libwnck - en to pl translation catalogue (229 entries)

en: <name unset>
pl: <nazva nie akreślena>

en: <no EWMH-compliant window manager>
pl: <niama kiraŭnika voknaŭ z padtrymkaj EWMH>

en: <no viewport>
pl: <niama abšaru ahladu>

en: <unset>
pl: <nieakreślena>

en: Action not allowed
pl: Aperacyja nie dazvolenaja

en: Activate the window
pl: Aktyvizuj vakno

en: Activate the workspace
pl: Aktyvizuj hety pracoŭny abšar

en: Active Window: %s
pl: Aktyŭnaje vakno: %s

en: Active Workspace: %s
pl: Aktyŭny pracoŭny abšar: %s

en: Alias of --window
pl: Alias na --window

en: Always On _Top
pl: Zaŭsiody _ŭhary

en: Always group windows
pl: Zaŭsiody hrupuj vokny

en: Bottom Neighbor: %s
pl: Nižejšy susied: %s

en: CLASS
pl: KLASA

en: Cannot change the workspace layout on the screen: the layout is already owned
pl: Niemahčyma źmianić schiemu rabočaha abšaru na ekranie: schiema ŭžo maje ŭładalnika

en: Cannot interact with application having its group leader with XID %lu: the application cannot be found
pl: Niemahčyma ŭzajemadziejničać z aplikacyjaj, u jakoj lider hrupy maje XID %lu: aplikacyja nia znojdzienaja

en: Cannot interact with class group "%s": the class group cannot be found
pl: Niemahčyma ŭzajemadziejničać z klasavaj hrupaj "%s": klasavaja hrupa nia znojdzienaja

en: Cannot interact with screen %d: the screen does not exist
pl: Niemahčyma ŭzajemadziejničać z ekranam %d: ekran nie isnuje

en: Cannot interact with window with XID %lu: the window cannot be found
pl: Niemahčyma ŭzajemadziejničać z aknom, z XIDam %lu: akno nia znojdzienaje

en: Cannot interact with workspace %d: the workspace cannot be found
pl: Niemahčyma ŭzajemadziejničać z rabočym abšaram %d: rabočy abšar nia znojdzieny

en: Change the X coordinate of the window to X
pl: Źmiani kaardynatu X vakna na X

en: Change the Y coordinate of the window to Y
pl: Źmiani kaardynatu Y vakna na Y

en: Change the height of the window to HEIGHT
pl: Źmiani vyšyniu vakna na VYŠYNIU

en: Change the name of the workspace to NAME
pl: Źmiani nazvu rabočaha abšaru na NAZVU

en: Change the number of workspaces of the screen to NUMBER
pl: Źmiani kolkaść rabočych abšaraŭ dla ekranu na KOLKAŚĆ

en: Change the type of the window to TYPE (valid values: normal, desktop, dock, dialog, toolbar, menu, utility, splash)
pl: Źmiani typ vakna na TYP (mahčymyja vartaści: normal, desktop, dock, dialog, toolbar, menu, utility, splash)

en: Change the width of the window to WIDTH
pl: Źmiani šyryniu vakna na ŠYRYNIU

en: Change the workspace layout of the screen to use NUMBER columns
pl: Źmiani schiemu rabočaha abšaru dla ekranu, kab było KOLKAŚĆ kalonaŭ

en: Change the workspace layout of the screen to use NUMBER rows
pl: Źmiani schiemu rabočaha abšaru dla ekranu, kab było KOLKAŚĆ radoŭ

en: Class Group: %s
pl: Hrupa klasy: %s

en: Class resource of the class group to examine
pl: Klasavy resurs patrebnaj klasavaj hrupy

en: Click this to switch to workspace %s
pl: Klikni, kab pieraklučycca na pracoŭny abšar %s

en: Click to start dragging "%s"
pl: Klikni dla pačatku pieraciahvańnia "%s"

en: Click to switch to "%s"
pl: Klikni, kab pieraklučycca na "%s"

en: Close the window
pl: Začyni vakno

en: Conflicting options are present: --%s and --%s
pl: Jość kanfliktnyja opcyi: --%s i --%s

en: Conflicting options are present: --%s or --%s, and --%s
pl: Jość kanfliktnyja opcyi: --%s albo --%s, i --%s

