vezu.

en: TNCC support not implemented yet on Windows
bs: TNCC podrška još nije realizovana na Windows

en: TPM hash signature failed: %s
bs: TPM hash potpis neuspio: %s

en: TPM sign function called for %d bytes.
bs: TPM znak funkcije pozvan za %d bajta.

en: TTL expired
bs: TTL istekao

en: Temporary directory '%s' is not writable: %s
bs: Privremeni direktorijum „%s“ nije upisiv: %s

en: This binary built without PKCS#11 support
bs: Ova binarna datoteka je izgrađena bez podrške za PKCS#11

en: This binary built without system key support
bs: Ova izvršna je izgrađena bez podrške ključa sistema

en: This is probably because your OpenSSL is broken
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984
bs: Ovo je možda zato što tvoj OpenSSL je pukao
    Pogledaj http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984

en: This is the final try before locking!
bs: Ovo je zadnji pokušaj prije zaključavanja!

en: This version of OpenConnect was built without GSSAPI support
bs: Ova verzija OtvoreneKonekcije je izgrađena bez GSSAPI podrške

en: This version of OpenConnect was built without PKCS#11 support
bs: Ovo izdanje Otvorenog povezivanja je izgrađeno bez PKCS#11 podrške

en: This version of OpenConnect was built without PSKC support
bs: Ova verzija OtvoreneKonekcije je izgrađena bez PSKC podrške

en: This version of OpenConnect was built without TPM support
bs: Ova verzija OpenConnect je napravljena bez podrške za TPM

en: This version of openconnect was built without libproxy support
bs: Ova verzija openconnect je napravljena bez podrške za libproxy

en: To configure local networking, openconnect must be running as root
    See http://www.infradead.org/openconnect/nonroot.html for more information
bs: Za konfiguraciju lokalne mreže, openconnect mora biti pokrenut kao root
    Vidi http://www.infradead.org/openconnect/nonroot.html za više informacija

en: Token '%s' not found on Yubikey '%s'. Searching for another Yubikey...
bs: Nisam našao modul „%s“ na Jubi ključu „%s“. Tražim drugi Jubi ključ...

en: Too many arguments on command line
bs: Previše argumenata na komandnoj liniji

en: Treating host "%s" as a raw hostname
bs: Izloženi host "%s" kao osjetljiv hostname

en: Trying PKCS#11 key URL %s
bs: Pokušavam adresu PKCS#11 ključa „%s“

en: Trying to run Linux CSD trojan script.
bs: Pokušava pokrenuti Linux CSD trojan script.

en: Trying truncated-char PBKBF2 variant of Yubikey PIN
bs: Pokušavam truncated-char PBKBF2 varijantu za Yubikey PIN

en: URI '%s' has non-empty path; ignoring
bs: URI '%s' ima ne praznu putanju; ukidanje

en: Undefined action
bs: Ne definisana akcija

en: Unexpected %d result from server
bs: Neočekivan %d rezultat od servera

en: Unexpected address type %02x in SOCKS connect response
bs: Neočekivana adresa tipa %02x  u SOXKS konekcije odgovor

en: Unexpected auth response from SOCKS proxy: %02x %02x
bs: Neočekivan auth odgovor od SOCKS proxy:  %02x %02x

en: Unexpected connect response from SOCKS proxy: %02x %02x...
bs: Neočekivana konekcija odgovor od SOCKS proxy: %02x %02x...

en: Unexpected length %d for TLV %d/%d
bs: Neočekivana dužina %d za TLV %d/%d

en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d but packet is
bs: Ne očekivani paket dužine. SSL_čita vraćeni %d ali paket je

en: Unexpected response of size %d after hostname packet
bs: Neočekivan odgovor veličine %d nakon hostname paketa

en: Unhandled SSL UI request type %d
bs: Nepoznata vrsta zahtjeva KS SSL-a %d

en: Unknown CSTP-Content-Encoding %s
bs: Nepoznati CSTP-Sadržaj-Kodiran %s

en: Unknown DTLS packet type %02x, len %d
bs: Nepoznati DTLS paket tipa %02x, lijen %d

en: Unknown DTLS parameters for requested CipherSuite '%s'
bs: Nepoznati DTLS parametri za zahtjevani CipherSuite '%s'

en: Unknown DTLS-Content-Encoding %s
bs: Nepoznat DTLS-Content-Encoding %s

en: Unknown GSSAPI status response (0x%02x) from SOCKS server
bs: Nepoznati GSSAPI status odgovara (0x%02x) iz SOCKS servera