en: Conflicting options are present: a window should be interacted with, but --%s has been used
pl: Jość kanfliktnyja opcyi: vymahajecca ŭzajemadziejańnie z vaknom, ale vykarystanaja --%s

en: Conflicting options are present: an application should be interacted with, but --%s has been used
pl: Jość kanfliktnyja opcyi: treba ŭzajemadziejničać z aplikacyjaj, ale vykarystanaja --%s

en: Conflicting options are present: class group "%s" should be interacted with, but --%s has been used
pl: Jość kanfliktnyja opcyi: treba ŭzajemadziejničać z klasavaj hrupaj "%s", ale vykarystanaja --%s

en: Conflicting options are present: screen %d should be interacted with, but --%s has been used
pl: Jość kanfliktnyja opcyi: treba ŭzajemadziejničać z ekranam %d, ale vykarystanaja --%s

en: Conflicting options are present: windows of an application should be listed, but --%s has been used
pl: Jość kanfliktnyja opcyi: treba pakazać vokny aplikacyi, ale vykarystanaja --%s

en: Conflicting options are present: windows of class group "%s" should be listed, but --%s has been used
pl: Jość kanfliktnyja opcyi: treba pakazać vokny z klasavaj hrupy "%s", ale vykarystanaja --%s

en: Conflicting options are present: windows of workspace %d should be listed, but --%s has been used
pl: Jość kanfliktnyja opcyi: treba pakazać vokny z rabočaha abšaru %d, ale vykarystanaja --%s

en: Conflicting options are present: windows or workspaces of screen %d should be listed, but --%s has been used
pl: Jość kanfliktnyja opcyi: treba pakazać vokny ci rabočyja abšary z ekranu %d, ale vykarystanaja --%s

en: Conflicting options are present: workspace %d should be interacted with, but --%s has been used
pl: Jość kanfliktnyja opcyi: treba ŭzajemadziejničać z rabočym abšaram %d, ale vykarystanaja --%s

en: Current workspace: "%s"
pl: Dziejny pracoŭny abšar: "%s"

en: Display windows from all workspaces
pl: Pakazvaj vokny z usich rabočych abšaraŭ

en: Don't show window in tasklist
pl: Nie pakazvaj vakno na paneli zadač

en: Enable Transparency
pl: Uklučy prazrystaść

en: Error while parsing arguments: %s
pl: U časie razboru arhumentaŭ adbyłasia pamyłka: %s

en: Geometry (width, height): %d, %d
pl: Hieametryja (šyrynia, vyšynia): %d, %d

en: Geometry (x, y, width, height): %d, %d, %d, %d
pl: Hieametryja (x, y, šyrynia, vyšynia): %d, %d, %d, %d

en: Group Leader: %lu
pl: Lider hrupy: %lu

en: Group Name: %s
pl: Nazva hrupy: %s

en: HEIGHT
pl: VYŠYNIA

en: Icon Name: %s
pl: Nazva ikony: %s

en: Icons: %s
pl: Ikony: %s

en: Invalid argument "%d" for --%s: the argument must be positive
pl: Niapravilny arhument "%d" dla --%s: arhument pavinny być dadatnym

en: Invalid argument "%d" for --%s: the argument must be strictly positive
pl: Niapravilny arhument "%d" dla --%s: arhument pavinny być stroha dadatnym

en: Invalid argument "%s" for --%s, valid values are: %s
pl: Niapravilny arhument "%s" dla --%s, dazvolenyja vartaści: %s

en: Invalid value "%s" for --%s
pl: Niapravilnaja vartaść "%s" dla --%s

en: Left Neighbor: %s
pl: Levy susied: %s

en: List windows of the application/class group/workspace/screen (output format: "XID: Window Name")
pl: Pakažy vokny dla aplikacyi/klasavaj hrupy/rabočaha abšaru/ekranu (farmat vyjścia: "XID: Vakno Nazva")

en: List workspaces of the screen (output format: "Number: Workspace Name")
pl: Pakažy rabočyja abšary dla ekranu (farmat vyjścia: "Numar: Rabočy abšar Nazva")