en: Unknown KMP message %d of size %d:
bs: Nepoznata KMP poruka %d veličine %d

en: Unknown SSPI status response (0x%02x) from SOCKS server
bs: Nepoznat SSPI status odgovara (0x%02x) iz SOCKS servera

en: Unknown TLV group %d attr %d len %d:%s
bs: Nepoznata TLV grupa %d attr %d len %d:%s

en: Unknown Transfer-Encoding: %s
bs: Nepoznat Transfer-Encoding: %s

en: Unknown compression type %d
bs: Nepoznat tip kompresije %d

en: Unknown error
bs: Nepoznata greška

en: Unknown error logging in to PKCS#11 token
bs: Nepoznata greška prijavljivanja na PKCS#11 modul

en: Unknown error; exiting.
bs: Nepoznata greška; izlazak.

en: Unknown form ID '%s'
bs: Nepoznat  ID  forme '%s'

en: Unknown input type %s in form
bs: Nepoznat ulazni tip %s u formi

en: Unknown packet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x
bs: Nepoznati paket  %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x

en: Unknown packet (len %d) received: %02x %02x %02x %02x...
bs: Nepoznat paket (lijen %d) primljen: %02x %02x %02x %02x...

en: Unknown protocol family %d. Cannot create UDP server address
bs: Nepoznata protokol familija %d. Ne može kreirati UDP adresu servera

en: Unknown protocol family %d. Cannot use UDP transport
bs: Nepoznata protokol familija %d. Ne može se koristiti UDP transport

en: Unknown proxy type '%s'
bs: Nepoznat proxy tip '%s'

en: Unknown response from server
bs: Nepoznat odgovor od servera

en: Unrecognised option at line %d: '%s'
bs: Ne prepoznatljiva opcija u redu %d: '%s'

en: Unrecognised response from Yubikey when generating tokencode
bs: Nepoznat odgovor sa Jubi ključa prilikom stvaranja koda modula

en: Unrecognised response from ykneo-oath applet
bs: Nepoznat odgovor od programčeta „ykneo-oath“

en: Unsupported OATH HMAC algorithm
bs: Nepodržan OATH HMAC algoritam

en: Unsupported PEM encryption type: %s
bs: Ne podržan PEM šifrovani tip: %s

en: Usage:  openconnect [options] <server>
bs: Upotreba: openconnect [opcije]<server>

en: Use IFNAME for tunnel interface
bs: Koristi IFNAME for tunel sučelje

en: Use SSL client certificate CERT
bs: Koristi SSL klijent sertifikat CERT

en: Use SSL private key file KEY
bs: Koristi SSL privatni ključ datoteke KEY

en: Use libproxy to automatically configure proxy
bs: Koristi libproxy za automatsko konfigurisanje proxy

en: Use syslog for progress messages
bs: Koristi syslog za punjenje poruka

en: User bypassed soft token.
bs: Korisnik preskočio soft token.

en: User detached from session (SIGHUP); exiting.
bs: Korisnik je odvojen od sjednice (SIGHUP); izlazak.

en: User input required in non-interactive mode
bs: Korisnički unos zahtijeva ne-interaktivni režim

en: User requested reconnect
bs: Korisnički zahtjev ponovo uspostavlja konekciju

en: Username and password for SOCKS authentication must be < 255 bytes
bs: Korisničko ime i lozinka za SOCKS autentifikaciju mora biti < 255 bajta

en: Using GnuTLS. Features present:
bs: Koristi GnuTLS. Odlike predstavljene:

en: Using OpenSSL. Features present:
bs: Koristi OpenSSl. Odlike predstavljen:

en: Using PKCS#11 certificate %s
bs: Korsti PKCS#11 certifikat %s

en: Using PKCS#11 key %s
bs: Koristi PKCS"11 ključ %s

en: Using certificate file %s
bs: Koristi certifikat datoteka %s

en: Using client certificate '%s'
bs: Koristi klijent certifikat '%s'

en: Using private key file %s
bs: Koristi privatnu ključ datoteku %s

en: Using system certificate %s
bs: Koristim sistemsko uvjerenje „%s“

en: Using system key %s
bs: Koristim sistemski ključ „%s“

en: VPN service unavailable; reason: %s
bs: VPN servis nedostupan; razlog: %s

en: Value corrupted
bs: Vrijednost nevalidna

en: WARNING: GnuTLS returned incorrect issuer certs; authentication may fail!
bs: UPOZORENJE: GnuTLS vraćen pogrešan izdavateljski  certs; ovjera možda neuspjela!