en: Ma_ximize
pl: Ma_ksymalizuj

en: Ma_ximize All
pl: Ma_ksymalizuj usie

en: Make the window always on top
pl: Źmiaści vakno nazaŭsiody ŭhary

en: Make the window appear in pagers
pl: Pakazvaj vakno ŭ pagerach

en: Make the window appear in tasklists
pl: Pakazvaj vakno ŭ śpisie zadač

en: Make the window below other windows
pl: Źmiaści vakno nižej inšych voknaŭ

en: Make the window fullscreen
pl: Raściahni vakno na poŭny ekran

en: Make the window have a fixed position in the viewport
pl: Zamacuj dla vakna stałaje pałažeńnie ŭ abšary ahladu

en: Make the window not always on top
pl: Anuluj raźmiaščeńnie vakna zaŭsiody ŭhary

en: Make the window not appear in pagers
pl: Nie pakazvaj vakno ŭ pagerach

en: Make the window not appear in tasklists
pl: Nie pakazvaj vakno ŭ śpisie zadač

en: Make the window not below other windows
pl: Anuluj raźmiaščeńnie vakna nižej inšych voknaŭ

en: Make the window not have a fixed position in the viewport
pl: Admacuj vakno ad stałaha pałažeńnia ŭ abšary ahladu

en: Make the window quit fullscreen mode
pl: Vyjdzi z poŭnaekrannaha režymu dla vakna

en: Make the window visible on all workspaces
pl: Pakazvaj vakno na ŭsich rabočych abšarach

en: Make the window visible on the current workspace only
pl: Pakazvaj vakno tolki na dziejnym rabočym abšary

en: Maximize horizontally the window
pl: Maksymalizuj haryzantalna vakno

en: Maximize the window
pl: Maksymalizuj vakno

en: Maximize vertically the window
pl: Maksymalizuj vertykalna vakno

en: Mi_nimize
pl: Mi_nimalizuj

en: Mi_nimize All
pl: _Minimalizuj usie

en: Minimize the window
pl: Minimalizuj vakno

en: Move the viewport of the current workspace to X coordinate X
pl: Pierasuń abšar ahladu dla dziejnaha rabočaha abšaru na X-kaardynatu X

en: Move the viewport of the current workspace to Y coordinate Y
pl: Pierasuń abšar ahladu dla dziejnaha rabočaha abšaru na Y-kaardynatu Y

en: Move the window to workspace NUMBER (first workspace is 0)
pl: Pieraniasi vakno na rabočy abšar NUMAR (pieršy rabočy abšar maje numar 0)

en: Move to Another _Workspace
pl: Pierasuń na _inšy pracoŭny abšar

en: Move to Workspace R_ight
pl: Pierasuń na _pravy pracoŭny abšar

en: Move to Workspace _Down
pl: Pierasuń na _nižni pracoŭny abšar

en: Move to Workspace _Left
pl: Pierasuń na _levy pracoŭny abšar

en: Move to Workspace _Up
pl: Pierasuń na _vierchni pracoŭny abšar

en: NAME
pl: NAZVA

en: NUMBER
pl: NUMAR

en: NUMBER of the screen to examine or modify
pl: NUMAR patrebnaha ekranu

en: NUMBER of the workspace to examine or modify
pl: NUMAR patrebnaha rabočaha abšaru

en: N_ROWS
pl: KOLKI_RADKOŬ

en: Name: %s
pl: Nazva: %s

en: Never group windows
pl: Nikoli nie hrupuj vokny

en: No Windows Open
pl: Niama adčynienych voknaŭ

en: Number of Windows: %d
pl: Kolkaść voknaŭ: %d

en: Number of Workspaces: %d
pl: Kolkaść pracoŭnych abšaraŭ: %d

en: On Screen: %d (Window Manager: %s)
pl: Na ekranie: %d (Kiraŭnik voknaŭ: %s)

en: On Workspace: %s
pl: Na pracoŭnym abšary: %s

en: Only show current workspace
pl: Pakazvaj tolki hety pracoŭny abšar

en: Options to list windows or workspaces
pl: Opcyi dziela pakazu śpisu voknaŭ ci rabočych abšaraŭ

en: Options to modify properties of a screen
pl: Opcyi dziela źmieny ŭłaścivaściaŭ ekranu

en: Options to modify properties of a window
pl: Opcyi dziela źmieny ŭłaścivaściaŭ vakna

en: Options to modify properties of a workspace
pl: Opcyi dziela źmieny ŭłaścivaściaŭ rabočaha abšaru

en: Position in Layout (row, column): %d, %d
pl: Pałažeńnie ŭ schiemie (rad, kalona): %d, %d

en: Possible Actions: %s
pl: Mahčymyja aperacyi: %s

en: Print or modify the properties of a screen/workspace/window, or interact with it, following the EWMH specification.
    For information about this specification, see:
    	http://freedesktop.org/wiki/Specifications/wm-spec
pl: Prahladaj ci źmianiaj ułaścivaści ekranu/rabočaha abšaru/akna, albo ŭzajemadziejničaj ź imi, zhodna sa specyfikacyjaj EWMH.
    Dziela źviestak ab hetaj specyfikacyi hladzi:
    	http://freedesktop.org/wiki/Specifications/wm-spec

en: Resource Class: %s
pl: Klasa resursaŭ: %s

en: Right Neighbor: %s
pl: Pravy susied: %s

en: Screen Number: %d
pl: Numar ekranu: %d

en: Session ID: %s
pl: ID sesii: %s

en: Shade the window
pl: Zharni vakno

en: Show options to list windows or workspaces
pl: Pakazvaj opcyi dziela pakazu śpisu voknaŭ ci rabočych abšaraŭ

en: Show options to modify properties of a screen
pl: Pakažy opcyi źmieny ŭłaścivaściaŭ ekranu

en: Show options to modify properties of a window
pl: Pakazvaj opcyi dziela źmieny ŭłaścivaściaŭ vakna

en: Show options to modify properties of a workspace
pl: Pakažy opcyi źmieny ŭłaścivaściaŭ rabočaha abšaru

en: Show the desktop
pl: Pakažy stoł

en: Show workspace names instead of workspace contents
pl: Pakazvaj nazvy rabočych abšaraŭ, a nia ichnaje źmieściva

en: Showing the desktop: %s
pl: Pakazvajecca stoł: %s

en: Start moving the window via the keyboard
pl: Pačni pieranos akna z dapamohaj klavijatury

en: Start resizing the window via the keyboard
pl: Pačni źmianieńnie pamieraŭ vakna z dapamohaj klavijatury

en: Startup ID: %s
pl: Startavy ID: %s

en: State: %s
pl: Stan: %s

en: Stop showing the desktop
pl: Anuluj pakaz stała

en: TYPE
pl: TYP

en: Tool to switch between visible windows
pl: Pryłada dla pieraklučeńnia pamiž bačnymi voknami

en: Tool to switch between windows
pl: Pryłada pieraklučeńnia pamiž voknami

en: Tool to switch between workspaces
pl: Pryłada dla pieraklučeńnia pracoŭnych abšaraŭ

en: Top Neighbor: %s
pl: Vyšejšy susied: %s

en: Transient for: %lu
pl: Časovy na: %lu

en: Un_minimize All
pl: _Anuluj minimalizacyju ŭsich voknaŭ

en: Unma_ximize
pl: An_uluj maksymalizacyju

en: Unmaximize horizontally the window
pl: Demaksymalizuj haryzantalna vakno

en: Unmaximize the window
pl: Demaksymalizuj vakno

en: Unmaximize vertically the window
pl: Demaksymalizuj vertykalna vakno

en: Unmi_nimize
pl: _Anuluj minimalizacyju

en: Unminimize the window
pl: Deminimalizuj vakno

en: Unshade the window
pl: Razharni vakno

en: Untitled application
pl: Aplikacyja biaz nazvy

en: Untitled window
pl: Vakno biez zahałoŭka

en: Use N_ROWS rows
pl: Užyj KOLKI_RADKOŬ radkoŭ

en: Use RTL as default direction
pl: Užyj aryjentacyju sprava ŭleva jak zmoŭčanuju

en: Use a vertical orientation
pl: Užyj vertykalnuju aryjentacyju

en: Viewport cannot be moved: the current workspace does not contain a viewport
pl: Nielha pieranieści abšar ahladu: dziejny rabočy abšar nia ŭtrymlivaje abšaru ahladu

en: Viewport cannot be moved: there is no current workspace
pl: Nielha pieranieści abšar ahladu: niama dziejnaha rabočaha abšaru