en: WARNING: This version of openconnect is %s but
             the libopenconnect library is %s
bs: UPOZORENJE: Ova verzija otvorene veze je %s, ali
             libopenconnect biblioteka je %s

en: WARNING: This version of openconnect was built without iconv
             support but you appear to be using the legacy character
             set "%s". Expect strangeness.
bs: UPOZORENJE: Ova verzija otvorene mreže je izgrađena bez iconv
             podržava, ali izgleda kao da koristite stari znak
             postavi "%s". Očekujte bizarnosti.

en: WaitForMultipleObjects failed: %s
bs: Čekanje na više objekata nije uspelo: %s

en: Waiting for tun write...
bs: Čekanje za tun pisanje...

en: Warn when certificate lifetime < DAYS
bs: Upozori kada sertifikat vrijemeživota < DANI

en: Warning: you are running insecure CSD code with root privileges
    	 Use command line option "--csd-user"
bs: UPOZORENJE: pokrenuli ste neisguran  CSD kod sa nultim prioritetom
    	 Koristi komandnu liniju opcija "--csd-user"

en: Write the daemon's PID to this file
bs: Napiši deamon's PID za ovu datoteku

en: Wrong PIN
bs: Pogrešan PIN

en: Wrong password
bs: Pogrešna šifra

en: Wrote %ld bytes to tun
bs: Napisano %ld bajta za tun

en: Wrote %ld bytes to tun after waiting
bs: Napisano %ld bajta za tun nakon čekanja

en: X-DTLS-Session-ID not 64 characters; is: "%s"
bs: X-DTLS-Session-ID nema 64 karaktera; je: "%s"

en: XML POST enabled
bs: XML POST omogućen

en: XML config file
bs: XML config datoteka

en: XML config file SHA1: %s
bs: XML config datoteka SHA1: %s

en: XML response has no "auth" node
bs: XML odgovor nema "auth" čvora

en: Your OpenSSL is older than the one you built against, so DTLS may fail!
bs: Tvoj OpenSSL je stariji od ovog kojeg si napravio ponovo, pa DTLS možda neće uspjeti!

en: Yubikey PIN:
bs: PIN Jubi ključa:

en: Yubikey token not found
bs: Nisam našao modul Jubi ključa

en: address type not supported
bs: tip adrese nije podržan

en: calculate command
bs: naredba izračunavanja

en: certificate does not match hostname
bs: certifikat nema odgovarajući hostname

en: certificate expired
bs: certifikat istekao

en: certificate not yet activated
bs: certifikat nije još aktiviran

en: certificate revoked
bs: certifikat opozvan

en: command not supported / protocol error
bs: komandan nije podržana/protokol greška

en: connection not allowed by ruleset
bs: konekcija nije dopuštena od strane rulset

en: connection refused by destination host
bs: konekcija odbijena od strane domaćina

en: default
bs: podrazumijevano

en: deflate failed %d
bs: deflate neuspio %d

en: fork failed: %s
bs: fork nije uspio: %s

en: general failure
bs: opšta greška

en: getaddrinfo failed for host '%s': %s
bs: getaddrinfo neuspjelo za host '%s': %s

en: host unreachable
bs: računar domaćin je nedostupan

en: incoming
bs: dolazni

en: inflate failed
bs: podizanje neuspjelo

en: insecure algorithm
bs: nesiguran algoritam

en: list keys command
bs: naredba spiska ključeva

en: name %s not input
bs: ime %s nema ulaza

en: network unreachable
bs: mreža je nedostupna

en: new incoming
bs: novi dolazni

en: new outgoing
bs: novi odlazni

en: no
bs: ne

en: open /dev/tun
bs: otvori /dev/tun

en: open net
bs: otvori nit

en: openconnect_fopen_utf8() used with unsupported mode '%s'
bs: openconnect_fopen_utf8() korišten bez podrške moda '%s'

en: outgoing
bs: odlazni

en: received server terminate packet
bs: primljeni server završava paket

en: request granted
bs: zahtjev odobren

en: select applet command
bs: izaberi naredbu programčeta

en: signature verification failed
bs: neuspješna verifikacija potpisa

en: signer not a CA certificate
bs: potpisnik nije CA certifikat

en: signer not found
bs: potpisnik nije pronađen

en: sleep %ds, remaining timeout %ds
bs: spavanje %ds, Preostalo vrijeme %ds

en: socketpair failed: %s
bs: socketpair nije uspio: %s

en: unlock command
bs: naredba otključavanja

en: yes
bs: da