en: Viewport position (x, y): %s
pl: Pałažeńnie abšaru ahladu (x, y): %s

en: WIDTH
pl: ŠYRYNIA

en: Window List
pl: Śpis voknaŭ

en: Window Manager: %s
pl: Kiraŭnik voknaŭ: %s

en: Window Selector
pl: Vybar voknaŭ

en: Window Type: %s
pl: Typ akna: %s

en: Window cannot be moved to workspace %d: the workspace does not exist
pl: Nielha pieranieści vakno na rabočy abšar %d: jon nie isnuje

en: Workspace %d
pl: Pracoŭny abšar %d

en: Workspace %s%d
pl: Pracoŭny abšar %s%d

en: Workspace 1_0
pl: Pracoŭny abšar 1_0

en: Workspace Layout (rows, columns, orientation): %d, %d, %s
pl: Schiema rabočaha abšaru (radoŭ, kalonaŭ, aryjentacyja): %d, %d, %s

en: Workspace Name: %s
pl: Nazva pracoŭnaha abšaru: %s

en: Workspace Number: %d
pl: Numar pracoŭnaha abšaru: %d

en: Workspace Switcher
pl: Pieraklučalnik pracoŭnych abšaraŭ

en: X window ID of the group leader of an application to examine
pl: X window ID lidera hrupy dla patrebnaj aplikacyi

en: X window ID of the window to examine or modify
pl: X window ID patrebnaha vakna

en: _Always on Visible Workspace
pl: _Zaŭsiody na bačnym pracoŭnym abšary

en: _Close
pl: Za_čyni

en: _Close All
pl: _Začyni ŭsie

en: _Move
pl: _Pierasuń

en: _Only on This Workspace
pl: _Tolki na hetym pracoŭnym abšary

en: _Resize
pl: Źm_iani pamier

en: _Unmaximize All
pl: _Anuluj maksymalizacyju ŭsich voknaŭ

en: above
pl: vyšej

en: all workspaces
pl: usie pracoŭnyja abšary

en: below
pl: nižej

en: change fullscreen mode
pl: pieraklučy poŭnaekranny režym

en: change workspace
pl: pieraklučy rabočy abšar

en: close
pl: začyni

en: desktop
pl: stoł

en: dialog window
pl: dyjalohavaje vakno

en: dock or panel
pl: dok ci panel

en: false
pl: niapraŭda

en: fullscreen
pl: poŭny ekran

en: make above
pl: pavyś

en: make below
pl: paniź

en: maximize
pl: maksymalizuj

en: maximize horizontally
pl: maksymalizuj haryzantalna

en: maximize vertically
pl: maksymalizuj vertykalna

en: maximized
pl: maksymalizavanaje

en: maximized horizontally
pl: maksymalizavanaje haryzantalna

en: maximized vertically
pl: maksymalizavanaje vertykalna

en: minimize
pl: minimalizuj

en: minimized
pl: minimalizavanaje

en: move
pl: pierasuń

en: needs attention
pl: patrabuje ŭvahi

en: no action possible
pl: nivodnaja aperacyja niemahčymaja

en: normal
pl: zvyčajnaje

en: normal window
pl: zvyčajnaje vakno

en: pin
pl: prymacuj

en: pinned
pl: prymacavanaje

en: resize
pl: źmiani pamier

en: set
pl: akreślena

en: shade
pl: zharni

en: shaded
pl: zhornutaje

en: skip pager
pl: abmini pager

en: skip tasklist
pl: abmini śpis zadač

en: splash screen
pl: ekran zastaŭki

en: startupID|none
pl: niama

en: stick
pl: prylapi

en: sticky
pl: pryleplenaje

en: tearoff menu
pl: adłučanaje menu

en: tearoff toolbar
pl: adłučanaja panel pryładździa

en: true
pl: praŭda

en: unmake above
pl: anuluj pavyšeńnie

en: unmake below
pl: anuluj panižeńnie

en: unmaximize
pl: demaksymalizuj

en: unmaximize horizontally
pl: demaksymalizuj haryzantalna

en: unmaximize vertically
pl: demaksymalizuj vertykalna

en: unminimize
pl: deminimalizuj

en: unpin
pl: admacuj

en: unshade
pl: razharni

en: unstick
pl: adlapi

en: utility window
pl: słužbovaje vakno

en: window|none
pl: niama

en: workspace|none
pl: niama
